Juniorka: Teplice - Slavia 1:1

O udržení vedoucí příčky v tabulce juniorské ligy bojovali mladí slávisté v Teplicích. Ty nasadily velice silnou sestavu s několika ligovými hráči, přesto si Slavia odvezla alespoň bod za remízu 1:1, branku Slavie vstřelil Zámečník.

Teplice - Slavia 1:1 (0:1)
 52. Bratanovič - 31. Zámečník
ČK: 78. Verner

Slavia: Řehák - Smolák, Kolařík, Čepelák, Bejbl - Zámečník, Salašovič, Verner, Šimeček, Mensah (46. Peterka) - Vondráček (77. Liška)

Slávisté nastoupili bez útočníka Červenky, který byl do tohoto zápasu první volbou trenérů na hrot, dá se tedy předpokládat, že se Červenka připravuje s A týmem k zápasu proti Plzni. Na lavičce náhradníků byli připraveni mimo jiné dorostenci Kodr s Janktem, kteří hráli v sobotu v základní sestavě U19 proti Pardubicím. Domácí postavili proti Slavii velice silnou sestavu se Salamim, Chukwumou, Ramosem, Bratanovičem nebo Vůchem. V zápase se poměrně dlouho nerodily žádné výrazné šance, oba týmy jen zahrávaly několik standardních situací. Po půlhodině hry však šla Slavia do vedení, po hezké kombinační akci zakončoval Zámečník. Další branka do poločasu už nepadla a slávisté tak šli do kabin s cenným jednobrankovým vedením, přestože domácí měli na svém kontě více střel jak na bránu (3:1), tak mimo (6:1). Hned po sedmi minutách druhé půle se povedlo Teplicím vyrovnat po standardní situaci, do statistik se zapsal Bratanovič. Do konce zápasu už další branka nepadla, jen 12 minut před koncem dostal druhou žlutou a tedy červenou kartu Verner, Slavia tak podruhé v řadě dohrávala zápas juniorské ligy jen v deseti hráčích.