Ženský fotbal

Zítra odveta Ligy mistryň s Minskem!

Zítra poprvé v letošní sezoně nastoupí slávistky na stadionu v Edenu v odvetě Ligy mistryň proti Minsku. Po vydřené venkovní výhře budou chtít v domácím prostředí potvrdit postup. Buďte u toho, holky vás potřebují! Výkop je 11. 10. v 18:30.

„Na zápas se všechny moc těšíme. Už jen kvůli tomu, že budeme hrát v Edenu. Věřím, že nás přijde podpořit spoustu skvělých fanoušků a pomůžou nám zvládnout tenhle důležitý zápas,“ říká před zápasem útočnice Tereza Kožárová. A právě domácí stánek fotbalistů je pro všechny hráčky velkou motivací. „Do Edenu se těším hodně, je to taková odměna za celoroční společnou práci,“ říká Tereza.

Kdo by si však myslel, že je již rozhodnuto, tak zřejmě nemá potřebné informace z prvního zápasu. „V Minsku jsme si vyzkoušeli náročnost utkání ať z psychického pohledu tak i ze sportovního, protože vám soupeř nedá nic zadarmo. Dohrávají veškeré souboje, mají tam i hráčky na velmi kvalitní úrovni. Útočnice disponuje obrovskou sílou (Emuidzhi Oghiabekhva z Nigérie, pozn. aut.), umí s míčem, na ní si budeme muset dát velký pozor. I středová řada si umí přihrát a strany mají dynamické, takže celkově velmi kvalitní tým,“ doplňuje informace k prvnímu zápasu trenér Pavel Medynský. „Rozhodně postup není jistý, takže musíme použít všechny naše zbraně a udělat vše pro zvládnutí odvety,“ dodává trenér.

I Kožárová si je vědoma síly soupeře. „Pozor si musíme dát hlavně na centrované míče, protože soupeř hraje jednoduše a vše kope do vápna na výbornou útočnici.“

Tým je však připraven, dnes si navíc holky osahají trávník v Edenu. „Na odvetu se svědomitě připravujeme. Až na drobné šrámy je celý kádr připraven," říká Medynský.

Pavel Medynský by si také přál co největší podporu od fanoušků. „Byl bych velice rád, kdyby si do Edenu našlo hodně fanoušků a přišly holky podpořit. Liga mistrů je jen jedna a nehraje se každý týden. Holky si určitě podporu zaslouží,“ uzavřel.

Permanentkáři mají vstup zdarma. Ostatní za 100,- Kč, děti za 50,- Kč. Vstupenky jsou v prodeji na ticketportal.cz

Komentáře (1)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Zítra odveta Ligy mistryň s Minskem!

    A.Lima     před 12 měsíci 11.10.2017 07:49 |  
    2 0

    Holky , držíme palce, rozcupujteje i doma, věříme Vám a držíme palce !!!! :)

    takže výhra, bez nějakého zranění a pak si užít oslavu :)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen