Juniorka: Č. Budějovice - Slavia 1:1

Juniorka vstoupila do nového ročníku Juniorské ligy remízou na hřišti Českých Budějovic 1:1, kterou zařídil brankou kapitán Pavel Bucha.

Juniorská liga se hraje letos novým systémem, soutěž je rozdělena na českou a moravskou část, Slavia se v české části utká s 11 soupeři vždy doma a venku. Takto se tedy v české části odehraje 22 kol, po nich týmy z první poloviny tabulky postoupí do boje o titul (každý s každým jen jednou, celkem 9 zápasů), zatímco týmy ze spodní poloviny tabulky budou hrát stejným systémem jen o umístění.

Reportáž ze zápasu najdete na oficiálním webu.

1. kolo - Pondělí 31. 07. 2017 13:00