Slávistky vyhrály i třetí derby sezóny!

Fotbalistky Slavie mají titul na dosah. Čtyři zápasy před koncem vedou o devět bodů!! Dnes totiž potřetí v sezóně porazily pražskou Spartu úžasným výsledkem 4:0!!

Slavia byla aktivní a velice brzy vedly. Hned v 16. minutě se dostaly do vedení. Po centru Šlajsové do vápna odvrátila míč na hranici vápna sparťanská hráčka, ale pouze k Szewieczkové, její střelu šikovně tečovala Kristina Hougstad a dostala Slavii do vedení. Totální exhibice nastala ve druhém poločase. V 63. minutě se k odraženému míči za obranu dostala Černá a přesnou střelou kntyči překonala sparťanskou brankářku. V 71. minutě vyslala dlouhý pas Lukášová z vápna Slavie, míče se zmocnila Szewieczková a krásných a nečekaným zakončením zvýšila na rozdíl tří branek! V samotném závěru neudržela Vaníčková po rohu centr do vápna a na konečných 4:0 pro Slavii završila Necidová!

Slavia je tak velice blízko titulu. Stačí příští zápas na Slovácku vyhrát nebo ze čtyř zápasů zísskat tři body!