Ženský fotbal

V Lize mistryň s FC Minsk!

Fotbalistky Slavie se v prvním kole Ligy mistryň utkají s běloruským FC Minsk! První zápas hrajeme u soupeře 4. nebo 5.  října, odveta o týden později v Praze. Přečtěte si ohlasy Petry Divišové a trenéra Pavla Medynského.

Slavia se v Minskem zná, sehrála s ním generálku na českou ligu. Tehdy jsme na Xaverově vyhráli 3:1. Podrobnosi si můžete přečíst zde.

Minsk hrál kvalifikační skupinu, kterou vyhrál o skóre přes švýcarským Zürichem, se kterým ve skupině uhrál remízu 0:0. Celkové skóre ze tří zápasu činilo 13:0. V domácí lize jasně dominuje. V soutěži, která se hraje jaro-léto, má po 13 kolech plný počet bodů = 39. A skóre? 84:3. Minsk navíc vyhrál poslední čtyři ročníky domácí soutěže za sebou, stejně jako Slavia.

"S Minskem jsme sehrály v letní přípravě utkání a musím podotknout, že nás nečeká vůbec lehký soupeř, ač jsme dokázaly na domácí půdě vyhrát. Na druhou stranu máme generálku za sebou. Los nyní můžeme hodit za hlavu, přednější je teď připravit se důkladně na nedělní derby," řekla po losu Petra Divišová.

"Je to hodně nepříjemný soupeř, se kterým jsme se utkali v přípravě. Vždy to bylo o velkém důrazu, někdy až za hranou únosnosti. Přesto jsme se s nimi dokázali vypořádat. Očekávám nesmírně těžké utkání, u nich by se mělo hrát na umělé trávě, což pro nás bude něco jiného, ale věřím, že se na to svědomitě připravíme a holky odevzdají maximální výkon a v domácím prostředí jsme schopni je porazit. Vždy se ukáže na hřišti. A přesto že jsme v přípravě vyhráli, tak je to pouze příprava a nemá to takovou důležitost, jakou to bude mít teď. A bude jen na nás, jak se k tomu postavíme," řekl k losu trenér Pavel Medynský.

Komentáře (4)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: V Lize mistryň s FC Minsk!

  tomblesk   před 9 měsíci 01.09.2017 14:19 |  
  2 0

  Holky: Hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na ně, potrápit je za Borisov a fest do druhého kola...

 2. Re: V Lize mistryň s FC Minsk!

  Kara (přítel SN)   před 9 měsíci 01.09.2017 15:30 |  
  3 0

  Bělorusko je nám viditelně souzené, tak držím palce, ať je holky rozsekají :)

 3. Re: V Lize mistryň s FC Minsk!

  Voitechus   před 9 měsíci 01.09.2017 20:10 |  
  0 1

  Chlapy chci se zeptat hledám pro kamarády lístky na derby ale svoji permici jsem už využil je tu někdo kdo svojí nevyužije na další 2 lístky? Díky za odpověď.

 4. Re: V Lize mistryň s FC Minsk!

  Edenjejenjeden   před 9 měsíci 03.09.2017 18:24 |  
  1 0

  Derby je naše!SLAVIA-sparta 3:2.Gratulace

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen