Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • Do Edenu na čtvrtfinále Ligy mistryň!

  Přijďte podpořit slávistky v odvetě čtvrtfinále Ligy mistryň! Do Edenu přijede velice silný a atraktivní soupeř, dvojnásobný vítěz Ligy mistryň a aktuálně lídr německé ligy, VfL Wolfsburg. Permanentkáři mají vstup zdarma, pro ostatní jsou v prodeji lístky za cenu 100 korun.

 • Mezi námi fanoušky

  Čtvrtý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky jsme původně plánovali až po reprezentační přestávce. Protože ale derby přineslo mnoho branek a mnoho témat k diskuzi, rozhodli jsme se zařadit speciální díl právě jen o něm. Nejen hru Slavie a Sparty, ale také problematiku videorozhodčího probírali quelhar, alois_veliky, Leoneigg a Tomáš Podvín.

 • HET liga

  Na 289. Derby pražských S se do Prahy vrátila zima. Čtyři stupně pod nulou a sníh spolu se silným větrem vytvořily hodně nepříjemné kulisy pro nejočekávanější zápas jara. 

 • Ženský fotbal

  Slávistky si poradily v dalším ligovém zápase s Libercem 5:0 po dvou brankách Svitkové a Kožárové. Jednou se prosadila Pěničková. Byla to generálka před zápasy Ligy mistryň, již ve čtvrtek hrají ženy na hřišti Wolfsburgu.

 • HET liga

  Tak jsme se zase po půlroce dočkali. Největšího zápasu v naší lize. Zápasu mezi Slavií a těmi druhými, respektive abychom byli přesnější, tak v současnosti s pátými. Derby pražských "S" pak samozřejmě nabídne jako šlágr kola O2 TV Sport.

 • Mezi námi fanoušky

  Třetí jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se věnuje především nadcházejícímu derby a srovnání aktuální situace s tou, která byla před jarním derby minulý rok, kdy jsme nahráli druhý díl podcastu. Dnes diskutovali quelhar, pan Lama, Vlajkonoš a fanoušek Sparty Dan Peterka.

 • Hráči Slavie

  Šlágr kola mezi druhou Slavií a třetí Olomoucí nezůstal za očekáváním, ba naopak nabídl to nejlepší, co naše liga nabízí. Fanoušky sešívaných pak jistě potěšilo, že po fantastickém obratu zůstaly 3 body doma v Edenu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen