Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • Liga mistrů

  Slavii čeká jeden z nejdůležitějších zápasů za poslední dobu. A věřme, že i jeden z těch nejpamátnějších. Sešívaní se pokusí dohnat před kamerami O2 Sport dvougólové manko z prvního zápasu na Kypru.

 • Ženský fotbal

  Fotbalistky Slavie si připsaly další ligovou výhru a opět s dvouciferným výsledkem. Tentokrát porazily Hradec Králové 13:0. Čtyři branky vstřelila Svitková, tři přidala Divišová. Za týden nás čeká Slovácko a pak již derby se Spartou.

 • HET liga

  V rámci 4. kola se Slavia představila na horké půdě v Ďolíčku proti domácím Bohemians. Oba týmy byly dosud v soutěži neporaženy, což zůstalo i po zápase. Duel totiž skončil zaslouženou remízou 0:0.

 • HET liga

  V mezidobí mezi dvěma zápasy play off Ligy mistrů Slavia zavítá do Ďolíčku k tradiční bitvě o Vršovice. Utkání nabídne přímým přenos O2 Sport.

 • Liga mistrů

  Slavia prohrála v playoff Ligy mistrů na hřišti APOELu 0:2 a do základní skupiny má teď velice daleko. Slavia hrála bez dvou opor, Simona Deliho a Dannyho, naopak v základní sestavě byl poprvé v sešívaném dresu Miroslav Stoch. Ani on ale nepomohl Slavii ke vstřelené brance, domácí zápas rozhodli dvěma brankami v prvních deseti minutách.

 • Liga mistrů

  Na den přesně po 10 letech čeká Slavii další první zápas posledního předkola Ligy mistrů. Tehdy v roce 2007 dokázala slavně zvítězit v Amsterdamu nad tamním Ajaxem a vůbec bychom se nezlobili, kdyby dokázala podobný úspěch předvést i v Nikósii proti APOELu. 

 • Juniorka

  Ve třetím mistrovském zápase jela juniorka na hřiště loňského vítěze juniorské ligy, Mladé Boleslavi. V základní sestavě nastoupili poprvé po zranění Jakub Hromada s Janem Sýkorou.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen