Dorostenky porazily Brno

Dorostenky Slavie v sobotním zápase porazily Brno vysoko 6:0 a napravily tak nepovedené představení s Duklou.

Slavia v prvním poločase předvedla hezký fotbal podložený góly. Než jsme se radovali, šla na branku sama Pakostová, ale brankářka její pokus vyrazila nohou. Pak se předčasně radovala Komárková, byl odpískán ofsajd. Vedení jsme se ujali ve 13. minutě, Čiperová vysunula Komárkovou a ta se tentokrát mohla radovat. Po pěti minutách se k odraženému míči dostala Maňová a dotlačila jej do sítě. Ve velké šanci se ocitla i Čiperová, ale z metru přestřelila. Pak krásnou ránu z rohu vápna převedla Šuleková a též se krásně z dálky prosadila Bohatová. V závěru poločasu ještě skórovala znova Komárková.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v gólovém představení, kdy po úniku Pakostové zakončovala do prázdné branky Komárková. Pak se začalo střídat a průběh hry to ovlivnilo, takže už nebylo moc na co koukat. Naopak jsme mohli inkasovat. Zápas jsme přesto dotáhli do úspěšného konce, za týden je na programu zápas se Slováckem, které ukáže, jaké ambice bychom v této sezoně mohli mít.