Slavia B - Táborsko 2:2

Slávistické béčko zakončilo podzimní část soutěže domácí remízou s Táborskem. Červenobílí se dvakrát dostali do vedení, hosté v obou případech dokázali srovnat. Nejprve v páté minutě parádně pálil zpoza hranice vápna Šubert, za deset minut si na centr zprava naskočil na zadní tyči Babacar a srovnal. Ve druhé půli strhl vedení na stranu mladých slávistů Šmiga, ale deset minut před koncem domácí přišli o míč na vápně soupeře a rychlý kontr zakončil nechytatelnou střelou střídající Koné. Červenobílí mladíci tak promarnili možnost přezimovat mimo sestupové příčky.

8 0

Takový typický zápas béčka proti soupeři v boji o záchranu. Mladí slávisté byli lepší, měli více gólových šancí, ani tentokrát z toho ale není vítězství. Škoda, bylo by fajn se před pauzou odpoutat ze sestupových příček. Dnešní výkon byl hodně týmový, nepřišlo mi, že by někdo nějak vyčníval, všichni předvedli poměrně solidní výkon, bohužel zakončený jen remízou...

• Re: Slavia B - Táborsko 2:2

PetCC     před rokem 13.11.2022 16:16 |
      2 0

Souhlas.
      Škoda že to vedení neudrželi, do jara by se vstupovalo s větším klidem.

denydzlSKS     před rokem 13.11.2022 16:52 |
      2 0

Je pravda, ze nikdo extra nevynikal, ani nepropadal.
      Kdo mě zaujal byl Singhateh. Jak špatně hraje směrem dozadu. Dopředu je naopak docela dost zajímavej.

guyincognito     před rokem 16.11.2022 12:35 |
        7 0

Já to beru tak, ze pokud 17-18 letí kluci nepropadaji ve FNL, tak vlastně vynikají všichni :)

lantsmit     před rokem 13.11.2022 17:02 |
      6 3

Za mě vyčníval mladej Hunal. V obraně všechno zavíral, souboje vyhrával, hru organizoval, spoluhráče povzbuzoval. Tohle bude prvotřídní materiál pro áčko a měli bychom ho zapracovávat už na jaře. Nehleďme na věk, v 17ti je prostě mimořádnej. Pak bych ještě vyzdvihl Labíka, to bude pila typu Coufala, akorát na druhý straně.

Komentář byl uživatelem upraven (13.11.2022 17:54) . Zobrazit původní komentář

2. Re: Slavia B - Táborsko 2:2

lantsmit     před rokem 13.11.2022 17:04 |
    2 2

Mělo patřit k Singatehovi…

Souhlas, dopředu kouzelník. Pohyb trochu horší, oproti Usorovi a spol., pokud bych měl srovnávat

Komentář byl uživatelem upraven (13.11.2022 17:18) . Zobrazit původní komentář

3. Re: Slavia B - Táborsko 2:2

PetCC     před rokem 13.11.2022 18:05 |
    1 0

Jinak je zajímavý, jak maj béčko a Vlašim podobný zápasy, oba vedli v 6. minutě a vyrovnání bylo po centru.

4. Re: Slavia B - Táborsko 2:2

Ragnarok     před rokem 13.11.2022 21:04 |
    6 0

Dobrý zápas, fyzicky jedou kluci pilu.
    Hunal - na 2005 tedy fakt super.
    Nikl - pozice, herně, rozehrávkou super, ale všiml jsem si dnes v 1. půli rychlostních deficitu.
    Kraje naší obrany běžecký fakt super, v záloze hrajeme také dobré, baví mě to. Smiga by si mohl lépe hlídat ofsajd lajnu. Singateh je super dopředu, ale dozaru z něj Smidak i Jarolím kvetli.
    Dvořák dobře, nejsem si jist, ale do toho centru před 1. Gólem by možná zkušenější gman šel.
    U soupere:
    Stoperi reznici, klasika. Kone pěkný gól a docela mi pohybem pripomnel Simů. Kosek vypadá jak mušketýr a od doby co válel v dorostu nabral dost svalů.
    Zaujalo mne právě křídlo, číslo 15. Ligový hráč, v 1. půli byl výborný a šílené nás tam vetral. Stal by za pozornost.

kjandourek (admin)     před rokem 13.11.2022 21:22 |
      2 1

Jsem nějakej nastydlej, tak jsem dnešní zápas vynechal... a tudíž nemohu sloužit ... na PC je těžké hráče - zvláště ty soupeře - nějak více sledovat.... každopádně patnáctku měl Matouš Varačka - 21 let (v lednu 22) věkově to ještě není tak mimo, možná na zkoušku/hostování do Vlašimi :-)

mig52     před rokem 14.11.2022 06:48 |
        2 4

Ntvl., na Valachách chodí nastydlí chlapi makat do lesa na polomy a ty nevylezeš z postele na zajímavý zápas. :)))))

mig52     před rokem 14.11.2022 06:45 |