Juniorka: Plzeň - Slavia 0:1

Juniorka podruhé v řadě bodovala naplno, z Plzně veze nejtěsnější výhru 1:0, kterou vystřelil z penalty Verner. Slávisté tak stále mají zisk titulu ve svých rukou, když se drží tři body za vedoucím Brnem.

Plzeň - Slavia 0:1 (0:1)
Branka:
20. Verner (pen.)

Slavia: Řehák - Čepelák, Kodr, Kolařík, Bejbl - Peterka (86. Jankto), Verner, Salašovič, Šimeček (76. Mensah), Zámečník - Vondráček (81. Liška)

Tentokrát se juniorka musela obejít bez posil z A týmu, naopak si trenér Daniel Šmejkal vytáhl z dorostu do základní sestavy stopera Marka Kodra (ročník 96), premiéru si v juniorce dnes také připsal v posledních minutách hry střídající Jankto, další dva dorostenci Fialka a Batka se do hry z lavičky náhradníků nedostali. V desáté minutě byl v první šanci červenobílých Peterka, vychytal jej však domácí brankář. O výhře Slavie se rozhodlo ve 20. minutě hry, kdy do pokutového území pronikl Zámečník, byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Verner. Před poločasem mohl navýšit vedení Slavie Bejbl, i tentokrát byl ale úspěšnější brankář Plzně. Ve druhé půli se pak už nic zajímavého na hřišti nestalo a zápas tak skončil výhrou Slavie. Čtyři kola před koncem soutěže tak jsou slávisté stále jen tři body za Brnem, se kterým se utkají už ve čtvrtek v zápase, který hodně napoví o tom, kdo získá titul ve druhém ročníku juniorské ligy.