Hráči Slavie

Hodnocení slávistů - 21. kolo

Derby, které nemá dlouhá léta obdoby, bylo včera k vidění na Letné. Spartě nestačilo ani poločasové vedení o tři branky a zápas po skvělé druhé půli od Slavie skončil smírně 3:3.

Na úvod bych chtěl říct, že tohle byl fotbal, který baví. Plný stadion, proti sobě dva odvěcí rivalové a přestřelka s nevídanou zápletkou. Emoce prostě včera tryskaly proudem. Jindřich Trpišovský to v zimě sliboval a slovo zatím drží. Navíc se mu kromě nevydařeného startu v Jihlavě daří i výsledkově, takže já jsem s jeho dosavadním působením na naší střídačce spokojen. Slavia na jaře zkrátka nenudí, což je dobře. Stejně tak se mi líbí, že náš trenér je schopný (na rozdíl od směšně ubrečeného sparťana Hapala) přiznat své chyby (a snad se z nich i poučit).

A že těch chyb v základní sestavě několik bylo. První poločas se nám totiž nevydařil a byl jako z toho nejčernějšího snu každého slávisty. Naši byli nekompaktní a dělali vzadu strašné chyby, ostatně první dvě branky byly v podstatě vlastní. Sparta tak v půli zaslouženě vedla 3:0 po řádění stamilionové posily Stancia a nejeden fanoušek sešívaných by o pauze na zasněžený trávník nejradši hodil ručník. To by ovšem neudělali naši hráči ani naši fanoušci na stadionu. Týmu pomohla dvě střídání, kdy Hromada zhustil střed hřiště, kde nestíhal Danny, a Van Buren oživil naši hru za Frydrycha, se kterým v obraně cvičil Plavšič. Sparta se pak, jak už je v této sezoně jejím zvykem, zalekla vedení a byla značně pasivní. To jí vycházelo do 70. minuty, kdy Stoch parádní ranou a svým prvním soutěžním gólem ve Slavii odšpuntoval závěrečný nápor sešívaných, po kterém přišla v nastavení vyrovnávací trefa na 3:3! Za mě neskutečný zážitek, skvělý zápas, na který se bude vzpomínat roky, a remízu jsem si tentokrát užil na plné pecky, jako kdybychom vyhráli. V tom nejlepším světle se ukázala morálka našich hráčů, týmový duch i neustávající podpora fanoušků Slavie! Ukázali jsme, že jsme silnější a soudržnější klub než současná Sparta, ač posilněná rekordními přestupy.

Okomentovat tentokrát musím samozřejmě video, které hrálo až nebývale zásadní roli. Odvolány po něm byly dva góly, penalta a naopak jedna penalta byla dodatečně odpískána. Je sice pravda, že fanoušek si nemůže být hned jistý, jestli gól platí, což může snižovat bezprostřední euforii, pro mě je ale mnohem zásadnější přínos videa v podobě fair-play hry. Zvláště včera sudí nebývale chybovali (z toho jen jednou ve prospěch Slavie a třikrát v její neprospěch) a jen díky videu nebyl zápas nevratně pokažen zásadními přehmaty. Takto se hrálo o dvě minuty déle, ale zato byly všechny zásadní situace vyřešeny dle pravidel a nemusí se dva týdny spekulovat o rozhodčích a co by kdyby. Pro mě jde jednoznačně o posun kupředu, navzdory výše zmíněnému negativu videa. Kdyby rozhodčí byli dlouhodobě nestranní a chybovali na obě strany, tak bych video jako nutnost neviděl. Ale něco takového platí možná tak v Anglii. Vždyť si vemte, kolik ošemetných situací bylo písknuto ve prospěch Plzně a kolik v její neprospěch. O devadesátých letech a přelomu tisíciletí ani nemluvě. Osobně se sem tam nechám okrást o emoce (a někdy mi je naopak video přidá jako třeba v případě penalty na Tecla, která by jinak zůstala nepovšimnuta) a budu sledovat férové sportovní měření sil, než abych byl účastníkem ze zákulisí (nebo od benzinky) ovlivněné taškařice.

Hráči jsou hodnoceni od 1 (nejhorší) do 10 (nejlepší).

Ondřej Kolář - 2 - Minulé zápasy nás podržel, derby ale Ondrovi hrubě nevyšlo. První branka padla po jeho obrovské chybě, kdy si do sítě srazil Stanciovu střelu takřka z nulového úhlu. I třetí gól v naší síti vypadal všelijak. Je pravda, že střela byla lehce tečovaná, ale brankář by měl mít bližší tyč při střele z takto výrazného úhlu pokrytou. Ve druhé půli jednou nejistě vyrazil míč do Štetiny, od kterého se v jasné šanci naštěstí odrazil jen do zámezí. Připsal si i pár docela dobrých zákroků, ale šlo o střely, které by měl ligový brankář chytat.

Michal Frydrych - 3 - Minulý zápas, kdy jsme byli v tlaku a kdy se Michal často dostával do zakončení, mu seděl. V derby to bylo bohužel naopak. Sparta hrozila rychlým přechodem po stranách a Frydrych hbitému Plavšičovi od začátku nestačil. Jeho stažení v poločase bylo správným krokem.

Jakub Jugas - 5 - Asi se nedá říci, že stopeři odehráli svůj part na výbornou, když jsme dostali tři branky, ale ani bych neřekl, že ve stoperské dvojici byl zásadní problém. Snad jen tutovka Lafaty v první půli vzešla po nedůrazu Jugase. Ve zbytku zápasu si Jakub vedl celkem spolehlivě a ve druhé půli podobně jako s Olomoucí přispěl v roli dobře hrajícího posledního k našemu tlaku.

Simon Deli - 6 - Platí pro něj co pro Jugase. Občas naši stopeři, stejně jako celý tým, působili poněkud rozháraným dojmem, celkově ale nepropadli. Deli se navíc blýskl důležitou brankou na 2:3 po rohovém kopu. Ač Simon není častým střelcem a při útočných standardkách se prosazuje sporadicky, tak tentokrát za gólem zamířil naprosto nekompromisně. Skvělý moment!

Jan Bořil - 5 - Právě z jeho strany dal Stanciu úvodní branku, ale Bořilova absence ve vymezeném prostoru byla spíše důsledkem předchozí situace. V první půli měl v obraně problémy, ve druhé ale přidal a přispěl k našemu tlaku. Vyzdvihl bych i jeho parádní gólovou střelu, ač kvůli ofsajdovému postavení nahrávajícího Škody nakonec nebyla uznána.

Miroslav Stoch - 7 - Jen mohu souhlasit se slovy trenéra Trpišovského, že jdou Stochovy výkony významně nahoru. Začíná být mnohem přímočařejší a nebezpečnější, přidal dozadu a nyní se konečně i dočkal vytoužené soutěžní branky v sešívaném dresu! A gól to byl parádní a nesmírně důležitý. Při střele z velkého úhlu před ním bylo několik hráčů a místo bylo jen vyloženě těsně pod břevnem. Právě tam ale Stoch krásnou ranou zamířil. I ve zbytku zápasu patřil k našim nejaktivnějším hráčům. Za mě tentokrát nejlepší slávista. Jen tak dál!

Tomáš Souček - 5 - Jeho vlastní trefa byla strašná, tam zamířil úplně neomylně k tyči, ačkoliv nebyl intenzivně tísněn. Ještě předtím nedokázal u čáry pokrýt centr na Lafatu, který přestřelil odkrytou branku. Jinak ale nehrál špatně, naopak ve druhé půli hrál velice dobře a patřil k našim nejlepším hráčům. Získával míče, jistě je rozdával a přispěl k naší územní převaze. V součtu s tím smolným momentem ale nakonec dávám jen lepší pětku.

Josef Hušbauer - 6 - Rohy kope výborně a je v tom nejlepší z mužstva. Tentokrát po jeho rohu snížil na 2:3 Deli. Z mého pohledu je mnohem přínosnější, když je rozehrává on, než když se pokoušíme o kombinaci nakrátko, která zřídka kdy vůbec vede k centru do pokutového území. V první půli se poněkud hledal, ve druhé už patřil k viditelnějším hráčům a často se pokoušel o střelbu.

Danny - 3 - Zápas mu nevyšel a až příliš krutě odhalil jeho nedostatky vůči Hromadovi. Danny nestíhal směrem dozadu, byl až příliš laxní a naše obrana byla často průchozí. Tentokrát nedokázal využít ani svého nesporného umu a příliš se mu nedařilo ani směrem dopředu. Nepodržel míč a pokazil i lehkou přihrávku v nadějném přečíslení. O půli byl správně střídán, protože výrazně pracovitější Hromada byl tentokrát lepší volbou.

Eduard Sobol - 4 - Nedá se říci, že by vyhořel a ani neměl tak výrazně špatné momenty v útoku jako proti Olomouci. Je to ale dobře? Minule měl alespoň dobré náběhy, tentokrát toho předvedl hodně málo a patřil k nejméně výrazným hráčům na hřišti. To ve druhé půli dobře ilustroval sníh na pravé straně obrany Sparty, kde Sobol vyšlapal sotva pár cestiček, ačkoliv Slavia měla celý poločas převahu.

Milan Škoda - 6 - Ač bojoval, tak se nedá říci, že by to byl úplně jeho zápas a do šancí se nedostával. Velmi ale oceňuji, jakým způsobem proměnil těžkou rozhodující penaltu v nastaveném čase. Zachoval chladné nervy a vzal do na sebe jako správný kapitán!

Jakub Hromada - 7 - Na úvod svého vystoupení na hřišti hned dostal žlutou kartu, to byl ale jediný stinnější moment Hromadova pobytu na hřišti. Se Součkem ve středu pole poctivě pracoval, z čehož profitoval celý tým i Hušbauer, který mohl být nebezpečnější směrem dopředu. Jakub si navíc připsal i asistenci na Stochův gól. Myslím si, že poctivý výkon, asistence a odehraný vítězný poločas 3:0 na Spartě si sedmičku zaslouží.

Mick Van Buren - 6 - Nedařilo se mu sice vše, na co sáhl, jako proti Olomouci, i tak ale jeho nasazení oživilo hru Slavie. Van Buren byl aktivní a připsal si i některé hezké průniky, ač z toho větší šance nebyla. Bohužel musel kvůli zranění střídat. Vypadalo to vážně, naštěstí by ale Mick měl být ještě na jaře k dispozici, když léčba zlomené zánártní kůstky zabere okolo šesti týdnů.

Stanislav Tecl - 6 - V závěru dostal šanci a opět ukázal, že si další minuty v sešívaném dresu zaslouží. Po chybě Zahustela vybojoval svým průnikem do malého vápna Sparty rozhodující penaltu.

 

21. kolo - Sobota 17. 03. 2018 17:30

HET liga, 2017/2018
3 - 3
3 - 0
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha

12. vlastní (Kolář); 31. vlastní (Souček); 44. Stanciu

SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

70. Miroslav Stoch
83. Simon Deli
90. Milan Škoda (pen)

Komentáře (272)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  LadaJel     před rokem 18.03.2018 18:13 |  
  16 1

  Hodnocení znovu velmi přesné. Jen u Koláře bych ten zákrok ve druhé půli po přímém kopu Stancia hodnotil naopak - je psáno jako nejistý zákrok, který se pak odrazil od Štetiny mimo, ale myslím, že ve skutečnosti chytil Kolář jasný gól. Ten přímý kop byl zahraný skvěle a šlo by to do brány - za mě tedy spíš velmi dobrý reflex s trochu štěstí, že Štetina z toho neskóroval..:-) Navíc to bylo za stavu 3-1 a kdyby to tam spadlo, asi bychom už nedorovnali...

  Jinak se mi moc líbí po vyrovnání na 3-3 ta soudržnost týmu při oslavě toho gólu. Sprint k rohovému praporku skoro od všech z lavičky v čele se Standou Vlčkem a konče trenérem Trpišovským. To mi připomíná Jürgena Kloppa a je to výborné.:-)

  A ještě jedna zmínka - video v čase 4:30 a radost fotografky po verdiktu hlavního sudího o tom, že se bude kopat penalta pro nás..:-)) https://www.youtube.com/watch?v=QKAx4g14UpA&feature=youtu.be

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Merlinus (přítel SN)     před rokem 18.03.2018 18:39 |  
   4 0

   :-)) Ta fotografka nema chybu...

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    winter (přítel SN)     před rokem 18.03.2018 18:44 |  
    3 1

    Sympatická slečna :))

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    kjandourek (admin)     před rokem 18.03.2018 19:37 |  
    2 0

    Evidentně měla radost, že bude mít zajímavé fotky... :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Nosorozec     před rokem 18.03.2018 20:04 |  
    1 5

    Tu kočičku bych rád viděl bez kapuce :)

 2. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  qwertz0099     před rokem 18.03.2018 18:20 |  
  1 7

  S hodnocením souhlasím, možná Kolářovi bch dal 3. Aj. Jindřich Trpišovský nepočítá s MNN a má svolení si hledat angažmá.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Alanor (admin)     před rokem 18.03.2018 18:23 |  
   6 1

   U Koláře jsem uvažoval mezi 2-3.

   Co se týče Ngadeua, tak je to jen vymyšlený příspěvek z jedné stránky na FB, která se vyloženě zabývá přestupovými spekulacemi. Zkrátka žádné oficiální stanovisko klubu. Je jasné, že jeho pozice v týmu je po změně trenéra jiná, ale takové spekulace nemají smysl. Ostatně včera se také zasvěceně spekulovalo, jak nenastoupí Škoda, Deli i Hušbauer a nakonec to byla blbost. :)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Pava1     před rokem 18.03.2018 19:59 |  
    3 2

    Tady si myslím,že je zásadní problém v podpoře útoku a přesnosti přihrávek.víme,že Trpiš,chce všechno v rychlosti a přesnosti dopředu a v případě ztráty rychle zpět a na to náš Míša moc není.
    Navíc mu asi moc nesedí zima,ale kolikrát za to ani nemohou.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Fačín     před rokem 19.03.2018 13:12 |  
    0 6

    Další účelové vytváření mlhy. Ngadeu se s Trpišovským evidentně o něčem nepohodl a byl odstaven. Zraněný není (kdyby byl, tak o tom víme).

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Rooney     před rokem 19.03.2018 17:19 |  
     3 0

     Dalsi ucelove vytvareni spekulaci... Nebo mas snad nejake dobre info, ktere tu ostatni nemaji?

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Fačín     před rokem 20.03.2018 06:46 |  
      0 3

      Promiň, ale vidím, co vidím. Spekulace vytváří akorát naše vedení tím, že odmítá situaci komentovat - to samo svědčí o tom, že něco není úplně standartní. Kdyby byl zraněný, tak se to někde zmíní. Prostě se Trpišovskému nehodí (nebo se na něčem nepohodli, někomu se něco nelíbilo) a proto nehraje. Na to není potřeba nijak konspirovat.

      Ostatně varoval jsem před podobnými věcmi, už když Nezmar s Trpišovským přicházeli. Jako příklad jsem udal například i Kingueho, kterého po testech v Liberci odmítli s jakousi větou ve smyslu, že kdo nedělá, co oni chtějí, tak nemůže být v týmu.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Karel13     před rokem 20.03.2018 10:50 |  
       0 0

       A Ty si myslíš, že někdo, kdo nedělá co chtějí trenéři, by měl být v týmu ?

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Rooney     před rokem 20.03.2018 17:51 |  
       1 0

       Ja bych taky rad vedel cim to je, ale hrozne mi vadi, ze to tu dost lidi dava automaticky za vinu JiT. Co kdyz je chyba treba na strane MNN? Treba se mu nelibilo, ze na nem novy trener nebude chtit stavet okamzite a dal to nevhodne najevo, treba neplni ty takticke pokyny jak jsem psal, muze tam byt i nejaky prohresek skrze disciplinu/zivotospravu a nakonec muze byt i zraneny, akorat se to z nejakeho duvodu nezverejnuje. Uz i JS vzdy rikal, ze tym a Slavia je vzdy dulezitejsi nez jednotlivec a trener preci nebude svou filozofii menit kvuli tomu, aby mohl MNN hrat... Takovy Stoch evidentne pochopil, ze pokud svou hru nezmeni, tak hrat nebude a jak mu to prospelo.
       Ohledne Kingua mi to prijde vcelku logicke, ze pokud hrac nehraje a neplni si to, co po nem trener chce, tak nehraje. A kor u Trpisovskeho stylu, jde kdyz ti 1-2 hraci vypadnou ze systemu, tak se to zborti...

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Fačín     před rokem 21.03.2018 12:40 |  
        0 2

        Problém je ten, že jednoduše tak silný kádr nemáme, abychom si mohli dovolit takového hráče ignorovat. Nevím, co si udělali, něco asi ano, ale existují taková řešení, jako například kompromis nebo dohoda. Uraženě někoho odstavit není vůbec elegantní řešení.

        Ano, Slavia je víc než jednotlivec. Ale nevím o ničem, co by Ngadeu udělal špatně, naopak, má lví podíl na našem loňském titulu a ani na podzim rozhodně nehrál špatně.

        A pokud Trpišovskému nesedí do stylu hry, tak se jí děsím ještě víc než předtím, protože naopak on by měl být základním kamenem naší defenzivy. Která je na jaře neuvěřitelně chaotická a inkasujeme spoustu laciných gólů - jeden z důvodů může být právě i Ngadeuova absence.

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         Rooney     před rokem 21.03.2018 17:43 |  
         0 0

         Ja to zkusim rict jeste jinak. Ngadeu je bezesporu vyborny defenzivni hrac, ktery mel opravdu lvi podil na nasem titulu. Je potreba si ale uvedomit, ze JS mel svou hru zalozenou na precizni defenzive, proto mu tam pasoval i na pozici DZ. Zaroven byl ovsem nas velky problem pocet utocicich hracu, resp. doplnovani osamoceneho utocnika. Casto se na to nadavalo i zde a bylo to opravnene. Skoda tam byl odstrihnuty, rval se s presilou a ke konci uz tim byl tak otraveny, ze sel vykonostne dost dolu. A jednim z duvodu tohoto stavu byl dle me prave MNN na DZ, jelikoz nebyl schopen tu hru tvorit sam a museli se k nemu stahovat i ostatni.
         Trpisovsky nema svou hru postavenou na individualitach, ale na tymovem vykonu, kde si kazdy musi plnit sve povinosti a kazdy by mel byt schopen podporit utok. Diky tomu mame vice hracu v utoku, Skoda ma komu sklepnout pripadny nakop a ve vapne pri centru je daleko vice nasich hracu. Vysledkem teto hry je vice vstrelenych golu, logicky vsak bude vice i tech obdrzenych.
         Nase defenziva momentalne trpi tim, ze tam neni Kudela, ktery tenhle styl obrany zna a dokaze ostatni ridit. Kdyz v prvnich zapasech hral, bylo to podstatne lepsi nez v poslednich zapasech, kdy nehral. A zase se vracim k tomu, ze Jugas je asi lepsi stoper nez Kudela, ale v tomhle systemu je na te pozici nomentalne prinosnejsi Kudela. Stejne je to u Dannyho, ktery je lepsim hracem nez Hromada, ale hra nasi zalohy je lepsi s Hromadou. A nakonec je MNN lepsim boricem bez Soucek, ale celkovy prinos pro tym ma Soucek proste vetsi... Ono je potreba nebrat v uvahu pouze "kvalitu" jednotlivce, ale i jeho vhodnost do systemu a "kompatibilitu" se spoluhraci.
         Takze zaverem se budu opakovat, ale opravdu rad bych MNN videl na pozici stopera, ale velmi nerad bych ho pri soucasnem systemu hry videl na pozici DZ.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Fačín     před rokem 21.03.2018 12:50 |  
        0 2

        Á propos, Slavia je víc než jednotlivec. To ale platí i pro Trpišovského a Nezmara! Oni si z nás nemůžou dělat pokusné králíky. Když budou vyhazovat (nestavět) naše nejlepší hráče, tak to Slavii nijak nepomůže.

        Jejich úkolem je udržet Slavii nahoře a eventuelně jí posunout ještě výš, ne si "honit ego" tím, že odstavím hráče, třeba jen proto, že se na něčem nepohodli. To mi přijde krajně neprofesionální. Měli by taky respektovat hierarchii v kabině, ne tu dělat bordel ve stylu - "teď jsem tady já a bude to všechno po mým, protože jsem to řekl, tečka"

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   afro     před rokem 18.03.2018 18:28 |  
   7 0

   Ja bych te poprosil a plati to obecne pro vsechny, jestli bys v pripade spekulaci tohoto typu uvadel zdroj. To mnohdy dost napovi o duveryhodnosti zpravy. Diky.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Alanor (admin)     před rokem 18.03.2018 18:38 |  
    3 0

    Zdroj je předpokládám FB stránka Přestupy a spekulace, kde už před pár dny informovali o tom, jak se má Slavia prodávat atd. S Ngadeuem si to vymysleli jen z toho, že nehraje. Míša je normální součást kádru a Slavia se ho určitě nepotřebuje zbavovat za každou cenu (jako třeba Floa, který byl i oficiálně přeřazen do juniorky). Natož aby zveřejňovala nějaká taková prohlášení a snižovala tím jeho cenu.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     iwanowicz     před rokem 18.03.2018 19:49 |  
     7 4

     Byl bych opravdu rad, kdyby vedeni jasne reklo, co se deje kolem Ngadeua. Je to reprezentant Kamerunu, mistr Afriky a tyhle spekulace a informacni vakuum mi prijde od klubu jako je Slavia celkem neprofesionalni.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Nosorozec     před rokem 18.03.2018 20:06 |  
      9 2

      Byl bych hodně nerad, kdyby Ngadeu odešel. Je to hráč, který dokáže u soupeře vyvolat respekt a na DZ je poměrně i gólový.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       iwanowicz     před rokem 18.03.2018 20:34 |  
       2 2

       Mam to taky tak, predvedl za Slavii nekolik dominantnich vykonu, v zapase je neprehlednutelnej. Mimo jine Koubek ve studiu pred zapasem mluvil o Ngadeuovi, ze je zraneny. Komentator na to, ze byl pravdepodobne odstaven a na to Koubek, ze je prekvapen a ze ma tohoto hrace hodne v respektu.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Harvey     před rokem 18.03.2018 22:08 |  
      4 1

      Proč je to neprofesionální? Preferuješ vyjádření "Míšu nechceme"?
      Takové vyjádření může přijít pouze v případě, že se hráče nedaří prodat, aby se zvýšil zájem o něj, byť za cenu snížení ceny.
      ...
      A třeba u Micka, který není reprezentant ani mistr Evropy by to bylo už profesionální?
      ...
      WTF

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       iwanowicz     před rokem 19.03.2018 15:04 |  
       0 0

       Jo presne to preferuju, ma velkej plat, sportovni reditel a trener to vyhodnotili tak a tak. A ne ze o nem pul roku neuslysime a pak v tichosti zmizi.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      sasky     před rokem 19.03.2018 09:23 |  
      1 0

      Ale co má vedení říct? Jestliže není MNN zraněný (jakože se o tom nikde nepíše), tak je situace zcela evidentní. Trenér prostě preferuje jiné hráče. Co jiného ti mohou říct? Já v tom nic neprofesionálního nevidím.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       iwanowicz     před rokem 19.03.2018 14:54 |  
       0 0

       Ocekavam, ze reknou pravdu a nebudeme se vracet do dob Jamese Dense.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Hartigan     před rokem 19.03.2018 09:52 |  
      1 1

      Takže by ti naopak přišlo velice profesionální, kdyby vedení dopředu snižovalo cenu hráče tím, že ho označí za nepotřebného? Pěknej nesmysl...

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       iwanowicz     před rokem 19.03.2018 14:50 |  
       0 0

       A ty si myslis, ze si pripadny zajemce nezjisti od agenta, nebo od hrace presne informace? Neni to zadnej noname hrac, ale mistr Afriky, zajima se o to cela liga.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Hartigan     před rokem 20.03.2018 11:25 |  
        1 0

        Jediný, co si zjistí, že zrovna teď aktuálně nehraje...ty po vedení chceš, aby sedopředu řeklo, že tenhle hráč už pro Slavii není zajímavej a neplánuje ho v budoucnu využít. Tím jeho cenu srazíš úplně zbytečně na naprosté minimum. Proto ti říkám, že píšeš hlouposti.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     afro     před rokem 18.03.2018 20:08 |  
     0 0

     Diky.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   qwertz0099     před rokem 18.03.2018 18:50 |  
   1 4

   Zdroj: Přestupy a spekulace

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Travinho     před rokem 18.03.2018 19:44 |  
    2 1

    Podle této stránky by už u nás byl Menalo :D

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Radek097 (přítel SN)     před rokem 18.03.2018 20:17 |  
     0 0

     Tak... a teď už víme, kdo za tou stránku stojí! :-)

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Travinho     před rokem 18.03.2018 21:35 |  
      3 0

      Nemám s ní nic společného... Ale vidíš na tom, jak je ta stránka nespolehlivá, když odněkud přebere každý žblept.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    afro     před rokem 18.03.2018 20:08 |  
    0 0

    Diky.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   mig52     před rokem 19.03.2018 09:23 |  
   1 3

   To je hodně špatně! Vím, že po službě Součka v Liberci na něj právem spoléhá a má i Hromadu, ale takový hráč se z naší kapr ligy nevyhazuje. Co když přijde Součkovo zranění, Hromada byl též dlouhou dobu skleněný.... Ne, ne , toto je špatné a nepokorné rozhodnutí. Navíc Suk s Míšou by v pohodě, hlavně v těžkých zápasech, mohli hrát spolu.

 3. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  afro     před rokem 18.03.2018 18:31 |  
  1 1

  To hodnoceni, zejmena ciselne jsem ti po tomto zapase nezavidel, ale vyporadal ses s nim IMHO dobre. Kolarovi bych taky o bod prilepsil.

 4. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Travinho     před rokem 18.03.2018 19:43 |  
  3 0

  S jednou věcí bych hodně polemizoval. Netýká se ani tak Slavie, ale komentáře, že rozhodčí jsou dlouhodobě nestranní v Anglii, což rozhodně není pravda. Některé kluby jsou zde protoževány dost okatě...

 5. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  dauby     před rokem 18.03.2018 19:43 |  
  3 0

  Kolářovi bych dal asi 3, 2 už je opravdu hrozně nízké. Tentokrát nás ovšem moc nepodržel. Jinak souhlas, nejlepším naším hráčem byl asi Stoch. Nelíbily se mi tentokrát kraje naší obrany, Bořil sice útočil pěkně, ale často chyběl ve svém prostoru. Je třeba se podívat po kvalitním levém obránci. Bořil by měl hrát vpravo, Sobol nebrání dobře a Frydrych se sice snaí a občas dá i gól, ale jinak se mi dlouhodobě nelíbí, neumí naběhnout do správného prostoru a neumí jeden na jednoho. Bořil je na pravém beku o třídu lepší než Frydrych.

 6. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  benny231     před rokem 18.03.2018 19:51 |  
  9 1

  Pěkně napsáno, jako vždy.
  Nesouhlasím jen s velmi přísným hodnocením Koláře.

 7. Kolář

  Travinho     před rokem 18.03.2018 19:51 |  
  0 6

  Jinak se přiznám, že jsem výkon našich jednotlivců viděl alespoň z kotle (což není ideální místo na výhled) téměř totožně. I dvojka Kolářovi je podle mého bez diskusí, těch chyb tam bylo strašně moc. Ještě bych zmínil, jak to ve druhé půli suverénně namazal neobsazenému Sparťanovi někde na třicítce...

 8. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  sicilianbrno     před rokem 18.03.2018 20:02 |  
  6 2

  Hodnoceni dejme tomu, ale s Kolařem ti to nevyšlo, dvojka vypada jinak. Prvni gol jde na jeho triko, treti diky teči jen trochu, zakrok pred štetinou nebyla chyba. Za me 4....ale kazdy na to ma jinej nazor, to je v pořadku...

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Travinho     před rokem 18.03.2018 21:39 |  
   2 6

   Počkej, takže když někdo zaviní gól, má podíl na dalším a ještě málem jeden připraví, tak je to za čtyřku. Doufám, že takhle budeš schovívavý i k dalším hráčům. Za tohle by nedostal golman 4 ani v Divizi. Nechci teda Koláře nějak kritizovat, protože nás mnohdy zase podržel, ale nevím, jak moc hůř by měl ještě chytat, aby dostal 2.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 06:58 |  
    1 2

    Vidis, Ty to vidis opacně, to je v pořadku. Souček udelal vlastnakem uplne stejnou hrubici jak Kolař, stejně ma za 5.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Travinho     před rokem 19.03.2018 08:25 |  
     1 3

     Ano, udělal, ale na jeho výkonu se to vůbec nepodepsalo. Kolář měl podíl na další brance, několik velmi špatných rozehrávek a ještě jeden značně nejistý zákrok.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 08:42 |  
      3 1

      vidíš a za mě, jedna hrubka, za vlastnak nemohl, třetí gol prudka střela tečovaná škodou do protipohybu, dobrý zákrok při přimaku z boku od Stancia a to že byl Štenina uplně volnej byla chyba bránícího Hromady a ne Koláře. Dobré výkopy hl. v druhe puli(koukal se znova ze záznamu).
      Koukám, že se tu najdou dva přispěvatele, kteří vidi výkon jednoho hráče zcela ruznýma očima..a tak to má být...sto lidi sto názorů.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Travinho     před rokem 19.03.2018 08:54 |  
       1 1

       On u té střely Stanciua byl z mého pohledu i moc vysoko. Kdyby byl o dva metry vzaději, tak to má. Na druhou stranu chápu, že po první brance chtěl raději před tyč.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    mig52     před rokem 19.03.2018 09:29 |  
    1 1

    Travinho, tentokrát se v jednom mýlíš .....nemá podíl na dalším...

 9. vicemene souhlas

  o-cab     před rokem 18.03.2018 20:26 |  
  11 2

  ale soucek byl podle me daleko lepsi nez za 5, polovinu zapasu drzel vlastnorucne zalohu on. je krasne sledovat, jak nabral sebevedomi, jaky ma neskutecny prehled a klid, skvelou hru v prostoru i s balonem. obavam se, ze zanedlouho bude predavat misto buchovi

  • Re: vicemene souhlas

   iwanowicz     před rokem 18.03.2018 20:43 |  
   0 1

   No me zase prislo, ze v prvnim polocase stred zalohy uplne propadal, nemeli jsme odrazene mice a sparta nas v zaloze jasne prehrala.

   • Re: vicemene souhlas

    o-cab     před rokem 18.03.2018 21:22 |  
    1 0

    to prehravani ale bylo hlavne po stranach, v prvni puli soucek balony spis drzel a vyvazel. i statistiky v tomhle byly jednoznacny - v prvni puli mel soucek pres dvacet uspesnych prihravek ale malo souboju a odebranych micu, ve druhy masivne pridal i tyhle dve veci a prihravky sly nahoru uz jenom o nejakou tretinu mam dojem.

    • Re: vicemene souhlas

     PetCC     před rokem 19.03.2018 11:34 |  
     0 0

     Kde je taková statistika?

     • Re: vicemene souhlas

      o-cab     před rokem 19.03.2018 12:20 |  
      0 0

      ukazovali na O2 porovnani Soucek vs Kulkanek po obou polocasech

  • Re: vicemene souhlas

   Travinho     před rokem 18.03.2018 21:40 |  
   0 7

   Hrál výborně, ale tu se musím Alanora zastat, protože fotbal se hraje na góly a on si dal vlastňák...

  • Re: vicemene souhlas

   donford     před rokem 18.03.2018 22:24 |  
   7 2

   Nehledě na to, že Danny se v 1. plločase vracel spíš symbolicky. Tak to měl Suk hodně ztížené, i když mu pomáhal Hušbauer, který ale zase nemohl tolik pomáhat vepředu. V druhé půli, to už byla jiná. Vedle Suka hrál Hromada, rychlostně nadupaný, lítal dopředu i dozadu, bylo ho plné hřiště a i Hušby mohl jít víc dopředu. Však také Trpiš přiznával, že sestavu zvolil pro 1. půli nedobře. O Frýďovi jsem psal už před zápasem, že nebude na Plavčiče rychlostně stačit. Nestačil. Myslím si, že Danny už v základní jedenáctce jen tak nebude. Když tak jako střídající. A úkol pro Nezmara - přes léto jednoho krajního obránce. Frýďa ne, Bóřa ano, Sýkora velmi často zraněný, Flo v juniorce a zřejmě na odchodu a Sobol - hostovačka?

   • Re: vicemene souhlas

    Tomastu     před rokem 18.03.2018 23:32 |  
    3 2

    Kéž by jsi si to myslel správně a opravdu se už v základu neobjevil :) je u nás už dost dlouho a za celou dobu měl jeden zápas kde hrál ,tak jak by měl hrát stále ( myslím ten z vilarealem)

   • Re: vicemene souhlas

    mig52     před rokem 19.03.2018 09:34 |  
    1 0

    Tak Dannym se Trpiš netrefil. Jsem přesvědčen, že byl jedním z hráčů, které, jak sám přiznal, netrefil. Přesto bych Dannyho nezatracoval. Přijde teplo, domácí zápasy s týmy, které to zabetonují, ještě ho budeme potřebovat. Pokud nedostane brzo větší prostor Bucha. Bude-li tento hráč leštit lavičku, měli jsme jej poslat raději na hostování, ať hraje pravidelně.

    • Re: vicemene souhlas

     Novasinho     před rokem 19.03.2018 10:24 |  
     3 0

     Jen poznámka k tomu teplu, největší a nejúspěšnější část své kariéry hrál v Rusku, nemyslím si, že by se jeho výkon zvedal úměrně s teplotou...

 10. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Ragnarok     před rokem 18.03.2018 20:48 |  
  14 4

  Docela zajímavé hodnocení je ve Sportu. Téměř všichni sparťani skvělé výkony, slávisté strašidelné. Jako kdyby to nebylo 3:3 s převahou Slavie na balónu.
  Pokud je pravda ten Ngadeu, tak to někdo hodně prokaučoval. Přes agenta ho měli střelit hned po příchodu Trpiše, za 1,5 až 2 miliony EUR, co by za něj asi dostali. Takhle ho Slavia platí a on odejde zadara, přitom nedávno prodloužil smlouvu do 2020. Takhle by se asi s hráčem, který měl dobrá čísla, dobré výkony, je mistrem Afriky a členem přední repre tohoto kontinetu zacházet nemělo, to je úmyslné plýtvání zdroji. Doufám, že je zraněn, jinak to svědčí o chaosu ve vedení klubu.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Borgetti     před rokem 18.03.2018 21:01 |  
   3 1

   Ten Ngadeu mě hodně mrzí. Deli z toho nebude mít taky radost.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Travinho     před rokem 19.03.2018 08:28 |  
    3 3

    Pokud nechce pracovat podle pokynů trenéra, tak musí jít. A jestli z toho Deli bude nebo nebude mít radost, by nás vůbec nemělo zajímat... A přinejhorším mu můžeme přivést nějakého další borce od nich. Zvlášť v ofenzivě by se nám nějaký silový Afričan hodil.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Ragnarok     před rokem 19.03.2018 08:32 |  
     1 0

     To je krásně řečeno, ale realita je i taková, že ten hráč něco stál a má nějakou hodnotu. A takhle se zachovat je na pováženou. Když odhlédnu od sportovní stránky, tak je to pálení peněz v krbu.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Travinho     před rokem 19.03.2018 08:54 |  
      0 0

      Tak, i potom jej jistě můžeme prodat. Ideální by bylo kvalitní hostování a teprve poté za nějakou sumu prodat...

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Ragnarok     před rokem 19.03.2018 09:01 |  
       1 0

       To jsem měl na mysli. Přestupy u nás byly i delší než v Evropě, takže proč není v Baníku, Jablonci, Boleslavi - někde, kdy by ho uvítali, protože o něco hrajou a zároveň by ho alespoň částečně pokryli finančně.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Travinho     před rokem 19.03.2018 11:45 |  
        0 0

        Ano, souhlasím, že toto je chyba...

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     mig52     před rokem 19.03.2018 09:41 |  
     3 0

     Tra., kdes slyšel (četl), že nechce pracovat dle pokynů trenéra?

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   bongor     před rokem 19.03.2018 09:02 |  
   4 4

   Co píšou zmetci ve spartu,to mě zajímá ještě míň,než kolik "procent"dostal Putin. Zbavit se Míši,mistra Afriky je obrovská chyba.Nedivil bych se ,kdyby ho koupila chátra a příští sezonu by nás to stálo šest bodů.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   mig52     před rokem 19.03.2018 09:39 |  
   0 0

   Tak jestli prodloužil do 2020, tak neodejde zadarmo. Já myslím, že ho ještě využijeme.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Ragnarok     před rokem 19.03.2018 09:46 |  
    0 0

    Naprostý souhlas s Bongorem. A neodejde zadarmo - no, to se má tak - Kdo bude chtít zaplatit za hráče, který půl roku nic neodehrál, navíc údajně proto, že nechtěl plnit pokyny trenéra. Moc klubů se asi nenajde. Proto měl jít na hostování. Já radši doufám, že má nějaký zdravotní problém, ze kterého se vyléčí a brzy nastoupí a vše kolem nezájmu JT jsou jen fámy. Nezájem o něc by mi přišel fakt podivný.

 11. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Dennis     před rokem 18.03.2018 21:01 |  
  10 1

  Já teda s tím Kolářem nesouhlasím. Třetí gól mu tečoval Škoda, když se Kolář hnul doprava, těžko pak mohl na teč prudké střely reagovat a pokrýt bližší tyč. Nechtějme po něm zase nemožné... Co se týče vyraženého míče do Štetiny, z opakovačky bylo vidět, že ta střela Stanciua nebyla vůbec lehká, byla parádně umístěná a Kolář jí sotva chytal. Na to, kam jí bude vyrážet, neměl prostor myslet. Byl rád, že to vůbec měl. Myslím, že dost brankářů v lize by tu střelu nemělo. Takže tohle já považuju naopak za plusový zákrok, že to vyrazil do Štetiny není ideální, ale šlo o to dostat se vůbec na ten míč a vytáhnout ho a to zvládl. Plus měl dobré výkopy, jednu skvěle přečetl hru a vyběhnul, v závěru hrál hodně vysoko a podporoval závěrečný tlak.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   o-cab     před rokem 18.03.2018 21:13 |  
   4 2

   souhlas, skvele vybihal a ta sporna strela, vyrazena na stetinu, mohla navic byt tecovana nekolika hraci ve zlomcich vteriny pred tim, nez ji kolar skvele vyrazil. tohle byl jednoznacne velice plusovy zakrok. kolar ma mit minimalne 4. jediny jeho gol byl ten prvni

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Travinho     před rokem 18.03.2018 21:52 |  
   0 1

   Myslíš, že tam byla teč? Mně z dostupných záběrů přijde spíš, že nikoliv, ale ruku do ohně bych za to nedal. Spíš to trochu rotovalo ven od něj.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    o-cab     před rokem 18.03.2018 22:01 |  
    0 0

    z vetsiny zaberu je videt ze to slo od skody do protipohybu

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Dennis     před rokem 19.03.2018 00:09 |  
    3 0

    Vždyť to říkal i sám Kolář v pozápasovém rozhovoru, že mu to Škoďák tečoval... Jinak bylo to vidět i v přímém přenosu, jen ty paka na O2 si pochopitelně ničeho nevšimli, ale to mě nějak ani nepřekvapilo.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Travinho     před rokem 19.03.2018 08:22 |  
     0 0

     Dík za info, na stadionu jaksi pozápasové rozhovory nedávají, proto jsem se ptal...

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   kjandourek (admin)     před rokem 18.03.2018 22:46 |  
   3 2

   Souhlasím... původně jsem dal Kolářovi trojku a dneska jsem se ještě jednou podíval na inkasované góly ... změnil známku na pětku...

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 07:03 |  
    0 1

    Tak za 5 zas ne, ale ja dal za 4. Ta dvojka je ulet. Mohl za jeden gol hrubici, to ze skvele vyrazil strelu Stancia na neobsazeneho Stetinu neni jeho vina, ale hrace co neuhlidal spartanskeho obrance...

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Travinho     před rokem 19.03.2018 08:19 |  
     1 3

     Byla to střela z velkého úhlu z 25 metrů, s tou by si poradil snad každý ligový golman, pokud by hrubě nezaváhal... Navíc ty jeho rozehrávky.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 08:52 |  
      2 1

      Jestli myslíš tu prudkou štiplavou střelu toho Spartana do chumlu hráčů v čase 77:30, kterou Kolář dobře vyrazil, tak to bylo cca 20m, i podle zdi, která je 9m. Chápu, že když napišeš velký uhel a 25m, že to zní líp, ale příště stačí mrknout znova na záznam...

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Travinho     před rokem 19.03.2018 10:55 |  
       0 1

       takhle, těžko se to určuje. Vápno je 16,5 metru od pravé tyčky Koláře bylo to trochu za ním a když opíšeš ten úhel, tak to bude od tyčky asi 20, ale od postavení Koláře asi 23 - 24 metrů, ale ono je to jedno...

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      mig52     před rokem 19.03.2018 09:47 |  
      0 0

      Travinho, nezapomněl jsi napsat mezi 2 a 5 desetinnou čárku při určení vzdálenosti střely? Já tvrdím, že to bylo 10 - 12 m. A především neskutečná pecka, kterou v naší lize málokdy uvidíš.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      mig52     před rokem 19.03.2018 09:48 |  
      0 0

      Promiň, četl jsem moc rychle a reagoval na gólovou situaci. Beru zpět!!!!

 12. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  asanin     před rokem 18.03.2018 21:33 |  
  2 0

  Zastavil bych se u Sobola. Jeho výkon v první půli byl hodně slabý, ale po přesunutí na jeho pozici (levý bek) to druhou půlku naopak bylo velmi dobré. Byť náběhů tam opravdu bylo pramálo. Jako jednomu z mála mu totiž sedl zasněžený terén (asi kvůli tomu, že je na to celý život zvyklý z Ukrajiny) a výborně se na něm pohyboval i ovládal míč. Několikrát velmi dobře rozvinul akci Slavie a spolu s Jugasem se podle mě velkou měrou podílel na tom, že jsme byly celou druhou půlku v tlaku.

 13. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Dr Fe1     před rokem 18.03.2018 22:34 |  
  1 15

  Přehnaná kritika brankáře, Jdete v tomhle ode zdi ke zdi. Nejdřív ho řada lidí vynáší do nebe, a teď zase zatracuje jako naprostého nýmanda. Stejně jsem se zastával i Laštůvky, ze kterého si řada lidí udělal obětního beránka a svedla na něj daleko větší díl neúspěchu, než za který reálně mohl. Jen se obávám že za tento názor dostanu opět ban, protože zde se takové nejítí s lynčujícím davem nenosí. klika negativních havranů má na tomto webu nyní navrch a potírá oslišné názory.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   kjandourek (admin)     před rokem 18.03.2018 22:47 |  
   9 0

   Ban pan doktor samozřejmě dostane, protože za své předchozí chování má červenou kartu ... a tak nějak se neslučuje s pravidly tohoto fóra obejít distanc tím, že použiji některý jiný nick...

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 07:16 |  
    1 1

    Kdyz jako redakce date nekomu ban, proc mu rovnou zpetne nesmazete i ten jeho prispevek, aby to jeho snazeni v zakladani noveho nicku vyšlo naprazdno?

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Ragnarok     před rokem 19.03.2018 08:30 |  
   0 0

   Co je ta černá karta?

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 08:53 |  
    3 1

    ,že nám je tohodle neboštíka líto a držíme za něj smutek, at mu ten měsíc s červenou kartou rychle uteče :-)

 14. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  sTizz (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 00:43 |  
  0 0

  Ted jsem si vsimnul,ze Stetina 1-2 vteriny pred penaltovym zakrokem na Tecla zahral rukou:)

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Nosorozec     před rokem 19.03.2018 00:52 |  
   1 0

   No vidiš a Hapal místo toho brečí, že si Tecl přidržel obránce a že si Stoch údajně zpracoval míč rukou před gólem. :)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sTizz (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 01:07 |  
    1 1

    Tak Hapal hlavickoval asi casteji,nez by bylo zdravo:) Hezky se ten brekot posloucha,ale mrzi me ztrata 2 bodu:)
    Sobol je tedka takovej zbrklej hodne,ale zaslouzil by si vyssi znamku stejne,jako Ondra Kolar. 1 gol zavinil,ale na druhou stranu pomahal zakladat rychly akce,ma skvelou kopaci techniku a jednou tam fantasticky zasahl mimo vapno. Naopak Danny je z formy,snad ji najde s prichodem jara,to ti starsi vzdycky ozivaj vice:)

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Travinho     před rokem 19.03.2018 08:51 |  
   1 0

   Přesně tak, navíc mnohem nepřirozenější poloze než Jugas, kterého by to jinak trefilo do hlavy...

 15. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Akuls     před rokem 19.03.2018 01:53 |  
  7 0

  K hodnocení mám několik připomínek. I když Kolář nepředvedl nijak oslnivý výkon, tak dvojka je hodně přísná. Nespravedlivé je i hodnocení a nízká známka pro Frydrycha. Plavšić, na tomto pro něj ideálním terénu, ho dost zaměstnával, Frydrych tím pádem méně podporoval útok, ale do žádné šance Plavšiće ze své strany nepustil. Dva góly i gólová přihrávka na Lafatu šly z pravé strany, kde jsme přitom měli vlastně dva levé obránce Bořila a Sobola. Při prvním gólu netakticky vystoupil a prohrál důležitý souboj Bořil, potom propadl i Deli a chudák Souček, který z velké dálky běžel marně nebezpečí hasit to schytal v hodnocení. No a při třetím gólu musel na Stancia vyrazit, aby nešel zprava až do brány, dokonce Škoda. I JiT říkal, že Frydrycha střídal a na beky posunul Bořila a Sobola proto, aby měl při plánované totální ofenzivě a předpokládaným ostrým centrům do vápna, dva hráče se silnější nohou u lajny a v této činnosti je Bořil lepší. JiT se ale nepoučil z prvního poločasu s Olomoucí a nechal zase hrát Stocha vpravo, postavil Dannyho i Hušbauera (proti silnějším mužstvům může hrát jen jeden z nich) a Souček tam byl na bránění sám. Sestava byla podle mne moc ofenzivní, navíc jsme moc neběhali, hráli málo agresivně a nechávali jsme hráčům Sparty hodně volného prostoru, hlavně Kangovi a Stanciovi. Za první poločas jsme podle O2TV Sport udělali jen jeden faul. Hlavním problémem ale byla taktika Sparty, snažili se dobře bránit a rychle přecházet dlouhými nákopy do protiútoků proti naší vysunuté obraně. Hráli jednoduše, moc nekombinovali, spíš překopávali střed pole a útočili po křídlech. Myslím, že tím Slavii a JiT dost zaskočili. Proto bych se i rád zastal Součka, který rozhodně nebyl o 2 stupně horší než třeba Hromada, i když jeho příchod týmu i Součkovi určitě pomohl, hlavně proto , že se začal věnovat Kangovi. Souček to měl do té doby těžké, ale i podle statistik na O2TV Sport toho uhrál hrozně moc. I z toho vlastňáku bych jej vinil jen z části. Pokud by do toho nešel, tak to tam asi dal Lafata, který jej dostal pod tlak. Ten balón tam navíc vůbec neměl projít, bohužel Škoda s Delim to tam jako hráči na první tyči pustili. Vypadalo to na velkou ostudu, naštěstí v druhém poločase ACS hodně polevila, povedla se střídání, začali jsme víc běhat a hrát důrazněji (v druhém poločase podle O2TV Sport udělala SKS 19 faulů) a začali jsme také být konečně nebezpeční i pro branku soupeře. Snad nás ale JiT nepřivede svým totálním fotbalem k infarktu.

 16. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Sokrates55 (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 07:24 |  
  10 3

  Dobrý den přeji Vám všem.
  Při hodnocení bych asi šel u našeho brankáře o stupeň nahoru. Naopak byl pro mne nejslabším Danny, tedy za 2.
  První poločas byl z naší strany pouze směsicí všeho možného, ale o fotbale to nebylo. Velká nejistota, nekomunikace, triviální chyby a spousta zmatků okolo našeho vápna a připadali mi naši nějak málo nabuzených do zápasu. Dost těžko se mi po prvním poločase chtělo věřit tomu, že se s tím nějak popasujeme.
  Po prvních deseti minutách druhé půle jsme začali přidávat pod kotel a pak jsme za to vzali naplno. Klobouk dolů před všemi a díky za vyrovnání. Jak je v hodnocení napsáno, velmi dobrý byl Miro Stoch, dobře začal i Van Buren a přínosem byl opět Standa Tecl. Hušbauer a Škoda ve druhém poločase i díky přeskupení mužstva a změněné taktice trenéra při příchodu Hromady, to byl další pozitivní vklad do druhé půle. Zlepšila se i práce Jugase a Deliho. Souhlasím však s tím, že Miro Stoch tu naší loď vyvedl na dobrou vlnu a náš kapitán tu pentli proměnil famózně.
  Teď se dáme trochu do kupy a hlavně, pauza po takové remíze bude chutnat dobře.
  Pouze se vrátím zpět ještě jednou k tomu videu. Zklamali především rozhodčí. Kdyby nedělali chyby, nebylo by třeba těch zásahů. Fatální selhání jsem viděl hlavně u ofsajdu Štětiny, a také posouzení penaltového zákroku na Tecla. Nechci psát, že prvotní posouzení bylo obojí ve prospěch rudé bídy. Chci napsat, že mně to u Královce nepřekvapuje, pokud nás píská. Už od památného zápasu někdy před 20lety v Olomouci nás řeže , co může. A ještě se Vám přiznám, že vidět totálně ufňukanýho Kadlece a Hapala, to bylo za ten první poločas docela dobré zadostučinění.
  Alanore, moc děkuji za hodnocení. Vím, že s tím máš dost práce a snad Tě potěší, že u kávy je to dobré počtení a dokonce si s Tebou o tom hodnocení v duchu vedu disputaci.
  S úctou k Vám všem
  Sokrates55

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Sokrates55 (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 09:23 |  
    2 1

    Díky moc příteli Travinho.
    Jen jsem netušil, že to ještě není tak dávno. Myslel jsem tak někdy na r. 1995, ale to je nepodstatné. Královec prostě Slavii řeže pokaždé..... Asi má s námi nějaký problém.
    Sokrates55

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Akuls     před rokem 19.03.2018 09:50 |  
     8 0

     Královec to je ještě slabá káva. Škoda, že nebyl videorozhodčí v divokých dobách pana prezidenta ACS Košťala a sportovních ředitelů Horníka a Pelty, tedy v době Pavlína Jirků, Kruly, Járy a dalších sparťanských rozhodcovských podtrhovačů a zaprodanců. To by nám třeba pár titulů přibylo a neměli bychom nálepku věčně druhého
     Nicméně doufám, že Mlsnova komise bude Královce a jeho asistenty řešit i když videosudí udělal spravedlností za dost. V ligách kde je video zavedeno si sudí, jak mohu sledovat v TV, v drtivé většině případů ověřují jen svá správná rozhodnutí. Tady bylo ve všech čtyřech případech původní rozhodnutí rozhodčího chybné, což je u zkuśeného mezinárodního rozhodčího opravdu s velkým podivem a nebojím se říct, až dost podezřelé.

 17. Hodnocení slávistů

  buri     před rokem 19.03.2018 07:43 |  
  2 7

  Já dávám vždy o 1-2 stupně více než Alanor. Tentokrát nesouhlas hlavně s Kolářem, dal bych za 5. Jeho byla jen první branka. Danny naopak o stupeň níž...

  • Re: Hodnocení slávistů

   Travinho     před rokem 19.03.2018 08:32 |  
   6 4

   Já pořád tedy nechápu, proč by měl být výkon golmana, který zaviní gól hodnocen známkou pět - tedy průměrný. To jako si navykneme na to, že nám golman zaviní třicet branek za sezonu a řekneme, že máme průměrného brankáře?

   • Re: Hodnocení slávistů

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 08:54 |  
    5 5

    Souček zavinil taky gol hrubicí a má 5..a snad hodnotíš všem stejným metrem ne? :-) na dvojku vypadá výkon opravdu jinak...

    • Re: Hodnocení slávistů

     Travinho     před rokem 19.03.2018 11:44 |  
     4 5

     Jenže Souček hrál mimo to výborně. Kolář byl i jinak velmi nejistý a to jak v chytání, tak i v rozehrávce... Na třetím gólu měl podíl.

 18. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Obr     před rokem 19.03.2018 08:34 |  
  7 0

  Ten Kolar teda mohl dostat aspon 4. Za 2 je trochu nespravdlive. Jinak Hapal prokazal, ze je tim pravym trenerem pro Sraltu. Samej brekot a vymluvy. Meli pripravenyho Kralovce a video jim udelali caru pres rozpocet :-)

 19. Škoda a penalty.

  sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 08:56 |  
  1 1

  Už hodně dávno cca předloni se Škoda postavil k jedné penaltě i když nebyl určený (pokud si to dobře pamatuju) a od te doby mě přijde, že proměnil každou penaltu, kterou kopal. Není tu nějaký statistik či historik, který mě prozradí to utkaní, které odstartovalo jeho penaltovou vítěznou sérii a počet penalt, který proměnil za sebou? :-)
  Předem díky ...

 20. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  mig52     před rokem 19.03.2018 09:14 |  
  4 4

  Souhlas s výjimkou Koláře! Ano, dal si vlastňáka, ale toť vše, co pokazil. 3. gól za ním nejde nejen kvůli teči, ale i kvůli rasanci střely. Stanciu vyslal neskutečnou pecku, na kterou nejsou naši brankáři takto z běhu a blízkosti zvyklí. Byť jsem fotbal hrál až do zemdlení, je fakt, že v bráně jsem nikdy nestál. Proto bych byl rád, kdyby se k tomuto mému názoru nějaký gólman vyjádřil. Nepochybuji o tom, že na fóru jich tu je několik. Děkuji. Navíc Kolář tam měl pár povedených zákroků, takže 2 je naprostý nesmysl.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Boss82     před rokem 19.03.2018 09:45 |  
   9 7

   Gólman sice nejsem, ale ta Kolářova obhajoba, co si tu napsal, mě fakt rozesmála:-)! Že prý naši brankáři nejsou na takovouto razanci střely zvyklí, takže proto za gól nemůže, jo? To se nezlob, ale to je úplná ptákovina:-)!

   a) Přední tyč musí mít brankář prostě pokrytou a takovouhle střelu chytat, i kdyby na něj z té samé pozice střílel třeba C. Ronaldo!
   b) V každém ligovém týmu by se určitě našlo několik hráčů, jejichž razance střely je na úrovni Stanciua. Třeba u nás mě napadají minimálně Stoch a Hušbauer.

   Jedinou polehčující okolností pro O. Koláře je teč M. Škody, ale i tak si s tím měl poradit.

   Jelikož jdou 2 góly čistě na jeho vrub, tak známka 2 sedí. Jasně, mohla to být třeba 3, protože tam také několik dobých zákroků měl, ale to už bychom tu řešili úplné marginálie.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Ragnarok     před rokem 19.03.2018 09:48 |  
    3 3

    Souhlas, zápas blbec pro ně. Přední tyč prostě má být místo, kam gól padnout nesmí. Byl prostě blbě postaven a příště by se toho měl vyvarovat. Pavlenka by tyto góly nedostal.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 11:14 |  
     0 0

     Souhlas. Nicméně věřím, že v Kolářovi je potenciál stát se druhým Pavlenkou.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Jachym     před rokem 19.03.2018 10:05 |  
    2 1

    Já bych dokonce řekl, že pokud chceme vyjádření gólmana, můžeme zůstat u toho nejpovolanějšího, samotného Ondry Koláře. Jasně si uvědomuje, že tentokrát tým nepodržel a nehledá výmluvy: https://fotbal.idnes.cz/derby-sparta-slavia-brankar-ondrej-kolar-ffn-/fotbal.aspx?c=A180317_233638_fotbal_min Z vyjádření trenéra navíc vyvozuji, že ho kvůli tomuto výpadku neodsoudí a příště opět dostane Kolář důvěru. A to je podle mě správné. Jarolím kdysi zbrkle odstavil Vaniaka, aby ten se brzy musel vrátit nás tahat z bryndy.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     mig52     před rokem 19.03.2018 10:26 |  
     1 5

     Jáchyme, když řeknu A, měl bych říci i B. Kolář si sypal popel na hlavu pouze za první branku!!! Při druhé zmiňoval Škodovu teč, to jen pro solidnost!

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Jachym     před rokem 19.03.2018 10:28 |  
      5 0

      Pro solidnost tedy rovnou kopíruji příslušný text s vyjádřením Koláře: 43. minuta: Stanciu pálí z pravé strany na bližší tyč a Koláře prostřeluje. „Na první tyč bych góly dostávat neměl. Letělo to na mě, ale jak Milan Škoda míč lehce přizvedl, já už nestihl zareagovat. Ale to mě neomlouvá.“

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       mig52     před rokem 19.03.2018 10:50 |  
       0 6

       Proč asi nestihl reagovat? Šel tam, prostě to nešlo v jeho postavení chytit. Já myslím, že to čekal na zadní tyč.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Jachym     před rokem 19.03.2018 10:59 |  
        3 0

        Sám postižený říká, že to chytat měl, respektive říká, že nehledá omluvu pro to, že to nechytil... To aby mě nikdo nechytal za slovo:-) Každopádně je jednoznačné, že to považuje Kolář za svou chybu a já si to myslím také.

        Nicméně nemíním Ondru pranýřovat kvůli jednomu nepovedenému zápasu, který nakonec nedopadl špatně. V předchozích zápasech nás přesvědčil, že chytat umí a podržel v nich možná víc než Laštůvka za celý podzim.

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         pethead (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 11:12 |  
         3 0

         Přesně tak. Včera jsem se podíval na sestřih z Ostravy a Laštůvkovy zákroky ve mně rozjitřily vzpomínky a pocity, které bych raději uchoval v zapomnění či alespoň v mlžném oparu... ;)

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 11:18 |  
     2 0

     Postavil se k tomu čelem a nehledal výmluvy, to velmi oceňuji.

     Odstavení by samozřejmě bylo obrovskou chybou, vidím v Ondrovi mimořádný potenciál. Nicméně nepochybuji, že J. Trpišovský prokáže více trpělivosti a rozumu, než prokazoval svého času Jarolím.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    mig52     před rokem 19.03.2018 10:23 |  
    1 2

    Bossi, jsem rád, že jsem tě po ránu rozesmál a vyslal tě do dnešního dne s dobrou náladou. Ještě k věci. Já nezpochybňuji, že takovou razanci nemají i jiní hráči ligy. Jenže jich není mnoho a navíc v té rychlosti, v jaké ji byl Stanciu, by ji mnozí, možná i tebou jmenovaní, napálili za tribunu, či, jak říkáme u nás na Valašsku, do turkyně ( raději "přeložím" - do kukuřice). Já hodnotil tuto situaci jako jedinečnost, ne v kontextu schopností hráčů celé ligy nebo Evropy. Přední tyč, nedá se nic jiného než souhlasit, toto je elementární pravidlo, takže jsi mé obzory nerozšířil. Jen má 2 háčky. Ani když si ji pohlídáš, nemáš jistotu, že při skvělém zakončení budeš úspěšný! (nakonec to dokladuje i Stochův gól, ten šel také na 1. tyč a protože se mu povedla stejná pumelice, gólman si ani nečichl. Jen mi teď nepopisuj malé rozdíly, bylo by to zbytečné, vím o nich. Žádná akce není úplně identická! Zajímavé je, že sparťanského brankáře nikdo z chyby neobvinil, byla by to také blbost). A 2. problém, čím víc si hlídáš 1. tyč, tím více prostoru necháš u druhé a nikdy nevíš, kde ti to napálí. Navíc tato varianta je pro gólmana výrazně těžší, proto hráči častěji volí ránu na tyč zadní. Možná i stím Kolář kalkuloval a nevyšlo mu to. Takže ještě jednou radostný den a (s)měj se!

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     mig52     před rokem 19.03.2018 10:28 |  
     0 0

     ....s tím....

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 11:50 |  
     3 2

     a) Stanciu nebyl v nějaké mimořádné rychlosti. A i kdyby, tak to na faktu, že ta střela se měla chytat, nic nemění.
     b) Nehodnotíme snad, jakou úspěšnost zásahu brány by měli v podobné situaci jiní hráči, hodnotíme, jestli (když už střela brankový prostor trefila) byla nebo nebyla chytatelná.
     c) Stochův gól byl z mnohem větší blízkosti, brankář Sparty se musel zvedat ze země poté, co předtím podběhl Hromadův centr a navíc šla Stochova střela přesně pod víko, na rozdíl od střely Stanciua. A ano - i tak si myslím, že Nita na tom gólu částečnou vinu nese.
     d) Háčky, které zmiňuješ, jsou značně diskutabilní. Ovšem opomíjíš háček největší, který poněkud boří všechny tvé teorie - Ondra Kolář vinu na třetím gólu sám uznává.

     Dál bych to asi neřešil. Abych tě uklidnil - O. Koláře bych určitě na lavičku neposadil, vidím v něm ohromný potenciál a stejně to určitě vidí i J. Trpišovský, takže se nic neděje a i s Ondrou v brance jedeme dál.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      mig52     před rokem 19.03.2018 12:06 |  
      0 2

      Snad se mohla chytat, ale chyba to nebyla, dle mého názoru, za kterým si stojím, stejně, jako ty za svým. Neřekl, že vinu uznává, spíše byl pokorný a mluvil o omluvě. Pro tebe to bude totéž, u mne ne. V tom se neshodneme, ale o tom je diskuse. Mít všichni na vše stejný názor, mohli bychom počítače a podobné technologie zavřít. Navíc mezi řádky cítím, že možná, zdůrazňuji možná, přes Škodu pořádně neviděl a po té teči to nechtěl zmiňovat, aby to nevypadalo, že to hází na kamaráda s takovým slávistickým renomé a borcem, který v poslední minutě ustál takovou situaci.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Pakoll     před rokem 19.03.2018 21:26 |  
     0 0

     Přesně kdyby bylo vždycky jen jedno zakončení tak by se na to brankář jinak nachystal ale možnosti je nespočet tak se občas stane že si zvolit brankář špatný postoj a útočníkovi to vyjde jinak by taky Nepálu góly ale ten třetí jde min.z 60% za obranou.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Pakoll     před rokem 19.03.2018 21:27 |  
      0 0

      Nepadaly

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 10:27 |  
    1 1

    Jde za ním hlavně první gól, tudíž za mě známka 4...Přesně si to napsal, nejsi golman, takže nevíš, jaký to je vystřelit prudce a hráč před tebou to tečuje. Já sice chytal když mě bylo 9, a to sem se každé střely prdké bál :-), ale umím si představit co taková teč muže zpusobit...Za mě to Kolářov chyba nebyla.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 11:13 |  
     0 4

     Sám uznal, že to jeho chyba byla, tak mě nepoučuj o tom co vím nebo nevím.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Kenny     před rokem 19.03.2018 11:25 |  
      0 0

      Takze mel rict

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Kenny     před rokem 19.03.2018 11:29 |  
       1 1

       Takze mel rict: Za to ja nemuzu, to Boril a Sobol, ti ho nechali? Treti branka v zadnem pripade nejde za Kolarem.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Boss82     před rokem 19.03.2018 11:54 |  
        3 3

        Ne, ale mohl říct - Škodova teč mi znemožnila zakročit, byla to smůla. Ale on řekl - i když mi to Škoda tečoval, tak jsem to měl chytat.

        Tenhle gól za ním z 80 % prostě jde a dostat ho na podzim Laštůvka, tak se tu dočteme litanie o tom, že ten hydrant na Slavii nemá a ať už konečně vypadne.

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 12:02 |  
         1 3

         ukazal charakter a vzal to na sebe, i když uznal že škodova teč tam byla a to je ten hlavni duvod, v čem se stebou neshodnu. Klidně použiji tvuj procentuální příměr a řeknu, že z 80% to za Kolářem nejde. Podle mého je tvuj názor nepřesný, ale budu ho alespon respektovat...

         • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

          Boss82     před rokem 19.03.2018 12:37 |  
          2 2

          Mysli si co chceš...

          • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

           sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 14:02 |  
           1 2

           napodobně

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         Kenny     před rokem 20.03.2018 00:07 |  
         0 0

         Sice nechapu co to ma spolecneho s Lastuvkou, ale najdi si napriklad nazor dlouholeteho brankare Blazka. Tohle je z podstatne casti pouze o klice. To vyjadreni Kolare dokazuje jedine tak jeho super charakter.

         • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

          Boss82     před rokem 20.03.2018 11:52 |  
          1 0

          S Laštůvkou to má společného to, že ten to tady schytal i za góly, kdy na něj šel útočník úplně sám, zatímco Koláře se tu někteří zastávají i po góle, který by prostě chytat měl.

          A já jsem se teď dostal trochu vlastní vinou do pozice, kdy to vypadá, že šiju do Koláře, přitom ho považuji za mnohem lepšího brankáře, než je Laštůvka a vidím v něm budoucí českou reprezentační jedničku.

          Takže aby bylo jasno - jsem hrozně rád, že k nám O. Kolář přišel (má fantastickou hru nohama a chytá velmi nadstandardně) a věřím, že nám v budoucnu vychytá spoustu zápasů a snad nám neuteče tak rychle, jako utekl Pavlenka. Nicméně v rámci objektivity bychom na něj měli být stejně nároční, jako jsme byli na jakéhokoliv jiného slávistického brankáře a jako je i Ondra sám na sebe - viz jeho vyjádření, že 3. gól v derby měl chytat.

          • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

           Kenny     před rokem 20.03.2018 17:39 |  
           0 0

           V nazoru na Kolare jsme zajedno.Koneckoncu jsem to tady psal po jeho, myslim druhem pratelaku, kdy tady nekdo z diskutujicich zpochybnoval jeho prichod. Dokonce si, pri vsi ucte k Pavlenkovi, myslim ze Ondra bude lepsi. Rozhodne jiz ted dokazuje, ze je komplexnejsi. Ale aby nedoslo k omylu, Lastuvku jsem vzdy obhajoval a mozna polovinu branek, kvuli kterym tady byl kritizovan, nepovazuji apriori za jeho chyby. To, ze v podstate nechytil nic navic ale nerozporuji. Ja to proste mam tak, ze hajim kazdeho naseho hrace a vzdy se snazim se vzit do te ktere situace a pripustit to mnozstvi jejich moznych reseni a nasledny vyvoj.

           • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

            Boss82     před rokem 20.03.2018 18:20 |  
            0 0

            Zde jsme v naprosté shodě - ve všech bodech, které zmiňuješ.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      sicilianbrno     před rokem 19.03.2018 12:03 |  
      0 2

      to není poučování ale konstatování. Sám si přiznal, že si golman nikdy nebyl, takže nemužeš vedet, jaké to je když ti nekdo prudkou střelu tečuje a zmení smer. Třeba máš atletičtější tělo než Kolář a dokazal by si to vyrazit, to musíš vedet jen ty...

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 19.03.2018 12:35 |  
       4 2

       Brebtáš blbosti. Neříkám, že bych to chytil já, říkám, že to má chytat ligový (ale i mnohem horší než ligový) gólman. A sám Kolář to uznal, tak nevím, proč se v tom tady všichni pitváte.

       Prostě chyby se staly, tým Koláře podržel a příště třeba zase podrží Kolář zbytek týmu. Dobře to dopadlo a jede se dál.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        mig52     před rokem 19.03.2018 14:41 |  
        1 0

        Bossi, pitvají se v tom proto, že se v tom pitváš právě. Já chtěl názor brankáře a vůbec mi nevadí, že se dal do diskuse, byť jsi jim nikdy nebyl. Já mám o svém názoru jisté pochybnosti,byť malé, ty direktivně trváš na svém a navíc začínáš lehce urážet kolegy, což nastává v situaci, kdy lidem chybí argumenty. proto tímto příspěvkem diskusi s tebou na toto téma končím. Jen zmíním jednu věc. Svůj názor jsi opřel o fotbalové příručky, že střelu z boku na bližší tyč musí brankář chytit. Jistě , toto pravidlo je ok, jenže není všelékem. To dokázala i branka Bořila a teď není podstatné, že nebyla uznána. Gólman si tak hlídal bližší tyč, aby mu případný gól do tohoto prostoru nemohl vyčíst sparťanský kolega mající zmáknutou fotbalovou teorii, že mu to Bóřa poslal na tu vzdálenější a ani si nelíznul. Ono to řešení někdy nemá logiku a jedná se o věc okamžiku, o mm, setiny vteřin.

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         mig52     před rokem 19.03.2018 14:42 |  
         0 0

         ....pitváš právě ty...

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         Boss82     před rokem 19.03.2018 15:27 |  
         1 4

         Pitvá se tu v tom spousta diskutujících, kteří se ohrazují proti Alanorovu hodnocení, se kterým já zcela souhlasím.

         Vsaď se, že když ty góly pustíš na videu 10 zkušeným brankářům, tak ti 9 z nich potvrdí, že to jsou chyby gólmana.

         Na svém názoru trvám proto, že je to pravda. Ty máš pouze názor a dost chabé argumenty, kterými se ho snažíš podpořit. A to nemyslím v žádném případě jako urážku, to je prostě fakt.

         • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

          mig52     před rokem 19.03.2018 17:03 |  
          2 1

          Stejně, jako já považuji za chabá tvá tvrzení. O těch 10 gólmanech..... Mluvíš v množném číslech o chybách. Já tu při 1. brance nezpochybňuji, u té třetí nevěřím, že ti to potvrdí 9 z 10. Od pasu střelená spekulace, jak sám píšeš, chabý to argument.

          • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

           Boss82     před rokem 20.03.2018 11:43 |  
           0 1

           Myslím, že jsem zde uvedl dostatek argumentů, proč považuji za Kolářovu chybu i 3. gól v naší síti. To, že ty je okázale ignoruješ, už není jaksi má chyba.

           • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

            mig52     před rokem 20.03.2018 14:03 |  
            0 1

            Tvé argumenty ukazují, že jsi fotbalový elév. Berbrovi by ses hodil na čáru, rozmazlený bafuňářku.

            • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

             Boss82     před rokem 20.03.2018 18:12 |  
             0 0

             Myslím, že jsme diskutovali celkem věcně a bez urážení, tenhle tvůj výlev tedy moc nechápu. Jestli nedokážeš unést, že nejsi schopen svůj názor podpořit dostatečně silnými argumenty, tak je to jen tvůj problém a můžeš tu brečet a kopat kolem sebe jak chceš, ale nic na tom nezměníš.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Pepino44     před rokem 19.03.2018 11:14 |  
    6 0

    Pro mne je další polehčující okolnost, že při prvním a třetím golu šel Stanciu po pravém křídle na brankáře sám, neatakován žádným naším hráčem. Kde v této chvíli byl Bořil nebo Sobol ? Oba byli vepředu, takže po pravém křídle vznikl prázdný prostor. Jaký je to rozdíl, když hraje Zmrhal se Sýkorou, jeden zajišťuje druhého, to zde chybělo. Kovář nezachytal bezchybně, ale na dvojku to rozhodně nebylo.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 12:10 |  
     1 4

     To, o čem hovoříš, jsou spíše přitěžující okolnosti pro ostatní hráče, ovšem ne polehčující pro Koláře.

     Bořil rozhodně nebyl někde vepředu, ten asi 5 vteřin před prvním gólem zablokoval v obrovské šanci Kangu. A v té druhé situaci - tam se míč ke Stanciuovi vrátil po rohu, obrana byla rozhozená a hráči se nedohodli, kdo proti němu má jít, nakonec tak učinil na poslední chvíli Škoda.

     Ale v ani jedné situaci rozhodně nešel Stanciu na Koláře sám, v první situaci byl až u lajny a bránil ho Souček, ve druhé již zmíněný Škoda.

     S tím, že levá strana funguje celkově mnohem lépe, když na ní hrají Sýkora se Zmrhalem, samozřejmě souhlasím.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Merlinus (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 12:33 |  
     3 0

     No ja jsem u toho treti golu tedy vubec nepobral pohyb Deliho, ktery misto aby vystartoval po hraci, ktery si to pelasi sam na branu, tak se krecovite drzel "sveho" hrace a Stanciovi ustupoval a ustupoval a otevrel mu tak dalnici k brane... Uz live v zapase jsem kricel, pro Boha kam ustupujes-vystartuj na nej a bum gol. Vcera jsem si to znova pustil a pro me jako laika naprosto nepochopitelne reseni od Deliho...

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     afro     před rokem 19.03.2018 14:01 |  
     0 0

     Ad Bořil) Ono to bylo hned po rohu, kdy měl Bořil na starost Lafatu a hlídal si ho i pak pro případný další centr, který se bohužel nekonal a Stanciu zrádně vystřelil. ;-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    donford     před rokem 19.03.2018 15:02 |  
    1 0

    Pánové, před několika dny jsem viděl v TV, jak Messi dal Curtoaisovi z Chelsea gól skrz nohy, když tento byl doslova přilepený na svou tyč. A to byly snad jen milimetry z každé strany míče volné, co zbývaly. A ve stejném zápase pak skrz nohy další. Tak bych se zase tolik na Koláře nezlobil. Že měl mezi svým tělem a tyčí místečko volné. No, šoupnul si ho tam pěkně, utaženě. On to moc dobře ví a klukům děkoval, že to otočili a jeho vinu také napravili.:-) Byl to zápas blbec a můžeme mluvit o tom, že jsme dostali 3 vlastňáky. (Kolář, Suk, Škoda). Což je taky kuriozita.

 21. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Eluin (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 09:48 |  
  6 2

  Ze svého laického pohledu na hodnocení s čísly u hráčů souhlasím, jen bych nebyl tak tvrdý na brankáře. První gól byl jednoznačně jeho, za druhý nemohl a třetí si netroufnu posoudit, pravděpodobně tam byla ještě teč od Škody, to se pak chytá obtížně. Pravdou je, že gólman v derby nepodržel, nicméně že by zase vyloženě vyhořel, to se mi nezdálo.

 22. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  mig52     před rokem 19.03.2018 11:07 |  
  0 0

  Prosba mimo téma. Nemohu dohledat adresu rozhovoru s p. Plíškem o naší akademii. (Bylo tam i o sparŤanské). Pomůže mi někdo? Předem děkuji.

 23. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  mig52     před rokem 19.03.2018 11:09 |  
  0 1

  Netřeba, už to mám, vždyť je to v nadpisech!

 24. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  martyni (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 11:46 |  
  4 0

  Alanore, podepisuju zejména uvodni rozbor o zapase obecne, o trenerovi a videu. Sice nase defenziva není tak jista, jako pod JŠ, ale vypada to, ze se sazka na vetsi riziko vyplaci. Zrychlili jsme, vratila se chut do hry, hladovost, fotbal bavi. Video vraci do fotbalu fair play, a to fotbal moc potřebuje, protože ma zaslouzene povest sportu ubrecencu, simulantu a uplatkaru. Myslim, ze nejaky zmateni emoci se da vydrzet. Třeba rozhodci zacnou lip rozhodovat sami při vedomi, ze video tu je a ze by je stejne opravilo. Pobavilo me, jak Kadlec za stavu 3:0 v puli s videem souhlasil, zatímco po zapase proti nemu brojil, pitomec.

  Jinak bych se zastal Kolare, Frydrycha a Dannyho. Frydrych s Dannym podle me odskakali, ze hrali jen polocas. Nemyslim si, ze byli nejhorsi a ze jejich vystridani otočilo zapas. Zlepsili se všichni. A taky je třeba mit na pameti, ze první pule sice nebyla povedena, zejména jsme udelali několik chyb v obrane a dopředu jsme byli nepresni, ale vedeni soupere 3:0 bylo hlavne diky 3 haluzim, jedinou vylozenou sanci, do který se souper dostal, spalil Lafata.

  Netroufal bych si svalovat na Dannyho problémy v defenzive. Jasne. Hromada byl ve stredu pole pohyblivejsi, nicmene Danny zase byl v první puli velmi často, mozna zkazil to jedno precisleni, ale jinak mi prislom, ze nekazil, jeho akce pokazili spis spoluhraci. Myslim, ze dopředu podal v první puli nejlepší vykon ze všech nasich zalozniku.

  Kolarovi bych dal vyssi znamku, první gol jde za nim, sice u dalších golu k první tyci chodil nejak nejiste, ale objektivne receno to slo dost tezko chytat, soucek z bezprostredni blizkosti, skoda mu zakryl vyhled a tecoval strelu, lehky to nemel.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   martyni (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 11:48 |  
   2 0

   Nejak mi vypadlo, ze byl Danny v první puli často u balonu, tahnul většinu akci, aspoň tak jsem to videl.

 25. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  japhy     před rokem 19.03.2018 12:24 |  
  9 1

  Přimlouval bych se za větší shovívavost u Koláře.
  Nechápu ty, co jsou schopni si na video stěžovat. Osobně trochu emocí s radostí vyměním za body.
  JiT nám nelhal a vše zatím do puntíku plní :) Emoce, zmatky, více gólů...
  Poslední dva zápasy s Dannym na hřišti 0:4, po jeho odchodu 6:0. Nemusí to nic znamenat, ale horšího hráče v hodnocení plusminus asi těžko pohledat.
  Nepopírám, že nás Sparta v 1.půli přehrávala, přesto jsme si museli všechny góly v podstatě vstřelit my. A připomínám, že to byl pro ně konečně zápas, kdy nemuseli tvořit, což je vždy jednodušší.
  Emoce po zápase maximální, ale pomyslnou třešničkou pro mě navždy stejně bude usmrkanej, ubulenej a třesoucí se Vašýk. Tohle je železná Sparta? Jít kolem Řepka, musel by mu ji natáhnout.

 26. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  japhy     před rokem 19.03.2018 12:31 |  
  3 2

  Jo, a jak se vám líbil včera Ekpai? Pěkně si tam ty ze z Plzně vodil.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Faris (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 13:59 |  
   2 0

   já ho vlastně moc neznal, včera jsem se na něj zaměřil (po těch spekulacích) a byl výborný.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Crispo     před rokem 19.03.2018 22:12 |  
   0 1

   Povodil je luxusně. Hned bych ho koupil, protože se mu povedli dva zápasy za Zlín a deset za Liberec :)

 27. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Fačín     před rokem 19.03.2018 12:52 |  
  7 18

  Teprve teď se dostávám k hodnocení sobotního infarktového duelu. Hru jsme předvedli strašnou, takový chaos jsem u žádného týmu dlouho neviděl. Naštěstí sparta ve druhé půli úplně odešla a nám se podařilo vyrovnat. Co se jednotlivců týče, tak všichni hráli pod své možnosti, Kolář zavinil dva góly a nadstavbu v podobě skvělého zákroku tentokrát taky nepřidal, Danny doslova darebný, Sobolovi se nedařily centry, Hušbauer dlouho neviditelný, Jugas se trápil s rozehrou. Po změně stran se toho moc nezměnilo, Hromada opět nepředvedl nic (snad ten centr před Stochovým gólem), Van Buren to trochu rozhýbal, bohužel se zranil, Tecl ho však naštěstí napodobil.

  Samozřejmě najdou se i plusy, takhle vyrovnat v závěru, to je velká psychická vzpruha. Podrželi tradiční opory, Škoďák, Deli, konečně se prosadil i Stoch (v nejdůležitějším možném zápase). Tabulkově naštěstí o nic nešlo, takže remíza není velká ztráta, na první místo to nebude a náskok na druhém jsme si udrželi.

  Ještě poznámka k rozhodčím - videu: člověk se už nemůže radovat po gólu, musí počkat, co na to rozhodčí. Emoce jsou tím rozmělněné a mě to vadí. Alarmující na tom také je to, že všechny situace, které si Královec nechal zkontrolovat, tak by bez videa rozhodl špatně! To je děsivé zjištění.

  Teď máme další zbytečnou repre pauzu, tak má realizační tým dost času na to, aby doladil nefungující součásti naší hry - a že jich je dost. Kombinačně jsme velmi nepřesní, směrem dozadu máme velké díry, sestava se zatím také neustálila - ostatně i Trpišovský přiznal, že sestavu na derby netrefil. Což je sice hezká sebereflexe, ale důležité bude, aby podobné chyby neopakoval.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Boss82     před rokem 19.03.2018 13:00 |  
   10 13

   No..., asi by bylo lepší, kdyby ses k těm svým "hodnocením" nedostával vůbec:-).

   Každopádně doufám, že tu zase nebudeš brečet, že jsme si z tebe udělali třídního nepřítele, až ti začnou přistávat mínusy za tu snůšku volovin, co si sesmolil.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    soudek82 (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 13:43 |  
    16 0

    Víš Bossi, já vlastně nemám většinou problém s tvými názory na fotbal. Rozhodně se shodneme častěji než třeba s Fačínem...ale pořád jsme diskusní fórum kde není podmínkou aby s tebou souhlasili všichni. A s čím už problém mám je tvá neochvějná jistota že ty máš pravdu a kdokoliv s tebou nesouhlasí je pitomec.
    Myslím, že až si jednou připustíš, že nejsi neomyslný a že lze akceptovat i jiný názor, uleví se při prodírání se diskusemi nám a zároveň myslím, že lidsky i Tobě :-)
    Hezký den,
    Soudek

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 14:31 |  
     2 8

     Však v pořádku - stejně jako nemusí všichni souhlasit s tím, co sem já píšu, tak stejně tak já nemusím souhlasit se vším, co zde zazní od jiných, ne? A když sem někdo napíše příspěvek, se kterým nesouhlasím výrazně, tak se někdy ozvu. Od toho snad ta diskuze je...

     Kdo měl pravdu, ukáže obvykle až čas. Nemusím snad zdůrazňovat, že v naprosté většině případů dává historie za pravdu mně - snadno dohledatelné pro kohokoliv, kdo by měl chuť se prohrabávat starými příspěvky a diskuzemi zde na SN.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      DF007     před rokem 19.03.2018 14:56 |  
      4 2

      Mě jen překvapuje, co se ti na tom hodnocení nelíbí. Že Danny hrál první půli mizerně, na tom se tady shodne většina lidí. Že Kolář nemohl ani za jeden gól je nesmysl, což i ty píšeš ve svých komentářích a potvrdil to i sám Kolář. Že byl Hušbauer v první půli neviditelný (druhou odehrál výrazně lépe), to je taky jasné. Že Sobol odehrál výborný zápas, to asi tvrdit také nelze. K rozhodčímu, který udělá 4 chyby a musí ho opravit videorozhodčí? Že jsme měli jednu povedenou kombinaci za druhou, to si taky nemyslím. Opravdu na jeho komentáři nevidím ani kousek věcí ke kritice. Mně spíše přijde, že komentuješ už podle jména, a to je škoda. Já osobně s tebou většinou souhlasím, zejména s významem Hušbauera pro naší hru, ale v sobotu to prostě v prvním poločase nebyl on.
      Ano kritizuj komentáře, ale věcně. Polemizuj se mnou o videorozhodčím, to je v poho, ale takto je to zbytečné.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 19.03.2018 15:07 |  
       0 0

       Viz má odpověď na tvůj jiný příspěvek v tomto vláknu.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      japoko     před rokem 19.03.2018 15:04 |  
      2 5

      Paneboze, ty jsi clown!

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 19.03.2018 15:19 |  
       2 5

       Ty si ten poslední, kdo mě může urazit, ty komiku.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Jachym     před rokem 19.03.2018 15:23 |  
        1 0

        Komik a klaun. Konkurenční bitva humoristů? :-)

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        japoko     před rokem 19.03.2018 16:03 |  
        4 3

        Jasne, hloupost a arogance z Tebe jen tryska!

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         Boss82     před rokem 20.03.2018 11:19 |  
         0 0

         Pokud jde o hloupost, tak bych být tebou raději mlčel!

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      mig52     před rokem 19.03.2018 16:52 |  
      1 2

      No, přiznej, že jsi jako předškolák dupal nohama, mlátil sebou o zem a řval na své zákonné zástupce a NE A NE A NE! Já to chci tak. A oni rošŤáčkovi ustoupili. Chudáci kantoři.:-)

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 20.03.2018 11:20 |  
       0 0

       Zajímavá teorie:-)!

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    DF007     před rokem 19.03.2018 14:29 |  
    3 2

    Hlavně, že tvé hodnocení je naprosto přesné. Názor můžeme mít všichni a dokonce ho můžeme mít odlišný. Nemám problém, abys vyjádřil svůj, ale takto bez argumentů jsi na úrovni Okamury se Zimolou, kteří také něco plácnou a pak nejsou schopni to obhájit.
    Já s Fačínem v zásadě ve všem souhlasím, asi bych nebyl tak přísný na některé hráče (zejména Kubu Hromadu, který nám hodně pomohl ve druhé půli), ale jinak s ním v zásadě souhlasím.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Jachym     před rokem 19.03.2018 14:45 |  
     0 4

     Když jsme u té tolerance jiných názorů, ohledně níž s tebou souhlasím, tak doufám, že nemáš problém s tím, že někdo může mít i dost odlišné názory na tebou jmenované politiky:-) Já bych třeba z nedostatku argumentů plného nálepkování obvlnil úplně, ale úplně někoho jiného...

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      DF007     před rokem 19.03.2018 14:57 |  
      1 0

      Nemám s tím problém, ale nechápu je :-)

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Jachym     před rokem 19.03.2018 15:21 |  
       1 0

       No, já sám sobě snad rozumím, ale to není teď to podstatné...:-) Ani já jsem neshledal na hodnocení Fačína nic strašného (kromě termínu "strašný" při hodnocení naší hry, která ale taková v první půli byla a já sám použil daleko pejorativnější výraz), s mnohým jsem i souhlasil. Je vidět, že i mistr tesař (Boss82), se kterým i já z velké míry většinou souhlasím, se někdy utne nebo naopak tne zbytečně s velkou vervou do pro něj neoblíbeného terče:-)

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        Boss82     před rokem 19.03.2018 16:16 |  
        1 1

        Tou poslední větou si to vystihl velmi přesně.

        Z toho Fačínova příspěvku jsem si vybral jen ty názory, které mě nazdvedly, a na ty jsem reagoval. Argumenty, se kterými se v tom jeho hodnocení souhlasit dalo, jsem poněkud ignoroval, protože mě poslední dobou svými názory, kterými se zde prezentuje, kapku irituje. Z toho pramenil i můj zbytečně konfrontační příspěvek, který ne úplně odpovídal závažnosti Fačínova "provinění":-).

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 19.03.2018 15:04 |  
     6 4

     Tak se podíváme na pár Fačínových perel:

     - "po změně stran se toho moc nezměnilo" -> reálně se změnil úplně celý obraz hry a i dle číselných statistik jsme Spartu ve druhé půli ve všem přehráli.
     - "Hromada opět nepředvedl nic" -> ve skutečnosti výborně vyztužil střed hřiště, naběhel spoustu km, dělal extrémně důležitou černou práci, nacentroval na gól a Trpišovský si jeho výkon velmi chválil.
     - "kombinačně jsme velmi nepřesní" -> ve skutečnosti jsme 5. nejlépe kombinujícím týmem v lize s úspěšností 78,73 %, vytváříme si nejvíce gólových šancí ze všech týmů (doposavad 213) a naši hráči si dávají nejvíce předfinálních přihrávek ze všech týmů (doposavad 200).
     - "směrem dozadu máme velké díry" -> ok, derby to trochu pokazilo, ale i tak máme druhou nejlepší obranu v lize dle obdržených gólů, soupeřům jsme dovolili pouhých 170 střel směrem na naší bránu a pouhých 57 střel, které trefily naší bránu - v obou ukazatelích jsme nejlepší v lize!
     - "sestava se zatím také neustálila" -> ona by se dávno ustálila, kdyby nám zápas co zápas nevypadlo pro zranění nebo nemoc spousty hráčů.
     - "Hušbauer dlouho neviditelný" -> Hušby vyslal v zápase 6 střel z toho 2 střely na branku, celkem měl 30 úspěšných přihrávek, 2 přihrávky do gólové šance, 1 předfinální přihrávku, 3 úspěšné driblinky a přihrávku na Deliho gól - stihl toho celkem dost na hráče, který byl údajně dlouho neviditelný, že?
     - "Jugas se trápil s rozehrou" -> Jugas měl úspěšnost přihrávek 86,2 % - docela slušné na to, že se podle Fačína trápil.
     ....atd.

     Souhlasit s Fačínem si klidně můžeš, to ti zakázat nemohu. Ale v tom případě se mýlíš úplně stejně, jako se mýlí on. Jak prosté...

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      DF007     před rokem 19.03.2018 15:24 |  
      4 2

      Tak tady se určitě dá polemizovat i s tvými čísly.
      -kombinačně jsme velmi nepřesní. myslím, že všichni vidí, že máme hodně ztrát a někdy i dost zbytečných. pro první poločas to včera platilo úplně jasně a myslím, že i v předchozích zápasech nám kombinace nešla úplně podle představ a ztrát, a to i jednoduchých máme hodně
      -směrem dozadu máme díry - tak v porovnání s podzimní částí jich je výrazně více. Ono vzadu hrajeme jeden na jednoho, což se mi také úplně nelíbí, ale pokud chceme presovat vysoko, asi nám nic jiného nezbývá. Ovšem měli jsme v utkání reagovat na způsob hry Sparty, která hrála odzadu jednoduše a prostě míče jen odkopávala a tím celý obranný blok přehrávala. A to, že máme druhou nejlepší obranu, je pořád výsledek podzimní části. Na jaře už ty ukazatele tak vynikající nejsou.
      -Sestava se zatím neustálila - ano neustálila a chybu uznal i sám Trpišovský. Osobně také úplně nechápu, proč měnil sestavu, která na konci zápasu s Olomoucí jasně dominovala. Tam to měl nechat. Nepochybně se zranění a nemoci na složení podepisují.
      -Jugas se trápil s rozehrou - procenta u stopera jsou velmi křehká čísla. Kolikrát rozehrál dopředu, kolikrát dozada a pod. To, že není z nejjistějších při rozehrávce, to snad vidíme všichni. já to Kubovi nevyčítám, protože má úplně jiné přednosti, ale zrovna s rozehrávkou je to pravda. I ve druhém poločase se tam několikrát zamotal a musel to řešit dlouhou malou domů. Souhlasím, že v některých situacích to může být lepší než dlouhý nákop, alejistota vypadá jinak.

      Naopak v čem s tebou souhlasím, je přínos Hromady, který udělá obrovské množství práce a svým důrazem dokáže získat hodně míčů a zejména převahu ve středu hřiště. A obraz hry byl samozřejmě ve druhé půli také o něco jiný, což ovšem bylo způsobeno výrazným zjednodušením naší přechodové fáze.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 20.03.2018 11:38 |  
       1 0

       To nejsou moje čísla, to jsou čísla z oficiálních zdrojů.

       ad kombinační nepřesnost -> ztráty má každý tým, žadný tým na světě nemá 100% úspěšnost přihrávek. Ale jelikož jsme 5. nejlépe kombinujícím týmem v lize a v samotném derby jsme měli úspěšnost přihrávek 77%, zatímco Sparta pouze 65 %, tak mi prostě Fačínova kritika, že jsme "v kombinaci velmi nepřešní" přišla poněkud mimo mísu, proto jsem se ozval.

       ad díry v obraně -> až do derby jsme inkasovali pouze 2 góly v pěti zápasech (počítám i pohár s Libercem), to na nějaký problém v obraně nevypadá. A v derby samotném jsme inkasovali čistě po individuálních chybách hráčů, nikoliv kvůli chybám v systému jako takovém.

       ad neustálená sestava -> jsem si jist, že kdyby nebylo zraněných, nemocných a vykartovaných hráčů, tak hrajeme v jedné z těchto variant - Kolář - Bořil, Kúdela, Deli, Sýkora - Souček, Hušbauer - Stoch, Danny, Zmrhal - Škoda nebo Kolář - Bořil, Kúdela, Deli, Sýkora - Souček, Hromada - Stoch, Hušbauer, Zmrhal - Škoda. Těžko ale kritizovat trenéra za to, že se stále neustálila sestava, když má každé kolo 5-7 hráčů mimo.

       ad Jugasova rozehrávka -> no ta čísla vypovídají o tom, že přihrávky kazí minimálně. Ano, té malé domů z půlky, kdy se sám dostal do těžké situace, jsem si samozřejmě všiml, pak tam měl také 2-3 nákopy, které nenašly adresáta. Ale to se stane každému, rozhodně v derby nějak nevyčníval mezi ostatními směrem dolů, aby tu Fačín psal, že "Jugas se trápil s rozehrávkou".

       Jsem rád, že se shodneme alespoň na přínosu Hromady, které podle Fačína nepředvedl vůbec nic.

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        DF007     před rokem 20.03.2018 17:56 |  
        0 0

        S tou obranou nesouhlasím, tam máme obrovské problémy a statistika je jasná. Už nyní jsme inkasovali 5 branek v pěti zápasech. za celý podzim 7 v 16 ligových. Jasně v derby to byly individuální chyby,ale ono každý gól je díky chybám v bránění. Jen pro připomenutí gól ve Zlíně, který jsme dostali po chybě Lastuvky nebo jeho další gól v Plzni.
        A ke kombinaci, v tabulce jsme druzí a v přesnosti přihrávek jsme až pátí. Jsem přesvědčen, že náš kádr má na to, aby byl výrazně výše. Jasně, že to může ovlivňovat i složitost přihrávky, kdy třeba více přihráváme do vápna než jiní ( což statistiky také ukazují), a to jsou přihrávky těžší než mezi stopery na půlce. A tím odpovídám i na toho Jugase. Jeho rozehrávka prostě dobrá není. Kolmé přihrávky v první půli končili vsechny za brankovou čárou.

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         Boss82     před rokem 21.03.2018 19:08 |  
         0 0

         Pokud jde o tu obranu, tak s tím, že budeme dostávat o něco více gólů, se počítalo - je to na úkor toho, že útočíme ve větším počtu hráčů, aktivně napadáme soupeřovu rozehrávku a postavení obrany je mnohem vyšší, než bývalo za J. Šilhavého. Díky tomu si také vytváříme více šancí a dáváme více gólů. Je to něco za něco, ale mě se tento odvážnější způsob hry na větší riziko líbí. Ale o "dírách" nebo "obrovských problémech" v obraně bych opravdu nehovořil.

         Pokud jde o Tvůj názor ke kombinačním schopnostem našeho mužstva, tak s tím celkem souhlasím. Ale Tvůj názor je diametrálně odlišný od Fačínova, když se podíváš na jeho původní příspěvek. A proto jsem na jeho výtku na toto téma, která podle mě byla příliš radikální, reagoval.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Fačín     před rokem 19.03.2018 15:21 |  
    3 2

    No, po tom, co jsem si teď pročetl většinu komentářů, tak mi přijde, že se tentokrát shoduji prakticky se všemi..

    O mínusy mi v zásadě nejde, jen jsem si povzdechl, že dostávám mínusy i za příspěvky, kdy chválím...

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Boss82     před rokem 20.03.2018 11:41 |  
     1 0

     No podle počtu mínusů to nevypadá, že by s tebou většina lidí souhlasila.

     Já ale nechci, aby to vyznělo, že cokoliv sem napíšeš, tak automaticky označím za hovadinu jen proto, že to sem dáš ty. To rozhodně ne - když napíšeš něco, s čím souhlasím, tak ti tam klidně cvakám plusy na vyjádření souhlasu.

     Jen mám pocit, že poslední dobou je té kritiky z tvé strany na adresu Slavie poněkud příliš, navíc je často neopodstatněná nebo se neopírá o reálná fakta. A to mi vadí.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      Fačín     před rokem 20.03.2018 16:21 |  
      0 1

      No jo no, je té kritiky víc, než by se líbilo i mně. Ovšem má to své opodstatnění - dle mého názoru nepovedená personální politika klubu (počínaje Nezmarem), chaos v naší hře (především derby-první poločas) + zatím mírně neuspokojivé výsledky (Jihlava...).

      Hned, jak se tyto (dle mého názoru) problémy vyřeší, budu první, kdo tu bude jásat. Například Šilhavého jsem také kritizoval např. za mírně nepochopitelné tahy ohledně sestavy a absence plánu "B", když se nedaří. Přesto jsem byl z titulu nadšen a kritika v tu chvíli mohla utichnout - protože přišly výsledky.

      Takže já pevně doufám, že hned po repre pauze v zápase se Zlínem uvidíme podstatné zlepšení, secvičené akce, tlak na soupeře po delší dobu, než je posledních 30 minut apod. A budu to kvitovat s povděkem.

      Každopádně jak jsem psal již dřív, vím, že píšu věci, kteří by ostatní raději nečetli, ale myslím, že kritika (byť se nakonec třeba ukáže neopodstatněnou) je potřeba, i kdyby se dařilo. Je to trochu nastavené zrcadlo. Nejde se pořád jen poplácávat po zádech, jak to děláme dobře. Kritika může být ku prospěchu, minimálně pro to, že to třeba někoho donutí se zamyslet, zda-li na tom něco není.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       Boss82     před rokem 21.03.2018 19:12 |  
       1 1

       S tebou je to těžké....

       Co ti vadí na Nezmarovi? Proč je naše personální politika špatná?

       Chaos v naší hře nepozoruji a výsledky máme v pořádku.

       Ano, kritika může být ku prospěchu, ale musí být opodstatněná a opírat se o nějaká fakta. A to u tvých názorů většinou nepozoruji, spíš to často působí, že kritizuješ tak trochu za každou cenu.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   smely (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 13:02 |  
   6 1

   stran toho videa musim souhlasit, to , ze VAR zmenil rozhodnuti u 4 absolutne zasadnich momentu derby je pomerne alarmujici a je videt, ze Kralovec v tom mel teda strasnej gulas, pokud by tam to dodatecny prehodnoceni nebylo, tak by se dalo hovorit o zarezu desetileti....

 28. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  zeleznik2     před rokem 19.03.2018 13:33 |  
  3 1

  Dnes nemohu úplně souhlasit s tvým hodnocením, Frydrych sice měl problémy s rychlonohým Plavšičem, ale z jeho strany branky nepadaly, 3 mi přijde hodně krutá, zvláště, když Sobol obdržel za svůj výkon 4 a to hrál celých 90. minut, pro mne je dlouhodobě nejslabším naším hráčem. Také Bořil, kterému se znovu derby neúplně povedlo a z jehož strany padly dva góly, sice zaznamenal branku, která nebyla uznána a v druhé půli se hráčsky zvedl, přesto bych u něj 5 nedal a to samé u Suka. Kolář asi spravedlivě za 3, ikdyž v druhé půli chytil jasnou tutovku, možná bych dal 4. Danny hodně špatný 3 oprávněná. Stoch a Hromada 7 oprávněně a velmi dobře zahrál Van Buren. Ostatní hodnocení ok.

 29. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  smely (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 13:39 |  
  0 1

  Standa Tecl v repre misto Skodaka :-)) do Cinska nejede ano Husby....

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   zeleznik2     před rokem 19.03.2018 13:43 |  
   1 0

   Já bych radši, aby nejel nikdo...Standovi to, ale přeji...

 30. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  zeleznik2     před rokem 19.03.2018 13:42 |  
  8 0

  Teda po zápasové hodnocení trenéra Hapala mne pořádně hnulo žlučí....místo, aby zpytoval svědomí, že jeho tým ztratí prakticky rozhodnutý zápas nebo pochválil soupeře z toho, že dokázal, povstat z klinické smrti...tak raději obviňuje Mira ze zpracování míče rukou a Standu z držení Costy. Přitom Štětina naprosto nesmyslně podtrhl soupeře a jeho svěřenci fyzicky nestačí vydržet celých 90. minut. Video pomohlo i poškodilo obě strany stejně, výsledek je tedy naprosto spravedlivý. Hlavně, že o nás Rumuni tvrdili, že jsme uplakánci, tak já tvrdím, že to jsou ubrečené trosky. Do soboty mi Hapal nevadil, ale po tomhle, jej teda vůbec nemusím..

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   TSeguinTS     před rokem 19.03.2018 16:07 |  
   13 0

   Proč by ti hnul žlučí? Já jsem naopak rád, že spartu vede někdo bez sebereflexe a bez smyslu pro realitu :-)

   Jaký propastný rozdíl, kdy JiT v pozápasovém rozhovoru skvěle popíše zápas, ukáže na (svoje) chyby a rozbere jak chtěl hrát. Zatímco Hapal v prvních větách uvedl: ''No tak co se stalo ve 2. poločase? Tak samozřejmě soupeř nám otočil řekl bych takový jednoznačný výsledek a změnil se samozřejmě charakter hřiště...'' charakter hřiště... :-D Pavel Hapal pak také uvedl, že si myslí, že měli vždy špatný první dotyk s míčem :-)

   Taktéž mne zaujal Koubek, který v pozápasovém rozhovoru rozebíral Deliho gól a uzavřel to slovy ''Myslím si, že kdyby tady Slavia ten gól nedala, tak by sparta vyhrála'' :-D :-D

   Nevím, jestli jsem moc zaujatý a neobjektivní, zda ve mne převládají pocity euforie ještě teď a je to tím, že si strašně užívám ubrečenost Vaklava Kadleka nebo všech obecně, tupost spartanských komentátorů (''tady Tecl netrefil míč a následně spadl, tohle penalta rozhodně neby...--písk, pentle-- ale penalta to je'') nebo je to tím, že někteří trenéři jsou natolik chytří, že v rozhovoru nechtějí vyzradit absolutně nic ze svých taktických záměrů a odvádějí pozornost opakováním frází nebo děláním hlupáků za sebe, ale Hapal mi přijde absolutně mimo. A tak to mám rád :-)

   Konkrétně bych ale ze svého hejtu chtěl vynechat Štětinu, který penaltu přiznal. Navíc se stal smolařem utkání na straně domácích, protože kvůli němu neplatil gól, pak za stavu 3:1 minul hlavou bránu o pár cm aby následně zavinil penaltu.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   bongor     před rokem 19.03.2018 20:55 |  
   4 0

   Vždycky o nás tvrdili,že jsme ubrečený.Na to,jak nás desítky let rozhodčí řezali,jsme byli ještě naprostí tvrdouši.
   Jakmile se někdy něco naprostým omylem zapískalo proti nim,vždycky spustili "nářek převozníka" a hnali to na všechny možné orgány,třeba až na ústřední výbor.To není žádná novinka,ale jejich ustálená praxe.Hapala jsem takto tipoval,jakmile přišel a nemýlil jsem se,bude jen další příspěvek do dynastie ublížených.

 31. Co dale ?

  Mike     před rokem 19.03.2018 14:02 |  
  6 0

  Tak po tomto kole mame na 1.misto daleko, naskok na 3.misto take, navic 4 tymy se pobijou o 3.misto, a budou se o body vzajemne obirat, nepredpokladam, ze nekdo z nich udela nejakou serii podobnou te soucasne jablonecke. A zaroven nam budou fandit v Poharu, mame stesti na los, opet doma a s muzstvem, ktere stale hraje o zachranu, takze na postup do finale jsme favorite. Navic ligovy los nyni neni z nejtezsich, podle me nas cekaji uz jen 2 tezsi utkani,v Liberci a doma Plzen. Pral bych si, aby nase Slavia hrala ve zbytku sezonu utocny fotbal, aspon na 2 utocniky v zakladu, a zapasy koncily treba 5-3, nez 1-0. Muzstvo na to mame,trener je take zastancem utocneho fotbalu a divaci by si zaslouzili trochu fotbalove zabavy za trochu zpackany podzim, diky nemuz se na jare prakticky nehraje o titul. Real take uz nema na titul, tak alespon bavi divaky vysledky 6-3 jako vcera s Gironou. Neni se ceho bat, vzdyt je fotbal pro divaky hlavne zabava. Pokud dokazeme nasypat Boleslavi, Olomouci a Sparte 9 golu, z toho 6 venku, tak proc hrat takticky na nejakych 1-0. To v soucasnem nasem ligovem postaveni nikoho tady predpokladam nezajima.Kvalitou body urveme tak jako tak, proc to nezkusit jeste s pobavenim fanousku.

  • Re: Co dale ?

   Jachym     před rokem 19.03.2018 14:19 |  
   1 1

   Hele, pokud budou ty zápasy se Zlínem, Plzní nebo Libercem končit 5:3 nebo 6:4 v NÁŠ prospěch, a ne naopak, tak se asi drtivá většina fanoušků zlobit nebude...:-)

   • Re: Co dale ?

    iwanowicz     před rokem 19.03.2018 14:39 |  
    2 1

    No uprime, ze 3 a vice golu v nasi siti ja rozhodne nadsenej nebudu a nic na tom nezmeni ani kanonada do site soupere. Pokud chceme uspet proti silnym souperum, musime mit dobrou obranu. Kvalitni tymy si vic golu dat nenechaji a v poharech je matematika jasna, kazdy inkasovany gol je problem, tam se hraje vzadu na nulu.

    • Re: Co dale ?

     Jachym     před rokem 19.03.2018 15:01 |  
     3 0

     Podle mě jde vždycky o to, dát alespoň o gól víc než soupeř:-) Pravda, v pohárové matematice je to "vyšperkované" pravidlem o gólu na hřišti soupeře jako rozhodujícím činiteli při rovnosti skóre při dvojzápase. S Apoelem jsme se snažili o "nulovou" strategii. Zatímco směrem dopředu nám "vyšla" 100%, opačným směrem selhala dvakrát již v prvních deseti minutách.

     • Re: Co dale ?

      soudek82 (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 15:17 |  
      4 0

      No ale když dáš v pohárech v obou zápasech o gól víc než soupeř, tak Tě to pravidlo moc nepálí, ne? :-)

      • Re: Co dale ?

       Jachym     před rokem 19.03.2018 15:35 |  
       6 0

       Podle mě je taktika dát (alespoň) o gól víc než soupeř nejlepší univerzální taktikou pro všechny zápasy, herní systémy a myslitelná rozestavení. Pokud vím, zatím nikdo lepší taktiku nevymyslel...:-)

 32. video

  rak (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 14:35 |  
  28 0

  Mně úplně děsí, kolik se objevuje kritiků videa mezi fandy. Chápu, že si na něj po tomto derby v emocích tak trochu stěžuje Hapal a zcela vykolejený Kadlec. Stejně tak chápu, že se to nemusí líbit Berbrovi a podobným postavám, protože jim to stěžuje manipulaci. Co ale vadí fandům? To je tak strašné, že se stane, že po výbuchu radosti se pak gól odvolá? Zařval jsem si proti Bohemce i při našem gólu z ofsajdu v sobotu. Ani jednou mě ale nezničilo, když ty góly byly odvolány. Když je jasně vidět, že neměly platit, tak OK. Všechno se nedá v rychlosti postřehnout. Na druhou stranu nám to přineslo více radosti a eliminovalo minimálně chyby (lze spekulovat o úmyslu) rozhodčího. Řve se i při gólu z ofsajdu, který rozhodčí neuzná třeba za pár vteřin či desítek vteřin po poradě s pomezním. Video to prodlouží jen málo. Je nutné ho prosadit. Myslím, že kdyby bylo k dispozici např. proti Astaně, tak hrajeme EL i na jaře. A už vůbec nepíšu o těch několika desetiletích, kdy by nám v souhrnu určitě více pomohlo než ublížilo.

  • Re: video

   mig52     před rokem 19.03.2018 14:46 |  
   0 7

   Mne děsí, že nikde nevidím vyjádření Jardy Tvrdíka. :-(

   • Re: video

    Mates204     před rokem 19.03.2018 14:48 |  
    0 5

    Taky mi přijde, že už se stahují mračna.

    • Re: video

     PetCC     před rokem 19.03.2018 15:04 |  
     0 6

     Tvrdík může být rád, že si ho v Číně nenechali.
     Trochu mi připomněl Skřivánky na niti, jak se ptali "Kde je mlíkař?" :-D

     • Re: video

      Mates204     před rokem 19.03.2018 15:07 |  
      2 0

      Smutný je, že účast v LM by nás finančně zajistila na několik let dopředu. A my dvě obrovský šance takhle... ach jo

      • Re: video

       Ragnarok     před rokem 19.03.2018 15:32 |  
       0 5

       Nezajistily, Slavia měla ztrátu za loňský rok 263 milionů, rok před tím 117, letos to bude vzhledem k angažmá tří zahraničních hvězd a dalších hráčů pravděpodobně ještě horší. Navíc bonusy za postup do LM by velkou část peněz přesunuly do kapes hráčů a realizačního týmu.

       • Re: video

        Mates204     před rokem 19.03.2018 15:41 |  
        0 2

        Za postup do LM je minimálně 400 milionů. Plus budeme muset začít šetřit takže hráči jako Danny, Deli, Ngadeu, Necid atd. půjdou. V úsporném režimu ještě s příjmem z EL by to aspoň 2 sezony zajistilo.

        • Re: video

         Ragnarok     před rokem 19.03.2018 16:19 |  
         0 4

         V úsporném režimu, ale na ten tu nikdo nenajíždí. Nadprůměrně placení zaměstnanci, vedení, hráči - neexistuje jiná firmy s tržbami 150 milionů, z nichž většina je navíc plnění smluv od spřízěných osob, kde by mělo vedení ve složení 3 lidí hrubou mzdu přes 9 milionů korun a průměrná mzda byla 55 tisíc korun hrubého měsíčně. Tohle úsporný režim není a i pokud by Slavii někdo převzal, tak by musel udělat neuvěřitelnou revizi nastavení těchto nákladů. O hráčích se radši nebavím, to je mimo ekonomickou realitu možností Slavie.

 33. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  první rytíř     před rokem 19.03.2018 14:46 |  
  3 2

  K hodnocení snad jen tolik, že dát Kolářovi za 2 je prostě úlet. Ale o něčem jiném. Strašně rád bych si při hodnocení někde přečetl co bylo příčinou té strašidelné první půle, kdy v sestavě, co porazila Olomouc, jsme působili naprosto chaotickým dojmem. Nějaký důvod to mít muselo. Obávám se, že příčinou byla hra Sparty, která hrála to, co jsme chtěli hrát my. Tedy vysoké napadání, rychlá hra po křídlech. Prostě se ukazuje, že pokud se nám někdo postaví jako rovný k rovnému, máme zatím ještě problémy. Ty, naštěstí, řešíme obrovskou vůlí, silou a velmi dobrou fyzičkou. Ale stejně - proč jsme v první půli tak propadli?

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Fačín     před rokem 19.03.2018 15:30 |  
   4 2

   Chaoticky jsme působili bohužel celý zápas, nehledě na jeho vyvrcholení, které nás uchránilo od ostudy. Ale připomněl bych, že Olomouci jsme góly začali dávat až po prostřídání, kdy na hřiště přišli další útočníci. A stejně tak v derby.

   Mně z toho vychází, že by bylo potřeba stavět více ofenzivních hráčů. Místo obránců na křídle (Sobol) bych v sestavě rád viděl víc ofenzivních hráčů (Van Buren, Tecl).

   V první půli jsme dle mého názoru propadli proto, že jsme moc netušili, co vlastně chceme hrát. Nebo tady někdo pochopil, co jsme v první půli chtěli hrát?

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Crispo     před rokem 19.03.2018 21:59 |  
   1 0

   Olomouc neporazila sestava, která nastoupila v první půli...

 34. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  bububu (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 14:47 |  
  7 0

  Toto derby zůstane v paměti hodně dlouho. Sice "jenom" remíza (vzhledem k průběhu zápasu chutná jak výhra), ale takhle napívané derby plné zvratů snad nepamatuji (možná snad jen 4:4 když dával Kuka hattrick). Já jsem si to užil, ikdyž přiznávám, že o půli bych nevěřil, že to ještě dokážeme zremizovat (nicméně letmá vzpomínka na finále LM 2005 mi v hlavě problikla :) ). O to větší radost ze závěru.

  Rozhodně bych zvedl známku Škodovi minimálně na 7, kopat za takového stavu v nastavení penaltu chce sakra velkou kuráž a ne každý by to ustál. Nejlepší z našich jednoznačně Stoch, velmi dobrý Hušbauer. Tragický Frydrych, Sobol, k nimž se bohužel přidali i Kolář s Dannym. Zatímco u Koláře věřím, že se jednalo o ojedinělý výpadek, u Dannyho jsem bohužel čím dál tím víc přesvědčen, že naší hře nic moc nepřináší. V létě by měl podle mého názoru skončit. Je to bezesporu vynikající fotbalista, jen to u nás neumí zjevně prodat. Radši na jeho místě uvidím někoho perspektivnějšího.

  Každopádně díky klukům za tohle derby!

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   slamacek (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 08:27 |  
   0 1

   Danny je vynikajici fotbalista a jsem presvedceny, ze nam stale ma co dat, ale myslim, ze jej musime zacit jinak vyuzivat. v tom vidim ohromne rezervy a bohuzel asi i neshopnost, nebo neochota Trpise vyuzit jeho prednosti. U nas se nesetkavame s hraci takovych kvalit bezne a tedy muze byt, ze nejsme pripraveni hrat fotbal s vyuzitim takovych nadstandartnich hracu. pak je samozrejme otazka jestli kvuli jednomu hraci na sklonku kariery menit rekneme overeny styl.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    bububu (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 10:34 |  
    3 0

    Já nevím, já jsem z Dannyho dosavadní působení ve Slavii velmi rozpačitý. Nedokážu posoudit, zda je to tím, že už je Danny za zenitem nebo zda ho neumíme náležitě využít, nicméně jeho přínos pro naší hru je vzhledem k jeho renomé zoufale nízký. Aby to nebylo jen plácání do větru, dáme si trochu dat (převzato z twitteru CSfotbal):

    "Jarní soutěžní zápasy Slavie (6 zápasů, 540 min):
    Danny na hřišti - 263 min., bilance Slavie při jeho pobytu na hřišti: 1-2-2, skóre 3:4
    Danny mimo hřiště - 277 min., bilance: 4-1-1, skóre 9:1"

    Podle mého názoru se přestup Dannyho prostě nepovedl. Není to takový propadák jako Altintop nebo Rotaň, ale žádný šlágr to taky není. Osobně beru příchod tria Danny, Altintop, Rotaň za největší chybu od převzetí klubu CEFC. Zásah do týmu byl v létě zbytečně velký a necitlivý, tým nepůsobil vůbec kompatně a JŠ to neukočíroval. Je samozřejmě otázka, jak by to vypadalo bez příchodu těchto hráčů - já osobně jsem přesvědčen, že výrazně lépe.

    Když to vezmu kolem a kolem, nevidím moc důvodů, proč si tu nechávat i v příští sezoně hráče ve vysokém věku s obrovským platem a pofidérním přínosem pro hru mužstva. 100x větší smysl mi dává na té pozici hrát s kmenovým hráčem s nějakou perspektivou, řekněme Hromadou. Neřeknu, kdyby byl Danny opora, ale on není, bohužel. Cokoliv jiného je lhaní si do vlastní kapsy.

    Zkusilo se to, nevyšlo to, a já jsem velmi rád, že došlo ke korekci přestupové politiky a že zde v létě (snad) neuvidíme podobně nekoncepční kroky jako před touto sezonou.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     slamacek (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 22:14 |  
     1 1

     tva cisla nijak nerozporuji. ta jsou jasna! jeho individulani kvalita ale na mile prevysuje vsechny hrace v kapr lize. tak mi rekni proc je tak malo platny? Hraci jej dle meho malo vyuzivaji. on je hrac ktery me vynikajici prvni dotek, takovy co tady nema zadny hrac, herni mysleni a umi to dat i zprvni a neboji se. netvrdim ze neztrati balon, nebo ze nezkazi. Jeste tu je moznost ze s nim hraci bud nechteji hrat a nebo mu proste jen fotbalove nerozumi. muze to byt i oboji samozrejme. :) diky za tvuj komentar

 35. Juniorka

  Nascimento     před rokem 19.03.2018 14:48 |  
  1 0

  Neví někdo, co se to děje s juniorkou? Dneska 4 prohra v řadě. Nejdřív blamáž s Duklou, pak Teplice, Bohemka a dneska poslední Budějovice.

  Byl se někdo podívat a napíše nějaký report? Děkuji.

 36. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  PetCC     před rokem 19.03.2018 15:02 |  
  9 2

  Tak jsem si pustil záznam a zkusím napsat výrazné okamžiky první půle, jak vlastně došlo k výsledku 3:0

  4. minuta - Stoch ignorue hráče, Frydrych musí bránit dva, nakonec nebezpečný centr do vápna
  6. minuta - znovu neby hlídán druhý hráč a Frydrych brání dva hráče
  7.minuta - Souček se výborně zbaví dvou protihráčů na velkém vápně, Deli ale špatně rozehraje, Souček skluzem zachraňuje
  8.minuta - na Stoch někdo svítí laserem
  11.minuta - asi Bořil špatně přihrál na půlce Sparty, na dlouhý míč šel Deli zbytečně do skluzu a propadnul, je z toho rychlá útok 4 na 3 ...
  ... v souboji o odražený míč před vápnem prohrává Stoch, při jeho postavě to nelze považovat za chybu.
  Ale v tu chvíli nikdo nezaskočil na kraji za Bořila, který před tím blokoval střelu z penalty, takže se oteřel velký prostor. Kolář zůstal z branky opravdu hodně vepředu a je z toho první gól.
  Z mého pohledu byl zásadní nesmyslný skluz Deliho, bez něj by chaos v obraně nevznikl. A následně chyba brankáře.
  16.minuta - Danna si u čáry přehodil Zahustela a centruje
  18.minuta - pře dýmovnice nebyla dobře vidět šance Lafaty, ale měl to na hodně dlouhou nohu
  19.minuta - Deli uprostřed hřiště riskantně přihrává na obsazeného spoluhráče, hrozil rychlý protiútok
  20.minuta - z klidného pohledu, Jugas rukou míči uhybal a loket měl blízko těla, to by se podle dnešních pravidel pískat snad ani nemělo.
  Předcházela tomu povedená (možno říct šťastná) přihrávka od obránce Sparty mezi několika dotírajícími Slávisty.
  24.minuta - Bořil podruhé centrem nikoho nenašel, ale odražený míč skvěle Danny posílá na volného Frydrycha, bohužel špatně odmávabný ofsajd
  25.minuta - informace v přenosu, že Královec pískal derby dvakrát a pokaždé vyhrála Sparta. Bez videa by to asi dopadlo stejně :-)
  28.minuta - jdeme 5 na 4, ale Danny dá špatnou přihrávku na Sobola
  29.minuta - Danny tentokrát hezky obloučkem uvolnil Bořila, ten centr přetáhnul, ale byl tam Stoch a vystřelil vedle
  36.minuta - komentátoři nevidí ze záznamu ofsajd Škody
  40.minuta - Stoch odmítá běžet za přihrávkou do volného prostoru za obranu. Tohle předvádí velice často.
  43.minuta - podivně kopnutý, hodně vysoký přetažený roh, Costa dokázal vrátit, Lafata posílana druhou stranu, ale to by nebyl problém. Nebýt toho, že tam zkrátka chběl hráč!
  Škoda vystupuje pozdě a navíc jasně míč tečuje. Brankář už šel jinam a nemohl nic dělat.

  Celkově vzato, všechny góly jsme si dali opravdu sami, dvakrát to ani nešlo na branku.
  Řekl bych, že nás překvapilo řešení situací od Stanciua a zároveň, že při něm tentokrát stálo hodně štěstí, nepočítám, že se mu tohle někdy brzo znovu povede.
  Jinak není pravda, že by Sparta hrála líp, než my, bylo to vyrovnané. S tím, že my byli schopni slušné rozehrávky přes střed hřiště, Sparta všechno hrála přes kraje.
  A naše centry většinou vůbec nenacházeli spoluhráče. Ale to je stabilní problém. Dokážeme soupeře zatlačit k vápnu, ale ze hry to nedokážeme využít.

  Vtipnej byl o půli Kadlec, když řekl, že je s videem spokojen :-)

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   TSeguinTS     před rokem 19.03.2018 15:50 |  
   9 0

   Kadlec není vtipnej, ale blbej :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Jachym     před rokem 19.03.2018 15:56 |  
    8 0

    Ale je vtipné jak je blbej...:-)

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Kmotr (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 18:15 |  
   0 0

   Zaznam jsem si nepoustel ani ted nemuzu. Ale nezaspal tam v rozhodujici moment Soucek? Byl ke Stanciuovi nejbliz ale strasne mu trvalo,nez se rozhoupal na nej vyrazit,kdyz uz vyrazil tak pomalu a jeste se u toho ohlizel za sebe. Nechapu proc automaticky nesel naplno pred Stanciua,kdyz uz videl,ze bude a micem v takhle nebezpecnem prostoru? Mozna se pletu,tak diky za pripadnou opravu..

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sTizz (přítel SN)     před rokem 19.03.2018 23:57 |  
    0 0

    Tady mas kdyztak dlouhy sestrih 1. a 2. polocas ve vysoke kvalite,zaznam na yt je ze streamu,ve kterem ve 2. polocase nebyl videt mic diky nekvalite:) Ja jsem polohu mice odhadoval podle pohybu hracu:)
    https://www.youtube.com/watch?v=o1YQxeKS1f0

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     Kmotr (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 00:24 |  
     0 0

     Jses hodnej ale bohuzel jsem momentalne na netu,kde si pustim velky kulovy..

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    PetCC     před rokem 20.03.2018 11:27 |  
    0 0

    Tak jsem se snažil, ale nevím která situace to je :-)

    No ale pustil jsem si záznam prvního gólu a tam opravdu je nejblíž Souček. Ale to už je situace, kdy byl tým naprosto neorganizovaný, ale Souček to měl za sebou, tak nemohl tušit, že si nikdo prostor na kraji za ním nepřevezme, když za ním byly 4 další hráči.
    Souček si držel vlastní prostor, což je správné řešení, protože tím nemate vlastní spoluhráče. Že ti to za ním řešili špatně, to není jeho chyba.
    No a když jsem se teď podíval pozorně, tak tam před brankářem byli (snad se nepletu) Danny, Deli, Frydry a Jugas.
    Ti tři obránci se správně srovnali do linie, ale Danny lehkým krokem opouštěl vápno středem. Stačilo, aby Danny šel na volné místo na kraji a místo by dokonale zablokoval.

    Rozhodně jsem ale nechtěl každou situaci dopodrobna zkoumat. Chtěl jsem udělat jen základní přehled, kde jsem chtěl ukázat zásadnější chyby, ale i nadstandardní řešení od jednotlivých hráčů.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Jožin     před rokem 19.03.2018 20:27 |  
   1 0

   Jen takový malý postřeh který jsem tady nečetl,ale ještě v nedávné době bylo samozřejmé že při rohu stojí hráč u přední tyče to jsem postrádal,proto přišel Suk pozdě .

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    PetCC     před rokem 20.03.2018 11:28 |  
    0 0

    Pravda, u hráče, který je takhle schopen kopat rohy, to byla taktická chyba.

 37. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  spivi     před rokem 19.03.2018 16:40 |  
  1 0

  Mel si ulehcenou praci, hodnotit pouze druhy polocas, do prvniho slavia nenastoupila

 38. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  mig52     před rokem 19.03.2018 16:47 |  
  1 0

  Na Čt 24 dávají, že Mynář potvrdil vyšetřování šéfa CEFC.

 39. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Lord_Edmund     před rokem 20.03.2018 07:43 |  
  5 6

  Zápas jsem shlédl celý 2x a druhý poločas pak ještě jednou. Se známkami souhlasím a tvrdím, že 2 je pro Koláře zasloužená. Je to skvělý brankář s mimořádnou hrou nohou , ale tento zápas mu vůbec nevyšel. Chyb tam bylo strašně moc a to i v druhém poločase, kdy byl jinak téměř bez práce. Vyražení balonu na Štetinu, hozená rozehrávka soupeřovi na nohu..a.t.d.
  Sám to ví a takový špatný zápas už nejspíš nikdy neodchytá. Jinak Vantrubovi se v Trnavě mimořádně daří, to byl superkauf na kterým můžeme po Kolářovi stavět ještě deset let. V horším případě na něm aspoň vydělat, až si půjde plnit sen.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Jachym     před rokem 20.03.2018 09:47 |  
   2 2

   Svým důkladným přístupem k analýze (t.j. minimálně dvojnásobným zhlédnutím záznamu utkání) ses zařadil k podobně pečlivému Bossovi a jsi na výborné cestě k preciznosti vyvozených závěrů...:-D Také jsem si všiml, že Vantruba má na kontě další nulu.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 10:33 |  
    0 1

    nula ješte neznamená dobrý výkon, třeba udelal dvě hrubice, tři tyčky :-) Ale co sem mohl vidět ze záznamů zpětně, tak té práce v te slovenske lize moc nemá, ale když už na něj něco letí, tak si pusobí docela slušně. Vidím to tak, že v podobě Koláře a Vantruby máme o post brankáře na pár let doufám vystaráno...

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 10:36 |  
   3 3

   Tak hozenou rozehrávku soupeři na nohu nemuže považovat za velkou chybu, když už si to zkoukl tolikrát, tak nám řekni kolik naopak přesných a dlouhých výhozů a výkopů udělal, tech muselo být také hodně co si pamatuju a vyváží jeden nepovedený výhoz soupeři na nohu....a to že prudkou střelu vyrazil na neobsazeneho Štětinu je spíš chyba braniciho Hromady, který ho nechal uplně volného, ale to nezmíníš...

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    donford     před rokem 20.03.2018 11:09 |  
    5 1

    Opravdu jsem zvědav, jak komise ohodnotí výkon Královce. Je považován za nejlepšího fotbalového rozhodčího u nás, ale zároveň v novinách píší, že i jeho výkony jsou nanejvýš amatérské. Takže potěš pán Bůh naší ligu. Každopádně je jasné, že nebýt videa, celý zápas by byl jím tak zkreslený, že toto snad ani není možné. Respektive, jak vidno, bohužel je. Naše fotbalová rozhodcovská skupina je na tak zoufale nízké úrovni, že jsme zřejmě na té nejnižší v Evropě. Strašně se nám vymstila Berbrova fotbalová politika korupce, která je zjevně natolik zlomila, že opravdu dobře pískat zápas je zcela druhotné, spíš nicotné, nezajímavé, jaksi přebytečné, či zbytečné. A na tento pofidérní výstup se chodíme dívat každý týden. Vše se to našemu fotbalu vrací, a také proto jsme ve fotbalových tabulkách na zcela neuvěřitelně nízkých umístěních, jako nikdy v historii.

    • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

     sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 11:28 |  
     2 2

     Tak Královec sice podal hroznej výkon, ale za všechny situace nemohl. Neuznaný gol Bořila a Stancia byla vina pomezního, který ty situace měl videt a od toho tam je a ne Královce, který jako hlavní rozhodčí tam není od posuzování ofsajdu...takže na Kralovce bych hodil vinu tu ruku, mimo vápno, kterou měl vidět a faul na Tecla...

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      donford     před rokem 20.03.2018 11:39 |  
      1 0

      Samozřejmě, že se to týká celé sehrané rozhodcovské trojky. Každý má svůj díl spolupráce i zodpovědnosti. Ovšem dohromady je to jeden velký průser. To, co Siciliane vyjmenováváš směrem k zodpovědnosti hlavního arbitra je sice správné, ale zároveň bez videa by se proti nám kopala desítka (takže poločas by byl zřejmě 4:0) a naopak bychom jí nekopali my. Takže konečný výsledek by byl jen po těchto dvou přímo loupeživých rozhodnutích 4:2 pro RB. No, a celá fotbalová veřejnost se má na toto dívat? Na takovýto fotbalový zločin? A když si představím, že cosi podobného se odehrává na téměř každém ligovém zápase, souvisí to s mým tvrzením, že náš fotbal je v totálním bahně. Výkonostním i morálním.

      • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

       sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 11:55 |  
       1 1

       Ještě si zapoměl na náš neuznany gol v prvni puli Bořila, který kdyby nebylo video by byl v náš prospěch takže poločas 4:1 a celkově 4:3 :-)

       • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

        kjandourek (admin)     před rokem 20.03.2018 12:11 |  
        1 0

        No a kdo ví, jestli by tu penaltu proměnili... :-)

        • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

         SvatyBojovnik (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 15:09 |  
         6 1

         Chlapci nechci se vám do toho míchat, ale pokud by byla pentle, tak bychom zase nedostali po rozehráni přímáku gól... A já tvrdím, že se pískat vůbec nemělo, hráč byl otočen téměř zády a dostal to do zad, nikde mne video nepřesvědčilo o ruce, dále, že by: a) by hráč hrál úmyslně rukou proti míči, b) hráč zvětšoval svůj objem. Takže asi tak.

         • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

          sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 15:20 |  
          0 1

          Však donford to rozehrání přimáku po ruce jako gol nezminuje. Říkal, že by po proměnené penaltě bylo po poločase 4:0 (což jsou tři regulerni uznane goly+penalta)

          • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

           TSeguinTS     před rokem 20.03.2018 16:15 |  
           1 0

           Jak píše SvatýBojovník - platil by gol Stancia na 1:0, dali bychom si gol z rohu na 2:0, pískli by penaltu proti nám tzn. žádný přímák a gól z něj (v součtu těchto dvou situací, kdy penalta se většinou promění, budu počítat s golem - 3:0), poté by Béřa snížil na 3:1 abychom vzápětí inkasovali na 4:1.

           V druhém poločase by snížil Stoch na 4:2, aspon tedy doufám: navzdory oponentuře k videu Pavla Hapala, který to viděl líp než VAR a pískl by ruku :-) Na konečných 4:3 by upravil Deli z rohu a v nastavení by nám Královec upřel penaltu.

           Výsledek tedy 4:3 pro rumunsko za podmínky, že by proměnili penaltu.

           • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

            sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 16:50 |  
            0 1

            Však to píšu i já tech 4:3 a piše to i puvodně donfort. Jen svatýbojovnik začal tu psát, že kdyby byla penalta tak nebude ten přimak z ktereho padl gol, ale ten nikdo nezminoval, takže ve vysledku všem vyšel téměř stejný počet :-)

            • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

             TSeguinTS     před rokem 20.03.2018 16:54 |  
             1 0

             Jojo, dával jsem ti k tomu komentáři plusík :-)

            • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

             SvatyBojovnik (přítel SN)     před rokem 21.03.2018 08:43 |  
             0 0

             No ja bych si tou promenenou desitkou nebyl jist nedal bych ji vice neyz 10 procent, kdyz vidim jak to maji rumuni v hlavach...

          • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

           donford     před rokem 20.03.2018 18:37 |  
           0 0

           Když jsem viděl, že je velmi zřetelně Škoda v ofsajdu, vrací se a nahrává Bořilovi, hned jsem si pro sebe zanadával, že gól určitě uznán nebude. A nebyl. Takže proto jsem uváděl hypoteticky poločasových 4:0. (3:0 a penalta). No, ale to je jen povídání. Královec by každopádně flastr zasloužil, protože se příliš spoléhal na video, že to ošéfuje za něj. Souhlasím s Trpišem, že tak nějak teď přicházíme o radost z gólu. Než ho odkývá rozhodčí, než to odsouhlasí od videa. Do té doby nejistota, rozpaky a čekání. Ale zase snad spravedlnost. Jak k tomu teď přijdou Ostraváci? Jako by už byli dopředu nějaým tajným konciliem (Berb a spol.?) odsouzeni.
           Vážení a co říkáte nominaci Trávníka do nároďáku? Je to takový typ, trochu z podobného kadlubu, ze kterého vyrostl Darida a vyrůstá i Hrošovský, Hromada, draví kluci, běhavky. Snad jsme se i na něj, byť asi zatím bez výsledku, zaměřili. Je v něm velký potenciál. Rozhodně fotbalově pořád roste. A myslím, že i náš Hromada se viditelně lepší.

           • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

            sicilianbrno     před rokem 20.03.2018 18:43 |  
            1 1

            tak to máš hodně dobré oči, protože ani já, ani královec, ani pomezní, komentátoři (a odhaduju že ani dalších x tisic lidi) si ofsajdu nevšimli a nebýt videa tak to rozhodčí v pořádku uznali :-) klobouk dolů...

            • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

             donford     před rokem 20.03.2018 19:12 |  
             0 0

             Nevím proč, ale víc než na Bořila jsem se zaměřil zrovna v tom okamžiku na Škodu a opravdu jsem viděl, že se vrací z ofsajdu. Jo, možná, že vidím o něco líp než dřív :-), v roce 2016 mi operovali na obou očích šedý zákal. Takže už nejsem úplně slepej. :-) Ale fakt byla to náhoda, protože jsem si říkal, že u nás zakončuje Škoda, tak jsem čuměl na něj. A jen jsem zabrečel, vždyť se vrací z ofsajdu, proč to Bořovi naráží? No nic. Stejně ten zápas vešel do historie.

     • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

      sTizz (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 21:33 |  
      0 1

      Nevim,ta ruka mimo vapno byla jasna az po nekolikerem opakovani,faul na Tecla-tam bych rekl,ze mel zakryty vyhled

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   mig52     před rokem 20.03.2018 13:44 |  
   6 11

   Vyražení balónu na Štětinu byl skvělý zákrok, to ukazuje hlavně záběr kamery ze zadu. Mnozí brankáři by to pustili, šlo to úplně na zadní tyč a gólman nemohl vědět, jak to vypadá za ním. Vždy jsem chtěl být slušný, ale ty vaše nářky podobné Hapalovým se nedají vydržet. Běžte doprdele, vy hňupští odborníci. Jsi žumpa a ne lord. Rád si tu kartu odskáču.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Lord_Edmund     před rokem 20.03.2018 13:54 |  
    7 1

    brečíš tady akorát ty ty karto :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Jachym     před rokem 20.03.2018 16:09 |  
    9 1

    Ty ses dneska v diskusích rozjel zostra, migu:-) Netuším, zda si Edmund za své celoživotní dílo zaslouží šlechtický titul, ale takové ostré odsouzení za zcela neškodný výrok podle mě určitě ne. Vždyť vlastně jen napsal, co si myslí drtivá většina z nás, a sice že Kolář je výborný brankář a skutečná posila, ale zápas se Spartou mu hrubě nevyšel.

 40. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  samciz (přítel SN)     před rokem 20.03.2018 22:49 |  
  1 0

  Jestli si říkate, jak byli “odměněni” rozhodčí, najdete tady: https://facr.fotbal.cz/komunike-ze-zasedani-komise-rozhodcich-facr-konaneho-dne-20-brezna-2018/a7427

  V utkání HET ligy mezi AC Sparta Praha – SK Slavia Praha se rozhodčí Pavel Královec dopustil dvou chyb, když ve 20. minutě nesprávně nařídil PK za úmyslnou hru rukou H4, ke kterému došlo mimo PÚ. V 93. minutě pak nenařídil PK za kopnutí soupeře H11 domácím hráčem D19 v souboji o míč v PÚ domácích v nepřerušené hře.

  V témže utkání se asistent rozhodčího Ivo Nádvorník dopustil chyby, když ve 31. minutě nesignalizoval ofsajd H21před dosažením branky hostů.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Novi.sks     před rokem 21.03.2018 08:47 |  
   4 0

   Ještě tam určitě byl chybně odpískaný offside Frydrycha a k tomu gólu po přímáku taky nic... Ale co už, hlavně že bylo video, aspoň se nad tím teď můžeme pousmát, jindy bychom pěnili vzteky :)

 41. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Maty22     před rokem 21.03.2018 17:55 |  
  7 0

  Tak mě po derby dneska pustili z nemocnice. Ten vyrovnávací gól mě vyšel na dva šrouby v noze.
  ČERVENO BÍLÁ !!!

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   TSeguinTS     před rokem 21.03.2018 21:30 |  
   2 0

   Škoďáku to snad neee, doufáme, že budeš brzy zase fit a pomůžeš nám! :-( Velká škoda, ale aspon už víme proč jsi nejel s repre.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   japhy     před rokem 22.03.2018 08:47 |  
   0 0

   Jen se rozepiš. Víš jak, cizí neštěstí... :)

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Maty22     před rokem 22.03.2018 10:43 |  
    1 0

    Já bych se i rozepsal, ale více méně to znám jenom z vyprávění.
    Každopádně sem teď SEŠÍVANÝ.

 42. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  SvatyBojovnik (přítel SN)     před rokem 21.03.2018 18:26 |  
  1 0

  Já vám nevím, pouštím si to pořád dokola, ale já ruku od Jugase nevidím, mě to přišly víc záda než ruka. A nechápu když hráč prakticky ze dvou metrů nakopne míč do protihráče, co má vlastně ten chudák dělat, má si ji bleskově uříznout, nejlépe by bylo, kdyby nějak odpadla sama, ale bleskově... :D

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   Jakubisko     před rokem 21.03.2018 19:00 |  
   4 0

   Byl to jasnej loket, nicméně máš pravdu, stejně jako u většiny takto nastřelených rukou je to pravidlo hrozně nejasné a i rozhodnutí v zápasech jsou nekonzistentní.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    Pepino44     před rokem 23.03.2018 10:45 |  
    3 0

    Tak právě tyto možnosti( různé posuzování) dávají možnost ovlivňování výsledku. Jak to bylo jednoduché, když ruka ve vápně byla jasná pentle, rovněž tak ofsajdy, situace podle ofsajdů je značně nepřehledná nejenom pro diváky ale i pro sudí, někdo z ofsajdu vybíhá, někdo nabíhá, čert aby se v tom vyznal, natož potom sudí. Rovněž tak posuzování faulů ve vápně. Několikrát jsem přímo vypěnil při komentáři expertů v televizi " faul to sice byl, ale na desítku to nebylo" tak nevím. Asi jsem moc starej a nerozumím novým trendům fotbalu.

  • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

   sTizz (přítel SN)     před rokem 22.03.2018 15:15 |  
   1 0

   Rukou zahral,kdyz koncem ruky jemne pozmenil drahu mice,je to jasne videt z kamery za branou.

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sTizz (přítel SN)     před rokem 22.03.2018 15:19 |  
    0 0

    Cas 7:41/2 Teclovi mic skoci,zpracuje ho telem a v tom momentu Stetina machne rukou a zasahne mic,ktery zmeni drahu,o 2 vteriny pozdeji ho nakopne do lytka.
    https://youtu.be/9xp45PZeTrc?t=7m38s

   • Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

    sTizz (přítel SN)     před rokem 22.03.2018 15:21 |  
    0 0

    Pardon,jsem si blbe precetl,o ktere ruce se bavite:)

 43. Re: Hodnocení slávistů - 21. kolo

  Akuls     před 12 měsíci 24.03.2018 01:00 |  
  0 1

  Tak jsem se jako správný masochista také ještě jednou podíval ze záznamu na celé derby a musím říct, že to z naší strany byla hrozně šťastná remíza. Vůbec to nevypadalo, že bychom mohli vstřelit na konci zápasu ještě dva góly a vyrovnat, i když jsme Spartu tlačili, ale byly tam jen náznaky šancí. Podle mne jsme se ale málem porazili sami. Sparta nehrála nic moc ani v prvním poločase, jen jsme dali neuvěřitelnými taktickými chybami šanci střelecky vyniknout Stanciuovi. Ten nehrál jinak také nic moc, ale kopací techniku má výbornou. Klidně to totiž mohlo být v poločase 0:5 a přitom jsme nebyli podle mne herně horší. My jsme hráli celý zápas celkem slušně kombinačně, ale jen po vápno. Koukal jsem, že v tom prvním poločase ani ten Danny tak špatně nehrál (naštval mne jen při jednom nadějném brejku, kdy zazdil přihrávku na Sobola). Faktem ale je, že do soubojů a na bránění moc není, ale to se od podhrota ani moc nečeká. Hušbauer nehrál v prvním poločase o nic lépe, alespoň se ale snažil střílet, ale kromě jedné rány kterou mu zablokoval Costa, málo nebezpečně. Jak nehraje podhrota není to ono. V každém případě Stoch, Hušbauer a Danny nebyli schopní spolu kombinovat a vytvořit pro sebe nebo pro Škodu gólové šance proti obraně ACS a to je pro mne zklamání. Rozhodlo asi to, že Hromada hrál v druhém poločase více méně DZ a navíc si hleděl Kangy a Souček se vysunul výše a začal sbírat odražené míče od sparťanské obrany. Také se zvednul Hušbauer. Stoch hrál celkem dobře celý zápas a tak asi nejslabší byl Sobol. Nezjistil jsem, kde k té zlomenině přišel MvB, asi si to udělal sám (únavová zlomenina?). Toho Kadlece nechal odcentrovat na Lafatu do vyložené a vlastně jediné vypracované šance Sparty za celý zápas, od rohového praporku smolíček Souček. Kde v tom momentě ale byl Bořil nebo Sobol nebylo vidět. Souček měl v zápase smůlu, dal si vlastňáka, zaskakoval za naší levou stranu obrany a také asistoval i u prvního gólu i u té loženky Lafaty, ale na druhé straně zachránil řadu nebezpečných situací a podle mne on měl největší zásluhu na velké převaze SKS ve druhém poločase. Naše góly byly tentokrát dost šťastné a vytěžili jsme z minima maximum. Taková smršť jako proti Olomouci, kdy v závěru šance střídala šanci, se tentokrát nekonala. Tak snad ten panbůh přece jen není Sparťan a někdy i na nás se usměje štěstí.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen