O Slavii

Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

Dva týdny po skončení podzimní části sezóny byl z funkce odvolán trenér Jaroslav Šilhavý, který získal se Slavií mistrovský titul a postoupil s ní do základní skupiny Evropské ligy. Spolu s ním klub opouští i asistenti Jiří Chytrý a Milan Veselý.

"Představenstvo Slavie odvolalo trenérský tým v čele s Jaroslavem Šilhavým. Rozhovor s Jardou považuji za nejtěžší lidský moment v klubu. Respekt, pane trenére, děkujeme. Do svědomí si musíme sáhnout všichni. Jan Nezmar sestaví svůj tým. Musíme dál kráčet k vrcholu," uvedl na twitteru Jaroslav Tvrdík.

A na oficiálním webu doplnil: "Chceme posunovat Slavii k nejvyšším fotbalovým metám. Vyhodnocení podzimní sezony nám také ukazuje, že musíme provést více organizačních, procesních a personálních změn, které vytvoří kvalitativně lepší podmínky pro doplňování a činnost trenérů a celého A-týmu. Na loňský nečekaný titul nikdo z nás nezapomene podobně jako na neuvěřitelně dlouhou sérii zapasů bez porážky. Je a bude respektovanou osobností v historii Slavie," doplnil Tvrdík.

O nejisté pozici Jaroslava Šilhavého se spekulovalo již několik týdnů, každopádně definitivním razítkem byl nepostup z dobře rozehrané skupiny Evropské ligy a propastná ztráta čtrnácti bodů na první Plzeň a zároveň výsledky a herní obraz, které nebyly přesvědčivé. Už během podzimu tak bylo jasné, že Slavia mistrovský titul ve velmi důležité sezóně z hlediska snadného postupu do Ligy mistrů neobhájí, a na jaře ji neuvidíme ani v Evropské lize. Novým cílem je tedy umístit se na druhé ligové příčce, kterou tým okupuje spolu s Olomoucí a dotírá na ně Liberec a Sparta, a vyhrát domácí pohár.

Jaroslav Šilhavý a jeho realizační tým zůstane navždy zapsán v historických análech i srdcích všech fanoušků jako trenér, který dokázal po bídných osmi letech znovu pozvednout slávu klubu a přivést ho k osmnáctému titulu a zpět do hlavní fáze pohárové Evropy. Přispěla k němu i série 36 ligových zápasů bez porážky.

Komentáře (410)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  celtix     před 10 měsíci 19.12.2017 16:58 |  
  23 4

  Trpišovský je asi jasná věc, ale přesto doufám v někoho lepšího...

 2. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Tealc     před 10 měsíci 19.12.2017 17:00 |  
  29 6

  Jsem velmi zklamán, věřil jsem, že tu Jarda může být hodně dlouho. Doufejme, že nový a pečlivě vybraný trenér dostane dostatečný prostor, aby mohl uplatnit své schopnosti a nebudeme tu za rok číst o dalším odvolaném trenérovi. Dost se obávám, abychom se nedostali do stejné trenérské spirály jako rudokožci..

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 19.12.2017 17:09 |  
   6 1

   Tam odvolávali trenéra s luxusním náskokem v čele ligy. Tak hluboko jsme ještě neklesli...:-)

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Kenny     před 10 měsíci 19.12.2017 17:45 |  
   0 0

   Fér by bylo aby nový trenér dostal stejný prostor jako Jarda. Má rok a půl na titul a účast v pohárech na jaře. Podzim taky Jardovi nestačil na pokračování.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 00:43 |  
   0 4

   myslím že prostoru dostal víc než dost. dokázat ho nevyužil, naopak, z chyb se neučil a nedostatky odstraňoval kriticky pomalu, výbuch proti astaně vše završil. nikdo nechce trenéry měnit když nejsou důvody, ale u JŠ jich byla podle očividných věcí na hřišti i podle zákulisních spekulací dlouhá řada

 3. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Novi.sks     před 10 měsíci 19.12.2017 17:02 |  
  17 2

  Nadšený nejsem, zvědavý ano... Pane Šilhavý, děkujeme!
  Snad to nebude krok zpátky...

 4. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  bububu (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:03 |  
  25 8

  Správný krok.

  Každopádně Jardo díky za vše, především pak za pohádkový titul v minulé sezoně. Pozitivní stránky působení JŠ ve Slavii jednoznačně převyšují negativní. Jaroslav Šilhavý se zapsal nesmazatelně do historie SKS jako jeden ze tří nejúspěšnějších trenérů v novodobé historii klubu a za to smekám klobouk.

  Tak ať se Vám do budoucna daří všude jako u nás!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Slawek     před 10 měsíci 19.12.2017 21:58 |  
   1 2

   Cítíš bububu, když si to po sobě přečteš, tu protichůdnost svých řádků? Asi ne, řekneš možná dialek
   ticky - bez konfliktů není vývoje, ale řekl bych, že Tvůj postoj je trapný. Jarda si nenechal říci, tvrdošíjně trval na svých nesmyslných postojích, tak příšlo to, co přijít muselo. Nikdo se bohužel nezabýval tím, aby jeho názor na e společné konzultace změnil. Chtěl nést odpovědnost sám, tak ji nesl, A neunesl. Škoda, myslím, že JT neví do čeho se pouští. Je podle mě příliš a bezdůvodně vychvalovaný novináři, ale známe přece novináře. Jen co se nedejbože dostaví první neúspěch. To bude slávy. Jen ne pro Nezmara a Trpišovského.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    bububu (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 23:13 |  
    4 1

    Protichůdnost svých řádků necítím ani v nejmenším. Můžeš mi vysvětlit, jak je v rozporu to, že zde JŠ něco velkého dokázal (loňský titul), ale zároveň v tuhle chvíli (podle mě dostupných informací) je jednoznačně nejlepším možným krokem s ohledem na Slavii ukončení vzájemné spolupráce? Nebo podle tebe jsem mu teda neměl děkovat, když považuji za správné, že teď končí? Když někdo jednou udělá úspěch, je spolupráce s ním nevypověditelná? Proč nás tedy netrénuje pořád KJ?

    Mluvíš o tom, že můj postoj je trapný. Někomu to tak může připadat, to je v pořádku. Mně zase přijde naopak trapný zdejší sentiment; výměna trenérů je ve fotbalovém klubu věcí naprosto běžnou. Sentiment trofeje nevyhrává (Ranieri by mohl vyprávět). Opravdu si myslíš, že by Tvrdík Šilhavého vyhodil, kdyby věřil, že se situace pod ním může zlepšit? Sni dál.

 5. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Robinator     před 10 měsíci 19.12.2017 17:05 |  
  32 10

  rozhodně patři díky za titul, byl to krásný zážitek

  nicméně jsem rád, že se potvrdilo jeho odvolání, podle mého hrál tým hrubě pod svoje možnosti, plus se dle mého úplně nepovedly přestupy a hlavně se tým nezlepšoval a naopak se spíš krize, jak herní, tak uvnitř kabině prohlubovala, hráli jsme pomalý, neefektní fotbal...musíme se taky nejspíše zodpovídat investorům a ti budou chtít úspěchy na mezinárodní scéně..pokud nastane někdy stejná blamáž jako s Astanou, bude odvolaný i další trenér, což je asi jasný..Jarda si za to může sám, podle mě to mohl dělat líp a u týmu by zůstal..

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   JS (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:24 |  
   14 15

   Nechápu, za co máš mínusy. Popsals' realitu.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   daadyy     před 10 měsíci 19.12.2017 17:24 |  
   11 19

   Je ovšem otázkou, jestli za krizí uvnitř kabiny mohl trenér nebo spíš nekompetentní vedení v čele s Luftjardou, který svými výroky zbytečně dostával kabinu pod tlak..

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    JS (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:27 |  
    8 10

    Trenér. Nedostatečná komunikace s kabinou byla jedním z důvodů pro odvolání, psal to smely v předchozím článku.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     TSeguinTS     před 10 měsíci 19.12.2017 17:34 |  
     10 1

     Není to nikomu podezřelé? Loni se stále mluvilo o tom, jak když je někdo bez formy nebo má jakýkoliv problém, tak si s ním JŠ promluví, ke konci sezony se stále říkalo, jak JŠ s hráči mluví, uklidňuje je a připravuje na zápas. Byl za to glorifikován, že je to trenér-psycholog a vyneslo nám to titul.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:43 |  
      1 0

      protože letos už musel, hned zkraje sezóny v největším testu pro LM.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Jezevec     před 10 měsíci 19.12.2017 19:42 |  
     3 0

     Souhlas. Trenér přišel o kabinu (taková rotace kádru, kdy jarní opory nehrály EL - naštvaný Škoda, Hušby, MNN...) a navíc se pohádal s Krobem... Za této situace zde nemohl zůstat.
     Za mne - udělal pro nás spoustu dobré práce, mám ho moc rád, ale život je takovej a jinej nebude....

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Robinator     před 10 měsíci 19.12.2017 20:30 |  
      2 1

      Je to tak..trenér je sice trenér a má se poslouchat a respektovat, ale nemůžeš rotovat hráče, kteří mají formu a nenechat je hrát EL, protože chceš prostě rotovat..to rozesere sebelepší kabinu na světě..Jardu bych si představoval, i když to není určitě jeho ambice, u naší mládeži..taková klidná síla je u mladych potřeba..

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    sasky     před 10 měsíci 19.12.2017 21:02 |  
    5 0

    Nemyslíš, že by si pan Tvrdík zasloužil trochu respektu za záchranu Slavie? A pokud za neúspěchy může vedení, tak kdo může za úspěchy, trenér a kabina? A kabina si na tlak ve Slavii bude muset zvyknout. Jak se chtějí hráči prosadit někde v zahraničí, neřku-li v top klubech, kde po horším výkonu je natře klub, média a zároveň fanoušci? Můžou být rádi, že jsou ve Slávii, slávista je tvor velmi trpělivý.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    marty1988     před 10 měsíci 20.12.2017 13:08 |  
    0 0

    Trenér řeší kabinu.. Měl poslat pár dalších lidí na hostování, chtěl být se všema kamarád, že se protočí a nakonec byli naštvaní snad úplně všichni. Samozřejmě někdo víc. Když máš půlku týmu naštvanou, tak můžeš buď půlku týmu vyhodit nebo vyhodíš trenéra. Půlku týmu ale vyhodit nemůžeš, takže je jasný, co nastane..

 6. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Marwek23 (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:14 |  
  24 11

  J. Tvrdík: "do svědomí si musíme sáhnout všichni"... a proto to odnese jen trenér, který nám vyhrál před půlrokem titul. Navíc opravdu výborné načasování, pár dní před Vánoci... Mrzí mě to. Děkuji, pane Šilhavý!!!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Travinho     před 10 měsíci 19.12.2017 17:33 |  
   7 0

   Pochybuju, že by se dověděl až nyní...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Merlinus (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:44 |  
   22 2

   Před půl rokem nám vyhrál titul, ale od té doby to šlo z kopce. Před půl rokem ho nikdo neodvolal. Nelze žít ale pořád z minulosti. Letos jsme pod Šilhavým přišli o titul, dva postupy do LM i jarní fáze EL. Výkony mužstva byly bídné, herní progres žádný. Pro mě je to logický tah, i když mám Šilhavého lidsky rád.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   celtix     před 10 měsíci 19.12.2017 17:55 |  
   3 3

   No za to odstupný bude u Šilhavých veselo :)

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Robinator     před 10 měsíci 19.12.2017 20:30 |  
   1 2

   Já už to vím dva týdny :D takže Jarda to ví asi ještě déle...

 7. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ondráš     před 10 měsíci 19.12.2017 17:17 |  
  32 0

  Trenére díky moc! Loňskou jízdu jsem si fakt užil..po těch neskutečně sračkovejch letech to byla pecka!

 8. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  kapitan.pisoar     před 10 měsíci 19.12.2017 17:22 |  
  11 7

  Uplně vidím tu naši novou dlouhodobou koncepci, během dvou let byly vyhozeni dva "neodvolatelní" trenéři, hráči sem chodí na blind atd.

  Ale težko soudit, Uhrin odvedl svou práci zkosolidoval kádr a byl odejít. Jarda kádr převzal dovedl ho k titulu a byl odejít, tak alespoň doufám, že i do třetice to vyjde a nový trenér posune tým opět o nějaký krok dál, než bude taky vyhozen...

 9. Nesouhlas

  trochar     před 10 měsíci 19.12.2017 17:22 |  
  17 27

  Je to nesmysl. Nesouhlasím. Nejjednodušší řešení. Do svědomí si prý sáhnou všichni, ale odskace to trenér. Kozel asi věděl, proč k nám nešel. Něco tam někde smrdí, dle mého to není o tom, že se Kozel bál tlaku Slavii...

  • Re: Nesouhlas

   JS (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:23 |  
   5 13

   Ale houby.

  • Re: Nesouhlas

   Merlinus (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:48 |  
   20 4

   Slovy klasika: "A Vám se jako ten fotbal na podzim líbil? Vám se líbilo, jak jsme hráli? Vám se líbilo, že jsme promarnili nejlehčí možnost postoupit do LM, jakou jsme kdy měli? Vám se líbilo, že už po třetině ligy jsme přišli o šanci na titul a postup do další LM? Vám se líbilo, že jsme přišli o postup do jarních fáze EL ve velmi hratelné skupině?" Ale jinak bylo vše růžové a odvolání Šilhavého je nesmysl.

  • Re: Nesouhlas

   sTizz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:51 |  
   11 2

   Karty na stole jsou jasne-nepostup do jara v EL,titul ztraceny,predtim nepostup do LM.. Mas nejake velke plus pro to,aby JS zustal?

 10. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  JS (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:22 |  
  16 15

  Díky za titul a stabilizaci kádru v minulé sezoně... A teď:

  Jdem si ťuknout na úspěch dua Nezmar + Trpiš!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   malan (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:44 |  
   11 24

   Trpisovsky Slavii nikam neposune, protoze na ni nema..

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 10:09 |  
    0 2

    Přesně tak. Chtěl jsem dát jen palec nahoru, ale radši jsem to i napsal.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sicilianbrno     před 10 měsíci 19.12.2017 19:18 |  
   0 0

   Největší odpůrce trenéra Šilhaveho, který ho kritizuje téměř v každém napaném přispěvku, mu za něco i poděkuje? Teda čekal sem od tebe všechno, ale takový šok fakt ne, lepšíš se :-)

 11. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  daadyy     před 10 měsíci 19.12.2017 17:23 |  
  25 18

  Za mě tedy neskutečné zklamání z kroku vedení. Paradoxně asi trenérovi zlomil vaz ten loňský titul. Pokud bychom loni skončili 3., tak si myslím, že by nyní jeho odvolání nikdo neřešil. Z příchodu Trpišovského na post trenéra nadšený nejsem, protože si nemyslím, že jde o kvalitnější náhradu než byl odvolaný trenér.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   JS (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:25 |  
   18 11

   Trenérovi zlomily vaz úplně jiné věci.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Vondryk     před 10 měsíci 19.12.2017 17:40 |  
    11 4

    Třeba špatné reagování na vývoj zápasu... střídaní.. nasazování hráčů na post na kterém většinou nehrajou ..

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 00:52 |  
   2 2

   nechápu myšlenkové pochody jedinců, kteří tu dokola melou něco o tom, že nám ublížil titul, ať už v jakémkoli kontextu. to je naprosto absurdní premisa. titul nemůže být z podstaty věci jakkoli negativní věc

 12. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Eluin (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:23 |  
  24 0

  Díky moc, pane Šilhavý.

 13. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Bogdy     před 10 měsíci 19.12.2017 17:23 |  
  25 5

  Odvolali jsme statisticky nejúspěšnějšího trenéra Slavie v samostatné české lize. Je na místě poděkovat. Byť to považuji za velkou chybu, doufám, že se nám bude dařit i nadále.

 14. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  davidovky1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:24 |  
  12 2

  Jardo dík za všechno!!!Ale bohužel z předvedenou hrou a reagování během zápasů to byla jedna velká bída.Hodně štěstí jinde.

 15. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  DF007     před 10 měsíci 19.12.2017 17:28 |  
  17 0

  Trenére děkujeme. Loňský rok byl úžasný.

 16. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  TSeguinTS     před 10 měsíci 19.12.2017 17:32 |  
  29 0

  Jsem rozpolcený. Šilhavý je bodově snad nejúspěšnější trenér, neprohrál v derby, z toho 2x jsme RB hrubě roznesli. Píšu to po každém odvolání, ale doufám, že další trenér už tu vydrží alespoň 2 sezony.

 17. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  slavianavzdy     před 10 měsíci 19.12.2017 17:38 |  
  7 23

  Tak se to neschopnému a arogantnímu Krobovi podařilo. Lidská špína,neúcta,ostuda. Za půl roku vám třeba v mnohem příjemnějším rozhovoru nabídnou pozici sportovního ředitele. To byl vtip,ale trochu se těm šaškům z Letné blížíme. Objektivní analýza neúspěchu to není. Díky za ty emoce po titulu a zůstaňte slušným člověkem. My se rozklížíme zevnitř i bez soupeřů na hřišti.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Novasinho     před 10 měsíci 21.12.2017 18:17 |  
   0 0

   Vycházíš z článků pana odborníka Podroužka? Nebo jak tohle všechno víš...?

 18. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Vondryk     před 10 měsíci 19.12.2017 17:38 |  
  20 1

  Mám z toho trochu smíšené pocity přátele .. Ano po Astaně jsem říkal, že je asi říct Jardovi sbohem, ale pak jsem si říkal,, jestli není lepší nechat mu čas na jaro a uvidíme.. Ostatně on nemůže za to, že hračí kolikrát netrefili ani bránu.. Shodneme se asi ale všichni na tom, že co nám nejvíc vadilo bylo neefektivní střídání a špatné reagování na vývoj zápasu.. ale co mě opravdu mrzí je ten styl ukončení spolupráce.. namlouvání Trpše ještě dříve než byla ukončená sezona.. hlasy uvnitř klubu, že by neměl už dál působyt jako trenér na jaře.. to vám na klidu v práci nepřidá a určitě se to odrazí i na pohodu v kabině.. Každopádně Jardo díky za tvojí práci. Dokázal si nám zase vykouzlit po letech utrpen úsměv na tváři titulem, děkuji i za to, že jsi vystupoval jako pravý profesionál.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:20 |  
   9 1

   za mě měl na jaře dostat šanci, pokud by o ni stál. Věřil jsem, že by se opravdu ukázalo, zda na to skutečně má či ne. Objektivně to DUmlův propadák určitě nebyl. Jenže bylo už lidsky pozdě, vztahy narušené.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    mats     před 10 měsíci 19.12.2017 19:10 |  
    5 1

    S trochou černého humoru se dá říct, že jakmile vedení deklaruje, že pozice stávajícího trenéra není v ohrožení, dlouho už dotyčný ve funkci nevydrží. ;-)
    Ale bez humoru... Trenéru Šilhavému se určitě sluší poděkovat za ligový titul, za rekordní sérii bez porážky, za to, jak tým v první fázi pozvednul... a věřím, že až opadnou emoce, budeme na jeho "rychlopůsobení" tady vzpomínat v dobrém.
    Jiná věc je, že když si poslední události a informace zrekapituluju a přeberu s chladnější hlavou, že ta další spolupráce by už asi z více důvodů byla celkem problematická.
    Na řadu přijde někdo další, určitě se dočkáme změn v hráčském kádru, no a uvidíme, jakým směrem se to bude celé dál ubírat.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Vondryk     před 10 měsíci 19.12.2017 20:53 |  
     0 0

     Máš pravdu. Myslím, že i kdyby Jarda od vedení dostal důvěru pokračovat tak by to měl pořád v hlavě všechny ty šarády co se poslední týdny udály.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 00:56 |  
   1 1

   pokud je pro klub nejlepší hledat nového trenéra, tak ať to dělají třeba na narozeniny toho stávajícího. jedinec není větší než klub. ukončení spolupráce svými výroky do médií nejvíc přiblížil právě trenér, do té doby to byly všechno spekulace

 19. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Martin Platil     před 10 měsíci 19.12.2017 17:38 |  
  22 9

  Tak nám nový sportovní manažer přichystal poněkud zvláštní dárek k vánocům. Člověk by čekal, že tady bude víc úcty k trenérovi, který Slavii vytáhl ze sraček až k titulu. Na podzim se vše nepovedlo, to je pravda. Ale to, že útočníci netrefovali zařízení, asi není chyba trenéra. Panu Šilhavému se sluší poděkovat za to, co pro Slavii odvedl a popřát mu vše nejlepší do dalšího života.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:00 |  
   9 2

   To že nemáme fungující útočný systém, ovšem chyba trenéra je. Hráli jsme to jako házenou a to obléhání a rozehrávání do šíře většinou k ničemu nevedlo.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sicilianbrno     před 10 měsíci 19.12.2017 19:20 |  
   6 2

   ..jen z úcty se žít nedá...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 00:58 |  
   1 1

   "to, že útočníci netrefovali zařízení, asi není chyba trenéra" svět je o něco složitější než toto

 20. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Hofo78     před 10 měsíci 19.12.2017 17:41 |  
  17 6

  Škoda no...ale,
  postup přes nejlehčího soupeře do LM nesplnil......postup přes Astanu nesplnil......liga no comment....hra bídná.....
  kdo by toto ustál...?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:59 |  
   5 3

   Bídná útočná fáze a zlepšení skoro žádné. To mi vadilo nejvíc.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Sešívaný     před 10 měsíci 19.12.2017 18:07 |  
   23 10

   Běžte už do prdele s těmi kecy o bídné hře. Loni jsme hráli na standardky, vysoké nákopy na Škodu, vyhráli efektivitou a taky štěstím. A všichni to tady adorují jako sezónu snů. Já viděl většinu zápasů na živo a musím říct, že naše mezihra byla ve většině zápasů výrazně lepší než minulou sezónu. Dojeli jsme na produktivitu a celé to bylo umocněné přehnanými očekáváními, kdy si lidi mysleli, že budeme zbytek ligy válcovat rozdílem třídy.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Dennis     před 10 měsíci 19.12.2017 18:38 |  
    8 2

    Tak to pozor. Já jsem také většinu zápasů viděl na živo a s hrou jsem tedy spokojen byl jen málokdy... Hráli jsme hrozně pomalej neefektivní fotbal, často jsme si nedokázali vytvořit potřebný tlak (v zápasech, kdy byl remízový stav) a byli jsme většinou málo nebezpeční v soupeřově vápně. Na produktivitu bych to nesváděl. Např. první poločas s Astanou rozhodně nebyl o produktivitě, hráli jsme mizerně. Na to jsme podle mě dojeli především.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     ElBrody     před 10 měsíci 19.12.2017 19:12 |  
     2 1

     S tou neefektivní pomalou hrou vs produktivitou je to tak půl na půl. Doporučuju pustit si třeba sestřih ze zápasu v adorované Olomouci.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   dupy77     před 10 měsíci 19.12.2017 19:49 |  
   3 1

   Hofo 78 plně podepisuji tvůj názor

 21. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Pepibican     před 10 měsíci 19.12.2017 17:43 |  
  6 26

  Vzkaz vedení klubu trenérovi : Milý JŠ , po nečekaném titulu jsme ti v létě přivedli nechtěné hráče mnohdy těžce za zenitem, přinutili jsme tě tím rozdrbat chemii v týmu, který byť se štěstím, ale přece titul vyválčil, ty jsi najednou nevěděl, jak se zachovat a co vůbec dělat s tolika hráči, z nichž hodně bylo nadbytečných a tebou nežádaných a které jsme si z rozmaru přivedli my z managementu a začali jsme se hrát na velký fotbal s hvězdnými jmény (bohužel však již jmény na sklonku kariéry). Musel jsi míchat sestavou zápas co zápas, aby se menší či větší hvězdy nenaprdnuly, že nekopou, a tudíž jsi vlastně za celý podzim nenašel tu správnou sestavu, které by to šlapalo a která by udělala třeba nějakou vítěznou sérii, která by tým správně nabudila, neboť snad ani ve dvou po sobě jdoucích zápasech nenastoupila totožná sestava. Tvým odchodem vlastně přiznáváme, že to byla naše chyba, neboť zároveň s tebou bude odcházet i dost tzv. rozdílových posil, které jsme v posledním roce a půl do Slavie natahali. A najednou vyhlašujeme stop drahým posilám.Teď chceme, aby Nezmar s Trpišovským tyto naše hrubé přehmaty napravili a snad jim k tomu dáme dost času a prostoru, snad více než tobě, neboť v našem klubu se odjakživa nosí netrpělivost a časté změny na všech postech, nejčastěji trenérských. Přece nevyměníme sami sebe, byť ne vše, co jsme udělali, bylo košer a klubu prospělo.Jinak samozřejmě zůstáváš nezapomenutelnou postavou zlatým písmem zapsanou do sešívané historie a bla bla bla. Tvůj JTNVCD

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Mates204     před 10 měsíci 19.12.2017 17:45 |  
   19 0

   Přestaňte už lhát s tím, že by JŠ někdo vnucoval hráče proti jeho vůli. Neni to tak.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Pepibican     před 10 měsíci 19.12.2017 17:48 |  
    0 0

    Fakt si vybral Dannyho a Altintopa ?

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Mates204     před 10 měsíci 19.12.2017 17:54 |  
     7 0

     Měl právo veta. Pokuď by někoho nechtěl, nepřišel by.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      sicilianbrno     před 10 měsíci 19.12.2017 19:22 |  
      2 2

      No zrovna u Dannyho by mu právo veta bylo platné jako mrtvému zimník. Taková hvězda, která projeví zajem za nás hrát se prostě nesežene každý den..nejspíš asi i v připadě Altintopa...

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Khadgar     před 10 měsíci 20.12.2017 00:34 |  
     1 0

     Měl přijít jen jeden z nich a výběr byl na trenérovi, ten si ale u nejvyššího si vyprosil, že chce oba.

 22. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  ervin     před 10 měsíci 19.12.2017 17:45 |  
  10 2

  Víte pana Šilhavého si velmi vážím za to v jakém stavu byla Slavie když do ní přišel až po zisk titulu ale od nové sezony nastala stagnace a žádný posun. Nevím do jaké míry zasahoval do výběru posil ale efekt až na 2-3 hráče žádný, neustálé rotování sestavou a ani herní projev nebyl přesvědčivý. Až na pár poločasů neustále nakopávání míčů na jednoho útočníka ,skoro žádné reagování na průběh zápasu i kvalitu soupeře. Slavia nemůže čekat až se za 2 roky sehraje přišli zkušení hráči kterým by měl půl rok stačit a za pochodu k nim zapracovávat mladší ale kvalitní kluky , ne však aby každý zápas vyběhla jiná sestava. No uvidíme, panu Šilhavému přeji vše dobré je to kvalitní trenér ale Slavie se musí posunout dál ! ( určitě dlouho bez práce nebude ) Ahoj

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Kenny     před 10 měsíci 19.12.2017 17:51 |  
   3 1

   Slavie nemůže čekat. Ale chtěl bych znát alespoň jeden příklad, kde složili tým a ihned dlouhodobě vykazovali výsledky.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:02 |  
    5 4

    Šilhavý byl ve Slávii 16 měsíců, takže ten tým nesložil včera. Pokud by ty nákupy považoval za přehnané (moc změn),, tak se měl ozvat

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Kenny     před 10 měsíci 19.12.2017 19:25 |  
     5 2

     Takže dva měsíce před jeho příchodem přišlo do Slavie 6 hráčů, v prvním přestupním termínu zase 6, v létě 9. To počítám jen ty co zůstali. Každej slušnej evropskej mančaft musí mít širokej kádr, jen je potřeba dát tomu čas aby si to sedlo. Co se týká toho ozývání, bavíme se o profesionální soutěži nebo o domovní schůzi?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 18:34 |  
   8 5

   Jarda bez práce nebude,o tom nepochybuji.Horší bude,až klub do kterého jej koupí bude nad námi,já v něm vidím trenéra,který je spolu s kjvcd a Vrbou česká špice.Díky Jardo za práci,kterou jsi pro Slavii odvedl,doufám,že zůstaneš i nadále slávistou a promineš i poněkud neférové ukončení spolupráce.

 23. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  sTizz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:46 |  
  11 0

  Je to fotbal,treneri a hraci prichazeji a odchazeji,klub a fanousci zustavaji.. Diky pane Silhavy,ten titul byl jako z pohadky! Nikde neni psano,ze se u nas za nejaky cas znovu neobjevi..

 24. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  urs (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:47 |  
  10 0

  Hmmmm...., sluší se tedy napsat: "Díky moc za fantastickou loňskou jízdu, pane trenér!"
  Teda teď před vánočkama jsem to opravdu nečekal. Snad na ty naše "bafíky" JŠ nezanevře a stále bude hrdým, nebo ještě hrdějším slávistou. Přál bych si to. Rodina je rodina a basta.

 25. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Max1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:50 |  
  14 11

  Šilhavý dokázal získat titul,ale svezl na klasickém a krátkodobém pohledu v českém fotbale, jeden rok hrdina, druhý nepotřebná osoba......Šilhavý je pán trenér s morálním kreditem....pokud přijde Trpišovský, tak nevěřím, že se Slavia zvedne, za mě je Trpišovský asi nejpřeceňovanější trénér v lize. Tohle je pro mě velké zklamání a to dvojnásobné...končí Šilhavý a přijde Trpišovský.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sTizz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:53 |  
   9 0

   Uvidime,Nezmar si zvoli ty,ktere zna a urcite mu zapadnou do jeho videni fotbalu. Musime mu verit a fandit.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Max1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:55 |  
    10 1

    fandím a věřím vždy, ale Trpišovský mě nepřesvědčil, že by měl trenérské schopnosti na špičkové úrovni

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:04 |  
    9 6

    A Nezmarovi máme důvěřovat proč že? Pardon, ale zde tkví ten kámen úrazu. Oba dva nedokázali ve velkém klubu ještě nic-proto je jejich angažmá spíše rizikem notabene pokud dostanou větší autonomii a budou si vzájemně "krýt záda".

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:08 |  
     8 1

     A kde vzít někoho kdo už toho hodně dokázal ve velkém klubu ? To aby si na jeho plat vedení vyčlenilo alespoň 10 mil eur ročně. A i tak by to byl někdo, kdo nezná české prostředí a dost možná by dopadnul jako štramák ve Spartě. Takže nadějný Nezmar mi přijde jako dobrá volba.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:12 |  
      0 1

      to je fér. Zaslouží šanci. Ale bylo by také prozíravé nedat mu hned zkraje absolutní kompetence. Zkrátka všichni se shodneme na nutnosti této pozice, zda je JN tím pravým kandidátem, se ale teprve musí dokázat.

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 18:37 |  
       2 2

       Ještě před dvěma týdny se psalo,jak se Nezmar postavil za JŠ,na to můžu mít pouze jeden názor.

       • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

        Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:40 |  
        2 1

        Na to je možné mít spoustu názorů. Také je spousta možností, jak to bylo. Mimochodem, postavil se za něj před tou ostudou s Astanou, takže tam si to JŠ pěkně pohnojil. Kdyby se vyhrálo, možná by ještě dostal šanci.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     sTizz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 18:17 |  
     5 0

     No jestli chcete jit cestou rudych dutohlavu.. Rekni mi jmena,ktera by mohly byt nasim sportovnim reditelem a trenerem,kteri maj za sebou velke uspechy.. Napada me Vrba a Sadek :)) Ja verim,ze Nezmar vybuduje tym,ktery se neposere z nejakeho APOELu,v Liberci porazeli zvucnejsi evropska jmena,nez APOEL..

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     marcocruz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 18:50 |  
     3 0

     Pakliže měli v minulosti dokázat něco velkého ve velkém klubu, tak by tím pádem museli projít Sraltou, která je po nás v ČR co do tlaku a fanoušků druhá. A to by bylo mnohem horší, tudíž definici - nepůsobil ve spartě ale měl úspěchy ve velkém klubu nelze naplnit, pouze pokud by byl od narození - hráč, funkcionář ve Slavii, tohle doufám bude splňovat např. Jiří Bílek časem

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:53 |  
   3 3

   Zrovna proti Slávii bohužel zvolil taktiku s Libercem výborně. Překvapili celoplošným kombinačním fotbalem a naši si s tím nedokázali poradit.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 10:25 |  
    2 1

    Ty jsi ten zápas nemohl vidět, jinak bys takový kec, že nás přehráli kombinačním fotbalem, nemohl vypustit z pusy.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 01:03 |  
   2 1

   na základě čeho tady všichni tvrdí jaký má JŠ morální kredit atd? já teda neříkám že nemá, ale jak to víte? to, že do médií mluví jak vzorný školák nic neznamená

 26. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:52 |  
  26 2

  Chápu, že spousta lidí je rozpolcených hlavně kvůli tomu, že JŠ získal titul (a velký dík za to !) , ale vzpomeňte si jak to už na jaře vypadalo. Žádný "válec" jsme nebyli. Titul jsme nakonec ukopali s odřenejma ušima - dvakrát jsme nabízeli titul Plzni - doma s Jabloncem 1:1 a s Duklou 2:2. Naštěstí nám to Plzeň vrátila selháním v Olomouci, po poločase to bylo 0:2 a nakonec 2:2. Výkony moc excelentní nebyly. Zbytečná semifinálová pohárová prohra se Zlínem doma taky zamrzela.

  Co chci říct ? Nebylo to pod Jardou Š. zas tak růžové. Výborně to nastartoval po Dušanovi U., takže podzim 2016 na velkou jedničku. Ale pak už se to pomalu spíš zhoršovalo. Titul jsme ještě ukopali (zaplaťpámbů za to a ještě jednou velký dík všem !), ale pak už to šlo spíš k horšímu. Přes Borisov jen tak tak, s Kypřany vypadnutí a ani gól. V 5 domácích pohárových utkáních za celý podzim jen dva góly !!! V lize asi 4 venkovní remizy za sebou, všechny zbytečné.

  Co byl hlavní minus ? Špatné výsledky - může se stát, ale problém je že se moc nezlepšovala útočná hra. Obrana, celkem ok, s mírnými výhradami. Brankáře hodně lidí kritizuje, ale tolik chyb zase taky neudělal, moc gólů nedostal. Ale ta útočná fáze ..... tolik zápasů, kde nejsme schopni dát rozhodující gól, který přitom máme "na lopatě". To je o síle týmu, tam se rozhoduje, a to je i vizitka trenéra. A hlavně, zoufale pomalý a kostrbatý přechod do útoku. I průměrné a podprůměrné týmy, jako Olomouc či dokonce Bohemka, měli přechod do útoku lepší než my ! Nemluvě o Plzni, když byla ve formě.

  Chybělo zlepšení, chyběl lepší systém hry, chyběla síla zlomit zápasy ve svůj prospěch. Házenkářské obléhání většinou k ničemu nevedlo. Což korunovala Astana, ale takových zápasů jsme sehráli více.

  Takže přeju Nezmarovi šťastnou ruku a novému trenérovi hodně úspěchů. Snad se povede "naladit" tým lépe a hrát modernějším útočným stylem.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   spivi     před 10 měsíci 21.12.2017 18:24 |  
   0 0

   26 palcu nahoru.? Kdo ten prispevek cetl? Zjevne odbornici, asi meziligovy slagr kdyz plzen nevyhrala v druholigovy olomouci

 27. Nevím nevím.

  houston (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:53 |  
  16 0

  Je mi divně a Jardy líto i přesto, že podzim byl mizerný. Poslední ligový zápas s Ostravou byl v té zimě zoufalý a nekonečný. Je jasné, že při písknuté penaltě ve čtvrté minutě by fotbal byl asi jiný, ale právě neschopnost reagovat na vývoj a celý podzim se opakující monotónní rozehrávání mezi půlí a vápnem bez zakončení střelou nebo finální přihrávkou, to přidávám Jardovi k minusům. Aktivitu a atraktivitu hry proto čekám od nového trenéra nejvíc. A proboha, ať už vydrží dýl !

  • Re: Nevím nevím.

   bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 18:41 |  
   5 3

   Nesmíme zapomenout,že Jardovi odešlo několik hráčů z osy mužstva .Kdyby zůstali,tak by se hra určitě oproti podzimu zlepšovala.

  • Re: Nevím nevím.

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:56 |  
   2 1

   Ostrava byla zpočátku zoufalá a vypadalo to, že jim dáme bůra. Tohle bychom si měli lépe pohlídat a udělat si bezpečný náskok. Nakonec zaplaťámbů za ty dva slepené góly, bez nich by to dopadlo všelijak.

 28. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Heretic (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 17:53 |  
  3 4

  Zatímco, když přišel Šilhavý, tak zavládl mírný optimizmus, po pár zápasech dokonce nadšení. Nyní, jestliže přijde Trpišovský, tak očekávám reakce na nového trenéra spíše negativní. Bude to mít těžké. Jsem moc zvědav, jak budou vypadat jeho první rozhovory.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 17:57 |  
   14 1

   Podstatné je, jak to na jaře bude vypadat na hřišti.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Heretic (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 20:01 |  
    2 0

    Jasně, ale vidět to takhle zjednodušeně, tak se snad ani nemusíme o čemkoli bavit.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Martin 58     před 10 měsíci 19.12.2017 20:09 |  
   4 2

   Já hlavně doufám, že pokud přijde, tak spolu s Nezmarem si zakáží přístup na naše fórum.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 10:57 |  
    0 1

    Právě naopak. Kdyby si to tady pan Šilhavý občas přečetl a zapřemýšlel nad tím, tak dnes nemusel být odvolán. V záplavě nicneříkajících příspěvků se tu objevovaly i správné poznámky a postřehy, nad kterými stačilo trochu zadumat a něco si z toho vzít.

 29. Díky, pane Šilhavý!

  Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:00 |  
  14 24

  "Do svědomí si musíme sáhnout všichni, tak čau Jardo!"
  No nevím, když vyhazov tak jako chlap JT!

  Tak hoši z Liberce, a hlavně ty burane v kšiltu, jestli přijdeš. Doufám, že je vám jasný kam míříme a že s váma "přespolníma" rozhodně nebudeme mít takovou toleranci jako se Slávisty. Chceme do Evropy hlavní branou.

  Sorry za upřímnost, ale muselo to ven.

  • Re: Díky, pane Šilhavý!

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:05 |  
   14 4

   Já Jardovi Tvrdíkovi fandím. Zatím je ve Slávii úspěšný. Že se teď nepovedl tenhle půl rok - stane se. Takový Křetínský dělá tyhle chyby 10 let. Jde o to, aby je Jarda neopakoval a ne ho po první chybě zatratit.

   • Re: Díky, pane Šilhavý!

    Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:10 |  
    6 9

    já spíš hodnotil tu alibistickou formulaci. Pro mě je Trpiš jen krátkodobá záplata, nikolivosobnost, která nás dostane do Evropy. Jeho provinčnost je prostě daná a bude limitovat celý náš klub.
    Právě v tomhle měl mít dle mě nástupce JŠ navrch a tady to rozhodně nevidím.

    • Re: Díky, pane Šilhavý!

     Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:43 |  
     5 1

     A co by měl říkat jiného ? Já doufám, že se z chyb poučí. A to že se snad poučil naznačuje i angažování sportovního ředitele, který tam dosud nebyl. Tvrdík s Krobem zřejmě pochopili, že nákupy nemůžou řídit oni + trenér. Musí tam být ještě někdo další, kdo tomu bude dlouhodobě dávat směr a ideu. Snad se Nezmarovi bude dařit.

     • Re: Díky, pane Šilhavý!

      Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 18:49 |  
      5 5

      otázka zní: dovolili byste nově vzniklému SŘ přivést si bývalého kolegu z provinčního klubu v situaci, kdy oba začínají na vyšší úrovni a čeká je tlak, jaký dosud nepoznali? Tohle bych třeba zatrhl už v zárodku a nejen z důvodu možného "bratříčkování".

   • Re: Díky, pane Šilhavý!

    bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 18:48 |  
    11 0

    Já JT fandím hodně,o to víc mě mrzí,co se nyní stalo,protože ti dva Jardové byli pro mě zárukou,že nespadneme zase
    někam do srágor.Budu přát úspěch i Nezmarovi a novému trenérovi,protože pro mě je nejdůležitější úspěch naší Slavie,ale takovou tu trpkou příchuť bude těžké vymazat.

    • Re: Díky, pane Šilhavý!

     Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:51 |  
     2 2

     Jak se říká, po posvícení , někdy přichází s.ačka ......Po titulu, bohužel přišlo vystřízlivění. Nemůže být každý den posvícení. Ale zase si to nemalujme tak černě, jsme druzí, před Spartou a třeba to teď půjde ještě lépe.

  • Re: Díky, pane Šilhavý!

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 01:07 |  
   1 1

   tak já si myslím, i když tady JT často kritizují, že jemu zrovna celkem sebereflexe jde. už to, že z cesty do fotbalového důchodu stáhne Nezmara, který je i sparťany považován za velice fundovaného, s tím, že celé vedení se zřekne zasahování do chodu A týmu značí, že se nebojí dát ego stranou. co by za to lůza z Letné dala

 30. JŠVCD

  Pepino44     před 10 měsíci 19.12.2017 18:17 |  
  15 28

  Jsem rozčarován z jednání našeho nenažraného vedení, pokud se pamatuji, tak úkol pro Šilhavého byl vlastně postup do skupiny EL, který splnil. To byl docela reálný úkol, nikdo nepočítal ,že v LM dostaneme soupeře přes kterého by se dalo postoupit,bohužel se tak nestalo. Pokud by se tak stalo,možná, že by byl Šilhavý odvolán na jaře,protože se mu nepodařilo vyhrát LM. Že je mezi námi a Plzní takový propastný rozdíl?Může snad Šilhavý za to, že Plzeň hraje pod Vrbou tak dobře? Vždyť nemáme o moc méně bodů než loni,kdy byl Šilhavý za hrdinu.Dále je mu vyčítaná rotace hráčů proč? Vždyť hráči rotují i v jiných, známějších klubech a zvláště, když máme hráče, kteří vydrželi hrát asi 60 min. Pochybuji, že by mnoho hráčů vydrželo hrát dva zápasy týdně. Pane Šilhavý, díky ta to,co jste pro Slávii udělal a za to svinstvo se omlouvám. Podle mne to byla podmínka Nezmara,že s ním půjde Trpišovský.

  • Re: JŠVCD

   utrzeny_ze_retezu     před 10 měsíci 19.12.2017 18:27 |  
   4 7

   Tak no tohle mohl zůstat i ten Uhrin...

  • Re: JŠVCD

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 19.12.2017 18:48 |  
   15 4

   Trochu soudnosti, a méně nepodložených spekulací, by to chtělo. Podívejte se, jak to vypadá herně - hlavně útočná fáze, v té zaostáváme. Nemáme funkční útočný systém. Obléháme branku jako házenkáři. V pěti pohárových zápasech doma jsme dali 2 góly ...... a to byli 4 z 5 soupeřů velice hratelní. Progres v tomto směru minimální. Funkce trenéra není za minulé zásluhy, musí to směřovat do budoucna k lepší kvalitě. A to nesměřovalo, bohužel..

 31. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Silgar (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 18:31 |  
  14 0

  Jardo dík,krásnej titul,dvakrát porazit buzny za rok a půl pro mě jako fanouška krásný.Ještě jednou dík.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   hiker42     před 10 měsíci 19.12.2017 20:02 |  
   4 6

   Krob = korporátní 0

 32. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  JardaSka (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 18:48 |  
  8 8

  Ahoj kluci,tak za mě jsem zklamán.Věřil jsem,že Jarda dostane alespoň ještě jaro.No nic,svět jde dál.Jardo moc Vám děkuji za úžasnou loňskou sezonu s třešničkou na dortu - titulu.Je sice pravda ,že podzim se tak úplně nepovedl,ale co bychom za něj dali před čtyřma pěti lety.Trpiše tu nechci,trenér z leknutí na Slavii nemá.Snad se budu plést.Chtěl jsem trenéra spjatého se Slavií,ne jen žoldáka.SKS Navždy!!!Jaromír

 33. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Cross     před 10 měsíci 19.12.2017 18:50 |  
  20 5

  Trenérovi dík a respekt. Narazil ale na svůj strop při řízení týmu velkoklubu.
  Nebuďme sentimentální, s hráči, kteří narazî na svůj strop, se taky nikdo nemazlí. Chceme být nejlepší ve střední Evropě. Tenhle podzimní tým byl divný a trenér působil stále bezradněji. Je to pro něj vysvobození.

 34. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  pevek     před 10 měsíci 19.12.2017 18:55 |  
  11 2

  Nebyl jsem rad, kdyz jsem se dozvedel, ze prichazi jako trener Jaroslav Silhavy a uprimne receno, nejsem rad ani ze odchazi. Nepovazoval bych posledni pulrok za neuspesny, presto, ze proti Astane jsem trpel jako pes. Nelibi se mi ta koncepce ode zdi ke zdi. Nejdriv budeme postupne a pokorne budovat muzstvo. Pak byla koncepce, ze se nakoupi nejlepsi Cesti hraci a Silhavy je namotivuje (ta vysla), nasledne prisla strategie se zahranicnimi hvezdami (ta nedostala v podstate prilezitost) a ted nejspis prichazi strategie, ktere klidne pracovne rikejme Liberec II. Zatim se naplnuje prvni cast prognoz, doufam, ze ty pesimistictejsi (Potocny, Coufal) zustanou pouze v rovine spekulaci

 35. trenér

  Travinho     před 10 měsíci 19.12.2017 18:56 |  
  16 5

  První je trenér a myslím si, že velice rychle bude následovat i čistka v kádru. Je jasné, že tým nelze úplně rozmetat, ale změna směrem k pohyblivějšímu pojetí hry bude muset přijít.
  Když se na to koukneme post po postu.
  Golmani -
  Zde je podle mého nevyhnutelný odchod Laštůvky, který proti sobě poštval velkou část fanouškovské obce svým doteď nevysvětleným nepříchodem na děkovačku. Kovář je kvalitní dvojka a Otáhal pozici trojky taky zastane, navíc máme i Soukupa a Řeháka. Dá se však očekávat příchod nové jedničky. Nejspíš máme namířeno na Koláře, který má jistě velký potenciál, jen je otázkou, zda je schopen chytat ze velkoklub, protože to nezvládne každý. Osobně mě mrzí, že do Jablonce odešel Hanuš.
  Obrana -
  Ta na podzim hlavně směrem dozadu fungovala výborně. Její ofenzivní činnost už byla horší. Já doufám v setrvání dua Jugas - Deli za nimiž jsou ještě alternace Frydrych - Ngadeu. To mi přijde poměrně odpovídající. Na krajích je to horší. O Bořila je zájem venku a já bych ho snad i pustil, Frydrych nikdy rychlý bek s přesnými centry nebude a Flo se Sobolem mají pro změnu obrovské rezervy směrem dozadu. Flo to má navíc u nás už spočítané. Tady si myslím, že se dá očekávat posilování. Já bych byl rád minimálně za jednoho levého beka, což se ale možná pokusíme pokrýt Sýkorou a v případě odchodu Bořila i jednoho borce napravo. Vedle Bílka pravděpodobně skončí i Švento.
  Záloha -
  Zde jsme měli na podzim možná až nesmyslně moc hráčů a na jaře se to určitě projeví. Odchod Altintopa je podle mého tutový a i s Rotaněm se zřejmě nepočítá, zvlášť pokud přijde Pavelka. Hromada by možná potřeboval herní praxi v podobě hostování a už se dostaneme na docela rozumný počet uprostřed - Hušbauer, Danny, Souček, Ngadeu, Pavelka? Hromada? Alternativně i Stoch. Horší je to s křídly, kde sice máme Sýkoru (Nepřesune se na pozici levého beka?), Stocha (ale ta efektivita), Zmrhala a možná se vrátí Mingazov, ale obzvlášť pravák s tahem na bránu a dobrým centrem nám chybí a to je post, kde bych posiloval. Je otázka taky jestli zůstane Zmrhal, pokud by odešel, tak by se jako náhrada ukazoval Olomoucký Falta. Na kraji může hrát i Van Buren, ale toho já považuji spíše za útočníka. Je taky otázkou, co po krajních hráčích budeme chtít. Pokud větší tlak směrem do vápna, tak se nám zde může hodit i Tecl.
  Útočníci -
  Zde jsme na tom početně dobře, ale podle mého nám zde mimo Škody chybí opravdu rozdílový hráč. Navíc Milan je také poslední dobou dost náladový. Podle mého v zimě skončí Mešanovič.

  Takže když si shrneme, potřebujeme nového golmana krajnho beka, pravé křídlo a nejspíš i útočníka. A nebránil bych se i nějakému rychlejšímu hráči do středu zálohy, kde máme v tomto velké rezervy a což splňuje právě Pavelka.

  • Re: trenér

   ElBrody     před 10 měsíci 19.12.2017 19:58 |  
   0 0

   Faltu vidím podobně a z moderních krajích beků se mi (kromě Karavajeva) docela líbí Stojkovič z CZ Bělehrad. Hanuš podle mě není hotový hráč pro současnou Slavii, ale to se vlastně dalo říct i před 2 lety o Pavlenkovi. Každopádně Kolář se mi líbí víc a pokud má na velký fotbal i hlavu, což bude vědět Nezmar, tak asi není co řešit.

   • Re: trenér

    Travinho     před 10 měsíci 19.12.2017 20:08 |  
    1 3

    Ono to máš těžko. Pokud nikdy v takovém klubu nechytal, tak to jen těžko může kdokoliv odhadnout. Jinak u Kravajeva proč ne. Podle mého je lepší než Sobol jak dopředu, tak dozadu a to přestože je letos z formy.

  • Re: trenér

   Alcapone     před 10 měsíci 20.12.2017 13:03 |  
   0 0

   Karavajev by se mi libil chtěl jsem ho tu už před rokem. Z tý běhavý zálohy Olmu bych krom Falty bral i Plška.

   • Re: trenér

    Travinho     před 10 měsíci 20.12.2017 13:23 |  
    0 0

    Mně zrovna Plšek moc běhavý nepřijde... Dynamiku nikdy moc neměl. Na druhou stranu je to vyloženě hráč do vápna, což nám chybí.

    • Re: trenér

     Alcapone     před 10 měsíci 20.12.2017 21:54 |  
     0 0

     Ty kluci tam jsou výborný Sladký, Texl, Kalvach i ten Zahradníček kterýmu místní fans nadávaj jak vše zdrbe. Dalo by se vybrat... ale...

 36. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  LA11     před 10 měsíci 19.12.2017 18:58 |  
  11 6

  Takova smutna zprava.. na druhou stranu jsem rad ze skonci ta medialni masaz kterou si JŠ fakt nezaslouzil! Jsme na druhym miste proto je pro me tenhle krok nepochopitelnej, ze to na podzim trosku drhlo na hristi se dalo cekat po lehky obmene mistrovskyho kadru..
  Moc by me zajimalo co si v klubu udelali ze to takhle muselo skoncit... skoda.
  Diky Jardo at se dari !


  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 19:09 |  
   4 2

   V zápase s Astanou se JŠ na čáře mračil, jak jsem ho snad ještě ve Slávii neviděl a v návzanosti na jeho vyjádření do médií-obávám se, že v dobrém se nerozloučil.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 01:11 |  
    2 1

    tak za podobné projebání takového zápasu s takovými sportovními následky bych tedy doufal že se dost mračil

 37. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Kzlo     před 10 měsíci 19.12.2017 19:12 |  
  12 7

  Logicky krok. JŠ uz nemel tymu co dat. Navíc na jaře se hraje jen o pohar. Idealni cas aby dostal novy trener pulroku na praci.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Kenny     před 10 měsíci 19.12.2017 20:18 |  
   2 1

   No nejen o MOL cup. Evropu nemáme ani zdaleka jistou. A v létě může dostat další trenér zase půlrok na sehrání.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Kzlo     před 10 měsíci 19.12.2017 20:37 |  
    3 2

    Ja stale doufam ze vyhrajeme pohar a skončíme treti. Tim pádem budeme mit základní skupinu EL a klid na zacatek soutěže ne jako letos.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     sTizz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:25 |  
     3 0

     Ja verim,ze pujdeme do predkol LM a rozsekame nejakeho zvucneho soupere:)

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Kzlo     před 10 měsíci 20.12.2017 07:58 |  
      2 1

      Jsem nohama na zemi a to fakt nerozsekame

 38. Šilhavý

  rak (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 19:13 |  
  8 5

  Osobně bych se docela divil, kdyby Šilhavý po tom, co se kolem něj dělo, a skoro veřejném hledání náhrady či jednání s Trpišovským by vůbec měl sám chuť pokračovat. Krásný dárek k Vánocům. Jen doufám, že to Slávii ve výsledku prospěje, ale dobrý pocit z toho nemám a bohužel to klidně může dopadnout také obráceně. Zdá se, že Sparta nám je příkladem. Nejednou nahradili trenéry jen ke své škodě. Trpišovský, pokud tedy přijde, je dobrý trenér, ale zaručeno není nic. Můžeme se také na jaře klepat i o to, abychom se dostali do pohárů. Tak si jen přejme, aby to skutečně pomohlo a nevyhazovali jsme za pár měsíců dalšího trenéra.

 39. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  sadlos (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 19:14 |  
  10 5

  škoda. 12 trenér za 7 let. Žádný kalendářní rok bez změny trenéra a i přestože někdo ukáže, že umí trénovat, tak se vyhodí. Místo aby se s ním pracovalo a udělalo vše pro to, aby hra fungovala, tak se zvolí nový kormidelník.

  No nic, jsem zklamán, jedeme dál. Ať žije nový trenér, ať nám uhraje titul, nějakou tu evropu a hlavně ať ho nevyhodí po deseti mizerných zápasech po sto slušných...

  Díky za vše...

 40. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  nobiczek (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 19:16 |  
  8 2

  Mám velmi smíšené pocity. Faktem je, že se podle mě hra Slavie vůbec nezlepšovala, nebyla ani efektní ani efektivní a první poločas proti Astaně, to pro mě osobně bylo utrpení. Přesto všechno si stále nejsem jistý, jestli bylo odvolání pana Šilhavého správným krokem, obzvlášť pokud má být jeho nástupcem pan Trpišovský. Nechci soudit dopředu, ale důvěrou mě opravdu nenaplňuje. Takže jen doufám, že vedení opravdu ví, co dělá.

  Závěrem, pane Šilhavý, děkujeme za nádherný pocit z titulu, pod kterým budete navždy podepsán vy. Na to, předpokládám, nikdo z nás nikdy nezapomene.

 41. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Arya     před 10 měsíci 19.12.2017 19:23 |  
  6 3

  Pane Šilhavý,díky za titul a hodně štěstí do vašeho dalšího působení!(I kdyby to mělo být ve Spartě,o čemž pochybuju, Ital má nejspíš místo jistý)
  Co se týče Trpiše,tak kdo by se nebál neznámého? Trpiš je (pro mě) jedna velká neznámá,ale věřím,že pan Nezmar ví co dělá. Přeci jen by měl být v tomto ohledu kompetentnější než pisálkové (bez urážky) ze SN!

  Trenér,který přijde, bude hozen do vody a nucen naučit se plavat v tom našem červenobílém moři,tak doufejme že popluje stabilně a dlouho.

  Ale obávám se,že jsme velmi blízko "bludnému kořeni". Opravdu to chce stabilizovat kádr i trenérský post,nechceme přeci napodobovat jakousi chaotickou bídu ošklivé barvy?

 42. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Hubacek     před 10 měsíci 19.12.2017 19:24 |  
  12 0

  Taky nevím jestli je to dobře či špatně , faktem je že se nám extra herně nedařilo , ale uvidíme co nás bude čekat . Budeme soudit a hodnotit tento krok až po jarní fázi ligy . Po sezoně budeme chytřejší .
  Každopádně problémy v klubu vznikli už v létě a jen se to se vším táhlo dál .

  Budeme věřit , že se všichni poučí a bude lépe .

 43. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  mabr     před 10 měsíci 19.12.2017 19:24 |  
  12 15

  Tak snad je pan Krob už konečně spokojen. Moc děkuji Jardo, bylo to s Tebou super!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sicilianbrno     před 10 měsíci 19.12.2017 19:28 |  
   9 4

   Taky trenerovi děkuju za LOŇSKÝ rok a titul. Věřím, že se vybere takový trenér, který dá slavii nějaký herní projev a řád. Těším se na jaro...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 20:48 |  
   7 7

   Letosni podzim ztracenych iluzi a planu byl pro tebe taky super ?

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    mabr     před 10 měsíci 19.12.2017 21:20 |  
    10 6

    Budeš se divit, ale ano, byl. Stejně jako loňská sezona, která naše iluze a plány naopak předčila. Já si Slavii užívám, nevidím svět černobíle a letos si to prostě nesedlo. Třeba by to na jaře bylo zase lepší, kdoví... Jen si nemyslím, že ta "nepohoda v týmu" vycházela primárně od Jardy Šilhavého.

    A jen doplním: Sympaticky a vždy profesionálně vystupující trenér-slávista, který v den, kdy mu zemře otec, bez mrknutí oka odtrénuje vítězný zápas i přesto, že měl všechno právo zůstat doma, si dle mého zaslouží alespoň slušné jednání. A ne, že mu bude na konci podzimu vyjádřena podpora trapně přes Twitter (proboha proč zase?), aby byl za dva týdny samozřejmě odvolán...

    Toť vše. Novému trenérovi přeji spousty úspěchů a budu mu samozřejmě fandit, vždyť jde do naší milované Slavie :-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 21:29 |  
     8 7

     Pokud sis letošní podzim užil, tak to tedy nemáš moc vysoké cíle.
     Nepohoda v týmu se točí vždy kolem trenéra (ať už za to může, nebo nemůže). A u nás ta nepohoda byla zjevná, korunovaná Hušbaerovo vystoupením po Plzni, anebo Dannyho lítostí vyjádřenou na netu nad tím, že týmu nemohl pomoci na hřišti.
     A to konstatování ohledně těch twitterů, to snad nemůže nikdo myslet vážně. Ty si opravdu myslíš, že Šilhavý s Tvrdíkem nijak jinak, než přes twitter, nemluvili ? Ty si snad myslíš, že se spolu nijak nebavili, že neřešili aktuální věci kolem týmu ?

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 22:49 |  
      1 3

      ale pan nedotknutelný Danny kromě posledních zápasů (že by nůž na krku?) moc týmu na hřišti nepomáhal.

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 01:15 |  
       1 2

       tak několikrát hrál se zraněním a i tehdy patřil k průměru. ke konci sezóny už dokazoval že u nás předlouhá léta podobný hráč nebyl. pokud k tomu připočteš jak moc táhl tým i srdcem třeba proti astaně tak bych si odpustil podobný poznámky o nedotknutelnosti

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       VanDel     před 10 měsíci 20.12.2017 18:51 |  
       0 0

       Tak co se týče Dannyho, tak u něj věřim, že na něm budeme moci stavět ofenzívu na jaře a i dále minimálně celou příští sezonu. Co se týče letoška, tak i takhle zkušený hráč se musí v novém prostředí rozkoukat a zvyknout si. A vzhledem k časté a velké rotaci hráčů, kterou Šilhavý prováděl, mu ta aklimatizace v novém týmu trvala krapet dýl.

 44. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Veta (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 19:29 |  
  15 8

  Rozumím dobre, ze je teď potřeba korektně tlačit PR linku, ze trener Šilhavý si vybral Altintopa v bundeslize a protože je Altintop propadák, tak trener musí mazat? Paradoxně, když si ho dovolil nestavět. V létě se unisono tvrdilo, ze JŠ si vyprosil jediného hráče, Rotane. Ten udělal jednu chybu, v které je ještě částečně nevině. A nemusíme rozebírat, ze brzdil hru, zároveň neztracel míče. Navíc si myslím, ze neměl podporu určité skupiny hráčů a to se ti hraje dost blbě.

  Každopádně k pointě. Předpokládám, ze si tedy JŠ zodpovědný za přestupy vybrečel odchody Pavlenky, Baráka a Luftnera. Já jen, abych měl tu PR linku, kterou je teď potřeba tlačit, kompletní.

  Názor: V dobré víře trener rotoval sestavou. Bohužel stará fotbalová pravda říká, ze tím naseres dvakrát víc hráčů, než když sázíš na oblíbenou jedenáctku. Nasraný hráči ještě dostali pokuty a ve spolupráci s nejmenovaným členem vedení Silhaveho poradně "posrali".

  Každopádně souhlas, v takovou situaci byl odchod JŠ jediným řešením. Jen bych byl nerad, aby se z toho stal zvyk.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Fulham     před 10 měsíci 19.12.2017 20:38 |  
   2 0

   Zeby nám k tomu něco řekl Tomášek s Pepíćkem..?

 45. Novy trener

  Mike     před 10 měsíci 19.12.2017 19:35 |  
  10 16

  Doufam, ze ti, kteri tady prosazovali odvolani trenera Silhaveho a volali po novem trenerovi, nezalezou do der a budou dale diskutovat a obhajovat noveho trenera, az prohrajeme v Jihlave a budeme remizovat s Bohemkou.

  • Re: Novy trener

   Arya     před 10 měsíci 19.12.2017 19:37 |  
   8 1

   Jenže my s Jihlavou a Bohemkou vyhrajeme :D

  • Re: Novy trener

   rak (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 19:41 |  
   8 8

   Ne, ne. Pokud se nebude dařit, budou těmi prvními, kteří budou vyhazovat nového trenéra.

   • Re: Novy trener

    Robinator     před 10 měsíci 19.12.2017 20:40 |  
    7 2

    Za mě rikam, že půl roku neřeknu ani ťuk směrem k trenérovi..to je podle mě čas, po kterém už by měl jít vidět rukopis trenéra..

  • Re: Novy trener

   VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 20:46 |  
   5 1

   Nechci ti nejak brat iluze, ale pod Silhavym jsme z celkovych trech zapasu s Bohemkou remizovali dvakrat...

  • Re: Novy trener

   bububu (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:02 |  
   3 2

   Zatímco ty se budeš tetelit blahem s vítězoslavným úšklebkem, řka: "Vidíte, já jsem vám to říkal." :)

   • Re: Novy trener

    bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 21:41 |  
    7 0

    To bubube pochybuju.jsou tu i obhájci JŠ,který ale mají Slavii v srdci.Jarda není naše příbuzenstvo,jen jsme /někteří/dokázali ocenit hlavně jeho úspěchy.Třeba:Slavia-sralta 2-0,na střely 21-4,no ale nedalo se na to koukat !
    Rudej soused mi to taky říkal:"Ty vole,vy jste nám dali,na to se nedalo koukat".

    • Re: Novy trener

     bububu (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 23:18 |  
     1 1

     Podle některých reakcí se mi zdá, jako by pro určitou skupinu lidí dneškem Slavia skončila. Já samozřejmě ale také oceňuji primárně úspěchy JŠ (jak jsem ostatně napsal na začátku diskuze), celkově lze jeho angažmá hodnotit velmi kladně.

  • Re: Novy trener

   bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 21:33 |  
   4 1

   Neboj se, nezalezou,naopak budou jako první žádat trenérovo odvolání.Tohle už se táhne nejmíň od časů legendární dřevěnky.prostě ze všech možností vybrat souhrn negativ,taky se to ale musí umět.

 46. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ragnarok     před 10 měsíci 19.12.2017 19:43 |  
  16 0

  Je mi to moc líto, ale vzhledem k tomu, že se to podle mých informací dostalo v několika směrech do slepé uličky, bylo to jediné řešení. Vše nejlepší trenérovi, Slavii i trenérovi, který ji převezme. Bude to mít po Jardovi těžké, ale pořád má šanci na trofej a snad nám udělá radost.
  Přál bych si teď trenéra, který zde vydrží několik let.

 47. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Lennon80     před 10 měsíci 19.12.2017 19:44 |  
  6 4

  No nevím, myslím si že JŠ měl ještě zůstat. Podzim ideální nebyl ale zas takový průs... to dle mého názoru taky nebyl. Jen aby to nebylo jak ve Spartě kdy se po každém půl roce bude měnit trenér. Nezbývá než novému trenérovi ať to bude kdokoliv popřát hodně štěstí a síly do nové práce a ať pozvedne naši Slavii co nejvýše

 48. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Arya     před 10 měsíci 19.12.2017 19:52 |  
  5 0

  Čtu diskuzi na sportu.cz :D
  Cituji jednoho fanouška RB: "u nás se za získaný titul po několika letech nevyhazuje"
  Aha,no...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   knl66 (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:05 |  
   12 2

   Ještě by se mohli přidat ti z Plzně, kdy po titulu byl odejit Krejčí, hráči po titulu odstřelili Koubka a Pivarníka odvolali z prvního místa.
   Podle nich jsme tady měli pana Šilhavého jako poděkování za titul držet deset let, bez ohledu na cokoliv jiného? Po titulu se nepodařilo skoro nic, ale pořád si ho budeme chovat jako vzpomínku na jeden titul? Myslím, že snad dostal slušně zaplaceno... Je potřeba jít dál.

 49. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Lord_Edmund     před 10 měsíci 19.12.2017 19:52 |  
  12 24

  Obrovské poděkování panu Šilhavéu, který dokázal v minulé sezóně téměř nemožné. Bohužel mu pudrazilo nohy Tvdíkovo velikášství a to, že stejně jako Krob je naprostý fotbalový neodborník a nezabránil rozprášení fungujíci osy týmu.
  Ano i já měl vážné výhrady k Šilhavéu, ale doufal jsem, že to bude s Nezmarem fungovat a jsem přesvědčen, že by to fungovalo..Škoda, že to nezkusili... BohuŽel :-((.
  Pánovi v kšiltovce moc nevéŕím. Trénovat Liberc, nebo Slavii je obrovský rozdíl, který si asi sám ještě neumí představit. No, snad to druhé místo udržíme i s ním, ale vzhledem k avizovaným posilám, jako Kudela...to bude asi strop...Jsem tedy nas..nej, ale nerad bych aby zapadlo, źe přeji panu Šilhavému hodně štěstí v nové trenérské štaci a jsem přesvědčen, že nabídky se pohrnou, Ještě jednou díky.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Arya     před 10 měsíci 19.12.2017 19:57 |  
   16 5

   Já si myslím,že nefungovalo. Osobně si myslím,že hra byla špatná už na jaře minulé sezony. Spousta lidí může namítnout,že jsme vyhráli titul. Jenže ten titul nám naservírovala VP... která navíc minulý rok střídala trenéra taky za podivných okolností.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   chrobak     před 10 měsíci 19.12.2017 20:10 |  
   15 1

   Velikášství mu podle mě nohy nepodrazilo. Ambice nejsou velikášství a ambice být musí, bez toho to nemá smysl. A to že je Krob "neodborník" podle mě také ne (my tady povětšinou také nejsme "odborníky"). Krob snad připravoval mužstvo, určoval sestavu koučoval? Pokud tím myslíš na to, že přišli hráči, které nechtěl, tak tomu opravdu nevěřím. To má zdroj jen ve zdejší diskuzi. Jediné co prokazatelně z výběru posil prosáklo byl nesoulad u Rotaně a právě na tom je vidět, že Šilhavý při výběru posil slovo rozhodně měl a spíš slovo rozhodující.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Lord_Edmund     před 10 měsíci 19.12.2017 21:13 |  
    7 7

    Třeba nejsme odborníky, ale naše špatná rozhodnutí nepostihnou Slavii. Krob to podělal před zápase v Astaně.Naprosto nevhodné, jak se opřel do trenéra. Hrozně se shodil a i když jsem měl od jeho známého na něj dobré reference, tak u mě ztratil důvěru a respekt.
    A co se týče těch hráčů, tak Rotaně chtěl trenér a prosadil si ho, podle mě jediný, kterého si sám vybral,ale Altintopa, Dannyho a LaŠtůvku mu předhodilo vedení. A nedovedu si představit, jak by jim odmítl již zajiŠtěného hráče. Sestavu u samozřejmě neurčovali, ale tí přerostlým kádrem mu jinou moŽnost než rotování hráčů nedali.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     chrobak     před 10 měsíci 19.12.2017 21:54 |  
     1 1

     Vycházím pouze z veřejných informací, žádný "důvěryhodný" zdroj JPP jako isport nemám. Takže pro mě informace Krob x Šilhavý pochází pouze od Podroužka, nebo kdo to tam psal. To je jako by nebyla žádná. A také nevím proč by u Rotaně mělo slovo trenéra platit a u jiných posil ne? Tady to sice leckdo opakuje, ale já nevím o žádném relevantním zdroji a nepřijde mě top logické. Za sebe jsem hodně nerad, že JŠ končí, ale přijde mě, že vlivem okolností by jeho pozice nyní byla těžká a to by se v dalším asi promítlo. Je to u trenérů nespravedlivé, že jsou odvoláváni i když "si za to nemohou", ale občas to tak bývá.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Crispo     před 10 měsíci 19.12.2017 23:44 |  
     3 0

     Čili jen odhaduješ že Laštůvku a spol. Šilhavý nechtěl...
     Rotovat musel i kvůli avizovaným zraněním (Danny, Hromada, Mešanovič, Sýkora, Deli, Škoda), ale v momentě kdy stačilo prohodit tři čtyři hráče tak jich trenér pro další zápas vyměnil sedm osm. To asi nebylo o tom že by vedení určilo kolik hráčů má nechat sedět...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   knl66 (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 20:42 |  
   18 3

   Myslíš, že Nezmar si k Šilhavému neřekl svoje? Myslíš, že Tvrdík se sere do sestav a nominací? Myslíš, že Krob se sere do sestav a nominací? Bereš za bernou minci posily, avizované jen různými novináři?
   Šilhavý si podrazil nohy a namydlil schody leda tak sám sobě. tys fakt čekal, že s takovým kádrem budeme hrát povětšinou TAKOVOU holomajznu a nebudeme schopni přehrát pořádně ani třeba Baník? Nepostoupit z takové skupiny EL?!?

 50. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  hiker42     před 10 měsíci 19.12.2017 20:22 |  
  3 19

  Děkuju panu Šilhavému za radost, které nám dal během toho necelého roku a půl spousty. Než dělat pod takovýma lidma, tak je snad lepší, jak si nakonec šáhli do svědomí.

 51. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  knl66 (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 20:50 |  
  10 2

  V televizi na čt2 dávají film Tisíc dnů s Annou, Anglie 16. století.
  Inspirován tímto filmem a dobou volám: "Král je mrtev, ať žije král!"
  Aneb "Díky, trenére, odejděte! Nazrál čas pro trenéra nového!!"

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Fulham     před 10 měsíci 19.12.2017 20:54 |  
   2 1

   Však oni vám to v devět vypnou....

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    knl66 (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:05 |  
    1 1

    Nerozumím...

 52. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  marcocruz (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:00 |  
  14 3

  Přijde mi nesmysl hlavně ta argumentace, že Šilhavý pokračovat měl, poněvadž vyhrál titul (ne sám, ale i hráči) a měl by tudíž vést Slavii dál a dostat něco jako. bianco šek s tim, že nikomu se v minulosti tak neprominuly přestupní přešlapy jako jemu a těch hráčů není málo. Takhle se ale nedá přemýšlet ve sportovním klubu s nejvyššími ambicemi, nepřemýšlí se tak ani v klubech, které nemají tak vysoké ambice, protože při téhle logice by měl např. Ranieri trénovat Leicester ještě alespoň 10 sezon, a co Leicester, ale i Chelsea, kde měl podobný osud, a to vyhrát Premier League s Leicesterem je teda absolutně nesrovnatelný s tim vyhrát českou ligu. Ale stejně dostal další sezonu padáka

 53. .

  iwanowicz     před 10 měsíci 19.12.2017 21:01 |  
  21 0

  Pan Silhavy- jeden z nejvetsich trenerskych sympataku. Mrzi me, ze to takhle rychle skoncilo. Diky za titul a at se vam dari v dalsim zivote trenere.

 54. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Jarinho     před 10 měsíci 19.12.2017 21:05 |  
  7 22

  Tak to vypadá když vede klub fanoušek a populista.. pokud to bylo kvůli neshodám v týmu, nemělo to končit u trenéra... tohle je zbabělé.. nikdo tady nemůže mít jistotu, že šilhavý nemá týmu co dát.. kdyby neudělal minulý rok titul, tak je tu ještě teď trenérem.. jardo dík, běž někam, kde si tě budou vážit, vést velky klub na to musí být člověk trošku blázen...

 55. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 21:23 |  
  18 14

  Tohle tady je neskutečná zeď nářků. Takhle ubulená diskuze tady snad ještě nebyla.
  Chápu, že některým je Šilhavýho líto, ale argumentace typu: "Vyhrál titul a my ho po půl roce vyhodíme"....to je neskutečný blaf. To jako měl mít Šilhavý díky tomu titulu předplacenou práci ve Slávii na 2 nebo 3 nebo víc sezon, podle vás, bez ohledu na výsledky a hru ? Jen tak by se snad měl přejít letošní podzim, ve kterém naplno vynikla Šilhavého bezmoc a bezradnost ukočírovat tým s velkýma ambicema na titul v domácí lize a úspěch v evropských pohárech ? Mělo by se snad jen tak přehlédnout to, že za celý podzim nedokázal týmu vnuknout ani malinkou píď nějakého stylu hry, nějaké tváře a nějakých, alespoň malých, automatismů ve hře ? Vždyť, když se člověk podívá na první podzimní zápas a ten poslední, tak v něm, co se týče sehranosti, myšlenky anebo stylu hry nenajde člověk sebemenší rozdíl......anebo asi jo, v těch posledních podzimních zápasech totiž byla vidět ta trenérovo bezradost mnohem víc.
  Takže NE Tvrdík, NE Krob, jak se tady někteří snaží naprosto šíleně tvrdit, ale JEN A POUZE SÁM Šilhavý si může za to, že nepokračuje u týmu dál i na jaře. ON si vybral v létě hráče kteří přišli, ON určoval taktiku na zápasy, ON určoval sestavu, ON nedokázal adekvátně reagovat na vývoje zápasů !

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jarinho     před 10 měsíci 19.12.2017 21:27 |  
   4 12

   Jak si můžeš být jistej, že týmu neměl co dát ? tohle je vaše zaujatost a všechno argumentujete tím, že se na to nedalo dívat a nehrajem osmifinále ligy mistrů, jelikož jsou všichni slabí...

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 21:32 |  
    18 5

    Ale prd, nikdo si tady nemaluje žádné play-off ligy mistrů. Prostě jenom nejde přehlédnout to, že za celý podzim neudělal Šilhavý s tím týmem ani sebemenší krok dopředu. A když s tím týmem nedokázal lautr nic za 25 podzimních zápasů, tak nevěřim tomu, že by se to na jaře mělo nějak zásadně zlepšit.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     japoko     před 10 měsíci 19.12.2017 22:41 |  
     5 5

     Téměř přesné zhodnocení situace! "+".

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 21:48 |  
   8 11

   Ty tady neskutečně blafeš a brečíš celou sezonu a my to máme číst?

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 21:52 |  
    9 4

    Někdo tomu říká blafání a brečení, já bych to pojmenoval tak, že mám stejný názor jako naše vedení......takže jsem spokojen. Takže já jsem v poho a bulet a blafat tu můžeš teď v plné kráse ty :)

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Fulham     před 10 měsíci 20.12.2017 07:31 |  
    4 3

    :-) přesně - má šoustavně mokrý i gatě od slz a teď bude dělat machra...

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     VanDel     před 10 měsíci 20.12.2017 10:34 |  
     0 2

     Pokud tebe trápí mokrý gatě (bůhví od čeho), tak se zkus převlíkout, uvidíš že to pomůže. Já s tím problém nemám. A příště ty věci tolik neprožívej a uvidíš, že tě to vlhko nebude tak trápit.

 56. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Gino     před 10 měsíci 19.12.2017 21:24 |  
  6 10

  Uz mi pisou spartani, co zase blbneme prej.... Cirkus EDEN. Uz jim to chybelo :(

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   _karlik_     před 10 měsíci 20.12.2017 13:15 |  
   0 0

   Víte, názory z druhého břehu budu poslouchat až tehdy, až budu přesvědčen, že nám chtějí pomoci. Ne škodit vždy a všude. A co se týče odvolání trenéra: že se pod ním od prázdnin nehrál koukatelný (ani efektivní) fotbal je pravda. Nejhorší na něm byla ta úporná snaha vést zápasy podle jednoho schématu, ta absolutní nechuť (nebo nemožnost) poučit se z vlastních chyb. ono by se sice dalo vydržet to s ním i na jaře, ale já NEVĚŘÍM, že by se na jaře cokoli změnilo. Proto je lepší výměnu provést hned, v létě by na ni bylo času ještě mnohem míň.

 57. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Nosorozec     před 10 měsíci 19.12.2017 21:31 |  
  7 16

  Tak to zase jako vždycky odnesl trenér. Místo toho, aby si vedení sáhlo do svědomí a přiznalo si, že v létě narušilo vítěznou duši týmu přehnanou fluktuací hráčů. Pane Šilhavý, děkujeme za všechno. Občas jste dělal chyby, ale kdo je ve fotbale občas nedělá?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 21:37 |  
   15 1

   Odchodu Pavlenky a Baráka zabránit nešlo, to musí uznat každý rozumný člověk. A dle informací od insiderů, měl Šilhavý právo veta na všechny příchody do týmu, takže nechápu, proč to vyčítáš vedení ?

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Nosorozec     před 10 měsíci 19.12.2017 23:29 |  
    7 1

    Neříkám, že je to chyba pouze vedení. Na chodu a sestavování týmu se podílí větší počet lidí. Jediný, kdo podzimní neúspěchy odnesl výhazovem, je však právě Šilhavý. S herním projevem klubu na podzim jsem většinou spokojený nebyl, ale nikde nevidím dostupného trenéra, který by pro nás měl být extra velkým přínosem a rozhodně nevěřím, že by tímto spasitelem měl být pan Trpišovský. Nic proti němu nemám a pokud ho vedení skutečně přivede, nehodlám ho nijak předem zatracovat. Nejsem však zatím přesvědčený, že by byl lepším trenérem, než Jaroslav Šilhavý.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   bongor     před 10 měsíci 19.12.2017 21:51 |  
   4 9

   kdo nedělá žádné chyby?No přece Van Del,Ty jsi to ještě nepochopil?

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    VanDel     před 10 měsíci 19.12.2017 22:15 |  
    4 3

    ty woe, tobě se o mě bude i zdát :)))

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Nosorozec     před 10 měsíci 19.12.2017 23:24 |  
    4 0

    Kdo nedělá žádné chyby? Těžko říct, ale určitě se dotyčný nejmenuje Jan Laštůvka :)

 58. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  future     před 10 měsíci 19.12.2017 21:34 |  
  5 12

  U mě to prohrál nestřídáním Bílčuse při jeho rozlučce. To byla poslední kapka.

 59. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  roygrey     před 10 měsíci 19.12.2017 21:36 |  
  10 5

  Tak jo no, ta štvanice byla už moc. Díky za myslím slušnou práci a za loňskou sezonu pane Šilhavý.
  Když už ale nový trenér tak fakt pořádný!
  Odborník, charismatický, aby měl už za sebou výsledky, uměl vtisknout mužstvu styl...
  Nechápu ale proč Trpišovský. Zrovna Vy, co se radujete, že přijde zrovna on, tady budete za rok křičet jaká to byla blbost a budete ho vyhazovat. Už Vás trochu znám tady na fóru...
  Pořád stejní nespokojenci a kritici.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   _karlik_     před 10 měsíci 20.12.2017 13:17 |  
   1 0

   "Odborník, charismatický, aby měl už za sebou výsledky, uměl vtisknout mužstvu styl..."
   Tak to bychom si jistě přáli všichni, ale nebylo by tedy nějaké jméno? Ale prosím jen z těch, co OPRAVDU připadají v úvahu. Děkuji.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    roygrey     před 10 měsíci 20.12.2017 19:32 |  
    0 0

    No takového právě já chci také. Ale Trpišovský to bohužel podle mého není.
    Ostatně my to tady neovlivníme.

 60. Klid

  Merlinus (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 21:55 |  
  14 1

  Za prvé lidi nejde o život, tak klid. A za druhé k té loňské mistrovské sezóně. Chápu, že po té bídě předchozích let to byl balzám, ale bez růžových brýlí ono to zase taky Bůh ví jaké skvělé nebylo. Herně to žádná sláva nebyla, spoustu zápasů jsme urvali vůlí a i štěstím to je potřeba si přiznat. To, že jsme každou chvíli ztratili bylo taky o nervy. Titul byl částí i tím, že prostě Sparta byla marná a Plzeň taky uměla ztratit v zápasech kde by se to nečekalo. Občas to vypadalo, že ten titul nechde nikdo. Netvrdím, že jsme byli jednoocí mezi slepými, ale žádný válec to od Slavie nebyl a herní progres tam už na jaře moc velký vidět nebyl.

  • Re: Klid

   Crispo     před 10 měsíci 19.12.2017 22:15 |  
   14 0

   Tohle každý bez růžových brýlí musel vidět. Šilhavý ze sebe a týmu v minulé sezoně vymačkal maximum a díky tomu se nesmazatelně zapsal do historie a srdcí všech slávistů. Na podzim doplatil na to že jsme neměli štěstí v koncovce a hrálo se na náhodu, podle toho jak se Škoda, Danny, Hušby a Stoch vyspí. I tak je Šilhavý frajer a doufám, že v dalším angažmá opět zazáří...

  • Re: Klid

   roygrey     před 10 měsíci 20.12.2017 19:35 |  
   0 0

   Jo, loni herně žádná sláva, ale byla tam bojovnost, vůle a urval se titul. Takže jsme nejlepší byli. A já si to užil.
   Proč to pořád musíte někdo shazovat?
   Ty mluvíš, jako by bylo loni všechno špatně.

 61. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  japhy     před 10 měsíci 19.12.2017 22:01 |  
  9 0

  Njn, vše k tomu směřovalo a zdálo se to být nevyhnutelné. U mě to bylo tak 50/50, důvody pro i proti jsem už několikrát vypisoval.
  Měl bych ale ještě jeden argument proti, ačkoliv by měl platit spíš obecně a někdy může být převálcován závažnými problémy. Ve výsledku se vlastně JŠ nepovedl "jenom" jeden podzim - horší posily a ne zcela zvládnutý přechod na jiný styl hry. Byl to vlastně první neúspěch, první zaváhání. A mám za to, že by měl člověk dostat prostor pro poučení se z vlastních chyb a pro jejich napravení. Jinak můžeme trenéry měnit klidně co půlrok a udržet by se mohl jen ten stoprocentní.
  Ale jak říkám, tady mohli převážit i jiné, zásadnější věci, vše ještě umocnila důležitost této sezony a zabil to neúspěch i přes hvězdné posilování ->nesplněná očekávání.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Eskaes     před 10 měsíci 19.12.2017 22:38 |  
   2 0

   "A mám za to, že by měl člověk dostat prostor pro poučení se z vlastních chyb a pro jejich napravení."

   Přesně k tomu jsem došel i já a přišlo mi jaro fér.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sasky     před 10 měsíci 20.12.2017 06:56 |  
   2 3

   Věřím tomu, že neudělat na jaře titul, tak by vedení nemělo tak vysoká očekávání a JŠ by tu trénoval dál.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    japhy     před 10 měsíci 20.12.2017 09:31 |  
    2 2

    Co pořád máte s tím titulem jako největší překážkou? Tohle prostě nikdy nepochopím. Chceme vůbec titul, když nám pak podělá další sezonu? I kdybychom loni skončili druzí, posilovalo by se stejně a důležitost této sezony by byla rovněž stejná.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     sasky     před 10 měsíci 20.12.2017 13:51 |  
     0 0

     Samozřejmě, že chceme titul. Jen jsem napsal svoji domněnku, že tento progres urychlený titulem v první sezóně nám všem nasadil růžové brýle a zejména vedení klubu. Je tato sezóna opravdu důležitější než ostatní sezóny? Chceme-li ze Slavie mít středoevropský velkoklub, nemůžeme přece spoléhat na to, že se do LM podíváme jen v případě příznivých okolností (nyní tedy přímého postupu do LM). Loňský titul byl oproti tříletému cíli výrazně nad plán, letošní Evropa byla řekněme v souladu s plánem, druhé místo se cca pohybuje okolo plánu. Opakuji, že nemít Plzeň takto extrémně povedený podzim, tak je stále o co hrát (do toho pár chyb Laštůvky, pár neproměněných tutovek a 14 bodů ztráta je na světě). Co se výsledků týče, tak Šilhavému můžeme těžko něco zazlívat. Co už je větší problém je tápající herní projev, nicméně je strašně málo trenérů, kteří dokáží z týmu pokaždé dostat maximum (v hokeji Hlinka a Růžička, ve fotbale Vrba, nikdo další mě v českých zemích nenapadá). Každý tým má výkonnostní výkyvy a když při každé klesající sinusoidě vyhodíme trenéra, tak se nikdy nikam nemáme šanci posunout. Nehledě na to, že teď v zimě předpokládám přijde Trpiš, vymění se část kádru, povede se nám jaro a budeme vědět prd, jestli to je kádrem, Trpišovským, Nezmarem nebo prostě tím že se tým lépe poznal. A příští podzim se situace může vesele opakovat. Ne, nebyl jsem spokojen s herním projevem týmu, ale býval bych byl trpělivější. No co už, stalo se.

 62. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  qwertz0099     před 10 měsíci 19.12.2017 22:04 |  
  10 0

  Podle mých informací už Trpiš podepsal smlouvu.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Nascimento     před 10 měsíci 19.12.2017 22:10 |  
   0 0

   Už se to píše i na FB fotbalové přestupy a spekulace.

 63. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  judu81     před 10 měsíci 19.12.2017 22:11 |  
  18 0

  Osobne by som to tak čierne nevidel. Dlho som bol trénerovým zástancom a spoliehal sa, že si ten tím MUSÍ sadnúť. Výsledok? NEMUSEL a ani si nesadol za celú jesennú časť. Jasné, treba si vážiť maličkosti a čo sa týka Slavie ako celku udialo sa veľa pozitívnych vecí. No prvý tím, za ktorý bol dodnes zodpovedný tréner Šilhavý PREŠĽAPOVAL NAMIESTE. Nielen výsledkovo, no najmä herne to nebolo ono. To, že Vrba a spol. išli na jeseň ako píla je jedna vec, v tej našej ale niečo drhlo. Možno by stačil detail, preskočiť Apoel a viezli by sme sa na vlne eufórie až do konca roku. Tak ako sme nadšením a eufóriou vyhrávali zápasy na jar. Vždy som vtedy veril do posledných minút, že to zlomíme. Teraz tá pozitívna energia z našeho mužstva nevyžarovala. Nie najsilnejší súper nás z Ligy majstrov vylial a do pohody sme sa už nedostali. To, že je Sparta v tej svojej mizérii pár bodov za nami je pre nás dosť veľké memento. Za titul sa Jardovi Šilhavému treba POĎAKOVAŤ, no teraz to chce novú krv, nový impulz a hlavne na lavičku človeka, ktorý tých našich chlapcov naučí hrať útočne a pritom efektívne. A je mi jedno či to bude s Jindrom z Liberca alebo Frantom z Hornej Dolnej. Navyše v atmosfére, ktorá v klube momentálne bola, podľa mňa už tréner Šilhavý pokračovať nemohol. Preto toto rozhodnutie vedenia rozhodne vítam. Niečo teda hapruje aj vo vnútri klubu. Verím, že náš nový športový riaditeľ si urobí v rámci svojich možností patričný poriadok a nastaví každému mantinely. Aby každý vedel, čo je jeho úloha. Nielen tí na ihrisku, ale rovnako tí mimo neho. Inak ma zaujalo, keď v rámci Univerzity Slavia mal Jan Nezmar vymenovať troch top hráčov našej ligy, zazneli mená Krmenčík, Zmrhal a Souček. Potešil ma hlavne tým Zmrhalom, že ho má tak vysoko vo svojom rebríčku. Dúfam,že na jar využijú s novým trénerom jeho silné stránky, keďže jeseň bola slabučká.

 64. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  qwertz0099     před 10 měsíci 19.12.2017 22:45 |  
  7 0

  Ještě jedna perla...novým sportovním ředitelem Slovanu má být Martin Pulpit :) :)

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   donford     před 10 měsíci 19.12.2017 23:31 |  
   14 1

   Vážení, můj názor je, že JŠ ve Slavii dosáhl svého maxima. A po trochu matném podzimu s tak vynikajícími hráči již nezopakoval výsledky minulé sezóny, byť tehdy konstelace Plzně byla také zřejmě dík změnám na jejich trenérském postu pro ně překvapivě neradostná. Poučili se a vsadili na osvědčeného trenéra. Každý trenér, který dovede Slavii k titulu, zanechá v její historii nesmazatelnou stopu. Také panu JŠ patří náš nehynoucí dík, leč jak se říká, život jde dál. A já se obávám, že kdyby, třeba i s nějakým tím novým hráčem, navázal podobně na letošní podzim a domnívám se, že by navázal opravdu podobně, nastaly by křeče, rozčarování, obavy by se vršily a atmosféra by byla neúnosná. Trenérský život by se pro JŠ stal psem a on jeho patníkem. Nikdo na světě nezaručí, že Trpiš nevyhoří. Ale bude jiný. Jiné pojetí tréninku, taktiky hry, jiné nasazení, jiná progrese. Čas ukáže zda horší, či lepší. Nejsme věštci, ale musíme nového trenéra podpořit a věřit. Měl by přijít sice do atmosféry očekávání, ale také vstřícnosti. Ne malosti, ne nedůvěry. A pan Šilhavý? - vždy, když se na Slavii objeví, budeme mu tleskat a rádi se mu pokloníme. Svojí slavobránu si už postavil. Sám.

 65. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Dennis     před 10 měsíci 19.12.2017 23:33 |  
  15 0

  JŠ je sympaťák, ale je třeba od tohoto odhlédnout a hodnotit podzim realisticky. Hráli jsme tři klíčové zápasy. Doma s Apoelem o postup do LM. Doma s Astanou o postup do jarní fáze EL. A v Plzni o zachování šance na titul a LM v příštím roce. V těchto třech klíčových zápasech jsme nedokázali dát ani gól... To je dost tristní bilance a nelze to pojmenovat nijak jinak než jako neúspěch. Čtvrtým významným zápasem podzimu bylo derby, které jsme s přehledem vyhráli, ale ještě aby ne, kdy mají na lavičce zmrzlináře...

 66. Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Kornovo     před 10 měsíci 19.12.2017 23:46 |  
  1 11

  Nesouhlasim. Co mohl udelat na jare s tymem Silhavy? Uhrat druhe misto, zlepsit hru a pripravit tym na kvalifikaci LM. Co muze udelat na jare novy trener? Uhrat druhe misto, zlepsit hru a poznavat tym a vubec klub jako celek, pokud je to opravdu Trpisovsky. Takze dalsi ztraceny pulrok. Diky vedeni

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   o-cab     před 10 měsíci 20.12.2017 01:44 |  
   6 4

   ale hovno. ztracený libovolný časový úsek by byl čekat ať Šilhavý pochopí jak se hraje fotbal dal než za obranou

 67. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ladislav (přítel SN)     před 10 měsíci 19.12.2017 23:47 |  
  10 2

  Já se naopak těším na to co přijde, on Nezmič sleduje moderní trendy fotbalu a Trpiš umí mužstvu vtisknout jasný styl a systém hry (bylo to vidět na Žižkově i v Liberci) a co velmi oceňuju, že umí hráče přesvědčit, aby hráli totálně na doraz. A to v Čechách bohužel běžné není. Když si např. vzpomenu, jakým způsobem hrál Miňo Stoch svůj první zápas a pak viděl, že se ostatní tak "nehoní" a dost ubral na tempu. Už to úplně vidím, jak Danny jezdí po zadku a dává jeden skluz za druhým ...
  Tak samozřejmě, když se tvoří něco nového tak to může drhnout a tohle bude nové z gruntu, ale nemám obavu, protože oba pánové jsou strašně pracovití, lépe řečeno až posedlí fotbalem a je to tedy jen otázka času, než to dají do kupy. Pokud chceme být úspěšní v Evropě a hrát Champions League, tak jiná cesta není.
  Samozřejmě poděkování Jaroslavu Šilhavému za odvedenou práci, hodně zdraví a ať se daří.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 00:14 |  
   4 0

   Úplně mi mluvíš z duše, Láďo

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   voiceman (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 00:32 |  
   11 2

   Ladislave, nezlobte se, ale to, že Danny bude jezdit po zadku a dávat jeden skluz za druhým je sice pěkná představa, ale pokud jste ho viděl někdy na vlastní oči, tak bych to nazval spíše vlhkým snem. A to nic proti Dannymu. Opravdu upřímně Vám i ostatním závidím tu víru, že přijde Trpišovský a najednou se ze spalovačů stanou proměňovači, z děravých brankářů Vaniakové a z ostřelovačů tribun trefovači vinglů. Vaši víru tedy opravdu nesdílím, ale kéž by jste měl pravdu:-)

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 01:07 |  
    3 0

    Tak Danny asi skluzy dělat nebude, ale to, že jsou oba velmi pracovití a dokáží pracovat s moderními trendy, to je pravda. Namotivovat hráče umí Trpišovský také velmi dobře. A náš podzimní (ale i částečně jarní) fotbal nebyl jen o proměňování šancí. Jak je možné, že se ze střelců z jara (i když hra kolikrát neodpovídala výsledku), stali na podzim střelovači tribun? Já se na ně těším a jsem optimista.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     voiceman (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 01:22 |  
     0 1

     Upřímně závidím. Jen škoda, že musím 2 měsíce čekat, abych se přesvědčil o svém omylu. Jste na tom podstatně líp. Vy se těšíte, já se bojím:-)

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 01:42 |  
      5 0

      Musíte trochu důvěřovat JN :-) Myslím, že to horší nebude.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Ladislav (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 01:23 |  
    1 1

    voicemane, já se nezlobím a toho Dannyho jsem uvedl záměrně, protože u něho je to asi nejméně pravděpodobné z celého kádru Slavie ...

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Martin 58     před 10 měsíci 20.12.2017 08:22 |  
     1 0

     No, já poté, co jsem viděl Dannyho v posledních asi třech zápasech, nevylučuju, že i on do toho půjde rázně. Bylo zcela zjevné, jak šel nahoru kondičně a dříve v defenzivě zcela neplatný hráč se stal plnohodnotným.

 68. Smutek

  voiceman (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 00:15 |  
  12 8

  OK, jestliže si vedení myslí, že tohle je nejlepší krok pro Slavií, beru. Ale já si to nemyslím. Podle mě jsme teď přesně roztočili “rudou” spirálu točení trenérů stylem pokus-omyl, a mám velký strach, abychom se o druhý flek ještě hodně nebáli. Trpišovský pro mě je krokem do velké nejistoty, která může skončit možná skvělým úspěchem, ale taky další sračkou. Pro mě je tahle změna vítězstvím velkých očí. A teď začíná loterie. A pokud jsou pravdivé zprávy o posilách z Liberce, tak moje šance na úspěch klesá z 50 na 50 minimálně na 40 na 60. Jediné pozitivum vidím v tom, že přijde opravdu brankář, který nahradí Laštůvku. To je základ. Jinak nevím. Jsem smutný. Po zápase s Astanou, když mi všichni kolem říkali “Šilhavý končí”, odpovídal jsem: proč ne, pokud máte podepsaného Guardiolu, nemám problém. Ale příchod Trpišovského ve mě žádnou velkou naději nevyvolává. Chápu, že v něm mnozí vidíte spasitele. Ale já se obávám, že tak jednoduché, že přijde Trpišovský a najednou budeme hrát superfotbal, to nebude. Trochu mi to připomíná situaci hochů z druhé strany řeky, kteří se nemohou dočkat až nastoupí spasitel Rosický. A ptám se - co když nedej bože božské duo Nezmar-Trpišovský obsadí pátý flek a v poháru vypadnem třeba už v dalším kole s Libercem? Zase v létě přijde další spasitel? Nebo už konečně začneme někomu věřit? Jak uznávám vedení současné Slavie, tak jedním dechem musím dodat, že už mě to plácání slovy jako legenda, ikona a symbol, začíná docela štvát. Za lidi mají mluvit činy, ne slova. Pane Šilhavý, děkuji Vám. Já nikdy nezapomenu, co jste pro mě, pro slávistu, dokázal. Ať už tento smutný den vyzní do budoucna jakkoliv. A zároveň dodávám: přes mou hořkost nad vítězstvím nedočkavé nabubřelosti nad pokorou a trpělivostí držím pánům N+T všechny palce. Protože Slavia. To je nejvíc!

  • Re: Smutek

   belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 01:39 |  
   12 0

   Nechápu, že když je vedení včetně sportovního ředitele (který velmi dobře zná oba dva) přesvědčeno, že to půjde lépe s Trpišovským, že se tomu říká vítězství nabubřelosti nad pokorou.
   V jednom pravdu máš. Už bych tady, pokud u nás někdo trénuje, či hraje, nikoho legendou ani ikonou nenazýval, jelikož i současná ikona může přijít o místo trenéra nebo o místo v sestavě. Legendy se mají hodnotit až s odstupem času.

   Cíl by měl být jen jeden. Co možná nejlepší Slavia bez ohledu na to, kdo jí trénuje nebo v ní hraje (vyjma skalních sparťanů - Straka, Chovanec, Vácha, Šural a spol.).

   • Re: Smutek

    Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 12:13 |  
    0 2

    A teď sis naběhl, protože Trpišovský je srdcem sparťan jako blázen. Jestli v nějakém rozhovoru bude tvrdit něco jiného, tak se navíc ještě ukáže, že je to bezcharakterní lhář.

    • Re: Smutek

     dupy77     před 10 měsíci 20.12.2017 13:26 |  
     0 0

     Proto spartu dvakrát odmítl jo? Myslím že kdyby byl takový spartan tak už ji dávno trénuje

     • Re: Smutek

      Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 13:44 |  
      1 3

      Celkem mě nezajímá, kolikrát a proč odmítl Spartu. pokud vím, tak to bylo jen jednou a to proto, že v Liberci byl celkem čerstvě a měl tam rozdělanou práci. Možná mu ani nenabídli dost peněz, kdo ví, do toho nevidím. Ale že je to sparťan srdcem, to vím dost dobře.

      • Re: Smutek

       dupy77     před 10 měsíci 20.12.2017 20:15 |  
       0 0

       Je pravda že mě zase nezajímá to tvoje spartanské srdce pro mě s Janem Nezmar tvoří super dvojici a moc jim fandím tak nehledej problém kde není nazdar

    • Re: Smutek

     belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 18:17 |  
     0 0

     Problém bude spíš v tom, že nevidíš rozdíl například mezi Strakou, Chovancem, Sivokem, Váchou, Šuralem apod na jedné straně a například Delim, Hušbauerem, Karavajevem, Kadeřábkem na straně druhé.

     • Re: Smutek

      Radek097 (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 18:21 |  
      0 0

      Tak dát do stejné skupinky odchovance (Hušbauer, Kadeřábek) a cizince, kteří o Spartu jen zavadili v jejich kariéře (Deli, Karavayev) není asi úplně správné...

      • Re: Smutek

       belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 21:58 |  
       0 0

       pořád to byli všichni hráči sparty, kteří jsou na té pro mě přijatelné straně.

       • Re: Smutek

        Radek097 (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 09:25 |  
        0 0

        Ano, ale zařadil bys do stejné kategorie Keniu(cizinec, co ve Slavii působil pár let) a Petráka(odchovanec)?

        • Re: Smutek

         belmis (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 11:13 |  
         0 0

         Nezařadil. Možná jsem to špatně napsal. Rozděloval jsem hráče, co hráli nebo hrají za spartu či je trenéry, kteří tam trénovali pouze do dvou kategorií. Na přijatelné a nepřijatelné bez ohledu na to, jestli jsou odchovanci nebo tam jen několik let hráli či trénovali.

         • Re: Smutek

          Radek097 (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 11:20 |  
          0 0

          Jo takhle... jako v našem dresu by mi nevadil ani Kadeřábek, tak jako mi nevadí Hušbauer, ale když už, tak bych spíše preferoval hráče typu Deli/Karavayev, kteří nejsou odchovanci sparty, ale jen hráči, co o ní zavadili krátkodobě. :-)

          • Re: Smutek

           padre     před 10 měsíci 21.12.2017 11:45 |  
           0 0

           To si dříve budeme v Edenu kupovat pivo za 50 kuka, než tam vyběhne na trávník Karavajev jako domácí bek ...

     • Re: Smutek

      Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 19:18 |  
      0 2

      Tak tam zrovna rozdíly vidím. Nechci do Slavie sparťanské srdcaře. Na druhou stranu odložené cizince ze Sparty klidně beru, Deli nebo Balaj byli parádní kaufy. Takže Karavaiev by mi vůbec nevadil, naopak, toho sparťanům skoro "závidím" již delší dobu a moc nechápu, proč ho Stramaccioni odstavil.

      No a co se Trpišovského týká, tak mě by ani nevadilo jeho působení u mládeže (nebo třeba jako asistent). Akorát ho znám od vidění od nás z Bohnic a vím, že to byl klasický sparťan, tak jak si ho představíš. Ale dlouho jsem ho neviděl.

      Počítám s tím, že přijde, všechno k tomu směřuje. Snad to nakonec dopadne dobře, ale současné kroky mě nenaplňují optimismem. Dobré je, že je teď poměrně dlouhá pauza, tak doufám, že jí využijí k řádné přípravě, hlavně taktické a personální (jsem velmi proti dalším mohutným změnám, ať už směrem ven nebo k nám).

  • Re: Smutek

   roygrey     před 10 měsíci 20.12.2017 19:46 |  
   0 0

   Nechápu proč za svoji řeč dostáváš palce dolů. Nikoho neurážíš, hledáš smír a stejně podle mnohých špatně...
   Jsou posedlí. Jsou pobláznění Trpišovským a když někdo nabádá k opatrnosti, je odsouzen.
   Zapamatujme si je. Za rok budou spílat znovu.

 69. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  pf     před 10 měsíci 20.12.2017 00:18 |  
  11 3

  Nepřispívám na zdější fórum, byť jsem dlouholetým čtenářem. Nepotřebuji své názory ventilovat impulzivně a někoho přesvědčovat o své pravdě po každém nepovedeném utkání a zdejší pěnu dní beru na lehčí míru. Dnes udělám výjimku a napíšu svůj první komentář, protože mě odchod Jaroslava Šilhavého hrozně mrzí. Stále jsem věřil, že ve své pozici zůstane i pro jarní část sezóny a zdejší hysterie po jeho odvolání se uklidní. Svým příspěvkem neplánuji rozvířit diskuzi. Účelem je spíše povzdychnutí nad dnešním oznámení o jeho odvolání a snaha alespoň touto cestou poděkovat JŠ za vše, co pro Slavii udělal a kolik radosti mi mužstvo pod jeho vedením udělalo. Věřím, že nově zvolená cesta bude stejně radostná, ale svůj sentimentální příspěvek jsem si tentokrát nedokázal odpustit.

 70. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Maty22     před 10 měsíci 20.12.2017 05:12 |  
  5 2

  Mě je po firemnim večírku tak zle, že vůbec netušim co si o tom myslet.
  Slávie do toho.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sicilianbrno     před 10 měsíci 20.12.2017 08:48 |  
   6 0

   Musiš se naučit chlastat...to je celý

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Merlinus (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 09:13 |  
   1 0

   :-) ...to je ta pohoda Vánoc...

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   edenian     před 10 měsíci 21.12.2017 12:19 |  
   1 0

   Tak to ses tu správně

 71. J

  MDCCCXCII (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 05:54 |  
  18 0

  Když něco nefunguje, musí se to změnit. Legenda nelegenda. Jarda určitě legendou je a tento relativní neúspěch mu nic neubírá. Tady jde přece o mnohem víc než nějaké placani po zádech za minulé zásluhy. Fotbal je možná krutý, ale loňský titul je minulost. Tak to chodí a lidi to tak musí brát. Těch průserů letos, kdy jsme se podělali na hřišti, bylo bohužel moc. Možná Jarda nezvládl kabinu, nevím, ale to se stane i větším trenérům. Pro mě je Jarda legenda hráčská i trenérská s věčným titulem po boku takových jako Madden, Seifert, Cipro, Jarolím. Krok schvaluji, muselo se něco udělat. Zajímavější bude, co bude následovat. Držím palce.

 72. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  samciz (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 06:08 |  
  7 0

  Spoustu dobrých názorů bylo již napsáno. Já neskáču radostí do stropu, naopak, jsem trochu roztrpčený, ale souhlasím s tímto krokem vedení.
  Jarda Šilhavý je určitě skvělý člověk, dobrý trenér, ale opravdu to poslední dobou nebylo ono. Je mi líto přijít o trenéra, který v podstatě vším předčil své předchůdce řekl bych do Jarolíma, a i toho v mnoha ohledech předčil; o trenéra, který je slávista, slušný, rovný a sympatický chlap. Ale věřím, že je to krok správným směrem. A i kdyby nebyl, jak si mnozí slávisté myslí, je to v kompetenci vedení, které zajišťuje prostředky pro chod klubu.
  Nevěřím, že se na tom, zda měl, či neměl být Šilhavý odvolán jako slávisti nyní shodneme. Pravdu opravdu ukáže čas.
  Vždycky jsme s váma!

 73. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Billy01     před 10 měsíci 20.12.2017 06:21 |  
  6 19

  Tak s tohohle rozhodnutí je mi fakt úzko! Jarda dostane tým ze srabu, udělá nečekaný titul, probojuje se do skupiny EL po které sme v minulé sezoně prahli a snili a je sice o 14 bodů v tabulce druhý, ale je druhý! Sem teď zvědavý na kšiltovku co tady provede za obrovský progres! Jarda měl ještě dostat šanci do konce sezony. A našim hráčům bych chtěl vzkázat jen jedno, jste pro mě jen pouhý žoldáci a na hřišti ste předváděli hovno vy a né trenér! Takhle by měli tedy odvolat trenéry všichni týmy ligy, protože tam žádný progres nevidím! Sks

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sicilianbrno     před 10 měsíci 20.12.2017 08:46 |  
   4 4

   ...vsichni tymy? Chudak Vrba a trener olmiku, takovej naskok v lize, respektive nečekane třeti misto v novačkovske sezone a už by si museli podle tebe balit kufry :-) jinak s tebou souhlasim, taky sem u slavie žadny progres neviděl, snad se to s novym trenerem zmeni...

 74. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  buri     před 10 měsíci 20.12.2017 08:05 |  
  4 0

  Trenéři to maj těžké, ale platy maj pěkné... JŠ odvedl dobrou práci a patří mu náš dík a obdiv. Čekáme na nového trenéra a chceme LM... To znamená nejméně druhé místo...Mol-cup je vedlejší. Bude-li Trpišovský, věřím, že to dokážeme a do LM se procpeme. SKS navždy.

 75. Jardo Díky!

  Alky (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 08:13 |  
  5 0

  Pane Šilhavý, děkuji Vám za to, co jste za půldruhého roku pro Slavii udělal a přeji vám hodně štěstí ve vaši další práci. Určitě o ni nebudete mít nouzi.

 76. výměna

  Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 08:29 |  
  10 11

  Nebudu rozporovat rozhodnutí vedení, ale ta radost tady některých z Vás je vyloženě nedůstojná!

  • Re: výměna

   smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 08:55 |  
   22 5

   zdravim, i me je to lito, nicmene ve svetle tech informaci, ktery mam od pondelka a ktery jsem slibil preposlat az to bude ofiko, to bylo neudrzitelny....viz nize :

   1) komunikace - vubec nemluvi s hraci, stezoval si na to mmj i jirka bilek. Max posle asistenta. Sestavu vi jen vedeni a tak dochazi k paradoxnim situacim, kdy clen vedeni potka “hvezdu” tymu ( podle vseho to byl MNN )a rekne “ty zejtra nehrajes co?” A dotycny ho malem sezral zaziva
   2) treninky - pry sileny, nekteri rikaji ze nejhorsi v kariere. Za podzim snad zadny 100% - bud pozapasovy nebo predzapasovy. Napln pry spatna, vubec se netrenuji herni situace...
   3) skladba tymu - on by chtel 30 hracu a pokud mozno zkusenych. Odmitl podepsat smlouvu, kde mel povinnost mit v kadru 4 hrace pod 23 let
   4) rotan - vydupal si ho a on to podelal na kypru. Tecl - privedl ho na jare za slusny prachy a nic, pustime ho na hostovani a dava goly
   5) smlouvu s nim vyjednaval Krobak, po titulu chtel pridat a sel rovnou za tvrdikem... atd , je toho vic...

   A loni to bylo jiný ? Nebo mu preplo v létě ?...... On to takhle mel vsude, takovej ”straka efekt "
   Takže přijde kšiltovka, jo ?..... jj tutovka, pry to bylo neunosne, kazdopadne podle pana Jaroslava nebude muset Silhavka 10 let do prace

   • Re: výměna

    daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 09:31 |  
    4 6

    Zvláštní, že JŠ byla k dobru přičítání zejména psychologie a komunikace směrem k hráčům. O trénincích tu psal někdo z diskutérů. Rozhodně popisoval průběh tréninku jinak, než píšeš ty. Zbytkem bulvárních a pomlouvačných bodů se radši ani nebudu zabývat.

    • Re: výměna

     smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 09:45 |  
     3 1

     ja jsem si to nevymyslel a prekopiroval jsem v plnem zneni jak jsem to obdrzel od zdroje velmi blizkemu vedeni...tot vse, nic jsem si nepridal ani neupravil...byl jsem z toho taky dost prekvapenej, ale nemam sebemensi duvod tem informacim neverit...( i kdyz je mi to neprijemny cist ) ....

     • Re: výměna

      daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 09:47 |  
      3 7

      To už jsem četl tolik blábolů, kde se lidé kryli - "zdrojem velmi blízkému vedení" :D Já z logiky věci nemám zase důvod takové kravině věřit.

      • Re: výměna

       smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 09:59 |  
       3 1

       v pohode, ja te preci nenutim , abys tomu veril :-))

      • Re: výměna

       smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 10:02 |  
       3 2

       navic, pokud si projedes historii mejch prispevku tak zjistis, ze jsem byl do posledni chvile clenem JSDVCD ultras, tudiz rozhodne nemam duvod a potrebu si neco vymejslet na jeho ocerneni... :-)

       • Re: výměna

        daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 10:05 |  
        2 2

        V pohodě. Já jsem zase spíš z opačného spektra, rozhodně jsem nebyl ve fanklubu JŠ, ale to očerňování po jeho vykopnutí mi přijde teda dost mimo :)

        • Re: výměna

         smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 10:21 |  
         3 2

         hele , ja to mel od pondelka ( a nedal sem to sem dokud to nebylo oficialne ) , nemam potrebu se po JSDVDC nejak vozit....navic pres toto vsechno to byl z ( co do cekloveho vystupovani atd.. ) muj nejoblibenejsi trener od dua Cipro & Pesice v devadesatymsestym....takze me to velmi mrzi, ze to takhle dopadlo...mam jeste dalsi info.,ktery je jeste mene uveritelny, ze to sem ani davat nebudu, presto, ze je potvrzeny z vice stran...

         • Re: výměna

          malan (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 10:30 |  
          7 1

          Tak to už dořekni, když jsi to nakousl..

          • Re: výměna

           smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 11:10 |  
           0 0

           zbytecny prilejvani oleje do ohne...

          • Re: výměna

           janko (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 11:11 |  
           0 0

           Přesně. Kdo bude chtít uvěří, kdo nechce neuvěří...

         • Re: výměna

          Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 10:35 |  
          5 0

          Kritická hodnocení jsou vážná a i mě coby pevného zastánce Jardy Šilhavého trochu zviklala. Pořád ale mějme na paměti, že jsme slyšeli názor jen jedné strany. Jarda Šilhavý by měl pravděpodobně svou verzi. Ale už by to jen přilévalo oleje do ohně. V dané situaci nedůvěry už prostě nebylo cesty zpět. Jardovi přeji hodně úspěchů, které nepochybně přijdou, protože uspěl téměř všude kde byl. Je to jeden z top tří trenérů u nás.

          • Re: výměna

           martyni (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 12:37 |  
           0 0

           To je pravda. Druhou cast pribehu nezname, ono to nemuselo bejt tak dramaticky. Je ale pravda, ze samotnej fakt, ze byly mezi vedenim a JŠ tyhle rozpory, byl asi prekazkou jeho dalšího pusobeni tady..

           • Re: výměna

            mats     před 10 měsíci 20.12.2017 20:43 |  
            0 0

            Beru to podobně. Jestli byly mezi trenérem a vedením nějaký větší třecí plochy, velmi pravděpodobně by se skoro s každým dalším zápasem jenom prohlubovaly.

         • Re: výměna

          MDCCCXCII (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 18:58 |  
          1 3

          Mi se zdá, že, pokud to není celé prekroucene, to jsou dost interni veci, ktere muzou a zcela jiste poskodi vsechny strany, az zase bude denik sparta tahat nejakou špínu z anonymnich diskuzi. Jestli ses 2 dny třásl, abys to mohl se svým zdrojem pěkně rozmaznout, tak jsi to slušně řečeno nedomyslel. Hlavně si pak všichni stěžujte, že nás ta parta rudejch sasku pomlouva a kyda nepodlozenou spinu. Muzete si za to sami

     • Re: výměna

      rak (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 10:38 |  
      1 1

      To já věřím. Ještě je otázka, kdo je to zdroj blízký vedení a případně od koho má ty informace. Může to být zkreslené i od samého počátku. Psalo se, že nejvíce je proti Šilhavému Krob. Ten si to samozřejmě musí zdůvodnit také zejména, aby měl alibi sám a může to vypouštět schválně a třeba zmanipulované. Jsou to samozřejmě spekulace. Mně by tedy velmi zajímalo, jestli zejména ty body 1 a 2 odpovídají skutečnosti nebo to tak úplně není, protože to vzhledem k situaci po příchodu Šilhavého do Slávie je nějaké divné. Nicméně pro posouzení situace to alespoň pro mě je zásadní.

    • Re: výměna

     Ondráš     před 10 měsíci 20.12.2017 12:42 |  
     1 0

     Paradoxně bych byl hrozně rád, kdyby tohle byla pravda..alespoň bych nebyl jako zastánce Šilhavého z jeho odvolání tak rozpolcenej..Ale moc tomu nevěřím, těch "zájmů" je v klubu vždycky víc..hráči mohou být nespokojení, že nehrajou, management si dělá alibi před vyhazovem apod. K tomu bych potřeboval vyjádření i druhé strany, takhle je to je bulvárek..

     • Re: výměna

      Ondráš     před 10 měsíci 20.12.2017 12:44 |  
      0 0

      to bylo na smelyho

   • Re: výměna

    Robinator     před 10 měsíci 20.12.2017 09:32 |  
    1 10

    jestli je to takhle..tak jedině dobře, že vylítl..v tom případě byla jen ztráta času, že tu byl..mohl tu být někdo, kdo by ten tým už naučil nějaký styl a už bychom hráli daleko lépe...takhle je sice titul, ale rok v prdeli a tým bude opět na začátku

    • Re: výměna

     honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 10:59 |  
     6 0

     Určitě, rok v prdeli s titulem je jistě podstatně větší ztrátou času než rok v prdeli bez titulu :-)

     • Re: výměna

      Robinator     před 10 měsíci 20.12.2017 11:22 |  
      0 3

      to jsem ale nenapsal :) spíš jsem uvažoval nad tím, jestli je lepší titul a vyhozený trenér s tím, že mužstvo za rok nenašlo svou herní tvář a nenaučilo se nějaký zažitý styl a nebo by bylo lepší nemít titul hned, ale mít tu už rok trenéra a hrát pěkný fotbal, se kterým bychom udělali "díru do světa"

      • Re: výměna

       honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 12:16 |  
       0 0

       Já jsem to samozřejmě pochopil a byla to z mé strany nadsázka, proto smajlík. Nicméně jednoduše podle mě téměř každá volba trenéra, který získá titul (pokud se tedy nebavíme o ligách, kde 18 let po sobě má titul jeden klun, pak jednou někdo jiný a cyklus se opakuje...), je správná (s výjimkou totálního následného rozložení klubu, k tomu tady ale nedošlo ani omylem). Mohli jsme také s nějakým trenérem zkoušet udělat díru do světa a být třetí, pátí, osmí, sestoupit atd. Nebo taky ji opravdu udělat. Statisticky jsou ale pravděpodobnější ty první možnosti...

       • Re: výměna

        Robinator     před 10 měsíci 20.12.2017 12:22 |  
        0 0

        ale jo, možná máš pravdu..ale když čtu co píše Smely..jestli je to pravda..tak je to dost k zamyšlení teda a i k nasrání

   • Re: výměna

    LA11     před 10 měsíci 20.12.2017 09:33 |  
    0 0

    Nejvic me udivuje nekomunikace s hraci.. to se mi snad nechce ani verit, ze trener nemluvi s hraci :))

    • Re: výměna

     daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 09:40 |  
     4 5

     Celý ten příspěvek je podle mě jeden velký kec..

   • Re: výměna

    rak (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 09:40 |  
    5 0

    Pokud to tedy je pravda.

    ad 1,2, to jsou zásadní problémy, pro které je výměna třeba

    3) že to chtěl, ještě neznamená, že to musel dostat. To je i chyba managmentu. Psal jsem to už víckrát, jako zastánce JŠ, že jsem nikdy nechápal, když opakovaně říkal, že pro něj je důležitější konkurence na postech než souhra

    4) s Rotaněm to je nesmysl. Chybu může udělat úplně každý hráč. Navíc to nebyla čistě jeho vina. Podle mně je to dobrý hráč. Na Tecla jsem zvědavý, jak to s ním bude. Ono také hrát v Jablonci a ve Slávii je rozdíl.

    5) proč ne. Nevidím v tom nic zvláštního.
    Věřím, že na tom odchodu finančně tratit nebude. Snad nějakou soudnost JT má.

    Nicméně, pokud jsou vážné problémy s kabinou, většinou není jiná cesta než vyměnit trenéra. Měnit půlku mužstva je daleko těžší. Zajímavé ovšem je, že po příchodu naopak kabinu dal dohromady a vždy říkal, že s hráči právě mluví. Možná tedy přes asistenty. Stejně mně je to nějaké divné.

   • Re: výměna

    honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 10:57 |  
    4 5

    Smely, to, že Ti tihle řekne "Zdroj blízký vedení" (nijak nerozporuji), neznamená, že to tak je. V ČR je prostě bohužel špatnou tradicí, že firmy (a fotbalový klub je firma) se rozchází se svými zaměstnanci dost ve zlém a poté tak nějak naznačují, odtajňují atd. Nemusí to být jen cílené pomluvy, ale určitě jsou to zkreslené informace.

    Tak jenom k tréninkovému procesu: Přesně tohle (nejhorší, co poznali), se tu psalo potom, co skončil DU loni. Takže mám otázku: Jak je možné, že tým, který vedl "neumětel" DU a potom (podle Tvého infa ještě větší) "neumětel" JŠ, na podzim loni a jaře letos hrál smysluplný fotbal? Tedy kontry, rychle dopředu, na zabijáckého Škodu, případně když se nedařilo podpořeného "trávožroutem" Mešanovičem, s fyzičkou celý zápas a psychickou odolností, díky které lámal zápasy v závěru?

    To jako JŠ přes léto zapomněl trénovat? Stouplo mu to do hlavy? Ruplo mu v kouli? Odtrénovali si to na jaře sami hráči? Blbost...

    Není to nic proti Tobě, ale Tvůj zdroj podle mého v mnoha věcech kulantně řečeno "velmi přehání"...

    • Re: výměna

     honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 13:09 |  
     2 0

     Promiňte, neřeším jako počty mínusů, ale chápu je jako nesouhlas, tak bych se chtěl zeptat:

     Připadá Vám ten argument s tréninky nesprávný? A pokud ano, tak v čem? Nebo reagujete na zbytek sdělení (které opravdu nebylo mířeno proti Smelymu)?

   • Re: výměna

    Hubacek     před 10 měsíci 20.12.2017 10:59 |  
    8 1

    Vím že je těžké věřit jestli to tak je či není . Zde musím dát za pravdu Smelymu , že píše pravdu. 3 body které zmínil vím taky a jsou pravdivé .
    Již v létě vše začalo jak jsem taky psal , od té doby šla chemie v klubu dost stranou . A bod 5 to celkem spustil .

    • Re: výměna

     janko (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 11:14 |  
     1 0

     Ano pamatuji si, že jsi to psal. A protože to bylo krátce po titulu, tak to většině přišlo jako fantasmagorie, když budoucnost se zdála skvělá...titul, hvězdné posily..jj

    • Re: výměna

     Fulham     před 10 měsíci 20.12.2017 11:53 |  
     0 1

     A to máš z jakého křídla ? Ja jen abych měl přehled...

   • Re: výměna

    Kenny     před 10 měsíci 20.12.2017 12:06 |  
    2 1

    Tento způsob práce přeci není problém. V Anglii trenér také jen dohlíží

   • Re: výměna

    první rytíř     před 10 měsíci 20.12.2017 12:30 |  
    0 1

    Stejné informace se ke mě dostaly také. Bylo to nějak po setkání vedení s fanoušky. K úrovni těch tréninků zaznělo i to, že pan Šilhavý se sice na trénink dostavil, "vydržel" ovšem snad jen čtvrt hodiny a odešel a vše nechal na asistentech (to bych mu ale nevyčítal). Horší je to i dalším "drbem". Prý podle vzoru Juventusu byla známa základní jedenáctka na víkendový zápas už ve čtvrtek, ten základ hrál modelově se zbytkem, což vše bylo zdánlivě O.K. až na to, že to hráčům nikdo z realizačního týmu neřekl, a proto docházelo k tomu, že lidé z managamentu věděli kdo z hráčů bude v zápase na trávníku a kdo na lavičce a kdo na tribuně (osobně se mi to moc nezdá, být to totiž tak, není pro soupeře nic jednoduššího, než znát sestavu a hru základu o pár dnů předem a připravit se na to...)

    • Re: výměna

     daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 13:32 |  
     3 1

     A hráčům to po 2 takových trénincích určitě nedošlo, která sestava je na zápas a která na lavičku :D

     • Re: výměna

      honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 14:43 |  
      3 0

      Přesně. Úplně vidím, jak si týden co týden (někdy půltýden co půltýden) lámou hlavu, podle čeho JŠ sestavu vybírá a pak jsou překvapený. Jako obecně asi fotbalisti nejsou úplně Einsteinové, ale tohle by došlo i zapnuté automatické pračce :-)

   • Re: výměna

    Veta (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 14:57 |  
    3 2

    1) každý nespokojený hráč (zvlášť, když nespokojeností je fakt, že někdy nenastoupí) říká, že trenér s ním špatně komunikuje. + Aby sestavu věděl z nějakého důvodu den předem člen vedení a nevěděl hráč je úplně v pořádku. Co v pořádku není, aby tu informaci do komunikace s hráčem člen vedení použil
    (když hráč hrál a vyhrávalo se, tak komunikace byla v pořádku)

    2) "tréninky mě pod ním nebaví" - další oblíbená hláška nespokojenců. Nebaví, jsou málo náročné, jsou hodně náročné, jsou pořád dokola stejné, jsou pořád jiné, jsou moc jednoduché,jsou moc složité - slyšel jsem už v životě snad milionrát
    (když hráč hrál a vyhrávalo se, tak tréninky byly v pořádku)

    3) i když jako fanda nesouhlasím, tak je to absolutně legitimní požadavek. Proč by měl trenér podepisovat něco, čemu nevěří. Navíc chybí B - tohle ti dáme do smlouvy na mladý, ale zároveň chceme postup do pohárů a titul a ještě ti tu dáváme Altintopa, Dannyho, Laštůvku a Škoda s Hušbauerem jsou osa!!!

    4) jedna přihrávka, jeden zápas - v objektivním hodnocení nic takového nesmí zaznít (samostatně)

    5) a kdo smlouvu podepisuje? do detailu nevidím, může to být lidsky pro někoho urážlivé, když je obejit a chápu, ale jako důvod "špantého hodnocení trenéra"?

   • Re: výměna

    Eluin (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 18:41 |  
    0 0

    To jsou mi věci, ale jako i někteří další bych rád slyšel vyjádření JŠ (byť to asi není moc reálné).
    Bod 5 mi zase tak hrozný nepřijde, takhle to funguje v mnoha firmách.
    Ohledně těch tréninků mi to také přijde podivné, to jako předtím celou dobu špatné tréninky nevadily? Nebo se to zhoršilo až teď?

   • Re: výměna

    Akuls     před 10 měsíci 20.12.2017 22:54 |  
    4 0

    Já tedy na ty tréninky občas zajdu, takže co tam vidím:
    ad1) Podle mne alespoň na hřišti komunikuje JŠ s hráči dostatečně. Nejvíc toho tam tedy napovídá česky i anglicky asistent Chytrý, ale JŠ si také své řekne, a to jak ke všem, tak i k jednotlivcům. Pokud vím třeba sir Ferguson na tréninky ManU většinou z kanceláře ani nedorazil. Asi by chlapcům víc vyhovoval KJVCD. Ten jednou na tréninku komunikoval s Abrahámem, až málem došlo na facky. Jak s hráči JŠ komunikuje po tréninku nevím, ale my fanoušci sledující trénink si nemůžeme stěžovat. A když se přijde možná už ve čtvrtek, ale určitě v pátek na trénink, tak i jako laik vím jaká bude na 99,9% v neděli sestava. Pochybuji velmi, že by to netušili hráči. Pokud vím, tak sestavu oznamuje JŠ hráčům až dopoledne v den zápasu, jen náhradního brankáře a hráče kteří déle nehráli informuje o tom, že budou v základu o den dříve. Kdy informuje vedení nevím, ale údajně mu do sestavy nemluví, tak asi také až v den zápasu,
    ad 2) Pokud se hraje neděle - čtvrtek - neděle, k tomu cestování, tak jiné než pozápasové a předzápasové tréninky vlastně v sezóně ani být nemohou. Fyzička se nabírá v zimním a letním přípravném období a pak se trochu dobíjejí baterky o reprepřestávkach, ale to JŠ často chybělo až 12 reprezentantů. S Aćkem pak chodili trénovat junioři a hráči U-19. Když jsem ale viděl, jak jsme třeba v Olomouci doslova uštvali mladé a údajně skvěle trénováné mužstvo trenéra Jílka, tak se JŠ o fyzičku týmu asi postaral slušně. Pokud vím, tak JŠ chtěl 20 vyrovnaných hráčů do pole a 3 brankáře, aby měl všechny posty zdvojené, protože je známo, že to hráčům trvá i dvě sezóny, než si zvyknou na anglický týden. Proto tedy ta rotace, fyzička se v průběhu sezóny udržuje i zápasy a drtivá většina hráčů dva zápasy týdně díky rotaci sehrála. Jo a na tréninku se kromě rozcvičení vlastně nic než herní situace netrénuje (obranné, útočné, standardky, střelba atd.). Na webu Dněpropetrovsku a Augsburgu jsem četl někdy v září rozhovory s Rotaněm a Altintopem a tréninky a vůbec všechno na Slavii i v Praze si tehdy hodně pochvalovali.
    ad 3) Lež!!! Jednou nám JŠ po tréninku sdělil, že chce mít kádr maximálně 23 hráčů. Kádr také po BATE zúžil. Chtěl to udělat již před letním rakouským soustředěním, ale chvilku trvalo, než se pro hráče sehnala hostování. Mladé hráče naopak velmi v týmu chce, proto také v základu pravidelně nastupuje Sobol, Souček i Zmrhal. Kdyby jich tu fotbalovou kvalitu mělo víc, tak by určitě nebyl proti, ale takhle je raději pustil na hostování, aby se vyhráli. Byl to i JŠ, který začal brát i na zahraniční soustředění nejméně dva juniory, či hráće U-19 a hráči těchto týmů se pravidelně střídají i na trénincích Ačka, aby se otrkali,
    ad 4) Pokud vím, tak hrozilo, že po výborných výkonech Součka na ME U-21 v Polsku odejde do Itálie. Navíc padl avizovaný přestup Lobotky do Slavie a tak JŠ sáhl po zkuśeném reprezentovi Ukrajiny. Podle mne určitě lepší nákup než Dušan Švento, kterého si zase přivedlo vedení klubu. Navíc jen díky němu získala SKS na hostování jeho krajana Sobola. A že by ten gól s APOELem vyloženě jen jeho, to bych si nedovolil tvrdit. No a Tecl, přišel na přání JŠ, který ho dobŕe znal z Jablonce. Na hrotu neměl proti Škodovi a Mešanovičovi šanci. Na pravé straně byl až na první poločas v posledního zápasu s Brnem velmi bídný. Všichni tady psali, že tam má raději dostávat šanci MvB, no a když ji konečně dostal a chytil ji hlavně proti OGC Nice za pačesy, tak to Tecl vzdal a požádal o hostování. Osobně jsem přesvědčen, že za Slavii, proti zaparkovaným autobusům ty góly nedával a dávat ani nebude. Jablonec není Slavia. Jen průměr nestačí.
    ad 5) o tom pochopitelně nic nevím, ale jak trochu znám pana Tvrdíka, tak bych si tipnul, že v té euforii po zisku titulu JŠ i s kolektivem přidal na platu sám od sebe.


   • Re: výměna

    Akuls     před 10 měsíci 20.12.2017 22:54 |  
    5 0

    Já tedy na ty tréninky občas zajdu, takže co tam vidím:
    ad1) Podle mne alespoň na hřišti komunikuje JŠ s hráči dostatečně. Nejvíc toho tam tedy napovídá česky i anglicky asistent Chytrý, ale JŠ si také své řekne, a to jak ke všem, tak i k jednotlivcům. Pokud vím třeba sir Ferguson na tréninky ManU většinou z kanceláře ani nedorazil. Asi by chlapcům víc vyhovoval KJVCD. Ten jednou na tréninku komunikoval s Abrahámem, až málem došlo na facky. Jak s hráči JŠ komunikuje po tréninku nevím, ale my fanoušci sledující trénink si nemůžeme stěžovat. A když se přijde možná už ve čtvrtek, ale určitě v pátek na trénink, tak i jako laik vím jaká bude na 99,9% v neděli sestava. Pochybuji velmi, že by to netušili hráči. Pokud vím, tak sestavu oznamuje JŠ hráčům až dopoledne v den zápasu, jen náhradního brankáře a hráče kteří déle nehráli informuje o tom, že budou v základu o den dříve. Kdy informuje vedení nevím, ale údajně mu do sestavy nemluví, tak asi také až v den zápasu,
    ad 2) Pokud se hraje neděle - čtvrtek - neděle, k tomu cestování, tak jiné než pozápasové a předzápasové tréninky vlastně v sezóně ani být nemohou. Fyzička se nabírá v zimním a letním přípravném období a pak se trochu dobíjejí baterky o reprepřestávkach, ale to JŠ často chybělo až 12 reprezentantů. S Aćkem pak chodili trénovat junioři a hráči U-19. Když jsem ale viděl, jak jsme třeba v Olomouci doslova uštvali mladé a údajně skvěle trénováné mužstvo trenéra Jílka, tak se JŠ o fyzičku týmu asi postaral slušně. Pokud vím, tak JŠ chtěl 20 vyrovnaných hráčů do pole a 3 brankáře, aby měl všechny posty zdvojené, protože je známo, že to hráčům trvá i dvě sezóny, než si zvyknou na anglický týden. Proto tedy ta rotace, fyzička se v průběhu sezóny udržuje i zápasy a drtivá většina hráčů dva zápasy týdně díky rotaci sehrála. Jo a na tréninku se kromě rozcvičení vlastně nic než herní situace netrénuje (obranné, útočné, standardky, střelba atd.). Na webu Dněpropetrovsku a Augsburgu jsem četl někdy v září rozhovory s Rotaněm a Altintopem a tréninky a vůbec všechno na Slavii i v Praze si tehdy hodně pochvalovali.
    ad 3) Lež!!! Jednou nám JŠ po tréninku sdělil, že chce mít kádr maximálně 23 hráčů. Kádr také po BATE zúžil. Chtěl to udělat již před letním rakouským soustředěním, ale chvilku trvalo, než se pro hráče sehnala hostování. Mladé hráče naopak velmi v týmu chce, proto také v základu pravidelně nastupuje Sobol, Souček i Zmrhal. Kdyby jich tu fotbalovou kvalitu mělo víc, tak by určitě nebyl proti, ale takhle je raději pustil na hostování, aby se vyhráli. Byl to i JŠ, který začal brát i na zahraniční soustředění nejméně dva juniory, či hráće U-19 a hráči těchto týmů se pravidelně střídají i na trénincích Ačka, aby se otrkali,
    ad 4) Pokud vím, tak hrozilo, že po výborných výkonech Součka na ME U-21 v Polsku odejde do Itálie. Navíc padl avizovaný přestup Lobotky do Slavie a tak JŠ sáhl po zkuśeném reprezentovi Ukrajiny. Podle mne určitě lepší nákup než Dušan Švento, kterého si zase přivedlo vedení klubu. Navíc jen díky němu získala SKS na hostování jeho krajana Sobola. A že by ten gól s APOELem vyloženě jen jeho, to bych si nedovolil tvrdit. No a Tecl, přišel na přání JŠ, který ho dobŕe znal z Jablonce. Na hrotu neměl proti Škodovi a Mešanovičovi šanci. Na pravé straně byl až na první poločas v posledního zápasu s Brnem velmi bídný. Všichni tady psali, že tam má raději dostávat šanci MvB, no a když ji konečně dostal a chytil ji hlavně proti OGC Nice za pačesy, tak to Tecl vzdal a požádal o hostování. Osobně jsem přesvědčen, že za Slavii, proti zaparkovaným autobusům ty góly nedával a dávat ani nebude. Jablonec není Slavia. Jen průměr nestačí.
    ad 5) o tom pochopitelně nic nevím, ale jak trochu znám pana Tvrdíka, tak bych si tipnul, že v té euforii po zisku titulu JŠ i s kolektivem přidal na platu sám od sebe.


    • Re: výměna

     Akuls     před 10 měsíci 21.12.2017 09:45 |  
     3 0

     Omlouvám se, ale v noci vypadnul server na kterém je web SN a příspěvek mi nešel odeslat a ráno koukám, že se to nakonec povedlo a to dokonce dvakrát. Ještě bych si dovolil uvést jednu informaci. Hodně lidí naštvalo, že JŠ nepostavil proti Ostravě alespoň na chvilku Bílka. Bílek se ale už 14 dní před tím zápasem začal převlekat z "dresu do saka". Tréninků se prakticky nezúčastňoval, takže proti Jablonci a v Tel Avivu nebyl ani na lavičce a tak SKS díky velké marodce dokonce ani nevyužila povolený počet náhradníků. Všiml jsem si, že JŠ má jednu zásadu a to, že kdo netrénuje nehraje. Proti Ostravě tuto zásadu porušil a Bílka k zápasu prakticky bez tréninku nominoval. Určitě ho chtěl postavit, ale vzhledem k situaci po Jablonci (pokuty ve vzduchu), jen k našemu těsnému vedení a průběhu zápasu, kdy nás Ostrava v závěru dost tlačila, si to asi rozmyslel. Náhoda je totiž blbec a kdyby se třeba Bílek přimotal k vyrovnávacímu gólu, tak by JŠ za to střídání, mírně řečeno, asi nikdo nepochválil. Podle mne postavil tak trochu za odměnu na chvilku raději Altintopa, ke kterému asi cítil také určitý dluh. Někdy od pohárového zápasu s Třincem byl podle mne Altintop připraven hrát. Dohnal fyzičku, zlepšil start na balón a kopat nezapomněl. Na tréninku sice hrál, jak já je nazývám na straně tzv. figurantů, kteří zápasy odseděli jen na lavičce nebo na tribuně, ale bylo vidět, že to je fotbalista a jeho forma šla hodně nahoru. Trénoval poctivě, určitě byl ze situace do které se ve Slavii dostal frustrován, ale nedával to na sobě znát. Prostě profesionál každým coulem. Protože ale neměl herní praxi, tak se JŠ asi bál mu dát šanci tŕeba na místo remcajícího Hušbauera či také se lepšícího Dannyho. Bohužel ho chytla záda před zápasem s Un. Craiova. To by byl zápas pro něj, aby JŠ třeba přesvědčil, že už na to má, ale zase ti co nechodí na juniorku zjistili, že existuje nějaký Bucha, že fotbal docela ovládá a že při více méně bezkontaktním průběhu zápasu se v pohodě mezi hráči Ačka ztratí.

     • Re: výměna

      TSeguinTS     před 10 měsíci 21.12.2017 11:57 |  
      2 0

      Díky za tyto příspěvky a za rozepsání se. Souhlasím s tvým pohledem, ta tvrzená nekvalita tréninků a nemluvení s hráči mi připadá jako kec, pomluva, něco, co bych rozšířil, kdybych se trenéra chtěl zbavit. Spíše si myslím, že se proti němu postavila znatelná část rotující kabiny, a to v kombinaci se sportovními neúspěchy znamenalo jednomyslné odvolání.

      Teď už jen věřit, že odbočíme na cestu, která nebude horší, než dosavadní, ve které jsme v lize prohráli pouze 2 utkání. V každém ohledu jsme ale na hřišti nepůsobili kompaktně jako fungující celek, všechny intriky vygradovaly před důležitým zápasem s Astanou a mě by zajímalo, kdo si šáhne do svědomí za toto :-) Já dokonce souhlasím s Šilhavým, že letos hrajeme lépe než loni. Loňská sezona byla postavena na efektivitě, protiútocích a standartních situacích. Letošní sezonu jsme byli každý zápas nuceni tvořit hru, dobývat soupeře bránícího v 10 lidech, což se nám dařilo opravdu jen málokdy, ale aspoň jsme se snažili hrát fotbal.

      Shrnutí a názor:
      špatný projev týmu, který se spíše zhoršoval (což nemusí být zásluha pouze JŠ)
      kabina, která netáhne za 1 provaz
      zimní přestávka, která nabízí čas a prostor na velké změny
      jarní část bez EL a reálné šance na titul
      _________________
      Když si to shrnu, s odvoláním souhlasím. Snad jsme si tímto odvoláním nepobouřili fotbalového boha a změna na postu trenéra nám pomůže.

      • Re: výměna

       Akuls     před 10 měsíci 21.12.2017 13:41 |  
       2 0

       Více méně s Vámi ve všem souhlasím. Cítil jsem jen potřebu se vyjádřit ze svého pohledu fanouška k podle mne zástupným, či zcela nepravdivým důvodům odvolání JŠ z pozice trenéra SKS, které tu někteří šíří. Nevím jaký zdroj z blízkosti vedení za tím je, ale třeba pánové Krob a Vrba přihlíželi snad každému tréninku, kdy jsem tam byl i já, takže asi chodí pravidelně a pochybuji, že viděli něco jiného. Podle mne by vůči JŠ a jeho týmu i celé fotbalové veřejnosti bylo poctivější JŠ poděkovat za odvedenou práci a sdělit mu, že končí proto, že nový sportovní ředitel si přivede své spolupracovníky, trenérem počínaje a třeba kondičním trenérem konče. Ruku v ruce s tím dojde určitě i ke změnám v hráčském kádru. Bude nás to stát asi hodně peněz, ale pokud na to máme a Slavii to na její cestě k výšinám evropského fotbalu opravdu posune dále, tak proč ne, my fanoušci budeme jen rádi. Bude to mít nový tým ale hodně těžké, úspěchy musí přijít hned, žádných 100 dní hájení ve fotbalové Slavii neexistuje a laťka je od JŠ a jeho týmu nastavená hodně vysoko: 42 ligových zápasů, z toho 28 výher, 12 remíz a a jen 2 prohry.

 77. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Oberyn_7     před 10 měsíci 20.12.2017 09:21 |  
  8 4

  Chtěl jsem se svým názorem počkat až na jmenování nového realizačního týmu abych nědělal žádná unáhlená rozhodnutí či pouze nespekuloval nad některými výstřeli do tmy z řad novinářů, ale pan Trpišovský je asi vážně podepsaný, tak se o svůj názor podělím.

  Zaprvé bych chtěl napsat, že jsem byl pro odvolání trenéra Šilhavého a přes veškeré věci co pro nás udělal byla situace asi nevratná a chtěl bych mu poděkovat za práci, kterou zde odvedl. Vyhrát titul, neprohrát derby a nepoznat prohru 36 utkání je skvělá vizitka.

  I když jsem také byl spíše kritikem pana Šilhavého, hlavně za předváděnou hru či výběr pozic pro určité hráče, tak se mu nedá upřít, že na české poměry je to velice kvalitní trenér a některé věci, které zde prohlašovali jeho zaslepení kritici mi vadili. Rozumím jakou cestu chtěl pan Šilhavý nastavit. Byl enormní tlak na výsledky a raději v létě vsadil na zkušenost než mladí. Bohužel to nevyšlo, ale i to se stává. I když znovu připomínám projděte si léto a jaké byly ohlasy na posili i zde v komentářích. Je to docela zábava.

  To co mi možná vadí, je jedna věta pana Tvrdíka. Do svědomí si musí šáhnout všichni. Dobrá, tak že tomu rozumím, že všichni udělali chyby, ale pouze pan Šilhavý za to bude vyhozel. Tento styl se mi zdá poněkud podivný. Na druhou stranu nevím jaké jsou aktuální vztahy mezi všemi zúčasněnými, ale právě v době kdy mohl dostat pan Šilhavý kvalitní oponenturu v podobně pana Nezmara nedostane šanci pokračovat.

  A nyní tedy k novému trenérovi a celému sportovnímu úseku. Plně chápu důvěru, kterou dostal pan Nezmar. On jí dostat musí aby dokázal svojí vizi realizovat a posunul tedy náš tým vpřed. To, čeho se trochu obávám je aby znás nebyl Liberec II. který měl se svým rozpočtem a kádrem výborné výsledky, ale jsou zde velké otazníky jestli se to dá přenést do klubu, kde je tlak na výsledky daleko vyšší. Já stále doufám, že půjdeme spíše cestou Olympiakos či Basilej a podívame se na jejich cestu. Neříkám to okopírovat, ale poučit se, protože to jsou týmy vedle kterých bych chtěl Slavii brzo vidět. Tak, že bych zde prosím nerad viděl při vší úctě hráče jako Coufal či Kúdela

  K panu Trpišovskému jsem spíše skeptický. To, že je mladý a je zde velice populární slovo progresivní, tak zněho nedělá jediného a toho nejlepšího kandidáta na naší pozici, ale i tak uvidíme co liberecké duo předvede zde. Bohužel mi to celé tak trochu připomíná Spartu, kde vyhodili také povahově podobného pana Lavičku a nahradili jej panem Šťastným aby se následně rozhodli pro zahraniční cestu. Doufám, že my tento osud nebudeme kopírovat. Abych to vysvětlil, já jsem pro angažování zahraničního trenéra, ale bez mezi stupně, kterým právě je pan Trpišovský.

  Závěrem bych chtěl říci, že jsme propustili slávistu a vzali jsme sparťana a to mi také upřímně není zcela po chuti.
  Doufám v mnoho dalších úspěchů Slavie.

  Přeji hodně štěstí panu Šilhavému v následujících angažmá a hodně štěstí novému vedění, že zvolili správně.

  Váš Oberyn

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   MDCCCXCII (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 09:30 |  
   0 1

   On si JT nějaký trest taky nadělí ;)

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    honza_sl     před 10 měsíci 20.12.2017 11:02 |  
    5 0

    To určitě...

    "Nedám si dnes odpoledne viržinko. Neplačte, sami jste si to zavinili!"

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   donford     před 10 měsíci 20.12.2017 11:19 |  
   13 2

   Vážený Oberyne, jistě máte v mnohém pravdu (třeba jen svoji), ale co mi vadí, je drobné znevažování Trpišovského ještě před příchodem. Vaše slova propustili jsme slavistu a vzali sparťana, nebo v jiném příspěvku, nikoliv ve vašem - přezdívka kšiltovka, jež přímo vyvolává pejorativní výsměšné a znevažující asociace. Jistě sám víte, že historicky je mezi Slavií a Spartou velmi tenký led, nit, která se velmi lehce přetrhává a hůř navazuje, i když se právě my a oni vzájemně na výsost potřebujeme a všichni víme, že i JŠ v určité době se naproti vyskytoval. Snižuje to jeho velikost a zásluhy o Slavii? Zajisté nikoliv. Jde o lidský rozměr a o respekt k soupeři. Šilhavý ho má, myslím že Trpišovský také, alespoň dehonetující pohrdlivé věty jsem od něj nečetl a přiboudlíci typu Straky, Šťastného, Váchy, Koubka, nebo Potočného atd. ti se zase chovají naopak.
   Více než kšiltovka mně osobně vyhovuje zkratka Trpiš. Ta snad nikomu vadit nebude. Já vím, i zde by se mohlo také časem říkat: Trpíš? Trpím, ale musíme doufat, že k příčině toto vyslovit, nedojde. Rozhodně mu už od začátku vyslovit podporu. Ano, i on může zklamat. Třeba neustojí tlak, který na něj bude vyvíjen. Zde doufám v krytí zad trenéra zkušeným Nezmarem.
   Jinak chápu jako člověka Jardu Tvrdíka, který napsal, že rozhovor o abdikaci JŠ byl pro něj lidsky ten nejtěžší v klubu. Dost bych si také na jeho místě zoufal, kdybych měl říkat člověku, kterého si vážím, kterého mám rád, kterému jsem vděčný, že ho propouštím. Že vidím perspektivu a budoucnost jinak. A nic na tom by neměnilo, že finančně se mu jistě odvděčil. To už je jiná dimenze, proti dimenzi člověčenství, proti dimenzi lidskosti. Tolik jen na doplnění vaší úvahy.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    buri     před 10 měsíci 20.12.2017 11:44 |  
    1 0

    Děkuji Donforde, pěkně napsané...

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 12:31 |  
    2 0

    Kšiltovka nemusí být nutně pejorativní. Alespoň pro mě, který je nosí v létě rád. Trpišovský si o přezdívku sám říká, neboť právě kšiltovka je jeho významné identifikační znamení. Dost možná by mu to vůbec nevadilo.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Oberyn_7     před 10 měsíci 20.12.2017 12:55 |  
    3 0

    Milý Donforde,

    děkuji za reakci, ale pokud si všimnete, tak já oslovuji Trpišovského jako pan, tak že si myslím že projevuji úctu. To, že to je sparťan jsem bral jako fakt. Neberu to jako handicap pro výkon jeho práce, ale potom co zde čtu tu špínu, která může a nemusí být pravda na pana Šilhavého a potom vynášení do nebes pana Trpišovského, tak by se na toto nemělo zapomínat.

    Uvidíme co přinese nový trenér, ale budu na něho stejně kritický jako na všechny ostatní trenéry, kteří zde působili či působit budou. V tomto ohledu jeho sparťanská minulost nemá vliv.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 13:38 |  
     3 0

     S tím souhlasím. Jak jsem již psal, Šilhavý možná není až takový "superman" jak jsem si ho idealizoval, ale slovům o nejhorších trénincích nebo absolutně nulové komunikaci se musím usmívat. A ještě jedna věc, která se stále v diskusích opakuje, mě zaráží. Titul na jaře je zlehčován s poukazem na mimořádné selhání Plzně. Naopak ještě mimořádnější šňůra výher Plzně na podzim (a z toho rezultující ztráta Slavie na druhém místě) je dávána hlavní přitěžující okolnost.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      mats     před 10 měsíci 20.12.2017 20:58 |  
      0 0

      Nějak se v tom stejně pořád neorientuju. Jestli byly vztahy trenéra s kabinou tak špatný, tak poděkování trenérovi, které se objevilo na twitteru od Simona Deliho, Milana Škody nebo Michaela Ngadeua, je od těch hráčů jenom něco jako "diplomacie"? Nevím.
      Každopádně, čeká nás zase nová etapa a jsem zvědavý, jaká bude.

 78. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  murena     před 10 měsíci 20.12.2017 09:39 |  
  5 0

  Byl jsem proto aby JŠ dostal ještě šanci vedení se rozhodlo jinak snad to bude dobré pro Slavii. Nezmarovi věřím Trpišovskýmu už méně bude to mít hodně těžký v každém případě teď kopou za Slavii a věřme že to bude ku prospěchu.

 79. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  samop     před 10 měsíci 20.12.2017 09:54 |  
  7 0

  Překvapení ? Ne ! Velmi dobrý trenér......inteligentní a je jen škoda, že je asi moc hodný......budu na něj vzpomínat vždy s respektem a v dobrém ! Hodně štěstí Jardo.........

 80. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Marcelo10     před 10 měsíci 20.12.2017 10:36 |  
  0 0

  Je naplanovana nejaka tiskovka?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 10:45 |  
   1 1

   Už za pár minut s Rosickým na Letné...:-)

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    afro     před 10 měsíci 20.12.2017 11:16 |  
    0 0

    Prodloužení smlouvy do roku 2020 jsem nečekal... :-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 11:55 |  
     9 1

     "Prestala mi fungovat hlava..." idealni predopklad prace v mngmnt RB

 81. Re

  sksjardab     před 10 měsíci 20.12.2017 10:51 |  
  5 0

  ...musím říct že je to zvláštní pocit, když odchází trenér s titulem a rekordní šňůrou neprohraných zápasu a i cílem evropské skupiny. trenér sympaťák a Slávista.
  ...jenže musím bohužel taky konstatovat že opravdu přemýšlím jakou mužstvo má herní tvář, málo kdy jsem viděl nějaký herní styl, co se týče standartek či rohů, žádný nápad zkusit signál, prostě něco jiného, nápaditeho , překvapení. .(naše standartky = přední tyč, zadní tyč a na Škoďáka. Co se týká zápasů s papírově slabším mužstvům tady v Edenu , chyběl mi tam druhý útočník, to prostě nechápu, rychlý přechod do útoku a hlavně ve vícero hráčů v 16-ce, ..dále reagování na průběh hry, a ne střídat až v 70 a někdy i déle. .. kdyby hra byla nápaditá, rychlá kombinační a bohužel jsme smolně remizovali, zahazovali tutovky a podod. tak bych byl pro setrvání trenéra, ale takto asi pro 70 % nový trenér a 30 % zůstat.
  PS : Každopádně pořád je nejdůležitější že máme jasně daného a velmi silného majitele který dokázal svůj klub oddlužit a dokázal koupit i Eden!

 82. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ados     před 10 měsíci 20.12.2017 11:23 |  
  6 0

  Děkuji trenére za loňskou jízdu za titulem. Atmosféra posledního zápasu na Strahově je pro mě jeden z největších zážitků spojených se Slavií.

  Jinak velice hezké poděkování od našeho afrického dua na twitteru. Jestlipak uvidíme něco podobného od českých hráčů, např. od Hušbyho?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Mates204     před 10 měsíci 20.12.2017 11:38 |  
   1 0

   Hušby nemá sociální sítě..

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Ados     před 10 měsíci 20.12.2017 11:42 |  
    1 4

    To jsem nevěděl. Taky na tom zrovna nefrčím. Ale něco mi říká, že by to stejně neudělal.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 11:48 |  
   0 0

   Odkaz by nebyl?
   Ne že bych nebyl rád, že sem tu informaci dáváš, ale když už na to koukáš a máš ten odkaz před sebou, můžeš ušetřit hodně práce ostatním, když jej prostě k té informaci připojíš :-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 12:21 |  
     3 0

     Děkuju.
     To je ale dost zajímavé a moc se mi nechce věřit, že by to psali jenom proto, že mají pocit, že se to očekává. A je-li to upřímné, tak to naopak nesvědčí o nějakých špatných vztazích, alespoň rozhodně ne s těmito klíčovými muži sestavy.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Kmotr (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 12:23 |  
      0 2

      Rekl bych,ze tihle dva stali vzdy tak nejak ve svem vlastnim krouzku..

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 13:49 |  
       3 0

       Tak je to logické, že zrovna tito dva černoši z frankofonní Afriky drží spolu. Ale myslím, že jsou v klubu vnímáni moc dobře. Deli se na galavečeru dostal mezi novodobé legendy, Ngadeu dostal po výhře na mistrovství Afriky od klubu Mercedes...

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 14:28 |  
       2 3

       To trochu popírá ty tvoje spekulace ne?

       • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

        smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 14:43 |  
        3 3

        tak ja myslim, ze mezi slusnymi lidmi je normalni nekomu podekovat i kdyz se v nazorech muzu lisit...navic, mi prijde, ze snad mas pocit, ze jsem si to cely na Silhavku snad vymyslel ( btw to tady potvrdili nezavisle dalsi min. 2 lidi ) nebo co, priste se vyprdnu na to sem ty informace davat, aneb cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly...:-)

        • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

         daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 15:02 |  
         1 8

         Nějak netuším za co mám poděkovat? Za to šíření bulvárních drbů? Šíření drbů a pomluv mi přijde dost neslušné..Navíc dle vyjádření hráčů to na nějakou rozloženou kabinu opravdu nevypadá.

         • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

          smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 15:16 |  
          4 2

          tvl, ja preci nepsal , aby si mi dekoval, komentoval jsem Skoduv tweet, ze je normalni podekovat trenerovi... proboha uz... zbytek nekomentuju...stejne si z toho vemes jen to, co se ti hodi...

          • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

           daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 15:22 |  
           1 0

           Tak pardon, to bylo nedorozumění z mojí strany.

           • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

            smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 15:23 |  
            0 1

            v poho...

        • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

         roygrey     před 10 měsíci 20.12.2017 20:07 |  
         1 1

         To tedy nesouhlasím. Mému bývalému šéfovi bych nikdy nepoděkoval a nepopřál štěstí. Posera, alibista, pomlouvač, lhář a křivák.

 83. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  zeleznik2     před 10 měsíci 20.12.2017 12:26 |  
  2 0

  Pane Šilhavý děkujeme za titul i za rekordní sérii neporazitelnosti

 84. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  LA11     před 10 měsíci 20.12.2017 12:29 |  
  0 0

  Kapitola JŠ uzavrena a uz se k tomu nebudu vracet.. rad/nerad uz je konec..

  Jsem moc zvedavej na novej treneskej tym ! S nejvetsi pravdepodobnosti (tvl dalsi JT :) ) trpis,kterymu teda vubec neverim.. ale abych se priznal neveril sem ani JŠ kdyz prisel, ze by to melo bejt tak jak to dopadlo ta jeho prvni sezona..

  Kazdopadne novej trener to bude mit hodne tezky ! Laťka je celkem vysoko,ocekavam vzestup formy hracu a minimalne udrzeni druhyho mista v lize a vyhrat mol cup! Cokoli jinyho bude pro me zklamani po tech udalostech ted v klubu..

  Doufam ze to bude fungovat jak si vsichni prejeme!

 85. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 12:29 |  
  2 6

  Pane Šilhavý, děkujeme za práci, kterou jste pro Slavii odvedl. Ovšem jestliže jste se nedokázal poučit z vlastních chyb, které viděli i laici, do toho jste si nejspíš nezvládl ukočírovat kabinu a k tomu měl rozpory s vedením, je asi jasné, že jste skončit musel.

  Každopádně ať už bude novým trenérem kdokoliv, bude to mít extrémně složité. Musí udržet druhé místo, vyhrát pohár, hrát koukatelný fotbal a vydržet extrémní tlak, který je spojen s prací v nejlepším českém klubu. Pořád ještě doufám, že to nebude zde všemi vzývaný a adorovaný kolotočář se sparťanským srdcem, ale že i pan Nezmar ukáže kvalitu a rozhled a přivede takového trenéra, který to zvládne. Pokud ne, dostaneme se do ještě většího průseru, než je současné druhé místo. Což by mohlo nastartovat kolotoč nesmyslných změn, koncepcí a antikoncepcí.

 86. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  martyni (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 12:30 |  
  2 0

  Jarda Silhavy je uz ted slavistickou legendou, jeden z mala treneru, kterej slavii dovedl k titulu a pro me to byl obrovskej zážitek. Letos na podzim to idealni nebylo, mel to samozrejme tezky, tahle sezona si zadala okamzity uspech v predkole LM a zaroven uspech v lize, k tomu nesmyslna serie plzne a siroky kadr, se kterym u nas nemá zadny trenér zkusenosti. Bez ruznych zakulisnich informaci, jen na zaklade sportovních vykonu, bych trenéra nemenil, nemam rad velky zmeny a na hristi se sice nevedlo, jak jsme si predstavovali, ale prusvih to nebyl a trenerovi jsem veril. Samozrejme je-li pravda, co se proslycha, za skladbu tymu nese Jarda odpovědnost a pristup k nemu zrejme nebyl idealni. Na druhou stranu se trochu obavam, esli nase silna kabina trochu neprerusta trenerum přes hlavu, když se uz podruhy dozvídáme o slaby urovni treninku, apod.. Nebylo by idealni, aby tu takhle koncil kazdej trenér.

  Respektuju pravo Nezmara vybrat si svůj tym, myslim, ma-li prinest nejakou koncepci, tak by to tak mělo byt. A doufam, ze při prvních problemech se zase nebude všechno menit:).

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 13:18 |  
   4 3

   Ja si porad myslim, ze nedostat Lastuvka dva blby goly a nedostat gol rukou v Olmiku, ze by se na podzim koukalo uplne jinak. A to mi proste na vyhozeni trenera prijde malo.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 13:34 |  
    1 2

    Jen dodám, že bychom měli o 4 body víc (36),, 4 body náskok na Olomouc, 6 na Liberec, ztrátu na Plzeň "jen" 8 bodů a byli bychom v jarní části EL

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     marcocruz (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 13:45 |  
     3 4

     A kdybychom vyhráli všechny podzimní ligový zápasy a s Plzní remizovali, tak jsme první a kdybychom porazili APOEL tak jsme hráli s Realem Madrid atd.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Gino     před 10 měsíci 20.12.2017 14:33 |  
      8 0

      Nevěřím, že bys nerozuměl tomu, co chci sdělit a kde je pointa... kdyby náhodou opravdu nikliv, tak pointou je, že podle mého názoru je tady hranice mezi úspěchem a neúspěchem příliš tenká na to, aby to stačilo k vyhazovu nejúspěšnějšího trenéra Slávie za hodně dlouhou dobu. A sorry, chlape, ale agrumentovat stylem ad absurdum je snad i pod Tvojí úroveň, ne?

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       roygrey     před 10 měsíci 20.12.2017 20:14 |  
       5 4

       Nic si z toho Gino nedělej. Bohužel někteří na této diskuzi by Šilhavého nejraději lynčovali, titul pro ně nic neznamená a už teď mají Trpiše za boha.
       Ale máš pravdu. Neregulérní gól v Olomouci. Smůlovatej zápas s Libercem. Kiks obrany a brankáře s Astanou a najednoun se tu mluví o nějakém šíleném podzimu!
       A ani nechci vidět, jak by mi nadávali, kdybych napsal: Vzpomeňme na období před rokem 2015. Važme si druhého místa a vlastního stadionu a silného sponzora a toho, že máme Slavii...

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       marcocruz (přítel SN)     před 10 měsíci 22.12.2017 17:05 |  
       0 0

       Ne já samozřejmě rozumim tomu, co jsi tim chtěl říct. Jen se tady v poslední době vyrojilo ve spoustě příspěvkž až moc "kdyby", což mi přijde občas jako velmi vratká argumentace, protože na to by se dalo navázat téměř všechno. Já rozhodně nepatřím k těm, co by tady lynčovali Šilhavýho a pak adorovali Trpišovskýho, naopak jsem neměl ani na jedno vyhraněný názor, ač zákulisní informace mluvili v JŠ neprospěch. Nicméně taky by se mohlo dost dobře stát, že kdyby JŠ zůstal a opakoval by vlastně styl svých bývalých angažmá a my skončili nakonec třeba 3. či 4. a v poháru bychom vypadli v semifinále, třeba by se tu začlo také šířit "kdybychom" JŠ odvolali už v zimě, přišel by JT, který teď je s Libercem 2. třeba. Ale to samozřejmě přehánim, jak říkáš ta hranice je nesmírně malá a nikdo neví jak by co mohlo bejt nebo nemuselo.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    jufoun (přítel SN)     před 10 měsíci 25.12.2017 11:12 |  
    0 0

    Mě hlavně vadí, že i když Laštůvka chyboval xkrát, stejně ho JŠ stále protěžoval, jakoby to neviděl.
    Chápu jakože "podržení hráče", ale toho měl Laštůvka opravdu hodně.
    Stejně tak Necid má formu, dává gól za gólem, ale JŠ opět rotuje.
    No nic už to je jedno, přejme JiT ať se mu u nás daří a posune nás k pěknému fotbalu.

 87. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ondráš     před 10 měsíci 20.12.2017 12:33 |  
  5 0

  Tak jedna kapitola končí a já se začínám už těšit na tu další..Šilhavku bych sice nevyhazoval, ale věřím, že to bude dobrý!

 88. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  TSeguinTS     před 10 měsíci 20.12.2017 12:38 |  
  13 0

  OT: Na twitteru mě pobavil Žízala: Rosický ukončil kariéru, už ho neposlouchalo tělo a teď vypnula i hlava. Má se tudíž přesunout do vedení sparty.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 13:00 |  
   0 0

   Je otázkou zda Žížala tento komentář kopíroval od smelyho nebo naopak...:-))

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 13:06 |  
    6 1

    nevim o co de, Zizalu neznam... :-) teda rikalo se tak zamlada moji zene, ale aktualne bych si netrouf rict zda-li tuhle prezdivku jeste pouziva...esi mi jako rozumis... :-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Fulham     před 10 měsíci 20.12.2017 13:13 |  
     0 0

     :-):-):-):-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Eluin (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 18:54 |  
     0 0

     Tak snad Tvá žena nečte SN :-).

 89. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  iwanowicz     před 10 měsíci 20.12.2017 13:16 |  
  6 1

  Jeste jen takova zajimavost, Silhavy byl propusten s ligovou bilanci 42 zapasu z toho 2 prohry. Historii zajimaji jen vysledky, takze jednou pri zpetnem pohledu se bude jevit takovy vyhazov celkem bizarne. Jinak latka je nastavena, takze samozrejme od noveho trenera ocekavam dlouhou serii vyher a ofensivni kombinacni fotbal, zapracovani mladych talentu do tymu a postup do Ligy Mistru. To je jasne :).

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   japhy     před 10 měsíci 20.12.2017 13:40 |  
   1 1

   A hned si můžeme zaspekulovat. Nový koště začne do sestavy zapracovávat mlaďochy, hra se rapidně zvedne, a tak vůbec. Ale bodů nebude ani tolik ,co za JŠ. Třeba proto, že zakončovat budou dále Danny, Stoch (dosaďte si vašeho oblíbeného snajpra). A? Pochválíme? Vyhodíme?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Fačín     před 10 měsíci 20.12.2017 13:50 |  
   10 1

   No, podle reakcí našich hvězd (těch opravdových - Škoda, Deli, Ngadeu) to vypadá, že jim pan Šilhavý bude chybět.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 14:27 |  
    7 4

    Hráčům věřím víc než nějakým nepodloženým spekulacím ze "zdrojů velice blízkým klubu" :D

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     JS (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 16:40 |  
     7 5

     Tak zákulisí je jedna věc a oficiální vyjádření druhá. Lidi by se mezi tím měli začít umět orientovat.

     Už vidím Škoďáka, „novodobou ikonu“ klubu, jak v den vyhazovu trenéra napíše na twitter něco jako „konečně je ta osina pryč, celá kabina má předčasné Vánoce“.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      sicilianbrno     před 10 měsíci 20.12.2017 16:59 |  
      8 6

      To je samé jako s tebou kolego. Kdyby si tu ohlásil ukončení nicku a odchod, tak tu většina oficialně napíše jaká to škoda, že už tu nebudeš, ale všichni v té větě ucítí silný zápach ironie....

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      mats     před 10 měsíci 21.12.2017 19:49 |  
      0 0

      Na druhou stranu, kdyby byly ty vztahy mizerný, tak by třeba taky nepsal nic....

 90. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  marty1988     před 10 měsíci 20.12.2017 13:50 |  
  7 0

  Ahoj Slávisti, Jardy je mi samozřejmě líto, myslím si, že lidsky je to TOP trenér u nás, jak tady moc z vás napsalo, titul, šňůra bez prohry a další a další. Co se týče jeho konce, myslím si, že Honza Nezmar v tom měl velké slovo a názor JT v tomto směru nebyl až tak podstatný. Nemůžu říct sportovnímu řediteli něco ve smyslu: "dělej si to jak chceš, odpovidas za výsledky a trénovat to bude Jarda, protože nám vyhrál titul". Honza Nezmar si to vyhodnotil (sám zažil JŠ jako hráč) a rozhodl se tak, jak se rozhodl. Já mu věřím a těším se na ty nové, byť zatím trochu nejisté časy. Pěkné Vánoce všem, SKS!

 91. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Laduk     před 10 měsíci 20.12.2017 14:28 |  
  8 3

  Neustále se tu hovoří o posunu, ještě chybí pohovořit o progresu. Nebylo by lepší vzít místo Trpišovskýho jinýho posunovacího trenéra? Protože proč se posouvat o malý kousky, když za rok se zjistí, že je někdo, kdo to po Trpišovským zase posune a zudíž by to mohl posunout už dnes o větší kus.
  Ještě, že se nedá posunovat staďákem.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 14:40 |  
   1 1

   Adepty bych hledal mezi posunovači na nádraží...

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    mats     před 10 měsíci 20.12.2017 21:05 |  
    0 0

    ...a co se týká progresu, tak kapela Progres 2 bude hrát v lednu v Rock Café. :-)

 92. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Ondráš     před 10 měsíci 20.12.2017 14:32 |  
  4 0

  No a tak teda ten Trpiš podepsal nebo jak? Tady je to samej insider (generál po bitvě), ale skutečně podstatný věci se tu nedovím:) To mám jako čekat až na Jardův twitter??

 93. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  travel (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 14:50 |  
  5 4

  Abych se zbytečně nerozepisoval a vlastně psal,co už jsem napsal dřív,dám sem můj příspěvek po utkání s Asatanou:
  Re: Slavia - Astana 0:1
  travel (přítel SN) před 12 dny 08.12.2017 09:28 | 8 1 reagovat
  Napíši svůj názor i když to nebude nic nového.
  Nepostoupili jsme do LM přes kyperský mančaft.V lize jsme 14 bodú za Plzní,stejně má Olomouc,o 2 méně Liberec a i zoufalí rumuni nám dýchají na záda.A teď jsme nepostoupili do jarní části EL.Něco je špatně,do "zákulisí" (myšleno vedení ale i do hráčské kabiny) nevidím,ale viděl jsem všechna utkání,tak k nim se vyjádřím.Herní projev vzhledem ke kvalitě kádru špatný,dělá to na mě dojem,že hráči nevědí,co mají pořádně hrát,vše je křečovité a na náhodu.Jak se utkání nevyvíjí dle představ,začnou být hráči o to víc nervozní a nezvládají kolikrát ani základní fotbalové úkony - přihrávky,náběhy do volných prostorů,zpracování míče,centry ,hra jeden na jednoho atd.
  Doufám,že stále platí,že průměr nestačí a vedení už s Nezmarem se rozhodne pro správné řešení a třeba bude platit,že "Vše špatné je pro něco dobré".
  Ještě dodám,že bych se nebránil odchodu Šilhavého,ale musí být jasné,kdo za něj přijde.Myslím si,že toto bude největší oříšek pro vedení. A od toho by se měla odvíjet i částečná obměna kádru (ta je třeba i kdyby Šilhavý zůstal) a jsem zvědav,čím mě Nezmar překvapí.
  Také doufám,že i po tomto nevydařeném podzimu,proběhnou oslavy 125 let Slavie důstojně a v optimistické náladě!

  Můj názor se nezměnil,pouze po příspěvku smelyho a potvrzení Hubáčka ,plně respektuji a souhlasím se změnou trenéra.
  Na konec si dovolím položit jednu otázku,i když je mi jasný,že příznivcům JŠ se nebude líbit.Po příspěvku smelyho a potvrzení Hubáčka,nemáte někdo dojem,že JŠ začalo jít více o vlastní prospěch,než o Slavii?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Veta (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 14:59 |  
   4 1

   No já z toho mám spíš dojem, že o ten prospěch začalo jít jiným. (viz stěžovatelé)

   Jinak souhlas, že taková situace je neúnosná.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   daadyy     před 10 měsíci 20.12.2017 15:04 |  
   5 7

   Já víc věřím hráčům, kteří trenérovi vyjadřují uznání a respekt než nepodloženým drbům.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 20.12.2017 15:07 |  
   10 0

   Tato otázka vyznívá ve světle informací, které máme od vedení, logicky. Ale že by šel Jarda až tak tvrdě ve stopách penězmilovného KJ? Zase a znova opakuji, známe jenom jednu stranu jedné mince. Z JŠ se tady dělá pomalu trenérský ignorant, který nesleduje moderní trendy, vede (se svými asistenty) nejmizernější z mizerných tréninků, má zásadní problémy v komunikaci atd. Já klidně beru, že vedení má právo být náročné, a že má plné právo být nespokojené s tím, že s našimi možnostmi není k chlubení, že máme stejně bodů jako finančně strádající nováček z Olomouce. Ale ty řeči okolo jsou z mého pohledu trochu nedůstojné.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   rak (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 15:18 |  
   6 1

   Já nevím. Všechno se odvíjí od toho, jestli to opravdu bylo tak roz... a případně také proč. Že to sem napíše pár lidí, ještě neznamená, že to přesně tak musí být. Některé informace se rychle šíří a pak to jen bere jeden od druhého. Ke konci podzimu tedy bylo vidět, že to mužstvo není v dobré pohodě.
   Celá řada dalších včetně bývalých hráčů je k tomu vyhazovu skeptická, i když nikdo nezpochybňuje Trpišovského kvality. Mně to pořád připadá trochu podivné. Divná byla i ta propagace Luhového textu, ze kterého vyplývalo, že nejlepší bude Šilhavého vyhodit a že by nám postup přes Astanu vlastně uškodil. Tak jsme tedy nepostoupili. To se objevilo těsně před utkáním s Astanou. Nevím, co si o tom myslet.
   Před časem jsem psal, že nám v podstatě ten titul uškodil tím, že byl rychlý a vyvolal nerealistická očekávání.
   U fanoušků se to dá pochopit, ale u profesionálů ne (tedy je otázka, jestli složení představenstva je až tak profesionální, přes jeho adoraci tuším od Alanora tady po nedávné debatě s fanoušky). Zcela nepochybně to uškodilo Šilhavému. Kdybychom ukopali řekněme třetí místo, asi by nebylo tolik příchodů a teď by také skoro jistě pokračoval.
   S hodnocením, jestli to v delším horizontu Slávii uškodilo vyčkám na další kroky a období. Může se ukázat, že to ve výsledku velmi prospělo, v což doufám, a nebo také, že půjdeme cestou Sparty po vyhození Lavičky, což by mě nepřekvapilo, ale jen věřím, že to tak nebude.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Dennis     před 10 měsíci 20.12.2017 20:05 |  
    7 2

    Připadají ti eventuální vítězství nad Apoelem a Astanou jako nerealistická očekávání? Fakt? Že ani po opakovaném posilování týmu v několika přestupních obdobích nejsme schopni doma porazit kyperský nebo kazašský tým? Mně to tedy přijde jako docela realistické očekávání. Stejně tak mi přijde jako docela realistické očekávání to, že budeme mít po 16 kolech ligy více bodů než nováček z Olomouce. Což nemáme... Vím, že jsem vytrhl jen kousek z tvého komentáře, ale slovní spojení nerealistická očekávání mě ve spojení s našimi podzimními soupeři a výsledky fakt sere. Už se proberte, nejsme žádný nazdárci...

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Kenny     před 10 měsíci 20.12.2017 21:06 |  
     1 1

     Tvůj názor má jeden důležitý aspekt. Nedíváš se na Slávii, její zmrtvýchvstání, její přerod, její budování, ale díváš se na soupeře. Astana ani Apoel pro tebe nejsou soupeři ( přes nezpochybnitelné úspěchy ve svých zemích a účasti v pohárové evropě ), Olmik pro tebe není soupeř ( přestože za zády v polovině soutěže nechal 12 loňských ligových celků ). Chybí mi tam trocha pokory ( kde jsme byli vloni po pěti kolech? ) a hlavně úcty k soupeři. Myslíš, že družstvo, které bylo před dvěma lety na hraně sestupu má morální nárok dívat se na soupeře typu Astany či Apoelu s pohrdáním?

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Radek097 (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 21:14 |  
      2 0

      Jen moc hráčů nezůstalo ve Slavii od té doby... proti Astaně či Apoelu nenastoupil v bráně Hrubeš, v obraně Nitrianský a v záloze Vukadinovič.

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       Kenny     před 10 měsíci 20.12.2017 22:08 |  
       4 1

       To je pravda, ale co dneska znamenají naši současní hráči z evropského pohledu? Proč ty třicátníky nikdo nechtěl a šli k nám? Kolik našich hráčů znají ve světě? Ty mi vyjmenuješ třeba základní jedenáctku MU, ale myslíš že fanoušci z vyspělých zemí znají základní sestavu Slávie? Jen mám pocit, že si ty svoje hochy moc idealizujeme, ale z evropského hlediska moc neznamenají. Vzpomeň na Konopljanku, proč tady není? Protože získat takovéhle plejery, to nás čeká ještě sakra dlouhá cesta. A nikde není psáno, že ji zdoláme.

       • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

        Radek097 (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 09:34 |  
        1 0

        MU je velkoklub, ale třeba základní jedenáctku Evertonu nebo Sampdorie bych vyjmenoval těžko... Tak jako bych nebyl schopen vyjmenovat většiny týmů, kteří postoupili do další fáze Evropské ligy, ale má neznalost přece nesnižuje kvalitu Slavie.
        Proč šli k nám a nešli jinam? Neměl o ně nikdo zájem nebo jsme na ně měli páku v možnosti hrát Ligu mistrů. Peníze asi nebudou správný argument, protože podobné by dostali kdekoliv jinde.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Laduk     před 10 měsíci 20.12.2017 15:24 |  
   11 2

   Tím, že naznačuješ, že Šilhavýmu nešlo o úspěch klubu, jen rozvíjíš ty nepodložený nesmysly. A tím, že mluvíš o jiných, mluvíš i o sobě
   Škoda, že nic neřekne Šilhavý nebo vedení klubu, takhle zůstane jen pachuť pomluv

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    rak (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 15:55 |  
    0 0

    Šilhavý by k tomu svůj názor říci měl. Na vše. Na druhou stranu to neočekávám a spíše si myslím, že jeho odchodné bylo i podmíněno tím, že nebude veřejně třeba kritizovat vedení. To jen hádám, ale myslím, že to často tak je.
    Před pár lety byl vcelku nesmyslně vyhozen Koubek, údajně s celkem velmi slušným odchodným a také se o Slávii nijak moc neotíral. Jen řekl, že tam byl ve špatný čas, což měl pravdu.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    travel (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 16:34 |  
    2 4

    Laduku,já nenaznačuji,že JŠ nešlo o úspěch klubu,ale VÍC o vlastní prospěch a navíc je to otázka.Tím,že pokládám otázku, rozvíjím nepodložené nesmysly a pachuť pomluv?To snad ne,vždyť je to tady snad diskuse , a proto sem tu otázku položil,abych se dozvěděl názory druhých.I když,jak jsem psal,bylo mi jasný,že se to příznivcům JŠ nebude líbit.
    A ještě to doplním,kdyby tuto informaci napsal Jiří1,tak bych na to vůbec nereagoval,ale smelymu a Hubáčkovi nemám důvod nevěřit.
    Plně respektuji,že tomu nevěříš,ale ty pomluvy,pachutě,nepodložené nesmysly jsou zbytečné.Takto si diskusi na SN nepředstavuji.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   ElBrody     před 10 měsíci 20.12.2017 22:20 |  
   0 0

   Já ten dojem nemám, z Jablonce mám v podstatě opačné info. O tom, že to byl schopnej trenér a férovej chlap, kterej to tam pod tim vekslákem držel celý pohromadě. Samozřejmě nevím jak to bylo u nás, ale jsem přesvědčenej o tom, že byl odvolanej čistě kvůli sportovním důvodům. A i když Twitter snese všechno, tak i ty vyjádření Škoďáka, Simona, Míši a konec konců i JT by tomu odpovídaly.

 94. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 15:36 |  
  12 8

  pokud nekomu prijde tahle zprava povedoma, az temer totozna, tak ano, ovsem je to z dubna 2015 ( idnes ) a netyka se to SKS, ale tech druhejch a nejde o Silhavku , ale o Lavicku...


  Proč ta zpráva nezní překvapivě? Sp..ta nemá velkou naději na obhajobu titulu, vypadla z boje o pohárovou trofej, plus se k tomu připočetly „hříchy“ z podzimu, kdy tým nepostoupil do Ligy mistrů a pak se následně neprobil do vyřazovací fáze Evropské ligy......

  jak to s nima vod ty doby vypada asi vime ( ne , ze by me to traplo ) ....jen doufam, ze vedeni vi co cini....

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   martyni (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 16:11 |  
   5 3

   Ahoj, no ja si na ten odstrašující pripad z odvracene strany mesice taky párkrát vzpomnel. A nektery příspěvky JS a Robinatora zde mi prisly stejne uvazlivy jako je rozhodovani toho pana, co je vede...

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    smely (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 16:17 |  
    2 2

    ...a taky se tehdy tesili na "progresivniho nastupce"....menoval se tusim Stasnty, nebo tak nejak...:-)

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     jufoun (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 17:38 |  
     5 2

     Jenže Štastný je ze starý školy, kdežto Trpišovský je mlaďoch, který má snad moderní trendy v malíku.
     Nevím jestli bude on ten pravý, ale věřím že v kombinaci s JN budou dobrý tandem.
     Pokud jde o mládí, to by nemohl Dortmund nikdy angažovat Tuchela. On toho taky moc extra neodtrénoval i když jistě bundesliga je mnohem náročnější, než naše liga.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Robinator     před 10 měsíci 20.12.2017 17:24 |  
    2 6

    Když vyhodis trenéra, nemusí to nutně znamenat zlo..ale to pochopíte až začneme hrát poradny fočus :)) teď tomuhle kroku nemůžou porozumět všichni :D

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   kjandourek (admin)     před 10 měsíci 20.12.2017 20:37 |  
   4 0

   No tak pokud se nepletu, tak to je trochu jiný příběh.. Sám píšeš, že to bylo v dubnu - čili uprostřed rozjetého jara, nikoliv před začátkem přípravného období... Takže se tam něco muselo dít něco takového, že byli nuceni do toho říznout mezi rychle jdoucími zápasy, zatímco u nás jde o vyhodnocení podzimu po jeho skončení s relativně "chladnou hlavou"... A tomu odpovídala i náhrada... "Frajeři" tehdá neměli čas na nějaké hledání a vybírání si trenéra - prostě vzali Ščasného, který na konci zimního přípravného období překvapivě oznámil Teplicím, že už nemá sílu dále pokračovat a tudíž byl zcela volný... Nikoho jiného by k tomu nedostali...

   A ono mezi námi, kdybychom předvedli Evropskou ligou jízdu do čtvrtfinále s vyřazením týmu kalibru Lazia.. tak by se asi málokdo zlobil, že?

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Crispo     před 10 měsíci 20.12.2017 22:10 |  
   5 1

   Se spartou bych nás moc nesrovnával, tam mají jiné problémy, zatímco u nás jde o ztrátu jakéhosi vítězného ducha, ruku v ruce s neefektivní pomalou a čitelnou herní stránkou a příchodem kvalitního sportovního manažera, tak u rudejch mají ten problém hlubší, včetně nekompetentních lidí, na to navazuje dlouhodobější nespokojenost vlastních fans apod. Ve Slavii jsou ty změny na postu trenéra takové postupné, vidím v tom smysl.
   DUML přišel ještě za Řebíčka a projevilo se, že na Slavii, jako "nového" adepta na titul nemá.
   Šilhavý mužstvo psychicky srovnal a nabudil, sestavu poskládal jako mozaiku účelně což DUML nezvládal, a i díky formě mnoha hráčů (Škoda, Hušby, Barák - než podepsal Udine, Muris, Pavlenka, Deli, Frydrych, Ngadeu, Lüftner), na které měl velkou zásluhu vybojoval titul. Do nové sezony tým připravit nedokázal. Mozaika se mu rozpadla, nedokázal herní stránku Slavie posunout na jinou úroveň než je impotentní obléhání šestnáctky, a spoléhání na individuální schopnosti hráčů, nikoli týmu jako celku. Přišel jako zkušený kouč a rutinér, který umí vyhrát titul, ale progres nebyl vidět ani v jeho předchozích potitulových sezonách, možná i tohle mu přitížilo, k tomu přičti příchod JN, který asi má na fotbal jiný pohled než JŠ. To přece dává smysl, že si vybere ten typ trenéra, který bude vyhovovat jeho představám, a když to spojíš s tím co jsem o JŠ napsal výše tak byla změna docela logickým krokem. A hlavně přišla na začátku pauzy, ne v průběhu sezony...

 95. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  rak (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 17:04 |  
  0 10

  Tedy ještě mně přepadla taková můra. Jestli třeba někoho nenapadlo vyhandlovat JŠ za KJ u reprezentace.
  Neberte to, prosím, jako informaci, aby z toho někomu nebylo špatně.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Kenny     před 10 měsíci 20.12.2017 20:47 |  
   6 1

   Souhlasím s částí Jarda u repre. Ta druhá polovina mi není po chuti.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Arya     před 10 měsíci 21.12.2017 10:14 |  
    0 0

    Já ne...Pokud má Jarda rozum,tak k repre nepůjde, nestojí to za to.

 96. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Sokrates55 (přítel SN)     před 10 měsíci 20.12.2017 19:06 |  
  76 0

  Dobrý večer přeji Vám všem.
  Jsou situace, kdy je potřeba něco říci. Mám velmi smutné vánoce. Takový už je život a musíme to tak brát a to všichni.
  Přesto i v této chvíli považuji za slušnost a povinnost poděkovat panu Trenérovi J. Šilhavému za jeho poctivou práci pro naší Slávii a vyjádřit mu uznání s tím, že si ho všichni považujeme a nezapomeneme mu vzdát hold při procházkou v dějinách Slávie.
  Pro každého z nás jsou asi největší překážkou vlastní limity schopností, jak co udělat líp a kvalitněji. Pak nastává to nejhorší, a to, zda jsme schopni to sami rozpoznat a odhadnout.
  Sám ze své vlastní zkušenosti jsem i jako muzikant takovou situaci zažil. Hrál jsem dle všech na svůj nástroj velmi dobře a to dost dlouho i jako amatér. Cvičil jsem a snažil se být na každou hru připravený. Jenomže muzika se vyvíjí, je stále složitější a já jsem najednou cítil, že už to líp nezahraju. A navíc, mladí kluci, co měli i lepší studia a měli techniku hry a zvládali to prostě líp začali dostávat přednost. Proto jsem sám přišel za kapelníkem a nabídl ukončení mého muzicírování. Dodnes mi právě ti mladí kluci říkají, že si mého kroku moc vážili, protože se dost těžko říká, hele fakt už Ti to nehraje tak, jak potřebujeme. A pokud si to přenesu i do situace, ve které se nyní Slávie nachází, tak asi je to podobná situace.
  Vím, neodchází se snadno, ale pokud je to myšleno dobře a ku prospěchu celku, tak je to logické.
  Náš Trenér Šilhavý asi k tomuto limitu na své trenérské cestě dospěl. Pokud vidíte jeho působení ať v Liberci, v Jablonci nebo i v Dukle, tak po vrcholu už nikdy to samé nezopakoval a spíše stagnoval, či dokonce šel výsledkově dolů. Nechci být žádným prorokem a ani to nejde. Každý z Vás, kdo psal pro JŠ či proti němu, má kus pravdy a je těžké najít to nejspravedlivější a správné posouzení jeho plusů či mínusů. Jenomže tady jde o Slávii jako takovou a také hledání cesty jak dál a být zase o "o štok vejš".
  Proto si myslím, že než změna pozdě, tak radši teď, před zimní přípravou. Nebudu teď licitovat nad novým trenérem, ať to bude pan Trpišovský či někdo jiný. To se nedělá a ať se ukáže jak sám nový trenér, tak i pan Nezmar. Mají možnost a velkou šanci, tak jim jí dejme a buďme trpěliví. A Jaroslavovi Šilhavému s úctou poděkujme, to je naše nejen povinnost.
  Moc Vám všem přeji pěkné vánoce a snad lepší celý příští rok i pro naši Slávii.
  Hlavně však hodne zdraví Vám všem přátelé, protože to je asi opravdu to jediné, co opravdu potřebujeme.
  S úctou k Vám všem
  Sokrates55

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   japoko     před 10 měsíci 20.12.2017 20:02 |  
   0 1

   Jo, je to tak. "+"

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Dobi     před 10 měsíci 21.12.2017 10:26 |  
    0 0

    I ode mne naprostý souhlas!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       před 10 měsíci 20.12.2017 21:42 |  
   6 0

   Jeden z nejhezčích komentářů. Díky za něj.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Rottax (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 09:25 |  
   4 0

   Lepší komentář jsem nečetl. Je v něm spousta moudra a pravdy! Díky za něj.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   rak (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 10:25 |  
   13 2

   Je to hezký komentář, dostal spoustu palců nahoru, sám jsem také jeden přidal. Ohledně Šilhavého ale přece jen mám pořád pochybnosti, jestli skutečně dospěl do stádia, že už by nám nemohl dát víc. Pořád se to omílá jako mantra. Jeden to opisuje od druhého. Jeho trenérská kariéra ale není až tak dlouhá. Pár měsíců v Dukle se nedá vůbec počítat. Pokud vím tak z Liberce neodešel po neúspěchu. Podruhé titul sice nebyl, ale Liberec byl stále dost nahoře. Tenkrát spíše byl přetažen Peltou do Jablonce. Tam to nebylo ono, ale nebylo to také Peltovými ambicemi? Ono to tak nefunguje, že se jen nacpou peníze do posil a pak hned musí přijít úspěch. Narozdíl od některých tedy nejsem přesvědčen, že by těch pár měsíců od léta byla dostatečná doba a spíše si myslím, že ještě měl dostat čas do konce sezóny. Je ale fakt, že je vhodnější měnit trenéra v zimě a také je otázkou, jestli situace s kabinou a tréninky byla tak nedobrá, jak se píše výše. Hráči nám to určitě neřeknou. No, možná s vyjímkou těch, kteří odejdou.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    malan (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 12:06 |  
    6 5

    Dle reakce hráčů na twt (Deli, MNN, Škoda) to nevypadá, že by kabina stála proti trenérovi, spíše jenom pár ufňukaců.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     Arya     před 10 měsíci 21.12.2017 12:09 |  
     4 5

     Na druhou stranu,to že někdo něco plácne na twitter ještě neznamená,že si to opravdu myslí. Je to hezké gesto,ale kdo ví jak je to doopravdy

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      daadyy     před 10 měsíci 21.12.2017 12:30 |  
      8 1

      Pokud by si to nemyslel, tak tam nemusí plácat nic ne?:) Nepamatuji si, jak to bylo pod odchodu Dumla..

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   sauvignon     před 10 měsíci 21.12.2017 13:30 |  
   3 0

   Pane Sokrate, díky za Vaše komentáře, čtu je moc rád. Přeji Vám hodně zdraví, a ať Vánoce nemáte přece jen tolik smutné, rád bych vás potěšil citátem z vánočního příběhu: "Zvěstuji vám velikou radost, která bude pro všechen lid. Dnes se vám narodil Spasitel, Kristus, Pán, v městě Davidově." Tak se držte a zase něco napište!

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   Jachym     před 10 měsíci 21.12.2017 14:58 |  
   4 1

   Ahoj, Sokrate. Jsem rád, že ses ozval i v nelehké době, kterou prožíváš. Držím palce, přeji vše dobré a připojuji se srdečně s přáním pevného zdraví. Opravdu nic lepšího nelze přát, a to mám nyní naštěstí jen chřipku.

   Napsal jsi moc hezký příběh ze života. Týká se ale spíše nadaného hráče (v naší analogii fotbalisty) než kapelníka/dirigenta (trenéra). Jarda Šilhavý ještě zdaleka nepatří do starého železa a své mimořádné kvality jistě prokáže brzy v jiném ansámblu. Spíše bych řekl, že už nemohl posunout dosavadní ansámbl k vyšším výkonům (laťku si sám nasadil mimořádně vysoko) a nezkrotil tým výrazných individualit (hrajících na různé nástroje) a nezajistil žádaný soulad. Respektive hrály proti němu také okolnosti a představy vedení. I tak to ale byl pořád velmi slušný standard.

   Ať tobě i nám všem dělá Slavia příští rok radost i s novým kapelníkem, který zřejmě přijde s jiným repertoárem. Přejme si, aby i provedení mělo úroveň hodnou jména souboru. Kapelníci odcházejí a vyhrávají, ale "těleso" jako Slavia samozřejmě musí fungovat věčně.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Jachym     před 10 měsíci 21.12.2017 15:03 |  
    0 0

    Mělo být sice původně kapelníci odcházejí a přicházejí, ale to vyhrávání s tím musí být nerozlučně spojeno :-)

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   bongor     před 10 měsíci 21.12.2017 15:56 |  
   4 6

   ahoj Sokrate,vidíš ,to jsem ani nevěděl,že jsi také kolega muzikant.I já jsem nechal profi muziky,ale asi moc brzy,ve 37 letech.Kdy skončit,to je asi u každého "řemesla" jinak.Fotbalisti končí tak okolo 35-37 let,muzikanti to myslím nemají nějak striktně nastavené,třeba Charles Aznavour bude mít koncert v Praze na jaře v 93 letech.Zpívá při něm 1 a půl hodiny skoro nonstop.Určitě nikdo neřekne,co sem ten dědek leze,my chceme Sammera Issu.Můj názor na konec JŠ je jak známo takový,že ten "dědek"ještě měl na to Slavii něco dát.I ty blbý bídy si nechávají zmrzlináře a dávají mu čas.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Sokrates55 (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 17:50 |  
    6 0

    Přeji Vám všem pěkný večer a díky za hezká slova. Věřte mi, že to moc a moc pomáhá.
    Také věřím, že se vše zase časem polepší a přijde i ta trocha radosti :-).
    Víte, těžko se hledá nějaký vhodný příměr k tomu, že Trenér Šilhavý je odvolán a přijde trenér nový. Vím, že i ten můj popsaný příběh není úplně to "pravé ořechové", ale vycházím ze svých vlastních poznatků a zkušeností. A můj přítel Jáchym aniž by tušil souvislosti možná uhodil ten pomyslný hřebíček přímo na hlavičku. Myslím to o tom dirigování. Tak jako Trenér Šilhavý určitě bude dobrým dirigentem u jiného celku, tak i já místo hraní budu už po desáté dirigovat krásnou vánoční mši Jana Jakuba Ryby "Hej Mistře" v našem kostele. Sejde se okolo dvaceti muzikantů a asi ten samý počet zpěváků a doufám, že zase v našem kostele uděláme radost všem, kdo tu krásnou "půlnoční" přijdou poslechnout. Ta Rybova mše je tak nádherná, že by měla být snad i národním pokladem. Alespoň tak to cítím, je to pro mne velká čest (ale mám vždycky velkou trému, aby se to povedlo). Něco jako ta naše Slávie.
    A jak říká přítel Sauvignon a právě této mši při Agnus Dei se zpívá : "Toto jest dítě vznešené, z láskou a pokorou zrozené......".
    Tak pěkné vánoce a na jaře příštího roku vzhůru na naší Slávii.
    Sokrates55

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     davy     před 10 měsíci 21.12.2017 20:35 |  
     0 0

     No nevím... já být na místě toho kapelníka, tak bych se Vás snažil ukecat, ať si ten odchod rozmyslíte. Protože jinak by hrozilo, že namísto Vás přijde nějaký namyšlený fracek a kapela by možná fungovala muzikantsky, ale ne lidsky. Je to kolektivní záležitost, stejně jako fotbal.

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      smely (přítel SN)     před 10 měsíci 22.12.2017 08:54 |  
      0 0

      tak kapela muze hrat jak z partesu, ale kdyz ti to vzadu zabije bubenik, tak je to stejne k prdu... :-)

 97. nový trenér

  rak (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 14:25 |  
  4 9

  Tak by mě zajímalo, jestli se čeká s oznámením nového trenéra, tedy předpokládaného Trpišovského, z nějakých formálních důvodů. Pokud se ještě o něčem jedná a nebyla jasná dohoda před tím, pak by to bylo totální amatérství, spíše bych to označil horším slovem, z naší strany. Po oficiálním odvolání Šilhavého už vyjednávací pozice nemůže být horší a musí se kývnout téměř na cokoli.

  • Re: nový trenér

   Jakob     před 10 měsíci 21.12.2017 14:47 |  
   2 0

   Myslím že odpovědní to mají v patrnosti :-)

  • Re: nový trenér

   bububu (přítel SN)     před 10 měsíci 21.12.2017 15:58 |  
   26 1

   Aha, takže jestli se jednalo s Trpišovským před odvoláním JŠ, tak je to zrada a nefér jednání vůči Šilhavému, jestli se jednalo až po jeho odvolání, tak je to zase amatérismus.

   Některým fanouškům je opravdu těžké se zavděčit.

   • Re: nový trenér

    rak (přítel SN)     před 10 měsíci 22.12.2017 00:58 |  
    0 0

    Nesmysl. Tak samozřejmě, že to vidím tak, jak jsem napsal.
    Jsou dvě různé situace. Někdy je jasné, že to s daným trenérem dál moc nejde. Je prostě odvolán a mužstvo vede třeba asistent. Pak se hledá nějaký lepší trenér. V té situaci snad nejsme, i když to teď tak vypadá.
    Já to vidím tak, že máme nadprůměrného trenéra, ale jak se tedy píše a vidí to tak i vedení, už nás nemůže posunout dál (já už jsem tedy na toto klišé trochu alergický) a hledáme či máme lepšího. Těch jistě není mnoho a máme tedy v hledáčku jednoho zcela konkrétního. V této situaci je třeba s tím lepším nějak jednat dopředu. Samozřejmě nejlépe tak, aby se o tom všude nepsalo několik týdnů. To je docela nefér vůči stávajícímu, když se to dočte z médií. Když oficiálně vyhodím toho dobrého trenéra, tak najednou nemám v ruce nic. Nejde o to sehnat nějakého trenéra a ještě si vybírat , ale jednoho konkrétního. Teď si představte, že třeba Karl najednou nastaví ty podmínky tak, že budou zcela neúnosné, protože vidí, že teď už ani nemáme možnost pokračovat se Šilhavým a dobré alternativy se těžko hledají.

    Ty dvě situace jsou úplně různé. Já tedy doufám, že k tomu špatnému scénáři nedojde, ale zase by mě to tolik nepřekvapilo.

    Ještě tedy k tomu časování. Určitě se nabízí ještě docela férová možnost domluvit se se stávajícím trenérem na ukončení a odstupném a nechodit s tím nějaký kratší čas na veřejnost a ten věnovat intenzivnímu jednání s novým.

 98. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Novasinho     před 10 měsíci 21.12.2017 18:19 |  
  2 0

  Docela by mě zajímalo vyjádření JŠ k tomuto odvolání, škoda, že ho zatím nikomu neposkytl, pokud je mi známo.

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   edenian     před 10 měsíci 21.12.2017 22:47 |  
   1 1

   Asi by to pro nej bylo podstatne " tezsi" nez pro Tvrdika

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Helmuth     před 10 měsíci 22.12.2017 10:19 |  
    1 0

    Jestli ono náhodou nefungují dohody typu - chceš zlatý padák? OK, tak ale situaci nebudeš komentovat.....:-) Co si budeme namlouvat - ono to nebude směrem k letnímu posilovaní atd. zdaleka černobílé a nyní se navléklo skoro všechno na pachatele jménem JŠ, což je v tuto chvíli pro vedení SKS, minimálně směrem k fanouškovské základně, výrazně jednodušší.....

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     afro     před 10 měsíci 22.12.2017 10:43 |  
     0 0

     !!! Mám na to obdobný názor.
     #JSVCDskodnejnebude

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      kjandourek (admin)     před 10 měsíci 22.12.2017 20:32 |  
      0 0

      No tak to na fanouškovském setkání s vedením několikrát zaznělo zcela natvrdo... :-)

      • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

       afro     před 10 měsíci 23.12.2017 10:25 |  
       0 0

       To je dobře, že si vedení na nic nehraje. ;-)

 99. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Pava1     před 10 měsíci 21.12.2017 18:55 |  
  2 0

  Dneska bylo ve zprávách,že do Liberce míří Holoubek

  • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

   praktik     před 10 měsíci 22.12.2017 07:55 |  
   1 7

   To se mi skutečně líbí,když zprávy o Slavii se musí získávat z jiných zdrojů než slavistických.Tanečky kolem odvolání nebo jmenování trenéra trvají už dost dlouho.Křetínský se vyjádřit dokázal.

   • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

    Vici     před 10 měsíci 22.12.2017 08:58 |  
    2 0

    Myslim ze uz jsme se poucily (alespon v to doufam) na pripadu Sural. Neni hotovo dokud nejsou na smlouve podpisy obou stran. Zrejme neni co komentovat. Taky bych uz chtel mit jasno , jarni priprava se blizi ale zrejme hotovo ve smyslu podepsane smlouvy neni.

    • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

     smely (přítel SN)     před 10 měsíci 22.12.2017 09:09 |  
     0 0

     Liberec chce prej za Kolare 2,5 mega v Eur....tak nevin, nevim s tim jeho prichodem...Karl to zdime slusne....

     • Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

      Jachym     před 10 měsíci 22.12.2017 10:04 |  
      0 0

      To už by bylo skoro jako jsme utržili za Pavlenku, hvězdného gólmana bundesligy...

 100. Re: Jaroslav Šilhavý končí ve Slavii

  Rysavold     před 10 měsíci 25.12.2017 15:01 |  
  0 0

  Pan Šilhavý se stal legendou. Pro pana Trpišovského je to velká výzva.Ať se mu to taky podaří.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen