3. Peter Olayinka

Články k zápasu

• Liga mistrů
    a

Slavia prožila hodně smutný večer. Od začátku zápasu do 70.minuty tahala za delší konec. I když poločasové vedení neudržela, remíza 1:1 jí posouvala dál. Po hodně nešťastném Traorého zásahu a Holešově ruce dostali domácí k dispozici penaltu, kterou Kolář bravurně zneškodnil, ale rozhodčí jí na pokyn VAR nechal opakovat. Po brance na 2:1 inkasovali červenobílí v závěru ještě dvakrát a sen o lize mistrů se rozplynul.

a

Nejdůležitější zápas slávistické evropské mise v sezóně 2020/2021 je tady. Ve středu od 21 hodin se v dánském Herningu rozhodne o tom, zda si Slavia podruhé v řadě zahraje základní skupinu Ligy mistrů, nebo se bude muset spokojit se skupinou Evropské ligy. Zápas vysílá O2 Sport.