Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • 15000 na Jablonec!

  Nikdy není tak dobře, aby nemohlo být ještě lépe. V lize má Slavia plný počet bodů, takže tam to tedy lepší být zrovna nemůže, my fanoušci se ale můžeme postarat o lepší návštěvnost na domácích zápasech. Na Karvinou přišlo 12 tisíc, na Opavu 13, dáme na Jablonec 15 tisíc? Právě tam směřuje výzva od fanoušků k fanouškům. Vezměte na fotbal všechny známé a pojďte si užít Slavii bojující o další potřebné body k mistrovskému titulu. Vstupenky můžete kupovat zde, pokud se k výzvě chcete připojit, šiřte ji s hashtagem #15000naJablonec.

 • Fortuna liga

  Po vypadnutí z Ligy mistrů čeká sešívané další zápas, protentokrát v ligové soutěži, přičemž soupeřem bude Jablonec, kterému se naposledy podařilo Eden vyloupit. O tom, zda se mu to podaří i tentokrát, se můžete krom samotné osobní návštěvy přesvědčit i přes O2 TV Sport.

 • Mezi námi fanoušky

  Hlavním tématem čtvrtého dílu podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky v sezóně 2018/19 je přirozeně dvojzápas Slavie s Dynamem Kyjev. Diskutující quelharpan Lamaalois_veliký a Strašák proberou toto předkolo Ligy mistrů ze všech stran.

 • Názory

  Pro český fotbal je důležité, aby i na poli mezinárodní fotbalové diplomacie vystupoval sebevědomě a neklopil uši, a to i tehdy, pokud se některý z jeho představitelů nechová zcela profesionálně.

 • Hráči Slavie

  Slavia pro letošní sezónu v Lize mistrů končí, když nestačila na Dynamo Kyjev. Slávisté neodehráli špatný zápas, ač se v jejich hře daly najít nedostatky. Na efektivního soupeře, který včera hrál za viditelné podpory neférových rozhodčích, to ale bohužel nestačilo.

 • Liga mistrů

  Slavia prohrála na hřišti Dynama Kyjev 2:0 a zahraje si tak jen skupinu Evropské ligy. Zápas ovlivnily především neproměněná tutovka Tomáše Součka a gól Besiedina na 2:0 z jasného ofsajdu.

 • Liga mistrů

  Slávisté zítra odehrají na Ukrajině odvetný zápas proti Dynamu Kyjev po domácí remíze 1:1. Jejich cíl je poté prostý - aby nešlo o poslední zápas v Lize mistrů v této sezóně. Zápas nabízí ČT Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen