Domácí pohár

únor 2024

• Slavia nezvládla dotáhnout do vítězného konce nadějně rozehrané čtvrtfinále MOL Cupu proti Spartě. Při vedení 2:0, které zařídili Schranz a Diouf, fatálně chyboval Ogbu a daroval soupeři kontaktní gól. Hosté dokázali vyrovnat, v prodloužení našel VAR penaltu pro hosty za ruku Vlčka, která byla proměněna. Slavia tak v domácím poháru končí.

prosinec 2023

září 2023

• Slavia postoupila do 4. kola MOL Cupu po výhře v Kroměříži 2:0, kterou zařídili Jurásek a Chytil. Slávisté zápas kontrolovali a jejich postup nebyl během utkání nijak v ohrožení.

květen 2023

• Slavia po výborném výkonu zaslouženě ovládla derby a může se radovat ze zisku domácího poháru! Rozhodla branka Douděry, druhý gól si Sparta vzápětí vstřelila sama.

duben 2023

• Slavia v infarktovém zápase semifinále MOL Cupu porazila Bohemians 3:2 po prodloužení, když dvakrát prohrávala. Na 1:1 vyrovnával ještě v první půli Douděra, na 2:2 pak v šesté minutě nastaveného času Lingr po rohovém kopu, na který běžel do vápna i Kolář. V druhé části prodloužení pak vystřelil postup Slavii Václav Jurečka. Slavia však přišla o zraněného Igoha Ogbua, který musel být po srážce hlavami odnesen na nosítkách.

březen 2023

• Slavia postoupila do semifinále MOL Cupu po výhře 4:0 nad Vyškovem, o kterou se postarali Jurečka, který vstřelil dvě branky, Lingr a Matěj Jurásek.

listopad 2022

• Poslední soutěžní utkání roku 2022 odehrála Slavia v rámci čtvrtého kola domácího poháru na půdě druholigové Karviné. Červenobílí měli zápas pod kontrolou a po brankách Olayinky a Lingra už v první půli bez problémů postoupili do jarního čtvrtfinále

říjen 2022

• Slavia postoupila do čtvrtého kola MOL Cupu, když porazila Duklu na Julisce 4:0. Po slabší první půli vstřelili branky v poslední půlhodině zápasu Ewerton, Masopust, Olayinka a Tecl.

únor 2022

• Čtyři dny po šokující domácí porážce s Karvinou čeká červenobílé čtvrtfinále domácího poháru a v něm hned ten největší zápas, jaký si lze v našich podmínkách představit: 301. derby.

• Právě jste otevřeli preview k zápasu, který žádné promo nepotřebuje. Česko zítra čeká největší sportovní klání, které zná – derby pražských „S“. Slavia se Spartou se tentokrát střetnou v rámci čtvrtfinále Českého poháru.

leden 2022

• Slavia se ve čtvrtfinále domácího poháru střetne o postup mezi nejlepší 4 týmy s rivalem z Letné. Derby se odehraje doma v Edenu. Oficiálním termínem pro sehrání čtvrtfinále je středa 9. února.

prosinec 2021

• Slavia porazila v osmifinále MOL Cupu Zlín 3:1 brankami Horského, Madsena a Olayinky z penalty. Ve světle aktuálních zpráv však nepůsobí zrovna příjemným dojmem fakt, že sudí Petřík skandálně nevyloučil Ekpaie za faul z pozice posledního hráče a vítězná branka padla zřejmě po ofsajdu Traorého.

září 2021

• Slávisté dokázali ve druhé půli otočit nepříznivý vývoj utkání a porazili Velvary v náročném zápase 4:2. Zejména výborný Stanciu přispěl k vítězství hattrickem a asistencí. Celkový výkon nicméně příliš radosti nepřinesl.