Hráči Slavie

Hodnocení slávistů - 4. kolo

Vršovické derby nenašlo vítěze, když duel v Ďolíčku skončil bezgólovou remízou. Slavia tak ani napodruhé nedokázala venku vstřelit branku.

Zápas asi není třeba obšírněji hodnotit, protože dění na trávníku mluvilo jasnou řečí a bylo do značné míry shodné s utkáním v Ostravě. Slavia více držela míč, ale kromě úvodní desetiminutovky nebyla vůbec nebezpečná. Ve druhé půli si pak dvě dobré příležitosti vytvořili i klokani, nicméně je také neproměnili. Nudný zápas tak skončil zaslouženou remízou a ani jeden fanouškovský tábor si nezařval kýžené "góóóól".

Hned v úvodu sezony se tak dá hovořit o ofenzivní krizi mužstva trenéra Šilhavého. Žádnou radost z toho nemám, potěchy pro oko diváka zatím zápasy Slavie přináší poskrovnu, přesto bych rád trochu přidusil menší internetovou paniku. Výsledky zatím nejsou nijak zvlášť tragické (v lize bilance 2-2-0, splněný cíl v podobě postupu přes Borisov) a v náš neprospěch mluví i objektivní okolnosti.

1) Přišlo poměrně hodně posil a bude trvat, než se mužstvo sehraje. Tak to prostě většinou je a případů, kdy si hned všechno sedne po velkých změnách, je málo. V úvodu sezony tím možná hra trpí, v dlouhodobém horizontu si ale myslím, že je dobře, že Slavia posílila. Vzhledem k našim ambicím bylo třeba provést ještě jedno výraznější posilování. Do dalších přestupních období by se ale strategie měla změnit. Základ máme kvalitní a přijít by měli vždy 2, maximálně 3, rozdíloví hráči za období. Víc by bylo kontraproduktivní a nejde mužstvo stále dokola sehrávat. Pěkný příklad je Olomouc. Když tam přišel trenér Jílek, tak vypadal jako neumětel. Kvůli špatné finanční situaci ale nenakupovali posily a hle, stejné mužstvo, které se rok sehrávalo a nebylo do něj zasahováno, najednou válí.

2) Nelehké sehrávání se souvisí nejen s množstvím příchodů, ale i s dost razantní změnou herního stylu. I hráči, co tu jsou déle, si musí zvykat na něco jiného a v začátcích to drhne.

3) Bojujeme na dvou frontách. Samozřejmě jsme si to přáli a počítali s tím dopředu, ale je prostě faktem, že zvládat výsledkově dva zápasy v týdnu je těžší. Dalo se čekat, že se to projeví pár ztrátami, které by jinak dost možná nepřišly.

To vše je si třeba dát do kontextu s dosavadním působením trenéra Šilhavého ve Slavii, které je dosud prostě naprosto parádní. Loni s námi nepočítal nikdo ani před sezonou, ani po podzimu, přesto jsme urvali nečekaný titul. Tím si na sebe trenér možná trochu upletl bič, protože část fanoušků si myslí, že to stejně bezproblémově půjde i dále. Ale potíže budou, menší krize přijdou i na ty největší světové kluby a patří k fotbalu a sportu obecně. Chápu některou věcnou kritiku a jisté výhrady ke kouči Šilhavému (třeba dva příliš ustrašené výkony venku v Evropě), ale nedělejme stejnou chybu jako Sparta s odvoláním Lavičky. Ten měl podobnou chybu, ale měl o to více předností, které se ovšem začaly brát jako standard. Na Letné si mysleli, že když ho odvolají, tak se zbaví problému přílišné pokory a malého sebevědomí venku. To se jim povedlo, stejně tak se ale zbavili i všech jeho kladů. Udělali tak krok dopředu a ve stejné chvíli i tři dozadu. Výsledky za poslední roky vidíte sami. Zkrátka chci říci, že trenér Šilhavý si zaslouží dostatek času a úvahy o jeho odvolání v současné chvíli považuji za absurdní. Asi si to myslí drtivá většina slávistů, ale ti nespokojení jsou více slyšet, proto takový sloh.

Závěrem dnešního rozsáhlého úvodu bych se vyjádřil k rozhodčím v zápase s Bohemians. Proske výborně zvládl poslední kolo minulé sezony a v sobotu opět pískal velice přesně. V zápase byl diskutabilní moment po ruce Hromady v pokutovém území. Šlo o situaci 50/50, kdy si rozhodčí může vybrat, a pískat se to jistě dalo. Já osobně si ale myslím, že by takové smolné a nechtěné situace na kraji vápna, které ani nezastaví žádnou větší šanci, neměly rozhodovat zápasy. Tvrdil jsem to po obdobné ruce hráče Baníku (posouzeno v neprospěch Slavie), tvrdím to teď (posouzeno v její prospěch). Moc nechápu stanovisko Sportu, který po Baníku horoval za to, že se taková ruka pískat nemá. Teď, když ji měl Hromada od těla obdobně, tak píše, že se to pískat má. Přitom pochybuji, že v pravidlech se píše něco o rozdílu mezi tím, když vám ji napálí protihráč, nebo spoluhráč. Že by se v tomto případě potvrdilo pořekadlo "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej"? Jsem zvědav, jaké stanovisko k tomu zaujme komise rozhodčích (dala mi za pravdu).

Hráči jsou hodnoceni na stupnici od 1 (nejhorší) do 10 (nejlepší).

Jan Laštůvka - 5 - Za celý zápas měl minimum práce, což jen potvrzuje, jak nudný zápas to byl. U obou velkých šancí domácích nakonec ani nemusel zasahovat.

Jan Bořil - 6 - Je v dobré formě. Škoda, že neproměnil dobrou šanci zhruba v 10. minutě. V takové situaci by měl alespoň trefit branku. V obraně byl jistý, ač si připsal na můj vkus o něco více zbytečných faulů za tvrdou hru tělem, v útoku se snažil. V první půli vyslal pěknou přihrávku do vápna před odkrytou branku, leč zůstal nepochopen a všichni naši hráči naopak cukli směrem dozadu.

Jakub Jugas - 6 - S jeho výkonem v zápase jsem spokojený. S přehledem vyhrál dostatek soubojů. Sice jen v malé míře, ale i tak znovu ukázal svou slabinu, když jednou nebo dvakrát zbytečně příliš aktivně vystoupil a lehce propadl. Celkově ale převažovaly pozitivní věci.

Michael Ngadeu Ngadjui - 6 - Podobně kvalitní výkon jako u Jugase. Ngadeu se mi líbil ještě o trochu více. Při obranných zákrocích byl velice jistý a vyhrával je dominantně ve stylu Deliho. Snažil se i o nápaditou rozehrávku, bohužel mu ale často nevycházela a minimálně jednou založil brejk.

Eduard Sobol - 5 - Slabší výkon než proti Jihlavě. Bránil rychlého Reitera, který byl jedním z nejnebezpečnějších hráčů Bohemky, a zvládl to průměrně, když měl několikrát problémy, ale fatálněji nepropadl. Dopředu byl o něco slabší než Bořil.

Jan Sýkora - 5 - Patřil mezi aktivnější hráče, akce mu ale vycházely jen napůl. Škoda, že si neporozuměl s Mešanovičem v úvodní šanci zápasu. Potřeboval by se dostat do formy a svou hru zkvalitnit. Snad je to po vyléčeném zranění na dobré cestě.

Tomáš Souček - 5 - Zápas zvládl a nemám k němu větších výhrad. Míče sbíral dobře. Na můj vkus byl ale až příliš nenápadný, i když by nemusel být. Dostal se s míčem na hranici vápna a měl prostor ke střele, po které ta pozice přímo volala. On ji bohužel zazdil přihrávkou do strany vápna a bylo po šanci. V úvodu sezony odehraje spolehlivý standard, když ale dojde na lámání chleba, tak na sebe věci nevezme a nadstavbu nepřidá.

Jakub Hromada - 5 - Ze středně těžkého zranění se naštěstí "vylízal" rychle. Je vidět, že ještě chvíli potrvá, než se dostane do formy, ale nezačal nejhůře. Zápas celkem zvládl, i když bych si od hráče na této pozici představoval viditelnější výkon. Po jeho smolné ruce se naštěstí penalta nepískala. Horší pětka na začátek angažmá v sešívaném.

Jaromír Zmrhal - 4 - Pokud se nepletu, tak právě on dával výbornou průnikovou přihrávku do gólovky Mešanovičovi se Sýkorou. To bylo bohužel z jeho strany za celý zápas vše. Hrál podprůměrně a může být rád za čtyřku. Situace na křídlech nás bohužel trápí - Danny je aktuálně zraněný a hraje spíše ze středu, Zmrhal je po zranění úplně z formy, van Buren dostal šanci a vůbec ji nevyužil, Sýkora se teprve zapojuje po zranění, Stoch zase po přestupu a Mingazov není ani na lavičce ať už kvůli zranění, nebo kvůli jednání o přestupu (důvod jeho absence nevím, ale normálně by na lavičce byl).

Halil Altintop - 4 - Bohužel ani po měsíci nedokázal nabrat dostatečnou kondici pro naši ligu. Je pomalý, což už se v jeho věku asi nezlepší, ale hlavně nemá ani dostatečnou výdrž. Ke konci zápasu už se ani nedokázal dostávat včas do soubojů. Své zkušenosti neprodává ani při hře s míčem. Sice se snaží a jeho přihrávky občas mají nápad a při slávistické bezzubosti patřily mezi ty kreativnější, ale nevynikaly natolik, aby dokázaly zakrýt jeho pohybové manko. Třeba Danny dokáže rozehrát ještě výrazně lépe. Altintop se do zakončení dostat nedokázal, často hrál zády k brance a míčů moc neudržel. Zatím není posilou.

Muris Mešanovič - 3 - Jeden útočník nám bohužel zoufale chybí a v této situaci bylo chybou pouštět Tecla, dokud není náhrada. A když Škoda odpočívá na Evropu, tak musí zákonitě nastoupit Mešanovič, kterému to samotnému na hrotu do kompaktní obrany vůbec nejde. Potřebuje parťáka, nebo hru na brejky, která je možná v Jihlavě, ale ne v současné Slavii. I v sobotu tak byl na hřišti v podstatě zbytečný. Zazdil úvodní šanci a jinak skoro nebyl vidět.

Miroslav Stoch - 5 - Byla na něm patrná aktivita, souhra s týmem ale zatím chybí. Když nastoupil na hřiště, tak se nejdříve nepochopil se spoluhráčem a málem založil nepřesnou přihrávkou brejk. Pak už se do hry dostal, ale v naší útočné bídě bylo těžké zazářit. Povedla se mu alespoň jedna útočná akce, kdy hezky našel Součka, který pak přihrával do šance Hušbauerovi. Snažil se i o střelbu, což je jenom dobře, bohužel však pálil nepřesně.

Josef Hušbauer - 5 - Ani jeho příchod na hřiště naši mdlou hru nevytrhl. Vidět nebyl, ale měl málo času něco se zápasem udělat, a tak dávám průměrnou známku.

Milan Škoda není hodnocen, protože hrál příliš krátce.

4. kolo - Sobota 19. 08. 2017 18:00

HET liga, 2017/2018
0 - 0
0 - 0
Bohemians Praha 1905
Bohemians Praha 1905

SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

Komentáře (253)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Robinator     před 3 lety 21.08.2017 10:45 |  
  3 12

  Součkovi jsem dal 4, protože jeho hra se jeví jako dobrá (až na to, že 2x namazal soupeři do nebezpečného protiútoku), ale je zoufale neefektivní. Zmrhalovi a Mešanovi jsem dal 1..protože mi už jejich výkony lezou na nervy. na hřišti jsou úplně zbytečný, mohl by tam být místo nich úplně v pohodě někdo z juniorky nebo dorostu

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Jachym     před 3 lety 21.08.2017 11:34 |  
   2 3

   To je nesmysl. Zmrhal byl u možná nejnebezpečnějších akcí Slavie, které Alanor v hodnocení ani nezmínil. Po jeho centru přestřelil branku v dobré pozici Bořil, poté pálil sám z dálky levačkou těsně vedle. I když je třeba uznat, že s formou se tuto sezónu zatím vůbec nepotkal stejně jako Mešanovič. V utkání byl sice za zásluhy kapitánem, ale Jarda prostě není lídrem a platí u něho možná víc než pro jiné, že se "sveze" s horším výkonem celého týmu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Robinator     před 3 lety 21.08.2017 11:41 |  
    5 2

    Zmrhal téměř vždycky volí úplně opačné řešení než by měl..ten kluk je v poslední době fakt úplně mimo..nechápu, jak může profi fotbalista zahrát jeden zápas dobře a dalších sedm úplně na hovno..

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Guly (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 23:06 |  
     4 0

     Na to sis od Zmrhala ještě nezvykl? :D Tohle předvání KAŽDEJ rok. Vždycky má období v sezoně, kdy je tragickej a všichni ho posílaj do divize, pak ale chytí formu, dá nějakej důležitej gol a pak je zase klíčovej hráč Slavie. Obávám se, že on nikdy nebude tím hráčem, kterej bude podávat konzistentní výkony po celou sezonu, bohužel. Ale ty jeho výkyvy jsou fakt do očí bijící.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Robinator     před 3 lety 23.08.2017 09:54 |  
      0 0

      jj máš pravdu :))

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   donford     před 3 lety 21.08.2017 11:39 |  
   1 0

   Robi, neprotiřečíš si v posuzování Suka? ... hra dobrá, ale zoufale neefektivní? Myslím, že jako DZ přebíral přihrávky do obránců a přesně je rozděloval dopředu (a taky na křídla, někdy do stran), pokud také sám, což často úspěšně dělal, nezastavoval útoky soupeře. Jo, Zmrhal a Mešanovič, to bych s tebou souhlasil, byť třeba ne až za 1.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Robinator     před 3 lety 21.08.2017 11:45 |  
    0 2

    hra dobrá "na oko", když se na to díváš a nekoukáš do hloubky..ale pak když se na to podívám více do detailu..rozděluje alibisticky přihrávky nejjednodušeji jak to jen jde, nic z toho pak nepramení. žádné překvapení apod. teď naposledy se cpal spíše dopředu a nebylo z toho nic..Dobře sbírá balony, to neříkám že ne..ale dál je to neefektivní

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Robinator     před 3 lety 21.08.2017 11:49 |  
    0 2

    ještě chci říct, že tomu tak nebylo vždycky..v přípravě hrál dobře..velmi dobře..nebál se dávat pěkné křížné pasy, až jsem si říkal, že jsem se v tom klukovi spletl..ale teď zase zapadá do takového toho jeho nemastného neslaného stylu..

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 21.08.2017 19:50 |  
    3 0

    Máme trochu tendenci,zbavovat se hráčů,aniž bychom za ně měli adekvátní náhradu.Příkladem je puštění Tecla,který vůbec nedostal šanci jako útočník a za výkony na křídle byl soustavně oprávněně kritizován.Teď je na řadě Mešši.Soustavně zapomínáme na to,že každý sportovec ba i fotbalista mívá
    výkyvy ve formě a že Muris umí fotbal a dokonce umí střílet nejvíc gólů v poměru k času co stráví na hřišti,to nám plně dokázal.Proto mají špičková mužstva tak široké kádry,aby se zbytečně netrápili ti,co jim to zrovna nejde.Zmrhi to je jiná kategorie,v tom najednou bouchnou saze a dokáže rozhodnout důležité zápasy,ale je to bohužel málokdy,i když kdyby dal bídě dva góly,tak mu bude vše odpuštěno.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   jufoun (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 18:19 |  
   0 0

   Kdyby ?? A co kdyby jsme odteď do konce sezony neprohráli? A co kdybychom postoupili do semi LM ?
   Na kdyby se nahraje. V týmu to je a Jarda Šilhavý to zvládne.

 2. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 10:45 |  
  30 0

  Původně jsem se chtěl vyjádřit i k dementům v našem kotli, ale po vyjádření p. Tvrdíka a Strašáka snad lze věc považovat za uzavřenou. A doufám, že se nebude opakovat, pokud si jako fanoušci chceme zachovat úroveň.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Fulham     před 3 lety 21.08.2017 11:50 |  
   3 0

   Dej to jako tlustej nadpis!!! S tím uzavřením tématu. Pojďme se soustředit na středu.

 3. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  pinochet     před 3 lety 21.08.2017 10:48 |  
  5 2

  Šestka u jugase i u MNN mi přijde ve srovnání s Bořilem či Součkem vysoká. Stačí vzpomenout, jak Jugasovi bez míče zdrhnul unavený Kabajev s míčem a přihrál Nečasovi. MNN kromě nepřesných nákopů lze vyčíst i nehlídání si hráčů ve vápně, což ve studiu rozebírali. Celkově mi přijdou známky vyšší, než bych si představoval.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 10:55 |  
   3 1

   Z hlediska ligy je remíza po vyrovnaném venkovním zápase průměr a těžko za ni dávat velmi nízké známky. To by nebylo objektivní. Spíš by se na to mělo koukat tak, že pro současnou Slavii je průměr sakra málo.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 19:52 |  
   1 0

   No to má pan prezident pravdu,to jsem teda zatrnul ,jak lehce se ten Rusák zbavil Jugiho,to by se mu stávat nemělo.

 4. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  vojta     před 3 lety 21.08.2017 11:27 |  
  10 2

  soucek lepsi altintopa? to nevim teda :)

 5. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  martyni (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 11:29 |  
  3 3

  Hezke hodnoceni, Alanore, zvlast to celkove. Je snadne rict, ze je něco spatne a ze se něco mělo delat jinak. Ale byli jsme v situaci, kdy vzhledem ke kvalifikaci LM bylo nutny co nejdříve posilit a zmenit hru. Ze je to riziko a ze to nemusi hned fungovat, to musel vedet kazdej rozumne uvazujici fanoušek. Ja jsem rad, ze vedeni a trenér do toho rizika sli a verim, ze to dřív nebo pozdejc bude fungovat paradne.

 6. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Pinturichio     před 3 lety 21.08.2017 11:36 |  
  5 0

  Pratele,
  nebudu tu hodnotit jednotlivce, to je hodne subjektivni,
  spis bych chtel prijit na kloub tomu, proc se v ofenzive nedari tak, jak bychom si vsichni prali.

  Predevsim nam v utocne fazi chybi moment prekvapeni, klicka 1na1,
  diky drzeni balonu hrajeme vetsinou hrajeme do plne obrany, ale z toho si sance nevytvarime,
  daleko vetsi sance je ziskat balon vysokym presingem a postupovat do otevrene obrany, prikladem byl Husby na Apoelu.

  Jako dalsi fakt, vidim nulovy prinos po standardnich situacich, at uz rohy, nebo trestne kopy.
  S nasi vyskovou prevahou, bychom meli byt schopni si takovym golem pomoci v kazdem zapase.
  Prvotni je kvalitni centr, kde vidim velke rezervy. Dost casto centr konci na prvnim hraci,
  nebylo by od veci, aby s nepovedenym centrem uz pocital nejaky nas hrac a operoval v tomto prostoru, vzdyt 50% balonu jde prave sem ...

  Dale nase kridelni hra trpi na tom, ze krajini zaloznici hraji pres nohu a automaticky se stahuji dovnitr, kde jenom zhustuji prostor.
  Vim, ze to maji na strelu takto lepsi, ale pri zatazene obrane, kdy malokdy strela vubec projde, potrebujeme dostat co nejvice centru do vapna a pouze beci na to nestaci.
  Na kridlech potrebuji podporu v zaloznikovi. Navic kdyz uz centr prijde do vapna, tak jsme tam ve velice malem poctu,
  vetsinou pouze Skoda, jeden stredni zaloznik a pak na pretazeny centr mozna krajni zaloznik, to mi prijde malo.

  Jsou to jenom male postrehy, ale verim, ze kdyz se na nich zapracuje, bude vznikat vice sanci a tim i golu.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   jufoun (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 16:25 |  
   0 0

   S těmi centry je to tak. Mě připadá, že dřív to byla fakt naše silná stránka, Škoda, Frydrych, MNN, to tam z centrů dávali, nebo aspoň nebezpečně ohrozili branku, teď je to hodně slabé.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:02 |  
    1 0

    Hlavně mě překvapuje Koňadra,od něj to byly před zraněním naprosto špičkové centry a teď nějak nic,přece za pár měsíců nezapomněl ,co se učil deset let.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     jufoun (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 21:07 |  
     0 0

     Souhlas.

 7. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Merlinus (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 11:41 |  
  0 0

  Omlouvám se za OT: odřekl mi jeden kamarád na odvetu s APOELem. Mám tedy k dispozici jeden lístek na Tribunu Sever. Cena původní (pro permanenkáře) 190,- Kč. Zájemce ať mi napíše do soukromých zpráv. První bere. :-)

 8. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  vršek     před 3 lety 21.08.2017 11:41 |  
  7 5

  Slavia má výborný hráčský kádr pro naši ligu. Jeho šíře a kvalita by měla být zárukou toho, že se vypořádá s náročným herním programem, na který jsme se jistě všichni těšili, a že si výsledkově poradí s týmy jako jsou Baník nebo Bohemians.
  Ad 1/ Změny v kádru byli jednak nutné - Laštůvka za Pavlenku, Jugas za Luftnera + náhrada za Baráka a další, které měly dodat týmu zkušenost v pohárových zápasech. Nemyslím si, že v průběhu přípravy by těch změn bylo zbytečně mnoho, navíc bylo několik hráčů jejichž zdravotní stav nebyl optimální a přípravu vlastně ani neabsolvovali.
  Je zvláštní jak rychle se podařilo trenéru Šilhavému "sladit" tým v loňské sezoně a držet základní osu týmu bez výrazných zásahů. Osa týmu v podstatě při kvalitní náhradě za ony tři odchody zůstala zachována. Nemyslím si, že je problém v ČASE pro sehrání, ale v neustálé a nepřiměřené "rotaci" či množství změn v sestavě prakticky v každém zápase. Onen čas na sehrání byl hlavním argumentem při obraně pana Uhrina vloni...
  Ad 2/ Jakou změnu herního stylu máte na mysli? Trenér Šilhavý jednoznačně preferuje systém 4 5 1. V tomto rozestavění jsme odehráli všechny zápasy i celou přípravu. Problém není v herním stylu, ale ve využívání jednotlivých hráčů a neustálém zasahování do základní sestavy týmu - př. on je opravdu v tomto systému Mešanovič na hřišti zbytečný, obzvláště v zápasech kdy soupeř brání v deseti lidech.
  A proč bráníme rohy soupeře v deseti lidech? Pokud je na hřišti Škoda je to při jeho hlavičkářských schopnostech jasné, ale proč brání při rozích Mešanovič? Soupeř pak může v obraně ponechat jen jednoho hráče a případný odražený balon končí právě u soupeře, který jej může v klidu rozehrát. V zápase s Bohemians jsme i přes bránění v deseti mohli po jednom z rohů inkasovat.

  Před trenérem Šilhavým nelze než "smeknout klobouk" za výbornou práci a mistrovský titul.
  Bohužel v současné chvíli jeho neustálým razantním zásahům do základní sestavy nerozumím, jejich kvantitu neomlouvá ani náročný zápasový program a snaha uspět v pohárech. Myslím si, že tyto nepřiměřené zásahy jsou příčinou neuspokojivé ofenzivní hry Slavie, ale i v každém zápase se opakujících chyb v obranné fázi celého týmu, které naštěstí v lize naši soupeři zatím nedokázali využít.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   kanda (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 22:09 |  
   1 0

   k bodu 2. změna herního stylu je jasně patrná z držení míče. Minulou sezonu jsme dávali nejvíce gólů z rychlých protiútoků, a celkově rychlých akcí (viz statistika počtu přihrávek a vstřelených branek). Nyní proti nám hrají všichni soupeři více zatažený blok a již nejdeme do otevřené (rozhozené) obrany. to je ta změna stylu. snažíme se naučit dávat góly při nátlakové hře. Osobně si myslím že je to správná cesta, jen bude chvíli trvat než celá mašina bude fungovat bezchybně a ostatní válcovat.

 9. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Faris (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 11:42 |  
  25 1

  Mně to hodnocení přijde velice mírné, na to, že se hrála remíza 0-0, fotbal nestál za moc, tak bych viděl známky min o 1 stupeň níže.
  Nesouhlasím Alanore ani s časem na sehrávání, loni jsem dost obhajoval Uhrina, že potřebuje čas, mužstvo si musí sednout apod. Pak přišel Šilhavý a mávnutím proutku během tří zápasů neskutečně nastartoval tým. Uvědomil jsem si, že jsem se mýlil, čas na sehrávání nemusí být dlouhý. Co mi chybí je jasný rukopis toho, co chceme hrát. Já to moc nevidím. Vysmíval jsem se Spartě, ale teď jejich zápas se Slováckem byl jasně čitelný, valí to přes ostré kraje (mimochodem dost dobré), přijde mi, že jsou dál než my, bohužel.
  Samozřejmě rozhodně nevolám po Šilhavého konci, to snad nemůže nikdo brát vážně, takové názory. To by byla dobrovolná sebevražda.
  Ve středu jsem přesvědčen o našem postupu, možná dokonce tato facka na Bohemce může pomoct. Teď prostě na to kluci můžou vlítnout s čistou hlavou, asi se postup obecně nečeká (já teda ano), tak jsem přesvědčený, že se protrhnou stavidla a postoupíme.
  K divákům bohužel ještě jeden postřeh, po konci zápasu a odjezdu policie se naši hrdinové vrátili do ulic a napadali kohokoliv, kdo měl znaky Bohemky. Policie se musela vrátit a uklidnit to. Hanba těmto sráčům, napadat lidi, když jsou ve skupině, je to pro mne naprostý povl. A nějaké kecy o tom, že dělají atmosferu na stadionu, to není pravda. Těchto chudáků je tam max 50, TS má kolik, 2000?

 10. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  golgoloth     před 3 lety 21.08.2017 11:48 |  
  3 1

  Mešanoviče je mi líto. Typově nemá v tomhle systému žádnou úlohu. Rychlost proti vzadu rozestavenému soupeři nevyužije, míč se k němu v nebezpečném prostoru dostane minimálně.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   martyni (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 11:54 |  
   9 1

   Nedelal bych z nej obet herního systemu. Je jednou utocnik a musí si na hristi poradit lip! Pokud bychom tvrdili, ze je platny jen v jednom hernim stylu nebo jen na urcite herni situace, pak takovy hrac je dost nepouzitelny. A byt mam k Murisovi od zacatku jeho angažmá trochu vyhrady, nemyslim si, ze by to s nim bylo az tak zle. Problem spis je, ze nemá formu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    golgoloth     před 3 lety 21.08.2017 12:01 |  
    4 1

    Připomněl bych tady Milana Škodu, když měl sezóny tuším pod Radou a pod Petroušem, kdy dal jeden gól a předtím čtyři góly. Systém, který se tehdy hrál, ho v podstatně limitoval. Mešanovič je typ útočníka, který vedle sebe potřebuje druhého,

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     martyni (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 12:39 |  
     3 1

     Tomu ale zadnej klub nezajisti preci! Hra na jednoho utocnika je tedka nejcastejsi herni system, co se pouziva. Milanovy sezony pod Radou a Petrousem byly jalovy uplne z jinych duvodu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 13:54 |  
    4 2

    Předvádět Mešanovič to, co předváděl v posledních vystoupeních, pak ho dříve zavřeli za potulku.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   dauby     před 3 lety 21.08.2017 13:58 |  
   8 1

   Mešanovič není oběť systému, on je prostě totálně z formy. Nevybojuje míč, neví kam si má naběhnout a spíše překáží ostatním hráčům. Tecl by určitě nebyl horší. Doufám, že koupíme jednoho pořádného útočníka, jinak nevím nevím.

 11. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  bububu (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 11:52 |  
  7 2

  Podle mého nás v začátku sezony sráží především nezkušenost. Tým a trenér jsou najednou v úplně jiné pozici než v minulé sezoně - najednou jsme to my, kdo musí. Tlak na hráče i trenéra je násobně vyšší než v minulosti a někteří jedinci ho zjevně nezvládají; za všechny případy Zmrhal, který v minulosti opakovaně dokázal, že fotbalista je šikovný, ale problémem je u něj hlava a nedostatek sebevědomí.

  JŠVCD si v tuto chvíli samozřejmě zaslouží maximální podporu. Představa, že bychom teď honem rychle sehnali kvalitního trenéra a mávnutím kouzelného proutku by vše začalo hladce jít, je samozřejmě naivní. Na druhou stranu mi přijde, že JŠ ten tlak a vyrovnání se s novou situací úplně 100% nezvládá a začíná opakovat některé chyby (stavění hráčů bez formy, nešetrná rotace hráčů, připosraný projev v Evropě atd.). Bohužel se zatím nepoučil ani z venkovního zápasu s BATE ani z Ostravy. Věřím ale, že ví co dělá a sedne si to. Druhou možností samozřejmě je, že ten problém je hlubší a systémový, jak o tom např. píše dropt a pouhým čekáním na to, až si to sedne, akorát ztratíme čas a body. Kdo ví, já jsem v tomhle laik a JŠ věřím, protože už s většími či menšími problémy dokázal přestát krize v minulé sezoně a dovedl nás k senzačnímu titulu.

  Nicméně semínko pochybnosti klíčí: Nebyla letní obměna a zásah do kádru až příliš velká? Nerozbil příchod zahraničních hvězd týmovou chemii? Je v silách JŠ ukočírovat takový Babylon? Otázek je mnoho a na odpověď na ně si musíme počkat.

  Viděno v delším horizontu je ale sezona zatím úspešná - postup do play off LM zkrátka úspěchem je. APOEL je jistě tým, který se dá porážet, ale ne s nesehraným a především s takto vypjatými duely nezkušeným mužstvem (a viděli jsme všichni třeba na Rotaňovi, že příchod superzkušených hráčů tu týmovou hromadnou nezkušenost zdaleka nevytvoří). APOEL nám zkrátka v prvním zápase dal lekci ze zkušenosti, jak se mají hrát poháry. Bohužel moc nevěřím, že bychom jim ve středu měli nastřílet 2 a více gólů, na to naše hra v tuto chvíli funguje zcela nedostatečně.

  Musíme zkrátka věřit, že si to sedne. Rozhodně bych ale opustil myšlenku, že ztrátu na Plzeň doženeme s prstem v nose; nikoliv, Vrba není Pivarník nebo Bečka. Nesmíme nechat ztrátu narůst na příliš mnoho bodů. Zatím mi u nás chybí to, co zatím Plzeň zdobí a zdobili i nás v minulé sezoně - enormní snaha dotlačit do brány vítězný gól za každou cenu, ikdyž se týmu herně nedaří.

  Věřím v lepší zítřky. SKS NAVŽDY!

 12. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  kick_me (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 12:00 |  
  4 0

  koukal jsem se a ve 4 kolech už za nás nastoupilo 23 hráčů, za celou loňskou sezónu to bylo 26 hráčů...
  23 hráčů již stihlo taktéž nastoupit za RB.


 13. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Ondráš     před 3 lety 21.08.2017 12:08 |  
  13 0

  Jako drhnout to teď nějakou dobu prostě bude, s tím se musíme smířit..co si na začátku neurveme silou, to mít nebudeme..
  Ale pojďme to zlomit teď ve středu! Pokud jde o šanci dostat se do LM, tak je podle mě větší pravděpodobnost, že vyřadíme APOEL, než že vyhrajeme ligu..takže jestli se chceme zase někdy podívat do LM, tak teď máme jedinečnou šanci! O tom, že tam budeme za otloukánky není potřeba se bavit, ale to bychom byli i za rok..ale pokud bychom se tam teď přes APOEL probili, neskutečně bychom vypálili rybník i Plzni a Rumunům, který o tom sní už x let..tohle by byl majstrštyk a já bych už sezonu hodnotil jako úspěšnou. Pokud by Bohemka a Baník padly jako oběť za LM, tak to asi všichni bereme. Nehledě na to, že by nás to nakoplo i do ligových zápasů..
  Zvládneme to..věřím tomu!!!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Jachym     před 3 lety 21.08.2017 12:16 |  
   6 1

   Já tedy osobně věřím více tomu, že vyhrajeme ligu už vzhledem k tomu, že tam je spousta času dohonit ztrátu a sehrát se. Postup přes Apoel by byl pro mě v tuto chvíli malým zázrakem a přesně tím majstrštykem, o kterém píšeš.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Ondráš     před 3 lety 21.08.2017 12:23 |  
    8 1

    Do včerejšího večera jsem titul viděl taky reálně..ale "tohle" bude fakt těžký:)

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Jachym     před 3 lety 21.08.2017 12:43 |  
     2 0

     Pokud myslíš "tohle" co myslím já, tak zde asi nebude v pozitivním ani negativním žádná změna oproti loňsku. Už tehdy tady mnozí mluvili o cinkání, že to zvonilo jako na Loretě, ale nakonec to "cinklo" naštěstí úplně jinak než oni prorokovali. Z Plzně zatím Vrba vymačkal maximum. My na rozdíl od nich máme ještě velké rezervy.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Ondráš     před 3 lety 21.08.2017 14:37 |  
      1 1

      Jo přesně "tohle" myslím, protože se zdá, že "ten jehož jméno nesmíme vyslovit" to má stále plně pod kontrolou..

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    smely (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 13:45 |  
    5 0

    apoel bude v pohode, dneska se mi o tom zdalo - vsitil jsem hattrick....

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Merlinus (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 12:30 |  
   2 2

   Souhlas. Postup přes APOEL by sice byl malý zázrak, ale s našimi výkony, už teď značnou ztrátou na Plzeň a i po včerejším úřadování rozhodčího v Jihlavě se už také klaním k tomu, že letos je šance na postup do LM větší, než vyhrát ligu...

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:18 |  
   1 0

   Když do toho dáme všechno,nedáme jediný míč zdarma a budeme dřít jako horníci v jižní Africe,tak Apoel rozneseme.To je mužstvo,které nás nemůže zastavit,jiná věc je ,jak budeme vypadat v LM,protože tam je tak výlučná společnost,že na to ještě těžko budeme mít.Přesto si přeji LM a až ji budeme hrát,tak potom dokonce můžeme dát přednost kaprlize a jako další cíl si dát obhajobu titulu a v LM jenom neudělat ostudu.

 14. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Sracken     před 3 lety 21.08.2017 12:24 |  
  20 0

  Opět výborné komenty Alanora, odvádí dobrou práci, pečlivé poznámky. Výrazně poráží například profesionální novináře z Deníku Sport. Škoda, že tým kolem SN nedělá sportovní web a vše je úzce zaměřené jen na Slavii, kvalitou diskuse i článků je to tu jinde.
  Velký respekt za to.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 13:27 |  
   1 0

   Díky! Takové komentáře samozřejmě jen povzbudí do další práce. :)

 15. Příliš shovívavé hodnocení

  w8888     před 3 lety 21.08.2017 12:30 |  
  9 15

  Tentokrát s autorem nemohu souhlasit. Vidí zápas moc růžovými brýlemi. Známky u všech by měly být minimálně od jeden stupeň horší. U Mešanoviče o dva, neboť jeho potulování po hřišti za víc než za 1 nebylo. Stejně tak nemohu přijmout šestku u stopera Jugase, který nemá rozehrávku a který ve druhé půli při největší akci Bohemky shořel jak papír. Za to by šel ven už v žáčcích. Celkově dost tristní pohled. A kauza Altintopův dres? Na to, co hraje a v jaké fyzické kondici si dovolil přijít, je vrácený dres ještě velmi decentní připomínkou, že v české lize se body za chůzi nedávají. Skalní fanoušci mají být loajální, ale zase nemůžou být donekonečna za blby. Bylo to přesně takové utkání, z něhož odcházíte naštvaní na nejvyšší míru, neboť soupeř sice byl slabý, ale vaši borci nic nehráli ani se moc nesnažili. Dřív takových zápasů Slavie bylo plno, myslel jsem, že jejich éru už má definitivně za sebou. Ve středu půjdu, budu fandit jako blázen, ale je mi jasné, že naše šance nejsou větší než 5 až10%.

  • Re: Příliš shovívavé hodnocení

   Fulham     před 3 lety 21.08.2017 13:38 |  
   6 0

   Napsáno slušně , takže nic proti názoru. Jen nedokážu pobrat to cituji ,,nemohou být donekonečna za blby " . Jako, že se dvakrát remizovalo? V poháru se počítá postup. Nevidím to nekonečno....

   • Re: Příliš shovívavé hodnocení

    w8888     před 3 lety 21.08.2017 17:30 |  
    3 2

    Remizovalo se na hřišti nováčka, který za čtyři kola dostal osm gólů (s námi hrál 0:0), a na hřišti jednoho z nejchudších týmů ligy, který na jaře hrál skoro do posledního kola o záchranu. Ve druhé půli jsme na Bohemce byli jednoznačně horším týmem. To je hodně špatná vizitka.

   • Re: Příliš shovívavé hodnocení

    bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:23 |  
    0 0

    A další překec je,že máme 5-10 procent naději na postup.Já ji vidím na 95%.Howgh!

  • Re: Příliš shovívavé hodnocení

   Kmotr (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 16:19 |  
   3 0

   Tak je fakt,ze ten borec,co ten dres hodil zpatk,ma s nekonecnem urcite neco spolecneho.. No a trpelivost to urcite nebude ;) Ale treba se jen pletu..

 16. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Cross     před 3 lety 21.08.2017 13:07 |  
  7 6

  Rád Alanora čtu. Mně se ale zdá to hodnocení i tentokrát (a zvlášť tentokrát) příliš ploché. Desetistupňová škála a všichni kolem pětky. Tak to přece není! Představoval bych si vetsi rozlišení výkonů. Pravděpodobně hráči a realizační tým toto hodnocení sledují a jakou jim to dává zpětnou vazbu? Jaký z toho je užitek? Ano, nikdo gól nedal, nikdo ho nepripravil, a nikdo gól nezavinil. Tak pět, pět, pět...Děláme hodnocení pro to, aby všichni byli v pohode pred APOEL? To by tedy nemeli být!!! Hodně bych si všímal - a při hodnocení bral velmi v úvahu - co kdo hraje navíc. Jak je kdo kreativní. Jak jezdí po zadku. Jak se nabízí do kombinace. Jak rychle dokáže podpořit útok a jak rychle vyztužit obranu. Myslím od začátku sezôny je zde velmi přeceňován styl hry Rotaně a velmi podceñován styl třeba Frydrycha. Alanorûv způsob hodnocení teď v létě podle mého svým zpusobem přispěl k "venglošovskému stylu" naší hry, nadhodnocuje mdlé a oportunistické výkony. (Na Bohemce treba Souček, Mešanovič, Hromada - ten prostřední byl prece jasně na nulu a je jedno proč). A podceňuje pozitiva, o nichž jsem psal nahoře (na coz zde bodově doplatil Stoch, Bořil, Altintop a Sýkora). Zkusme se na hráče dívat jiným prizmatem. Podpořme moderní hru na plné pecky. Může se v lize shodou okolností i prohrát, ale zapas se musí odjezdit naplno. Rychlé balony na dva tri doteky dopředu, překvapivá řešení, pas do sprintu, pět šest hráčů v prudkém výpadu.
  Vážím si práce Alanora zde, ale myslím, ze se při hodnocenî stále více sebeomezuje a ztrácí ostrost vidění i bystrost úsudku. Fotbal je hra, zábava, nejde o život. Kritika a konkurence jsou motorem zlepšení. Proč se dívat na nase hráče jako na spolek řádových sester?

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Jachym     před 3 lety 21.08.2017 13:15 |  
   2 2

   Tak nikoli (nebo nejen) nedostatečná sehranost, horší forma Škody nebo Mešanoviče ani rotace v sestavě, ale za poněkud mdlý herní projev může také Alanor svými hodnotícími komentáři:-D

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Cross     před 3 lety 21.08.2017 13:37 |  
    1 1

    Jáchyme, myslím ten Tvůj příspěvek je jako pumelice az na koleje (taky se na Bohemce přihodilo). (:-))).

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 13:49 |  
   4 0

   Myslím, že význam mého hodnocení přeceňuješ. Je to fajn věc pro úvod diskuse o výkonech pro nás fanoušky, ale myslet si, že se podle článku řídí realizační tým, nebo že má dokonce vliv na naši hru, je úsměvná blbost. Takovou moc můj text fakt nemá. :)

   Známky se moc neodlišují, protože se podle mého názoru ani moc neodlišovaly výkony na Bohemce. Nevím, v čem by měli být Sýkora nebo Altintop za sobotu lepší než Souček. Je hezké, že vidíš snahu Sýkory, ale ta musí mít i jasný vliv na hru. A Honza se teprve potřebuje dostat do formy. Naopak Souček odvedl hodně poctivé práce, která není na první pohled tolik vidět, ale pro tým je cenná a kdyby jí nebylo, tak by to bylo ještě o dost horší. Ignorovat ji je chyba, jakkoliv jsem Tomášovi taky vyčetl, že by měl být odvážnější a brát víc věci na sebe.

   Celkově mi přijde, že spíš ty koukáš víc na efekt než efektivitu, byť ti rozumím a taky mám radši hráče, co se nebojí hrát, jsou vidět a chtějí rozhodovat zápasy. Já se snažím hráče posuzovat komplexně a spravedlivě. Ale každý fanoušek má svůj pohled a nikde není psáno, že mám s tím svým pravdu.

   Jinak jsem poslední, kdo by podceňoval Frydrycha a přeceňoval Rotaně. Zrovna u Frydrycha mi přijde, že jeho hra není až tak efektní, ale často je o dost více efektivní. U Rotaně mi zase přijde, že se na to možná hezky kouká, ale ten reálný přínos zatím není až takový. Hlavně směrem dopředu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Cross     před 3 lety 21.08.2017 14:42 |  
    1 5

    Alanore, myslím, ze se zbytečně podceňuješ. Písmo má velkou moc! Kvůli novinám i padají vlády a politici čtou o sobě všechno. I ve fotbale chtěl mít Ivánek Čapouna "pořešenýho". Není tedy divu, ze tuto skvělou slavistickou platformou čtou desítky tisíc lidí a padají zde i důležité názory. Co jiného by lidé kolem Slávie - a hlavne ti ve Slavii - četli? Web je veden velmi dobře, a rozhodně má na věci vliv!!! Sám s přece uz napsal, ze muzstvo je letos "pod tlakem". A tlak je prece veřejné minění.
    Co se týče Rotaně, zajímalo by me srovnání co hral ve (mimochodem věčně neúspěšné) ukrajinské repre a proc si ho vzali dokonce za kapitána. Mi se zdalo, ze by mohl byt dobrý ve venkovních i domácích zápasech evropskych pohárů. Uklidnit hru, překvapit dlouhým pasem. Nenechat se vybláznit ve vypjatých momentech, usměrnit mlade spoluhráče. . Hraje ale zatím téměř pouze na vlastní branku, anebo do stran. Nedívá se dopředu. Brzdí hru a na Kypru tomu ještě nasadil korunu. Pokud by takhle hrál jiný hráč, beze jména, uz by byl v Karviné - pokud by ho tedy chteli. Samozrejme, nedělám si patent na rozum. Treba ma v sobe neco, co nedokážu videt a ocenit. Chci se fotbalem bavit. Rotaň nikoho nebaví.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:26 |  
   0 0

   Na ten dravý styl bychom ale potřebovali taky dravé hráče,taky by se mi líbil vysoký presing celý zápas
   a po zisku míč úprk do vápna soupeře.No třeba nás kluci ještě překvapí.

 17. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Quentin     před 3 lety 21.08.2017 13:28 |  
  9 1

  Trenér má moji plnou podporu, ale některým jeho krokům prostě nerozumím. Namátkou:

  1. Proč nehraje obrana ve složení, v jakém půjde na APOEL? Sobol fajn, ale v předkole teď nemůže nastoupit. Nemám žádnou info o Simonovi, ale jestli nebude, pak budeme hrát (zprava):

  Frydrych-Jugas-MNN-Bořil
  Bořil-Jugas-MNN-Švento/Flo/Sýkora
  Sýkora-Jugas-MNN-Bořil

  2. Miro Stoch po pár trénincích > Jarda Zmrhal s kap. páskou, ale bez formy.

  3. "Nenaladěný" Milan Škoda > bez formy hrající Muris.

  Je začátek sezony, borci jsou v plné síle a nějaké "šetření se" teď vůbec nemůže být téma. S Alanorem souhlasím, že v lize zdaleka na odpis nejsme, je to dlouhodobá soutěž a krize padne na každého. Problém samozřejmě bude, že v přímé konfrontaci se Spartou a Plzní prostě budeme muset hrát a vyhrát. Pokud si to všechno sedne, tak je oba přejedeme, ale nesmíme už ztrácet body s outsidery. Liga pro nás nebude jednoduchá, viz oslavy bodu Baníku i Bohemky. S tím ale musíme fungovat, každý proti nám bude hrát jak o život. Btw by mě zajímaly další výsledky klubů, které se proti nám tak "hecnou" - viz výbuch Baníku na Slovácku. Chachaři dostali v dalších dvou zápasech celkem 8 branek, my jsme nebyli schopni dotlačit balón do sítě ani jednou...

  Ve středu SLAVIA DO TOHO!!!!!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   dauby     před 3 lety 21.08.2017 13:55 |  
   4 0

   Proč by měl Sýkora hrát vpravo a Bořil vlevo? Třetí varianta je nesmyslná...

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Quentin     před 3 lety 21.08.2017 14:14 |  
    0 1

    Protože si Sýkora v Libe v obraně zahrál. A pokud se nepletu, tak na pravé straně, jistý si ale nejsem. Honza Bořil v současné formě zahraje levého beka s prstem v nose... Předpokládám (nebo si přeju?), že ve středu budeme hrát totální fotbal, proto bych si variantu s rychlíky Sýkorou nebo Šventem uměl představit. A proto jsem psal, že nechápu trenéra, že jsme si to složení obrany v ligovém zápase nevyzkoušeli.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     dauby     před 3 lety 21.08.2017 18:20 |  
     1 0

     To jo, ale podle me Boril je mnohem lepsi vpravo, hraje pravou a hra pravou nohou na levem beku neni idealni, je to znouzectnost. A Sykora kope lip levou. Takze logicke mi to prijde obracene...

 18. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Novasinho     před 3 lety 21.08.2017 13:49 |  
  6 0

  Věřím tomu, že teď ve středu v základu s Dannym to bude lepší, už se na ten zápas moc těším !!!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bububu (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 15:48 |  
   1 3

   Já jen doufám, že Danny bude uprostřed hřiště a nikoliv na kraji.

 19. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  dauby     před 3 lety 21.08.2017 13:54 |  
  3 0

  Vidím to podobně. Nejlepší Bořil, daleko nejhorší Mešanovič, tomu bych dal asi známku 2. Altintopovi bych dal 5, o stupeň výš. Ze začátku se mi docela líbil, má ve hře přehled, bohužel však nemá fyzickou kondici, a tak šel jeho výkon později dolů. Sobolovi bych dal 4, nelíbil se mi včera.

 20. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Kzlo     před 3 lety 21.08.2017 14:37 |  
  7 2

  Trosku mi prijde ze altintop uz nastupuje s handicapem -1 minimalne a to ze jméno. Na bohemce sem byl osobne s kamosem spartanem a ten naprosto objektivne hodnotil halila jako jednoho z nejlepsich na hřišti.

 21. Ad Alanor

  Mike     před 3 lety 21.08.2017 14:47 |  
  7 0

  Dekuji za skvely uvodnik, naprosty souhlas. Jen naprosty -prominte mi ten vyraz- idiot- muze pozadovat odvolani trenera Silhaveho. Duvody byly popsany velice pekne. A jeste jedno prani. Nechcete se nekdo ponorit do archivu a zjistit, kdy naposledy jsme nedostali gol v prvnich 4 utkanich sezony ? Asi to bude hodne davno.

 22. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Ados     před 3 lety 21.08.2017 14:47 |  
  4 0

  S hodnocením vesměs souhlasím. Možná bych dal o stupeň nižší známku Sobolovi a Mešanovičovi. Jinak co říkáte na výkony Bořila? Pro mě velké překvapení. Čekal jsem ho spíš na lavici a zatím splňuje jako jeden z mála přísnější měřítko, a to i v Evropě.

  Jak už jsem psal pod článkem k zápasu, tak herně mi to nepřijde tak špatný a narozdíl od jiných vidím i herní styl, kterým se chceme prezentovat, ale občas zařadit vyšší stupeň rychlosti by nebylo od věci. Bohužel doplácíme na "neformu" křídel a účtočníků. Pokud bude v top formě Sýkora a Stoch, kteří dokáží přejít 1 na 1, tak hra bude zase vypada úplně jinak.

  Jinak k posilám. Za těch 7 zápasů se dá celkem říct, kde sportovní úsek udělal chybu. Nepřivedl se účtočník, který citelně chybí!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   stromovous (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 15:34 |  
   3 0

   U Bořila by bylo zajímavý, kdyby někdo udělal statistiku úspěšnosti jeho finálních přihrávek/centrů. Občas je jeho velká snaha kontraproduktivní, jelikož často kazí závěrečné centry. A když se často nabízí, tak tím častěji má míč a tím častěji... je zabitej finální centr. Třeba v zápase s Teplicema nebo doma s BATE z něj byl Danny vyloženě zoufalý.

   Ale zpět k tvé otázce, jak už jsem zde psal dříve, tak pokud bude hrát Bořil napravo (tj. jako nyní na Bohemians a nebo proti Jihlavě), tak na Evropu "spíše má". Pokud bude hrát nalevo přes nohu, tak podle mne na Slavii konkurenceschopnou v Evropě nemá, a to ani když se snaží a maká, jelikož moderní levý bek si prostě nesmí přehazovat míč na druhou stranu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Ados     před 3 lety 21.08.2017 15:45 |  
    2 0

    Statistika úspěšnosti asi nebude nejvyšší, to je pravda. Ale prostě mě letos mile překvapil. Kdyby měli i ostatní stejné zaujetí pro hru jako Bořil bylo by to fajn.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Jachym     před 3 lety 21.08.2017 15:56 |  
     1 0

     Bořil jako jeden z mála zatím splňuje přísnější měřítko, ale primárně zaujetím pro hru bych neargumentoval. To by potom takový Dostál byl výborným hráčem pro bundesligu:-) Jinak samozřejmě nic proti němu, myslím, že je klokanům velmi platný a perfektně zapadl do jejich stylu.

 23. ..

  Chlupp (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 15:00 |  
  3 0

  O trenéru Šilhavému by neměla být vůbec řeč ani při sebevětší hysterii mezi fandama, pasuje do Slavie jak poklice na hrnec!
  Co se týče posil, měli bychom přivádět opravdu rozdílové hráče, vedení to myslelo velmi dobře, když přivedlo zkušeného Dannyho, Rotaně, Altintopa a Laštůvku, všichni jsme doufali v jejich zkušenost a že nám pomohou v boji o Evropu, doufejme, že tomu tak ještě bude! Bohužel díky smůle se zranil Deli a Danny, Altintop zřejmě nemá kondičku...po většinou jde o starší hráče na 1-2 sezóny a buďme za to rádi! Nyní by to chtělo přivádět však rozdílové hráče, kteří budou moci hned nastoupit a nějakou dobu ve Slavii zůstanou a začnou Slavii posouvat do vyšších pater jak ligových, tak evropských!

 24. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Fačín     před 3 lety 21.08.2017 16:30 |  
  2 2

  Tentokrát celkem souhlasím, nižší známku jsem dal Sobolovi (na můj vkus se nechával příliš svačit od Reitera, což je prvoligový nováček), Hromadovi (neviditelný a 2 diskutabilní situace - ruka a simulování). Naopak vyšší Stochovi (tam je vidět kvalita, když ho to tu neotráví, tak by kvalitativně mohl patřit na špici ligy) a především Altintopovi, z našich byl podle mě nejkreativnější a pro tým nejprospěšnější - u mě dostal 8 (není ovlivněno kauzou "dres", protože to jsem se dozvěděl až o dost později).

 25. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  martyni (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 16:53 |  
  1 0

  Jinak mi prislo, ze kamenem urazu bylo reseni situaci ve vapne, mockrat se stalo, ze to tam kluci zadrbali, prekazeli si, každý mel jinou myslenku. Tyhle nedohody ve finalni fazi nas pripravily o body, tech prilezitosti nebo "polosanci" tam bylo mraky, bohužel všechny se spatnym resenim. Tezko se pak říká, jestli to byla chyba Zmrhala, Sykory, Halila nebo Mesanovice a kdo ma dostat vyssi a kdo nižší znamku.

 26. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  zeleznik2     před 3 lety 21.08.2017 16:57 |  
  2 0

  Nevím, zda má smysl sobotní výkon vůbec hodnotit...Za mne obrana 5-6 protože jsme ani ve čtvrtém kole neinkasovali, ale směrem dopředu jedna gólovka a dvě rány Bořila za 90.minut!!to je hodně, hodně málo.

 27. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  TSeguinTS     před 3 lety 21.08.2017 17:04 |  
  2 0

  Suprové hodnocení, jak už tu zmiňoval kolega výše, je asi o 3 levely výš než články na isportu.

  A velmi se mi líbila reakce na odvolání JŠ a Lavičky, s tím do puntíku souhlasím.

  Jinak pro mne je momentálně Bořil náš kapitán. Takhle si představuji zarputilost a snahu něco se zápasem udělat a jít příkladem.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 17:25 |  
   0 0

   Díky, dnes mi poněkud ujela ruka a rozepsal jsem se. Ale lehce vypjatější situace k tomu vybízela.

   Šilhavý má s Lavičkou docela dost společného. Oba slušní lidé a výborní kouči, u nichž se někdy může zdát, že to s pokorou až přehánějí (viz zmíněné zápasy v Evropě venku). Ale určitě by se nemělo zapomínat na jejich klady, jichž je nesporně víc. A jsem rád, že v jedné zásadní věci se odlišují - Šilhavý je slávista. :)

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:36 |  
   3 0

   Porovnání se spartem nemá cenu,protože je to naprosto bezcenný a laický rudý plátek a ne medium,které by mělo být alespoň částečně nestranné a odborně na výši.To jsme Alanorovi příliš nezalichokopytili.Ale dělá to kluk dobře,to je fakt.

 28. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  zeleznik2     před 3 lety 21.08.2017 17:05 |  
  0 5

  K těm třem bodům:
  add 1/ ta vysoká koncentrace posil, už loňském roce byla obrovská a za měsíc či dva se prostě tým nepodaří sladit..S Nice jsme si říkali, ono to půjde, ale je vidět, že ne..
  add 2/ změna herního stylu, nevím, mne přijde, že hrajeme skoro pořád tentýž
  add 3/ bohužel chceme hrát Evropu, jiná cesta nevede. Např. Suk si pochvaloval, že se hraje st - ne a jak je to pro hráče skvělé!!
  za sebe přidávám bod 4. zranění a pokles formy, vypadne Simon a Danny a hráči z lavičky je prostě nedokáží plnohodnotně nahradit. Co je na podzim s Murisem? nebo s Mingazovem?jak to že Van Buren v přípravě ok a teď najednou hrůza?Frydrych je unavený..Ščuka s Alvirem už rovnou nabízíme k hostování.. Flo a Dušana JŠ prakticky nestaví. Nevím, ale s APOELEM to ve středu nevidím na víc než jeden gól...a to ještě musí, být k dispozici Simon a Danny.

 29. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Travinho     před 3 lety 21.08.2017 17:44 |  
  5 2

  Přiznám se, že Pepovi bych se nebál dát čtverku. Ani tak nejde o to, jak působil ve hře, do které ho Bohemka moc nepustila, ale to že všechny čtyři standartky kopl na prvního bránícího hráče. To by se nemělo stávat.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   dauby     před 3 lety 21.08.2017 18:25 |  
   3 0

   Standardky by meli zahravat predevsim Danny a Sykora, Husby to kope divne. Ma zas ale jine prednosti.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Travinho     před 3 lety 22.08.2017 00:01 |  
    1 0

    To zcela nepochybně, ale někdy jdou i jemu. Spíš mluvím o tomto zápase, kdy mu fakt ukrutně nesedly.

 30. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Ravik     před 3 lety 21.08.2017 18:23 |  
  6 2

  Bravo Alanore, opět kvalitní a hluboká analýza. Děkuji za podporu trenérovi. Odvolat trenéra, který v lize za rok neprohraje zápas, udělá titul, dostane nás do skupiny evr. pohárů by snad mohl opravdu jen duch dřevné tribuny ve starém Edenu.

  Hodnocení je kompaktní a super zanalyzované. Na čísla nekoukám, slovní hodnocení je mnohem objektivnější a vypovídající.

  Zastavil bych se, ale u tří hráčů.

  Sobol – čekám od něj více. Více ježdění, rychlosti, dynamiky. Reiter ho tam celkem párkrát provětral a Nečas při největší šanci Bohemky, ho obešel jako nic. Do ofenzivy si myslím rozuměl více se Stochem, který mu pohybem do středu otevíral prostor. Jeho centry budou postupem času jistě kvalitní, ale zatím dost nepřesné. Ještě bych podotkl, že časté střídání stran u našich křídel, má negativní vliv na hru beků, zvyknou si na jednoho a za 10 min je tam další, hrající jinak. Chtělo by už pracovat na fungujících dvojičkách

  Hromada – musím říct, že se mi jeho výkon hodně líbil. Celkem mě překvapilo ne úplně pozitivní hodnocení v diskusích. Fotbalově mu to myslí dopředu lépe než Rotaňovi a Ščukovi. Rád bych ho ve středu viděl v základu.

  Souček – čekal jsem od něj více a zatím u mě MNN vyhrává na tomto postu na plné čáře.

  Pak bych chtěl ještě podotknout, že jestli je někdo ze sobotního zápasu zklamán z herního projevu tak já jsme shovívavější. Hromada, Souček a Altintop se viděli na hřišti společně poprvé v životě, levý bek přišel před týdnem, stopeři spolu hráli podruhé a pravé křídlo hrálo poprvé od dubna v základu.

  K trenérovi

  Vytkl bych mu dvě věci. Asi musel vědět, že v srpnu Škoda nebude hrát ligu, měl tedy na vedení více tlačit, aby přivedlo dalšího útočníka. Třeba tlačil…

  Druhá věc, která mi přijde škoda je, že nemáme z přípravy nacvičené další varianty – hru na 3 obránce v momentě, kdy vývoj zápasu by chtěl rozestavení posunout výše a zejména hru na dva útočníky.

  Možná ještě jedna věc a to, že dva hráče, asi zřejmě nevhodným stavěním dostal na pranýř fanoušků. A to Murise, hrající osamocený hrot a MvB hrajícího křídlo v zápasech, kdy musí hrát křídlo od vápna k vápnu. Ale kluci samozřejmě musí být rádi, že hrají ve Slavii a nechat tam vše.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:53 |  
   2 0

   Utočníka jsme určitě sháněli ale nejsou prostě na skladě,alespoň ne stejné úrovně jakou má Superb.
   Vezmi si třeba "případ Schick".Naprosto průměrný hráč/viděli jsme to na jednadvacítkách/ a stojí pomalu miliardu,což by sice určitě náš majitel lehce dokázal zaplatit,ale ta špičková kvalita to stejně zdaleka není.MNN a Suk,to je podle mě rozdíl třídy,i když se mlaďoch snaží ,tak na skálu prostě nemá.
   O Murisovi jsem už psal,být sám v útoku,to je pro něj za trest.Že se 4-4-2 už skoro nehraje?Ale v kaprlize by to pořád bylo mnohem víc,než sám voják v poli.A dostanu se i k 3-5-2.Takoví Bořil-Deli -MNN by dokázali víc než 90% všech ligových čtveřic.Nesmí nás vylekat,že rumun si na tom rozvrátil obranu,ti jejich nekopové se s naší trojicí nemohou vůbec rovnat.Nějak jsem se rozkecal a za to se omlouvám,dál zůstávám spotřebitelem a po odborné stránce fotbalu moc nehovím.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Travinho     před 3 lety 22.08.2017 00:02 |  
   1 0

   Zajímavé zhodnocení, ale ke střídání křídel, pro obránce je mnohem složitější bránit co chvíli někoho jiného, než celý zápas jednoho hráče a naši hráči by si měli zvyknout na spolupráci s kýmkoliv...

 31. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Ferguss     před 3 lety 21.08.2017 18:48 |  
  6 0

  Děkuji Alanorovi za hodnocení se kterým se dá víceméně souhlasit. Jen pár věcí na okraj, strašně nerad to říkám, ale tahle sezóna zatím dost silně připomíná sezónu 2009, kdy jsme vypadli s Tiraspolem. I před touhle sezónou si Jarolím přivedl spoustu nových a papírově kvalitních hráčů. V novinách se psalo, že začíná éra Slavie, postup do LM se bral jako samozřejmost. Ale ten tým z nějakého důvodu prostě nefungoval. KJ si stěžoval, že se mu nedaří nacvičit základní věci jako je rychlý přechod do útoku, že si tým prostě nesedl. Jak to dopadlo, víme asi všichni. Samozřejmě současná situace je jiná po ekonomické stránce, ale po té sportovní je podobná až nepříjemně moc. I tomuhle týmu (doufám zatím), chybí týmová chemie, souhra, nápaditost a dravost. Pokud já, jako naprostý fotbalový laik, dokážu z 90% odhadnout následující přihrávku, tak je něco špatně. Věřím, že se zvedneme a ve středu předvedeme výkon, o kterém se bude psát v pozitivním smyslu, i kdybychom měli vypadnout.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   TSeguinTS     před 3 lety 21.08.2017 19:32 |  
   10 0

   Pěkný příspěvek a zajímavý pohled. Já bych se jen připojil s trochu odlišným názorem na trenéra a hru. Myslím si totiž, že ne vše by se mělo házet na trenéra. Bavíme se tu po pár zápasech, kdy nám vůbec nejde koncovka a mnoho šanci zahazujeme. Ale vždyť jsou to hráči, kteří v šancích gól nedají (v poslední době třeba Bořil z blízka jak přestřelil). Trenér nás na bohemku připravil dobře, promítněte si znovu ten začátek, nastoupili jsme na ně a vypracovali si šance, bohužel Muris naprosto nepochopitelně sebral míč Sýkorovi a daroval ho brankáři do ruky. Já si myslím, že máme nejlepšího trenéra a vůbec bych ho neměnil. Je to nešťastný trend v naší zemi, že pokud se nedaří hráčům, vyletí trenér.

   Vůbec třešničkou na dortu absurdnosti jsou lidé, kteří trenérovi doporučují psychologa. A nedávno ho velebili, jak nás za titulem dotáhl trenér-psycholog.

   Na středu budeme, věřím, připraveni. Psychicky i fyzicky. Jen již je čas předvést i kvalitu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:55 |  
    5 0

    Zlatá řeč Segi,JŠDVCD nedáme!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   iwanowicz     před 3 lety 21.08.2017 23:59 |  
   4 0

   KJ nepochopitelne (alespon pro me) vyhodil Brabce a tim ten tym sportovne rozlozil, nehlede na dalsi okolnosti. To se ted nedeje, kostra tymu zustala, podle me je problem v nesehranosti a velke rotaci hracu. Byl bych radsi, kdyby zustal trener konzervativni a stavel nejsilnejsi sestavu..

 32. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 20:02 |  
  11 17

  Trochu off topic, ale dle mě velmi důležité.
  Kámiš, který se pohybuje v okolí Hušbauera a už loni přepovídal na základě infa od něj odvolání Uhrina mi napsal toto:
  "⁠⁠⁠⁠⁠Husby a spol si na nej byly stezovat u Tvrdika, ze treninky a nominace na zapas stojej za howno a Tvrdik jim rekl ze jeste dve zavahani a Pujde...a do toho prej obchazi sportovniho reditele, kterej ho sere a nekomunikujou spolu a ten ma prave domluvenyho Trpisovskyho...."
  Pokud to má být pravda, tak to ve mně optimismus nevyvolává...ba právě naopak, navíc ještě před tím nejdůležitějším zápasem podzimu. Sportovním ředitelem je prý míněn Krob. No prostě...takhle by to být nemělo, že hráči si budou diktovat. Nicméně, co si o tom myslíte vy? Já jdu vsadit na to, že Šilhavý půjde. Bohužel.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 20:03 |  
   5 7

   Aby to bylo vše ještě do detailu dotažený a pochopený:
   Krob je nasranej na Šilhavýho, který ho prý obchází v pravomocech a má prý připravenýho Trpišovskýho.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Fulham     před 3 lety 21.08.2017 20:14 |  
    5 0

    Docela by mi zajímalo, v jakejch pravomocech může JŠ obcházet MK...a aniž by o tom věděl JT... jedině že by JŠ chodil přímo za p. Chautem ( jestli to píšu blbě tak se omlouvám)

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 22:58 |  
     1 2

     Do Slavie se už nejeden hráč dostal aniž by to proběhlo klasicky, ale trošku zkrácenější variantou, o které ne všichni věděli.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      knl66 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 01:28 |  
      0 0

      Plís, můžeš rozvést? Čemu říkáš zkrácenější varianta, o které ne všichni věděli?

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 07:53 |  
       1 2

       Řekněme, že ''klasická varianta'' jde přes několik lidí, kteří to musí schválit. ''Zkrácená varianta'' pár lidí úmyslně přeskočí...

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        knl66 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:03 |  
        0 0

        Tohle není nic konkrétního, nic jsem se nedozvěděl! :) Chtěl jsem nějaké jméno funkcionáře nebo jméno hráče, u kterého tomu tak bylo. Ale OK, rozumím, že ne všechno se dá napsat.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 17:15 |  
         0 0

         Nebudu jmenovat(hráče), ale naznačím a jméno by ti mělo samo ''vyskočit''... Samotný Tvrdík byl proti jeho příchodů k nám a nebál se to říct i na Twitteru.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:54 |  
    2 1

    Nechci to hodnotit, ale pripustit to lze, ze při privadeni posil tentokrat mohla bejt urcita nedohoda. Rotane si zrejme trenér prosadil, zatímco vedeni mělo pripravenyho Altintopa, asi se nepředpokládalo, ze prijdou oba. A Tecl dost rychle prisel a pak rychle odesel.. kdyby to mělo bejt tak, ze lidi ve slavii nekomunikujou, tak to je blby, snad to tak není.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 20:08 |  
   12 2

   No nevím. Tyhlety fámy jsou většinou to nejhorší. Osobně tomu vůbec nevěřím. Hušbauer s Krobem měli ještě v zimě velice dobrý vztah, co vím. A pochybuju, že by si Pepa dovolil obcházet trenéra s Krobem a chodil žalovat za Tvrdíkem.

   Za mě kravina a nemyslím si, že by se podobný nepodložený věci měly házet na net (byť chápu, že ses chtěl podělit). Ostatně se Martina Kroba můžu po Apoelu zeptat, jak to s Pepou má. :)

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    VanDel     před 3 lety 21.08.2017 20:22 |  
    5 0

    Nevim jesti jsi to pochopil blbe ty nebo ja, ale dle me tim neni mysleno ze Krob ma problem s Husbym, ale ze Krob ma problem se Silhavym.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Alanor (admin)     před 3 lety 21.08.2017 20:38 |  
     2 0

     Aha, už to chápu. Ale stejně tomu nevěřím.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 21:02 |  
     2 3

     Přesně tak jsem to myslel. Hušby si prý stěžoval Tvrdíkovi a asi i Krobovi a Krob je naštvanej na Šilhavyýho, že ho obchází ohledně nějakých pravomocí. Tak mi to bylo sděleno.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Jachym     před 3 lety 21.08.2017 21:20 |  
      5 0

      Hušby, který se těší velké důvěře trenéra a nedávno prodloužil smlouvu, že by si na Šilhavého stěžoval? Mně tedy jako vůl nepřipadá. Proč by to jako dělal?

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:02 |  
       0 0

       To mi na tom prijde dost divny. Buhvi jestli u jiného trenéra by mel takovou pozici jako ted.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Sracken     před 3 lety 22.08.2017 10:05 |  
      1 4

      Já bych řekl, že Krob a Tvrdík mají právo být naštvaní na Šolhavého zejména proto, že mu koupili neskutečný kádr a on s tím nadále předvádít to, jako kdyby byla záloha na úrovni Jablonce. Prostě si neví rady s tím, jak nové lepší stroje používat. A tím znehodnocuje investici do nových posil.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    TSeguinTS     před 3 lety 21.08.2017 21:04 |  
    4 0

    Nevím, jestli bude pan generální v té euforii po zápase schopen řešit takové drby :))

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 22.08.2017 08:36 |  
    4 1

    Spíš než jako fámu to vidím jako "zlou slinu" a vůbec se mi takovéto drby nelíbí.Můžeš si vymyslet cokoliv,někde to říci jako"nikomu ani muk" a za týden Ti to bude tajemně někdo šeptat jako stoprocentní pravdu.To je tady celkem běžná praxe,když chceš někoho poškodit.Tím ovšem nemyslím,že si to snad kolega vymyslel.Zřejmě mu to nějaký kamarád opravdu tajemně sdělil,navíc to byl nějakej rumun.A ten drb si teď žije svůj vlastní život,než ho popraví Pepa Hušby.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Gino     před 3 lety 22.08.2017 10:44 |  
     1 0

     Nebo než to popraví Hušbyho. Tohle je přesně to, co nesmíme dopustit - aby nám fámy rozklínily kabinu!

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Cross     před 3 lety 22.08.2017 13:14 |  
    2 0

    Souhlas, jsou to příšerné kecy, myslīm Sparta proti nám rozjela hybridní válku. To ale není zakázané a navíc se to těžko přímo dokazuje. Pokud ve středu nebude 3-0, 4-1,5-2, tak určitě přijde nekdo ze "Spartu" a začne telefonovat a vyptával se, načež napíše, ze ten a ten mu práskl s telefonem, ten a ten není na mailu, a tak podobně. Titulek bude: "Krize ve Slavii?". O den později, napíšou, ze slyšeli, ze se Halil porval se Stochem atp, atp.
    No, takovéhle hry buď mají úrodnou půdu nebo ne. Bohužel Jarda Šilhavý teď zbytečně tu půdu hnojí, protoze - jak vidno- i zde hodně lidí neví proč se rozhoduje jak se rozhoduje a nerozumí mu. Není jasné proč se točí sestava jako na autodromu, proč je přechod do útoku tak pomalý, proč Rotaň zpomaluje hru k nesnesení (přece nemůže mít tohle za úkol!!!) a co vlastně chceme vepředu s jedním utopeným, odřízlým, a čtyřnásobně pokrytým chlapem hrát. Rychlý přechod do útoku nas loni zdobil.
    Trenér musī být i diplomat a to nejen do mužstva, nýbrž i k veřejnosti. Fráze typu "nebylo to dneska optimální", respektive "chtěl bych hráčům poděkovat", s rozpačitým výrazem ve tváři, nepůsobí dobře. Popsat zápas, aspoň trochu konkrétně, jak to dělá většina ostatních trenérů, snad nenī problém.

    No, věřím Šilhavému, že to znovu nakopne. Ale kdo chce zapalovat, musí sám hořet, že? Těším se na středu a doufám, ze budeme jezdit a že bude stříkat tráva!!!!

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   TSeguinTS     před 3 lety 21.08.2017 20:17 |  
   1 0

   Tohle odstavování trenérů hráči nesnáším. Nemělo by k tomu docházet! Pokud je to samozřejmě vůbec pravda.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Jachym     před 3 lety 21.08.2017 20:25 |  
   4 0

   Ještě se všichni budeme divit...

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Fulham     před 3 lety 21.08.2017 20:39 |  
    6 0

    Já se divím už teď....my se fakt dokážeme porazit úplně sami (Balvan nic osobního). Historicky prověřeno.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 21:01 |  
     2 4

     V pohodě Fulhame...jen předávám info, který jsem obdržel. Docela mě to překvapilo a vím, že loni se tenhle kámoš nemílil ohledně Uhrina. Tak jenom tak...mno.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Fulham     před 3 lety 21.08.2017 21:10 |  
      2 0

      Jojo - já měl (loni začátkem října) info z golfového okruhu jistého pána, že máme do listopadu zkrachovat...proto píšu o tom sebeporážení...

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       dřevěný     před 3 lety 22.08.2017 11:35 |  
       0 0

       Pavlíkův Fido Klub? ;)

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   VaSsa     před 3 lety 21.08.2017 20:43 |  
   10 0

   Myslíte, že to ještě stihnou vydat v tištěném vydání spartu?

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 20:58 |  
   3 1

   Totální nesmysl milej Balvane.Ty peníze dej raději na charitu,byly by vyhozený z okna.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 21:11 |  
   11 5

   Každopádně si radši tyto "novinky" radši nechám příště pro sebe, protože ten příval minusů, ačkoliv jsem to nemínil vůbec zle, je fakt alarmující. No nic. Tak držme palce, snad se toto v úterý neprojeví a kluci budou bojovat jako lvi a postoupíme.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Fulham     před 3 lety 21.08.2017 21:16 |  
    4 0

    Doporučuji email nebo soukr zprávu do redakce ( vlastní zkušenost). Vychází z toho pěkný aprílový články....:-))))

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 21:18 |  
     1 0

     Ty jsi vůl... :) v dobrym samo sebou.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Fulham     před 3 lety 21.08.2017 21:23 |  
      0 0

      :-)

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      bongor     před 3 lety 22.08.2017 08:39 |  
      1 0

      Volové jsou strašně příjemný zvířátka.Mají krásný oči.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Jachym     před 3 lety 21.08.2017 21:22 |  
    7 1

    Zatím žádní vědci z prestižních univerzit nepotrvrdili, že by nadměrný počet mínusů v této diskuzi měl za následek třeba jen obyčejnou rýmu...

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Balvan86     před 3 lety 21.08.2017 21:30 |  
     3 2

     Za blbý kecy máš minus :D

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    donford     před 3 lety 21.08.2017 21:29 |  
    8 0

    Takovéto zprávy jsou pastvou pro oko a chtivou psavou ruku Podroužka, jenž nikdy neví zhola nic a tak čerpá z našich diskusí. Takže pozor!

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 22:55 |  
    2 0

    Je smutné, že se budeš omezovat jen kvůli palcům dolů nebo nahoru...

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Hubacek     před 3 lety 21.08.2017 22:22 |  
   10 2

   Všechno není tak jak bývalo a navenek se to tváři v pořádku.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    vlk30 (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 22:40 |  
    4 0

    Tím to jaksi nepřímo potvrzuješ,pokud to není ironie.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    mudrc     před 3 lety 21.08.2017 22:49 |  
    0 1

    Prozradis, v jakem smeru? Trener, finance...? Diky

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Merlinus (přítel SN)     před 3 lety 21.08.2017 23:33 |  
    5 0

    Chlapi ve vedení, hráči, fanoušci, všichni cítíme, že začátek sezóny není zrovna ideální. Možná pak vzniká nějaká podrážděnost, "blbá nálada", nějaké komunikační šumy, apod. Ale pojďme se na to vykašlat a minimálně do středy to totálně hoďte za hlavu a soustřeďte se jen 120% na ten APOEL. Pak si sedněte a vyříkejte si to. Byla by strašná škoda, to co se vybudovalo zničit nějakými malichernostmi. Věřím, že se ten APOEL nakonec přeci jen podaří a pak se zase vyjasní obloha. Každopádně teď to všichni pustťe z hlavy a dejte si tam jedinou věc - vyřadit APOEL.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Fulham     před 3 lety 22.08.2017 03:52 |  
    5 1

    Tos tomu pomohl....

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bububu (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:10 |  
    2 1

    A sakra! Když to potvrzuje Hubacek, tak na tom opravdu asi něco bude. Ono se ale stačí podívat na hřiště v jakémkoliv letošním zápase, aby člověk viděl, že s kabinou něco není v pohodě. Nebudu se pouštět do spekulací, kde, v čem nebo v kom je problém, protože nic nevím, ale jedno vím jistě; ta týmová chemie, díky které jsme (někdy hodně na sílu na úkor fotbalovosti) urvali titul, je zdá se ta tam. Hrozně mi chybí snaha ze závěru jarních zápasů s Plzní, Teplicemi, Spartou nebo Jabloncem, kdy jsme prostě ten balon do kasy dostali jakýmkoliv způsobem.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 08:00 |  
   0 5

   Pokud by to byla pravda, tak by u mě oba strašně klesli:
   1) Hušbauer, že si vůbec může dovolit takhle bonzovat na trenéra
   2) Tvrdík, že ho okamžitě neposlal do prdele
   Nás čeká zápas desetiletí (alespoň z hlediska LM) a my tu řešíme kokotiny..

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 22.08.2017 08:42 |  
    3 1

    Jak Ondro můžeš nad takovou hovadinou vůbec uvažovat.Říkám Ti,to není nic jinýho než zlá slina.A jak jsem napsal,už si ten drb žije svůj vlastní život.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 08:56 |  
     2 0

     no právě..jako ať už je fakt středa a ať se ukáže, protože to čekání je vyplněné jen samými spekulacemi..

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:54 |  
   2 7

   Já Ti věřím a hubacek to teď de facto potvrdil. Proč tomu věřím? Je prostě extremní rozdíl, když tým hraje v pohodě a když v nepohodě, a my jsme teď očividně ve velké nepohodě. Bylo to loni za Uhrina a letos se situace opakuje. Jenom mi potvrzuješ můj dojem, který z toho mám už snad měsíc. Fandím Krobovi, který je podle mě ze všech lidí v managementu nejdůvěryhodnější osoba a pokud on usoudí, že to nefunguje a je potřeba výměna, měl by jít do toho, série nesérie neproher.

   Pokud je pravda to, že se do Slavie dostali nějací „Šilhavého koně“ zkrácenou cestou (tipnul bych si to zrovna na Tecla), tak to je alarmující a očividně špatně nastavený systém, pokud je něco takového vůbec možné. Zajímavé ale je, že to prostě podle mě musí jít přes Tvrdíka, který, pokud vynechá Kroba a skauting z rozhodovacího procesu, tomu funkčnímu systému tedy moc nepřidá...

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:57 |  
    2 6

    A díky, balvane, žes to zmínil, osobně jsem něco takového čekal, protože to, jak tým hraje, je jen odrazem situace v kabině. A nenech se odradit nějakými mínusy nebo kecy o zasívání zlých jazyků. Lidi by nejradši měli růžovou pohádku, ale realitu žvejkají těžko, zvlášť ohledně milované Slavie.. :) Skoro bych řekl, že tu místní jsou až takoví slavističní sluníčkáři (jakkoliv je mi to slovo odporné).

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Gino     před 3 lety 22.08.2017 10:41 |  
   4 6

   Taky to mohlo bejt jenom tak, že spolu seděli Hušby s Tvrdíkem u skleničky, když slavili prodloužení smlouvy a vedli spolu neformální rozhovor na téma "jak jsi u nás spokojenej", když Hušby třeba řekl "ale jo, jenom bych chtěl občas víc hrát.. je začátek sezóny a štve mě sedět na lávce, když se týmu nedaří", načež Tvrdík opáčil "taky z těch výsledků nejsem odvařenej, jestli se nám nepovedou třeba ještě další dva zápasy, bude ztráta na Plíseň už dost velká a fakt nevím, co pak"... a protože tichá pošta dělá divy, tak se z toho dalším převypravováním stane to, co tady zmínil Balvan, i když to zdaleka nemusí být tak ostré.

   A Hubáčku, já jsem za tvoje info vždycky rád, ale měl bys více zvažovat, kdy je lepší držet pysk. Nahráváš lidem jako Podroužek k tomu, aby Slávii škodili a to pořád doufám, že sakra nechceš. Tyhle pseudoinformace Slávii rozhodně nepomohou a dost mě to od tebe mrzí!

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:12 |  
    7 8

    Promiň Gino, ale tos trochu přehnal. Mně zase mrzí, že tady znevažuješ jindy spolehlivého a ochotného podělit se Hubáčka a další. Co se týče novin, tak by to stejně dřív nebo pozdějc vyhrabali, tyhle lidi mají daleko více kontaktů ne my, a jestli si myslíš, že se SN nesou z jejich pohledu nějaké úplné novinky, tak jsi vedle jak ta jedle. Brzdi.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Gino     před 3 lety 22.08.2017 11:26 |  
     2 1

     Ne, neznevažuju. Dávám mu zpětnou vazbu. Občas jí potřebujeme všichni.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Hubacek     před 3 lety 22.08.2017 11:51 |  
    4 2

    Já to chápu a dlouho jsem přemýšlel jestli se vyjádřit. Pak jsem nepsal ze není vše v pořádku, ale nic konkrétního . Víc psát o tom nebudu, jelikož se to nehodí ani.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Gino     před 3 lety 22.08.2017 12:11 |  
     0 0

     Díky

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   koudys2 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:16 |  
   5 3

   Sorry, ale jděte s prominutím doprd*le s podobnejma fámama. Jedinej, koho takováhla kravina může zajímat, je max. Sport, kterej to využije proti nám. Vůbec nechápu, co si tu někteří dovolí v poslední době napsat. Aby Šilhavý skončil? Vy jste se dočista zbláznili! Sám jsem často dost kritycký ke hře našeho týmu, stačí si projít mé příspěvky. Ale přát si podobnou volovinu, po tom co nám Jarda vyhrál nemyslitelný titul a dostal nás min. do EL, to mi hlava nebere ... Jsem nasranej, až to neni hezký :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:31 |  
    3 8

    A kdybychom byli po půli ligy pátí s rozesranou kabinou, stále si budeme hystericky obhajovat, že JŠ nám udělal po 10 letech titul a dostal nás do EL?

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Jachym     před 3 lety 22.08.2017 12:01 |  
     2 0

     To ale předjímáš a přivoláváš něco, k čemu je v současné době, myslím, daleko. A jinak ten titul jsme získali po "pouhých" osmi letech:-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Balvan86     před 3 lety 22.08.2017 13:48 |  
    1 1

    Pokud vím, tak nikdo nikde nepíše, že si přeje, aby JŠ byl odejit. Natož já. Jen jsem přispěchal s novinkou od zdroje, který se mi v minulosti ověřil jako věrohodný. Toť vše.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     jarodo57     před 3 lety 22.08.2017 17:49 |  
     1 2

     Příště si tyhle novinky strč někam a bude klid

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Balvan86     před 3 lety 23.08.2017 14:15 |  
      0 0

      Nejspíš máš recht. Ale abysme se ještě nedivili, když i hubacek víceméně tuhle informaci nevyvrátil.

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       jarodo57     před 3 lety 23.08.2017 16:01 |  
       0 0

       Podívej se co jsou schopni pod to tady ty spisovatelé napsat a příště si to pořádně rozmysli.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   dřevěný     před 3 lety 22.08.2017 12:30 |  
   3 0

   Jen poznámka k této neověřené spekulaci - může mi někdo vysvětlit, jak si představuje pojem “obcházení sportovního ředitele” pokud je tímto myšleno trenérovo obcházení místopřed. představ. a GŘ Kroba? Já si to totiž moc dobře nedovedu představit…
   Společnost SK Slavia Praha navenek zastupují vždy dva členové představenstva s tím, že při plnění nad 3mil. jeden ze dvou podpisů musí být Tvrdíkův. To jakože Šilhavému podepíše Tvrdík např. nějakého hráče či jiná velká plnění jen s Buzkem nebo Syrovátkou a vynechají Kroba? To by tedy spíše znamenalo, že na svého GŘ Kroba kašle Tvrdík, ne?
   Nebo si snad Šilhavý domlouvá podpisy nějakých menších plnění u Buzka a Syrovátky a vynechávají tak svého nadřízeného GŘ Kroba? A pokud zůstaneme pouze v rámci vnitrofiremních pravomocí, tak snad přece podpis či nařízení GŘ vždy stojí nejvýše.
   Nevím, možná v tom mají chlapci opravdu trochu bordel, ostatně ve fotbalové firmě bych se tomu asi ani nedivil a při vší úctě k dosavadnímu slávistickému působení, známe Tvrdíkovu manažerskou minulost, ale přece jen bych s tím pojmem "obcházení" apod. asi trochu brzdil… ;))

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Balvan86     před 3 lety 22.08.2017 12:44 |  
    1 2

    Bylo mi dnes vysvětleno, že Šilhavý obcházel Kroba ohledně posil a vyjednával jen s Tvrdíke, přičemž Krob měl nachystány jiné posily. Abych to objasnil.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Jakob     před 3 lety 22.08.2017 13:30 |  
     1 1

     Já se hlavně bojím aby se ne rozhádali Krob s Tvrdíkem. To by myslím byl velkej problém. A po komentáři Hubáčka mě to hned napadlo....

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 14:54 |  
      1 0

      Doufam ze ne.. to by totiž byl mnohem vetsi problem nez to, kdo bude trenérem.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     dřevěný     před 3 lety 22.08.2017 13:38 |  
     5 0

     Aha, no tak pokud by to bylo takhle, tak jsou - s prominutím - hlupáci všichni tři. To fakt nejde napsat jinak. Šilhavý, protože by obchází v jednáních svého nadřízeného. Krob, protože chystá nějaké své posily mimo trenéra. Tvrdík, protože degraduje Krobovu funkci tím, že vůbec jedná se Šilhavým bez něj a hlavně protože si není schopen udělat pořádek a jasně rozdělit kompetence.
     Ale jak jsem psal výše, prostě ve fotbalovém klubu si často myslí každý, že ví jak se má hrát, kdo má hrát, koho nakoupit apod. Pokud by to snad byla pravda, příliš se tomu nedivím ;))

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 17:28 |  
      1 0

      Každý má jinou filozofii... což značí, že je jen otázka času, kdy bude spor mezi Šilhavým a Krobem. Kdo asi nejvíc chtěl ve Slavii například Alvira, Šilhavý nebo Krob?

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     iwanowicz     před 3 lety 22.08.2017 14:12 |  
     1 1

     Tak to by byl docela amaterismus, ale taky mi prislo, ze posledni posily Sobol a Stoch prisli tak nejak mimo koncept, bo tyto posty mame zdvojene. Hlavne at se Slavia nerozlozi zevnitr, toho uz jsme si uzili dost.

 33. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  DF007     před 3 lety 21.08.2017 20:29 |  
  3 0

  Spíše než hodnocení hráčů mě dnes zaujal úvod k článku, s kterým osobně plně souhlasím. Moc bych si přál, aby nám to začalo šlapat a my řešili výhry, branky a další herní situace. Snad nám pohodu přinese středa.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 21.08.2017 21:00 |  
   1 0

   Jo,přinese,běž si klidně lehnout a ve čtvrtek si vem volno v práci.Budeš jako kanón.

 34. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  sksjardab     před 3 lety 22.08.2017 03:07 |  
  0 0

  Jak začít. Můj pohled a názor. Samozřejmě jsem taky naštvaný z nízké produktivity a i herního stylu atd. Je toho hodně k debatě ale začnu takto :stále si nejvíc cením čínského majitele a pana Tvrdíka( i pana Šimáněho ) že SKS zachránili a že stadión a klub vlastní stejný majitel, tohle je opravdu nejvíce, je to víc než titul či liga mistrů. A teď k tématům. 1. Už zní hlasy k odvolání trenéra, za mě absolutní blbost, odvolávat trenéra po 30 zápasech bez porážky a postupu do play off o ligu mistrů. Cíl se splnil a min. je evropská liga a ta je jistá. Myslím že trenér má hlavní cíl postup v Evropě , proto stále šetří opory ať se nezraní a vše dělá pro postup,takže začátek ligy jde trochu stranou. Pokud se podaří postoup do Ch. L. tak remíza jak v Ostravě tak na bohemce je ta tam a já budu nesmírně spokojen, liga se dá dohnat. .
  2. Strašně mě mrzelo, že slávistický fanoušek dokáže vrátit dres svého hráče, tohle opravdu nepochopím, když už je tento fanoušek frustrovaný z hráče Halila, tak ten dres mohl dát někomu jinému a né házet zpět hráči. tohle mi sedí k druhému týmu za řekou. Svým způsobem mě i vadí fanoušci co hází předměty po protihráčích, další stupidní detail. .
  3. Co se týká hráčů, pevně věrim že je stále dobrá chemie v kabině, to je asi nejvíce. Jinak zatím je hodně znát přestavba systému a i sehranost hráčů. Líbí se mi zatím nejvíce Bořil, M. Ngadeu,Deli, Dany , Hušbauer a Souček
  Totálně bez formy je Zmrhal,Muris a Halil zbytek týmu střídá lepší chvilky s horšíma.
  PS. Strašně si přeji ať ve středu do zápasu dají 200 % a zkusí přejít přes Hapeol, kdyby se nedej bože nepostoupilo tak aspoň ať tam hráči nechají všechno. .

 35. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 07:33 |  
  3 1

  Tak mame pry na 99% hotoveho utocnika.... se budete asi vsichni divit......

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   mudrc     před 3 lety 22.08.2017 07:46 |  
   0 0

   Ale no tak :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 07:48 |  
    1 1

    Pro me fakt velke prekvapeni.... jen rikam...Cech a vysoky a Olomouc tam neni.... vic asi uz brzo vypusti Madl ci Spart a nebo efotbal....

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Alanor (admin)     před 3 lety 22.08.2017 07:55 |  
     0 0

     Takže česká liga, jo?

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      skori (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 08:00 |  
      2 2

      Lafata :-D

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 08:00 |  
      5 4

      Pry Necka je zpet....

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Ados     před 3 lety 22.08.2017 08:02 |  
       5 6

       Jestli je to Necid, tak za mě Dobrý!

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Fulham     před 3 lety 22.08.2017 08:03 |  
       1 0

       Tak 99% už vypadá nadějně...:-)

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 08:12 |  
       5 4

       Neee!:(

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Ferguss     před 3 lety 22.08.2017 08:22 |  
       12 3

       Hmm jestli je to pravda, tak nechápu. Asi jen důkaz toho, že nejsme schopni útočníka sehnat. Necku bohužel zradilo zdraví a poslední dva roky je to fakt špatné a to v polské lize, kde střílí góly jak na běžícím pásu i ten tragéd Paixao.

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:09 |  
        6 8

        Jestli to je fakt Necid tak osobně budu velmi spokojen. Je to typologicky podobný hráč Škodovi, je to srdcař a věřím že se u nás může opět rozjet. Nevím proč se mu poslední dvě angažmá tolik nevydařila, ale podle mě je to na ligu jasně nadprůměrný hráč u kterého nebude problém s adaptací. Navíc je to odchovanec což se kvůli regulím pro nominaci kádru do poháru také hodí. Za mě super.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 09:20 |  
         9 3

         Že je to odchovanec a srdcař je určitě plus..to je ale tak bohužel to jediné..to i Škoda v aktuální neformě je o parník jinde..tohle je krok zpět

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          Robinator     před 3 lety 22.08.2017 09:22 |  
          6 4

          za mě teda nejhorší možnost...Necid je strašně jalovej..a nerad bych, abychom tady sloužili někomu pro restart jeho kariéry..když se letos hraje o tak strašně moc. doufám, že je to jen fáma..

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          Jakob     před 3 lety 22.08.2017 09:25 |  
          5 5

          No nevím, to se mi zdá odvážné tvrzení že je škoda o parník lepší... Uvidíme na hřišti. Ale minimálně má dost sebevědomí a jen tak se nepodela jako někteří naši hráči. viz penalta proti Žilině v 19 nebo kolik mu bylo? Za mě super varianta. Adaptace oproti cizině úplně v pohodě. Myslím že dobrá varianta. Už vidím závěrečný tlak a Necid se škodou ve vápně

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:32 |  
          9 2

          Důvodů proč se mu tam nedaří můžou být různý, ale pořád to je výborný hlavičkář, zakončit umí i nohou, má dobrý krytí míče.. řekl bych že je se Škodou na stejné úrovni. Má zkušenosti jak z pohárů, tak z repre. Jsem přesvědčený že by se u nás rozstřílel a ještě bysme ji mohli zpeněžit. Stokrát radši budu za Necida zadarmo než za retarda simulanta Krmenčika za nesmyslných 80 milionů...

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 09:40 |  
           5 5

           Necid je topornej a pomalej..při utkání nároďáku jsem úplně úpěl, když ho při jednom protiútoku předběhlo asi 5 spoluhráčů (a to měl jako útočník náskok)
           Jeho jediné využití je, když budeme obléhat obranu soupeře a bude tam létat jeden centr za druhým, ale moderní fotbalista to opravdu není..

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:43 |  
            6 0

            Tak obléhání obrany se dá v naší lize v drtivé většině západu předpokládat, až se borci trochu sehrajou tak přibydou i ty centry. A to je dle me důvod proč se u nás může chytit.

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:42 |  
           3 2

           Navíc nam přišel pomoct v období kdy byla Slavia nejvíc v prdeli, přestože měl nabídky z holandský ligy už tehdy. Dal tu sice jen tři góly, ale vzhledem k tomu jaký jsme měli tým zaplať pánbůh i za ty tři, třeba ten na Bohemce nás zachránil v první lize. On tehdy Slavii pomohl, nevidím důvod proč by teď nemohla Slavia pomoct Neckovi.

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 09:52 |  
            5 3

            je to možná smutný, ale Slavia tu asi není od toho, aby někomu pomáhala..buď na ní hráč má, nebo ne..

            • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

             winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:33 |  
             3 3

             S tím souhlasím, to jsem zmiňoval jen navíc. Necid podle mě na Slavii má.

             • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

              koudys2 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:23 |  
              2 1

              Podle mě rozhodně nemá. Ale budu opravdu rád, když se tu Tomášovi za pár měsíců omluvím :-)

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            Robinator     před 3 lety 22.08.2017 10:07 |  
            7 3

            potřebujeme vyhrát ligu a mít kvalitního útočníka..ne pomáhat Necidovi, aby se tu rozehrál..to je fakt ne.

            • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

             winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:29 |  
             4 1

             My mu můžeme pomoci tím že mu dáme šanci se u nás chytit a on ji může splatit dobrými výkony a pomocí k titulu. Pokud ho přivedeme a nebude hrát dobře, tak prostě hrát nebude, jednoduchý. Já mu ale věřím.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         Jachym     před 3 lety 22.08.2017 09:27 |  
         5 1

         Ano, typologicky je to podobný hráč, ale v současné formě není asi lepší ani než třeba rovněž typologicky podobný Holenda.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         iwanowicz     před 3 lety 22.08.2017 09:37 |  
         3 5

         Kdyz tu byl naposled, zadne nadprumerne vykony nepodaval..

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          winter (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:49 |  
          6 1

          Když tu byl naposled, tak nám v základu hráli borci jako Bortel, Nitranský, Vošahlik nebo Juhar a my jen zázrakem nesestoupili... S takovým ansámblem kolem sebe by tu nezářil ani Neymar.. Jeho hostování u nás velkou vypovídací hodnotu opravdu nemá, ale ukázalo Necky charakter že k nám vůbec za takové situace šel.

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           Jachym     před 3 lety 22.08.2017 10:05 |  
           3 4

           Nemá to vypovídací hodnotu, ale vypovídá to o jeho charakteru? V této souvislosti připomínám, že v sezoně 2014-2015, kdy jsme se potáceli ve spodní polovině tabulky, Milan Škoda nastřílel 19 branek...

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            bububu (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:56 |  
            3 1

            Velmi nefér srovnání. Zatímco Necid tu byl v době snad největšího úpadku Slavie od 60. let, kdy jsme byli naprostá parodie a panoptikum, Škoda začal pálit v sezoně, kdy jsme po 5. kolech vedli tabulku. To, že to šlo na jaře naprosto do kelu je věc druhá, ale ani na vteřinu jsme v sezoně 2014/15 nezažívali takovou hrůzu jako v té předchozí.

            • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

             Jachym     před 3 lety 22.08.2017 11:01 |  
             3 3

             Nevím, proč by to mělo být nefér srovnání. Hráčský kádr nebyl v té době nijak špičkový a Škoda dával góly v celé sezoně a jen díky němu jsme se nestrachovali o záchranu do posledního kola jako předtím. Kdyby dal Necid 40 gólů v sestavě s Pirlem, Puyolem, Iniestou nebo Marcelem, bylo by to také nefér srovnání, jen z opačného gardu?

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           iwanowicz     před 3 lety 22.08.2017 12:22 |  
           2 0

           Jeho vykony, kdyz tu byl na hostovani byly slabe. Nesel se sem nahodou rozehrat z ruska po zraneni? Tehdy jsem byl nadsenej, ze prisel na hostovani, ale byl to jen stin toho borce, co sazel goly za Jarolima. A jelikoz se od te doby nikde nechytil, necekam, ze by sel nejak vyrazne nahoru. Klidne at prijde. Ja od nej ale nic moc necekam, ale treba bude vybornej.. Myslel jsem, ze vyskautujeme nekoho zajimavejsiho. Mimochodem Necid je taky hrac, kterej potrebuje plno kvalitnich centru ze strany aby byl uspesnej a v tom mame ted dost rezervy..

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 22.08.2017 08:44 |  
   1 1

   Pane Jiří??

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    bongor     před 3 lety 22.08.2017 08:45 |  
    0 0

    To patří k Hanzwalterově zprávě

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 09:02 |  
    1 1

    Je to info fakt z velmi dobreho zdroje.... a sam jsem koukal, ze je to pry uz hotova vec.... tak uvidime

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Sracken     před 3 lety 22.08.2017 09:43 |  
   0 3

   Marc Janko, už zaparkoval auto před stadionem, ten trotl, co tam stojí, tam hned běžel s lístkem.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:03 |  
   5 7

   Já Neckovi věřím. Jeho strašně zabrzdil vynucený odchod do CSKA, potom koleno... Ale jestli se nemýlím, v Bursasporu se dostával zpět do formy až tak, že o něm uvažovali v italské lize. Dejme mu důvěru a uvidíme. Fotbalově je na tom o parník lépe, než Škoda. Alespoň býval, no a v současné Škodově formě zase snad může být. Jsem rád, že jde domů.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 10:14 |  
    8 1

    O parník lepší než Škoda?:D Škoda je mnohem rychlejší, dokáže si vypracovat šanci sám, kolikrát opravdu sám rozhodl zápas, je mnohem lepší do kombinace..pokud poukazuješ na Škodovu ne-formu, tak pak nevím, co si mám myslet o Necidovi..

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:17 |  
     1 14

     Škoda do kombinace? :D :D To určitě. Jeho technika je pořád na úrovni čochtana. Když byl v laufu, obešel dva sparťany a loni byl celý tým v laufu, tak dokázal dát gól z půlky proti Rio Ave a lob ve Zlíně. Ale upřímně, jeho technika a rychlost, zvlášť do kombinace, je nedostatečná. Jinými slovy, i přes občasnou parádičku, kterou dokáže předvést jenddnou za půl roku, je Škoda dřevo.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 10:22 |  
      4 1

      Asi takto: Škoda není super technik, ale proti Necidovi je to Ronaldo..

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 10:27 |  
       2 3

       Bohuzel ani jeden neni technik a je to nakopavani na veze... a Muris? Je pomalej a Buren nezpracuje mic.... chybi utocnik jako byl treba Baros a jako se ted rodi v Liberci Graciar....

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        Ondráš     před 3 lety 22.08.2017 10:40 |  
        3 2

        To máš v mnohém pravdu, právě proto nechápu angažování další věže..myslel jsem, že se budeme pokoušet o kombinační fotbal po zemi a ne zase jen stereotypní nákopy..

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 10:52 |  
         3 13

         Mám svůj názor za který tu budu kamenován, ale myslím si že JŠ není trenér co by byl schopen ukočírovat tým plný cizinců směrem do LM, třeba se pletu.... Ale upřímně plno hráčů na tým co by měl hrát LM nemá: Mešanovič, Buren, Mingazov, Ščuk, Bořil atd..... a Laštůvka už je old stejně jako Švento a Bílek a nemám u něj úplně jistotu.... Necid ani Škoda nejsou technici ani rychlíci..... Altintop a Rotan určitě dobří fotbalisté, ale už jsou opravdu za zenitem...... Nechal bych: Simona, Ngadea, Hromadu, Sýkoru, Hušbauera, Sobola, Jugase, Alvir, Souček, Stoch,.....u Zmrhala nevim.... říkám je to čistě můj názor a vidím v našem hráče z poloviny jako super kvalitní a z půlky nic moc (na HET ligu stačí, ale na LM určitě ne a na EL asi také ne)......

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          bububu (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:58 |  
          9 1

          Vyhodil bys zatím nejlepšího hráče Bořila a nechal si Alvira, který za nás nenastoupil v mistráku... to je myslím dostatečně vypovídající.

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 11:00 |  
           3 10

           Bořil je bojovník to ano, ale na Evropskou úroveň nemá... A Alvir ještě nedostal bohužel čuchnout a přitom je to player....

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            bububu (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:24 |  
            10 0

            Bořil zatím jako jeden z mála dokazuje, že na Evropu má (ovšem napravo). Já nevím, vy jste Alvira viděl v ostrém zápase? Já ne, takže nějaké soudy si nechám od cesty...

            • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

             Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 11:36 |  
             0 7

             Viděl jsem Alvira za juniorku a pár tréninkách a zároveň jsem se bavil s x trenéry ze Slavie a shodli se na to, že Alvir je výborný hráč co bohužel nedostává šanci....stejně tak jako, že měl Chaluš zůstat a bojovat s Bílkem o pozici číslo 3.

             • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

              Kenny     před 3 lety 22.08.2017 18:38 |  
              0 0

              Asi proto ti trenéři netrénují áčko, ale jen nějakou mládež, že?

            • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

             Hlavis     před 3 lety 22.08.2017 14:38 |  
             2 0

             Přesně, byl i nominován do repre takže i KJVCD.

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          donford     před 3 lety 22.08.2017 11:50 |  
          14 2

          Tak vážení, tak jste tu někteří pozuráželi většinu našich hráčů a tím potažmo i celé vedení včetně trenérů. Tož ten náš spolek rozpustíme, či co? Vzali jsme si z naší ligy co se dalo, a víc už asi není kde brát. Takže byste teď měli pomluvit celou naší ligu, všech 16 mužstev, samozřejmě včetně trenérů a to i těch mládežnických. Tedy Řebíčka na vás, abyste zase byli aspoň na chvíli pokorní a soudní k dnešku. Abychom se zase plácali s prominutím v hovnech. Slavia vyhrála ligu, to je neoddiskutovatelné a dostala se nejméně do EL. To jsou dva obrovské úspěchy. Že se mužstvo bude tvořit a doplňovat roky je jisté. Půjde to pomalu. Ale cesta byla nastoupená, směr je jasný. Takže trpělivost. A také je dobře si uvědomit, že opravdu kvalitní hráči stojí stamiliony. Aspoň takoví, vedle nichž jsou zde označováni Škoda či Švento, Bořil, téměř jako fotbaloví nýmandi. Hanzwalter ve svém příspěvku - velmi laciném, vždyť zpoza kompu lze tak snadno vyjmenovat a zkritizovat a nakopnout kde koho, zapomněl na Dannyho Frýďu, Floa. Také nýmandi, zasluhující si málem pohrdání, nebo jim bude blahosklonně dopřáno sluchu? O trenérovi nemluvím. Nejdelší škála neprohraných zápasů v naší historii, ale trenér to prý neukočíruje. Dejme tomu, že třeba neprohrajeme dalších několik zápasů v řadě. Přesto bude dál JŠ kamenován? Sakra pánové, co byste pořád chtěli? Vzpamatujte se! Kdyby to takhle všude jelo jako ve Slavii, tak jsme druhým Švýcarskem.

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           bongor     před 3 lety 22.08.2017 12:54 |  
           2 1

           jestli chcete,já zajdu za Alešem a řeknu mu,že mnozí z nás po něm úpěnlivě touží.Ten bude mít radost!

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            bongor     před 3 lety 22.08.2017 12:56 |  
            2 0

            Jo a potom zajedu do Boleslavi/jen jestli už není pozdě/ a poprosím DUMLa.To bude zase jízda až se toho Jardy zbavíme!!

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           Kenny     před 3 lety 22.08.2017 18:37 |  
           0 0

           Donforde, jsem rád, že Tě tady máme a dávám palec hore.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:24 |  
         4 3

         V tom s Tebou souhlasím. Ale tohle jde za trenérem a nějakou vizí jeho hry. Zajímavé je, že od obrany do zálohy se snažíme hrát krátké přihrávky do nohy po zemi a v útoku hledáme borce, co jsou věže, které umí zakončovat ostré centry do vápna.

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:10 |  
          3 0

          Nejsme barcelona, abysme to doťukali až do branky, centry přicházet musí a těžko mužeš čekat kvalitní hlavičkové zakončení od malého útočníka. Mě hráč typu Škoda vubec nevadí (narozdíl od tebe ho vidim jako kombinačního utočnika), ale musí přijít stejná kvalita, což Necid momentálně určitě není, neplet si pořád Milana a Michala Škodu, ti si sou podobní maximálně vzhledově :-)

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         Kenny     před 3 lety 22.08.2017 11:49 |  
         6 0

         Olomouc na vysokého Chorého, Plzeň Krmenčíka a nezdá se mi, že by hráli nakopávanou.

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          Boss82     před 3 lety 22.08.2017 12:54 |  
          2 2

          Dobrá připomínka. Je dobře, že to tu zaznělo, protože někteří diskutující si to zjevně neuvědomují.

          • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

           Kenny     před 3 lety 22.08.2017 18:34 |  
           2 0

           Tak hlavně s těmito novými hráči, které máme v záloze se nakopávaná hrát určitě nebude. Jejich silná stránka je držení míče a práce s ním. Ten vysokej hráč je potom platnější při standardkách a to může být výhoda. Vždyť je evidentní, že hrajeme úplně jinak než minulou sezonu. Důležitý je, aby měl ten forvard dobrý zakončení, jestli bude mít 210 cm, je mi celkem jedno.

           • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

            Boss82     před 3 lety 24.08.2017 11:48 |  
            1 1

            Ano, přesně tak.

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        Robinator     před 3 lety 22.08.2017 10:45 |  
        3 2

        Buren si zpracovává míč poměrně dobře..v Grajciarovi je budoucnost velika, proto ho taky koupili do Italie

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 11:22 |  
       3 1

       To máš pravdu, Necid je celkově z formy a bohužel nevěřím, že by ser do ni někdy ještě dostal....

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:01 |  
      5 0

      Ale jinak máš pravdu, Škoda je dřevo bez techniky, viděl a vidím to každý domácí zápas v Brně...nechápu, že jsme o něm uvažovali :-)

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Crispo     před 3 lety 22.08.2017 11:19 |  
     3 6

     Časy kdy si dokázal vypracovat šanci sám už jsou pryč. Ty sezony nám trošku splývají takže chápu, že se to zdá jako loni, kdy Škoďák obešel dva hráče a zavěsil. V letošní sezoně mu míč vyloženě překáží...

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 11:20 |  
    11 2

    Ty si fakt případ. Dokážeš napsat slušnou reakci na článek a pak to "zabiješ" takovyma kecama. V současné Škodově formě? Proti Bate v obou zápasech gol, v lize proti jihlavě na něj penalta, jinak nastoupil už pouze 36min v ostravě, a 13min na Bohemce. Ze 4 kol jediný celý utkaní, jinak 36min, 14min, 0 min Co z těch pár minut čekáš? 4 goly? Se prober trochu.

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     Hanzwalter     před 3 lety 22.08.2017 11:27 |  
     1 0

     Já nechci mluvit zde za kolegu JS, ale Škoda je útočník a očekávají se od něj branky a tím, že je nedává je logicky trošku z té své loňské formy.... ale souhlas, že přínos pro tým je, protože je na něj dost faulů, umí z klepnout míč a celkově je bojovník.... ale srovnání s loňskem je prostě slabší....

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:03 |  
      2 0

      Loni ze 4 ligových zápasů nastoupil v základu na cele utkání. Letos ze 4 zápasu jedno celé utkaní a ze tří dalších zápasů cca 50min, z toho se blbě dávají 3,4 góly, kor když záloha moc nepomáhá,že?

    • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

     JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:29 |  
     1 14

     Kdybys měl mozek, dokázal bys chápat smysl textu. Bavíme se tu o jeho fotbalových schopnostech a zda je to hráč do kombinace. Ne o vstřelených gólech.

     • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

      sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:06 |  
      8 0

      Takže loni to nebyl hráč do kombinace? Stahoval míče ze vzduchu, podržel balon, rozehrával záložníkům, to ti nepřijde kombinační? Letos je to samé...tvůj smysl textu je někdy velmi těžké pochopit, máš to trochu pomotané...

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       Robinator     před 3 lety 22.08.2017 12:20 |  
       2 2

       loni není dnes :)

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:55 |  
        1 0

        ..jenže mě letos i loni Milan přijde pořád stejně užitečnej, když nastoupí od začátku utkání..13ti minutový epizody nemá cenu hodnotit...

      • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

       JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 12:40 |  
       2 8

       Letos jsem ho nezaznamenal na hřišti.

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        sicilianbrno     před 3 lety 22.08.2017 12:51 |  
        5 0

        ...tak o to víc nechápu proč o něm říkáš, že je z formy, ..je těžké tě správně a plně pochopit...

       • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

        Boss82     před 3 lety 22.08.2017 13:00 |  
        12 5

        To je ovšem smutné, když dal oba (postupové) góly BATE, na Kypru vytvořil 2 obrovské šance pro spoluhráče a v utkání s Jihlavou měl lví podíl na obou gólech. V ostatních utkání dostal minimum času, takže za ty ho nemá smysl hodnotit.

        Jako psát tady, že Škoda je dřevo, je další z tvých mnoha úletů a argumentačních faulů, kterých se tak rád dopouštíš.

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 14:51 |  
         5 0

         Nelze to napsat vystizneji..

        • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

         JS (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 15:04 |  
         0 9

         V čem je to argumentační faul? Ok, tak můžu napsat, že si Škoda bohužel nerozumí s míčem na úrovni, která by byla dostačující na evropské poháry a když je bez formy, tak i na ligu, takže to bude znít líp, ale význam se nemění. Jsem rád, že se JŠ pokusil změnit herní projev ze „všechno na Škodu“ na „zkusíme si to přihrávat“, nicméně zapomněl na jednu důležitou věc, že to nelze efektivně změnit pokud je Škoďák stále na hřišti, protože on prostě není hráč do náběhů a rychlé kombinace po zemi.

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 15:22 |  
          6 0

          Nesmyslne hledas viniky tam, kde nejsou.. Skoda na tom není technicky nijak spatne.. zaslouzil se o většinu golu, který jsme letos dali.. zcela tradicne. Takze ano, davame malo golu, nestavejme ty, kteří se o goly zaslouzili, to jiste povede k uspechu. Jakeho utocnika by sis tedy predstavoval? Pokud jde o Necida, jeho soucasna forma je zahadou. Za poslední leta dal golu o dost méně, nez Skoda. Nemyslim, ze by musel byt spatnou posilou, ale není to hrac na vyssi urovni nez Milan, to v zadnem pripade. Bude mit co delat, aby se přes nej do sestavy dostal.

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          Kmotr (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 15:27 |  
          5 0

          Ja nemyslim,ze Skoda neni nabehovy typ. Nebo ze by s tim mel problem (to nam dostatecne ukazal predesle sezony,kdy byl v tom utoku uplne sam). Problem je ted v tom,ze to prestal delat. Duvod? Tezko rict. Bud to souvisi nejak s formou/uspokojenim/nepohodou atd. A nebo ma takove prikazy. Drz stred,ofsajdovou hranu,natahuj hriste,tlac obrance vic do vapna,setri sily do vapna atd. Pokud je to to prvni,tak je to spatne a je opravdu treba to nejak systemove resit na tomto miste (dva utocnici,nekdo novej atd). Jestli je to to druhe,tak to ted ocividne nefunguje. Zase je ale otazka proc to nefunguje? Je to pro to,ze zbytek tymu zatim nehraje tak,aby toho vyuzil,nejsou sehrani? Nebude to fungovat i kdyh zbytek tymu bude hrat tak jak ma? Tech otazek je spousta a logicky tady do nich nikdo z nas nevidi. Z tve strany je to strasne zjednodusene pojmenovani problemu i jeho reseni. Takhle to opravdu funguje jen na diskuznim foru. Kdyby jsme nechali stejny tym jako z minule sezony a nedungovalo to takhle,tak budes asi hodne blizko pravde. Ale my tvorim uplne novy tym,tam uz je treba to zkoumat pecliveji. A ze by si Skoda nerozumnel s micem na urovni EL? Nemyslim si. Xkrat ukazal,ze s micem umi vic nez jen do nej pred branou trknout. Proc ted voli spatna reseni je otazka viz vyse..

         • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

          Boss82     před 3 lety 23.08.2017 16:21 |  
          1 1

          Jenže to, co píšeš, není jednoduše pravda. Škoda má kvalitní první dotek, kvalitní vedení míče a solidní schopnost přejít 1 na 1. Je schopen se plnohodnotně zapojit do kombinace.

          Krom toho - hroťák je na hřišti od toho, aby těžil ze hry ostatních a dával góly ze situací, které mu ostatní připraví. A Škoda snad už mnohokrát prokázal, že toho je schopen více než dobře.

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Fačín     před 3 lety 22.08.2017 13:13 |  
   3 2

   Tak jestli to chápu správně, tak se budeme všichni divit. Takže to Necid určitě nebude, protože toho půlka lidí čeká. Popovídali jste si o něm pěkně, ale spíš to bude někdo úplně jiný.

   Osobně bych si přál spíš jiný typ útočníka, než je Milan. Ideálně někoho rychlého, v běhu i v práci s míčem. Aby Milana doplnil, ne nahradil.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 13:43 |  
    0 0

    No.. idealne nekoho rychleho, s dobrou technikou, chladnokrevnym zakoncenim a zaroven dobrého hlavickare..:)

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Zesid     před 3 lety 22.08.2017 15:39 |  
   1 0

   Kdyby to nebyl Necid tak mě napadá s Kozák.

 36. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  urs (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:32 |  
  1 0

  Hodnocení je OK, nijak výrazně se od mého subjektivního pohledu neliší. Mimo téma ještě dodám, že bych měl představu o zlepšení útočné fáze - tj. minimálně ligu bych hrál systémem 4-3-3 doma i venku. Na poháry bych byl zdrženlivější, ale naši soutěž bych se snažil urvat útokem a všechny soupeře zkrátka přestřílel. Snad nejsem moc hrr, ale jak jinak navrátit sebedůvěru našim útočícím hráčům, kteří jsou nyní v útlumu, než "ztrojnásobit jejich šance??
  Berte to s rezervoárem, nejsem žádnej fotbalovej myslitel.
  :o)

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bububu (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 09:56 |  
   1 3

   On to trefně vyjádřil v jednom příspěvku JS: je jedno, v jakém rozestavení budeme hrát, když budeme vepředu hrát alibisticky, bez pohybu a nápadu jako dosud. Pak můžeme nastoupit klidně 4-2-4 a góla stejně nedáme.

   • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

    urs (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 10:12 |  
    0 0

    V tom má jistě JS velkou pravdu, ale já to myslel také tak, že když jsi v útoku sám a nedaří se ti, je to vždy horší, než když máš podporu od dalších dvou hráčů. Uvolníš tak zodpovědnosti, kdy ji vydělíš třema :) Možná i takto lze na pozici osamoceného útočníka nahlížet. Problém neformy je vždy v hlavě

 37. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Sokrates55 (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 11:10 |  
  18 5

  Pěkné dolpoledne Vám všem.
  Nejprve poděkování Alanorovi a jeho poctivé práci. Jako vždy (a to je dobře), souhlasy i nesouhlasy s hodnocením. Je to opravdu těžké a hlavně v době, kdy nám to moc nejde. Když jsem si přečetl všechny (poctivě všechny!) dosavadní příspěvky, tak je má hlava včelín.
  Prosím Vás všechny a to moc o jedno. Bohužel se nemohu tohoto zápasu zúčastnit a budu jako za starých časů poslouchat a získávat informace ze všech zdrojů (také nemám 02), ale Vy, kdož budete na stadionu, fanděte a řvěte i za mně. Ukažme (ukažte) klukům, že jsme Slávie všichni společně. Že bojujeme za naše barvy a stojíme za našimi kluky na place. Copak oni tam jdou, že se jim nechce, nebo že na sebe nemluví, nebo jsou rozhádaní a další a další plky? Víte co já už všechno slyšel a i tady jsem několikrát něco vypustil a pak jsem si nadával. Tohle není teď hlavní téma. Tím je zítřejší zápas!!!
  Sami všichni víme, jak pracuje psychika. Když se nedaří a nebo je nemoc, nezdary v práci a jiné patálie. Pak je spousta myšlenek v hlavě, jestli za to nemůže to či ono, jestli se mi tenhle nesměje a nebo je proti mně a nebo se mnou.......
  A tohle si teď máme pustit před zápasem do kožichu???
  Já bych začal stavět hlavně na tom, co se nám v minulé sezoně osvědčilo a přineslo to výsledky. Kdy nastoupil Muris se Škodou spolu v útoku? Proč se v době přípravy nepřipravoval Frydrych na stoperu jako alternativa za Jugase či Deliho, proč se na krajních becích nestřídají Ti, co nastoupí a mohou hrát obě soutěže? Proč se víc nesehrával trojúhelník Danny, Hušbauer a Ngadeu? Věděli jsme , že máme Sýkoru a Hromadu. Jeden jako rychlostní hráč, druhý v Plísni začínal akce a rozehrával. A tak bych se mohl ptát dál. Ale to je před pohárovým zápasem teď nepodstatné.
  Jestli něco potřebujeme, tak to je jeden dobrý výsledek a budeme vidět, jak to nám všem pomůže. Vždyť začínáme rozpačitě zrovna tak, jako minulou sezonu. A určitě to není vinou JŠ, nebo pana Kroba nebo dokonce JT.
  Shodl jsem se z mnohými z Vás a děkuji Vám všem za získané plusy. Děkuji také i za mínusy, protože k disputaci to patří.
  Tak ještě jednou: "Vzhůru na APOEL" a věřím, že pokud k tomuto zápasu přistoupíme s odhodláním a vírou ve vítězství, tak snad štěstí sedne i na.......... :-)). Mimochodem, oni mají Bongore opravdu krásný voči.
  "Quis custodiet ipsos custodes? (Kdo střeží ty, kteří střeží nás?) Quintus Horatius
  Sokrates55

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   bongor     před 3 lety 22.08.2017 12:50 |  
   1 1

   Ahoj Sokrate,jsem rád,že si taky někdo všímá zvířátek.Lidi si přivlastnili zeměkouli ,ale zvířata nesmí kvůli tomu trpět,patří jim taky.Ale nesplnil jsi jeden důležitý úkol,kde máš Tantala,aby taky přidal nějaký citát a svůj názor na naši Slavii?Kdo hledá najde!

 38. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  Robinator     před 3 lety 22.08.2017 13:19 |  
  4 0

  Tak Danny bude připraven, to je super zpráva..A u Deliho je jiskřička naděje, že také nastoupí..něco mi říká, že trošku mlžíme a budeme v plné síle :)

 39. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  m8dy     před 3 lety 22.08.2017 13:34 |  
  6 0

  Laštůvka - Bořil, Jugas, Ngadeu, Flo - Souček - Sýkora, Hušbauer, Danny, Stoch - Škoda

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   smely (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 14:22 |  
   0 0

   jo, to by asi slo...

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Robinator     před 3 lety 22.08.2017 14:27 |  
   4 2

   až na Součka, který nehraje dobře, by to bylo dobrý..Doufám, že bude v pořádku Deli, na DZ Michaela..a je to parada

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   stromovous (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 14:34 |  
   4 0

   Místo Floa bych dal Šventa (ale stejně tipuju beky Frydrych Bořil)

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 14:48 |  
   1 0

   Docela dobry! Ale myslim, ze Flo nebude, když letos neodehral ani minutu.

 40. Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

  vojtino     před 3 lety 22.08.2017 14:23 |  
  0 0

  Mam na zitrejsi zapas listek navic. Ma nekdo zajem? Sektor 226, cena 340,--

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   Gino     před 3 lety 22.08.2017 16:29 |  
   0 0

   Zrovna sem to sem chtěl dát :D

  • Re: Hodnocení slávistů - 4. kolo

   martyni (přítel SN)     před 3 lety 22.08.2017 16:54 |  
   1 0

   Hned me taky napadlo, ze by to nemuselo byt az tak horky..:)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen