Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • ePojisteni.cz liga

  Sezóna se nám nenávratně chýlí ke konci. Zbývá 90 minut plných potu, dřiny, nervů a snad i šťastného konce. Slavia hostí před kamerami O2 Sport Zbrojovku Brno a má jistotu, že pokud vyhraje, nikdo jí už nevezme možnost si sáhnout na mistrovský pohár.

 • Aktuality z médií

  První letní posilou Slavie se stal zlínský stoper Jakub Jugas. Ten by měl v klubu nahradit Michaela Lüftnera, který odchází po sezóně do FC Kodaň. Informaci přinesly fotbal.idnes.cz a isport.blesk.cz, kluby ji zatím nepotvrdily.

 • Juniorka

  V předposledním zápase letošního ročníku juniorské ligy přijela na Xaverov juniorka Mladé Boleslavi, která už před utkáním byla jasným vítězem juniorské ligy. Za Slavii odehrál celé utkání testovaný kamerunský stoper Olivier Kingue. 

 • ePojisteni.cz liga

  Slavia pro dnešek uhájila první příčku, když v divácky velmi atraktivním zápase porazila Mladou Boleslav na její půdě 2:1. Titul však sešívaní ještě slavit nemohou, protože Plzeň v souběžně hraném zápase zvítězila gólem z nastaveného času. Vše tak rozhodne až poslední kolo.

 • ePojisteni.cz liga

  Liga se nám blíží do samého závěru. Však již zbývají jen dvě kola. K tomu předposlednímu zajíždějí slávisté na skromný stadionek v Boleslavi, kde vyhráli naposledy skoro na den přesně před 7 lety. Pokud si chtějí uchovat naději na titul ve svých vlastních rukou, budou muset podobný počin znovu zopakovat i před kamerami O2 Sport.

 • Názory

  Náš stoper a jarní stálice Michael Lüftner, odchází po sezóně do FC Kodaň a rozdělil tím tak slávistickou obec na dva tábory. První tábor mu nemá nic za zlé, chápe ho a přeje vše nejlepší. Druhý tábor je zklamaný, rozhořčený a naštvaný, že tak brzo utíká a že dochází v krátké době už k druhému brzkému odchodu hráče, který tu je chvilku. Přičemž netroufám si tvrdit, který z táborů je početnější. Já sám patřím do druhého tábora a tak bych se rád pokusil to trochu rozvést a zkusil udělat tak trochu mluvčího toho "druhého tábora".

 • Mezi námi fanoušky

  Dvě kola před koncem ligy přinášíme další, už pátý podcast SN Mezi námi fanoušky. V sestavě quelhar, pan Lama, alois_veliky a no-nick jsme probrali většinu aktuálních témat spojených s postavením Slavie v tabulce a uplynulými zápasy.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen