Aktuality poslat tip na aktualitu další

 • Fortuna liga

  Slavia zakončila nepovedenou sezónu domácí porážkou se Spartou, ta ale už nic nezměnila na konečné druhé příčce v tabulce. Jedinou branku sešívaných vstřelil v první půli Petr Ševčík.

 • Fortuna liga

  Slavia v neděli zakončí další úspěšnou sezónu. I když nakonec neskončila ziskem mistrovského titulu, je hráčům a realizačnímu týmu za co poděkovat. A jen těžko bychom k tomu hledali lepší příležitost než tradiční derby pražských "S".

 • Fortuna liga

  Slavia jen remizovala v Ostravě, když neudržela vedení, které vystřelil už v páté minutě Sor. Nevyužila ani dvacetiminutovou přesilovku po vyloučení Lischky, Holeš nastřelil jen břevno. Slavia tak skončí sezónu 2021/22 na druhém místě tabulky.

 • Fortuna liga

  Do konce ligové sezóny zbývají dva zápasy, Slavia stále ztrácí na vedoucí Plzeň dva body a naděje na titul se tenčí. Dokud ale alespoň teoretická šance žije, je třeba o ni bojovat. První příležitost dostanou sešívaní již ve středu ve venkovním zápase proti Baníku Ostrava.

 • Fortuna liga

  Slavia porazila Slovácko 3:0 brankami Plavšiče, Traorého a Lingra, vzhledem k vítězství Plzně nad Spartou se však šance Slavie na titul po dnešním dni snížily. Naopak je jisté, že Slavia skončí nejhůře druhá.

 • Fortuna liga

  Slavia tři kola před koncem nadstavby stále živí naději na ligový titul. Kromě zaváhání Plzně k tomu ale nutně potřebuje vyhrát všechna zbývající klání. To první čeká sešívané již zítra a soupeřem jí bude čtvrté Slovácko.

 • Fortuna liga

  Slavia remizovala s Plzní 1:1 a ztratila možnost si uhrát titul vlastními silami. Teď musí spoléhat na zaváhání svého dnešního soupeře. Zápas se rozhodl v závěru, nejprve poslal sešívané do vedení z penalty Kúdela, na druhé straně vyrovnal rovněž z penalty Beauguel.