Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • Fortuna liga

  Slavia porazila v Edenu ve druhém kole ligy Zlín 4:1, kaňkou na zápase však byla surová hra hostů, kterou odnesli zraněními Ewerton, Ševčík a Usor. Sudí Černý přitom skandálně nevyloučil Cedidlu za nesmyslný surový skluz, kterým ukončil zápas pro Ewertona, a několik dalších ošklivých zákroků buď vůbec netrestal, nebo uděloval jen žluté karty.

 • Fortuna liga

  Slavii čeká druhé ligové kolo a už teď mají sešívaní co napravovat - minulý týden totiž překvapivě prohráli s Hradcem Králové. Soupeřem v prvním domácím ligovém zápase jim bude FC Trinity Zlín.

 • Mezi námi fanoušky

  Zápas s Hradcem Králové přinesl daleko více témat, než by nám bylo libo. V druhém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky tak quelhar, Thorklaer a Karel Janďourek hovoří hlavně o nich, ale také o nadcházejících zápasech s Panathinaikosem a dalších aktualitách.

 • Hráči Slavie

  Slavia začala novou sezonu tak, jak skončila tu předcházející. Trápení proti hlubokému bloku trvá a trenéři se ani nesnaží o změnu navzdory opakovanému selhání při tomto scénáři.

 • Fortuna liga

  Po příjemném předkrmu v podobě dvou jasných výher nad týmem z Gibraltaru Slavia vstoupila i do domácí nejvyšší soutěž. A nebyl to vstup příjemný, podobně jako v první zápase jarní nadstavby Slavia nedokázala přetlačit freneticky bojující Hradec. O jedinou branku zápasu se postaral domácí útočník Vašulín a červenobílí tak před zápasem s Panathinaikosem utrpěli pořádnou trhlinu na sebědomí.