Info o SN

Nejlepším slávistou jara Jiří Pavlenka

Koncem června probíhala na našem webu anketa o nejlepšího slávistu za jarní sezonu. Nejvíce bodů získal nyní již bývalý slávista a gólman Jiří Pavlenka!

Hlasování na jaře rozhodně nebylo jednoduché, o čemž svědčilo poměrně vyrovnané pořadí na prvních čtyřech místech. Nakonec nejvíce bodů získal právě gólman Jiří Pavlenka, který nakonec získal angažmá ve vysněném Werderu Brémy. Na jaře podával jisté výkony a v důležitých okamžicích nás podržel, takže se velkou měrou podílel na titulu.

Na druhém místě se umístil Josef Hušbauer. Naše desítka je pilířem slávistické sestavy, o čemž mluvil i Jaroslav Tvrdík na předsezonní tiskové konferenci. I když nedává tolik branek, patřil svým přehledem, důrazem a zodpovědností mezi důležité osoby mistrovského týmu.

Třetí skončil Simon Deli. Osobnost slávistické defenzivy a i přes krátkodobý výpadek formy patřil opět mezi lídry týmu a sešívané defenzivy. Mohl odejít do zahraničí, nakonec se domluvil se Slavií na prodloužení smlouvy a můžeme očekávat další spolehlivé výkony v lize a evropských pohárech.

Čtvrté místo zaujal náš kanonýr Milan Škoda. První čtyřku tedy obsadili hráči z jednotlivých řad. Milan nás opět držel svými góly a pro současnou Slavii je hodně důležitý.

Další pořadí:
5. Michael Ngadeu
6. Muris Mešanovič
7. Michal Frydrych
8. Jaromír Zmrhal
9. Ruslan Mingazov
10. Jan Sýkora
11. Antonín Barák
12. Michael Lüftner
13. Per-Egil Flo
14. Stanislav Tecl
15. Jan Bořil
16. Přemysl Kovář a Jasmin Ščuk

Komentáře (3)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Nejlepším slávistou jara Jiří Pavlenka

  Maeden (přítel SN)   před 11 měsíci 12.07.2017 11:46 |  
  2 0

  Ze zajímavosti jsem udělal pořadí dle průměru hodnocení SN za celou sezonu (jen hráči s min. polovinou hodnocených zápasů). Je vidět, že efekt zapomínání se uplatnil, Milanovi a Murisovi v anketě uškodil slabší závěr, MNN a Simon si naopak díky dobrým výkonům v posledních kolech polepšili.

  Bylo by zajímavé vidět vedle sebe výsledky ankety, pořadí dle hodnocení SN, pořadí dle hodnocení čtenářů a pak speciálně moje hodnocení. Člověku by si to pomohlo uvědomit, jestli třeba nějakého hráče nepodceňuje a naopak, nebo kdy a proč hodnotil nějaký zápas výrazně jinak než redakce nebo uživatelé. Tedy mluvím za sebe, těm největším expertům by to asi potvrdilo, že ostatní fotbalu rozumí jak koza náklaďáku a Alanor je navíc zaujatý. ;)

  (Rozdíl 0,03 je minimální, znamená, že daný hráč byl v jednom zápase o jeden stupeň lepší/horší.)

  Pavlenka 6,04
  Hušbauer 5,73
  Škoda 5,7
  Deli 5,58
  Mešanovič 5,56
  Ngadeu Ngadjui 5,53
  Frydrych 5,49
  Zmrhal 5,365
  Barák 5,31
  Bořil 5,135

  • Re: Nejlepším slávistou jara Jiří Pavlenka

   afro   před 11 měsíci 12.07.2017 12:04 |  
   1 0

   To je průměr hodnocení Alanora? Já jsem si ze začátku, kdy bylo možno hodnotit hráče dělal printscreen mého hodnocení, ale pak, jak už to bývá, jsem se na to vykašlal. Teď by mě to docela zajímalo, protože jsem měl při hodnocení do ankety někdy dokonce problémy zařadit, jestli se některé zápasy hrály na podzim nebo na jaře.

 2. Re: Nejlepším slávistou jara Jiří Pavlenka

  dauby   před 11 měsíci 15.07.2017 19:00 |  
  0 0

  Mne by dost zajimaly jednotlive pocty bodu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen