O Slavii

Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

Na dnešní tiskové konferenci předseda představenstva Sinobo Group Zhou Jinhui a předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík oznámili nejen přejmenování Eden Areny na Sinobo Stadium, ale zároveň i vstup Sinobo Group do akcionářské struktury klubu. Jaroslav Tvrdík zároveň oznámil setrvání Tomáše Součka ve Slavii minimálně do léta, podpis nové smlouvy s Miroslavem Stochem a jméno první zimní posily, kterou bude liberecký Petr Ševčík.

Po úvodním videu o historii Slavie a videu o Pekingu Guoan a Slavii patřilo úvodní slovo předsedovi představenstva Sinobo Group Zhou Jinhuiovi. „Je mi velkou ctí, že domácí stadion fotbalového klubu SK Slavia Praha ponese název společnosti Sinobo Group. Pevně věřím, že vstup společnosti Sinobo Group jako majoritního akcionáře do klubu SK Slavia Praha bude přínosem pro obě strany jak na fotbalovém hřišti, tak mimo něj, a že prohloubí přátelství a porozumění mezi našimi hlavními městy, mezi Prahou a Pekingem.Přeji Slavii, aby byla lepší a lepší a přeji jejím fanouškům, aby si užili každý zápas tady v Sinobo Stadium."

Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík neskrýval nadšení z příchodu nového spoluvlastníka klubu. „Na jaře jsem od předsedy představenstva Citic Group Čchang Čen-minga a předsedy představenstva Sinobo Group Zhou Jinhua dostal slib, že co nejrychleji převezmou podíl ve Slavii, převezmou odpovědnost nad jejím rozvojem a dnes se ze snu stává realita. V panu Zhou Jinhuovi získáváme velkého odborníka i fotbalového fanouška, Peking Guoan řídí s velkou láskou, věnuje mu spoustu času. Klub bude hrát asijskou Ligu mistrů a já doufám, že nebude dlouho trvat a Slavia také bude hrát Ligu mistrů.“

Od letošní sezony se změnilo logo hlavního partnera klubu na dresu, společnost CEFC vystřídala Citic Group. „Na dresech nadále budeme mít Citic, stadion ode dneška ponese jméno Sinobo Stadium. Dostali jsme od našich nových akcionářů nelehké úkoly, vyhrát titul a hrát příští rok Ligu mistrů. Jsem rád, že se Sinobo už delší dobu podílí na chodu klubu, financovalo už letní posily, a dnes jsme diskutovali posily v dalším přestupním období,“ řekl Tvrdík.

Jaroslav Tvrdík zároveň nastínil i pilíře budoucí spolupráce a propojení Slavie a Pekingu Guoan. „Pracují pro něj odborníci z Premier League, věřím, že z jejich know how může těžit i Slavie. Těším se, že se bude už v lednu realizovat společné zimní soustředění, naše mladí fotbalisté absolvují stáže přímo v Číně. Budeme podporovat spolupráci s čínskými mládežnickými týmy, které se zúčastňují našich turnajů.“ Sinobo a Citic se budou finančně podílet i na výstavbě areálu nové mládežnické akademie Slavie. „Brzy slavnostně představíme projekt akademie. To bude jeden z pilířů budoucnosti Slavie.“

Předseda představenstva Slavie zároveň oznámil prodloužení setrvání dvou opor týmu, Miroslava Stocha a Tomáše Součka. „S Tomášem Součkem jsme se domluvili, že ve Slavii zůstane i na jaře, bude s námi bojovat o titul a bude bojovat o kvalifikaci Ligy mistrů. Zítra podepíšeme s Miroslavem Stochem prodloužení kontraktu o tři roky.“ Tvrdík zároveň prozradil i jméno první zimní posily, která je na cestě. „První posila je na dohled, náš klub posílí hráč Liberce Petr Ševčík, finalizujeme jednání s panem Karlem.“

Dosavadní spolupráci s novým majoritním akcionářem okomentoval i trenér Jindřich Trpišovský. „Jsem šťastný, že mohu sedět vedle člověka, který se podílel na letních přestupech, díky němu přišli Olayinka, Baluta i Coufal. Kromě role strategického partnera má i přehled o fotbale, žije jím. Klub nejen vlastní, ale zároveň fotbalu i rozumí. Cítí, že nejdůležitější je týmová práce, dnes nám posvětil některé důležité kroky a rozhodnutí. Klade nám vysoké cíle, kterých chceme dosáhnout. Chceme naplňovat naše vize a jsem rád, že můžeme pokračovat v naší práci.“

Současný stav Slavie kvitoval i kapitán Milan Škoda. „Když jsem přišel do Slavie, tak jsem věděl, že jdu do velkoklubu, ale nedařilo se nám sportovně, hráli jsme vespodu tabulky, hrozil nám sestup. Jakmile do klubu vstoupil pan Tvrdík, dal nám šanci znovu bojovat o nejvyšší příčky, vyhráli jsme titul a jsme konkurenceschopní v Evropě. Dostal Slavii zase na výsluní, momentálně máme silného majitele a věřím, že nás dokáže posunout zase dál a budoucnost bude naše.“

Po tiskové konferenci následovalo slavnostní rozsvícení nového jména stadionu Sinobo Stadium a slávistického loga uprostřed nápisu.

Video z celé tiskové konference můžete zhlédnout na Slavia TV.

 

 

Komentáře (208)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 18:40 |  
  24 0

  Krasnej den...Ševčika chteli hodně v Plzni

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Edenjejenjeden     před 3 lety 19.11.2018 18:44 |  
   14 0

   Tak to mám dvojnásobnou radost,a už se těším na zimní přestupové období...

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Ondráš     před 3 lety 19.11.2018 18:46 |  
   13 1

   Je mi jedno, jestli ho chtěli křupani..každopádně já si ho tu přál hodně, hraje výborně a Trpiš ho už dlouho sleduje (i s ním pracoval).

 2. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Yester     před 3 lety 19.11.2018 18:48 |  
  18 0

  Ten pan Zhou se mi jevi jako velkej sympatak.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Ondráš     před 3 lety 19.11.2018 18:51 |  
   0 0

   Jako na základě čeho? Jakou mu dáme přezdívku?:) Neviděl jsem to dneska.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 18:57 |  
    0 0

    Zhou = Joe /džou/? :)

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Ondráš     před 3 lety 19.11.2018 19:11 |  
     6 0

     Jo, Džou je asi jasnej:)
     Jinak teď jsem četl rozhovor na oficiálkách a dobrý..hlavně mě teda uklidnila ta jeho fotka:) Vypadá tak nějak světově, jeden by řekl i sympaticky..ne jak pan přehazovačka, ten byl už od pohledu vostrej jak břitva a děsil mě i ve spaní.

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Yester     před 3 lety 19.11.2018 19:28 |  
      6 0

      Ten pan s prehazovakou je krutej stylar nahodou :-)

 3. Slávia

  dupy77     před 3 lety 19.11.2018 18:53 |  
  9 0

  Pánové a dámy já jsem tak štastný

 4. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Kábě     před 3 lety 19.11.2018 18:56 |  
  0 0

  Jen tak mimochodem, Ševčíka zastupuje Sport Invest...

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   mig52     před 3 lety 19.11.2018 19:06 |  
   2 1

   Tak ono to není jen o přestupech. Já jsem rád, že snad máme za sebou definitivně turbulentní období a p. Slonková už nebude mít o Slavii co psát. Překvapilo mne, že majoritní vlastník bude mít reklamu na stadionu a minoritní na dresech, takže bude víc vidět po republice i v zahraničí. ( probůh, to není kritika, jen poznámka). Jen jsem čekal více informací o akademii, jak bylo sdělováno.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Novi.sks     před 3 lety 20.11.2018 08:48 |  
    0 0

    Třeba do budoucna budeme mít v lize CITIC a v pohárech SINOBO... Asi jako to bylo s Canaria a Travel service, jestli se nepletu. Ale vem to čert, to je vlastně ta nejmenší věc :)

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    EdCable     před 3 lety 19.11.2018 19:11 |  
    1 0

    Ajo, uz jsem ho nasel, sorry

 5. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  o5aradecek     před 3 lety 19.11.2018 19:00 |  
  20 0

  Sinobo + Citic, to bude ohromná síla! Stoch má novou smlouvu, Souček zůstává a chystá se špičková mlad. akademie. A první posila Ševčík. Krásný podvečer ve slávistickém muzeu, plný skvělých zpráv. :-)

 6. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Obr     před 3 lety 19.11.2018 19:00 |  
  22 0

  Miňo smlouva na tri roky, Suk zustava, Sevcik u nas, napis na stadionu je svitici....ja su tak stastne! ;-)

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 19:14 |  
   1 0

   Trochu jsem se lekl, kdyz se zprvu rozsvitili jen nektere pismena :-D to by byl trapas jak sviňa. :-D

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 19:18 |  
    6 1

    promiň, jen poznámka: (...) rozsvítila některá písmena :)

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:44 |  
     0 0

     Ty jo, někdy uz snad ani neuvažuju...dík ;-)

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      knl66 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 01:09 |  
      0 1

      Ale tak co si budeme povídat - fšem nám brnkali nervi, že jo, jak to dopadne :) no ne?

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Obr     před 3 lety 19.11.2018 19:39 |  
    0 0

    Hele taky mi to napadlo :-)

 7. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  rak (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 19:01 |  
  6 0

  Tak to jsou fakt úplně skvělé zprávy.

 8. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Dennis     před 3 lety 19.11.2018 19:08 |  
  6 0

  Joe z Pekáče působí docela sympaticky, snad bude spolupráce dobře fungovat. Souček, Stoch a Ševčík jsou skvělé zprávy, padá tím asi ten Trávník, protože pochybuju, že bychom měli tři tak kvalitní hráče na jeden post. Ještě nějakého top útočníka, a pokud v zimě udržíme i Míšu se Simonem, tak víc do toho týmu ani není potřeba sahat, když zůstane Souček se Stochem.

 9. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 19:12 |  
  20 0

  Ted aspon kritici nemuzou říct, ze nas majoritne vlastní státní čínská společnost...a Sinobo na stadionu se mě líbí i z toho důvodu, ze je to tak nejak pro mě uveritelnejsi ze to s nami Číňani myslí vážně a na delší dobu. A Sinobo stadium není žádná hrůza. Těším se na Ševčíka, těším se na příští sezóny. Žiju ve snu...a nejen já. Kdyz si vzpomenu jak to vypadalo v seone 13/14 kdy jsme utekli 2 lize jen se štěstím...nebo na jaře, kdy jsem četl ty škodolibé články Slonkové a vůbec diskuze na internetu...je to obrovská radost z naší nynější pohody

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Ondráš     před 3 lety 19.11.2018 19:17 |  
   12 1

   Ježiš jak ještě vůbec někdo může řešit název stadionu podle majitele/sponzora..to už je dneska tak běžná věc, že to může zaskočit jen totálního vidláka (tím nemyslím konkrétně tebe).

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:43 |  
    1 0

    V pohodě...;-)

 10. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  FanatikSKS     před 3 lety 19.11.2018 19:38 |  
  3 0

  Tak Miňo v základu. Ne že bych fandil Slovákům, ale na jeho výkon se moc těším.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   mig52     před 3 lety 19.11.2018 19:50 |  
   0 1

   Mně se sekl konec TK, byly dotazy novinářů nebo se ve slavnostní atmosféře od nich upustilo? Dík za info.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Faris (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 19:55 |  
    0 0

    Přípitek a konec. Bez dotazů

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 19:57 |  
    1 0

    Kdepak, žádné otázky nebyly, ťukli si šampaňským, zazvonil konec, tiskovce a sladké pohádce byl konec.
    Ťukli si pánové za předsednickým stolem, v pozadí byly vidět hostesky s dalšími tácy, na kterých opět stály sklenky se šampaňským (těžko říci, zda pro přítomné hráče nebo novináře nebo pro všechny zúčastněné) a konec TK byl bez ohlášení, najednou nám obrazovka potemněla.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   bongor     před 3 lety 19.11.2018 22:58 |  
   2 0

   Miňo dnes nic moc,víc mu to sedí uprostřed.

 11. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  p!erreCORE     před 3 lety 19.11.2018 19:54 |  
  1 0

  Diky za dobre zpravy ;)

 12. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mrakomor     před 3 lety 19.11.2018 19:54 |  
  2 1

  Miiiiiiňooo je náááááš, lálalalalalalááá, lálalalalalalááá, lálalalalalalááá!!!!

 13. Mezinárodní transkripci, prosím!

  knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 20:00 |  
  5 4

  Čchang Čen-ming a Zhou Jinhui - prosím, mezinárodní přepis u obou jmen a příjmení, děkuji.

  • Re: Mezinárodní transkripci, prosím!

   dauby     před 3 lety 19.11.2018 22:46 |  
   0 0

   Přesně tak! Buď píšu obojí česky nebo obojí mezinárodní transkripcí, ne jedno tak a druhé onak...

   • Re: Mezinárodní transkripci, prosím!

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 22:56 |  
    0 0

    Podobné ,dilema´tady nedávno zmiňoval JS u článku, kterým představoval Zenit. Sice jsme zvyklí na ten svůj český přepis, ale v mezinárodních databázích pod českým přepisem nikoho nenajdeme a tak nakonec JS kvůli tomu zvolil v článku pro ukrajinská příjmení přepis do angličtiny. A nakonec, přes počáteční nesouhlas, jsem mu musel dát za pravdu.

 14. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  pehacko     před 3 lety 19.11.2018 20:03 |  
  37 0

  kdo by to byl rekl, ze jarda tvrdik bude nejlepsim reditelem slavie za poslednich 50? mozna 100 let??? jarda tvrdik ole!!!

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   spravnej_jezedak     před 3 lety 19.11.2018 20:44 |  
   3 9

   Ja jsem za neho hrozne moc rad, i kdyz je obcas nepredvidatelny..
   Nicmene zajici se pocitaji az po honu, a proto bych byl s takovymito vyroky opatrnejsi. Preci jen me do dnes strasi to, co zpusobili panove Dolezal, Rosen a buh vi kdo dalsi..

 15. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  pehacko     před 3 lety 19.11.2018 20:04 |  
  3 0

  mira stoch stoch stoch mira mira stoch!!!

 16. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  gazza     před 3 lety 19.11.2018 20:07 |  
  8 1

  Sinobo stadium a mezitim slavisticky znak, to je o.k. Rozhodne se me libi daleko vic stadium ,nez arena .A navic Stoch podepise na dalsi 3 roky ,Soucek na jare zustava a prichod Sevcika !Super,Super ! Slavia forever!!

  • Re: Muzika?

   Karlsson (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 20:42 |  
   5 0

   Aida, triumfální pochod a také melodie chorálu Ať žije Slavia :)

   • Re: Muzika?

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 21:31 |  
    2 0

    Jo, máš pravdu, je to pochod z Aidy. Děkuju.
    (Vzpomínám na MS 1990 v Itálii, kde Karol Polák při finále, pln emocí, křičel něco ve smyslu "Oba týmy nastupují za zvuků triumfálního pochodu Zajdy..." - vůbec neudělal mezeru :) )

 17. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  brťas74     před 3 lety 19.11.2018 20:15 |  
  5 0

  Za Miňa jsem neskutečně rád.Další tři roky to je super.
  .

 18. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  FanatikSKS     před 3 lety 19.11.2018 20:22 |  
  4 9

  Je to prostě pecka. Možná jsem očekával konkrétní věci co, se týká stadionu( střídačky, díra ve východu, úprava koridorů, nápis SLAVIA na východě, promítání znaku na vnější stěně západu před zápasem) a bližší info o akademii( vím, že se o ní zmiňovali, ale konkrétního nic). Vím, že jsem asi náročný, ale s jídlem roste chuť. Každopádně panu Tvrdíkovi patří obrovské DÍKY za vše a jenom doufám, že to bude pokračovat co nejdéle a Slavia nám bude vzkvétat do toho vysněného Středoevropského velkoklubu

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:40 |  
   1 0

   Tak střídačky...nedavno Tvrdik daval na twitteru fotku návrhu novych sedaček...s mírným rypnutim, ze pro nektere je to skoro téma podzimu, kdy konečně budou...a ony budou, jen podle me az v létě, kdy bude na rekonstrukci vic času

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Victory     před 3 lety 20.11.2018 12:54 |  
   1 0

   Sláva, sláva, Slavia... Jen něco málo k těm úpravám stadionu. Po projekci filmu Spolu jsme silnější v Jičíně se Michal Býček k těmto věcem vyjadřoval s tím, že vše se bude rekonstruovat po sezoně, jelikož veškeré úsilí posledních měsíců bylo věnováno výstavbě našeho nádherného muzea. Takže asi takhle... SKS forever -:)

 19. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  ve_em     před 3 lety 19.11.2018 20:42 |  
  0 1

  To jsou super zprávy!:) a máme nějaké info ohledně smlouvy Krále Hušbyho? Asi se to už někde probíralo, ale našel jsem jen transfermarkt info do června 2019, tak snad už má prodlouženo...? díky předem za případnou odpověď! SKS navždy!

 20. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 20:44 |  
  2 1

  Do středu máme uz celkem dost hráčů, ale zadneho kdo by přímo dokazal nahradit Husbauera jako tvůrce hry. Baluta a Sykora jsou moc mali, Soucek Traore defenzivni a Matoušek zase ofenzivní. Píšu proto, protoze jsem na diskusích našel názory proč kupujeme dalsiho středního záložníka..

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   ElBrody     před 3 lety 20.11.2018 08:54 |  
   4 0

   Ševčík je naštěstí o 1 cm vyšší než Sýkora, takže teď už je všechno v pohodě :)

 21. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 21:24 |  
  3 15

  Co takhle koupit Jankta? V repre uz zacina ukazovat kvality...je to odchovanec...a ja myslim ze by jsme na nej i meli

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 21:52 |  
   2 9

   Tak minusy dostavam ale nikdo se nevyjadril proc by tomu tak nemelo být...

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    chrobak     před 3 lety 19.11.2018 22:12 |  
    12 2

    Tipnul bych si, že se to mínusujícím jevilo jako nereálné, řekl bych skoro mimo. Z italské ligy se k nám prostě moc nechodí, není to jen o penězích.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 19.11.2018 23:05 |  
    13 0

    Stál by nás přes 350M Kč, z jeho pohledu je to naprosto nelogický krok.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Harvey     před 3 lety 19.11.2018 22:46 |  
   9 2

   A k němu Pavlenku, Baráka a třeba i toho Kadeřábka jako záskok za Cufa.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:37 |  
    1 3

    O těch jsem nic nenapsal. Jankto by byl posila, o tom snad není pochyb ne? Navic je odchovanec a to se nám hodí i do regulí Evropské ligy...

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Gino     před 3 lety 20.11.2018 09:04 |  
   0 0

   Já bych ho za 350M teda nechtěl (cenu tu někdo zmiňoval, ale nevím co je naní pravdy).

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 09:07 |  
    1 0

    V létě přestoupí do Sampdorie za 15M € (390M Kč), teď tam hostuje.

 22. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 21:57 |  
  1 0

  Mirovi se zatim moc nedaří za Slovaky. Jako pro Česko dobře samo sebou

 23. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Hlavis     před 3 lety 19.11.2018 22:56 |  
  13 0

  Prodloužení smlouvy se Stochem je parádní zpráva!! Ale nic tak nečekaného to podle mě není, je mu 29 let porad ma nálepku ,,problémový hráč,, i když u nás teda seká latinu. Pokud by přišla nabídka ze zahraničí z top 5 tak nekam do týmu hrajícího dole. Zvykat si na nové působiště, kde nemáte jistotu ze se prosadite? Když je v týmu ktery ma co se tyče budoucnosti obrovské plány, kde hrajete v základu a jste miláčkem publika a základním kamenem týmu, navíc pod trenérem, ktery vás vytáhl z herní krize? Zaplaceno ma určitě hodně slušně. Pro Stocha nevidím jediný důvod, aby odcházel. Navíc u Turka uz byl, tam uz se nepohrne.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   iwanowicz     před 3 lety 20.11.2018 00:02 |  
   2 0

   Navic jeho manzelka je ceska, to asi taky udelalo hodne.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Ernie     před 3 lety 20.11.2018 00:12 |  
   13 1

   Ono hlavně podpis nové smlouvy ani v nejmenším neznamená, že po sezoně Stoch neodejde. Jen neodejde zadarmo.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Hlavis     před 3 lety 20.11.2018 10:20 |  
   0 0

   Navíc vcera se jasne ukázalo v zápase Slovenska, ze se Stochem musíte mit větší trpělivost je to specificky hráč, kterému musíte usit roli a hlavne on musí cítit důvěru. Není to hráč typu pojď a dej 15golu za sezónu. Podle me by se v zahraničí uz mic neprosadil. Ve Slavii mu JT našel roli věří mu věří mu fanoušci a on hraje v naprosté pohodě 90min každy zápas. Věřím tomu ze Miňo je tady víc než spokojený. A výplatu by nikde asi k moc vetsi nedostal. Navíc Liga Mistrů je podle me otázka času, vsechno k tomu zatím směřuje. Podle me na úroveň kdysy takového Ludogorce, ktery hrál pravidelně LM bychom mohli dosahovat uplne v pohodě.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Hlavis     před 3 lety 20.11.2018 10:23 |  
    1 1

    Navíc vzpomenete si na Jankta jak vyprávěl o Udine, ano někdo přestoupí z ČR do Udine a samozdrejme Italská liga bla bla ale za jakou cenu a věřím ze v těch méně kvalitních celkech z top 5 to takhle chodi to asi ve 29 letech uplne nemáte zapotřebí.

 24. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  jose01     před 3 lety 19.11.2018 23:12 |  
  1 1

  Stadion máme hezkej, název honosnej, ale nevím jestli trávník není moc přelitej, ale po každým zápase soupeř tvrdí, že se hrálo na těžkým terénu-i dnes. Vím že je půlka listopadu, ale v podstatě neprší, teplo taky celkem do minulýho týdne bylo a hřiště samej vykoplej drn

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:35 |  
   3 0

   Podle me je dost přetížen...vzdyť uvaž, hrajem El, pohár...a jeste i ženy Lm...ale pry byl i namrzlý a hodně prolitý jak pises. No chtělo by to na tom zapracovat, snažíme se o kombinační fotbal a hřiště pro to musí být nachystany

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    mis3     před 3 lety 20.11.2018 08:27 |  
    2 1

    tak teď si odpočine. jestli se nepletu tak hrjema až za tři týdny...

 25. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 19.11.2018 23:32 |  
  5 3

  Tak velká gratulace klukům, posledni zapasy to jsou tymove vykony, jake jsem u repre dlouho neviděl. A bilance 3 výhry ze 4 zapasu..z toho 2x proti Slovákům! To se počítá! Jsem rád i za Šilhavého. Nastupoval do čela reprezentace v nezáviděníhodné situaci a prokázal že jedna z jeho nejvetsich předností je schopnost velmi rychle utvořit fungujici tým. Což je v kolektivnim sportu naprostý základ. On vidí fotbal jednoduše a na to hráč slyší rád. Jsem rád, že to dokázal zase stmelit. Jankto, dobry výkon, dulezita asistence, proti polakum zase gol..Souček skvely v defenzive, hlavne v závěru neskutečně pomohl! Nešetril krokem i směrem do útoku, jak to ma ve svem dobrém zvyku. Je velmi důležité, ze jsme ho udrzeli i pro jaro! Stoch se hledal to je pravda....ale dlouho nereprezentoval a mohlo na nej sednout fakt, ze tentokrát hraje sice v Edenu, ale jako soupeř. Jinak české reprezentaci se u nás na Sinobo stadium;-) dlouhodobě příliš nedaří...je skvěle, že zrovna proti Slovákům jsme to urvali a 3 body jsou naše...a teď vzhůru zase na ligu! Už se moc těším

 26. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 07:47 |  
  5 3

  Sice očekávané (až na toho Ševčíka), přesto dobré zprávy. Stoch, si myslím, by u nás mohl dohrát až do konce kariéry, Souček ven asi půjde, ale je dobře, že ještě ne - pomůže nám a jeho cena ještě vzroste. Sinobo je samozřejmě taky dobře a jméno stadiónu mi vadí asi tak stejně, jako reklama na dresech, čili vůbec.
  No a o Ševčíkovi vím naprosto kulový, ale určitě ho nevybrali jen tak aby se něco dělo. :-)

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   mig52     před 3 lety 20.11.2018 08:05 |  
   0 1

   Víte někdo, do kdy má Souček smlouvu?

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Mrakomor     před 3 lety 20.11.2018 08:10 |  
    1 0

    Do poloviny 2020 tuším.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 08:11 |  
    0 3

    To nevím, ale z Tvrdíkových slov se dá vyčíst, že TS odejde v létě a dá se předpokládat, že za velký peníze, takže smlouvu zřejmě má delší než do léta.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     mig52     před 3 lety 20.11.2018 08:33 |  
     1 1

     Ok, já se obával, aby ji neměl do června 2019, to bychom ji museli prodloužit, aby byl obchodovatelný. Rok 2020 je v poho.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Gino     před 3 lety 20.11.2018 09:07 |  
   4 0

   Jestli budem na jaře v EL a on pořád podávat výborné výkony v repre, tak doufám, že ho střelíme aspoň za 10m euro.

 27. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  slamacek (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 08:05 |  
  4 0

  Tak stale premyslim, kde nas nejvice tlaci bota a jako tak nejak jediny slabsi bod vidim momentalne na hrotu. chce to opravdoveho zabijaka co nepotrebuje na gol 5 sanci. Pak bych bral uz leda mlade hrace. Bude potreba nahradit soucka a proto by tento

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 08:13 |  
   1 0

   Čekám, že někdo takovej přijde. A nemusí to být zrovna Bakambu. :-)

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Gino     před 3 lety 20.11.2018 09:08 |  
   3 0

   A já bych rád, abychom se dostali do pozice, kdy nemusíme brát mladé hráče na rozjezdu kariéry, kteří nám do dvou let zmizej, ale abychom mohli kupovat hotové hráče kolem 26, 27 let...

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   buran     před 3 lety 20.11.2018 17:35 |  
   0 0

   No to jsem si myslel taky, když se, ale zamyslíš a všichni naši útočníci budou zdrávi máme možnost to tak různě prokombinovat že to nebude ani třeba , například ,Milan -Maty. /Teclik-Mick/ Milan-Mešši/Alex-Mick., nevim třeba je to blbost ,ale myslím si , že jsou všichni nadržený , aby se ukázaly a budou jezdit po prdeli.

 28. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  mis3     před 3 lety 20.11.2018 08:24 |  
  5 1

  JAJ! Musím říct, že jsem si přál, aby Stoch podepsal a Ševčík byl posila. Doufál jsem aspoň, že ten Miňo prodlouží o rok. Ale ani ve snu bych nečekal, že udržíme Suka, Miňu v podstatě do konce kariéry a k tomu bonus Ševčík. Hele tvl. já sem skoro dojatej...

 29. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Ernie     před 3 lety 20.11.2018 08:34 |  
  8 3

  Neblbněte s tím Stochem a jeho setrváním do konce kariéry. Vidíte smlouvu na tři roky a, jakoby jste viděli fotbal poprvé, hned to berete jako signál toho, že tu ty tři roky zůstane. Argumentujete třeba tím, že v Turecku už byl, ale on tam byl a lidi ho milovali. Klidně si ho umím představit i v nějakým týmu Bundesligy. Já jsem rád, že jsem hráče jako Miňa mohl ve Slavii vidět a klidně bych mu nějaký přestup ještě přál. Jen bych nechtěl, aby odešel zadarmo, což už teď nehrozí. Po letošní, snad úspěšné, sezoně může odejít třeba za 4 miliony euro. Zvědavý jsem i na cenu Součka. Těžko říct, jestli se dostaneme i k deseti milionům euro. Jestli už na něj dříve byla nabídka 7 milionů a jeho výkonnost stále roste, možná je těch 10 i reálných.

  K Ševčíkovi - nemám ho moc nasledovaného, pořád mám v hlavě zafixované, že více kreativní je Houska z Olomouce a Ševčík je spíš takový běhač, asi podobný případ, jako Sýkora. Jestli u nás ale bude hrát právě jako Sýkora, beru ho všemi deseti. A taky mě těší ten zmar na plzeňském fóru, kde v posledním měsíci o Ševčíkovi psali jako o jasné náhradě za Hrošovského :)

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 08:41 |  
   1 0

   Tak samozřejmě, že smlouva neznamená, že u nás po dobu jejího trvání bude hrát, ale zase na druhou stranu - nevylučoval bych to. A 4 mega éček se mi zdá strašně málo.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   TSeguinTS     před 3 lety 20.11.2018 08:54 |  
   4 0

   Tak hlavně na plzeňském fóru vzali za pravdu, že my Ševčíka nepotřebujeme, ale Tvrdík (!) ho koupil jenom proto, aby ho nezískali oni :-D :-D :-D

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    mig52     před 3 lety 20.11.2018 09:00 |  
    0 1

    Tipněte si. Uděláme Traoreho nebo ho necháme ve Zlíně?

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Borgetti     před 3 lety 20.11.2018 10:57 |  
     7 0

     Já si myslím, že tu zůstane. Je to silový typ hráče, jiný typ než ostatní středopolaři. Jeden zápas je strašný a další klidně zazáří. Zlínu hrozně chybí.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 11:53 |  
     6 0

     Proč bychom ho nechávali ve Zlíně? Vždyť od doby, co sem přišel, je víceméně základu?

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 09:56 |  
    8 0

    Jo jo, dobrej ústav. Podle mě tu obrovskou porci konspirací a nenávisti vůči SKS nemůžou dlouhodobě v jejich hlavách ustát a čekám, že s klacíky v rukách spáchají hromadnou rituální sebevraždu.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Arya     před 3 lety 20.11.2018 18:02 |  
     2 0

     Gratuluji,tento příspěvek se dostal na jejich forum :D
     Na některý tamní případy by byl krátký i psychiatr.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     knawi     před 3 lety 21.11.2018 14:23 |  
     2 1

     Že se tomu extra nenávidějícímu psychopatickému vesničanovi lub9876 chce žít a přizpůsobovat se v Praze. Zjevně z toho musí mít duševní ujímání.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 12:14 |  
    3 0

    Plzeňské fórum je jedna velká chráněnka. To jsou ale fakt pacoši.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    bongor     před 3 lety 20.11.2018 21:02 |  
    1 0

    To si nás spletli s bídou,u kterých to byla za komouše součást taktiky na získání a udržení dominance.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Gino     před 3 lety 20.11.2018 09:10 |  
   8 0

   Kolik bungesligových mužstem si myslíš, že koupí 30 letýho chlapa (přestože mu to v český lize jde)? Vzpomeň si na Vlčka - Anderlecht max.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 09:16 |  
   7 0

   Stoch za 4M €? Bych se divil, kdyby někdo nabídl i polovinu. Před 8 lety přestoupil do Fenerbahce za 5,5M €.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Hlavis     před 3 lety 20.11.2018 10:05 |  
   0 0

   Tak ja bych počkal na rozhovor, tam nám sám Miňo trochu víc upřesní jaké plány ma ve Slavii.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   mis3     před 3 lety 20.11.2018 12:34 |  
   1 0

   já bych tyhle rychlé soudy raději nevynášel. Myslím tím Stocha. Evropský fotbal je založen na rychlosti a dynamice, byznysově pak na tom, že menší kluby prodávají těm větším. My prodáváme do těch menších. Dosti pochybuji, že by si menší evropský klub kupoval 30 letého hráče. TO nedává z výše uvedených důvodů smysl. A pokud by to měl být někdo, kdo třeba bojuje proti sestupu, tak to by pak zase nedávalo smysl z pozice Stocha, který tu může reálně hrád o LM. A amozřejmě taktéž jde o rodinu...

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 13:01 |  
   2 0

   Jednoho kreativce do středu uz mame- Hušbauera...ale jsou utkání, kdy Hušbauer pohybově nestačí...hlavně v Evropě...takže, nevadí, když budeme mit alternativu a na výběr...navic letos uz má 4 asistence. Což je je o 2 víc než za celou loňskou sezónu. Je ve věku kdy se dokáže ještě zlepšovat. A třeba Coufal se podle mě ještě zkvalitnil, když přešel k nám...i statistiky to dokazují. Výhodou je, že ho trenér zná a aklimatizace tedy nebude trvat tak dlouho jako treba u Baluty

 30. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  A.Lima     před 3 lety 20.11.2018 09:37 |  
  3 0

  Tak jsem moc rád,že se spolupráce konečně dotáhla do úspěšného konce :) Děkuji Všem za to, že máme SLAVII tam kde jí chceme mít :)

  Navíc Souček minimálně do léta s Stoch podepsáno na další 3 roky .. Prostě Super :)

  Každopádně děkuji ještě jednou . Forza Slavia !

 31. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Merlinus (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 09:55 |  
  24 1

  Já jsem úplně nadšený. Když jsem si přečetl oba články na oficiálkách (p. Zhou i Tvrdíka) to je prostě nádhera. Krásné myšlenky. Má to hlavu a patu. Jsem strašně rád za takové majitele a vedení. Dokážete si představit, že by podobný článek vypotil třeba Křetínský nebo Paclík? Máme silného majitele, který rozumí fotbalu, skvělý management v čele s obrovským sympaťákem Tvrdíkem, skvělého trenéra, skvělé hráče. To je prostě sen. Vánoce jsou letos o měsíc dřiv. :-)

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Divizni (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 10:09 |  
   6 0

   Počítám, že do vánoc ještě nějaké dárky přibudou..... Hezký den všem.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 10:51 |  
    1 7

    No tak jen abychom nerupli v Karviné, to by byl taky dáreček a ne nereálný.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 10:58 |  
     12 0

     Naše vzájemné zápasy s Karvinou od doby, co se vrátila do ligy: 2016/17 D1:0, V2:1, pohár 5:2; 2017/18 V2:0, D3:2; 2018/19 D4:0...

     Takže bilance 6-0-0....

     Je za námi repre pauza, tým měl čas potrénovat a vyléčit... vracejí nám hráči po zranění, kteří si čutli proti Chrudimi MOL cup, unaveni mohou být maximálně Souček, Stoch a Ngadeu... z toho první dva jmenovaní hráli včera a do zápasu v Karviné mají pět dní na odpočinek...

     Na základě čeho je tedy reálné, že bychom tam měli rupnout?

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 11:12 |  
      1 9

      Novej trenér, hnusnej terén, pro naše černý kucí velká kosa..jako bejt tipér, tak dám neprohru domácích, ale jako fanda SKS samo doufám, že to nějak ukoulíme. Co ten Budínský, má teda stopku za tu redku? To by nám dost pomohlo. Ale tyhle 4 kola do přestávky, to bude solidní maso (tuším hned 3x venku), to se ještě můžem nepěkně propadnout. Tak snad to nějak doklepeme.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 11:52 |  
       12 0

       Kromě tedy toho, že Budínský má opravdu stopku za redku... a to dokonce na tři zápasy, tak opravdu nevím, proč by tipér měl dávat neprohru domácích...

       Tým je předposlední, novej trenér sotva udělá za pár dní zázraky, terén by nemusel bejt hnusnej, protože tu máme nějaké pravidlo o vyhřívaných trávnících... pouze kdyby začalo těsně ped zápasem sněžit....

       Jako podstatně větší vítr mám ze zápasů v Opavě a v Jablonci... tam podle mě reálně něco hrozí - oba zápasy po EL, v Opavě faktor novýho stadionu, oba týmy šlapou.... Tam je podle mého názoru ztráta podstatně reálnější než v Karviné...

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Mike     před 3 lety 20.11.2018 12:25 |  
        5 0

        Tak do obou utkání půjdeme co se týká vytíženosti úplně stejně. My Evropskou ligu v Bordeaux, Opava hraje Pohár se Spartou , my Evropskou ligu s Petrohradem, Jablonec Evropskou ligu v Kyjevě. Takže i tady nám los trochu přál na utkání po Evropské lize. Doma Bohemka, Příbram, Dukla a Zlín, venku Opava a Jablonec, ale oba hrají v týdnu taky. Otázkou je, koho soupeři nasadí do sestavy. Tipnul bych, že Opava se Spartou bude hrát v nejsilnější sestavě. Stačí v Poháru vyhrát 3 zápasy, a za určité konstelace může vítěz Poháru hrát skupinovou fázi Evropské ligy. Příklad Zlína před 2 roky. A navíc už vypadli třeba Plzeň a Jablonec, tak proč to nezkusit. Jablonci už skoro jistě v Kyjevě o nic nepůjde, může před ligou s námi šetřit některé hráče. Ale zase tak široký kádr nemají, takže většina základní sestavy asi v Kyjevě nastoupí, na druhou stranu my už můžeme před utkáním s Petrohradem mít také jistý postup, tak můžeme preferovat poslední podzimní ligové utkání.

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 12:55 |  
         3 0

         Ale jo, Opava po poháru, tam by mohla nasadit silnou sestavu.... i když tedy předpokládám, že stejně bude mít minimálně o den odpočinku více... ale hrajeme v pondělí, takže i my bychom mohli být už odpočatí...

         U Jablonce se právě bojím toho, že jim v posledním kole určitě o nic nepůjde... zatímco nám pokud nepůjde o postup, tak minimálně o vítězství ve skupině...

         • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

          Jachym     před 3 lety 20.11.2018 13:03 |  
          5 0

          Půjde, nepůjde. Za body v EL jsou taky prémie v eurech, sice ne taky vysoké jako v LM, ale také prémie...:-))

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 12:32 |  
        1 0

        Hmmm...z těch zápasů mam taky obavy. Hlavně Jablonec. Tam to moc neumíme delší dobu...kdy jsme tam vlastně naposledy vyhráli?

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 12:52 |  
         5 0

         Tak to ti povím naprosto přesně: na jaře 2009 v titulové sezóně, kdy tři minuty před koncem za stavu 1:1 utekl neskutečným sprintem Pekhart... Bude to už deset let...

         • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

          mis3     před 3 lety 20.11.2018 13:46 |  
          0 0

          jo! to si pamatuju, luxus...

          • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

           Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 13:55 |  
           1 2

           Tak to já už si vůbec nepamatuju. Ale paradoxně si myslím, že Jablonec nám bude vyhovovat víc, než Karviná, nebo Opava. Bude hrát doma, určitě si bude věřit na vítězství (taky proč ne) a mohl by to být otevřenej fotbal - tím líp pro nás. V Karviné a Opavě to vidím na řádnou řezničinu (oba nemají co ztratit a musí jít na krev, jestli nechtěj zahučet až do suterénu ligy).

           • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

            kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 14:15 |  
            1 1

            Tak Opava je celkem v pohodě - proti nám nemusí vůbec nic.... A Karviná je herně totálně v háji... i kdyby jim tam přišel Mourinho, tak to může být impuls, ale než hráče trochu pozná, než se mu ustálí sestava a než je naučí to, co by s nimi chtěl hrát, tak je pauza...

            Oproti tomu Jablonec je našlapanej, daří se mu, na nás si věří... tam to bude nejtěžší...

            • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

             bongor     před 3 lety 20.11.2018 21:09 |  
             1 0

             Pochybuju,že přijde Mourinho do Opavy.Má určitě lepší možnosti.

             • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

              kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 21:24 |  
              1 0

              No tak kdyby náhodou nic lepšího nesehnal....

           • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

            Arya     před 3 lety 20.11.2018 14:46 |  
            5 0

            Hele Plzeň čeká Liberec,Olomouc,Zlín a Karviná...
            a bídu: Jablonec,Slovácko, Teplice,Příbram
            Plzeň i bída nějakej ten bod určitě ztratí, náš los není zas tak špatnej v porovnání s tím co maj plzeňáci :)

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       Jachym     před 3 lety 20.11.2018 12:19 |  
       10 0

       Člověče, ty takto sejčkuješ před každým zápasem, že bys mohl snad ty příspěvky kopírovat...:-) Slavia nemůže mít v tomto zápase jiný cíl než vítězství. Cokoli jiného by pro mě bylo velkým zklamáním.

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 13:50 |  
        1 6

        Tohle už není počasí na fotbal, tyhle dementní termíny akorát nahrávat kopáčům a zraněním..myslím, že rozdíly se budou dost smazávat. No jsem na to zvědavej, jak se s tím poperem. Snad dobře, ale uvidíš ten mrdokvas v Karviné, jak to bude vypadat.

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 14:20 |  
         3 0

         Kopáčům se taky může stát, že jim balón při odkopu nadskočí a on ho tím pádem netrefí... Navíc hodně umíme standardky - můžeme si pomoci podobně jako v derby z rohů a trestných kopů...

         Sice jsme na těžkém terénu ztratili loni v Jihlavě, ale tam to bylo o prvním zápase pod novým trenérem...

         Třeba v titulové sezóně jsme v posledním podzimním kole na těžkém terénu vyhráli ve Zlíně 4:0 a na jaře z prvních čtyř kol brali 12 bodů...

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 12:30 |  
      1 1

      Na základě uspokojení a podcenění...?
      Nikdo není dokonalý...ale věřím ve 3 body, tak to máme stejný.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 12:56 |  
       2 0

       A co by nás mohlo uspokojit? Máme snad za sebou bezprostředně nějaký výrazný úspěch?

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 13:50 |  
        0 10

        Všechno je teď sluníčkový..si to tady pročti.

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 14:00 |  
         6 0

         No a není snad? :-))

         • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

          Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 14:09 |  
          0 7

          Ne:)

          • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

           Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 14:20 |  
           6 0

           Jestli ne všechno, tak aspoň skoro všechno! A na tom trvám! ;-)

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         kjandourek (admin)     před 3 lety 20.11.2018 14:11 |  
         3 0

         Ale to je "sluníčkový" pro nás - pro fanoušky.... aby se uspokojili hráči, museli by mít za sebou nějaké velké vítězství, něco co by jim našeptávalo, že teď už jsou mistři vesmíru... Podobně jako si Slováci mysleli, že když smetli Ukrajinu 4:1, tak to u nás bude selanka....

         Aby si něco takového mohli myslet naši hráči, museli by za sebou mít nějaký velký postup v pohárech, nebo nebetyčný náskok v lize... otevření muzea a vstup nového většinového majitele spolu s oznámením první posily sotva může vést k nějakému uspokojení hráčů před dalším ligovým kolem, když v lize mají náskok pouhé dva body....

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   afro     před 3 lety 20.11.2018 10:50 |  
   6 0

   Poslouchalo se to hezky a věřím, že i vzhledem ke zkušenostem z vlastnictví pekingského klubu má nový vlastník výborné předpoklady zde pokračovat v budování velmi silného klubu v rámci Evropy.

   Docela mě zaujal ten citát F. Kafky. Fakt zná on nebo někdo z jeho týmu Kafku??? :-) A na Číňana vcelku dobrý anglický přízvuk.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    mis3     před 3 lety 20.11.2018 12:30 |  
    5 2

    pokud pomineme sportovce, pak mezi intelktuály bude Kafka s polečně s Havlem zřejmě nejznámější Čech.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Jachym     před 3 lety 20.11.2018 12:21 |  
   2 0

   A to já si v této souvislosti zpívám se svými oblíbenci Scorpions "The best is yet to come"...:-)

 32. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  M@rvin     před 3 lety 20.11.2018 10:54 |  
  4 0

  Nevíte, jestli Sinobo jako majoritní akcionář vstupuje i do stadionu, nebo ve vztahu ke stadionu figuruje pouze jako sponzor? Tuhle informaci jsem nikde nezaregistroval.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 11:44 |  
   1 0

   Sinobo s Citicem převzali evropskou CEFC a ne jen Slavii.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    M@rvin     před 3 lety 20.11.2018 12:36 |  
    2 0

    To víš, nebo si to myslíš? Já tedy žiju v domnění, že CEFC (a tím pádem i Slavii a taky stadion) převzal CITIC. Sinobo vstupuje podle mě a všech mně dostupných informací pouze do Slavie a je otázkou, zda i do stadionu, nebo ten zůstane ve vlastnictví CITIC.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Markus     před 3 lety 20.11.2018 14:07 |  
     2 0

     Jediným akcionářem společnosti Eden Arena je CEFC Group (Europe) Company a tam je výkon akcionářských práv svěřen CITICu.

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      M@rvin     před 3 lety 20.11.2018 14:44 |  
      0 0

      Snad Sinobo v brzku vstoupí majetkově i do stadionu, připadalo by mi to logické. Pokud ne, tak jsme se moc dlouho z toho, že stadion a klub mají stejného vlastníka, čili zjednodušeně, že 'stadion je náš', tedy neradovali.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 14:56 |  
       1 2

       Tak on nebyl "náš" ani předtím:) Byl jen jiného majitele, ale nebudem to tu vířit.

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        M@rvin     před 3 lety 20.11.2018 15:04 |  
        0 0

        Já vím, ale mohli jsme se aspoň zaklínat formulkou "akcionářská struktura stadionu kopíruje akcionářskou strukturu klubu". Konec konců, to se říkalo i krátce potom, co se Eden dostevěl :-) Tak teď aspoň jasně víme, komu Eden patří, čili situace kolem stadionu je nesrovnatelně růžovější než v minulosti, ač není náš.

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         Markus     před 3 lety 20.11.2018 16:01 |  
         3 0

         Jsem velmi spokojený se stavem věcí kolem Slavie, zejména těch sportovních a mám také radost, jak se za Slavii rvou v mediálním prostoru její představitelé. Stadion a klub se potřebují a vzájemně z toho profitují, pominu-li fantasmagorickou představu o Spartě, není tu žádný jiný klub, co by stadion dostatečně využil a zafinancoval.

         Ale nemá smysl si něco nalhávat, oproti západním či dokonce i místním standardům transparentnosti je svět za Velkou zdí odlišný a plný mlhy. Pominu-li mediální ujišťování a jasná fakta, například že jsme se vyrovnali s J&T, netušíme vlastně, co to v té mlze je. Můžeme ještě dohlédnout na CEFC China Energy Company Limited, jejíž dceřinka CEFC Shanghai International Group Limited má v Hongkongu další dceřinku, odkuď je vazba na Eden. Blbě se to rozmotává a ověřuje oproti třeba firmám kótovaným na západních burzách.

         Ale tak co, je to jenom fotbal, užívejme si sport a úspěchy v něm :)

 33. Problém

  Mike     před 3 lety 20.11.2018 11:37 |  
  18 5

  Mám jediný problém s novým vlastníkem. Má FIFA ve svých stanovách, jak to bude, až jednu soutěž budou hrát 2 kluby jednoho vlastníka ? Jedná se o Mistrovství světa klubů, kde my budeme reprezentovat jako vítěz Ligy mistrů Evropu a Peking Guoan jako vítěz Asijské ligy mistrů Asii. Tak snad se před tímto závěrečným turnajem vytvoří nějaká společnost, na kterou se akcie převedou.

  • Re: Problém

   Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 12:27 |  
   5 0

   :-D. To bude mega problém...ale větší pravdepodobnost spis bude, kdyz vyhraju milion ve sportce...

   • Re: Problém

    Sedrousek     před 3 lety 20.11.2018 14:26 |  
    13 1

    Proc neveris ze Peking Guoan by nemohl vyhrat Asijskou ligu mistru?

  • Re: Problém

   johnynz     před 3 lety 20.11.2018 13:31 |  
   2 0

   No pokud vznikne ta superliga, tak je naše vítězství v LM jen otázkou času ;)

 34. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Max1     před 3 lety 20.11.2018 19:24 |  
  3 0

  Tyto zprávy se čtou velmi dobře :). Jen otázka, nebylo v plánu říci touto dobou vice informaci k akademii?

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   VanDel     před 3 lety 20.11.2018 19:26 |  
   5 6

   No jak to tak vypadá, tak rozhodně měl JT mluvit o akademii raději, než od Ševčíkovi.....

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Radek097 (přítel SN)     před 3 lety 20.11.2018 22:50 |  
   0 0

   Tvrdík to sliboval již v MNF, že se na přelomu srpna a září všechno dozvíme ohledně akademie.

 35. Ngadeu

  Mike     před 3 lety 20.11.2018 20:22 |  
  0 0

  Cekal jsem, ze Misa si bude delat legraci z Neymara, ale je na lavicce.

  • Re: Ngadeu

   Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 20:40 |  
   2 0

   Jen ať si odpočine.

  • Re: Ngadeu

   Akuls     před 3 lety 21.11.2018 12:07 |  
   0 0

   MNN si zahrál v pátek v Maroku v důležitém kvalifikačním zápase afrického poháru, skončilo to 2:0 pro Maroko. Včera proti Brazílii Seedorf sestavou Kamerunu pořádně zarotoval, např. postavil i zcela novou stopérskou dvojici.

 36. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  o-cab     před 3 lety 20.11.2018 20:34 |  
  4 3

  muze sem nekdo zkopirovat ty fake news o zajmu sparty o Sevcika? je dojemne, jak isport ziskava behem detektivni operace exkluzivni informace o sve sesterske spolecnosti.

  cela vec probehla asi tak ze DK vcera tekla behem TK slzicka tak zavolal redakci ze je vse v pici at okamzite vylzou proc by mel jit k nim a on posila nabidku. kde ze se to hlasi elfum dezinformacni weby?

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 20:37 |  
   2 16

   Tak když nic jinýho, je zajímavý, že Tvrdíkův hlásný twitter mlčí, i když hned informoval, proč ještě není podepsanej Stoch a má jinak potřebu se vyjadřovat ke každý kokotině.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 21:09 |  
    11 0

    Klid proboha, no tak tu máme konkurenci hold, tak se s ní musí počítat. Jarda tehdy když byl průser s Cefc, byl pod velkým tlakem vlastních fanoušků..viz ten nápis na TS v zápase s Jabloncem a nakonec se ukázalo kdo měl pravdu...pokud má Ševčík všech pět pohromadě tak půjde sem! Zná tu trenéra...má tu Kudelu, Coufiho, Pokornyho. A do Sparty kde je situace jaká je...kdybych byl jim tak do Sparty prostě nejdu, když je tam takovej chaos a podivná atmosféra. Tady by dostal určitě i víc...pokud má rozum půjde k nám. Třeba Šural se ukázal jako blbej křivák a proto je na Letné

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 21:22 |  
     10 13

     O to přeci vůbec nejde:D Jde o to, že nebýt Tvrdík tlučhuba, tak se o této taškařici vůbec nemusíme bavit! Buď by nám někdo za týden ohlásil uzavřený přestup, nebo by nikdo nic nehlásil a my žili v blažené nevědomosti - prostě tak, jak je to normálně funguje jinde. Teď tu bude zase týdenní telenovela, ať to dopadne jakkoliv.

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 21:48 |  
      5 2

      Nikdo není dokonalý. Ani Jarda. Prostě včera ale musel něco nového říct..aby to mělo smysl to včerejší setkání ;-)
      My potřebujeme alternaci a konkurenci k Hušbauerovi...a v Česku podle mě není nikdo lepší než duo Trávník - Ševčík. Klub udělá určitě maximum proto, aby někoho z této dvojice získal. Nebojím se že by nikdo nepřišel do toho středu. Šlo by to samosebou i někoho ze zahraničí, ale zvláště u Ševčíka by byla aklimatizace jistě blesková ( viz Coufinho). Přičemž aklimatizace může trvat dlouho.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       Ondráš     před 3 lety 20.11.2018 22:02 |  
       3 11

       Nepotřeboval, řekl toho nového i tak dost..stačilo říct obecně, že se jedná a je to na dobré cestě. Jako by mu nestačilo, kolikrát si už naběhnul.

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Mimoň     před 3 lety 20.11.2018 22:38 |  
        7 3

        Nestačilo, takový hold už je. Ale berem ho, protože přivedl do zbědované a zadlužené Slavie peníze.

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         smely (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 09:30 |  
         7 1

         holt, Mimoni, HOLT ..... :-) .... hold sice taky existuje, ale je to uplne jiny slovo....znamena to projev úcty (např. vzdát někomu hold, nebo, poněkud přeneseně, holdovati něčemu - třeba pivu).
         Slovo holt má význam povzdechu (např. "holt ne každý je schopen pochopit rozdíl mezi slovy hold a holt").

         • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

          Mimoň     před 3 lety 21.11.2018 10:39 |  
          0 0

          Budeš můj vrchní gramatik. :-D. Po sobě si to moc nečtu, tak sorry za tu češtinu

          • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

           smely (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 11:02 |  
           1 2

           f poho :-)))

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    smely (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 09:19 |  
    6 1

    JT byl vcera na operaci ty "hlasnej twittere" kerujes tady do nekoho na zaklade neoverenejch informaci a delas ze sebe akorat tak troubu....nejdriv si zjisti stav veci a pak se rozciluj, mamlasi....

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Ondráš     před 3 lety 21.11.2018 09:31 |  
     5 16

     Ale komentovat Stocha, na to si čas udělal. Prostě je to jeho přešlap, i kdyby sis to tady 100x omlouval. I kdyby k nám Ševčík nakonec přestoupil, tak se mu tady po tý úplně zbytečný telenovele bude asi moc prima hrát. Ono to opravdu nemohlo počkat týden..ne vlastně nemohlo..

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      smely (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 09:34 |  
      13 2

      necti Blesk/Sport , jako bys nevedel komu patri :-) .... ty telenovelo , pokud sem si vsim tak to tady rozjizdis akorat ty, vetsine lidi je tenhle bulvar dost sumak....

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       Ondráš     před 3 lety 21.11.2018 09:42 |  
       2 10

       To nemá cenu..každej mluvíme o něčem jiným.

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        kjandourek (admin)     před 3 lety 21.11.2018 10:07 |  
        15 1

        Chlape, ty bejt ženská... tak bych si myslel, že máš "svoje dny" .... :)

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Mimoň     před 3 lety 21.11.2018 10:36 |  
      6 0

      Jžš tak je to jeho preslap, je to jeho obrovska chyba, která povede k záhubě Slavie takovou jakou známe! Ano! Máš pravdu! Seš spokojenej?

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   VanDel     před 3 lety 20.11.2018 20:37 |  
   1 5

   Ona už to není jenom záležitost iSportu, tohle je z Novinek:
   „Určitá jednání ohledně případného přestupu Petra Ševčíka probíhají, do této chvíle však nic oficiálně uzavřeno není. Již delší dobu o něj projevují zájem pražská „es", což se teď stupňuje, Slavia projevila velký zájem. Ale jak to všechno dopadne v tuto chvíli ještě nemůžu sdělit," vysvětlil situaci sportovní ředitel Liberce Zdeněk Koukal.

 37. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Mimoň     před 3 lety 21.11.2018 10:48 |  
  1 3

  Údajně podle deníku sport, by penize ze Sinobo group měli přitéct i do slovácka a mohlo by to fungovat na bázi spolupráce, mezi námi a Slovackem. Píšou treba o Mešim, že by tam mohl na hostování, ale zatím údajně nechce prodloužit smlouvu se Slavii( inu to by nebyl deník Sport, aby si nenašel nějaký podvratný info, bohužel tu není žádný druhý sportovni deník a tak jsiu to pro mě spíš spekulace)

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    brugy     před 3 lety 21.11.2018 19:58 |  
    9 3

    Tvl Mynara a jeho partu mam rad asi jako Spartany, doufam, ze se toto spojeni nepotvrdi :-(.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     kjandourek (admin)     před 3 lety 21.11.2018 20:06 |  
     9 6

     taky z toho nejsem příliš nadšen... Cokoliv, co zavání "hradem" u mě způsobuje, že se mi otevírá "kudla v kapse"... i když tedy chápu, že náš šéf a Čína jsou s hradním pánem jedna ruka - není vždycky všechno ideální...

     Slovácko jsem si ještě hodně "oblíbil" potom, co nám letos ve vzájemném zápase v nastavení málem zrakvili dva hráče... a po zápase měl pan Daníček hodně zajímavé řeči... Od té doby jim škodolibě přeju sestup a každá jejich prohra mě potěší...

     Na druhou stranu oni tam vždycky tak nějak uměli najít a vybrousit talent... Trávník a tak podobně..

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      brugy     před 3 lety 21.11.2018 20:18 |  
      6 2

      Tak naivni ani blbej nejsem, tak nejak ten hrad ve spojeni se Slavii vytesnuju, majitele klubu v Evrope jsou ruznorodi a mame zkusenost se Sysakem, ale Mynar majitel Slovacka a Slovacko nase farma, to uz by bylo trochu moc ;-). Snad je to kachna.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       kjandourek (admin)     před 3 lety 21.11.2018 20:26 |  
       3 3

       těžko bychom mohli mít "farmu" ve stejné soutěži jako hrajeme my.. Snad je to kachna, bojím se bojím, že ne...

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        brugy     před 3 lety 21.11.2018 20:41 |  
        1 1

        Tak ja nemyslim farmu, ale “farmu” a taky Jestli vubec Slovacko hrat stejnou ligu pristi rok bude. Jinak koukal jsem ze, Mynar pochazi kousek od Uherskeho Hradiste. Vypinam mozek, bez tak s tim nic neudelame :-).

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        brugy     před 3 lety 22.11.2018 15:25 |  
        0 0

        Uff, vypada to, ze to byla kachna

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         kjandourek (admin)     před 3 lety 22.11.2018 15:31 |  
         2 0

         Zdá se.. už jsem JT na Twitteru pochválil :-)

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Ondráš     před 3 lety 21.11.2018 20:19 |  
      5 9

      Jako chlapi nevim, ale hradní skupinka (do které patří i Tvrdík) je s náma teď v souvislosti s Čínou tak nějak spojená..s tím se smiřte. Ale radost z toho taky nemám.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       edenian     před 3 lety 21.11.2018 23:51 |  
       1 5

       A jaky ted :-) od chvile kdy je Tvrdik ve Slavii je to nase particka.

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       rak (přítel SN)     před 3 lety 22.11.2018 01:52 |  
       3 0

       No, nevím. Ohledně Číny asi ano. Jinak se ale psalo, že Tvrdík při prezidentské volbě v zákulisí aktivně podporoval Zemanova protikandidáta, čímž je trochu naštval.

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        padre     před 3 lety 22.11.2018 14:09 |  
        0 2

        Příště už bude JT kandidovat sám....

 38. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  mamut01     před 3 lety 21.11.2018 14:11 |  
  23 2

  Zdravím všechny jako nově registrovaný, rád čtu SN a snad občas i něco přidám. Ať žije Slávia!

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   houston (přítel SN)     před 3 lety 22.11.2018 10:40 |  
   3 8

   Jedna rada do začátku : Jestli chceš hlídat + a -, hodně chval a když už budeš chtít kritizovat, tak jemně a to ještě jenom někoho. Na kritiku je to tu výbušný.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 22.11.2018 11:57 |  
    6 1

    Já bych mu teda spíš poradil, aby nepsal Slávia s dlouhým á, protože se to tak prostě nepíše. Kritizovat klidně může, když je co.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    kjandourek (admin)     před 3 lety 22.11.2018 12:41 |  
    4 1

    Musíš to trochu dopřesnit... Na kritiku, která není podložena jasnými fakty... :-)

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     mis3     před 3 lety 22.11.2018 13:51 |  
     0 0

     přesně, třeba kritiky na rozhodčí v Kyjevě tu bylo dost a všechno s +

 39. Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

  Juventus turin     před 3 lety 21.11.2018 16:13 |  
  1 1

  Tak posily. Moje přání : Bakamba, Trávník.

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 16:47 |  
   1 0

   A ještě Dybala.

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Edenjejenjeden     před 3 lety 21.11.2018 17:52 |  
    1 0

    To nemáš malé cíle Wulfe:-)

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 23:29 |  
     3 0

     Kdo má malé cíle, dosáhne jen malých cílů! :-))

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    knl66 (přítel SN)     před 3 lety 21.11.2018 19:42 |  
    0 0

    Džeko.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     mudrc     před 3 lety 21.11.2018 20:13 |  
     0 2

     Fun Din Dung

     • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

      Ondráš     před 3 lety 21.11.2018 20:20 |  
      1 0

      Vozihnoj!

      • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

       VanDel     před 3 lety 21.11.2018 21:21 |  
       1 1

       Žemlička....alias Záhořský Maradona !!

       • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

        Lord     před 3 lety 22.11.2018 00:28 |  
        1 0

        Za Koliho Šlemenda,

        • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

         VanDel     před 3 lety 22.11.2018 10:34 |  
         0 1

         No bodejť, ten má zkušenosti, kde ten všude nechytal, to bylo hřišť a zápasů.....:)

         • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

          kjandourek (admin)     před 3 lety 22.11.2018 10:47 |  
          0 0

          jenom aby zase neměl problémy s dcerou.... aby najednou do brány nemusel stoper...

          • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

           VanDel     před 3 lety 22.11.2018 12:41 |  
           1 1

           Copa to, ale za toho stopera by pak musel na hřiště tréňa :)

           • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

            kjandourek (admin)     před 3 lety 22.11.2018 12:59 |  
            1 0

            Ještě že s sebou pořád vozí tu registračku.... :D

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     padre     před 3 lety 22.11.2018 14:06 |  
     1 0

     Přidávám se s prosbou: Plechu, už toho Edina konečně přemluv!!!

  • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

   MCD_Slavia     před 3 lety 22.11.2018 06:36 |  
   1 0

   Pavelka, Schick

   • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

    Juventus turin     před 3 lety 23.11.2018 19:08 |  
    0 5

    Taky dobrý. Ještě bych přidal Bořek Dočkal (slávistický odchovanec), který do Sparty šel jenom protože na něho Slavia neměla peníze na jeho angažmá, a on si chtěl zahrát dobrý fotbal. Tady se v té době jinde dobrý fotbal nehrál. Fotbal ho hodně baví a rád by slávistickým odvděčil za to, že ho Slavia vychovala. Další Michal Trávník, už dlouho ho sleduji a přeji si ho moc do Slavie, nehledě na to jakou má letos fazonu. A Bakamba ať má Slavia i jeho. Slavia teď musí koupit co se dá. Všechno nejlepší z celé nabídky. Chceme do LM. Zimní příprava bude tvrdá, ať jsou všichni nadupaní. Na dva útočníky.

    • Re: Slavia oznámila vstup nových akcionářů do klubu

     Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 23.11.2018 20:06 |  
     5 0

     Dočkala prostě ne. To Jardu doufám nenapadne. To bych rozdýchával opravdu těžko. Ale jsem klidný, myslím, že to nehrozí.

 40. Souček

  violence     před 3 lety 23.11.2018 09:54 |  
  1 2

  Paska ve Zlaté uliččce prozradil, že Souček v zimě nejspíše odejde, i když hraje roli to, zda postoupíme v pohárech a jak na tom budeme v lize. Jsou dvě konkrétní nabídky, částku neprozradil ( jen to, že v létě byla cca 5mil eur ) ..
  Tak nevím, zda tobylo natáčeno ještě před vyjádřením p. Tvrdíka nebo až po O:)

  • Re: Souček

   mis3     před 3 lety 23.11.2018 10:43 |  
   4 0

   ... jenže Pask o tom jaksi nerozhoduje.

  • Re: Souček

   zeleznik2     před 3 lety 23.11.2018 13:51 |  
   0 3

   Hm tak to se protiřečí s vyjádřením pana Tvrdíka, že Suk zůstane nejméně do jara, aby pomohl k postupu do Ligy mistrů, ale případné angažování Ševčíka Paskovo vyjádření posiluje...

   • Re: Souček

    mis3     před 3 lety 23.11.2018 14:23 |  
    0 0

    asi to bylo předtáčeno, ale Paska tvrdí, že bude záležet na postavení v tabulce FL i EL