Fortuna liga

Karviná - Slavia 1:3

Po reprezentační pauze pokračovala slávistická ligová cesta za cíli nejvyššími v Karviné. Bojovný zápas Slavia zvládla a zvítězila brankami Součka, Stocha a střídajícího Olayinky 3:1. Na 1:1 vyrovnával nešťastným zásahem do vlastní branky Bořil. Díky páteční remíze Plzně v Liberci mají červenobílí na čele tabulky čtyřbodový náskok.

Oproti poslednímu ligovému kolu došlo v sestavě Slavie k několika změnám. Předně si záda dal dohromady Ondřej Kolář a po jednozápasové pauze znovu naskočil na pozici brankářské jedničky. Ve středu obrany nastoupil uzdravený Ondřej Kúdela místo Michaela Ngadeua, který trávil reprezentační pauzu ve společnosti kamerunských lvů a dorazil do Prahy až ve čtvrtek. V útoku se po dobrém vystoupení proti Chrudimi objevil uzdravený Milan Škoda a na podhrotu Jan Sýkona nahradil Alexandra Balutu. Letní posila z Rumunska, s níž trenéři nejsou úplně spokojeni, se pak nevešla ani na lavičku. Zbytek sestavy byl vcelku očekávaný: při zranění Coufala na pravém beku Michal Frydrych, Simon Deli uprostřed a Jan Bořil vlevo. Uprostřed hřiště Josef Hušbauer a Tomáš Souček, na krajích zálohy Miroslav Stoch a jaromír Zmrhal. 

Domácí měli během reprezentační pauzy na pilno. Po domácí prohře se Spartou skončil trenér Nádvorník a nahradil jej slovenský kouč Norbert Hrnčár. Ten měl tak jenom pár tréninků na to, aby poznal své nové svěřence, vtiskl jim nějaký herní styl a také vymyslel, jak nahradit nejlepšího hráče týmu Lukáše Budínského, který výše uvedené utkání odnesl červenou kartou a stopkou na dlouhé tři zápasy. Další citelnou ztrátou byla absence Filipa Panáka, hráče, o němž se v minulosti mluvilo i v souvislosti se Slavií a teď je v hledáčku jak konkurenční Sparty, tak Baníku OStrava. Vyučený útočník se v letošní sezóně chytil na postu stopera, ovšem po artroskopii kolena už na podzim Karvinskému týmu nepomůže. Další ranou do plánů nového trenéra bylo zranění Tomáše Vágnera, střelce, který Slavii vždycky dokázal potrápit.

Karvinští do zápasu vstoupili sympaticky a aktivně a deset minut Slavii do nějakého tlaku nepouštěli. Rozhodně to nevypadalo, že by favorizovaní hosté měli mít tlak a domácí měli hrát na brejky. Ovšem v desáté minutě Hušbauer parádním pasem nastartoval na levé straně Zmrhala, ten hned z první přízemním centrem našel Součka a červenobílí se radovali. Tedy jenom chvilku, protože pomezní považoval Zmrhalovo postavení za ofsajdové, ale správně zvedl praporek až po skončení akce a dal tak šanci přezkoumání videem. Postavení našeho levého záložníka bylo opravdu hraniční, ale video branku posvětilo - 0:1. Obraz hry se až tolik nezměnil. Slávisté měli míč více na kopačkách, ale Karviští nebyli v poli úplně odevzdaným soupeřem. Ovšem co je to platné, když ve finální fázi okolo vápna byli naprosto bezradní. Slavia se nemohla prosadit po standardních situacích. Dostala k dispozici dva trestné kopy z dobrých pozic na pravé straně, ale centry pokaždé k útočícím hráčům nedoletěly. Ve dvacáté minutě se středem parádně protáhl Hušbauer, obhodil si Janečku a jeho ránu vykopl Berkovec. Ve 28.minutě se Karviné povedla akce, na jejíž konci byl žlutý faul Kúdely na Moravce. Trestný kop přímo z rohu pokutového území bez problémů lapil do rukavic Kolář. Karviná nadále kousala a dočkala se odměny. Dramé unikl po levé straně, na jeho centr nedoskočila dvojice na přední tyči, Kolář rychle klesající míč zasáhl tak nešťastně, že ten se od dobíhajícího Bořila odrazil do prázdné branky - 1:1. Takřka vzápětí byl Janečkou nesmyslně v pokutovém území sestřelen Sýkora Rozhodčí Valeš sice nepískal, ale okamžitě se šel podívat na video a po prvním shlédnutí situace ani příliš neváhal. Penaltu bez problémů proměnil Stoch - 1:2. Slávisty rychle obnovené vedení uklidnilo, možná až příliš. Karvinští si ověřili že to dopředu jde a dále zlobili, ovšem ani jeden tým si už do přestávky vážnější situaci nevypracoval. Berkovec zasahoval proti Hušbauerově střele zpoza vápna po sólu Stocha a možná ani nemusel, podle opakovaných záběrů to vypadalo, že balón šel nad branku. Na druhé straně Slávisté málem zadělali na vyrovnání nepovedeným odkopem Deliho, kterému míč sjel po šajtli, ovšem Kolář měl k němu nejblíže. V nastavení první půle se ještě jednou kontrolovalo video a to i tentokrát bylo na straně Slavie - Deli rukou v pokutovém území nehrál. 

V první půli jsme viděli neurovnaný zápas plný chyb a nepřesností, málokterá akce vedla ke střele na branku, oba brankáři hráli více nohama, než že by museli něco chytat. Berkovec byl dvakrát bezmocný, potom jej Hušbauer po krásné individuální akci trefil do nohy. Kolář po pohodově chyceném trestném kopu neměl moc štěstí při centru Dramého, což vyústilo ve vlastní gól. Třikrát bylo v akci video a třikrát rozhodlo ve prospěch hostí, což domácí diváci nekvitovali zrovna s povděkem.

I ve druhé půli Karvinští začali aktivně, hned v první minutě Galuška vyzpovídal Frydrycha a jeho přízemní centr odvracel Deli. Na druhé straně Sýkora vysunul doleva Zmrhala a jeho ránu z úhlu vyrážel Berkovec. Slavia získala územní převahu a tlačila se za třetím gólem ovšem její akce k nějakému ohrožení Berkovce nevedly. Maximálně se po centru Zmrhala opět zkoumalo video, jestli nebyla v akci ruka.  Karviná rychle zjistila, že dlouhé nákopy bez problémů sbírá Deli a tak se pokoušela o akce po zemi. V 63.minutě unikl po levé straně Galuška, dával míč do tutovky pod sebe na Moravce a akci zlikvidoval obětavě Bořil. Z protiútoku poškádlil Berkovce ranou z dálky Zmrhal. V 66.minutě vyvezl balón Bořil, Souček posunul doprava na Zmrhala, ten mu krásně vrátil a Součkova rána orazítkovala tyč. Vzápětí přitopili pod kotlem Karvinští a sérii centrů musel uklidnit až Kolář. Na druhé straně Frydrychův centr našel Škodu, ale ten v záklonu hlavičkoval nad. Právě Milana Škodu vystřídal v 72.minutě Olayinka a už o tři minuty později přišel kýžený třetí gól: Akci rozjel Souček, Zmrhal prostrčil balón do pokutového území na Sýkoru, jeho šikovné zpracování s otočkou vyústilo k tomu, že se balón odrazil k ideálně postaveném Olayinkovi a ten bez problémů zamířil mezi nohy bezmocného Berkovce - 1:3. V 83.minutě potěšil oko fotbalového fandy Zmrhal stahovačkou vpravdě futsalovou, byla z toho žlutá karta pro domácího stopera a trestný kop, který však Hušbauer poslal nad branku. Kuriozní chvilka přišla v samotném závěru. Do hry měl přijít Matoušek, ale proti byla elektronická tabule, která vypověděla poslušnost. Slávistický mladík s úsměvem poskakoval u postranní lajny dobře dvě minuty a na hřiště se dostal až v okamžiku, kdy se rozběhl nastavený čas. Krátce poté ještě slávistickou obranu pozlobil Lingr, když vletěl mezi váhající trojici Deli, Frydrych, Kolář, hlavou sebral bezprizorní balón, ale ukopl si jej do zámezí. Slavia tak nakonec v pohodě dovedla zápas k vítězství.

Trenér SK Slavia Jindřich Trpišovský: Karviná asi je můj oblíbený soupeř, neprohrál jsem s ní ani se Žižkovem. Každopádně jsme měli respekt, protože u domácích došlo ke změně trenéra, odehráli dobré utkání se Spartou i Jabloncem, který dokonce porazili. Po třetí brance jsem si hodně oddychl, protože Karviná vůbec nehrála špatně. Útočníkům to tam moc nepadá, zaplať pánbůh za ty záložníky, Tomáš Souček to je prostě maratonec ten zvládá jak bránit, tak útočit. Na Plzeň jsme nekoukali, v téhle soutěži může každý porazit každého, pro nás je důležitý náš výkon.

Trenér MFK Karviná Norbert Hrnčár: Dneska rozhodla kvalita Slavie, věděli jsme s kým máme co do činění. Bohužel nám to dneska nevyšlo. První gól nebyl až takový problém, horší byla ta druhá branka hned po vyrovnání. 

Hráč utkání Tomáš Souček: Bylo hodně důležité, že jsme hned po vyrovnání znovu získali vedení a do šatny šli s výhodou v zádech. Hodně mě mrzí ta tyč, protože jsme si to s Jardou dobře dali amohl z toho být krásný gól. Dneska to byl velice bojovný zápas, měli jsme hodně ztrát, soupeři taky, ve druhé půli už jsme ovládli hřiště. 

16. - Sobota 24. 11. 2018 14:00

Fortuna liga, 2018/2019
1 - 3
1 - 2
MFK Karviná
MFK Karviná

30. Bořil (vlastní)

SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

10. Tomáš Souček
32. Miroslav Stoch (pen)
75. Peter Olayinka

Komentáře (359)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Karviná - Slavia

  fazona     před 3 lety 24.11.2018 13:12 |  
  2 0

  0:3 (0:2) Souček, Stoch, Škoda

 2. Re: Karviná - Slavia

  dupy77     před 3 lety 24.11.2018 13:15 |  
  2 0

  0-3 Škoda,Zmrhal,Hušbauer

 3. Re: Karviná - Slavia

  zeleznik2     před 3 lety 24.11.2018 13:17 |  
  3 0

  0:3 v pohodě i já tipoval Stocha, Součka a Milana za střelce

 4. Re: Karviná - Slavia

  Jachym     před 3 lety 24.11.2018 13:17 |  
  0 0

  Dneska téměř výlučně česká sestava, ve čtvrtek asi bude více mezinárodní. Ale ať dneska nastoupí kdokoli, v souboji prvního s posledním beru pro nás jen tři body.

 5. Re: Karviná - Slavia

  jufoun (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 13:18 |  
  3 2

  Prosím všechny žáka SN neopisujte od sebe!! :D

 6. Re: Karviná - Slavia

  Arya     před 3 lety 24.11.2018 13:19 |  
  1 1

  Miňo si po repre spraví chuť (:

 7. Re: Karviná - Slavia

  Kzlo     před 3 lety 24.11.2018 13:25 |  
  2 0

  Ví někdo jestli má Baluta nějaký zranění nebo se nevesel ani na střídačku

  • Re: Karviná - Slavia

   kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 13:31 |  
   2 0

   Mezi zraněnými nebyl jmenován... takže se zdá, že se nevešel...Snad to neznamená nějaký rozkol...

   • Re: Karviná - Slavia

    carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 13:51 |  
    1 0

    To znamená, že s ním Trpiš není spokojenej, už párkrát naznačoval, že se mu nelíbí jeho bránění.

    • Re: Karviná - Slavia

     pcitron     před 3 lety 24.11.2018 16:01 |  
     1 3

     Za mě velká škoda, Baluta by se potřeboval více zapracovat do sestavy, myslím, že např. Traoreho fotbalově převyšuje

   • Re: Karviná - Slavia

    karpet     před 3 lety 24.11.2018 14:00 |  
    1 0

    Může to znamenat třeba jen to, že chceme proti poslednímu týmu nechat rozehrát Mešanoviče a lavička náhradníků má omezenou kapacitu. Tentokrát to padlo na Balutu. Jinak by se nevešel Olayinka, Traore nebo Matoušek...

 8. Re: Karviná - Slavia

  JaraK     před 3 lety 24.11.2018 13:26 |  
  2 0

  Trochu pesimisticky čekám, že Karviná jeden gól po haluzi dá, ale jinak věřím a mám v tipovačce 1:4. A vzhledem ke snaze domácích o důslednou obranu to vidím na dva góly od obránců (Bořil + Frydrych) po standardních situacích.

  • Re: Karviná - Slavia

   Tomastu     před 3 lety 24.11.2018 14:34 |  
   5 0

   Bořil vyšel a ona haluz vlastně taky
   :)

 9. Re: Karviná - Slavia

  vlk30 (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 13:27 |  
  1 2

  Možná bych místo škodovky,zkusil Matouška a jako vždy budu trnout at se nezraní pan tyčinka.Jinak o výsledku by nemělo být pochyb,no jako vždy se proti nám vypne soupeř k nadprůměrnému výkonu a navíc mají nového trenéra,tak by tam nějaká pochybnost či pokora měla být.

 10. Re: Karviná - Slavia

  dubas     před 3 lety 24.11.2018 13:28 |  
  3 1

  Kapitán a legenda se vrací a povede nás při totální demolici Karviné. Vivat, sláva mu.

  • Re: Karviná - Slavia

   mig52     před 3 lety 24.11.2018 13:52 |  
   1 1

   Legendu mám rád, ale raději bych tam viděl Oayinku, nevím, zda není vykartován. Absence Baluty je záhadou,(že by "jenom" klasické zranění nebo rozkol? Jj., Matouška je mně také líto, byť mládí není zásluha, moc ostrých zápasů nehrál a na lávce či jen trénincích moc nahoru nepůjde. Že by JiT očekával, že si ho připraví v zimě?

   • Re: Karviná - Slavia

    mig52     před 3 lety 24.11.2018 13:53 |  
    1 1

    Oalyinku

    • Re: Karviná - Slavia

     Jachym     před 3 lety 24.11.2018 13:54 |  
     4 0

     Tak do třetice všeho dobrého?:-)

     • Re: Karviná - Slavia

      mig52     před 3 lety 24.11.2018 14:05 |  
      0 0

      Vrátím se k mému původnímu pojmenování a klidně mne ukamenujte - Olinka.

   • Re: Karviná - Slavia

    jufoun (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 13:56 |  
    2 0

    Proč hned rozkol? Prostě s ním Trpiš není spokojený, asi zejména s bráněním, tak mu dává čas, aby se mohl lépe připravit.
    Berme to tak, že je to jeho první angažmá v cizině, možná je to typ hráče co potřebuje více času na aklimatizaci.

    • Re: Karviná - Slavia

     mig52     před 3 lety 24.11.2018 14:06 |  
     0 0

     No, v jiném vláknu to naznačoval i Karel?!

   • Re: Karviná - Slavia

    pethead (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 13:56 |  
    5 0

    Prý s ním trenéři nejsou spokojeni, neplní jejich pokyny...

 11. Re: Karviná - Slavia

  SvatyBojovnik (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:02 |  
  0 0

  Zdar sílu spolubojovníci! Čekám boj, s vítězným koncem pro nás. Ani si raději netipnu, jelikož Karviná s novým trenérem bude nečitelná, ale za ten týden s nimi nic nového neudělal, určitě jim jen vtloukl do hlav bojovat a bojovat. Takže krásný fotbal neočekávám.
  Nevíte někdo o streamu? Díky

 12. ..

  SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:12 |  
  0 0

  jasnej gól

  • Re: ..

   SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:14 |  
   6 0

   Dobře asistent rozhodčího, nechal to dohrát, až pak zvedl, zlatý video.

   • Re: ..

    donford     před 3 lety 24.11.2018 14:52 |  
    2 4

    Nad čím ti pitomci váhali? Pomezní neviděl, že vedle Zmrhala byl pořád skoro až u lajny jejich bek? A teprve pak si nabíhal Suk.

    • Re: ..

     Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:12 |  
     8 9

     Ti "pitomci" nám uznali gól z drobného ofsajdu, takže bych mírnil slovník. A to jen díky tomu že nemají k dispozici ofsajdovou čáru, což nedávno pomohlo Plzni, a tady se rozjela tradiční debata o tom, jak jí rozhodčí pod tlakem Berbra tlačí. Jsem zvědav, jaké názory se tu objeví teď, když úplně stejná věc pomohla dnes nám.

     • Re: ..

      Akuls     před 3 lety 24.11.2018 17:44 |  
      9 1

      Já bych tak kategorický nebyl, i trenér Komňacký vyjádřil pochybnost o tom, zda je ta ofsajdová grafika opravdu v pořádku. Jestli jste si všiml, tak ofsajdová čára vůbec nebyla rovnoběžná s čarou velkého vápna ačkoliv od ní byla jen malý kousek a naopak s ní svírala hodně ostrý úhel. Vím, že TV to v mnoha případech zkresluje, ale já jsem i podle zválcované trávy viděl, že v době přihrávky byl Zmrhal na úrovni jejich levého stopéra. VAR to asi viděl stejně. Ostatně nebyla by to dnes na O2Fotbal jediná chyba. Třeba tam měli, že Traoré naběhal asi 200 m, Souček jen asi 8000 m, Hušbauer přes 10000 m a Sýkora skoro 11000 m. Divné? Asi si to uvědomili a tabulku rychle stáhli. Stále platí, že se nesmí všemu věřit co nám nabulíkují sdělovací prostředky. U VAR byl Příhoda s Julínkem a Ti by nám rozhodně neuznali gól, kdyby o tom nebyli přesvědčeni na 1000 procent.

      • Re: ..

       Boss82     před 3 lety 24.11.2018 22:37 |  
       1 9

       Nemám sice o O2 TV valné mínění, ale pochybuji, že se dá něco zkazit na vložení ofsajdové čáry do záběru. Dle všeho to ofsajd opravdu byl, nemá smysl si nalhávat, že nikoliv.

       • Re: ..

        Thane (přítel SN)     před 3 lety 26.11.2018 15:51 |  
        3 0

        Naprosto zasadne se to da pokazit tak ze ji vlozis na spatny misto.. ja nevim jaka technologie je tam ted ale asi si taky videl video o rozdilu pouziti 2D a 3D cary..
        jinak ja to videl jen v tech par opakovackach na o2 a vypadalo to jako jasnej ofsajd jenze ta kamera to zabirala hodne zboku..takze nevim nic ale zato to vim spravne :)

        • Re: ..

         Boss82     před 3 lety 27.11.2018 16:25 |  
         0 5

         Ok, dá se to pokazit, ale to by museli být opravdu naprostí diletanti. Podle té čáry, kterou měli ve studiu, to byl jasný ofsajd, sice těsný, ale jasný.

         • Re: ..

          Thane (přítel SN)     před 3 lety 28.11.2018 07:10 |  
          0 0

          Mne vlastne neprisel ani tesny.. :)

          • Re: ..

           Boss82     před 3 lety 28.11.2018 12:22 |  
           0 4

           Takže na ofsajdu se v podstatě shodneme:-). Už se neshodneme, jestli mohli v O2 pokazit vložení ofsajdové čáry, o čemž pochybuji, byť uznávám, že zcela vyloučit to nelze.

           A všem, co mi tu za názor o ofsajdu tvrdošíjně sází mínusy, přikládám screen s ofsajdouvou čárou z přestávkového studia O2:
           https://imgur.com/cx9WTsE

           Pokud je ta čára správně (což na 95 % je), tak není o čem.

           • Re: ..

            Thane (přítel SN)     před 3 lety 28.11.2018 12:54 |  
            2 0

            Z tohohle je to prave metrovej ofsajd tak si rikam ze musi byt i neco jinyho kdyz rozhodci opravil vyrok pomezniho..

            • Re: ..

             Boss82     před 3 lety 28.11.2018 22:02 |  
             0 1

             No a to jsme zpátky u toho, že VAR tu ofsajdovou lajnu k dispozici nemá. Ono bez ní to zdaleka tak jasně nevypadalo.

 13. Re: Karviná - Slavia

  JS (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:12 |  
  9 6

  Podle mě milimetrový ofsajd. Ale co, hraniční situace se mají pouštět.. spokojenost.

  • Re: Karviná - Slavia

   JS (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 15:02 |  
   10 10

   Mínusy super, ale teď na O2 jasně ukázali, že to milimetrový ofsajd byl. Hlavně že tady všichni zaslepeně mekotaj: „Žádnej ofsajd nebyl!“. Kdyby z toho dala Plzeň gól, tak už se tady probíráme tunou keců na Berbra a Paclíka.

   • Re: Karviná - Slavia

    Slawek     před 3 lety 24.11.2018 15:56 |  
    5 3

    Milimetrové či centimetrové ofsajdy se ve fotbalově vyspělých a normálních zemích nepískají. Osobně si pomáhám formulkou postavení mimo hru a o to v žádném případě nešlo !!!

    • Re: Karviná - Slavia

     Kenny     před 3 lety 24.11.2018 16:19 |  
     1 7

     Ofsajd je pořád porušení pravidel. Když už si chceme zakládat na tom, že my je neporušujeme. Postavení mimo hru je termín z hokeje.

   • Re: Karviná - Slavia

    Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:15 |  
    2 11

    Nestává se to často, ale tentokrát s tebou naprosto souhlasím. Máme tu další důkaz "objektivity" některých místních diskutujících.

    • Re: Karviná - Slavia

     tomblesk     před 3 lety 25.11.2018 01:28 |  
     3 4

     Teda to je pitomina jako hrom … Ráčil bych si chtěl přečíst, co myslí debatující pod pojmem objektivita, byť v uvozovkách … Asi ví, když to používá.
     K celé debatě jen jedno: tady je to ….no však někteří tuší na co ...
     Když už někteří "mudrují" o milimetrových ofsajdech, rád bych uvítal, přesnější exaktnější tvrzení, založené např. na pozorování, třeba pohybu hlavy nebo poloviny lidského těla /sportovce/ v jednotce času. V biomechanice jsou PRÝ na to i tabulky /zvlášť prý děti a dospělí /plus dělení dle gender/ - což má jistě svůj důvod/ … A teď do toho s "pseudo/etikou, když se jedná o aplikaci biologie a fyziky !!! A co příště bude se zahrnovat i mrknutí oka a měření rychlosti toku mysli, jakožto "kvantového jevu"?? Co volové ...ještě myslíte, že normální člověk používá k úsudku mozek - teda svůj!!! Sigmund Freud a Ernst Mach prý shodně pochybovali o tom, že člověk myslí mozkem /ve své době a úrovni poznání/.
     Jen bych si přál, aby všem horlivcům tady začal fungovat rozum a při četbě pravidel, aby nevynechali pojem "cit pro hru", který je VYHRAZEN/!!!/ výlučně pro rozhodčího - a ten je jak známo součástí hry, takže na něj můžeme nahlížet asi jako na útočníka, co zahodí šanci, nebo na beka, co namaže soupeři. A dle cimrmanologů - to je tak všechno, co můžeme. Taky mi zde chybí odvaha "debatérů" k vyhlášení zde na SN "referenda" či "plebiscitu" - když blbost, tak ať stojí za to, že? ve věci výsledku jakéhokoliv zápasu Slavie podle videa samozřejmě!!! - třeba to vejde do dějin marketingu v oblasti sázkového byznysu, nebo tak nějak. Já se tam nehrnu, ale komu není rady, tomu není … ale nic proti tomu mít vlastní názor a úsudek , vždyť i blb má svá práva ...??? .... Jen poukazuji, že rozhodčí utkání má to video spolu s kolegy jen jako pomůcku k aplikaci svěřené pravomoci a odpovědnosti .
     Jen tak mimochodem: samotné video není automat /třeba i s onou vzývanou čárou ../Kdysi jsem se tady některým "snaživcům" a "horlivcům" snažil vysvětlit princip rozdílu třeba mezi tzv. "jestřábím okem" v tenisu a videem ve fotbale. Tuším, že jsem vše nevysvětlil a potrefené husy jsou pořád zasažené broky snad jen v oblasti biskupa ...… Jinak to neumím nazvat. A ta "čára" souběžná s linií postavení hráčů není ani jestřábí oko, ale jen geometrický výpočet polohy určitých bodů v aplikaci zobrazovacího módu v počítači /pro úplné chytrolíny: jen shluk jedniček a nul a mějte se ..snad se nemýlím, že jde o vektor ..Když už vzýváte bohy, nestačí jen věřit, ale i myslet, jinak z videorozhodčího neděláme boha, ale rovnou "papeže" v jakémsi náboženství - teda mimo tzv. "východní směry", ti papeže nepotřebují …, jak jest obecně známo a ať tady mi nikdo nepeskuje, že islám je taky z východu - jo a papeže stejně nemá, zato tři prdele imámů, jak mudrců tady .....a taky podle toho vypadá ... Proč? To raději tady diskutujícím vysvětlovat je marnější, než bušení cepem do stvolu slámy - bez klasu .. Hola hej - myslete.
     Podle mně je ta věc hlavně problém úsudku v rozlišení mezi rozhodováním samotným a pomůckou v tom rozhodování. Kdo jednou musel rozhodnout něco složitějšího než jít/nejít chlastat asi pochopí … jiný těžko, takže marnost slov. Jen na okraj: nakonec k objektivitě lze přiřadit třeba i následnou shodu/neshodu ohledně verdiktu. A kupodivu jediní pochybovači jsou tady v diskusi … Když jsem na začátku debat o videu ve fotbale byl tady za skeptika a za to i vypeskován, nynějšími rozumbrady na všechno a ve všem - etika velí, že pro to video je, aby se dalo blafat, kázat a peskovat. Prostě někdo se bez toho neobejde - to není problém většiny z nás, co máme fotbal za zábavu ... Že někdo trpí permanentním průjmem v mozku - je problém jen a jen té samé osoby. Kdybych byl rýpal, tak bych jen dodal, že některým už chybí pravda a lásku asi zašmelili rovnou a teď si patlají mindrák v palici buď z Babiše, Zemana, Trumpa, Čůramůry a jiných výdobytků doby s fotbalem - dobře nám tak. Vševědům - chcete-li ředitelům zeměkoule a expertům na celý svět říkám: neožral jsem se a jdu si dát panáka až teď a jenom proto, abych se nepoblil z toho útrpného čtení. Dobrou noc!!!

     • Re: Karviná - Slavia

      Sedrousek     před 3 lety 25.11.2018 08:57 |  
      3 0

      Dlouhy ale o hovne! Nebo nechapu basnika. Jo a oprav si ve svem pocitaci program ,,.......”

     • Re: Karviná - Slavia

      Boss82     před 3 lety 25.11.2018 10:28 |  
      2 4

      Sorry, ale nějak jsem se v tom ztratil a úplně mi uniká pointa. "Trochu" ses do toho zamotal, ne?

 14. Re: Karviná - Slavia

  murena     před 3 lety 24.11.2018 14:13 |  
  5 3

  To ofsajd nebyl sakra

   • Re: Karviná - Slavia

    murena     před 3 lety 24.11.2018 14:14 |  
    3 0

    No proto

   • Re: Karviná - Slavia

    carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 14:15 |  
    1 0

    gól platí a druhej leze z gatí!

 15. Re: Karviná - Slavia

  Arya     před 3 lety 24.11.2018 14:14 |  
  0 0

  Pěkná akce

 16. Re: Karviná - Slavia

  fazona     před 3 lety 24.11.2018 14:15 |  
  0 0

  Góóóól

 17. Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

  p!erreCORE     před 3 lety 24.11.2018 14:32 |  
  3 0

  pocitaji se do tipovacky i vlastnaky? :)

 18. Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

  asanin     před 3 lety 24.11.2018 14:32 |  
  7 10

  To se zase Kolář vyznamenal...

 19. Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

  DF007     před 3 lety 24.11.2018 14:34 |  
  12 7

  Kdy už konečně toho Koláře někdo probere

  • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

   DKNL     před 3 lety 24.11.2018 14:50 |  
   5 3

   Tohle chytat nohou, proč?!!!

   • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

    DF007     před 3 lety 24.11.2018 14:57 |  
    4 2

    To je přesně to, co nechápu

 20. Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 14:35 |  
  0 0

  no teda :-)

 21. Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

  Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:35 |  
  6 0

  Jasná penalta, nevím proč váhal.

  • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

   SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:38 |  
   3 0

   chtěl si odpočinout

   • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:47 |  
    1 0

    Jedině tak :-D

  • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

   DKNL     před 3 lety 24.11.2018 14:51 |  
   2 0

   Přesně tak, tam nebylo co zkoumat.

   • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

    donford     před 3 lety 24.11.2018 14:54 |  
    4 1

    Zase alibismus rozhodčího. Vidtelný náskok a naremplování do zad Sýkory. Franěk nedokáže bez videa nic rozhodnout?

    • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

     Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:16 |  
     3 13

     No a co? Hlavně že nakonec rozhodl správně, ne?

     • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

      sicilianbrno     před 3 lety 24.11.2018 16:58 |  
      4 2

      Rozhodlo spravne video, ne Franek, nebyt videa tak je odkop od branky...

      • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

       Boss82     před 3 lety 24.11.2018 22:43 |  
       0 4

       Tak zaprvé to nemůžeš vědět.

       A zadruhé už si zapomněl na derby z jara 2017, kdy jsme zachránili remízu gólem z vymyšlené penalty v poslední minutě, kterou odpískal právě Franěk?

      • Re: Karviná - Slavia 0:1 v 1.poločase

       tomblesk     před 3 lety 25.11.2018 02:10 |  
       2 0

       přesněji: rozhodli lidé u videa /Julínek a Příhoda/ a že to měl rovnou určit Franěk řekl mimo jiné i KOmňacký ve studiu ...

 22. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:36 |  
  1 13

  Stoch ty penalty kope luxusně, škoda, že se góly z PK do statistik nepočítají:D

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Slawek     před 3 lety 24.11.2018 15:48 |  
   0 0

   Proč nebo !épe do jakých statistik? Do Tvých?

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:16 |  
   0 2

   Co?!!!

 23. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 14:37 |  
  10 0

  Karvinští fans "vídeooo, vídeooo" :-D

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:38 |  
   0 0

   Vtipálci. Po penaltě na každé straně?:D

 24. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  SirCohen     před 3 lety 24.11.2018 14:37 |  
  0 22

  Hušby dneska mimo.. a ještě překáží Legendě

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   belmis (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:56 |  
   8 0

   Tak jak ho obecně nepovažuju za silný článek naší sestavy, tak podle mě hrál první poločas dobře. Karviná mu sedí.

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

    Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:17 |  
    2 2

    Překvapils:-). Zato Sir Cohen dneska perlí.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Novasinho     před 3 lety 24.11.2018 20:48 |  
   2 0

   Koukal si na stejný zápas...?

 25. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  tolsimir     před 3 lety 24.11.2018 14:39 |  
  12 26

  Pokud má současný kádr někde slabinu, je to jednoznačně na gólmanském postu

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Obr     před 3 lety 24.11.2018 14:48 |  
   6 0

   Vtípek? Haha

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   SvatyBojovnik (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:57 |  
   13 2

   Já ti rozumím, některé zákroky jsou řekl bych podivné, ale na druhé straně tím, že hraje "libero" zase spoustům gólu zabránil. Ve mě se to pere, neříkám, že je vyloženě špatný, asi to chce zkušenosti a trochu času.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Jachym     před 3 lety 24.11.2018 15:07 |  
   7 2

   A proto máme v EL spolu s Chelsea nejmenší počet obdržených branek mezi týmy základních skupin...

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

    tolsimir     před 3 lety 24.11.2018 15:10 |  
    3 13

    A kolik měl Kolář v té EL zákroků prosimtě?

    • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

     Jachym     před 3 lety 24.11.2018 15:17 |  
     12 1

     Ono je to i tak, že spoustě střel svým předvídáním a výběhy zabrání. V Kodani na něj v podstatě nešla střela, ale přesto jeho vynikající vyběhnutí cca 10 minut před koncem, ze kterého si odnesl i pořádné šrámy, bylo pro naši výhru klíčové.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Boss82     před 3 lety 24.11.2018 16:21 |  
   5 5

   Jestli to bylo myšleno jako vtip, tak dost špatný. Jestli to bylo myšleno vážně, tak je to špatný s tvými názory.

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

    DF007     před 3 lety 24.11.2018 19:19 |  
    2 3

    Nevím, co je špatného na konstatování, že je pozice brankáře nejhůře obsazena. Ondra Kolář hraje super nohama, to mu nikdo nemůže upřít, ale chytání není úplně top. Dnešní ne/zákrok u inkasovaného gólu to bohužel potvrdil. Ten míč měl sebrat do rukou, ale bohužel z nějakého důvodu zareagoval hrozně pozdě.

    • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

     Boss82     před 3 lety 24.11.2018 22:46 |  
     0 3

     Špatného je na tom konstatování to, že je jednoduše nepravdivé. Stačí?

     • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

      DF007     před 3 lety 25.11.2018 12:33 |  
      0 1

      Ono by možná stačilo napsat jinou hůře obsazenou pozici, než je brankář. Já se přiznám, že jinou nevidím. Uvažoval jsem o útočníkovi, ale při množství gólů, které dáváme, mi zbývá brankář.
      Pokud to rozebereme komplet, tak o stoperech se nemá cenu bavit, ti jsou luxusní. Krajní obránci s Coufalem, Bořilkem jistoty, defenzivní záložník je náš nejlepší post, osmičku máme v Hušbim také top (to ty víš nejlépe), podhrot v Sýkorovi,Balutovi a asi i Traorém sice nepatří k tomu nejlepšímu v lize, ale kvalitu má. Kraje hřiště Stoch, Zmrhal, Olayinka, případně Baluta a MVB jsou v pohodě a zbývá ten hrotový útočník, o němž jsem mluvil hned zkraje.
      Takže, když to shrnu, tak opravdu nevidím hůře obsazenou pozici, než je brankář.

      • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

       Boss82     před 3 lety 25.11.2018 19:56 |  
       2 2

       Tak ono hledat v tak skvělém kádru, jaký tu máme, toho nejslabšího hráče (post), je vůbec poněkud sebemrskačské. Ale když už bych musel někoho vybrat, tak řeknu útok jako celek. M. Škoda se do toho po zranění zatím nemůže dostat, S. Tecl do konce sezony mimo, M. Mešanovič bude platný nejdříve na jaře, P. Olayinka bude potřebovat ještě zimu, aby se tu zcela aklimatizoval, J. Matoušek to má teprve před sebou, M. van Buren je loterie, jak bude po zranění vypadat. Na to, kolik dáváme gólů a kolik si vytváříme šancí, bychom měli mít hroťáka, který bude mít v tuhle chvíli na kontě už cca 12 gólů. K tomu se nikdo z našich útočníků neblíží ani omylem.

       Naopak, jestli nás něco zdobí, tak je to vynikající hra obrany. V EL máme dokonce nejlepší obranu společně s Chelsea. A brankář je nedílnou a klíčovou součástí obrany. Je tedy poněkud podivné, označovat klíčového hráče naší obrany, za naší největší slabinu, když má naše defenziva tak skvělá čísla, jaká má.

 26. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  lordzach     před 3 lety 24.11.2018 14:41 |  
  28 5

  Škoďák bohužel nestíhá

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   mig52     před 3 lety 24.11.2018 15:01 |  
   5 2

   Iordzachu, bohužel, máš pravdu. Obavu jsem vyjádřil už před zápasem, Milan se po zranění do toho ještě nedostal, a kdo ví, zda ještě někdy. Jak rád bych se mu omluvil po zápase, kdyby jim dal 2 fíky.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   kondorr     před 3 lety 24.11.2018 15:02 |  
   6 6

   Jednou to přijít muselo na základ už prostě nemá.

 27. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  kondorr     před 3 lety 24.11.2018 14:53 |  
  2 10

  Dneska to budou vydřený body nehrajem moc dobře a docela by mě zajímalo jestli Bořil někdy zvládnul nákej souboj čistě.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 14:57 |  
   2 2

   Obecně tyto zápasy na severu Moravy nemám rád, nic moc nezískáš (povinné body), zato ale můžeš hodně ztratit (body, sebevědomí, zranění)...dneska to chce zklidnit, přidat třetího góla a hlavně se nebát něco vymyslet. Jako 4 minuty před pauzou si to strkat tam a zpátky 25 metrů od brány, nevím nevím no. Víc odvahy!

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

    Jachym     před 3 lety 24.11.2018 15:04 |  
    4 1

    Zajímavá úvaha. Body tam nezískáš, ale můžeš je ztratit...:-))

    • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

     carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 15:18 |  
     0 0

     Však ty víš, jak jsem to myslel :-)

 28. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  DKNL     před 3 lety 24.11.2018 14:53 |  
  5 2

  Jen jsem nepochopil, že nám zkoumali ofside a v jiném zápase tvrdili, že to nejde, že chybí lajna, dle které by se to dalo rozhodnout. Jinak za mě ten 1.gol- hraniční ofside.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   donford     před 3 lety 24.11.2018 14:57 |  
   8 2

   Střed útoku máme dnes slabý. Škoďák zatím formou nehýří, je zmatečný a pomalý, neobratný a se Sýkorou si moc nerozumějí. Taky Bořil dnes spíš jen fauluje. Karviná by neměla být soupeřem. Výtečný Suk, líbí se mi dnes ze všech nejvíc. Jistí Kúdela a Deli.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   mig52     před 3 lety 24.11.2018 14:58 |  
   2 1

   Myslím, že se mýlíš. Zůstal tam viset jejich hráč vlevo!

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

    DKNL     před 3 lety 24.11.2018 15:06 |  
    2 2

    Dle televizního rozboru- hraniční ofside.

 29. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  SvatyBojovnik (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 14:54 |  
  2 4

  Tak poločas celkem pro mě trochu překvapivě dobré tempo. Karviná se taky snaží, což je dobře. Fryďase mám rád, ale fakt nestíhá. Ve druhé půli ještě přidat tak dva tři góly do Karvinské sítě a budu spokojený.

 30. Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

  sicilianbrno     před 3 lety 24.11.2018 14:57 |  
  3 5

  Tak zatim zaslouzene vedeni. Bořilovi se nepovedly dve prihravky, pak si dal vlastnak tak sem si řekl že je to kokot, ale když sem videl opakovačku tak v tom byl zcela nevině, holt smula. Rozhodči strašne spolehaj na video. U prvniho golu to chapu, ale ten faul na Sykoru byl jasne viditelny, hlavni nebo pomezni to meli jak na dlanu..(staci odpiskat penaltu a behem priprav dostat pripadne do sluchatka echo...) nebyt videa tak prohravame 1:0...Pepa umi davat krasny goly, to solo si to zasloužilo a nebud Pepi tak poctivej s notyskem, kdyby si mu ho skutecne podal, tak nedas centr golovej :-)

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 v 1.poločase

   Novasinho     před 3 lety 24.11.2018 20:50 |  
   2 0

   To sis opravdu řekl, že je kokot? Hmmm, pěkný ...

 31. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  honzaccc     před 3 lety 24.11.2018 15:04 |  
  5 0

  Domác ístřídají pěkně chorály, MFK Karviná a video :D

 32. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Leksel     před 3 lety 24.11.2018 15:05 |  
  13 0

  Hušby stihne ve hře udělat ještě gentlemana, zastaví se, sebere Fraňkovi upadlej notes s tužkou a následně v klidu založí gól. Velkej pohodář! Souček roste zápas od zápasu, je všude, má klid na míči, dokáže ho podržet, bez problému se vyhne dvěma protihráčům a přihraje. Nakonec budem takový gentlemani, že i ten jejich čestnej gól si musíme zařídit sami. Ale už mlčím, ještě je 2. půle.

 33. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  DKNL     před 3 lety 24.11.2018 15:07 |  
  2 0

  Musíme přidat 3.gol, jinak budou problémy.

 34. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  kondorr     před 3 lety 24.11.2018 15:07 |  
  1 0

  V Karvinej maj novej pokřik Vídeo :))

 35. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  JohnyBeGOOD     před 3 lety 24.11.2018 15:19 |  
  6 12

  Ofsajd to opravdu bohužel byl, a i vzhledem k předchozím rozhodnutím VR, mě ten verdikt hodně překvapil. Navíc mi ty záběry nepřijdou úplně těsné a neprůkazné. Snad ještě nějaký gól přidáme a vyhrajeme bez přispění rozhodčích.

  Přikládám screenshot ze studia O2TV, kde dali záběr i s ofsajdovou čárou.

  https://imgur.com/cx9WTsE

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   donford     před 3 lety 24.11.2018 16:50 |  
   0 0

   Já jsem opravdu myslel, že pískali ofsajd Sukovi.

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

    kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 17:51 |  
    5 0

    Ono to tak vypadalo proto, že pomezní zvedl praporek až po skončení celé akce... je potřeba ho pochválit, protože on si uvědomil, že to postavení je hraniční a tak udělal vše pro to, aby se akce dohrála a mohla překontrolovat až potom.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   JohnyBeGOOD     před 3 lety 24.11.2018 18:46 |  
   5 7

   Ty mínusy jsou za co? Jako fanoušek Slavie si přeji, aby rozhodčí pískal vždy správně a nestranně. Z výher za pomoci rozhodčích (jako má mnohdy Plzeň) bych nemohl mít radost. Na chyby rozhodčích je třeba poukazovat i když nám třeba v zápase tento verdikt pomůže. Minule jsem tady sdílel záběr ze zápasu s Duklou, kdy nás rozhodčí poškodil ( https://imgur.com/a/75Sehvr) a písknul ofsajd Coufalovi, dneska sudí chyboval opět, ale bylo to tentokrát v náš prospěch.

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

    Martin Platil     před 3 lety 24.11.2018 20:10 |  
    0 4

    Mínusy neřeš. Někteří mínusovači časem dospějí :-).

    • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

     Novasinho     před 3 lety 25.11.2018 07:25 |  
     0 3

     A snad dospějí i ti, kterým ty mínusy vadí...

 36. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 15:22 |  
  2 1

  No, zatím je to nějaké takové nemastné neslané.

 37. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Nosorozec     před 3 lety 24.11.2018 15:25 |  
  2 3

  Druhý poločas je to oboustranně příšerný fotbal

 38. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 15:26 |  
  1 0

  a mohlo být hotovo...

 39. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  kondorr     před 3 lety 24.11.2018 15:29 |  
  7 4

  Kdy konečně stáhne Škodu vůbec se mu nedaří

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   kondorr     před 3 lety 24.11.2018 15:32 |  
   1 1

   konečně

 40. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Snivec     před 3 lety 24.11.2018 15:31 |  
  2 0

  dal bych tam rychlika Olayinku na hrot, idealni doba, Skoda se do zapasu nedostal a asi nedostane, Karvina bude hrat na riziko

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   spravnej_jezedak     před 3 lety 24.11.2018 15:32 |  
   0 0

   Mas ho tam;-)

   • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

    Snivec     před 3 lety 24.11.2018 15:34 |  
    3 1

    ja bych sel jeste dal a dal tam Matouska misto Sykorky :)

 41. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Nosorozec     před 3 lety 24.11.2018 15:32 |  
  39 2

  V tom zápase snad neni jediná minuta, kdyby někdo z těch buranů nezařval: "videoooo!" V Karviný jsou asi hodně mimo z toho, že existuje i nějaká jiná technická vymoženost, než důlní klec. :D

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   Merlinus (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 16:33 |  
   5 0

   No a mimochodem nebyt videa, tak to taky mohlo skoncit 1:1. Vcera Plzen nedohravala o desiti... Zlaty VAR. Skoda, ze nebyl uz vloni.

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   buran     před 3 lety 24.11.2018 17:59 |  
   1 0

   Hele je to trochu víc na východ,tak by asi chtěli video,asi si nevšimli že už frčí DVD nebo BR:-):-):-)

 42. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 15:36 |  
  3 0

  Tak konečně mám z tebe radost, Petere!

 43. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 15:36 |  
  10 3

  Ojulajulianyiajanka góóól!!! :-)))

  • Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

   Mrakomor     před 3 lety 24.11.2018 17:07 |  
   8 0

   Konečně se taky někdo naučil jeho jméno napsat správně!

 44. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  Nosorozec     před 3 lety 24.11.2018 15:37 |  
  2 28

  Ulevilo se mi, že Olayinka vystřelil. Bál jsem se, že skočí na zem a bude žádat penaltu :)

 45. Re: Karviná - Slavia 1:2 po 1.poločase

  gazza     před 3 lety 24.11.2018 15:37 |  
  1 4

  Olinka pekne to uklidil

 46. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 15:44 |  
  21 0

  To byla Brazílie od Zmrhala.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   celtix     před 3 lety 24.11.2018 16:18 |  
   1 1

   Co udělal ?

   • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

    carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 16:21 |  
    2 0

    Krásnou kličku na pětníku.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

     celtix     před 3 lety 24.11.2018 17:52 |  
     3 0

     Od Bordeaux doma hraje výborně

     • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

      kleofas     před 3 lety 25.11.2018 10:45 |  
      2 0

      i venku

 47. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  Kábě     před 3 lety 24.11.2018 15:49 |  
  5 1

  Chudák Matoušek tam stojí už snad 5 minut.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   marcocruz (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 15:53 |  
   2 0

   Je to trošku amatérština, že se při střídání musí čekat na tabuli. Kdybychom měli zraněnýho hráče, tak hrajem v 10 dokud jí neopraví?

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   DKNL     před 3 lety 24.11.2018 15:57 |  
   3 0

   Takže, když nejde tabule třeba hned od začátku, tak se nebude celý zápas střídat? Tak to vyznívá.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   donford     před 3 lety 24.11.2018 16:47 |  
   8 0

   Vzhledem k výkonům některých kluků vepředu, mi bylo Matouška čekajícího téměř 5 minut na střídání (vlastně hrál až 3 minuty v nastavení) líto. Moc bych si přál, aby dostával víc příležitostí třeba na úkor Škody, Sýkory, nakonec dnes i Traorého. Musí hrát, sžívat se, střílet. Právě v takovém spíš pro nás jednodušším zápase by si měl zvykat a podléhat oprávněně a zdůvodněněn pocitům, že je pevným stavebním kamenem naší jedenáctky. I pro jeho sebedůvěru a jistotu.

 48. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 15:53 |  
  9 1

  Mno... Kolář dnes nemá svůj den. :-)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   pehacko     před 3 lety 24.11.2018 15:57 |  
   5 0

   nema svuj den a stejne vyhrajeme a to je dulezity!

 49. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 15:56 |  
  7 0

  Tak za 3 body, to je nejdůležitější.

 50. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  DKNL     před 3 lety 24.11.2018 15:59 |  
  11 0

  Zas o něco lepší pohled na tabulku. Ted´ještě rumuni remízu.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   ervin     před 3 lety 25.11.2018 12:08 |  
   1 0

   Nebuď skromný, já doufám že rupnou...

 51. Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

  jufoun (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 16:04 |  
  11 0

  Kolář opravdu dnes zákroky nejisté, jinak skvěle založil výkopem pas na Sýkoru.
  Milan po zranění nic moc, snažil se, ale nedostával se do správných prostorů.
  Jinak Karviná se snažila, ale kvalita byla jasně na naší straně, viz Jarda a jeho paráda.
  Super, že se trefil i Olayinka asi by měl dostávat šanci místo Milana.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   Gillan     před 3 lety 24.11.2018 16:07 |  
   6 9

   Ne asi, určitě.Jeho pojetí je zcela odlišné a přesně takové, jaké potřebujeme.Doufám, že se Trpiš poučil a už podobné experimenty dělat nebude.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3 ve 2.poločase

   kondorr     před 3 lety 24.11.2018 16:10 |  
   17 5

   S tim souhlasim Škoda pro slavii odved hodně práce , ale jednou všechno končí do systému co hrajem prostě už neni.

 52. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 16:16 |  
  4 5

  Super! Já čekal holomajznu a se 3 body jsem moc nepočítal. Holomajzny se mi ve druhé půli dostalo měrou vrchovatou a navíc za 3 body, takže paráda:)
  Jinak super Olejníček, to je prostě pan fotbalista, říkejte si co chcete. Naopak legenda total mimo. Myslím, že ten už se do toho nedostane. Tyhle somatotypy, co to maj spíš vydřený, se po zranění těžko vracejí do formy. Stejnej problém bude mít i Krmenčík.
  A bude zajímavý sledovat, co ten Baluta. Fotbalista super, ale dozadu nezatáhne..tak snad mu definitivně nemrdlo v kouli a dostane rozum. Aby si nakonec nechtěl jít z trucu plnit sen k rumunské ekipě za řekou.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   bongor     před 3 lety 24.11.2018 16:45 |  
   0 0

   Rumunská repre=rumunští fotbalisté jsou v hodnocení repráků ještě daleko ta námi.

 53. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Hanzwalter     před 3 lety 24.11.2018 16:17 |  
  3 4

  Spatny byl Kolař a Škodak, vyborny byl opět Souček! Vykon prumerny. Body super.... celkově spokojenost.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 16:25 |  
   8 0

   Souček to je robot. Ten vyrostl neskutečně. Nikdy to nebude technická hračička, ale středu hřiště naprosto vládne a je všude. Protože je to takovej pavouk, tak působí spíš nemotorným dojmem. Ale jeho kvalita je poznat nejvíc tehdy, když nehraje..to je pak průchoďák. Pro mě to byl i nejlepší hráč SKS minulé sezóny, i když anketu vyhrál Stoch.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    donford     před 3 lety 24.11.2018 16:40 |  
    7 0

    Vážení, fotbaloví puristé se mnou nebudou možná souhlasit, ale mně Suk hodně připomíná sparťanského Kvašňáka blahé paměti. Podobný rozvážný, byť lehce rozkolísaný krok, zdánlivá, ale opravdu jen zdánlivá pomalost. Oba tito hráči vždy ovládali velké hráčské pole a především vždy byli oba včas tam, kde být měli. Souček je navíc vyšší a má delší nohy. Oba měli či mají vynikající přihrávky. Kvašńák hrál víc dopředu, proto také dával hodně gólů a Suk je zase DZ. Přesto si umí úžasně předvídavě naběhnout, viz dnes první branka a uvolnit se v poli a bez přípravy vystřelit , viz jeho tyč u bezmocného Berkovce. Také je pochopitelně lepší ve hře hlavou. Dovolil jsem se ho před časem označit za českého Pogbu a nejen já. Dnes zase hodnocen jako nejlepší. Bez souvislosti ještě podotýkám, že Kvašňák byl tuším označen za hráče století RB.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 16:44 |  
     2 0

     Mně zase pohybem strašně připomíná Petera Crouche:)

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      biggris (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:23 |  
      2 0

      Crouch pri behu vypadal, jako kdyz se pod nekym kacej stafle :-D

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Martin 58     před 3 lety 24.11.2018 19:02 |  
    3 0

    Já ho považuju za mimořádně technického, protože u mě celkový mechanismus provedení jakékoliv akce, ať obranného nebo defenzivního charakteru představuje právě komplexní techniku a nikoliv to, jak pěkně mu kvedlá nárt či co. Sukovi jakoby se na hlavě ve vysoké rychlosti otáčel komplex kamer, který mu snímá prostor okolo sebe a on pak provádí věci, které vidíme, účelové a vlastně i hodně zábavné. Moc se to nedá nacvičit, má ten talent tohoto vidění v sobě. Vůbec mám problém charakterizovat ho jako DZ, když je to na hrotu náš nejnebezpečnější hráč. Ostatně i Šilhavý mu u repre přidělil jakousi roli hráče, který bude všude a to hrubší musel plnit Pavelka.

 54. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Kunetice     před 3 lety 24.11.2018 16:18 |  
  2 24

  Tak Milane díky co jsi pro Slavia odvedl ale už nastal čas asi odejít někam do zahraničí (Turecko,Rakousko ATD)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 16:26 |  
   9 12

   Já tu nechci kopat do Milana, protože za Šilhavého Slavii táhl, ale on má momentálně akorát tak na čínskou ligu ze soucitu. Jiný styl fotbalu mu prostě nesvědčí a navíc je po zranění. Dnes někteří jeho nasazení do základu vyargumentovali výškovou převahou, ale měli jsme 9 rohů a bylo to znát? Nebylo!

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Kenny     před 3 lety 24.11.2018 17:37 |  
    9 0

    Nechceš, ale kopnout si musíš......

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 18:32 |  
     0 6

     Ale božínku, co jsem zase napsal tak strašnýho, ty outlocito? :-)))

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Kenny     před 3 lety 25.11.2018 13:18 |  
      0 0

      Nic tak strašnýho,ale zbytečně kopeš do kluka, kterej odvedl i včera hromadu práce, o čemž svědčí i počet naběhaných metrů.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 20:45 |  
    6 0

    Je krátce po celkem dlouhý pauze. Já bych ho ještě do starýho železa neházel.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    pipe1980     před 3 lety 24.11.2018 20:49 |  
    2 2

    to je nesmysl

 55. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Edenjejenjeden     před 3 lety 24.11.2018 16:23 |  
  21 2

  Tak za 15 minut toho Olayinka ukázal víc než Milan,bohužel,ale po jeho příchodu šla naše hra výrazně nahoru,jinak opět famozní Souček a dnes velmi slušně Zmrhal,Sýkora

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   DKNL     před 3 lety 24.11.2018 16:35 |  
   34 1

   Hrajeme to prostě jinak než potřebuje Milan, ale jinak k Milanovi s úctou, prosím.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Edenjejenjeden     před 3 lety 24.11.2018 16:38 |  
    5 0

    S tím souhlasím...

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Mimoň     před 3 lety 24.11.2018 17:22 |  
     6 3

     Kdyz to napisu hodne drsně vzhlesem k Milanovi...musíme se divat do budoucna a v Plzni uz taky zjistuji ze za zasluhy hrat do nekonecna nejde

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    La Tortuga     před 3 lety 24.11.2018 17:08 |  
    5 1

    S uctou ano, tak se musime ke vsem, kdo tu kus prace odvledli, fotbalove ale uz je cas jit dal.

 56. Re: Karviná - Slavia 1:3

  o5aradecek     před 3 lety 24.11.2018 16:25 |  
  16 0

  Dnes to i díky enormně bojujícímu soupeři, nebyl od Slavie nejlepší výkon, ale na to se historie ptát nebude. Máme 40 bodů a 40 (!!) nastřílených gólů (plzeň 23 :-)), to je luxusní počin!

 57. Re: Karviná - Slavia 1:3

  bramburek (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 16:26 |  
  15 0

  Paráda, pohodovej výkon, a celkem pěknej, koukatelnej fotbal... samozřejmě po tý repre pauze tam nějaký neurovnaný pasáže taky byly, ale na to sejří bílej tesák, hlavní jsou tři body, a odskočení od toho berbrovsko-prádelnickýho xindlu…

  Jinak dřív jsem se třeba v dosti zápasech obával, když třeba dostaneme nějakej blbej gól, jako minule ten vedoucí se Zlínem, nebo teď ten vyrovnávací vlastňák, tak jestli to ještě dokážeme strhnout na naší stranu a kdesi cosi... ale teď z toho mančaftu cítím takovou sílu, že jsem prakticky téměř klidnej a vím, že to kluci zvládnou otočit...

  Máme fakt silný, vyrovnaný mužstvo, který ví co má hrát, s jasným systémem a stylem hry, a pro všechny soupeře (i v evropě) je hodně těžký nás přehrát, něčím překvapit... a dneska se mi to zas líbilo, dali jsme 4 pěkný góly, soupeř žádnej, jsem spokojen... teď máme dost času připravit se na důležitej mač v Bordeaux

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 16:28 |  
   2 0

   Bod za 4 pěkný góly.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   mig52     před 3 lety 24.11.2018 16:40 |  
   1 1

   Já, bramburku, také body beru se spokojeností. Když se každé kolo dívám na výsledky z top lig a vidím, jak týmy zdola tabulky očesávají pravidelně favority, až mne mrazí v zádech, kdyby Slavii potkávalo něco takového tak často. Jen se mi zdá, že JiT zbytečně dusí Matouška. Pokud bychom vedli o branku, tak to střídání beru, ale toto je dle mne úplně zbytečné, dívám se na to jako bývalý hráč. Byť je fakt, že my jsme si kopačky čistili sami. Nezapomenu, jak náš tréňa poslal na 2 minuty na plac talentovaného kluka z dorostu a protože bylo bláta po kotníky, tak měl kopačky zasrané jako ti, co hráli celý zápas.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 16:47 |  
    5 5

    Matouška vidím jasně ve Francii..to může být zápas pro rychlýho brejkovýho hráče. Pokud ani tam nenastoupí, tak s ním má Trpiš evidentně nějaký problém.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Mimoň     před 3 lety 24.11.2018 17:06 |  
     0 1

     Trpis tam dá Petera, je rychly, ma vyhodu ze ma lepsi hru hlavou, Matousek jedině podhrot podle mě, v útoku nema tolik prostoru vyuzit potenciál

 58. Video

  Edenjejenjeden     před 3 lety 24.11.2018 16:33 |  
  10 0

  A zaplat Bůh za video,mám takový dojem,že kdyby bylo stejně jako letos používáno i loni,tak jsme získali titul

 59. Kar-Sla

  Eluin (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 16:42 |  
  5 2

  Relativně pohodová víra, i když nebýt VAR, tak mohlo jít o docela slušný nervák na sobotní odpoledne.
  Škoda špatný, jeho role v současné Slavii je bohužel asi už jen epizodní, naopak velmi se mi líbil Bořil (dopředu i dozadu). Naší hře silně chyběl "Cuf", Frýda se snaží, ale je to podobné jako se Škodou - do současného systému se moc nehodí.

  • Re: Kar-Sla

   chrobak     před 3 lety 24.11.2018 17:23 |  
   14 0

   U Škody bych ještě počkal s hodnocením. Přece jen byl dlouho mimo a může se do toho dostat, určitě fotbal nezapomněl.

   • Re: Kar-Sla

    Eluin (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 14:27 |  
    0 0

    Kéž by, já mám samozřejmě Škodu moc rád, ale myslím si, že u pana Trpišovského už moc šancí nedostane.

 60. Re: Karviná - Slavia 1:3

  asanin     před 3 lety 24.11.2018 16:46 |  
  3 4

  Jsem strašně rád za výhru v nelehkém utkání pro psychiku do zbývajícího konce podzimu je to moc důležité. Z obrany klasicky výborní oba stopeři. Přes Michala Frydrycha tam dnes asi 5x prošli a bylo to slabší místo naší sestavy. Bóřa první půli hodně fauloval, ale druhou půli zahrál výborně. Souček klasicky skvělý, Hušby, Miňo a Zmrhal předvedli lepší průměr, na Sýkorku byla penalta a třetí gól připravil (i když přihrával domácí hráč), takže dobrý... Milan se tam spíše trápil... A myslím, že jeho role by měla být jako žolík ke konci zápasu, kdy prohráváme a posíláme do vápna mraky balonů... Rozdíl mezi ním a Peterem byl v pohybu fakt propastný... Na závěr si nechávám Ondru Koláře, kterému dnes jasně přičítám první gól - nechápu proč tam nešel rukama, ale nohou... Ta minela v závěru byla taky šílená - to byl nepovedený výkon... Teď vzhůru do Bordeaux alespoň pro bodík...

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   chrobak     před 3 lety 24.11.2018 17:17 |  
   1 0

   Dalo by se souhlasit, až na tu minelu v závěru. Tam v tom lítali všichni tři, co u toho byli.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 17:20 |  
   5 1

   A nebylo to v tom, že tam na přední tyči ten balón minuli dva hráči? On musel mít ruce nahoře pro případ, že by jej někdo poslal na branku.. a potom do toho míče, který šel najednou rychle dolů prostě musel nohama..

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Kenny     před 3 lety 24.11.2018 17:28 |  
    4 0

    Určitě. Kdyby šel rukama dolů a před ním to některý z nich prodloužil do branky, potom by to byla jeho chyba.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Snivec     před 3 lety 24.11.2018 17:58 |  
    2 8

    povazuji se za obhajce Kolare :), ale tohle byl jednoznacne jeho gol a rikat, ze mel ruce nahore, protoze nekdo .... je mimo misu

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 18:05 |  
     6 1

     Já si myslím, že vůbec... v první řadě to byl gól toho, kdo nechal Dramého utéct a odcentrovat... na přední tyči na ten centr skákal útočník s obráncem - v té chvíli sotva může gólman počítat s tím, že ten balón oba přeletí, naopak musí být připraven chytat střelu....

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      asanin     před 3 lety 24.11.2018 18:13 |  
      2 3

      Ale on nebyl připraven chytat střelu... Kdyby byl připraven chytat střelu, tak ten balon vůbec nezasáhne a stál by na čáře... Garantuju ti, že kdyby ti hráči ten balon do branky tečnuli, tak by seděl na zadku a měl to v brance...

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 18:22 |  
       10 1

       Obávám se, že ve fotbale se nedá garantovat nic... natož "že by kdyby"...

       Stál správně na přední tyči a v okamžiku, kdy ten centr ty dva minuli, tak už bylo hodně málo času na reakci...

       nemám moc v lásce tohle házení každého gólu na brankáře - hlavní chybou byla průchozí pravá strana...

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Snivec     před 3 lety 24.11.2018 18:26 |  
      1 4

      ano, pred nim mohl ten centr nekdo zvednout, ale ten centr byl z jeho pohledu viditelny, takze to mel chytit, jina by byla, kdyby nekdo pred nim zmenil smer, ale to se nestalo, on cekal na nejakou tec nebo zmenu smeru, ale to se nestalo a pak byl prekvapen, ze mic bez jakekoliv tece propadl az k nemu

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 20:01 |  
       2 1

       No tak překvapen - ti dva na balón nedoskočili těsně a on jej tím pádem logicky ztratil z dohledu... na reakci měl strašně málo času...

       • Re: Karviná - Slavia 1:3

        Snivec     před 3 lety 24.11.2018 20:40 |  
        2 2

        mas O2? podivej se na zaber behem prestavky, kdyz rozebirali zakrok Kolare, tam je videt, jak to musel dobre videt a jak reagoval. Kazdopadne jsme dostali gol z centru :)

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 20:47 |  
         1 0

         Ano - během přestávky jsem ve vedlejším pokoji dopisoval referát... Ti dva ve studiu to viděli v TV stejně jako já i Ty... ani jeden z nás tudíž nevíme, co přesně viděl, či mohl vidět.. Evidentně se tedy neshodneme ani s Tebou ani s nimi.. To se holt stává...

         Podle mě chyba byla na naší pravé straně.. toho si v O2 také všimli... že Karviná útočí výhradně vlevo, protože naše pravá obrana je prostě průchozí... a pokud už někdo takhle uteče a takhle odcentruje, tak se před tou brankou může odehrát cokoliv...

 61. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Hlavis     před 3 lety 24.11.2018 16:55 |  
  3 1

  Co blbne ten Baluta? Má někdo nějaké info? Asi neunesl to, že přišel jako hvězda a nepatřil do základu...

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   asanin     před 3 lety 24.11.2018 17:17 |  
   0 0

   A co udělal?

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Gillan     před 3 lety 24.11.2018 17:26 |  
   2 8

   Trpiš prý prohlásil, že Baluta není schopen plnit jeho pokyny.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 17:32 |  
    12 2

    Já teda z Baluty nějak zvlášť odvařenej nejsem. To, že umí kličku, je sice hezký, ale fakt si nevzpomenu na zápas, kdy jsem z něj skákal radostí do stropu.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Mimoň     před 3 lety 24.11.2018 18:32 |  
     5 1

     On chce hrát a ne jen trénovat. Prostě neche pochopit ze u nas se hraje tymove asi ho zaskočilo, ze je tu tolik konkurence, od te doby co se zacal střídat s Traorem šel podle me dolů a v poslednich zapasech se me moc nelibil

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Gillan     před 3 lety 24.11.2018 18:39 |  
      1 13

      Nikdo by neměl mít jistej flek v sestavě.To pak vede k tomu, že hráč na sobě přestane makat.Já chápu JiT, že chtěl vyzkoušet oba a to by měl pochopit i Baluta.Ale přesto, že Baluta mě taky moc nepřesvědčil, tak Traoré už vůbec ne.Toho bychom měli reklamovat:))

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       Eluin (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 21:23 |  
       8 0

       Náhodou, Traore až na 1 - 2 zápasy zahrál slušně.

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      carevitchando     před 3 lety 24.11.2018 18:39 |  
      4 0

      Souhlasím, teď bude asi hodně záležet na něm, jak si to srovná v hlavě. Fotbalista je to technickej, jen tak ho hodit přes palubu nebude Trpišův styl, uvidíme.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Sedrousek     před 3 lety 25.11.2018 09:24 |  
    0 0

    Kdy a kde? Nejak mi to uniklo.
    Diky za info.

 62. Re: Karviná - Slavia 1:3

  sicilianbrno     před 3 lety 24.11.2018 16:56 |  
  9 0

  Dneska Souček za 8, kdyby proměnil tu golovku tak 9 jak vyšita, je radost se na nej koukat :-)

 63. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Mimoň     před 3 lety 24.11.2018 17:03 |  
  17 1

  Jak uz je mým zvykem, napíšu, že jsem rád za Olayinku, že se trefil a definitivně stvrdil výhru. Říkal jsem si ze by venku mohl hrát ve větší pohodě a tak jsem byl zklamaný, ze nehral v zakladu, no naštěstí mu to tam padlo uz po 3 minutach po střídání. Jardu Zmrhala často kritizuju..., ale dneska vůbec nemám šanci! Jeho výkon se me moc líbil, ma parádní asistenci a nebýt tycky Součka ktery odehral další super zápas, mohl mít asistence dokonce 2. Byl i u te pěkne kombinace vedoucí ke golu Olayinky. Celkově spokojenost a snad docestuji kluci v tom dnešním počasí v pořádku domů.

 64. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Gillan     před 3 lety 24.11.2018 17:12 |  
  2 18

  Ten kdo mě smazal koment by mi měl vysvětlit, jaká pravidla diskuze jsem porušil.Na jednu stranu je mi to fuk,ale na druhou mě točí, jak si tu může některý jedinec s právy zneužívat postavení admina a mazat neoprávněně komenty, ktreré diskuzi neporušují!Uvítal bych, kdyby se tento jedinec přiznal a ukázal, proč mi koment smazal.Děkuji.

  Napsal jsem" Doufám, že se Trpiš poučil a už nebude stejnou chybu opakovat podruhé".Nebo něco podobného, ovšem bez jakýchkoliv vulgarit a urážek.Tak co jsem tu porušil????????

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 17:18 |  
   0 0

   Kdy ti kdo smazal koment?

   nějak mi to tu zazlobilo a já tu měl dva články - jeden šel pryč, možná to bylo v době, kdys měl koment rozepsaný...

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Gillan     před 3 lety 24.11.2018 17:20 |  
    3 17

    Ne, byl dopsaný a opalcovaný.Plusy od normálních a minusy od drsoňů z chráněnky:))

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 17:24 |  
     4 0

     jeden tady byl zablokovaný - odblokoval jsem jej - to muselo být nějaké ukliknutí...

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Gillan     před 3 lety 24.11.2018 17:25 |  
      1 9

      OK, jak sám vidíš, nic závadného tam není.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 17:34 |  
       4 0

       Proto jsem se na to ptal - určitě to nikdo neudělal záměrně.. my tu to tlačítko "skrýt komentář" máme a i Tobě se už určitě někdy stalo, že klikneš vedle :-)

       Klidně jsem to mohl být já, protože jak tu člověk píše referát, tak kouká jak se to zobrazuje, monitoruje diskuzi a do toho doplňuje statistiky, občas to ten pohyb myší nepobere :-)

       Kdybys něco porušil, tak by se ti admin ozval přes SZ a dostal bys žlutou.. samotné skrytí příspěvku může být i omyl...

       • Re: Karviná - Slavia 1:3

        Gillan     před 3 lety 24.11.2018 18:09 |  
        2 20

        OK, to jsem nevěděl.Já sem moc dlouho nechodím, takže tohle neznám.Já mám jen špatné zkušenosti s dikuzí z oficiálek, tak jsem nevěděl, co to má znamenat.Takže díky, ty minusy mi absolutně nevadí.Těch pacientů je mi líto:)

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         Mimoň     před 3 lety 24.11.2018 19:47 |  
         12 1

         Urážet ostatni slavisty umíš hezky...zvladnes jeste krome toho něco jinyho?

         • Re: Karviná - Slavia 1:3

          Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 21:02 |  
          4 0

          Kromě urážení slávistů (a to hráčů i fanoušků) zvládne ještě vychvalovat Franze Štraku. :D

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kondorr     před 3 lety 24.11.2018 17:25 |  
     5 7

     Mě se taky Škoda nezdál vůbec mu to ted nejde ,ale rozdíl je že normální fanoušek mu poděkuje za dobu kdy slavii prakticky táhnul.A u tebe sem si jistej kdyby si měl tu moc tak ho pošleš ke zdi a necháš zastřelit ty ho prostě nenávidíš.

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Gillan     před 3 lety 24.11.2018 18:14 |  
      0 27

      ¨Proč používáš taková hnusná slova?Já ho jen nepovažuju za kvalitního hráče, nemám rád jeho chování na hřišti a nesnášel jsem, když všichni trenéři přizpůsobovali hru jeho.Jestli máš rád fotbal s nákopy na jeho hlavu, tak já ne!Já mám rád rychlý, kombinační fotbal po zemi a tam je Škoda nepoužitelnej.Nemám mu za co děkovat, je to jeho práce, za kterou je královsky placen a já budu šťastný, až odejde.netajím se tím a napíšu raději pravdu, než tu psát kvůli minusům lži, jak je Úžasnej.Není a nikdy nebyl!Měl bys respektovat i cizí názory a ne psát kraviny o nenávisti.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kondorr     před 3 lety 24.11.2018 18:23 |  
       8 2

       Já píšu taky co si myslim to jestli mě dá někdo mínus je mě uplně jedno, ale jestli jsi ten kdo si myslim tak si tady jenom hraješ na slušný přispěvky a časem to zase začne naplno jako na foru slavie.

       • Re: Karviná - Slavia 1:3

        Gillan     před 3 lety 24.11.2018 18:33 |  
        0 23

        Jasně, že jsem to já a jestli na mě budeš reagovat tímto způsobem, tak je jasné, že začnu.,To ty se chováš divně.Absolutně nerespektuješ cizí názor, protože je odlišný od tvého a to na diskuzi nepatří.Nemám důvod se tu chovat sprostě, protože se tak nechová nikdo ke mě a asi tu těžko hrozí,aby mi tu psali lidé takové sprostoty, jako na těch tvých oficiálkách.Vůbec se nedivím, že vám to tam zrušili, protože zvířata se chovají k sobě lépe.Ta diskuze byla ostuda celého klubu a vzhledem k tomu, že jste se nasáčkovali sem, tak to tu taky brzy nedopadne dobře.

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         Edenjejenjeden     před 3 lety 24.11.2018 19:02 |  
         16 0

         Tak především jako hulvát ses tam choval ty.A že to tady nedopadne dobře?Mýlíš se ,dopadne,tady totiž existuje něco jako červená karta,a když se začneš chovat podobně jako na oficiálkách,dostaneš jí,dřív než řekneš Ozzy....

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 20:32 |  
         3 0

         Kristapána, co to tu zas rozjíždíš?

         • Re: Karviná - Slavia 1:3

          CyWilly     před 3 lety 25.11.2018 14:54 |  
          2 0

          Já z oficiálek utekl se zděšeným výrazem ve tváři už asi před šesti lety. Kterej to tam tenhle byl?

          • Re: Karviná - Slavia 1:3

           Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 19:25 |  
           1 0

           Takovej metalovej zpěvák, kterej s oblibou ukousává hlavy netopýrům a holubicím. :-))

           • Re: Karviná - Slavia 1:3

            CyWilly     před 3 lety 07.12.2018 18:13 |  
            1 0

            Jo ten metalovej zpěvák, co ukusoval hlavy netopýrům, dokud měl vlastní chrup a holubice házel do destilačky, dokud měl vlastní játra? Tak na toho si pamatuju no... bohužel...

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       postovni (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 19:29 |  
       4 1

       Hele a vy si v práci neděkujete?

 65. RE:shrnutí

  zeleznik2     před 3 lety 24.11.2018 18:13 |  
  2 1

  Tři body doma a díky Liberci náskok na Plzeň už čtyřbodový, dnes až na Olayinku a vlastní Bořila mi vedle výsledku vyšli i střelci. Karviná bezzubá o to více mrzí zbytečný vlastní gól, naštěstí jsme hned vzápětí proměnili pokutový kop. Bořila za vlastňák neviním, to se stane, ale těch faulů bylo zbytečně moc a celkově ani on, ani Frýda dnes nezářili. Naopak dnes hodně aktivní Zmrhal, výborní Kůdela a Simon, ostatní taky dobrý. Takže podobně přejet ve čtvrtek Bordeaux a pak Opavu. Dej bože zítra prohru či aspoň remízu Sparty a budu úplně spokojený...

  • Re: RE:shrnutí

   Dobi     před 3 lety 24.11.2018 20:23 |  
   0 0

   Na ten zítřek je to přání asi každého slušného člověka! Ať cinkají jen a jen rolničky na výzdobě vánočních trhů!!!

  • Re: RE:shrnutí

   PetCC     před 3 lety 24.11.2018 20:37 |  
   1 0

   Slabší soupeř doma hrajou na maximální důraz a riziko, takže se stane, že k nějakému našemu faulu dojde.

 66. Re: Karviná - Slavia 1:3

  miro     před 3 lety 24.11.2018 18:13 |  
  4 3

  Pratele,jeste jsem necetl nazory ostatnich,ale za me:super 3body v ceste za titulem!Dale vynlkajici Suk,hodne spatny Skodak.Moc si nedovedu predstavit horsi vykon utocnika,nez predvedl po zraneni hrajici Milan.4bodovy naskok je parada.SKS

 67. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 18:53 |  
  22 0

  Nejvtipnější je stejně ten Baník. Proti nám předvedou životní výkon, ze kterýho budou žít dalších 10 let a teď dostanou doma 0:3 od Slovácka. Proti špičce se vždycky vybičujou, ale zatím nevyhráli ani jeden zápas, ve kterém byli jakože favorit..klasika. O to víc nasere, že jsme tam dokázali rupnout proti 10. To byl zatím letos náš fakt nejšílenější mač.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Boo_SKS     před 3 lety 24.11.2018 19:05 |  
   2 1

   Za to jsme mohli uplne v pohode prohrat na Sparte a ztratit treba v Liberci, kde to z pohledu domacich taky nebylo zrovna zaslouzene ta porazka...takhle se to proste neda brat, zkratka az na Plzen ma kazdy tym zapasy, kde mohl a mel vyhrat, ale nevyhral a naopak zapasy, kde to uhaluzil se stestim. Myslim, ze nase bilance je vyborna a smolna porazka na Baniku na tom nic nemeni. Treba to byl dulezity budicek, ktery nam pomohl v dalsich zapasech.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 19:25 |  
    1 0

    No ale na tom Baníku to byl extrém - dostat 2 góly od oslabeného soupeře ze 2 střel na bránu. A sami spálit nemožné. Nevyloučit Baroše, tak tam myslím vyhrajem..fakt bláznivej zápas. Na Spartě jsme mohli po půlhodině vést 2:0 (tyč Olejníčka), tam to nebyl ani pro jeden tým smolnej zápas, spravedlivá plichta.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Snivec     před 3 lety 24.11.2018 19:08 |  
   5 0

   tak zalezi cemu rikas zivotni vykon, pokud myslis herecke vykony, neustale prerusovani hry, polehavani apod, tak s nami predvedli zivotni vykon :) ale kdyz maji hrat fotbal a nekoho prehrat, tak to dopadne jako dnes :)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Ferguss     před 3 lety 24.11.2018 19:35 |  
   6 0

   Inu začala druhá polovina ligy, takže teď už Páník neuhraje ani bod.

 68. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Edenjejenjeden     před 3 lety 24.11.2018 19:11 |  
  12 0

  Jo a ještě mně zaujal střídající Matoušek,jak tam poskakoval za lajnou,nemohl střídat,snad kvůli závadě na tabuli,přesto pusu od ucha k uchu,je vidět,že je úplně v pohodě a neřeší to,že nehraje tolik ,jako v Příbrami, jeho čas určitě přijde...

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Snivec     před 3 lety 24.11.2018 19:18 |  
   14 1

   Je videt, ze v tymu je fakt pohoda. Ja doufam, ze priste bude na hrotu Olayinka a na podhrotu Matousek. To bude takova rychlost, ze ...... :)

 69. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Martin Platil     před 3 lety 24.11.2018 19:31 |  
  5 15

  Nemůžu si pomoct, ale z videa, co je na iSport.cz, to vypadá, že byl Zmrhal v ofsajdu. Ale gól platí.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Snivec     před 3 lety 24.11.2018 19:49 |  
   8 4

   ofsajd je tehdy, kdyz ho pisknou rozhodci, musis jeste zohlednit to, ze Husbik musel sebrat z hraci plochy rozhodciho ztracenou tuzku a notysek a tim se trochu opozdil v cele akci, tohle spravne zohlednili rozhodci u videa :)

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    jiras_     před 3 lety 24.11.2018 19:53 |  
    8 11

    To je takovej ten sralťanskej canc, co jsme poslouchali během cinknutejch jar každou chvíli. Prostě to byl ofsajd, tentokrát nám rozhodčí chybou pomohl, end of story.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 20:00 |  
     7 3

     To je naprostý nesmysl... Zmrhal byl za svým strážcem, ale na druhé straně byl ještě jeden hráč soupeře. Že k tomu neměl správné záběry Isport ještě vůbec nic neznamená...

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Boo_SKS     před 3 lety 24.11.2018 20:09 |  
      17 2

      Takhle, nalejme si cisteho vina, kdyby timhle golem vyhrala Plzen, tak tady budeme nadavat jako spacci (protoze samozrejme nejsme objektivni, takze v tech hranicnich pripadech u souperu rikame ofsajd, zatimco v tom samem pripade u nas rikame ze v pravidlech je, at se to pousti). Ja jsem proste rad, ze jsme vyhrali, kombinace to byla krasne a pokud to byl nebo nebyl nekolikacentimetrovy ofsad je mi uplne jedno, opravdu nemam potrebu byt papezstejsi nez papec. Pro me je dulezity, ze nebyl pulmetrovy a ani penalta nebyla vymyslena, takze za me zcela OK, nicmene priznavam, ze dostat takovyto gol my a ztratit diky nemu body, tak jsem nasranej.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 20:39 |  
       13 0

       Já souhlasím s tím, že spousta lidí by nadávala, kdybychom takhle inkasovali my, nebo takhle vyhrála konkurence... to ano...

       Ale z principu fotbalu: pravidlo o ofsajdu je důležité z toho pohledu, že umožňuje obráncům útočit, protože kdyby tohle pravidlo neexistovalo, tak by klidně útočníci mohli čekat jenom u branky na odkop spoluhráčů...

       Proto mi přijde vždycky s prominutím padlé na hlavu zkoumat, jestli"tam někdo nebyl o centimetr"... Centimetrovým ofsajdovým postavením ještě nikdy nikdo výhodu nezískal, proto souhlasím s tím, že pokud si rozhodčí není stopro jistý (a to tedy v tomto případě ani po zastavení obrazu - ostatně to i v reálu trvalo dost dlouho, než byl gól posvěcen).. tak musí zvýhodnit útočící mužstvo...

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Ladislav (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 20:47 |  
      6 0

      Při hodnocení ofsajdu je naprosto klíčové, kdy se zastaví obraz, když se Hušby dotkne balonu nebo když už má míč malinko nad nohou a ten už vlastně letí ? Vypadá to, že je to drobnost, ale je to naprosto zásadní, protože nejlepší fotbalisté běhají stovku pod 12 vteřin a když vezmu třeba za 15 vteřin, tak jeden metr uběhnou v průměru za 0,15 vteřiny a to je opravdu jen mžik. A jeden metr hraje při ofsajdu hodně. Nevím, těžko říct, ale když si to zastavím přesně v okamžiku, kdy Hušby kopl do balonu, ale ten ještě neletí (41 sekunda) a porovnám to s čárou velkého vápna, které je naprosto určující (kamera není totiž zároveň a proto je ten záběr matoucí), tak vzadu ten hráč Karviné je opravdu za Zmrhalem.
      https://tv.isport.blesk.cz/video/5370645/karvina-slavia-soucek-posila-hosty-do-vedeni-1-0-nejdriv-ofsajd-pak-zasahlo-video.html

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Snivec     před 3 lety 24.11.2018 20:10 |  
     13 2

     srovnavat tohle s cinklymi jary je uplnej nesmysl, jednalo se o hranicni situaci, kterou rozhodci posoudili ve prospech utociciho tymu, nejedna se o zadne domluvene a uplacene tlaceni tymu. Mam stejny nazor jako Svancara ve studiu O2: "tesny ofsajd to byl, hranicni situace a dle dostupnych pohledu rozhodcim bych to take uznal". Cinkle jara sem fakt netahej!

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    PetCC     před 3 lety 24.11.2018 20:31 |  
    2 1

    Tady z toho záběru nejde dokonale poznat, jestli to ofsajd byl, nebo ne, takže rozhodčí podle pravidel videa nemohli říct, že je to na 100 procent ofsajd.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kondorr     před 3 lety 24.11.2018 20:37 |  
     2 1

     jestli je ta čára správně tak žádný těsný postavení to neni

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Snivec     před 3 lety 24.11.2018 20:46 |  
      6 3

      caru mas spatne, perspektiva: stred mas nekde za tou reklamou fortuna, takze si natahni caru zhruba od pismenka U a natahni ji k tomu hraci u Zmrhala. V O2 meli jeste jiny pohled a tam tu caru meli spravne a skutecne to byl ofsajd o par centimetru. Tady je videt, ze to neni uplne jednoduche to posoudit.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       donford     před 3 lety 24.11.2018 21:23 |  
       4 1

       Sám říkáš, že by se jednalo o ofsajd doslova o PÁR CENTIMETRŮ. V plném běhu obou hráčů! Mohlo těchto hypotetických pár centimetrů ovlivnit hru obou? Lze je vůbec změřit? Když ale Příhoda opravil dle videa hlavního, dokonce zpětně, musel si být vědom, že má pravdu. Že se nejednalo o ofsajd, ale nanejvýš o hraniční (mezní) souběžné postavení obou hráčů.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:28 |  
       6 0

       snivce hledej caru u zen v realu a ne na nejakem isportu!!!

       • Re: Karviná - Slavia 1:3

        Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 23:26 |  
        1 1

        Tohle bylo přes čáru..zasloužil bys žlutou kartičku!

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         pehacko     před 3 lety 24.11.2018 23:47 |  
         1 0

         zluta mi nevadi, ale na cervenou nejezdim!!!

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 21:11 |  
    5 4

    Ta čára je ale hodně blbě:) Přece to nemůže udělat rovnoběžně..existuje totiž něco jako perspektiva.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:23 |  
     4 2

     Ano, ta čára je asi blbě, proto to vypadá jako hraniční situace. Kdybys čáru udělal podle perspektivy, bylo by jasně vidět, že to ofsajd není, protože ten zadní hráč Karviný je jasně blíž k bráně než Zmrhal.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   donford     před 3 lety 24.11.2018 20:50 |  
   4 1

   Tak kondorr odkázal na docela zajímavý snímek, na kterém martin přidělal ještě čáru, která jde téměř rovnoběžně s čárou vápna. Dle této by se o ofsajd Zmrhala zdaleka nejednalo. Pokud by se ona pomyslná čára držela rovnoběžně se střihem hřiště, byl ofsajd dle ní ještě více znevěrohodněn. Takže dle mého, jednalo se velice hraniční situaci, kde hrálo třeba jen 20 cm pro a nebo proti hráčům. Ukažte rozhodčího, který by oněch 20 cm v plném běhu dokázal posoudit. To opravdu zpětně může jen video. Já jsem dokonce mylně myslel, že mávání ofsajdu se dotýká Suka. Jiný zřetelný ofsajd byl a neodpískaný, snad o jednom až dvou metrech proti nám s Kyjevem. To bylo jinčí kafe!

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 21:10 |  
   6 7

   Ano, ofsajd to byl. Ale bylo to poznat až na základě té čáry, co udělali ve studiu. V reálu to vypadalo ok, stejně jako na zpomalených záběrech. Bez té čáry to prostě není poznat a to je to, oč tu běží - není to zdaleka první případ a je směšný, že videorozhodčí touhle možností nedisponuje.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Ladislav (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 21:52 |  
    2 1

    Jestli myslíš tenhle záběr, tak na něm mi vadí, že balon už malinko letí, tzn. kdyby to vrátili o desetinku vteřiny zpět, kdy už Hušby kopl, ale ještě má míč na noze, tak by to ofsajd určitě nebyl. Závěr je jasný, jde s tím strašně manipulovat a záleží na tom člověku, který u toho sedí.
    http://imgworld.cz/s3/lV3qQbYZaJ.jpg

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Martin 58     před 3 lety 25.11.2018 08:17 |  
     2 0

     Z toho záběru je vidět, že špatné postavení má zřejmě pomezní, který je skoro 2 metry za ofsajdovou hranicí a z logiky věci vidí z úhlu Zmrhala "ofsajdově". Kdyby se o ty 2 metry seknul obráceně, tak by ofsajd neviděl ani náhodou.

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      spravnej_jezedak     před 3 lety 25.11.2018 10:46 |  
      0 1

      Takže stál špatně, ale posoudil situaci pravděpodobně správně.. :-)

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    urs (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:27 |  
    4 0

    No..., a je ta čára opravdu rovně??

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:51 |  
     3 0

     neres zda ji ma rovne ci krive! ber dokud dava!!!

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   buran     před 3 lety 24.11.2018 22:01 |  
   8 3

   Do hajzlu co tady pořád řešíte, pískali jste to snad vy?? Horší jak malí smradi na písku s bábovičkami!!!!

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    bramburek (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 00:14 |  
    15 0

    Já taky nevěřím svým očím... místo abysme se radovali z výhry a rozebírali tu výkony jednotlivých hráčů, tak se tu budou řešit od shora dolu nějaký milimetry u domnělýho ofsajdu, neskutečný... někteří to sebemrskačství k životu asi vážně potřebujou

 70. U bulínů

  mudrc     před 3 lety 24.11.2018 21:50 |  
  2 23

  Jsem nadšen, že jsme zvítězili, ale dnes jsem zde nadával na nakloněnou rovinu pro Plzeň (Bongi-plíseň) Dát tento gól jako kurence, tak se tu pláč nezastaví ani za týden.

   • Re: U bulínů

    mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:12 |  
    2 17

    Zrovna ty Wulfe :-D argumenty 0, ale prototyp ublíženého jsi. Jak říkám, být to pro konkurenci, tak tu hýkame ještě týden

    • Re: U bulínů

     Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:16 |  
     9 0

     Argumentů tu už padlo dost, mám je všechny kopírovat? Úplně na milimetry to změřit prostě nejde, tak se takovéhle situace pouští. U Plzně bych našel desítky jiných gólů, který by mi vadily, ale kdyby dala takovejhle gól, uznal bych, že je naprosto regulérní.

     • Re: U bulínů

      mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:20 |  
      0 13

      Dobře Wulfe, předlož tady ty desítky.

      • Re: U bulínů

       pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:23 |  
       2 0

       predladam za wulfa: desitky argumentu!!!

       • Re: U bulínů

        mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:28 |  
        0 13

        I ty Jardo miliardo. Žvanit umíme, žel brečet nám jde ještě líp, jsme přece sešívky ubulený.

        • Re: U bulínů

         Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:29 |  
         4 0

         No tak přestaň bulit a raduj se z výhry.

        • Re: U bulínů

         Edenjejenjeden     před 3 lety 25.11.2018 07:42 |  
         5 0

         No tak zatim tady žvaníš především ty a to velmi nesmyslně,hraniční situace,kterou mají rozhodčí pouštět ve prospěch utočícího mužstva,já viděl asi deset záběrů,z pěti to vypadalo,že to ofsajd byl,z dalších zase,že ne.Hele můžeš mít svůj názor,to je v poho,ale s výrazy jako "sešívky ubulený" jdi laskavě někam!!!

      • Re: U bulínů

       Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:25 |  
       8 0

       Víš co? Vyhledej si to sám, já na blbosti nemám čas. Opravdu nemám povinnost ti něco hledat a předkládat.

       • Re: U bulínů

        mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:29 |  
        0 13

        Takže nemáš čím svoje slova doložit. Bezva, Wulfe

        • Re: U bulínů

         Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:33 |  
         5 0

         :-))) Prosím tě, zabul si radši... mudrci :-D

         • Re: U bulínů

          mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:40 |  
          0 14

          S radostí si za zabulím. Vadí ti, že s tebou na vlbez demagogie? Kde máš ty desítky? Klasicky žvaníš, jak je tvým zvykem.

          • Re: U bulínů

           Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:47 |  
           8 0

           Ano, jsem tu na diskuzním fóru, tak žvaním. Myslím, že je to pořád lepší než tvé trollení a bulení.

           • Re: U bulínů

            mudrc     před 3 lety 24.11.2018 22:50 |  
            0 13

            Koukám na tvůj profil Wulfe, nejsi tu úplný nováček, tak co tu žvaníš? Doložíš už konečně ty desítky, nebo přiznáš, že ti stará nedala, tak fňukáš všude kolem?

            • Re: U bulínů

             pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:56 |  
             3 1

             jakou desitku? wulf pije minimalne dvanactku!!!

             • Re: U bulínů

              Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:57 |  
              4 0

              Já jsem si tu vtěrku zablokoval. Po wimpym druhej. :-)

              • Re: U bulínů

               mudrc     před 3 lety 24.11.2018 23:01 |  
               0 13

               Jinými slovy, jdi idiot, co nedoloží svoje tvrzení gratuluji.

               • Re: U bulínů

                kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 23:03 |  
                5 0

                Zklidníme to trošku, jo?

                Nevím co jste si v minulosti udělali, zkuste to neventilovat tady ;-)

                • Re: U bulínů

                 mudrc     před 3 lety 24.11.2018 23:08 |  
                 0 8

                 Oukej, máš pravdu. Marně čekám na ty desítky případů a pozdě si uvědomuji, že je kolega tlučhuba.

                 • Re: U bulínů

                  kjandourek (admin)     před 3 lety 24.11.2018 23:10 |  
                  8 0

                  Opravdu bys chtěl aby tu někdo hledal desítky případů, kdy bylo pomoženo Plzni? Obávám se, že dohledat by to šlo, ale kdo by s tím tu masochistickou práci dával, že?

                  • Re: U bulínů

                   mudrc     před 3 lety 24.11.2018 23:22 |  
                   0 12

                   Ano chci. Já tu dnes jeden konkrétní případ dával včetně minutáže. Konkrétně zápas Karviná Plzeň s odkazem na komuniké FAČR 5.kolo. Ale nesnáším to, co tu dělá Wulf a za co nás mají všichni za plačky, tedy bulet bez argumentů.

                 • Re: U bulínů

                  Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 23:14 |  
                  1 0

                  Vostře do toho dete kucí..sice celkem zbytečně, ale každopádně vostře.

              • Re: U bulínů

               pehacko     před 3 lety 24.11.2018 23:02 |  
               3 0

               ty voe neser! pana konvicku neeeee... vase diskuze patri do zlateho fondu chranenky!!!

               • Re: U bulínů

                Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 00:01 |  
                0 0

                No jo, já ho zas někdy odblokuju.

 71. Re: Karviná - Slavia 1:3

  pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:08 |  
  11 0

  tyhle vsechny tesny ofside poustet! chceme videt goly a ne holomajznu! a kdyz holomajznu, tak holomajznu s golama!!! z meho pohledu jasny gol!

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:19 |  
   15 1

   Samozřejmě, ale tady jsou někteří prostě sebemrskači. Ani video to přesně nerozklíčuje, tak je normální, že se to uzná. Mně skoro připadá, jako by některým chyběla doba, kdy nás rozhodčí řezali hlava nehlava.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:22 |  
    13 0

    za tu dobu co fandim slavii nam liga jeste hodne golu a penalt dluzi, takze kdyz se jednou stestena na nas usmeje a dostaneme setinu promile navic, tak se rozhodne hnevat nebudu!

 72. berky

  pehacko     před 3 lety 24.11.2018 22:20 |  
  11 2

  berky je stejne opravdovej slavista. nikdy proti nam nepoda nejlepsi vykon sezony... ne jako hydrant vlastovka aspol., co se vzdycky proti nam nejak spletou

 73. Re: Karviná - Slavia 1:3

  JaraK     před 3 lety 24.11.2018 22:48 |  
  0 0

  A to jsem navíc měl, že dá první gól, samozřejmě myšleno náš, ne nám:) I když jsem trefil poločasový výsledek aspoň je vidět, proč v tipovačce s přehledem držím pěkné 305 místo:)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   JaraK     před 3 lety 24.11.2018 22:53 |  
   0 0

   Já totální nešika, to mělo být k reakci kolegy Tomastu na můj předzápasový příspěvek, příště se polepším.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 22:55 |  
    1 0

    To nevadí, mě potěšilo, že jsem v tipovačce před tebou. :-)

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     JaraK     před 3 lety 24.11.2018 23:28 |  
     0 0

     Neraduj se předčasně, plánuji polepšit se i v tipovačce:)

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:34 |  
      0 0

      To i já. Stačí nebejt tak velkej optimista a tipnout, že občas i nějakej gól dostaneme. Zatím jsem dával všechno s nulou. :-)

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 26.11.2018 13:08 |  
       0 0

       To znám... bývá to docela schýza... například na jaře jsem trefil naši výhru nad Karvinou 3:2.... a pár minut před koncem za stavu 3:1 se to ve mně dost mlelo: "mám si přát aby soupeř snížil? No kvůli tipovačce jo, ale v zájmu mého zdraví pokud možno až v nastavení..." a pak ty vteřiny po Vágnerově snížení mě bylo hodně ouzko...

       teď už taky raději mám většinu tipů s nulou :-)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Tomastu     před 3 lety 24.11.2018 23:29 |  
   0 0

   Hehe to já jsem na 250 místě, jenže mám natipovanych asi 9 zápasu na začátku a pak jsem to nějak přestal stíhat :( a pak to přešlo do zapomněl jsem že mám vůbec tipovat

 74. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 23:23 |  
  1 0

  Není nad to, když hraje Slavia. Ta diskuze tady má hned úplně jiný grády, než při reprepauze.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   pehacko     před 3 lety 24.11.2018 23:25 |  
   3 0

   bican puc a planicka z nebe se divaji jak tu diskutujeeeeem

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 23:28 |  
    2 0

    ruce vole ruce!

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:28 |  
    0 0

    A ještě Janů, to byl můj velikej oblíbenec. Skoro tak velikej jako později Hubáček.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     Mike     před 3 lety 24.11.2018 23:34 |  
     1 0

     No jo, dub, to byly exkluzivni skluzy. Obcas s nimi sebral i nohy soupere. On napravo a Sajtar nalevo. Kam se hrabe Boril se svymi zakroky.

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:37 |  
      1 0

      Jj, Dub. A Šajtar byl myslím Loban. Tyhle dva jsem měl moc rád.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     JaraK     před 3 lety 24.11.2018 23:35 |  
     1 1

     To můj dětský oblíbenec, který spolurozhodl o celoživotní lásce ke Slavii, byl Peter Herda.

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:43 |  
      3 0

      Mý úplně první idoly byli Franta Veselý a Segmüller. Ale to pamatuju jen matně.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       JÁprvní     před 3 lety 26.11.2018 11:45 |  
       1 0

       Segi Segi Segi Segmuller gooly střílí jako Gerd Muller ... :-))

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Mike     před 3 lety 24.11.2018 23:44 |  
      1 0

      Baca byl chodec, on za cele utkani se premistoval pomalou chuzi, namerili by mu tak 2 km celkove. Ale prehled mel neskutecny a exkluzivni ranu z kroku. Ohromny talent. Dusan byl rychly a pracovity, Peter mel nadeleno od boha.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       JaraK     před 3 lety 24.11.2018 23:53 |  
       0 0

       Oba bratři byli skvělí, ale přece jen víc mi utkvěl Peter, v roce kdy byl nej kanonýr uz jsem nebyl prvňák a dokázal jsem si, byť notně kostrbatě, napsat o jeho podpis:)

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 12:05 |  
      0 0

      To jsme na tom stejně... Chodil jsem s tátou do starého Edenu vysloveně na něj :-)

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     pehacko     před 3 lety 24.11.2018 23:44 |  
     2 0

     ja jsem mladsi, sice duba pamatuji, ale pro me byl nejlepsi frajer martin penicka!

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Wulfstan (přítel SN)     před 3 lety 24.11.2018 23:50 |  
      0 0

      Ale Pěnička snad ještě žije, já tam toho Janů napsal jako že se dívá taky z nebe. Jaj, taky bych chtěl jednou umřít v Surabáje. :-)

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Ondráš     před 3 lety 24.11.2018 23:52 |  
      0 0

      Na něm bylo nejlepší, že pořád vypadal, jako by měl v sobě devět Matušků

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      JÁprvní     před 3 lety 26.11.2018 11:40 |  
      2 0

      Martin Pěnička to je naše jednička - na zádech má osmičku v srdci nosí hvězdičku !

 75. Bordeux

  Mike     před 3 lety 24.11.2018 23:31 |  
  2 0

  Ja trochu poskocim kupredu. Co myslite, nasadi Bordeaux na nas nejsilnější sestavu, kdyz postup je pouze teoreticky a pak hraji v lize zapas s PSG ?

  • Re: Bordeux

   JaraK     před 3 lety 24.11.2018 23:45 |  
   0 0

   Předpokládám max dva hráče základu nechají na lavičce a pošlou je na chvíli, ať nevypadnou z rytmu. Přece jen je to poslední podzimní vystoupení v EL. A přiznám se že jsem celkem zvědavý, jaký (pokud vůbec nějaký) progres v Bordeaux prodělali.

   • Re: Bordeux

    Mike     před 3 lety 25.11.2018 00:06 |  
    1 0

    Urcite si se nevedomky spletl, je to predposledni kolo. Pokud bychom byli v te situaci my, a hrali treba o vikendu s lonskou suverenni Plzni /ta take vloni vyhrala prvnich 14 kol jako letos PSG/, tak bych klicove hrace setril na ligu. Ale nejsem trener Bordeaux a Bordeaux na rozdil od nas hraje stred tabulky.

    • Re: Bordeux

     JaraK     před 3 lety 25.11.2018 00:59 |  
     1 0

     No jo, chtěl jsem napsat, a nenapsal, poslední "domácí" podzimní vystoupení. Proto předpokládám jejich snahu urvat body a šetřit jen minimum hráčů.

    • Re: Bordeux

     smely (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 10:24 |  
     3 0

     Bordeaux včera remizovalo na hřišti posledního Dijonu 0 : 0, bez střely na bránu....

 76. Re: Karviná - Slavia 1:3

  Dr. Fe1     před 3 lety 25.11.2018 01:53 |  
  5 5

  Díky klukům za vítězství a slušný výkon. I když chtěl bych se dočkat toho, že povedeme po půli 3:0 a nebudu se muset nervovat skoro až do konce, ale zaplaťpámbů za výhru.

  Jsem rád, že se trefil Olayinka a protrhl tak snad svojí střeleckou smůlu. Zároveň mě mrzí, jak málo šancí v poslední době dostává Matoušek. Milan Škoda, při vší úctě k němu a k jeho zásluhám, by měl zůstat příště na lavičce a šanci by měli dostat dva výše zmínění plejeři. Jediná situace kdy by mohl být přínosem je, když za nepříznivého stavu je potřeba hrát centry dopředu a on je sklepává. Tak hrál chvíli proti Kodani a přineslo to dílčí zlepšení naší hry v závěru. Ale v Karviné byl bohužel prakticky neviditelný. Matoušek potřebuje hrát a Olayinka taky, jen to Milanovi vysvětlit, aby to nepřinášelo nějákou nepohodu do kabiny.
  Také doufám, že se do sestavy vrátí Míša Ngadeu, a že dnes nebyl na hřišti jen z důvodu odpočinku a ne kvůli nějákým zdravotním problémům. Baluta nebyl ani na lavičce, příště se doufám vrátí na lavičku a alespoň v části utkání i na hřiště. Z toho co jsem si všimnul, tak Souček potvrzoval extratřídu (nejen že dal gól a tyč, ale několikrát se doslova skvostně vyhnul několika hráčům soupeře) a Jarda Zmrhal také velice dobrý výkon. Sýkora sice není tak nápadný, ale opět dnes přihrál na gól (v poháru s Chrudimí to byl gól + asistence). je dost produktivní. Ostatní hráči taky slušný standard.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Mimoň     před 3 lety 25.11.2018 02:12 |  
   7 1

   No jo...ale kam s Matouškem, když Syky se začíná probouzet. Olayinky toho zatím moc nenahrál a přesto má statistiku 3+2...a to měl ještě k tomu smůlu... třeba proti Spartě ta tyčka.. takže rozhodně v základu musí zůstat

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    mig52     před 3 lety 25.11.2018 10:22 |  
    0 6

    :-) do sparty :-) nezabíjejte mne !!! :-)

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    DF007     před 3 lety 25.11.2018 12:37 |  
    1 0

    Já bych se nebál ho dát na kraj hřiště, kde by měl více prostoru pro svou rychlost. V Příbrami také začínal na kraji.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   dalislavista     před 3 lety 25.11.2018 09:18 |  
   3 0

   Tak ve studiu Švancara rozebral, že nepřihrával Sýkora, ale domácí hráč (podle barvy kopaček).

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 11:33 |  
    1 0

    To je sice pravda, ale Honza tu akci tím šikovným zpracováním "udělal" - v hokeji by mu nikdo asistenci neupíral... :-)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   mig52     před 3 lety 25.11.2018 10:21 |  
   4 0

   Dobře jsi to napsal, doktore. Milan by měl zastávat přesně tu úlohu, jak jsi to vyjádřil. Já to vyjádřil trochu jinak už před zápasem a ten to jen potvrdil. Jinak výsledku je si s pokorou vážit, ve sportu není nic jisté. Mnozí jistě zaznamenali, jak dopadli v posledním kole Bayern M. a Real. To se stát Slavii - prohrát včera nebo např s Příbramí, což je přibližně podobné srovnání, tak by nám ty naše SN zkolabovaly pod tíhou příspěvků. Proto si to po včerejšku vychutnávám a těším se na Frantíky i Opavu. Tam to bude sakra těžké, nejsou přemlsaní, bude to zápas na krev. Věřím, že ho zvládneme.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 11:31 |  
   7 0

   O Míša Ngadeua netřeba se bát... přiletěl z repre srazu až ve čtvrtek... protože se hrálo v sobotu, tak absolvoval maximálně jeden trénink... a to ještě pouze za předpokladu, že nedostal den volna.... Proto byl na lávce... Kdybychom neměli k dispozici rovnocennou náhradu, tak by určitě hrál.

   Co se toho MIlana týče, neodepisoval bych ho, léta jsme byli (alespoň tedy já) uneseni z toho, tolik těžkých balónů dokáže zpracovat a udržet, než jej doplní jiní.. teď je po dvouměsíčním zranění a chybí mu herní praxe - hlavně timing... Včerejšek se mu prostě nepovedl, to je fakt.

   Na druhou stranu chápu trenéra - počítalo se s tím, že Karviná bude zalezlá a my budeme dobývat pomocí centrů.. na to je Milan lepší, než rychlík Matoušek... jenomže Karvinští místo toho v poli hráli celkem odvážně a tak byl Milan utopený u středového kruhu. A mám takový dojem, že ho spoluhráči ani příliš nepodpořili - kolikrát jsme byli nastěhováni okolo vápna, já už kolikrát čekal centr, ale místo toho přišla zasekávačka a obehrávání přes obranu na druhou stranu vápna... Milan za celý zápas dostal snad jenom jeden centr... a ten podskočil - to zase souvisí s tím špatným timingem :-)

   Ale suma sumárum - celou tou esejí bych chtěl říct, že bych jej neodepisoval :-)

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Boo_SKS     před 3 lety 25.11.2018 14:22 |  
    4 3

    Karle, já bych Milana neodepisoval pouze za predpokladu, ze by byl ochoten prijmout novou roli toho nahradnika a zolika, ktery naskoci do zakladu uz jen vyjimecne, pokud se da predpokladat, ze soupere vylozene zaleze, ale jinak bude max do kladivo do vapna na zaverecny tlak.

    Je jasne, ze jeho vykonnost uz klesa, ale proste se absolutne nehodi do naseho herniho stylu, ktery je zalozen na maximalni rychlosti, dobrem pohybu a napadani, v cemz byl vcera oproti Olayinkovi naprosto propastny rozdil. Sami jsme treba doma se Zlinem videli, ze i na zalezleho protivnika plati vic pohyblivy utocnik, ktery zamestna jejich obranu a bude roztahovat nasi hru nez pomale a nepohyblive kladivo do vapna, na ktere uz nejsme zvykli hrat, jako za Uhrina a Silhaveho.

    Osobne doufam, ze v zime koupime nejakeho bombardaka do utoku, ktery v sobe skloupi rychlost a pohyblivost Standy Tecla a silu v osobnich soubojich Milana. Skodu mam rad, ale na zaklad uz to u nas zkratka neni, natoz v Evrope, kde nestihal uz pred dvema lety.

 77. Re: Karviná - Slavia 1:3

  brťas74     před 3 lety 25.11.2018 08:25 |  
  2 0

  Bůh žehnej Sukovi:)))

 78. Re: Karviná - Slavia 1:3

  spravnej_jezedak     před 3 lety 25.11.2018 10:51 |  
  5 0

  Osobne jsem hodne zvedavy na vysledky hodnoceni hracu..
  Nepamatuji, ze bych nekdy udelal tak veliky rozdil, mezi nejlepsim a nejhorsim hracem..

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   miro     před 3 lety 25.11.2018 10:54 |  
   2 0

   Mam to napsosto stejne.Mezi Sukem a Skodakem mam velikej bodovej rozdil,coz normalne nemivam.

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Pepino44     před 3 lety 25.11.2018 11:38 |  
    0 0

    Asi nás bude většina, myslím ty, kteří zápas sledovali. Rozdíl opravdu veliký.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Dennis     před 3 lety 25.11.2018 11:46 |  
   0 9

   No tak nečekej nic velkého, jak to tak odhaduju, Souček dostane sedmičku a Škoďák pětku, maximálně čtyřku. Vyšší a nižší známky se nenosí...

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    Faris (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 11:52 |  
    4 0

    Krásně vyplivnuta jedová slina. Tak schválně, až Alanor dá hodnocení, jestli se omluvis, když nebudeš mít pravdu. Snad se aspoň slušnost nosí.

    • Re: Karviná - Slavia 1:3

     kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 11:55 |  
     10 1

     taky mi přijde, že to je dost jedovaté...

     A upřímně řečeno, z mého pohledu byl nejhorší Michal Frydrych - naše pravá strana byla zoufale průchozí... a tentokrát tam nebyla nadstavba v podobě gólů, či nějakých asistencí, jako tomu bylo se Zlínem..

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Jachym     před 3 lety 25.11.2018 14:46 |  
      1 0

      A přitom ten Frydrych tam právě Škoďákovi jako snad jediný poslal jakous takous gólovou pobídku...:-)

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 19:15 |  
       0 0

       Právě.. jenom jednu... daleko více ho charakterizovala situace, kdy se u rohového praporku pokusil udělat alespoň roh... a napálil míč do soupeře tak nešikovně, že ten se odrazil do hřiště podél lajny a Karviná šla do protiútoku...

       A to nemluvím o tom, že po jeho straně se Karviná prosazovala k nebezpečným útokům... Galuška ho tam na začátku druhé půle obešel jako patník... a kolikrát zaznělo, že tam Frydrych propadl... na pravo musel zaskakovat Kúdela a před brankou už byl sám Deli... to bylo i při tom gólu..

     • Re: Karviná - Slavia 1:3

      Dennis     před 3 lety 25.11.2018 16:00 |  
      0 4

      Nic jedovatého na tom není. Je to můj názor. Nevím, proč bych ho měl nějak balit do pozlátka. Alanorovo hodnocení se mi dlouhodobě nelíbí. Nevyužívá škálu. Známky na desetibodové škále hsou velmi casto v rozmezi 3 bodu. Od petky po sedmicku.

      • Re: Karviná - Slavia 1:3

       kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 19:18 |  
       0 0

       A co říkáš hodnocení deníku Sport? Ano, vím, máme k nim své výhrady, protože redaktoři podlézají svému majiteli, ale oni fotbalu jako takovému rozumí...

       Včerejší zápas: Kolář 4; Škoda, Stoch 5; Frydrych, Bořil 6; zbytek 7...

       • Re: Karviná - Slavia 1:3

        Dennis     před 3 lety 25.11.2018 19:41 |  
        0 0

        Hele Karle Sport ne, už ho léta nečtu. Bulvár vynechávám. Hodnocení, podle toho, co tu různě lidi psali, tam mají šílený. Jestli rozumí fotbalu, to asi komentovat nebudu. ;-)

        • Re: Karviná - Slavia 1:3

         kjandourek (admin)     před 3 lety 25.11.2018 19:58 |  
         0 0

         tak uvidíme, jak budou hodnotit na Idnesu...

         Ten jak říkáš "bulvár" dneska uveřejnil fotku situace před naším prvním gólem... zakroužkoval tam Bojana Letice, který stál na opačné straně než Zmrhal a zdůraznil, že právě postavení tohot hráče způsobilo, že se o ofsajd nejednalo..

         Bulvárnost Sportu způsobují snahy preferovat Spartu v momentech, kdy jde o nějaké polemiky na téma "kdo je lepší"... na to je specialistou nějaký Vacek...
         Ale popis a rozbor našich zápasů dělají redaktoři, kteří se na Slavii specializují a jsou naprosto v pohodě - Malý a Podroužek...

         Zase nevěř tomu, že jediní lidé, kteří rozumí fotbalu, se vyskytují v diskuzích na SN...

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Jachym     před 3 lety 25.11.2018 14:45 |  
   0 0

   Já jsem spíše hodně zvědavý na náš výkon v Bordeaux...:-)) Hodnocení a známkování hráčů beru pouze jako "potravu" pro zdejší diskusi nad čísílky. Ale každopádně jako pozitivní vnímám fakt, že i když se zápas nepovede útočníkovi tak jako včera Milanovi, ostatní hráči tam bez problémů nasypou góly za něj.

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Crispo     před 3 lety 25.11.2018 15:32 |  
   2 3

   K Milanovi Škodovi bych doporučil zhlédnout všechny jeho zápasy pod Trpišovským, a poslední cca půlrok než skončil Šilhavý...

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   Boss82     před 3 lety 25.11.2018 19:42 |  
   4 1

   Tohle tu některým prostě nevysvětlíš. Pojmy jako herní praxe nebo herní sebevědomí tu některým nic neříkají. Škoda byl 2 měsíce mimo, v základu byl po dlouhé době, zcela logicky na hřišti neexceloval, no a to některým úplně stačí k tomu, aby ho nesmyslně poslali do fotbalového důchodu. Já už to raději ani nekomentuji...

 79. Video

  Mike     před 3 lety 25.11.2018 13:59 |  
  2 0

  Vazeni, probehnul jsem vsechna rozhodnuti videorozhodciho v nasich zapasech, kdy zmenili puvodni vyrok rozhodcich. Pocital jsem do toho i vcerejsi odsajd neofsajd, protoze i toto byla oprava puvodniho rozhodnuti a nepocital asi regulerni gol proti Dukle, kdy ofsajd byl VAR potvrzen, i kdyz skoro jiste nebyl. Pokud video povtvrdilo vyrok rozhodcich, tak to v seznamu neni.Snad jsem na nic nezapomnel. Sezona 2017/2018- 18.kolo s Bohemians- gol Skoda- VAR spravne neuznal pro ofsajd, 20.kolo- s Olomouci odmavan ofsajd Tecl, VAR spravne uznal gol, 22.kolo se Spartou, penalta pro Spartu, spravne odvolana VAR, gol Stanciu, spravne odvolan VAR pro ofsajd, gol Boril, spravne odvolan VAR pro ofsajd, neodpiskany faul na Tecla, spravne narizena penalta po VAR, 27.kolo s Plzni narizena penalta pro Slavii, VAR spravne odvolal, faul to nebyl, gol Plzne, VAR spravne odvolal pro ofsajd.Sezona 2018/2019- 7.kolo s Plzni- penalta po ruce Plzne, neodpiskana, VAR spravne doporucil penaltu odpiskat. 10.kolo s Banikem, faul Barose, udelena zluta karta, po doporuceni VAR a shlednuti udelena karta cervena. 13.kolo s Duklou, nenarizene penalta pro Duklu, VAR spravne opravil. 16.kolo s Karvinou, nejprve odmavan ofsajd, VAR gol doporucil uznat, faul na Sykoru, penalta narizena na doporuceni VAR. Takze celkem 13 zmen, 9x v nas prospech, 4x v nas neprospech. Co z toho plyne ? Asi nic. Jsou situace, ktere se nedaji pouhym okem rozlisit- viz vcerejsi ofsajd, nebo Tecluv gol na jare na zadni tyci s Olomouci, kdy byl na stejne urovni jako predposledni hrac Olomouce. V realu to vypadalo jako jasny ofsajd. A celkove to zkresluje Kralovcuv tragicky vykon vloni na Letny pri remíze 3-3. I kdyz některá rozhodnuti byla nepochopitelna, jako vcerejsi penalta na Sykoru, nejaka umyslna pochybeni bych v tom nehledal.

  • Re: Video

   Boss82     před 3 lety 25.11.2018 19:34 |  
   7 3

   A to tu někteří po zavedení VAR protestovali, že my ho máme skoro na všech zápasech, zatímco jiné týmy ani zdaleka ne, tudíž můžeme být v důsledku poškozeni:-). No ukázalo se, že je tomu přesně naopak. Čím více sporných momentů v našich zápasech ubyde, tím lépe pro nás. Jakožto tým mající obvykle převahu, šance a spoustu závarů ve vápně soupeře, je jedině dobře, že video odhalí případnou penaltu, která mohla uniknout hlavnímu, nebo zruší těsný ofsajd, který by nás připravil o gól.

   Až bude VAR úplně na všech ligových zápasech, regulérnosti soutěže to jenom prospěje, a značně to omezí manévrovací prostor pro případné tlaky ze strany prasete Berbra.

   • Re: Video

    mig52     před 3 lety 27.11.2018 11:58 |  
    0 0

    Tentokrát tě, Bossi, podepisuji. S tím Varem je to přesně tak. Naopak pro Plzeň to je gilotina.

 80. Re: Karviná - Slavia 1:3

  urs (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 14:57 |  
  1 0

  Tipoval jsem dva nula pro nás, nakonec to dobře dopadlo, takže jsem spokojen. Na každej pád bych rád, aby dnes mistři světa pukli v Moštárně (Gablonz/Jablonec) a Olmik aby taktéž urval vítězství - přeci jen jsem tam byl na vojně a maj tam i orloj.
  :o)
  (smajler s čumákem je extra pro Quelhara, taky je do diskuze takhle sázel blahé paměti)

  • Re: Karviná - Slavia 1:3

   dalislavista     před 3 lety 25.11.2018 15:32 |  
   0 0

   hrajou doma...

   • Re: Karviná - Slavia 1:3

    urs (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 15:37 |  
    1 0

    Áaaaaaa.... :/ pravda pravda, v tom případě s moštárnou, ale výsledek bych jinej stejně nechtěl.
    Děkuji za upozornění, jsem holt už trochu starej, no.
    :)

 81. zamysleni

  Boo_SKS     před 3 lety 25.11.2018 15:50 |  
  5 0

  Jen tak mimochodem, vim sice, ze je to nerealna predstava, protoze je nesmysl menit zavedeny styl, ktery uz mame dokonale zazity a prinasi skvelou hru i vysledky jak v lize, tak v Evrope, ale kdyz vidim tu neskutecnou formu Misi, Simona a Ondry Kudely, tak je mi skoro az lito, ze nemuzeme hrat systemem Trpisovskym oblibenym 3-5-2, kde bychom je mohli vyuzit vsechny.

  Samozrejme vim, ze v tomto systemu se uplne jinak prebiraji hraci, je tam diametralne odlisny pohyb, zajistovani a spousta dalsich veci, takze ani pri kratke zimni prestavce neni cas to dokonale natrenovat a dostat pod kuzi (viz lonsky zimni zapas s nejakym tymem ze 3. spanelske ligy, kdy jsme to poprve zkouseli a dostali tri goly za dvacet minut), ale kdyz si predstavim, mit na hristi najednou 2 dominantni skaly a jednoho dirigenta s vybornou rozehravkou, tak bychom byli dozadu uz tuplem neprekonatelni. Navic ta sila pri utocnych standartkach...

  Kdovi, treba v pripade odchodu Tomase Soucka bude jednou z variant prechod na 3-5-2. Opravdu by me zajimalo, jak by to vypadalo, kdybychom to meli nacvicene a dostatecne pod kuzi.

  • Re: zamysleni

   Mimoň     před 3 lety 25.11.2018 17:03 |  
   0 1

   ještě je samozřejmě pořád na čem pracovat, doufám že to tak cítí i kluci, nesmíme zakrnět na místě.

  • Re: zamysleni

   Karel13     před 3 lety 26.11.2018 13:06 |  
   0 0

   Vypadá to sice krásně, ale řekni mi, kam bys zařadil Coufala s Bořilem ...

   • Re: zamysleni

    kjandourek (admin)     před 3 lety 26.11.2018 13:12 |  
    4 0

    ono je to trochu o tom, že my už teď 3-5-2 trochu hrajeme... ta trojice vzadu je Ngadeu - Souček - Deli... a Coufal s Bořilem hrají klasické krajní záložníky... :-)

    Akorát v ofiko rozestavení to soupeřům neříkáme a tváříme se, že jako budeme hrát 4-5-1 :-)

 82. Re: Karviná - Slavia 1:3

  pehacko     před 3 lety 25.11.2018 17:21 |  
  3 4

  uff to byl vcera ale propletenec... netusi kde jsem byl a co jsem tam delal?

 83. viz twitter

  belmis (přítel SN)     před 3 lety 25.11.2018 17:43 |  
  6 0

  Slavia dokázala dát v zápase již podesáté v sezoně tři a více gólů. Naposledy se to v prvních šestnácti ligových zápasech sezony podařilo Spartě, a to před 69 lety v roce 1949.

  To se pak na ten náš fotbal chodí s radostí :-)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen