Aktuality z médií

Komentáře (7)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

  Srdcar114     před 6 měsíci 30.11.2018 10:06 |  
  1 3

  Naštěstí Petrohrad porazil Kodaň,takže stačí remíza.Možná,že za Petrohrad nastoupí zase náhradníci,doufám,že nás nezaskočí.V sestavě proti Bordeaux podle mě dvě chyby.Matoušek není hrot a výkon Traorého jde dolů.Zkusil bych někdy stoperskou dvojici Kudela ,Deli a Ngadeu v záloze.Doufjme,že konec podzimu nepřinese vypadnutí z EL a snížení náskoku na Spartu.Trenére,držím palce,myslím,že si poradíte.

 2. Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

  ajsag     před 6 měsíci 30.11.2018 11:39 |  
  6 0

  Nebudu hodnotit zapas protoze to byla fakt bída. Tady bych chtěl poděkovat Trpišovskému za jasné hodnocení zápasu. Žádné výmluvy jako mají vždy Spartě ale jasné pojmenování výkonu jeho svěřenců. Tak to má být. A proto věřím že si ten výkon uvědomí i hráči a v posledním zápase předvedou supr výkon a postoupí a udělají radost všem Slávistúm.

 3. Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

  mis3     před 6 měsíci 30.11.2018 12:27 |  
  2 0

  mě ta sestava dpřekvapila, Matoušek nehrál několik zápasů a pak naskočil tady, a Olayinka naopka hrál v poslední době super, škoda že nezkusil Matyho na podhrot a Olayinku na hrot...

 4. Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

  Juventus turin     před 6 měsíci 30.11.2018 15:13 |  
  4 0

  Fanoušci fakt chyběli. V postup stále věřím. Toto nebyl obvyklý výkon Slavie. Zenit to má jasné a snad bude šetřit hráče.

 5. Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

  brťas74     před 6 měsíci 30.11.2018 15:33 |  
  3 1

  Trenér za výkon na hřišti odpovědný není,za něj vždy jsou odpovědní hráči .Každý jeden ať si to v hlavě srovná sám,jestli nemohl udělat víc.

  • Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

   Edenjejenjeden     před 6 měsíci 30.11.2018 15:46 |  
   4 0

   Ale tentokrát(ač jsem velký zastánce Trpiše),mně připadlo,že mužstvo nebylo ani mentálně dobře na ten zápas připraveno,včera prostě bylo špatně skoro všechno.Ale vše zlý je k něčemu dobrý,možná jsme byli až moc nahoře a taková facka je taky někdy potřebná.Věřím,že už v pondělí předvedeme úplně jiný přístup.Potom nás čeká už jen poslední anglický týden(Boleslav,Zenit,Jablonec).Možná,že hráči už toho mají taky plné zuby,nejen fyzicky,ale i psychicky,možná trochu ponorka,vždyt hrají neustále od půlky července.Po Opavě dostanou určitě den,dva volno,to jim pomůže a věřím,že závěr podzimu zvládnem..

   • Re: Zklamaný Trpišovský: Postup? Ještě jsem nevydýchal náš výkon

    Betynka58     před 6 měsíci 30.11.2018 16:44 |  
    3 0

    Souhlas, taky myslím, že by jim ten výbuch mohl prospět. A upřímně řečeno, třeba porážka v Opavě by mě v tuhle chvíli mrzela o dost víc (samozřejmě za předpokladu, že hráči zápas s Petrohradem zvládnou, o čemž jsem přesvědčen).

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen