V druhém zápase prohra s Parmou

Po včerejší úvodní remíze dnes slávistická juniorka smolně prohrála utkání s Parmou 1:2. Aktualizováno: Video z utkání najdete zde.

Slavia - Parma 1:2 (0:0)

Branky: 62. Červenka - 70. Mungo, 80. Rovelli

Sestava Slavie: Měsíček - Mikula, Růžička (58. Malcharek), Sudek, Brůžek, Mac, Čepelák, Hrubý, Vondráček, Červenka, Ptáček (49. Šittich)

V prvním poločase neproměnili slávisté tři tutové šance, ve druhé půli po vyloučení hráče Parmy Slavia získala převahu. Jako první skóroval v 62. minutě Červenka, za Parmu vyrovnal o osm minut později Mungo, a když už to vypadalo, že Slavia získá bod, pět sekund před koncem utkání Parma s pomocí teče slávistické obrany strhla vítězství na svou stranu.

Třetí utkání ve skupině čeká Slavii v pondělí od 21 hodin proti Novaře.