Aktuality poslat tip na aktualitu další

• HET liga

Zápasy nyní probíhají v rychlém sledu. Po čtvrtečním zápase Evropské ligy na sešívané čeká v dalším kole HET ligy liberecký Slovan. Zápas nabídne živě O2 Sport.

• Evropská liga

Slavia remizovala na hřišti Villarrealu 2:2 a veze domů velmi cenný bod. Sešívaní nastoupili v pozměněné sestavě bez Hušbauera, Stocha, Škody nebo Bořila, přesto se dostali brankami Necida a Dannyho do dvoubrankového vedení. O to ještě do poločasu sice přišli, ve druhé půli však přes velký tlak domácích neinkasovali.

• HET liga

Po reprezentační přestávce se Slavia představila v Karviné, kam se vydala s jasným cílem získat první vítězství na půdě soupeře v sezoně. To se povedlo, když svého soupeře slávisté zdolali přesvědčivě 2:0.

• HET liga

Po další nepříliš zajímavé reprezentační přestávce se nám opět rozbíhá liga, která se nadcházejícím kolem překlopí přes svoji první třetinu. Slavii v 10. kole čeká Karviná, dosud 12. tým tabulky. Zápas nabídne ČT Sport.