Soutěž

Souhrn tipovačky po devíti kolech

Jak jistě většina ví, na našem webu běží tipovací soutěž. Před dnešním zápasem s Plzní máme odtipováno již devět utkání, což je poměrně hodně za tak krátkou dobu. A jak si vedete? Blíží se také tipování na speciální zápas.

14. 7. 2016 Levadia Tallinn - Slavia 3:1 (1:0)
Počet tipujících: 294 (nečekanou prohru tipovali tři lidé)
Nejvíce bodů: vallataja - 11,5 bodů - tipnul správný výsledek
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 2:1 (59x), 3:1 (56x), 2:0 (56x)

21. 7. 2016 Slavia - Levadia Tallinn 2:0 (1:0)
Počet tipujících: 297 (drtivá většina pro naší výhru)
Nejvíce bodů: Marthy98, RiverPhoenix, Eluin, Troubi - 17,1 bodů - všichni správný výsledek včetně poločasů i střelců
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 4:0 (64x), 3:0 (55x)

28. 7. 2016 Slavia - Rio Ave 0:0
Počet tipujících: 249 (drtivá většina pro naší výhru)
Nejvíce bodů: Jeremis, Bobo74 - 34,8 bodů - přesný výsledek a použit žolík
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 2:0 (74x), 1:0 (62x)

4. 8. 2016 Rio Ave - Slavia 1:1 (0:1)
Počet tipujících: 209 (většina věřila remíze či naší výhře, ale byla zde několikrát naše prohra)
Nejvíce bodů: jufoun, dauby, Tchue22, EdCable - 22,6 bodů - všichni použili žolík a trefili výsledek
Nejčastěji tipovaný výsledek: remíza 1:1 (97x)

8. 8. 2016 Slavia - Zlín 2:2 (0:2)
Počet tipujících: 243 (až na tři lidi čekali všichni naši výhru)
Nejvíce bodů: 9 lidí si připsalo stejný počet 8 bodů za uhodnutí výsledku druhého poločasu a měli použitý žolík
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 3:0 (77x), 2:0 (61x)

14. 8. 2016 Jihlava - Slavia 1:1 (1:0)
Počet tipujících: 210 (objevily se tipy pro výhru, remízu i prohru)
Nejvíce bodů: TKutnik, Rottax - 21,2 bodů - trefili výsledek a použili žolík
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 2:1 (55x), 2:0 (43x)

18. 8. 2016 Slavia - Anderlecht 0:3 (0:0)
Počet tipujících: 203 (fandové čekali naši remízu, těsnou výhru, ale i prohru)
Nejvíce bodů: axxoSKS - 15,9 bodů - přesný výsledek včetně poločasů
Nejčastěji tipovaný výsledek: remíza 1:1 (35x), výhra Slavie 1:0 (34x), remíza 0:0 (30x)

21. 8. 2016 Slavia - Příbram 3:0 (1:0)
Počet tipujících: 210 (kromě 6 lidí čekali všichni naši výhru)
Nejvíce bodů: honzaccc - 36,6 bodů - trefil přesný výsledek přesně poločasů, všech střelců a byl použit žolík
Nejčastěji tipovaný výsledek: výhra Slavie 3:0 (59x), 2:0 (46x)

25. 8. 2016 Anderlecht - Slavia 3:0 (2:0)
Počet tipujících: 204 (většina očekávala těsnou prohru)
Nejvíce bodů: *dave* - 18,4 bodů - trefen výsledek a použit žolík
Nejčastěji tipovaný výsledek: prohra 1:2 (44x), 0:2 (30x)

Nyní můžete tipovat zápas Slavie v Plzni, pak je na programu derby žen, které poprvé v historii také můžete tipovat. Pak se opět vrátíme k lize a zápasu v Teplicích. Koncem září se též hraje derby juniorek, které jsme se také rozhodli zařadit do tipování.

Připomínám, že za přesný výsledek získáte 7 bodů, za přesný poločas 3 body, za každého střelce 1 bod, pak se připíše kurz. Za každý tip je automaticky bod. Při použití žolíka se získané body zdvojnásobí. Aby se vám počítali střelci, je nutné trefit vítěze utkání.