Juniorky rozdrtily Pavlíkov 11:0

Juniorky Slavie vyhrály v prvním zápase zimního turnaje Drops cup vysoko 11:0 na třetiligovým Pavlíkovem. Čtyřmi branky se blýskla Feixová.

Mladé fotbalistky hrály v kombinované sestavě, protože některé hráčky byly na brněnském turnaji a další byly s reprezentací futsalu. Přesto rozdíl v kvalitě byl značný, o čemž svědčí i výsledek.

Od prvních minut jsme měli převahu, kterou jsme potvrdili v 11. minutě, když se po rohu prosadila Vandasová. Po samostatné akci přidala druhou branku Remková, hned poté po hrubce hráčky Pavlíkova zvýšila Pěničková. Čtvrtou branku vstřelila z penalty Plzáková po faulu na Remkovou. Do konce poločasu se ještě prosadila Feixová po krásné střele z přímého kopu.

Druhý poločas byl brankově ještě výraznější, hlavně ve znamení Feixové, která přidala další tři branky. Dvakrát byla úspěšná Dvořáková, jednou po individuální akci, podruhé po dorážce ze skrumáže. Svou druhou branku přidala i Vandasová.

Slavia - Pavlíkov 11:0 (5:0)
Sestava:
Mazurová - Zrnová, Mádlíková, Petranová, Jíchová (46. Beránková) - Remková, Pěničková, Plzáková, Feixová - Vandasová, Dvořáková
Branky: 42., 60., 67. a 85. Feixová, 11. a 58. Vandasová, 71. a 77. Dvořáková, 24. Remková, 25. Pěničková, 27. Plzáková z pen.