Hráči Slavie

Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

Zápas sice skončil smolnou porážkou, i tak si ale odvážný výkon Slavie proti světovému gigantovi zaslouží vyzdvihnout.

Můžeme se bavit o tom, že Chelsea není v optimálním rozpoložení a že postavila kombinovanou základní sestavu. Síla jejího kádru je však taková, že i v tomto složení je co jméno, to pojem. Giroud - zatím nejlepší střelec Evropské ligy, mistr světa, v Premier League 78 gólů. Azpilicueta - přes 200 startů v Premier League. Willian - 65 zápasů za áčko Brazílie. Barkley - 27 startů za "Albion" ve 25 letech. Rudiger - 36 startů za Německo v čerstvých 26 letech. I ten Pedro, který hrál včera mizerně, má kolem 200 startů za Barcelonu a cca 50 branek za ni... A to ještě Sarri dostřídával své největší hvězdy. Dost možná nejlepšího defenzivního záložníka světa Kantého a samozřejmě "star" největší - Edena Hazarda, který patří mezi 10 nejlepších hráčů světa a jehož cenovka je dle Transfermarktu více než trojnásobná než u všech hráčů Slavie dohromady.

Včera jsme se zkrátka měřili se světovou špičkou. A přes smolnou prohru jsme obstáli se ctí! Nebyla to žádná ušmudlaná porážka, kdy bychom zaparkovali autobus a se štěstím přečkali spoustu gólovek soupeře. Kdepak! Na rozdíl od reprezentace, která se nedávno v Anglii prezentovala zbabělým výkonem, se Slavia nebála hrát aktivně a dopředu. Díky skvělému pohybu jsme Chelsea v určitých pasážích přehrávali a v kontextu celých 90 minut šlo o vyrovnanou bitvu! O čemž hovoří i statistiky nebo údaj "expected goals", v němž Slavia svého slavného soupeře dokonce těsně předčila v poměru 0,7-0,6! Jistě, hraje se na góly a Chelsea odjíždí z Prahy spokojená. Ale každý fanoušek Slavie či fanda českého fotbalu musel po utkání cítit hrdost. Červenobílí byli takticky skvěle připravení, po atletické stránce předvedli naprosto špičkový výkon a v jejich hře bylo vidět i hodně fotbalovosti! Zkrátka se nebáli a chtěli vyhrát! A nebylo k tomu daleko. Škoda jen, že v posledních 25 metrech hřiště přeci jen oproti soupeři trochu chyběla fotbalová kvalita.

Co se týče výkonu soupeře, tak ukázal svou obrovskou kvalitu ve srovnání s českou realitou, byť to bylo poněkud profesorským způsobem. Neřekl bych, že Chelsea hrála lepší fotbal než Sevilla. Oproti ní ale měla mnohem pevnější obranu. A také výborného brankáře. Zatímco Vaclíkovi zápas v Edenu vůbec nevyšel, tak Kepa ukázal, proč za něj londýnský klub zaplatil rekordní částku. V útočné fázi pak zazářily hlavně individuality Williana a následně i Hazarda. To byla prostě top kvalita, kterou Slavia ve svém kádru nemá a ani mít nemůže.

Na závěr tedy resumé - sice prohra, ale po skvělém výkonu vzhledem ke kvalitě našeho kádru i realitě současného českého fotbalu. I když to výsledkově nevyšlo, tak šlo o skvělý zážitek a skvělou reprezentaci klubu. Díky!

P. S. Pořád nás čeká odveta v Londýně! Chelsea sice byla obrovským favoritem na postup už před včerejším zápasem a ještě větším je dnes, ale naši kluci jistě neskládají zbraně a jako fanoušci tedy nadále můžeme snít! :)

Hráči jsou hodnoceni na stupnici od 1 (nejhorší) do 10 (nejlepší).

Ondřej Kolář - 6 - Podržel nás reflexním zákrokem po střele skrz chumel hráčů. Lapil i tečovaný míč od vlastního spoluhráče, který naštěstí mířil přesně do míst, kde stál. Jinak až tak práce neměl, s inkasovanou brankou nemohl dělat nic. Rezervu měl tentokrát při výkopech. Zdaleka nepropadl jako Vaclík v odvetě se Sevillou, ale několik míčů odevzdal lacino, což je proti takovému soupeři škoda. Ale celkově dobrý výkon.

Vladimír Coufal - 5 - S trochou nadsázky bych glosoval jeho vyjádření, že se Hazarda nebojí - on nakonec stačil Willian, aby z Vládi na začátku párkrát udělal kužel. :) Ale nemyslím to zle, to vyjádření bylo v kontextu odpovědi v pořádku, nemůžete jít přeci do zápasu předem podělaní. A Cuf měl i smůlu, že hrál na jasně nejlepšího (než přišel stejně skvělý Hazard) hráče soupeře. Při jedné standardce ještě nezachytil náběh (tuším) Rudigera, který vracel míč na penaltu, kde už jsme akci zažehnali. Ve zbytku zápasu ale hrál Vláďa dobře. Makal a i se slušně zapojoval do kombinace na kraji hřiště. V součtu s těmi několika otevřenými okny v obraně dávám průměrnou známku.

Michael Ngadeu Ngadjui - 7 - Před zápasem jsem si říkal, že bych to postavil na 3 stopery. Počítal jsem, že bude hrát Kúdela a přišlo by mi jako hřích nechat sedět na lavičce jednoho z dvojice Ngadeu - Deli. Nakonec oba hráli, černý Petr zůstal na Ondru. Myslím, že zápas ukázal oprávněnost trenérova rozhodnutí. Oba stopeři byli výborní až skvělí a ukázali, že s přehledem mají na top ligu. Jistota vzadu, žádné nakopávání a kreativita směrem dopředu. Míša předvedl jen jedinou výraznější chybu, když podklouzl a Giroud mohl jít sám na branku. V těsné situace mu byl nejspíše chybně odmáván ofsajd.

Simon Deli - 8 - Ngadeu byl včera výborný, Deli byl však ještě o fous lepší! Vzadu hrál s přehledem, snad bez jediné větší chyby. Nebál se vyvážet míče dopředu a v rozehrávce byl na své poměry (které samy o sobě nejsou vůbec špatné) nadstandardní. Jako bonus navíc jednou krásně poslal Girouda zasekávačkou na párek. :) Na začátku zápasu se také dokázal prosadit k nebezpečné hlavičce v soupeřově vápně. Jen škoda, že míč nebyl o decimetr, dva kratší, aby ho Simon zvládl umístit na branku.

Jan Bořil - 7 - Na jaře je ve špičkové formě a blíží se svému maximu. Také proti Chelsea zastínil Coufala a vymazal Pedra. Na druhou stranu je třeba přiznat, že Willian je trochu jiný šálek kávy než často kritizovaný Pedro. Každopádně Honza odbránil zápas velmi dobře a i byl cítit směrem dopředu. Ve druhé půli velmi pohotově zakončoval v nelehké a poněkud krkolomné pozici, proti jeho povedené střele ale ještě lépe zasáhl Kepa.

Lukáš Masopust - 7 - S nadsázkou doufám, že Masopusta nebude chtít Chelsea koupit, protože by pro ni byl - alespoň na základě včerejšího duelu - platnějším hráčem než na stejném postu Pedro. Masopustj předvedl běžecky skvělý výkon, navíc byl i z útočného tria (ještě Stoch a Olayinka) nejnebezpečnější a nejfotbalovější. Nebál se jít do kličky a dvakrát chyběl kousíček ke skutečné gólovce. Jednou vystihl jeho přihrávku mezi nohama Rudiger, podruhé po skvělém obhození Lukáš nešťastně uklouzl. Ale opět potvrdil fantastický vstup do angažmá ve Slavii. Snad i díky střídání pošetřil síly, aby mohl naplno provětrat Spartu.

Ibrahim Traoré - 8 - Skvělý byl Deli i Král, nejlepším slávistou zápasu byl ale fantastický Traoré! Přiznám se, že z jeho nasazení mívám obavy, protože člověk neví, co zrovna předvede. Na Spartě a v Bordeaux vyhořel, naopak proti Genku a Seville zazářil. A svou jarní evropskou jízdu naštěstí Ibrahim potvrdil i proti Chelsea! Od začátku byl v centru dění, nebál se hrát a tvořil naši rozehrávku, i když třeba dostal těžší míč. Kolikrát byl pod tlakem a já se bál, že ztratí míč v kritickém prostoru, on ale vždy situaci ustál a elegantně rozehrál. Navíc se procpal i do velmi zajímavého zakončení, kdy donutil Kepu k dobrému zákroku. Je až k neuvěření, že před pár lety hrál 2. ligu a nyní po třicítce dokáže obstát proti světové špičce.

Alex Král - 8 - Traoré byl ve středu hřiště vynikající a skvělou práci Slavie v srdci pole podtrhl i Král (a Ševčík), který byl taktéž výborný. Alex v zápase ukázal skvělou pohyblivost, kvalitní obranu a nebojácnou a na primárně defenzivního hráče i velmi kvalitní rozehrávku a podporu útoku.  V několika momentech tomu chybělo třeba o ždibíček lepší zpracování, aby mohl odcentrovat ze strany do vápna, ale to jsou jen drobnosti na jinak velkém výkonu vzhledem k věku hráče (samozřejmě myšleno v současných českých reáliích, protože ve světě umí udělat ještě mnohem větší díru do světa i náctiletí).

Petr Ševčík - 7 - Trochu překvapivá volba v základní sestavě. Ševčíkův výkon a průběh zápasu dal ale jednoznačně za pravdu tomuto rozhodnutí trenéra Trpišovského. I když rozehranější duo Traoré - Král bylo o ždibíček lepší, tak i Petr předvedl hodně vysoký nadstandard. Se skvělou pohyblivostí a pracovitostí se již opakuji, ale činím tak s radostí. A i po fotbalové stránce nebyl Ševčík vůbec špatný. Věřím, že dobrým výkonem proti Chelsea položil pevný základní kámen své formě pro klíčový závěr sezony, v němž prostor jistě dostane.

Miroslav Stoch - 6 - Při výborném výkonu Slavie patřil k těm několika hráčům, kterým zápas až tak skvěle nesedl, i tak ale Miňo předvedl mírně nadstandardní výkon. Byl namotivovaný a příkladně běhal. Směrem dopředu nebyl až tak nápadný, jak u něj bývá zvykem. Ke střele se nedostal, své si ale odehrál. Dobrým centrem třeba na začátku zápasu našel Deliho. Jednou propadl při bránění Williana, když zaskakoval za Coufala. Ale těžko se dalo čekat, že proti tomuto špičkovému hráči Stoch uspěje v roli psa obranáře.

Peter Olayinka - 5 - Rozporuplný výkon. V zápase měl hodně světlých momentů, kdy příkladně běhal. Možná se to zdá jako samozřejmost, ale málokdo v lize má takovou fyzičku jako Olayinka a pro obranu soupeře je to hodně nepříjmené, zvlášť když stejně výborně napadá Masopust. Peter měl i několik dobrých akcí na straně hřiště a byl aktivní. Bohužel měl ale i hodně negativních momentů. Když už se dobře uvolnil, tak nedal dobrý centr. Také měl pár naivních ztrát, z nichž myslím jedna až dvě byly hodně nebezpečné.

Jaromír Zmrhal - 6 - Do zápasu se typologicky hodil a jako střídající hráč nezklamal. Podpořil naše neúnavné napadání, jednou nabíhal do velmi dobré šance, ale Traoré se rozhodl pro střelu. Rohové kopy rozehrával jakž takž, Stoch v tomto směru včera také lepší nebyl.

Josef Hušbauer - 4 - Jediné lehce podprůměrné hodnocení je pro Pepu trochu kruté, ale co se dá dělat. Olayinka měl sice takové ztráty alespoň dvě a ani v Pepově případě to nebylo na první pohled fatální zaváhání. Zbytečná chyba to ale byla a nakonec jsme za ni zaplatili daň nejvyšší - tedy gól v naší síti. Dokonáno to bylo tím, že Alonso se prosmýkl při náběhu právě mezi Hušbauerem, který ho nezachytil, a Coufalem. Vyjma toho momentu Pepa nehrál během omezeného pobytu na hřišti špatně. Třeba dobře centroval před šancí Bořila. Ani si nemyslím, že jeho nasazení do zápasu bylo chybou. Proti unavenějšímu soupeři už pohybově stačil a snaha trenéra strhnout zápas na naší stranu postavením šikovného hráče byla podle mě správná. Byť nakonec tou nešťastnou ztrátou nevyšla.

Mick van Buren není hodnocen, protože hrál příliš krátce.

čtvrtfinále - Čtvrtek 11. 04. 2019 21:00

Evropská liga, 2018/2019
0 - 1
0 - 0
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

Chelsea F.C.
Chelsea F.C.

86. Alonso

Komentáře (256)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  dauby     před 2 lety 12.04.2019 13:29 |  
  3 3

  Podle mě nejlepší slávisté byli Masopust a Král. Masopust má neuvěřitelnou kondici, to se jen tak nevidí. Traoré měl skvělé momenty, ale občas jsem docela trnul, co vyrobí, hraje riskantně. Za mě Masopust, Král a Deli 8.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Crispo     před 2 lety 12.04.2019 14:12 |  
   7 0

   Buďto hraje riskantně a nebo se od Deliho naučil, že je dobré věřit svým schopnostem. V Lize Mistrů i v Anglii takhle hráči hrají, když na to mají. Ibrahim už to ukázal moc často na to, aby to byla náhoda a štěstí. Kdyby Hazard neprohodil Krále jesličkama, tak jdeme do brejku, třeba dáme gól a budeme říkat, že Hazard hraje moc riskantně?

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    dauby     před 2 lety 12.04.2019 14:21 |  
    0 3

    Možná máš pravdu. Ale Deli hrál mnohem jistěji než Traoré, u tho jsem se nebál.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Crispo     před 2 lety 12.04.2019 15:41 |  
     3 0

     Já tam rozdíl neviděl. Tep jsem měl nahoře pokaždé, když byl s míčem u našeho vápna kdokoli z našich hráčů :-) Chybu může udělat každý, a u Traorého jsem neměl větší obavy než u ostatních. Možná u tebe hraje roli to, jak se rozmazávalo, když zavinil gól proti Bolce doma, ale od té doby se hodně ponaučil.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Edenjejenjeden     před 2 lety 12.04.2019 14:26 |  
    7 0

    Ale on to už musí mít i hráč v sobě,v tom se třeba Ibra liší od většiny českých hráčů,kteří by v podobných situacích jen nakopli míč dopředu.A docela by mě zajímalo,jak by vypadala kariera Traorého,kdyby se mu od mládí věnovali kvalitní trenéři,jako ve Slavii.Ale ono to může mít i pro nás nesporné výhody,tím,že se do vrcholového fotbalu dostal poměrně pozdě,tak jeho kariera může ještě trvat hodně dlouho,s fyzičkou evidentně problémy nemá...

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Jachym     před 2 lety 12.04.2019 14:37 |  
   6 2

   Masopust nedělá svému jménu, které má ve světovém fotbale velmi dobrý zvuk, v žádném případě ostudu. Většina čekala po zimních příchodech Masopusta a Ševčíka do Slavie asi více od druhého jmenovaného, který také při představování na tiskovce působil oproti spíše zakřiknutému Lukášovi mnohem sebejistěji... Ale Masopust chytil svou šanci za pačesy Alexe Krále, třetí zimní posily z tuzemska...:-) Mimochodem, ten se po včerejším zápase konečně setkal s Davidem Luizem, brazilským Alexem Králem... https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/361855/jako-vejce-vejci-kral-potkal-dvojce-z-chelsea-na-cem-se-domluvili.html

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:47 |  
    9 2

    Já toho Masopusta začínám neskutečně "žrát". Jestli se to nějak nezadrhne, brzy začne v mém osobním žebříčku oblíbenosti atakovat 3. příčku. První dvě, Ngadeu a Stoch, jsou zatím nedotknutelné.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 16:48 |  
     3 0

     a co Milan vole? jo už rozumím, toho jsi z žebříčku vyjmul pro nedostižnost....

 2. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Gillan     před 2 lety 12.04.2019 13:29 |  
  2 28

  Bořil 7???????Sorry,ale neměl bys ta hodnocení dělat ty.Bořil 7 a Stoch úplně k ničemu 6.Mám dojem, že fotbalu absolutn+ě nerozumíš a neměl bys ta hodnocení dělat ty.Bořil za mě jasná 10, protože Pedro si přes něj ani nekopl a byl skvělej i dopředu.I přesto, že mu gólman tu ránu lapil a gól nedal, byl s Ngadeem nejlepší na hřišti.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Gillan     před 2 lety 12.04.2019 13:30 |  
   2 21

   Maspoust taky 7, fakt to už nepiš, to nemá smysl.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Alanor (admin)     před 2 lety 12.04.2019 13:36 |  
   22 0

   Drtivou kritiku s asi deseti otazníky v řadě od diskutéra tvé pověsti beru jako potvrzení toho, že to hodnocení nedělám špatně. Takže díky! :)

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Gillan     před 2 lety 12.04.2019 13:45 |  
    1 26

    Mě neurazíš, oni ti to brzy vysvětlí to ostatní.Ty to fakt nedělej, tvá hodnocení jsou snůška nesmyslů a hodnocení v drtivé většině neodpovídá.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     japhy     před 2 lety 12.04.2019 14:10 |  
     17 1

     Celej ty. Urážíš, dehonestuješ, po slušné odpovědi si stěžuješ na urážky a urážíš a dehonestuješ dál.
     Kde jsem to jen viděl?

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Divizni (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:17 |  
     12 0

     Gillane, mě také se.., že jsme rupli, ale ty jsi se fakt zbláznil!

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:53 |  
     17 1

     Perfekt, jeden je v pr..., osobně mám ještě pár kandidátů na redku, uvidíme, jak dlouho to vydržej. :)

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     pehacko     před 2 lety 12.04.2019 17:17 |  
     7 1

     dam opravdu hodne penez za zaznam webove kamery na ozzyho oblicej pri zjisteni, ze ma redku... to by byl hit internetu a byl bych milionar!

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Edenjejenjeden     před 2 lety 12.04.2019 14:18 |  
    10 1

    Alanore,možná bych dal Ibrovi 9,a MNN 8,ale to jsou maličkosti,rozhodně dělej hodnocení dál, a tím ........ se nenech rozhodit

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:28 |  
    13 2

    Mně se teda tvé známky zdají zbytečně nízké, vzhledem k tomu kdo byl naším soupeřem, ale respektuju, že to každý může vidět jinak. Rozhodně se nenech znechutit.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 20:43 |  
    0 1

    Alanore, opět bych minimálně bod přidal všem (já hodnotil samozřejmě vysoko 8-10)

    a opět si neodpustím klasické rýpnutí:

    cituji:

    "Při jedné standardce ještě nezachytil náběh (tuším) Rudigera"

    to bys měl vědět, ne tušit :)

    Díky za tvou práci!

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Eluin (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:43 |  
   4 1

   ???
   Nadávat si do sparťanů a do neobolševiků (nebo co to je). ...
   Nekdy by to chtělo trochu přemýšlet a neřešit své osobní frustrace.

 3. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Steevee     před 2 lety 12.04.2019 13:34 |  
  11 1

  Nevěřím svým očím, obecně souhlasím s hodnocením:-) Snad jenom na to, že jsme hráli vyrovnanou partii s Chelsea, bych si představoval plošně známky ještě o stupeň nahoru. A pětka pro Petera je podle mě hodně krutá. Pořád v pohybu, skvělý v presinku. A že si 1 na 1 nevodil miliardové hráče a něco poztrácel? To zase nevidím jako takovou tragédii. Ano, poztrácel. Ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Za mě lepší než alibistické hraní na údržbu.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Steevee     před 2 lety 12.04.2019 13:37 |  
   7 5

   Ještě dodatek, nevím o co byl včera Zmrhal, ale speciálně Stoch, lepší než Olayinka. Připadá mi, že to je takové hodnocení podléhající tomu, že Stoch je u nás uznávaná hvězda a Olayinku je moderní poslední týdny kritizovat. Za mě Stoch včera rozhodně horší.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Alanor (admin)     před 2 lety 12.04.2019 13:43 |  
    3 1

    Rád upřesním svůj pohled na věc. Stoch x Olayinka - za mě tam byl rozdíl právě v těch ztrátách. Olayinka tam měl jednu už na začátku zápasu, ta byla teda spíš smolná. Ve druhé půli už tam byla ale celkem výrazná chyba, kdy měl čas, celý tým běžel dopředu on dal ale hlavičku za hráče vyloženě do brejku Chelsea. To v takovém zápase může být smrtící, viz ten vítězný gól.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Steevee     před 2 lety 12.04.2019 13:55 |  
     2 3

     Děkuji za reakci. Poslední týdny jsem tady hodnocení hodně kritizoval, kdybys přidal nějaký dodatek ke svému "základnímu" pohledu, bylo by to pro člověka snazší k přijetí.
     Jinak s tímhle souhlasím. Ale pokud jde o rozpitvání těch dílčích ztrát, tak realitou zůstává, že gól z toho být mohl (stejně jako z dalších padesáti zadrbání balónu v průběhu zápasu), ale prostě nebyl. Vznikl ze ztráty Hušbauera, který na to pro jistotu dal ještě razítko o pár vteřin později nezájmem o bránění na malém vápně. Stoch hodně chtěl, ale jeho výkon bych přirovnal k tomu ze zápasu proti Slovensku. Za mě skoro totožný. Hodně chtění, výsledek pochybný. Takže rozdíl bodu mezi Hušbauerem a Olayinkou je za mě málo, rozdíl bodu mezi Olayinkou a Stochem je moc.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Virgil1956     před 2 lety 12.04.2019 13:56 |  
     5 1

     Primárně je to jen o tom, že jsme u Stocha zvyklí na lepší výkony. Anglický tisk ho označil za našeho top hráče, který "tahal za nitky" a řídil celou hru Slavie. Jestli se v odvetě trefí Miňo do svého top výkonu, tak budou čubrnět :) Možná jsme někdy na své hráče až příliš přísní...

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      Steevee     před 2 lety 12.04.2019 13:58 |  
      2 3

      No v tomhle případě si myslím, že naopak angláni byli na svého ex hráče příliš mírní:-) Stoch měl reálně k našemu včerejšímu lídrovi hodně daleko.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Dr. Fe1     před 2 lety 12.04.2019 14:32 |  
    2 10

    Olayinkovi to dost odskakovalo. Dobré akce střídal se zbytečnými minelami. proto asi horší hodnocení.

 4. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  lassiter     před 2 lety 12.04.2019 13:41 |  
  14 1

  Velmi se mi líbil Traoré, jeden z jeho nejlepších výkonů u nás, možná vůbec nejlepší, skvělé hrál i Král (mimochodem jejich známky ve sportu jsou 6 Traoré a Král dokonce 5..., absurdní). Jinak skvělý týmový výkon, prostě paráda.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   o-cab     před 2 lety 12.04.2019 13:45 |  
   12 1

   u isportu jsem se nejdriv smal, ale pak jsem jim chtel zapalit redakci. kdyby takoveho vykonu nejakou nahodou dosahla bida byt proti napriklad Slovacku tak vidime prumernou znamku o 2 stupne vyssi. zebraci uplni

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    nobiczek (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:16 |  
    8 1

    Taky jsem si četl to hodnocení na isportu a nechápal jsem. Tak my hrajeme vyrovnaný zápas s Chelsea, velkou část zápasu je přehráváme, a to prosím i kombinačně, ne tak, jak je u českých klubů proti silnějším evropským klubům zpravidla obvyklé (autobus a nákopy, v lepším případě protiútoky). Ale ve sportu máme známky, jak kdybychom remizovali s Boleslaví..

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Travinho     před 2 lety 12.04.2019 14:23 |  
   0 8

   Zase bych to bral v kontextu zápasu. Přeci jen tam hodnotili zápas čtvrtfinále EL a pokud tam naší hráči dostanou od 5 po 7, tak je to dobré vysvědčení. Vzhledem k tomu, že hodnotí i Chelsea, tak je dle mě zákonité, že musí hodnotit v kontextu toho jaké je to utkání a ne toho, jaký tým hodnotí.

 5. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  o-cab     před 2 lety 12.04.2019 13:43 |  
  4 10

  predevsim chci rici, ze jsem stale nadseny a pysny. k hodnoceni:

  1) Coufal a MNN za me rozhodne vyssi znamky, a to mozna oba i o 2 stupne
  2) Kral sice za defenzivni cinnost 8 souhlas, nicmene kde je vypichnuti nekolika zcela zbytecnych/nebezpecnych ztrat? nemyslim to nijak ve zlem, on je casem delat nebude a potencial ma obrovsky, ale rozhodne jeho vykon bez vaznych chyb nebyl
  3) do vcerejska jsem si myslel, ze Husbauera bude dobre si nechat jeste na ligu, ale po vcerejsku si to prestavam myslet. samozrejme Boss tu bude operovat statistikami produktivity, ale vzdyt on se pohyboval jak kdyby uz mel v nohach tech 74 minut co nehral a jeho zcela rezignovana reakce po golu jenom dokresluje jeho (podle me) problematicke vyrovnavani se se zaslouzenou ztratou mista v nasi nejlepsi jedenactce
  4) moc se tesim na Jusufa, nejaky dynamicky bijec nam tam vcera v urcitych fazich chybel, Olayinka ani Masicko, jakkoli jsou vyborni v ofenzive obecne, na to nahradit poradny hrot nejsou staveni
  5) jelikoz jsme po lete minus Suk a Husbauer proste nema budoucnost u nas, tak bude zcela zasadni privest minimalne jednoho top stredniho zaloznika. Baluta uz neverim, ze to zlomi

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 16:44 |  
   1 3

   1) souhlas
   2) souhlas, doplním, byl jsem vyloženě vyděšenej z toho jak zahraje, protože u něj je podle mě to množství chyb značné, respektuju že kdo nic nedělá, nic nezkazí, a věřím že on se z chyb dokáže poučit, že chybama roste, ale zrovna včera před zápasem, už na stadionu, jsem si říkal, jestli se na ten jeho vzestup nejde až moc rychle, ale včera mě překvapil. Ano, opět dělal chyby, ale přišlo mi že tam byl znatelnej pokrok
   3) nesouhlasím, nechal bych to na Jindrovi, podle mě abychom dokázali tohle posoudit, tak nám z potřebnejch 1000 informací 995 chybí
   4) nesouhlasím, konkrétně včerejšek nebyl zápas kde by se dal využít hráč způsobem jaký jsi uvedl
   5) máš dojem že to včera bez Suka nešlo? mnohem víc mě děsí jak budeme dříve či později nahrazovat Djanga se Simonem

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    o-cab     před 2 lety 12.04.2019 17:44 |  
    0 1

    díky za reakci

    ad 3) to jistě, i kdybych měl tu u příležitost tak v něčem takovém bych si nedovolil radit natožpak rozhodovat, pouze předstírám svůj pocit
    ad 4) jo, často tam prostě nebyl nikdo vepředu, neříkám celý zápas a většinou to bylo kvůli předchozí defenzivní činnosti ale xkrat nebylo ani na koho dát centr když jsme tu příležitost měli (musel tam chodit např Coufal)
    ad 5) nejde ani tak o toho konkrétního hráče ale bude prostě chybět kvalitní hráč do počtu, na tři soutěže jich bude kriticky málo kdyby se někdo zranil

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 18:01 |  
     0 0

     3) a tak to zas já kdybych mohl, já bych Jindrovi poradil rád :-)

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 23:13 |  
     2 2

     AD bod 3): Kamaráde, to není žádný pocit, to je objektivní fakt. Teď jsem to shlédnul, abych se podíval jenom na to, co tam Hušbauer za těch 20 minut udělal. Dole to je vypsaný akce po akci, kdy se alespoň přiblížil k míči. Je to smutný, ale nezbývá z toho než konstatovat, že jsme prohráli jen a jen kvůli němu. Což by se dalo omluvit, kdyby tam nechal všechno. Ale on tam naopak nenechal nic. Je mi z toho smutno a jsem nasranej. Dal dva krásný góly Dukle, která pro nás ale není žádný soupeř.

     Teď mu dávám šanci odčinit tuhle sračku s Chelsea v debry. Ale přesto doufám, že v létě půjde a Trpiš bude sázet na hráče, který si vybral sám a který mu jdou do toho Liverpoolskýho geggenpressu.

 6. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  VanDel     před 2 lety 12.04.2019 13:45 |  
  11 3

  Napíšu to jednoduše a stručně - tyhle známky mi připadají, jako kdyby autor hodnotil povedený zápas proti Plzni a ne proti Chelsea.......

 7. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  japhy     před 2 lety 12.04.2019 14:04 |  
  10 1

  Tak nějak jsem žil v přesvědčení, že "naše" známkování kopíruje to ze Sportu. 6=dobrý, 7=velmi dobrý, 8=výborný...
  A o MNN napíšeš, že byl výborný až skvělý a chudák dostane 7.
  Jinak jsem byl ohromen naší snahou vykombinovat se i ze složitějších situací a často se nám to i dařilo. Škoda, že u vápna už to bylo horší. Stejně tak jsem valil oči, když měl jejich brankář poprvý rozehrávat a my nalezlí vepředu a Hej, Kepo, tak se ukaž :) Navíc to rozhodně nebylo naposled.
  Pepa - no, podělal to. Roli tu ale určo nehrála žádná malá snaha, rychlost pohybu nebo výbušnost. Jeho ztráta, návrat, Alonsa se chytil, 9 hráčů jsme měli za míčem. Pak ho ale zradila rychlost myšlení dozadu, def. návyky. Podle mě se v nevhodném místě objevil nejhorší možný hráč z těch, co byli na place. Srovnatelně blbě by to zahráli ještě možná Stoch a Baluta.
  A rád bych případné hejtry upozornil na případ jednoho veleslavného týmu, kterýmu nebylo nic dost dobrý, začali si stavět mužstvo na Evropu a následně zjistili, že liga je liga. A že kupodivu jen z ní se do té Evropy dá dostat.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   o-cab     před 2 lety 12.04.2019 14:08 |  
   1 9

   ano a dopracovali se k tomu, ze jejich muzstvo nemelo ani na ligu natozpak na Evropu. nas tym ma na oboji a v Evrope je bez nej proste jednoznacne silnejsi. troufam si tvrdit, ze hrat vsechny zapasy Husbauer, tak nyni nejsme ve ctvrtfinale, protoze bychom hrali vzhledem k nasi evropske taktice o deseti.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 14:55 |  
    6 2

    A taky je možné, že kdyby Hušbauer nehrál v podzimních zápasech základní skupiny, tak bychom nebyli ani v play off - podobně jako o rok dříve, kdy jej JŠ z důvodů rotace do EL neposílal... s čestnou výjimkou v Tel Avivu...

    celé je to o tom, že Pepa se nehodí do všech zápasů, ale pouze do takových, kde se předpokládá, že nebudeme soupeře honit po celém hřišti.... na Chelsea, nebo Valencii to opravdu není, ale proti Bordeaux i proti Petrohradu měl asistence na vítězný gól (a pořád moc nechybělo, aby jí měl i včera), v Petrohradu byl jedním z našich nejnebezpečnějších střelců.... a doma proti Kodani sakra chyběl (karty)...

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     o-cab     před 2 lety 12.04.2019 15:02 |  
     0 3

     s tim se da souhlasit, nicmene pravda zustava takova, ze na silnejsi soupere dynamicky nestaci a my mame ambice hrat pouze proti takovym v LM ci na jare v EL. ne ze bych byl nejaky vysazeny na LM, osobne me vic bavi a ke Slavii sedi EL, ale uz je slusna pravdepodobnost, ze pristi sezonu ji hrat budeme

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:11 |  
      8 1

      Ale pořád budeme potkávat i kluby jako je Kodaň, nebo Petrohrad... i ten Genk doma ... Pepa je prostě jedna z figur, kterou trenér má k dispozici.... a ta figura má kladné i záporné vlastnosti a je jenom na trenérovi, jak jí použije...

      On zaslouženě nebyl v sestavě proti Valencii a Chelsea... ale stejně zaslouženě byl v sestavě třeba v Petrohradu, nebo proti Kyjevu, což také nejsou žádná ořezávátka...

      Takže bych úplně nesouhlasil s tím, že vypadl ze sestavy....
      Řekl bych, že vypadl ze sestavy na zápasy, v nichž trenér usoudil, že jeho kreativita a střela nevyváží jeho menší výbušnost.... Ale budou (i v Evropě - hlavně v základních skupinách) zápasy v nichž zase třeba Ševčíkova, Traorého, či Králova rychlost nevyváží jejich slabší střeleckou produktivitu a bude oprávněně v sestavě Pepa... a takových zápasů bude hafo i v lize...

      • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

       o-cab     před 2 lety 12.04.2019 15:18 |  
       0 3

       s tim souhlasim. ted bude otazka, jak to ten hrac ponese, a mne neprijde, ze by to nesl uplne dobre, coz je otazka, zda neni dlouhodobe problem pro kabinu. i kdyby odesel jenom Suk, tak tu posilu do stredu potrebujeme, protoze staci jedno zraneni navic (nepocitam Hromadu) a jsme v ramci tri soutezi lidove receno v prdeli. vyhodou je, ze po teto sezone k nam jako do prestupni stanice budou mozna chtit i dost talentovany hraci

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:22 |  
        11 2

        Docela by mě zajímalo, co si myslí Trézeguet... jestli jako kouká v TV, jak hrajeme s Chelsea a volá šéfovi egyptského fotbalového svazu, jestli by to přece jenom nebylo lepší, než si v turecký lize dvakrát ročně střihnout Galatasaray a Fenerbahce...

        Jenom tak mimochodem, Kasimpasa je šestá, na poháry ztrácí devět bodů... a na sestupové místo má náskok deset bodů...

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:39 |  
        1 1

        ještě bych dodal: Já si myslím, že to nese v pohodě.... Pocit, že to tak není podle mého názoru vznikl loni na podzim, kdy EL nehrál kvůli rotaci Jardy Šilhavého a tak si posteskl do novin, že by raději neodpočíval na ligu, ale hrál i v EL...

        Ale to byla trochu jiná situace - tam nebyl v sestavě proto, že liga (z níž šel mistr přímo do LM) měla prioritu a on viděl, že El hrají horší hráči, zatímco on je šetřen na ligu...
        Teď je to čistě z taktických důvodů, to se kouše mnohem snáze... :-)

        Ale to je jenom můj názor, nejsem uvnitř kabiny...

        • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

         o-cab     před 2 lety 12.04.2019 16:14 |  
         1 5

         tehdy jsem to bral jako amaterstvi (at uz Silhaveho ci tech, co privedli stare posily) na ktere doplaceni vsichni. tentokrat je to jine v tom, ze z hrace, bez ktereho si to nikdo nedokazal jeste v lednu predstavit, je najednou nekdo, kdo na nejvetsi zapasy nestaci a hraje misto nej bud 20ilety junior nebo hrac naopak starsi, co jeste nedavno hral druhou ligu. pokud to nenese dobre, coz podle me tedy tak je, tak to je uplne prirozena reakce. ja ale jiz od toho Genku vnimam, jak neslavi goly atd. a podle me to nemuze byt pro kabinu moc dobry. tot muj nazor

         • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

          kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 16:42 |  
          3 1

          Na to už jsem ti posílal jeho reakci na gól do sítě Příbrami, kterou tedy oslavoval mohutně... a podobně si pamatuji, že on stejně góly nikdy moc neslavil... Po ráně do sítě Opavy jenom roztáhl ruce, když se trefil proti Macabi Tel-Aviv tak se zase jenom podrbal na hlavě...

          Přijde mi, že pokud jde o góly tak slaví jenom ty opravdu důležité a není to v jeho chování žádná změna....

          Zvýšení na 3:0, 4:0 prostě bere jako rutinu...

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 22:08 |  
        0 0

        cituji:

        " vyhodou je, ze po teto sezone k nam jako do prestupni stanice budou mozna chtit i dost talentovany hraci"

        naprostý souhlas

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 22:05 |  
      0 0

      cituji:

      "ne ze bych byl nejaky vysazeny na LM, osobne me vic bavi a ke Slavii sedi EL, ale uz je slusna pravdepodobnost, ze pristi sezonu ji hrat budeme"

      naprostý souhlas

 8. Yh     před 2 lety 12.04.2019 14:13 |  
  4 1

  Tentokrát s hodnocením nesouhlasím, dal bych všem aspoň o 2 stupně víc.

  • Re: ▪

   Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:24 |  
   5 5

   Já dal všem 10, jenom Zmrhalovi 9 (hrál málo) a Hušbíkovi si nepamatuju, ale asi 10.

   • Re: ▪

    kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 14:25 |  
    7 2

    Obecně hodnotit Hušbyho za 16 minut mi nepřijde fér...

    • Re: ▪

     Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:31 |  
     7 2

     To máš asi pravdu, ale já ho chtěl podpořit, když mu tu hodně lidí spílá.

     • Re: ▪

      kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 14:37 |  
      7 4

      Já pro něj mám pochopení.... obecně tyhle zápasy nebudou úplně pro něj. On je k nezaplacení, když máme tlak, soupeř má zaparkovaný autobus a potřebujeme něco vymyslet... Tohle bylo takové nahoru-dolů v šíleném tempu, on tam vlezl jako střídající nerozpumpovaný, snažil se tomu tempu přizpůsobit, což přesně vede k tomu, že po dvanácti minutách jsi groggy... a po dalších pěti bys to rozdýchal a šlo by to.... on během pěti minut měl centr, který mohl být - podobně jako proti Liberci - gólový ... a pak právě po těch dvanácti minutách ztratil balón a hned je tu obětní beránek...

      • Re: ▪

       Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:43 |  
       8 0

       Já naprosto chápu, proč ho tam JIndřich poslal. Kvůli nějakému centru (Který se mu povedl) nebo standardce. JiT prostě chtěl vyhrát a tak zariskoval i s tím vědomím, že Hušbík není běžec a holt to nevyšlo a prohráli jsme.

       • Re: ▪

        kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 14:46 |  
        14 2

        To se mi taky líbilo.... nějaký "protřelý stratég" by tam poslal Kúdelu do středu hřiště a Frydrycha za Olayinku na kraj zálohy... a potom se prsil, že doma ubránil s Chelsea remízu... zatímco Jindra ten prostě šel za výhrou :-)

        • Re: ▪

         Gino     před 2 lety 12.04.2019 15:54 |  
         2 1

         Jo, to bych byl přesně já, protože účel světí prostředky a za deset minut bránění bych se fakt nestyděl poté, co jsme 80 minut předváděli ;-)

         • Re: ▪

          kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:59 |  
          2 2

          Jenomže by se taky mohlo stát, že bychom za deset minut "parkování autobusu" dostali góly dva a veškerý dobrý dojem by šel do háje... Ne nadarmo se říká že nejlepší obranou je útok :-)

          • Re: ▪

           Gino     před 2 lety 12.04.2019 16:02 |  
           0 0

           Sanozřejmě. Netvrdím, že bychom tu plichtu udolali. Třeba bychom stejně prohráli a třeba i o dva, ale to už se nikdy nedozvíme :-)

           • Re: ▪

            kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 16:03 |  
            6 0

            Jako upřímně řečeno, kdybych to trénoval já, tak taky budu opatrnější... Ale mě se to na Trpišovi líbí :-)

   • Re: ▪

    Gino     před 2 lety 12.04.2019 15:54 |  
    0 0

    Jak jsi to dokázal? Mě to Hušbauera ani nenabízí...

    • Re: ▪

     Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 16:26 |  
     1 0

     Mně asi taky ne, proto si to nepamatuju. :-)

    • Re: ▪

     kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 16:44 |  
     1 0

     Hušbauera to nenabízí, protože hrál krátce... proto mi přijde poněkud nefér hodnotit i jeho a to i co se týče i-Spartu...

     • Re: ▪

      Gino     před 2 lety 12.04.2019 16:49 |  
      3 0

      Souhlasím, to je od Alanora trochu podpásovka.

  • Re: ▪

   Dr. Fe1     před 2 lety 12.04.2019 14:39 |  
   8 8

   Souhlasím, že to hodnocení je opravdu až absurdně nízké. Jako kdybychom hráli standardní ligový zápas a podali v něm průměrný výkon a ne zápas s jedním ze světových TOP týmů (s asi 20 násobnou cenou kádru, než máme my) se kterým jsme přitom odehráli vyrovnanou partii.

   U kohokoliv mi známky 5 nebo 6, u Hušbyho dokonce 4, připadají jako špatný vtip.

 9. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  witty13     před 2 lety 12.04.2019 14:37 |  
  3 7

  Taky pridam svuj pohled na vec. Me ze zacatku prekvapila sestava, a ackoli si myslim, ze mohli hrat jini, spatne zvolena nebyla, a urcite nelze trenera kritizovat.

  Kolar - za 6,5, co mel chytit chytil, rozehravka prumerna.

  Coufal - 7, za me aktivni, dobry vykon, bez vetsich mezer. Inkasovany gol jde dle meho spise na Husbauera

  Deli - 8,5 souhlasim s alanorem

  Ngadeu- 7,5

  Boril 8, vyborny v obrane, dopredu lepsi nez Coufal

  Kral 7,5 - jisty na mici, dozadu perfektni , chut hnat to dopredu. Roste hodne vysoko

  Traore, 9, nejlepsi na hristi, skoda ze nedal z te strely gol.

  Sevcik 6,5 - pro me nejslabsi, vetsinu zapasu neviditelny, ale krome jedne chyby v prvni puli pomktere mela Chelsea sanci a roh (po kterem nasledoval vyborny Kolaruv zakrok) byl jisty, do budoucna musi na Slavii predvadet vice.

  Stoch 7, prvni polocas byl u vseho, ve druhem se vytratil, ale bez nej bychom v prvni puli byli polovocni, a i to jak se vytratil byl jeden z duvodu “upadku” nasi hry.

  Olayinka - 7, za me dobry vykon, spoustu micu podrzel, i kdyz mohl byt efektivnejsi. Celkove jsem mel ale pozitivni pocity z jeho vystoupeni

  Masopust 8, jeden z nejlepsich. Ukazal ze by s prehledem mohl hrat lepsi nez ceskou ligu. Prestup do Slavie mu vzil novou krev do zil a zacina ukazovat svuj potencil z pred nekolika let kdy vtrhl do ligy jak uragan.

  Zmrhal - 7, snazil se, jako jediny ze stridajicich stihl chytnout tempo utkani, ale jeho rohy byly tragicke.

  Husbauer 6, bohuzel gol jde za nim, ale ukazal za tu chvili dost kreativity aby si u me rekl o misto v zakladu na Stamford Bridge, kde by mel rozdavat balony dopredu (idelne Zmrhymu a Masopustovi)

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Qope     před 2 lety 12.04.2019 15:10 |  
   3 0

   když prohodíš známku Stocha a Ševčíka tak budu souhlasit ...

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 22:17 |  
   0 0

   díky za tvé hodnocení!

 10. Sla - Chel

  Eluin (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:45 |  
  2 0

  Já jsem tedy byl v hodnocení o poznání k hráčům vstřícnější, ale 10 jsem tedy nedal :). To si nechávám na odvetu do Anglie.

  • Re: Sla - Chel

   Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 14:49 |  
   7 0

   Až tam vyhrajeme, tak si tu udělám nejméně další dva účty a všichni (i Hušbík) budou mít ode mě za 30! :-)

 11. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  DF007     před 2 lety 12.04.2019 14:52 |  
  9 0

  Velmi výstižné textové ohodnocení zápasu i jednotlivců. Bodově bych se přiklonil asi k mírnému přidání. Zejména Honza Bořil by si tu 8 (minimálně zasloužil). Jinak jsem velmi rád, že naši kluci se ze soupeře nepodělali a chtěli hrát fotbal. Také jsme mohli zalézt a čekat, co s námi Chelsea udělá. Takto to bylo pro diváky mnohem zajímavější.
  Škoda výsledku, ale myslím, že se tady projevili ty cenovky hráčů. Ty se ukazují zejména na obou koncích hřiště. Pokud budeme brát defenzivu, tak my jsme se jedné chyby nevyvarovali a soupeř ji hned potrestal. Naopak naši hráči nedokázali využít drobných chybiček soupeře (Deliho hlavička, Traorého průnik a Bořilova střela). Těch pološancí jsme si vytvořili více, ale bohužel ta finální fáze vyžadují ještě kvalitativní nadstavbu a tam byla Chelsea o ten jeden gól lepší nebo pohotovější.
  Doufám, že každý další zápas v EL naše kluky posouvá o kus dál a třeba hned za týden se zde budeme rozplývat nad nějakou senzací, protože to naopak budeme my, kdo prokáže o něco pohotovější koncovku než náš soupeř.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   belmis (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 15:10 |  
   11 0

   Šance to byly všechny tři, ale ta na první pohled nenápadná hlavička Deliho ze začátku zápasu úplně největší.

 12. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  bramburek (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 15:21 |  
  11 0

  Tady nezáleží na výsledku, tohle je individuální hodnocení jednotlivých hráčů... a ty výkony proti TOP týmu jako je Chelsea byly velmi nadstandardní, a u některých vynikající až skvělé... tohle je známkování jak po lehce nadprůměrným výkonu... všici by si za včerejšek zasloužili aspoň o bodíček víc...

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   kjandourek (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:25 |  
   5 1

   To je vždycky subjektivní pohled jednotlivce.... za tyhle body se žádné prémie neudělují, nikdo špatnou známkou o míst nepřijde, tak nechme Alanorovi jeho pohled na věc, od toho je právě diskuze, abychom tu rozebrali, kdo jak jednotlivé výkony viděl :-)

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   YuckFou     před 2 lety 12.04.2019 15:27 |  
   1 1

   Přesně. Jako dát Coufalovi a Peterovi menší známku než Zmrhalovi, který za celou dobu na hřišti prakticky nic nepředvedl, tak to je podle mě úlet, ale se zbytkem hodnocení víceméně souhlasím, jen bych klidně o ten bodík každému přidal. Z mého hodnocení vyšli nejhůře Zmrhal, Stoch a Kolář. Hušbauer a Mick nehodnoceni.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Alanor (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:29 |  
   1 6

   V hodnocení samozřejmě zohledňuji i výsledek. Bylo tomu tak vždy a bylo by divné, kdyby tomu mělo být jinak.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Gino     před 2 lety 12.04.2019 15:56 |  
    8 1

    To je ale špatně, protože prohrát 0:1 se Slováckem není to samé jako s Chelsea. Výkon byl totiž ve skutečnosti luxusní, obzvláště právě proti Chelsea.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Alanor (admin)     před 2 lety 12.04.2019 15:59 |  
     1 4

     Psal jsem někde, že je to to samé? Sílu soupeře samozřejmě také beru v potaz.

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      Gino     před 2 lety 12.04.2019 16:01 |  
      7 0

      Potom přijmi kritiku, že známky jsou zbytečně nízké ;-)

 13. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Ragnarok     před 2 lety 12.04.2019 15:43 |  
  17 0

  Bořil? To jako fakt? Podívejte se, co si s beky dělají ti hráči v PL, podívejte se, jak to zvládl Coufi na 2. straně a potom se zamyslete, zda Bořil nepodal výkon tak na 8-9. Byl naprosto dokonalý a působil na celém hřišti a několikrát uhasil krizovku i mimo svůj prostor. Bořil nasazuje všem těm, co už dva roky tvrdí, že na to nemá a je z kádru nejhorší (třeba pan Vetyška), klaunský nos. Bořil naopak nejvíce roste se zvyšující se náročností, přidává čím více nadstavby dopředu a je neskutečně přizpůsobivý. Se zlepšením Michala Frydrycha, který si začal více věřit a jeho výkony rostou, si myslím, že horší problém máme u alternace Zelím na levé straně, protože pak nám tam odpadá rychlost, důraz, zkušenost, defenziva i pokrytí prostoru, tj. skoro všechny aspekty beka.
  Bóřo, díky. Hraješ výborně.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   bongor     před 2 lety 12.04.2019 22:25 |  
   0 0

   Typickej příklad,jak každému z nás kolísá forma a tedy zákonitě i fotbalistovi.Coufal byl ještě nedávno o dost lepší než Bořa,dokonce někteří "experti"z něj nenápadně začali dělat Huba blahé paměti.A najednou je to zase obráceně a třeba za pár týdnů se to zase obrátí,prostě to je život.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Veta (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 23:29 |  
   1 1

   Můžeš mi připomenout, kde něco takového dva roky tvrdím? Neříkám, že jsem někdy nemohl říct něco o jeho technické nedokonalosti nebo zbytečných faulech, ale minimálně z posledního období si pamatuju, že ho spis chvalim (včetně zrovna toho, jak ubylo těch faulů). Určitě bych si uměl představit nalevo nějakého “Kadeřábka”, ale rozhodně na Borila nenasazuju, to dělám u Husbauera. ;)

 14. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Harvey     před 2 lety 12.04.2019 15:44 |  
  6 0

  Traoré je fotbalové dvojče Deliho, akorát hraje v záloze. Do odvety by se měl naučit anglicky frázi "Pocem, kam jdeš?", protože jí bude na Stamford Bridge asi hodně používat.

 15. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  JamesJapp     před 2 lety 12.04.2019 15:53 |  
  3 0

  Bořil hraje v EL naprosto suverénně, nejlepší výkon od něj byl asi v Kodani, ale včera k tomu neměl daleko.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Martin 58     před 2 lety 12.04.2019 17:25 |  
   8 0

   Já jsem z hodnocení poněkud na rozpacích. Viděl jsem utkání na stadionu a pak i v telce, podle které se to obvjektivně nedá hodnotit.
   Známky jsou, podle mě, nízké, neúměrné výkonu a kvalitě soupeře.
   Alanor píše fantastický Traore a pak buch, dá mu osmičku. Devítka je co, supeffantastický? Desítka nevídaně neskutečný.
   Pro mě Bořil za deset, devítkáři Traoré, Král, Deli, v závěsu Ševčík, Masopust a MNN.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    japoko     před 2 lety 13.04.2019 02:24 |  
    0 3

    A Husbaur za 11!

 16. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Kulajs     před 2 lety 12.04.2019 15:54 |  
  1 14

  Možná mne ukamenujete, ale podíval jsem se několikrát na obdržený gól a řekl bych, že Kepa by to měl, tak jako vyhmátl střelu Bořila, ačkoliv mu stínil spoluhráč, který se ještě mírně přikrčil, aby to hlavou netečoval. Ondra své chytil, ale ta troška navíc tam nebyla. A několik jeho výkopů do autu mne také naštvalo.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   JSat (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 15:55 |  
   7 0

   ano, Kepa je nejdražší brankář světa... jistý rozdíl v kvalitě tam asi bude...

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Jachym     před 2 lety 12.04.2019 16:02 |  
   12 0

   Když už nehrál Škoda a nemohlo tu tedy zaznít nic o tom, jak je za zenitem (v zápasovém Poločase říká, že se fyzicky cítí na 26...), tak se alespoň vrátilo osvědčené "nic navíc" o gólmanovi. Už mi to trochu chybělo...:-))

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    slaviator     před 2 lety 12.04.2019 16:30 |  
    3 0

    Nerika že se cítí na 26, ale že testy na jako ve 26...

    To podobný Cristiano Ronaldo. Věk není jen číslo ...

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Jachym     před 2 lety 12.04.2019 16:38 |  
     0 0

     No, Ronaldo je ještě někde úplně jinde. Ten, ač o rok starší než Škoďák, má podle testů dokonce výkonné tělo dvacetiletého mladíka...:-)

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Virgil1956     před 2 lety 12.04.2019 16:12 |  
   3 0

   Rozdíl tam byl, Bořilova střela z krkolomné pozice šla do dosahu gólmana a nebyla příliš prudká, to už nešlo líp trefit, kdežto Alonsova hlava ze stejné vzdálenosti šla k tyči a především byla velmi prudká.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   slaviator     před 2 lety 12.04.2019 16:29 |  
   6 0

   Kepa stal 35 milionů, Ondra 30. U prvního je to v eurech, u druhého v korunách. Myslíš že ale mezi nima je 28tinasobek rozdílu kvality?

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    biggris (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:53 |  
    0 0

    Kepa stal 80

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Edenjejenjeden     před 2 lety 12.04.2019 16:47 |  
   4 0

   Ale ta troška tam byla,zaregistroval jsi jeho reflexivní(skoro házenkářský) zákrok nohou ve druhém poločase?

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Martin 58     před 2 lety 12.04.2019 17:20 |  
   5 0

   A co měl jako navíc vystřihnout, když tam naše obrana víc nepustila??

 17. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Virgil1956     před 2 lety 12.04.2019 16:07 |  
  5 0

  Alanore, tvá hodnocení jsou sice subjektivní (jak jinak), ale většinou přesná a dobře vyargumentovaná. Samozřejmě, názory se vždycky budou různit, ale od toho je tu diskuze. Ta by ovšem neměla vyústit v osobní urážky nebo aby někdo dokonce chtěl rozhodovat, jestli jsi schopen taková hodnocení vůbec psát. Nenech se otrávit.

 18. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  iwanowicz     před 2 lety 12.04.2019 16:10 |  
  0 0

  Husbauer neni v nabidce hodnoceni? Aspon ja ho tam nemam.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Papol     před 2 lety 12.04.2019 16:13 |  
   0 0

   A vypadl i Zmrhal

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Papol     před 2 lety 12.04.2019 16:14 |  
    0 0

    Sorry, už ho tam mám.

 19. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  profesor     před 2 lety 12.04.2019 16:38 |  
  2 7

  Dobré odpoledne všem. Včerejší utkání byl nezapomenutelný zážitek. Jistě obdržený gól mrzí, ale přiznejme si Chelsia je někde jinde. A teď k hodnocení. Více méně souhlas akorát bych dal Zmrhalovi 4, ty jeho přihrávky a kopané rohy hrůza. Hušbauerovi bych dal 5 . Jeho nahrávky byly lepší než u Zmrhala.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   ColinSKS     před 2 lety 12.04.2019 19:01 |  
   0 4

   naprostý souhlas s mým pohledem

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   bongor     před 2 lety 12.04.2019 22:32 |  
   1 0

   Určitě je Chelsea "někde jinde",to jsem si taky všim,když jsme je několik minut nepustili ani za půlku.
   Jsou velmi dobří,ale Slavie za nimi naprosto nezaostala,Nemusíme ze sebe dělat nějaké chudáčky,už jsme na velmi dobré úrovni a jdeme pořád nahoru!

 20. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  gazza     před 2 lety 12.04.2019 16:53 |  
  3 2

  prakticky s hodnocenim souhlas .Pro me nejlepsi Traore ,Masopust,Boril vyborny ,Kral o Ngadeovi s Delim netreba mluvit to je proste jistota .Stoch byl nevyrazny .Co se tyce Olayinky fyzicka vyborna ,napadani a behani to by mela byt samozrejmost.Dopredu zase zadr..l nadejne brejkove situace .Zatim me nepresvedcil a to mel tech prilezitosti jiz hodne .

 21. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 17:44 |  
  8 0

  možná nejhezčí zážitek ze zápasu pro mně osobně bylo jak ke konci Alex Král běžel sám dopředu a otáčel se a hecoval ostatní, ať to jdou ještě zkusit. to bylo hodně silný!

 22. Kral Husby

  kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 17:44 |  
  4 12

  Uprimne jsem Husbymu pral, ale by si proti Chelsea zahral, za to co vsechno pro Slavii odvedl. A podobne to asi citil i trener. Bohuzel fotbal se neda hrat za zasluhy a pocity.
  A bohuzel se ukazalo proc si Husby k EL na jare ani necichl. Prece neni mozne aby hrac, ktery prijde svezi v 74. minute po par minutach STAL uprostred hriste a cekal jak Chelsea rozehreje, misto aby se hybal a napadal.
  Gol tomu nasadil jen korunu. A je jedno ci to byl hrac, ve Slavii to funguje na principu zastupovani a prebirani a Husby to mel k Alonsovi nejbliz a propadl...

  • Re: Kral Husby

   Martin 58     před 2 lety 12.04.2019 18:18 |  
   13 1

   Mě tyhle negativistický hodnocení, Kapitáne.Pisoáre, připadají scestný. Stalo se to jakousi mantrou komentování. Dva neumětelové v televizním studiu, Karoch a šílený Vlášek, celý zápas kazí nekonečným pitváním v jakýchsi chybách a poklonkováním před uměním hráčů Chelsea. Je potřeba to vidět i z opačné stránky. O hlavu vyšší, než Hušbauer, a možná zároveň nejrychlejší hráč na hřišti, Marcos Alonso, se ve finální fázi krásně trhnul a Willian mu poslal nádherný balón. Výsledkem byl gól. Parádní akce. Kdyby se například Coufalovi, který měl k tomu v zápase iks příležitostí na pravé straně, podařilo aspoň jednou takhle cíleně nacentrovat, tak jsme se mohli radovat my.
   Viděl jsem tu akci kromě live i ze záznamu a nemyslím, že by měla být důvodem k nekonečným útokům na Hušbauera.

   • Re: Kral Husby

    kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 18:24 |  
    4 6

    Jak sem psal niz me az tak nevadil ten gol, ale ten jeho "pohyb a napadani". Hrali sme paradne na hranici moznosti hraci jeli na krev a potom prisel Husby a stoupl si doprostred hriste...

    • Re: Kral Husby

     Kenny     před 2 lety 12.04.2019 18:59 |  
     8 1

     Já teda Pepu zrovna moc nemusím, ale u tohoto hodnocení to spíše vypadá na nějaký osobní problém. Já se v jeden moment dokonce divil, jak tam napadá a skluzuje. No nic, každý může vidět stejnou věc trochu rozdílně a když se přidá menší mindrák.....

     • Re: Kral Husby

      Veta (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 23:32 |  
      1 4

      No opravdu tam měl chvíli, kdy stal místo napadání a přesouvání.

      • Re: Kral Husby

       JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 23:42 |  
       0 3

       *Místo přesouvání. To napadání bych vynechal, protože se nekonalo.

     • Re: Kral Husby

      kapitan.pisoar     před 2 lety 13.04.2019 01:10 |  
      1 3

      Ja s Pepou zadny osobni problem a uz vubec mindrak nemam, ty debaty co tu vedou pro/proti Zmrhalovci, Husbauerovci atd. vzycky sly uplne mimo me. Sam jsem psal, ze jsem mu pral aby si proti Chelsea zahral, bohuzel nepresvedcil.
      Jediny problem, ktery jsem s Husbym mel byl, kdyz zacal roz*sirat kabinu a verejne vystupovat proti trenerovi Silhavemu, za to ze ho tenkrat taky nestavel do EL. A uz tenkrat Silhavy asi videl, ze na Evropu nema a mel pravdu. Za to by se mu ted Husby mel zpetne omluvit...

      Ano Husby napadal a skluzoval kolem vapna Chelsea, kdyz presovali ostatni, ale pak kdyz byla Chelsea na balonu, tak tam stal uprostred hriste uplne bez zajmu. Za tu pul hodinu mel jeden dobry centr...

      • Re: Kral Husby

       Martin 58     před 2 lety 13.04.2019 06:56 |  
       6 1

       Jenže ono to napadání, myslím, má poměrně přesný pravidla, které určí trenér a které se nepochybně trénuje. Něco ve stylu kdo-koho-kde (rozhodně to nefunguje systémem "ty jsi špatně přihrál, tak si to naprav"). Bez toho by byl na hřišti totální chaos a soupeř by si s námi udělal, co by chtěl. Hušby podle toho měl hrát a presovat "vysoko". Dá se říci, že v zásadě se vracel při vědomí nepřesné rozehrávky, ať si to "chyby" říkají ostatní. Nepochybně se při utkání předpokládá, že k nepřesným přihrávkám a ztrátám míčů dojde a dobře si rozpomeňme, kolikrát při napadání ztratili míč supertechničtí hráči Chelsea v mnohem riskatnějších prostorech, dokonce před vlastní šestnáctkou a my jsme toho jednoduše nevyužili.
       Nevím, jestli si pomůžem, když si vybereme obětního beránka a pro své vlastní uspokojení ho upečeme, v tomto případě zaživa.

       • Re: Kral Husby

        Boss82     před 2 lety 13.04.2019 10:23 |  
        1 4

        Velmi dobře napsáno!

   • Re: Kral Husby

    JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 18:47 |  
    6 9

    Jediná otázka je, jestli je přínosnější něco pořád nějak omlouvat, anebo jestli je lepší umět pojmenovat konkrétní problém.

    • Re: Kral Husby

     JaymzBond     před 2 lety 12.04.2019 20:43 |  
     6 2

     Na to, abys dokázal pojmenovat konkrétní problém, musíš mít určitou odbornou erudici, čili dané problematice rozumět. Což je u tebe, bez urážky, právě ten problém.

     • Re: Kral Husby

      JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:00 |  
      3 6

      Myslím, že se v tom mýlíš. Všichni (nebo skoro všichni) tady do určité míry "odbornou erudici" máme, protože fotbal sledujeme opravdu pečlivě. Aneb nemusím vystudovat kompozici klasické hudby, abych poznal, když někomu ujede půltón. Stačí mít hudební sluch a nebýt úplný laik.

      • Re: Kral Husby

       JaymzBond     před 2 lety 12.04.2019 21:23 |  
       6 2

       Vím, že se nemýlím. Sledovat něco pečlivě, bez odborných znalostí, ti dá stejně jenom velmi povrchní vhled do problému. Srovnání s hudbou je mimo, když nebudeš mít trochu hudební sluch, poznáš houby. Ale není to ode mne žádný osobní útok, vadí mi obecně ta snaha za každou cenu najít mouchy i na opravdu skvělém zápase. Prostě rozhodla jedna z několika našich chyb, které tým jako Chelsea umí využívat, je to o individuální kvalitě hráčů, která je obrovsky rozdílná a někdy to prostě nejde dohnat nasazením a systémem hry.

       • Re: Kral Husby

        JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:43 |  
        4 8

        Myslím, že se v tom prostě nechápeme. Tady nejde o "hledání much za každou cenu", alespoň ne mě. Ale omlouvání vypuštěného momentu, po kterém bohužel padnul rozhodující gól, je pro mě nepřijatelné. Možná to vidíš jako zbytečný negativismus a budeš radši v pohodě s tím, že jsme odehráli vyrovnané utkání a pro jistotu za ten zkrat z nějakejch důvodů "vlastně nikdo nemůže". Já jsem zase typ člověka, kterej vidí, proč se ten zkrat stal a nemám problém to pojmenovat. Připadá mi to trochu jako debata nad tím, jestli prší nebo neprší, když je venku mokro a padá voda. A to přirovnání s hudbou mimo není. Bereme to totiž tak, že ten hudební sluch máme. Ono když ho nemáš, tak to asi nějak programově neposloucháš. Tady kdybychom nejevili zájem o fotbal, tak proč bychom na něj teda koukali/hráli ho/hltali ho? Diskuse o tom, kdo a proč dal gól, je mezi fanoušky naprosto legitimní. Tvým přístupem dovedeným do extrému by nemusely SN vůbec existovat, protože by z nás nikdo neměl komentovat fotbal, protože na to nemáme erudici.

      • Re: Kral Husby

       edenian     před 2 lety 12.04.2019 22:37 |  
       2 0

       Odborne se tomu rika "pouceny posluchac" :-)

   • Re: Kral Husby

    o-cab     před 2 lety 13.04.2019 13:30 |  
    2 0

    Vlasek neni komentator ale dementni generator klise. tydenni jista davka ubohosti, obcas doslova vypinam zvuk

    • Re: Kral Husby

     o-cab     před 2 lety 13.04.2019 13:33 |  
     2 0

     ten idiot ani nema intelekt na to reagovat na hosta, jenom ho vzdycky prerve nejakou srackou co si pripravil na papirek uz tri dny pred zapasem a ktera je uplne mimo kontext deni na hristi

 23. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 18:11 |  
  9 6

  Trpiš to vysvětloval na tiskovce, ty vidíš situaci, která už je, ale nevidíš, jak k ní došlo, ano, Hušbauer byl u Alonsa nejblíž, jenže ho vůbec neměl hlídat, měl hlídat úplně někoho jinýho, Alonsa měl v týhle konkrétní situaci mít Mick, kterej tam ale nebyl vůbec, takže Hušby tam hasil něco co vůbec neměl řešit, čímž místo automatismu nastupuje rozhodování, rozhodování stojí čas, kterej bys neztratil kdyby byli všichni kde měli být, což nebyli, takže tam neselhal jednotlivec, ale selhal nám systém, plus je třeba uznat že oni to celý zahráli krásně, centr skvělej, a hlava nechytatelná.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 18:22 |  
   5 7

   Ja vim ze to byl Mickuv hrac, ale vzhledem k tomu jakym stylem hrajem, kdy se hraci navzajem zastupuji a prebiraji si hrace, by to nemelo hrat az takovou roli. A pred centrem to byl Boril kdo propadl, ale stane se. Me hlavne vadil ten jeho pristup, kde kdyz prisel na posledni pul hodinu tak tam ma litat ze bude plivat krev, ne za tam bude stat po peti minutach uprostred hriste stylem " az ja budu velka, bude ze me selka..."

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 18:30 |  
    5 6

    tak pokud čekáš od hušbauera že "TAM BUDE LÍTATŽE BUDE PLIVAT KREV"..... tak můžeš rovnou čekat od Stocha že bude vyhrávat obraný hlavičky nebo od Koláře že bude kopat rohy

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 18:45 |  
     7 10

     Ja cekam od hrace ktery nastoupi ve ctvrtfinale EL proti Chelsea, ze bude hrat na hranici svych fyzickych moznosti, tim spis pokud tam jde na pul hodiny. Btw. Stoch do hlavickovych souboju chodi a obcas i neco vyhraje. Uprimne mi to prislo i dost nefer vuci tymu, ktery ten jezdi po riti cely zapas a Pepa se prijde vyklusat...

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 18:57 |  
      6 5

      já čekám od hráče který nastoupí ve ctvrtfinále EL proti Chelsea, že bude plnit pokyny trenera
      pust si pozapasovou tiskovku, Trpišovský to tam vysvětluje. A zcela jasně říká že ta situace nejde za Hušbauerem, ale samozřejmě, je možný, že když Trpišovský říká A a ty říkáš B, můžeš mít pravdu ty, třeba tomu prostě rozumíš víc než on

      • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

       kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 21:26 |  
       6 3

       Trpis je inteligentni trener a vi, ze tim ze potopi jednoho hrace se kterym navic pocita do zaverecnych boju o titul a pohar, by si moc nepomohl...

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        o-cab     před 2 lety 13.04.2019 13:39 |  
        2 1

        naprosto presne tak:) prekvapuje me, ze to nekdo nechape

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      donford     před 2 lety 12.04.2019 18:58 |  
      6 0

      Nemám vůbec problém s hodnocením a zdůvodněním hodnocení od Alanora souhlasit. Jen u toho Coufala bych hodnotil o trochu výše. Hrál proti Willianovi a později Hazardovi. A nevedl si vůbec špatně - proti absolutně světové špičce. Zrovna tak jsem ho ani trochu neodsuzoval proti Coutinhovi za Brazilii. Už mu z těch světových "levých" chybí jen Ronaldo a Neymar. :-) Řečeno slovy kdysi politka a příznivce Slavie Paroubka - Kdo z vás to má?

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      Pepino44     před 2 lety 13.04.2019 11:26 |  
      1 0

      To jsi asi těch fotbalů mnoho neviděl. Stoch se hlavičkových soubojů zásadně neúčastní a jenom čeká na kiks hlavičkáře, protože si je vědom, že by souboj stejně nevyhrál a připravil by se o možnost využít např. špatného sklepnutí nebo podobně. Ostatně i sám to přiznal, někdy hlavičkuje, (dal dokonce hlavou i gol) ale ne v souboji.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Boss82     před 2 lety 12.04.2019 21:36 |  
    7 8

    a) Kdybys alespoň trochu tušil, jak funguje fyziologie lidského těla, tak bys věděl, že představa, že někdo bude půl hodiny po hřišti lítat ve sprintu na krev, je absolutně nesmyslná.

    b) Pusť si ten úsek, kdy hrál Hušby, znovu. Možná budeš překvapen, jak běhal, napadal a skluzoval.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 22:18 |  
     11 5

     Běhal, napadal, skluzoval, ale tak pomalu, že to bylo prd platné. Konkrétně čas 1:50:40 a dál na videu, čas na časomíře 75:20 a dál. Tohle když jsem viděl naživo, tak jsem si říkal, že je to fakt průser, jak vůbec nedokáže zachytit rychlost hry, a to tam byl úplně čersvý! Je to chvíli po jeho vystřídání.

     Další hned následuje 76:30. Hušbauer stínuje, ale že by přidal a napadnul toho hráče s míčem? Přitom byl krok od něj a tu rozehrávku mohl narušovat jako úplně čerstvý hráč. 78:50: jestli měl bránit ve hře Jorginhovi, tak je v úplně jiném prostoru. 83:25: hru jsme zatáhli do bloku, nedaří se presovat Přestože má být Hušby asi nejvýše, dopředu se musí vysouvat Alex Král, aby se pokusil napadnout rozehrávku soupeře. Stopeři Chelsea za půlkou. Hušbauer je na hřišti 8 minut a za celou dobu "nedojel" rozehrávajícího hráče. Jen se posouvá v bloku. Do této chvíle presovali vysunuvší se Traoré, Král a MvB.

     83:35: Alex Král pobízí spoluhráče, aby se zkusili vytáhnout a zatlačili na soupeře. Opět o pár kroků výše než Hušbauer, který stojí na místě a civí, až si to Chelsea rozehraje. 84:00: Pepovi se po lajně roběhl Mick, ale on zaseknul, ťuknul si to s obsazeným Ševčíkem a pak poslal padající list přímo na hlavu Azpilicuety.

     A konečně inkriminovaná akce: 84:40: MvB vyhrává hlavičku, míč padá na Hušbyho, kterej, ačkoliv není obsazenej, ho dá nepřesně hrudníkem někam do směru, kam nabíhá MvB, ten to ale nestihne. Bek to odehraje k Alonsovi, kterej přestože je nosem do tribuny, tak míč odehraje do hřiště. Hušbauer, kterej ho jde bránit, ho totiž nedostoupí důsledně. Na krátko se k míči sice dostane, ale ani jeho rychlé fotbalové myšlení mu nestačí k tomu, aby se míče stihl zbavit, a Alonso ho o něj připravuje, když mu ho Hušby kopne přímo pod nohy. 85:00: Hušby nezachycuje náběh Alonsa, kterého má za zády, přičemž do obranné pozice se přesunul sám a 100% nemyslel na to, že by měl stát u Jorginha, kterej není ve hře.

     Jen se na to podívejte:

     https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10213448544-evropska-liga-uefa/219471291126012-sk-slavia-praha-chelsea-fc

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 22:20 |  
      6 5

      Do obdrženého gólu byl na hřišti 10 minut. Za celou dobu nepředvedl jediný sprint, jedinkrát nedostoupil protihráče, natož aby mu sebral balon a přesně 1x udělal skluz, kde byl ovšem pozdě a nic to neřešilo.

      Takže jsem velmi překvapen, že tu, Bossi, tvrdíš něco jiného. Kde je to "běhal, skluzoval a napadal"?

      • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

       edenian     před 2 lety 12.04.2019 22:44 |  
       4 0

       Musim rici, ze pri te situaci v tom rohu, kde Pepa lital mezi dvema hraci uz mi ho bylo trochu lito. Nema cenu si nic nalhavat.

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 22:57 |  
        3 3

        Viz další komentář v řadě. Já jsem si to neměl pouštět, protože mě to akorát dosralo znovu. On ne jen, že prostě je pomalej, což by se dalo omluvit. On za celou dobu, co byl na hřišti, neudělal krok navíc, aby se pokusil někoho dostoupit. Fakt ne. Povinně uhasil Hazardovy jesličky Královi a povinně odkopl Loftusu Cheekovi míč na hranici našeho vápna. A to je vše. Vše, a nic jinýho na tom hřišti neudělal, kromě toho, že když se k němu dostal míč, tak ho ztratil.

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:35 |  
        0 2

        No ale donutil tím Chelsea k chybě a ztrátě míče.

      • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

       JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 22:54 |  
       9 3

       A kdybys mi chtěl snad tvrdit, že se pak heroicky snažil o vyrovnání, tak si to rozeberme dál. Rozehráváme, čas videa 2:01:37, čas na časomíře 86:06.

       86:16 – 86:23: Rozehráváme míč nahoru, ten letí do prostoru Jorginha a Hušbauera, kterej u něj ale není a samozřejmě ho nestihne dostoupit. Jorginho to odehraje ke Kantému a Willianovi, kterého však presuje a obere o míč Alex Král. Ten se snaží okamžitě vyvážet míč a po lajně obejde dva hráče Chelsea, než mu to třetí vypíchne. Přesně tady vidíme ten kontrast: Zatímco Hušby si tam vyklusává mezi obranou a DZ v bloku a doteď od vyběhnutí na hřiště ani jednou! nedostoupil soupeře, Alex Král tam jezdí nahoru dolů po 87 minutách na hřišti, obírá Williana o míče a snaží se s tím něco udělat.

       Kurva, už dlouho mě nic tak nenasralo jako to, když si to teď pouštím znova, a porovnávám tyhle dva přístupy. No nic, jedeme dál:

       87:00: Chelsea posouvá těžiště hry na druhou stranu, kde zakládá útok, sprintem se tam vrací Buren, který napadá na hrotu a je zhruba 20 metrů před Hušbauerem. 87:04: Buren stíhá Alonsa, oba se proženou kolem Hušbauera, KTEREJ TAM VYKLUSÁVÁ PŘI POSOUVÁNÍ SE V BLOKU a do napadání se nezapojí!

       88:52: Hazard si namazal na chleba Ševčíka s Alexem, Hušby to hasí kosou pod jeho nohy.

       90:00 + 00:02: Hušbauer poprvé získává míč, když ho vypíchnul RLFna hranici vápna.

       90:00 + 00:24: Stínuje Jorginha a Alonsa, kteří ale rozehrají centr dopředu. + 00:40: Vrací se s Jorginhem, aby s ním "povyskočil" a nechal ho přesně odhlavičkovat míč k Hazardovi u kraje hřiště.

       90:00 + 1:55: Jen tak pro ilustraci, MvB svým napadáním sám vybojoval aut vpravo u vápna Chelsea. Hušby běhá v bloku. Ševčík z tý situace mezitím napadáním udělá roh. A to je, milé děti, vše.

       RESUMÉ: Pepek přišel na hřiště a přestali jsme napadat. Za celou dobu udělal 2 skluzy, sebral (ukopl) 1 míč Loftusu Cheekovi, kterej k němu byl zády.. Přesně rozehrál 0x, u míče byl 2x a ztratil míč 2x. Míč podržel 0x, ve sprintu byl 0x a 0x napadal.

       Musím říct, že po tom opakovaném shlédnutí těch situací, kdy ostatní tam potili krev, běhali, snažili se o nemožný, dostupovali protihráče a bojovali i po inkasovaném gólu, mi to hnulo žlučí ještě víc, než včera. Osobně doufám, že se sebou Pepek něco udělá, protože takovýhle představení je nahovno. A i když to stačí na Duklu, tak my, doufám, míříme výš – což přiznává sám Trpiš, kterej chtěl ze zápasu minimálně bod. A jestliže se sebou Pepek nedokáže nic udělat, tak nemá co dělat ve Slavii, protože nedokáže za 15 minut udělat cokoliv přínosného v zápase, kde jde o všechno, a kde se to ostatním dařilo prostě jenom proto, že se na to NEVYSRALI.

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 23:04 |  
        7 3

        V návaznosti na to bych Tě, odborníku Bossi, mohl požádat, abys vzal zpět své poznámky o hře Josefa Hušbauera, jehož "výkon" byl symbolem pro alibistický přístup ve stylu "neudělám nic navíc", a kterej navíc jasně zavinil prohru.
        Zajímalo by mě, jestli na to máš koule, abys tady napsal: "Spletl jsem se."

        Protože jestli ses nespletl, tak tu záměrně lžeš a snažíš se tu vyvolat dojem, že jezdil po prdeli. Jenže všichni se můžeme teď kouknout na to, že přesně to neudělal. Na rozdíl od jeho ostatních 12 spoluhráčů, kteří se do toho zápasu zapojili a sprintovali ještě v nastavení (Alex, Ševčík).

        • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

         Boss82     před 2 lety 12.04.2019 23:47 |  
         1 1

         V noci si to detailně sjedu a odpovím ti.

        • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

         Boss82     před 2 lety 13.04.2019 02:36 |  
         0 3

         Odpověď máš dole, tady by to bylo nepřehledné.

        • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

         Akuls     před 2 lety 14.04.2019 09:33 |  
         3 1

         Máte to marné. Většího demagoga než je Boss82 hned tak nenajdete a v případě diskuse týkající se Hušbauera to platí 100násobně. On se tu přece přiznal, že vyznává krédo známého fotbalového diktátora a úspěšného fotbalového trenéra Maxe Merkla (loni by mimochodem oslavil 100. narozeniny), že podle: paragrafu 1) šéf (Boss82) má vždycky pravdu a podle paragrafu 2) když šéf pravdu nemá, automaticky platí paragraf 1). Třeba Kangu si zaškatulkoval mezi fotbalová kopyta, tak je to kopyto i kdyby se přetrh. Když neví kudy kam, tak se chytne tradičně diplomatického hodnocení JiT na pozápasové tiskovce. Počítám, že Bosse82 ještě podpoří Kjandourek s tím, že přece loni na podzim poslal Hušbauer v Opavě milimetrovou přihrávku za obranu na Zmrhala a zajistil nám tak 3 body. Co mám informace, tak si JiT střídání Hušbauera hodně vyčítá, prý věřil, že proti unavenému soupeři těch 30 minut uběhá a tak chtěl dát Pepovi těch 30 minut proti Chelsea tak trochu za odměnu, tak jak mu radili v novinách. Holt stalo se a Hušbauer se přimotal k té, jak říkal JiT, jediné chybě, kterou naše defenziva v zápase s Chelsea udělala.
         Ještě jeden příklad klasického překrucování faktů od Bosse82: 88:55 skluzem zastavuje průník Hazarda, správně má být: faulem zastavuje průnik Hazarda.

       • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

        JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 00:44 |  
        1 2

        Jo, sorry, nezahrnul jsem ten centr, co Kepa vyškrábnul k Bořilovi. Takže byl u míče 3x, z toho ztratil 2x. Mea culpa.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     japoko     před 2 lety 13.04.2019 02:02 |  
     1 2

     A v brane taky neco skvele chytil?

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Snivec     před 2 lety 12.04.2019 19:23 |  
   8 1

   Predstava, ze mame system zalozen na tom, ze hraci maji rozdelene souperovi hrace a musi s nimi behat po hristi a hlidat je, je mimo. Predstava, ze u nas bude ve stredu hriste hrac, ktery bude rozdavat mice a nebude behat a vracet se je take mimo.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 20:21 |  
    1 1

    to je vostrý, kdo má takový představy?

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   japhy     před 2 lety 12.04.2019 20:06 |  
   10 1

   I ty se podívej, jak k tomu došlo. MvB u lajny Pepovi nabíhal a tím se dostal na hrot. Pepa to pak ztratil a logicky se vracel on místo MvB.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 20:23 |  
    4 4

    vážně ti uniklo že nepíšu co jsem já vypozoroval, ale jak situaci vysvětloval trenér na tiskovce?

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:01 |  
     4 3

     Už jsi někdy viděl trenéra, kterej přijde na tiskovku a svalí veřejně vinu na jednoho hráče?

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      pipe1980     před 2 lety 12.04.2019 21:06 |  
      4 5

      straka, sčasný, bruckner, vrba, petrouš, jo viděl

      • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

       JS (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:08 |  
       8 1

       Tak ještěže náš trenér není takový egoistický hovado, aby to dělal jako tihle.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     belmis (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:35 |  
     9 3

     Na tiskovce hlavně řekl, že se na tu situaci musí podívat, jestli MvB nebyl třeba v náběhu a on byl vepředu a čekal nahrávku po lajně od Hušbauera.
     Mně vážně nejde do hlavy, co pořád někteří vymýšlíte, jen aby náhodou nepadla vina na Hušbauera a ať to radši odnese třeba MvB, který chtěl míč dopředu nebo kdokoliv jiný. Proč takhle neomlouváte dokola ostatní hráče?

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      obiwan     před 2 lety 13.04.2019 08:24 |  
      1 0

      Mluvíš mi z duše...

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Radek097 (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 20:36 |  
    3 1

    Přesně tak, hráči si přebírají své hráče. Během 2 minut a 16 vteřin si Kovačiće hlídali 4 různí hráči Slavie!
    http://prntscr.com/nb5sa2 55' Traoré se vysouvá a napadá rozehrávku (Kovačiće)
    http://prntscr.com/nb5sys 55' akce pokračuje, Kovačić přihrává na Pedra a Kovačiće si přebírá Král
    http://prntscr.com/nb5u7d 57' a Kovačiće si hlídá Stoch
    http://prntscr.com/nb5v9m 58' a Olayinka je v kontaktu s Kovačićem

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   obiwan     před 2 lety 12.04.2019 21:37 |  
   6 0

   Mám pocit, že JiT říkal také něco v tom smyslu, že to přesně neví, že se bude muset podívat, jak to bylo, že tam byl Mick v náběhu...a pokud ano, tak těžko po Hušbyho ztrátě mohl stačit doběhnout Alonsa. U mě to jde za Pepou, ale je to pochopitelně pech, protože pár ztrát v nebezpečných prostorech a hlavně chvílích jsme tam měli, ale oni to nikdy nevyužili tak rychle a přesně jako 4 minuty před koncem...

 24. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  ColinSKS     před 2 lety 12.04.2019 18:59 |  
  0 4

  až na zmrhyho se to přesně kryje s mým hodnocením

 25. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  jufoun (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 19:18 |  
  6 0

  Obrovský respekt všem hráčům, trenérům, vedeni atd. za podívanou, které jsme byli svědky.
  Žádný autobus, odkopávání nazdařbůh, ale hezky na férovku.
  Jasně, že tam byly chyby, systémové, individuální, ale důležité je, že jsme byli vyrovnaným soupeřem gigantu Chelsea.
  Hráči dřeli do úmoru, a jen kousek chyběl k zasloužené remíze, ale tak to někdy bývá.
  Za mě Traoré naprosto fantastický, 10 jako vyšitá.

 26. Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všichni!)

  p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 21:37 |  
  7 9


  Ondřej Kolář 8 - chybu neudělal, za gol nemohl, jeden perfektně vykopl (někdo říká reflexivně, mně to přijde takové dehonestující skoro, jakože ani nevěděl, jak to udělal..)
  Vladimír Coufal 8 - horší než Bořil, proto jen osm. není úžasné, když slabší Coufalův výkon stačí na hráče z Chelsea?
  Michael Ngadeu Ngadjui 10 - bez komentáře
  Simon Deli 10 - bez komentáře
  Jan Bořil 9 - lepší dozadu než dopředu, jako víceméně vždy
  Ibrahim Traoré 10 - nejlepší hráč na hřišti
  Alex Král 9 - už jsem to zde psal, to jak někdy v 83 +/- minutě hecoval mužstvo a hrál centerforwarda, dojemné..a u takhle mladýho kluka supr, že si tohle dovolí. perfektní, rychlý! výkon, chyby samozřejmě byly
  Lukáš Masopust 8 - za první poločas bych mu dal desinu, pak trochu (opravdu jen trošičku) zneviditelněl, stejně jako celý tým..
  Petr Ševčík 8 - za mně překvápko, chtěl sem místo něj Pepína, odehrál výborný zápas
  Miroslav Stoch 7 - ze základní jedenáctky možná nejslabší hráč
  Peter Olayinka 8 - opět potvrdil, že dovede sprintovat nahoru dolu celej zápas, bez zastávky..technická kvalita je u něj úchvatná, s těma dlouhejma nohama dokáže divy a i když se mu třeba něco nepovede, nebojí se to zkusit. protivník proto ví, že si na něj musí dávat setsakra pozor, protože, často se mu něco naopak povede a pak to lítá. musí být bráněn "natvrdo". včera to od něj bylo dobré utkání, přesto že někdy nezvolil to nejvhodnější řešení
  Jaromír Zmrhal 7 - odehrál to, co podle mně odehrát měl. bylo znát, že je na hřišti a to je u střídajícího hráče vždy důležité
  Hušbauer 6 - krásný centr na Bořila/možná hlavní strůjce naší prohry+pár pěkných centrů, které však nenašly adresáta, protože Blues toto dokázali ubránit. to byl zřejmě ten důvod, proč šel na hřiště. nemám potřebu mu dávat extrémně nízkou známku, proto za mně lepší šestka
  MVB 6 - nejslabší hráč Slavie v zápase

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všich

   Radek097 (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 21:46 |  
   3 0

   Hušbauer měl v zápase 2 centry, v 79' z hranice vápna a pak v 84', ale o tom si již psal. Reaguji, protože jsi psal ''krásný centr + pár pěkných centrů''.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všich

    p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 21:52 |  
    1 3

    no není to stylisticky vynikající, přiznávám..a taky proti Alanorovi celkem bezobsažný, ale myslím, že bychom si to v tomto článku měli zkusit všichni, že od toho to tu je..

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všich

   kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 22:56 |  
   6 5

   Sorry, ale nejslabsi byl Husby v zavesu za nim Olayinka, ktery sice behal, ale nedal dobry balon a neobesel hrace a kdyz uz tak se maximalne nechal zahnat do rohu kde prisla ztrata. MvB mel za Olayinku prijit mnohem driv...
   MvB se dostal na hriste v 82. a ano do zapasu se nedostal, ale rozhodne nebyl horsi nez Pepa.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všich

   ŽerykRWS     před 2 lety 13.04.2019 01:54 |  
   2 0

   S tim Traorem se da souhlasit. Nikdo tu jeste nevystihl jeho genialni hru telem, kterou absolutne v zapase dominoval. To jak si dokazal odstavit kohokoliv bylo uzasny a navic kolikrat to dokazal aplikovat.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1 - p!erreCORE (pojďme si to zkusit všich

    belmis (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:04 |  
    0 0

    +1

 27. podklouznutí

  p!erreCORE     před 2 lety 12.04.2019 22:45 |  
  0 1

  podklouznutí Míši N. po kterém následoval offside, který já osobně bych nemávl nepísknul. co si o tom myslíte?

  • Re: podklouznutí

   kapitan.pisoar     před 2 lety 12.04.2019 22:57 |  
   3 5

   Opakovali to jen jednou, ale rekl bych ze to offside nebyl...

  • Re: podklouznutí

   Radek097 (přítel SN)     před 2 lety 12.04.2019 22:57 |  
   5 1

   O offside se nejednalo, takže chyba čárového a výrazná pomoc pro nás.

   • Re: podklouznutí

    spravnej_jezedak     před 2 lety 13.04.2019 07:32 |  
    1 0

    Pomoc pro nas urcite, ale jestli to nakonec bylo ku prospechu, tak to uz se nikdy nedozvime.. Preci jen inkasovanej gol s Genkem nam paradoxne taky pomohl..

  • Re: podklouznutí

   DKNL     před 2 lety 13.04.2019 00:34 |  
   0 0

   Po zhlédnutí v TV bych řekl, že to nepatrný offside byl.Rozhodčí to ale vidí v jeden okamžik a dost.Nemusel mávnout, mávl.Pro nás dobře, kdyby nemávl, nemohli bychom říct ani ń.

  • Re: podklouznutí

   ŽerykRWS     před 2 lety 13.04.2019 01:50 |  
   0 0

   Kdyby nepodklouzl, tak mu ten offside nemavl. On se vlastne schoval pred carovim, ktery pak videl jen hrace chelsea. Vyborny manevr!!!

 28. Zajímalo by mne

  Petr9608     před 2 lety 13.04.2019 00:32 |  
  1 0

  https://www.facebook.com/sportCT/videos/vb.167652014341/1295610213921137/?type=2&theater

  Taky jste si prvně mysleli, že je ta dívenka je nemocná onkologicky, než bylo řečeno čím trpí? I z tohoto pohledu to musí pro lidi s touto formou alopecie být těžké. Kolika lidem musí ustavičně říkat "nemám rakovinu". Pamatuju z dětství jednoho kluka ze školy, že to měl. No a řekl bych, že "jé, plešoun" si musel vyslechnout permanentně.

  Ze sportovního prstředí si určitě vybavíme Collinu nebo Fr. Výborného, nosícího paruku (přičemž jakékoliv posměšky za její nošení bych si dovedl odsoudit)

 29. Kritika hodnoceni

  ŽerykRWS     před 2 lety 13.04.2019 01:46 |  
  3 0

  Za vcerejsi vykony by si hraci zaslouzili hodnoceni mezi 10-15 oproti tomu jak jsou hodnoceni v ligovych zapasech. Pro vetsinu hracu to byl nejlepsi vykon v sezone, znamka tim padem neodpovida. Jinak k Coufalovi, Stochovi a Olayinkovi, bych tak kriticky nebyl. Coufal to mel ze vsech hracu jasne nejtezsi. Stocha meli precteneho, ten by nemel prostor ke strele ani po 5h hry, ale byl nasi jistotou v kombinaci. Olayinka me prekvapil zlepsenou praci s micem i kombinaci, pekne se uvolnil a dobre odcentroval, coz jsem u nej dlouho nevidel. Husbauera bych nehodnotil, hral kratce. Proste se nedostal do tempa zapasu. Pro hrace neni jednoduche nastoupit z lavicky do nejostrejsiho zapasu za dlouhe roky, jeste k tomu s mensi herni praxi, trenink na Dukle nepocitam. Husby patri do zapasu, kdy dominujeme hre, ktere nas v evrope mimochodem cekaji take, ne do zapasu kdy jsme pod tlakem.. Znamky jsou proste k nicemu.

 30. Odpověď pro JS na téma Hušbauer

  Boss82     před 2 lety 13.04.2019 02:33 |  
  27 13

  Slíbená odpověď pro JS. Dávám to sem dolů, aby to bylo přehlednější. Rovnou říkám, že to je opět na téma Hušbauer, takže koho nebaví číst nekonečné diskuze na toto téma, ať tento komentář s klidem ignoruje.

  Takže, JS, je to přesně tak, jak jsem čekal - realitu sis ohnul tak, aby ti hrála do karet. Zde je rozpis všech situací, ve kterých se Hušbauer během svého pobytu na hřišti ocitl. Každý si je může kdykoliv přehrát na záznamu, aby viděl, že je popisuji zcela objektivně a nezaujatě:

  75:05 - 75:40 - 35 sekund v kuse intenzivně napadá rozehrávku soupeře, čímž donutí hráče Chelsea 3x za sebou špatně rozehrát nebo odkopnout, díky čemuž zůstáváme v tlaku.
  76:30 - opět napadá rozehrávajícího hráče, čímž donutí Chelsea k dost kostrbaté rozehrávce.
  76:55 - vystihuje rozehrávku soupeře, bohužel nezískává míč pod kontrolu.
  77:55 - vystupuje proti Rüdigerovi, rozehrávku mu mohl zkomplikovat více, kdyby u něj byl rychleji a blíže.
  79:25 - sprintem dobíhá přihrávku od Coufala, z první centruje tak, že Kepa na míč nedosáhne a tečuje jej k Bořilovi, který následně pálí nebezpečně z voleje, ale Kepa výborně vyráží. Zůstáváme v tlaku, který musíme sami ukončit kvůli zranění Ngadea.
  82:25 - opět napadá rozehrávku soupeře, čímž ho na chvíli nutí k přihrávce zpět. Chelsea nakonec zakládá akci dlouhým křížným pasem.
  83:25 - tentokrát vypouští pressing a jenom stínuje.
  83:50 - dobře podrží míč a zklidňuje hru, naráží si s Ševčíkem.
  84:00 - pokouší se přenést hru na druhou stranu na Zmrhala, přihrávka však cca o metr nedoletí k adresátovi a míč odhlavičkovává Azpilicueta.
  84:45 - nelehký vysoký míč chce z jedné posunout hrudníkem na van Burena, přihrávku však vystihne obránce.
  84:48 - opět se dostává k míči, lehce dezorientován však kazí přihrávku a přichází protiútok.
  85:00 - vrací se vypomoci obraně a vykrývá správný prostor. Nepohlídá si však náběh Alonsa, který se za ním vynoří a skóruje. Velká chyba!
  88:55 - skluzem zastavuje průnik Hazarda.
  90:00 - tlak Chelsea přerušuje vypíchnutím míče Loftus-Cheekovi.
  90:23 - napadá rozehrávku soupeře, avšak nedostatečně agresivně.
  90:40 - jde do hlavičkového souboje před naším vápnem, není úspěšný.

  A teď to porovnej s těmi blbostmi, co jsi sem psal ty: ztrácel míče, vůbec neběhal, jenom stál, 3x se dotknul míče atd... Podívej se na záznam ještě jednou a zkus být alespoň trochu objektivní.

  Aby bylo jasno, já tu netvrdím, že Hušby odehrál zázračných 20 minut. Zahrál průměrně a navíc zavinil gól. Ale ten hon na čarodějnice, co se tu opět rozpoutal, je absolutně nesmyslný. To, jak se třeba ty vyžíváš v popisování chyb, kterých se v tvých očích Hušbauer dopustil, tak takhle můžu od televize rozcupovat každého hráče na hřišti. Z pohodlí gauče vždycky najdu nějaké lepší řešení, které daného hráče nenapadlo nebo ho nedokázal realizovat. Jenže ono z toho gauče se to dobře kecá, ale realita na hřišti, kde mají hráči na každé rozhodnutí pár sekund, a navíc nemají o hřišti zdaleka takový přehled, protože ho nevidí z perspektivy kamery, to je něco naprosto jiného. To si ty, který si nejspíš nikdy fotbal nehrál, vůbec nedokážeš představit.

  Obecně je celá ta tvá úvaha, že Hušbauer nemá na Evropu nebo dokonce na Slavii, protože mu moc nevyšlo 20 minut proti Chelsea, úplně postavená na hlavu. Zavzpomínám si na pár slabých výkonů našich hráčů v této sezoně:

  -> Stoch zavinil 2 góly v domácím utkání s Jabloncem, zápas mu celkově nevyšel a prohráli jsme 0:2
  -> van Buren při svém nedávném střídání v Příbrami odehrál příšernou půlhodinu, kdy zkazil téměř všechno, na co sáhnul
  -> Král byl špatný v posledním zápase na Dukle
  - Traoré zavinil 2 góly v domácím zápase s Boleslaví, což nás málem stálo body, ačkoliv jsme původně vedli 3:0
  -> Olayinkovi vůbec nevyšel pohárový zápas proti druholigové Chrudimi

  Takže podle tvojí logiky, když Hušbauer neobstál ve svých 20 minutách proti extrémně těžkému soupeři, tudíž nemá na Evropu a na Slavii, tak také musí platit, že:

  -> Stoch nemá na špičku naší ligy
  -> Traoré má tak maximálně na střed tabulky naší ligy
  -> van Buren nemá ani na tým, který hraje v naší lize o záchranu
  -> Král nemá na nejhorší tým u nás
  -> Olayinka nemá ani na druhou ligu!

  Všechno jsou to samozřejmě nesmysly, protože takhle fotbal nefunguje. Ten samý Král, který pár dní zpátky nezahrál na Dukle, následně odehrál fantastický zápas proti Chelsea. Traoré, kterého tu většina osazenstva posílala v zimě zpátky do Zlína, hraje excelentně proti elitním evropským týmům. Gól van Burena proti Seville nás nasměroval na obrat v utkání. A takto bych mohl pokračovat.

  Prostě všechny tyhle soudy, které tu nad Hušbauerem vynášíš po krátkém úseku jednoho extrémně těžkého zápasu, a po jedné chybě, která znamenala gól v naší síti, jsou absolutně nesmyslné. S takovýmto přístupem bys musel po každém zápase nějakého hráče odepsat a v půlce sezony by ti v kádru už nezbyl vůbec nikdo.

  Hušbauer je naším druhým nejproduktivnějším hráčem v lize a má lví podíl na postupu ze skupiny EL. To jsou nezpochybnitelná fakta. Stejně jako to, že ten nejpovolanější, tedy J. Trpišovský, byl s výkonem Hušbauera dokonce i v zápase s Chelsea spokojen. Tak o čem se tady vůbec bavíme?

  • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

   ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 08:23 |  
   5 8

   skvěle sepsáno !

  • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

   JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 10:51 |  
   5 8

   Řeknu Ti na to jediné: koukni se na Alexe Krále, jak se napadá. To, co tam dělal Hušbauer, nebylo napadání.

   Přesně jak jsem čekal, ohnul sis realitu aby to vyznělo, že něco dělal. Ne, celou dobu tam klusal. Občas v bloku, občas směrem k hráči, který měl balon. Můžeš tady do aleluja tvrdit, že "dobře napadal", ale nikdy nezakreješ fakt, že za dvacet minut tam měl přesně jeden zisk balonu, za to dvě ztráty, z nichž jedna nás stála remízu. To je holý fakt, a nemá cenu nad ním dál diskutovat.

   Dál tohle téma nemá smysl rozebírat. Jak jsem psal včera. I kdyby si Pepa dal schválně vlastňák, tak ho pochválíš.

   • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

    Boss82     před 2 lety 13.04.2019 11:26 |  
    1 8

    Koukám, že bylo naivní od tebe očekávat alespoň minimální míru sebereflexe a smyslu pro objektivitu. V tvém komentáři je jediná pravdivá věta - s tebou to vážně nemá smysl dále rozebírat.

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:31 |  
     3 5

     Nehodlám se tu dohadovat o Tvých dojmech.

     Kolikrát získal Hušbauer míč? Kolik měl sprintů? Kolikrát dostoupil soupeře do těla?

     0, 0 a 0.

     Všechno ostatní jsou jen kecy.

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      Boss82     před 2 lety 13.04.2019 11:35 |  
      2 6

      Že ty si ten zápas vlastně ani neviděl, viď?

      • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

       JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:43 |  
       3 1

       Kolik získal míčů?

       • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

        Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:14 |  
        2 3

        Čtyři, ale dva hned zase ztratil (jeden ale skoro ani nešel objektivně udržet) a jednou mu rozhodčí písknul smolnou ruku ihned po zisku míče.

        Kolik myslíš, že mohl reálně získat míčů? A kolik jich ve stejném úseku hry získali naši ostatní hráči?

        • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

         JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:16 |  
         3 3

         4 - 3 = 1.

         Ano, to je ten jeden, který vykopl Giroudovi, když k němu doběhl.

         Kolikrát byl ve sprintu?

         • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

          JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:17 |  
          2 0

          Loftusu Cheekovi, samozřejmě.

         • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

          Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:25 |  
          1 4

          Asi 6x, ale znovu si to kvůli tobě pouštět nebudu, abych si dělal čárky, kolikrát přesně zasprintoval. Zvlášť, když na moje otázky neodpovídáš.

          • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

           JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:26 |  
           2 4

           Já jsem si to pustil. Sprintoval 0x. ;) Na jaké otázky? Myslíš na ty debilní, jestli jsem to viděl? Proč bych na to měl vůbec odpovídat?

           • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

            Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:28 |  
            1 5

            Alespoň tu nelži.

            Myslím otázky, kolikrát mohl reálně získat míč nebo kolik jich ve stejném časovém úseku získali naši ostatní hráči na obdobných pozicích.

            • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

             JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:33 |  
             3 3

             To víš že jo, já se na to budu koukat znova, počítat všechny vybojovaný míče např. Alexe, kterej jich měl o dost víc, abys mi pak oznámil, že hraje jinej post a je to takhle vlastně v pohodě. Přeji pěkný víkend, mistře úhybných manévrů. Dál s těma kecama nebudu ztrácet čas.

             • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

              Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:46 |  
              3 4

              Já jsem si tu práci, abych si ověřil fakta, dal. Jestli ty nejsi ochoten si je ověřit také, tak tady příště nerozjížděj takovéto zbytečné diskuze, když se celá tvoje argumentace zakládá pouze na tvých subjektivních dojmech, které mají s realitou na hřišti pramálo společného.

              • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

               JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 16:42 |  
               4 2

               WTF? Já jsem Ti vypsal všechny situace, ve kterejch byl Hušbauer zapletenej, minutu po minutě včera večer. Proč bych to měl "ověřovat" znovu? Jakejch "subjektivních dojmech"? Celá diskuse je založená na tom, že jsem minutu po minutě popsal, co tam Hušby (ne)dělal. Ty jsi fakt ultra troll, kamaráde.

               • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

                Boss82     před 2 lety 13.04.2019 18:39 |  
                0 5

                Vážně? No snad si dá ještě někdo další práci, aby ten tvůj výpis porovnal s realitou, která je totiž značně odlišná.

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     donford     před 2 lety 13.04.2019 11:36 |  
     5 1

     Ostentativní a urputné hledání viníka jedním, a naopak jeho sveřepá obhajoba druhým, není to po takovém utkání škoda? Vždyť to byl tak krásný zápas, jenž se tiskne do paměti všech, kdo ho viděli. Nechal bych hodnocení na Trpišovském. Ten dokáže být objektivní, a pokud udělal chybu ve střídání, pak jí přímočaře a bez vytáček přizná. Zatím zde označeného viníka spíše obhajoval.

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:14 |  
      1 3

      Podepisuji, Donforde.

   • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

    belmis (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:30 |  
    4 5

    Vůbec nemá cenu si s bossem82 psát o Hušbauerovi.
    On ti napíše, že jsi napsal, že udělal Traore dvě chyby proti Boleslavi, že Královi nevyšel zápas proti Dukle (a obojí je pravda) a z toho si vyvozuje, že by nemohl hrát také ani jeden z nich.
    Vůbec mu nechce dojít a tím pádem si nikdy nepřizná, že se spletl, že to není o chybě, kterých je zápas víc než dost.
    On ve svém omezeném vidění nebude nikdy vidět velký rozdíl v pohybu Krále, Ševčíka, Traoreho a Součka na jedné straně a Hušbauera na straně druhé. Nikdy nepřizná, že na takové zápasy jako byl ten s Chelsea už prostě nemá a mít nemůže, jelikož tyto zápasy jsou především o pohybu.
    Musel by přiznat, že se mýlil a to on nikdy nedokáže. Raději ti bude zkresleně popisovat situace, tvrdit, že sprintovat celý zápas nelze (jakoby to někdo snad nevěděl),ukáže ti polovičaté statistiky, kde má Hušbauer průměrnou rychlost jen o pár desetin menší než ostatní místo toho, aby se zamyslel, proč Král a Traore dokáží běhat s větší intenzitou 95 minut než Hušbauer 20. Proč Traore s Králem vyhrají v takovém zápase asi o x set procent soubojů více než Hušbauer apod.
    Vážně to nemá smysl, on a pár dalších vždycky uvidí Hušbauera jako hráče s naprosto dostatečným pohybem pro tyto zápasy a vždycky bude velká škoda, když nenastoupí.
    Naštěstí máme super trenéra, který toto všechno vidí a do takového zápasu už ho jen těžko postaví

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:34 |  
     3 5

     Mě přijde směšné, jak furt kličkuje kolem, odbíhá k tomu kde kdo co pokazil a kdy hrál špatně. Generalizuje, překrucuje.

     Ale aby zareagoval přesně na podstatu problému, že tam ostatní potili krev a bojovali, zatimco Hušbauer ani jednou nezasprintoval, to ne. Tam se kroutí jako úhoř kolem, a pro jistotu Tě osočí ze žlučovitosti. Je to směšný.

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      Boss82     před 2 lety 13.04.2019 11:42 |  
      2 6

      Aha, takže nejenže jsi neviděl zápas, ale ty dokonce neumíš ani číst. Dneska jsi samé překvapení, JS.

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     Boss82     před 2 lety 13.04.2019 11:40 |  
     1 6

     Divil bych, kdyby sis nepřihrál polívčičku, nezklamals. Postopadesáté ti tu ty tvé pokroucené a mylné názory vyvracet nebudu. Stačí mi, že to udělal sám JiT, který Hušbauera za výkon proti Chelsea pochválil.

   • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

    Mimoň     před 2 lety 13.04.2019 13:13 |  
    4 3

    JEŽIŠI TOHLE JE NA CHOCHOLOUŠKA!! Proč kurňa musíme tady řešit nedostatky hráčů po takovém výkonu ve čtvrtfinále EL jste normální?? Fotbal je přeci kolektivní sport, bez kolektivu není fotbal, takové ztráty tam měl třeba Olejník nebo sem tam i Stoch atd atd ale nebyl z toho gól a hold to vyšlo na Hušbauera! KDYBY KLUCI V TÝMU ŘEŠILI KAŽDOU VOLOVINU CO TU ŘEŠÍ JS TAK NEJSME TÝMEM UŽ DÁVNO!! Už vypni to zaseknuté rádio co tu předvádíš a dej pokoj laskavě

  • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

   japoko     před 2 lety 13.04.2019 11:38 |  
   3 8

   Zoufalec...!

   • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

    Boss82     před 2 lety 13.04.2019 11:40 |  
    6 4

    Ano, to jsi, ale to už dávno víme, tak nám to snad ani nemusíš připomínat.

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     japoko     před 2 lety 13.04.2019 11:46 |  
     2 13

     Jasne, arogantni blbe!

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      iwanowicz     před 2 lety 13.04.2019 12:00 |  
      4 2

      Ses solidni buran asi, bez s timhle do chranenky, nebo nejlip tam, kde slunce nesviti..

      • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

       japoko     před 2 lety 14.04.2019 12:56 |  
       1 2

       Trhni si, inteligente!

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:02 |  
      4 3

      Také ti přeji hezký den.

  • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

   o-cab     před 2 lety 13.04.2019 15:58 |  
   8 1

   panove, donutili jste me si to pustit znovu:)

   s chladnou hlavou to nyni, dva dny po zapase vidim nasledovne:
   - JS dost prehani, Boss zase nechape, ze Trpis nemuze hrace odepsat v primem prenosu do TV, ale spokojeny byt podle me proste nemohl
   - muj dojem, ze Husbauer vypoustel souboje nebyl po vetsinu jeho pobytu na hristi pravda. Husby vetsinu casu skutecne v pohybu byl, casto i v intenzivnim pohybu a snazil se, ale vedle hracu jako Kral, Traore, Masopust, Olayinka proste jeho snaha vypada jako odevzdanost
   - problem je, ze Husbauerova intenzita je nekde na urovni vyklusu Masopusta, ktereho nahradil
   - Husbauer tudiz v zadnem pripade nic nevypousti, aspon v nejakych 80% pobytu na hristi
   - Bohuzel ale naprosto fyzicky/dymanicky nema na zapasy podobne urovne
   - Hubsauer muze byt dalsi dve sezony klicovym hracem Slavie PRO LIGU, a to zvlaste kdyz budeme nadale hrat tri souteze az do jara a pokud tuto roli zvladne psychicky v ramci kabiny
   - Stale je to hrac s jednou ze dvou nejlepsich strel u nas, se zrejme nejlepsi schopnosti resit predfinalni fazi (a to zvlaste vertikalne)
   - Nutne potrebujeme posilit o dva dynamicke a zaroven produktivni hrace v lete - jeden verim, ze do utoku bude Jusuf, druheho potrebujeme do zalohy

   • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

    Boss82     před 2 lety 13.04.2019 18:54 |  
    1 2

    Jsem rád, sis opětovným zhlédnutím zápasu ověřil fakta, pokusil jsi se alespoň o trochu objektivní pohled a poupravil jsi svůj názor. To oceňuji.

    Ohledně té Hušbyho dynamiky - tak jasně, že jeho přednost to nikdy nebude. Ale zase kdyby to bylo tak zlé, jak píšeš, tak by při tom svém napadání nemohl být proti Chelsea nikdy úspěšný. To však ve čtvrtek v několika případech byl a i díky tomu jsme se až do inkasovaného gólu stále drželi v tlaku. Tudíž bych tuto jeho slabinu neviděl jako tak zásadní problém, hráčů s podobnou dynamikou běhá po Evropě mraky a to i ve špičkových soutěžích.

    Jasně, jestli někde běhá hráč s Hušbyho přednostmi a zároveň dynamikou Masopusta, který pro nás bude finančně dostupný a ochotný hrát za Slavii, tak sem s ním místo Hušbyho. Ale zatím se stále nikdo takový nenašel.

    Každopádně ti dávám palec nahoru za věcný příspěvek do diskuze, byť s tvým názorem souhlasím jen částečně.

    • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

     o-cab     před 2 lety 13.04.2019 20:07 |  
     2 0

     to mas samozrejme pravdu, nakonec dva z mych nejoblibenejsich hracu vsech dob jsou pomali Xavi a Riquelme a ani jednoho si nepamatuju ve skluzu za karieru vickrat nez Husbyho vcera:)

     dalsi pravda ovsem je, ze v tech top tymech jsou tito hraci (dnes Rakitic, Modric, Eriksen, Pjanic, dokonce bych rekl i cele zalohy jak City tak Liverpoolu, i kdyz tam je to postavene celkove jinak) obklopeni samymi zabijaky. nase koncepce je a kvuli financim musi byt jina, tudiz pro nas je podle me nastup Husbyho na hriste v zapase jako vcera proste objektivni oslabeni

     to, ze neni tak dynamicky z Husbauera nedela horsiho hrace, jinak by nebyl druhy v nasem kanadskem bodovani, pouze nevhodneho do nasi evropske taktiky, to je cele

     • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

      Boss82     před 2 lety 14.04.2019 10:38 |  
      2 2

      Teda nečekal bych, že zrovna ty sem hodíš příspěvek, který ačkoliv je z části kritikou mého oblíbeného hráče, tak s ním přesto budu z velké části souhlasit.

      Také mám rád hráče jako jsou/byli Xavi, Kroos, Modrič, Pirlo, Pjanic. To nejsou žádní sprinteři, přesto hrají/hráli za nejlepší kluby světa. A když se vrátíme k nám, tak v 90. letech jsem ve Slavii hrozně obdivoval Horvátha. A Hušby má všechno, co měl Horváth, přitom je určitě rychlejší a lepší směrem dozadu, než byl on.

      Pravdu máš v tom, že hráč jako Hušby je platný především v zápase, kdy jsme v zápase dominantní, většinu času na míči a potřebujeme si vytvářet šance a dát gól. V zápasech, kdy proti nám nastoupí špičkový tým typu Sevilla nebo Chelsea, kde potřebujeme vlastní nižší kvalitu kompenzovat extrémním nasazením, neustálým pressing, maximálním důrazem a silou v osobních soubojích, přičemž míč na kopačkách má většinou soupeř, tak v takovém zápase se hráč typu Hušbyho uplatní těžko.

      NICMÉNĚ - když dokázala Plzeň zářit pár let zpátky i s Horváthem v sestavě v Lize mistrů, tak pořád věřím, že můžeme zářit i my s Hušbym, když se správně postaví sestava a přizpůsobí taktika. A pořád jsem přesvědčen, že jeho fotbalové přednosti jsou natolik zásadní, že by to stálo za to.

      • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

       JS (přítel SN)     před 2 lety 14.04.2019 12:23 |  
       1 1

       :D

       • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

        o-cab     před 2 lety 14.04.2019 15:02 |  
        1 0

        jeste chybi abys souhlasil ty a muzeme na romantickou veceri ve trech

        • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

         JS (přítel SN)     před 2 lety 14.04.2019 15:27 |  
         2 1

         Rozesmál mě ten poslední odstavec. Jestli to Boss myslí vážně a přitom se prohlašuje za "odborníka, který má vždycky pravdu", tak je to fakt k popukání. Jasně vidíme, že JiT chce praktikovat určitý styl fotbalu, a postupým vývojem to jde pořád blíže a blíže k tomu Liverpoolskému totálnímu pressingu. A teď tu hovoří o přizpůsobování taktice jednomu hráči, kterej na to nemá vůbec žádný předpoklady... Nic takovýho se pod JiT samozřejmě nestanel ledaže by mu vedení už odmítlo koupit byť jedinýho hráče. Ale proboha, nechci tady znovu rozjíždět ten minulej shitstorm.

         • Re: Odpověď pro JS na téma Hušbauer

          belmis (přítel SN)     před 2 lety 14.04.2019 15:46 |  
          1 1

          Přesně tak. Pro někoho může být kvalitní hráč s výbornou kopací technikou, pohybově horší, který potřebuje na vše více času. Pro mě je kvalitnější pohyblivý hráč silný v osobních soubojích, který se s míčem otočí během zlomku vteřiny, dá přihrávku a okamžitě si náběhem znovu řekne o míč. A právě s takovými hráči hrajeme nádherný rychlý kombinační fotbal. Za mě byla ta naše největší kvalita v prvním poločase proti Chelsea na hřišti.

 31. Kolář - vyběhnutí?

  urs (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 08:30 |  
  2 4

  Jen k brankáři. Co myslíte, mohl/měl Kolář před osudným gólem na ten padající list vyběhnout, nebo ne? Můj pohled byl ten, že Willian dost dlouho dopředu naznačoval centr.. Čučel na ten míč fakt dlouho a Kolář to přece musí číst. Navíc bylo pár minut před koncem a bezradná Chelsea se zmohla už jen na trapnej bochánek do vápna, podle mě to měl sebrat a byl by za hrdinu. Je to škoda. Předesílám, že nejsem gólman. Jen mě zajímá, zda se tomu gólu nedalo přece jen zabránit. :)

  • Re: Kolář - vyběhnutí?

   rak (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 09:01 |  
   5 0

   Podíval jsem se na to ještě jednou. Možná ano, ale měl to dost daleko. Musel by se rozhodnout rychle a také tam být rychle. Vyloučené to není, že by to vyboxoval, ale toto bych mu asi nevyčítal. Kdyby viděl, rychle vytušil, že to jde takto na hlavu volného hráče, tak by tam asi šel, ale koukal nejdřív hlavně na centrujícího hráče. Řada situací nemá jednoznačné řešení.

  • Re: Kolář - vyběhnutí?

   ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 09:01 |  
   1 4

   bylo to pade na pade. zvolil druhý pade. taky jsem si říkal že to mohl mít. ale to je v té situaci velice složité pro rozhodnutí. navíc předtím jeden roh podběhl, to se pak v tom rozhodování jít či nejít sečte. škoda, akci ale zavinila hloupá ztráta balonu ve středu hřiště

  • Re: Kolář - vyběhnutí?

   Radek097 (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 10:51 |  
   2 0

   V době centru Williana ( https://prnt.sc/nb3vv1 ) a hlavička Alonsa ( https://prnt.sc/nb3wl2 ).
   Dle mého Kolář neměl šanci na vyboxování tohoto balónu. Dle časomíry se jednalo o 2 sekundy během centru Williana a hlavičkou Alonsa. V době kopnutí centru byl Kolář na patách. Nevěřím tomu, že by byl u balónu dřív než Alonso, možná by mu zmenšil úhel a balón zblokoval. Jenže Alonso mohl balón sklepnout volnému Giroudovi, který se uvolnil od Ngadeua, a ten by zakončoval do prázdné.

 32. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  mabr     před 2 lety 13.04.2019 08:43 |  
  0 0

  Hoši, kdybyste náhodou měli někdo jeden lupen na zítra navíc, beru ho všemi deseti. Tatínek se na poslední chvíli rozhodl, že na tu destrukci rudých chce se mnou :))) Lupen a pivo samozřejmě zaplatím.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 09:08 |  
   0 3

   zakřikávat věci se většinou nevyplácí :)

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    rak (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 09:25 |  
    3 1

    Tak, tak. S tou destrukcí bych byl opatrný. Každý zápas je jiný, je to derby, Sparta se dost zlepšila a je odpočatá. U nás bych řekl, že skoro jistě bude hrát Souček a Škoda, řekl bych, že i Hušbauer, Zmrhal. No jsem zvědav na sestavu.
    Jinak derby je derby. Takovou tradici nemá nic. Nicméně, pro mně stojí zápasy s Chelsea, Sevillou (na to se nezapomene stejně jako na Ajax na Strahově), ale i některé další v Evropě výš. Derby hrajeme relativně často, teď dokonce třikrát.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Martin 58     před 2 lety 13.04.2019 15:25 |  
   0 0

   Koukni se do zpráv.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    mabr     před 2 lety 15.04.2019 00:14 |  
    0 0

    Ještě jednou děkuji ;)

 33. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 09:13 |  
  11 4

  ještě bych se vrátil k atmosféře - na stadionu byla naprosto elektrizující, možná i díky těm zavřeným sektorům. nepamatuji si takovou snad vůbec, hlavně byla celostadionová. snad to zítra zopakujeme. angláni koukali jak péra z gauče.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   wimpy     před 2 lety 13.04.2019 11:47 |  
   4 0

   Souhlasím, díky "díře" na TS se aktivně zapojovala velká část východu. Navíc ze sektoru 109 bylo úžasný, že jsem přes hlavy ostatních ty prázdné sektory vůbe neviděl, VIPka snad prvně zaplněná do poslední židle, nádhernej pohled. :-)

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Pepino44     před 2 lety 13.04.2019 14:55 |  
    2 0

    Tak velká část východu se zapojuje téměř vždy, výhradně pokřikem Slávia do toho, a to dokud není skončeno mumlání toho předříkávače. Naopak kvituji, že v té prodlevě, kdy se ozývalo "ruce, ruce, chci vidět ruce" se k tomuto pokřiku přidávala i valná část TS. U TS se mi např. nelíbil pokřik na konci poločasu " Je to jako droga....." v době kdy jsme měli tlak stačilo by jenom hučet. Jak krásně se tento popěvek potom vyjímal i v kousku poločasové pauzy. Bohužel se ta samá situace objebila na konci zápasu v posledních minutách. Jinak ale atmosféra byla skutečně vynikající.

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 16:54 |  
     0 3

     naopak tento pokřik se mi moc líbí, před rokem jsme ho vyřvávali celou přestávku v plísni a to vešlo celkem do dějin. myslím že byla ambice to zopakovat, ale ta hudba na stadionu to přeřvala. vůbec, nechápu, proč aspoˇn 15 min před začátkem (a během poločasu) tu hudbu nestopnou, to mě vždycky vytočí.

     • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

      Pepino44     před 2 lety 13.04.2019 18:11 |  
      1 0

      Tak pokud si přečteš můj příspěvek ještě jednou, tak pochopíš, že jsem nekritizoval popěvek jako takový, pouze jeho zařazení na konci poločasu, kdy jsme byli v tlaku a potřebovali jsme kluky vybláznit a ne tím popěvkem kluky uspávat, naopak jsem tento popěvek pochválil, když zněl o pauze. Lidem na východě se chorály celkem líbí, ale nadávají, že jsou moc dlouhé a monotoní.

 34. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Pepino44     před 2 lety 13.04.2019 11:45 |  
  15 3

  Tak jsem si přečetl všechny příspěvky a přišel jsem k závěru, že ve zdejší diskusi se objevuje několik lidí (nebudu jmenovat) kteří četností svých příspěvků se snaží dokázat, že mají pravdu. Jsem rád, že si opět vybrali někoho jiného než Zmrhala, který byl na tapetě dosud. Jsou ochotní napsat svoje argumenty pod každý příspěvek, který říká něco jiného než oni. Místo abychom hráčům poděkovali, za výkon, který málokdo očekával, tak na některých nenechají nit suchou. Je mi jich líto. Tak určitě Hušbauer ztratil míč úmyslně, aby náhodou Slávia doma neremizovala, o čemž svědčí i to, že stál jenom na půlce a koukal a nezapojil se příliš do hry, i když by měl těch 20 min. plivat krev. Oni tihle znalci si musí po každém zápase najít nějakou oběť aby byli IN.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 11:49 |  
   3 14

   Jseš vedle jak ta jedle. Netvrdím, že ztratil míč úmyslně. Co však tvrdím je, že nezabojoval tak, jako ostatní. Ono když vedle Tebe bojuje dvacetiletej kluk jako o život i po obdrženym gólu, a Ty tam vedle vyklusáváš, tak asi není všechno v nejlepší pohodě.

   Já tu na nikoho nenasazuju schválně. Já komentuju to, co vidím na hřišti, a tohle bylo nedostatečné. Není v tom nic osobního. Rozhodně to nedělám proto, abych byl IN. Mě jen zarazily obhajoba a oslavné skřeky na někoho, kdo očividně nehrál dobře.

   • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

    Mimoň     před 2 lety 13.04.2019 13:06 |  
    1 1

    tak si to zkus proti Chelsea, tebe bych tam rád viděl, jak bys to zvládal :-(

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     Obr     před 2 lety 13.04.2019 13:23 |  
     2 3

     Ja bych nerek, ze nebojoval. Ale proste na tuhle uroven nema fyzicky. To je fakt. Osobne doufam, ze v zakladu nenastoupi ani v derby. Potrebujeme pohyblivou, duraznou a behavou zalohu. Pepicka bych v zakladu nasazoval jenom proti lehcim souperum,

    • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

     JS (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 16:53 |  
     1 3

     Proč? Moje povolání není hrát fotbal nejlíp, jak umím. Možná Hušbauer tam fakt nechal všechno a nevypustil to, jak výše píše o-cab. Ale pokud takhle vypadalo jeho všechno v porovnání s ostatními hráči, tak na tenhle level objektivně nemá. Už to dál nebudeme rozebírat.

 35. komentar k hodnoceni hracu

  miki314     před 2 lety 13.04.2019 12:08 |  
  1 25

  Vetsina z vas, by si mela sundat ty ruzove bryle.Ze by Kral, Masopust a Stoch byli lepsi nez Boril, Deli, Traore?Ani nahodou!Hlavne by si mel rosvitit v hlave pan Alanor.Nejte vůbec objektivni.Pripada mi to, ze když ma někdo jiny názor, tak jej povazujete za vola.Opravdu se nad sebou zamyslete.Jsem slavistou 60 let. ale kolikrat mi to hlava nebere jak jste neobjektivni.Aby me někdo zase nenapadal, ze nepisu carky a hacky, ziji v Anglii a proto mam anglickou klavesnici.

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:25 |  
   10 2

   A jdou na anglické klávesnici dělat mezery za (mezi) větami?

   • Re: komentar k hodnoceni hracu

    Lunaris     před 2 lety 13.04.2019 13:14 |  
    4 1

    Zase je úspěch, že ještě umí trochu česky.

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Faris (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:27 |  
   12 1

   Máte víc jak 60 let? Chtělo by to trochu nadhledu a místo kritiky napsat nějaký komentář.
   Žijete v Anglii, království, země gentlemanů? Mel byste zvolit trochu jiný tón než že by si měl Alanor rozsvitit v hlavě.
   Že tu Král, Stoch a Masopust.(8,6,7)mají lepší hodnocení než Boril, Deli a Traore((7,8,8)? Mel byste si zopakovat matematiku.
   Hodnocení je subjektivní pohled. Někomu se líbí ten, někomu onen. Beru, že se lidi neshodnou, ale arogantní příspěvky bez názoru neberu.
   Have a nice day

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Boss82     před 2 lety 13.04.2019 12:30 |  
   2 2

   WTF?!!!

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Eluin (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 12:47 |  
   6 0

   Pane Jiří?

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   necich     před 2 lety 13.04.2019 12:57 |  
   4 0

   Vzhledem k tomu, že ti je min. 70 let tak u tebe postrádám moudrost stáří a určitý nadhled daný zkušenostmi získanými dosavadním životem. Považuji za vcelku logické, že každý má na danou věc jiný pohled a to je na tom to zajímavé. Možnost diskutovat a vyměnovat si názor s druhým. Nevídím žádné napadání až na výjimky. Často vidím spíše trolení. Co je dle tebe objektivní? To co si myslíš ty? Alanor to vidí tak jak to napsal, já bych osobně něco mírně upravil. Pokud jsem si pročetl názory na hodnocení, tak jsem nikdy nečetl že by např. za nesouhlas Alanor někoho označoval debilem, volem apod. Ostatně myslím, že za jiný názor tady není nikdo označován za vola apod, ale za trolení, způsob presentace svých názorů apod. Každý si píše svůj příběh sám.

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Mimoň     před 2 lety 13.04.2019 13:04 |  
   1 0

   tak jen do nich do našich hráčů! přijde ti že málo bojovali? Nebo že nebyli nebezpeční?? Co bys SAKRA chtěl proti Chelsea?!? To jsme nějaká Barcelona doprdele?? Se prober

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Lunaris     před 2 lety 13.04.2019 13:17 |  
   3 0

   Jestli tady Angličan naráží třeba na jiný názor, který tu prezentoval Ozzy, tak ta forma, kterou ten svůj jiný názor prezentoval, víceméně ukazovala na to, že je vůl.

   Chtělo by to už vlákno k derby, admini, ;)

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   pehacko     před 2 lety 13.04.2019 13:46 |  
   5 0

   ozzy is back!

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   ColinSKS     před 2 lety 13.04.2019 16:57 |  
   1 3

   však si to každý může ohodnotit jak chce sám.

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 13.04.2019 17:11 |  
   6 0

   Je zajímavé, ozzy, že dvakrát se ti na té tvé anglické klávesnici podařilo napsat ě a jednou ž a á. Jaks to udělal? :-D

   • Re: komentar k hodnoceni hracu

    slaviator     před 2 lety 13.04.2019 17:19 |  
    2 0

    Nech kulatina na pokoji

    • Re: komentar k hodnoceni hracu

     slaviator     před 2 lety 13.04.2019 17:19 |  
     3 0

     Lukatoma

    • Re: komentar k hodnoceni hracu

     Wulfstan (přítel SN)     před 2 lety 14.04.2019 09:29 |  
     2 0

     Kulatin Lukatom :-))

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   slaviator     před 2 lety 13.04.2019 17:20 |  
   5 0

   Lukatome, nemáš pravdu a mýlíš se.

   • Re: komentar k hodnoceni hracu

    pipe1980     před 2 lety 13.04.2019 17:29 |  
    0 0

    s tím se dá souhlasit a myslet si to samý

  • Re: komentar k hodnoceni hracu

   kjandourek (admin)     před 2 lety 13.04.2019 20:37 |  
   4 0

   Vy musíte být fakt génius.. mít anglickou klávesnici a přitom dostat do textu slůvka "když"; "někdo" a "názor"... s normálními háčkami a čárkou :-)

 36. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Juventus turin     před 2 lety 13.04.2019 12:58 |  
  0 0

  Super S L A V I A. Jdeme správným směrem. Klobouk dolů. Gratuluji.

 37. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Ravik     před 2 lety 13.04.2019 16:49 |  
  2 0

  Ahoj redakce. Jak to vypadá s preview před derby? Článek je například pro mě, vždycky fajn kvůli diskusi před zápasem. Chápu, že toho zvlášť v této sezoně a Tolsi toho má třeba hodně ve své práci, ale třeba by stačilo jen nahodit článek kvůli komentářům a obsah přidat později.

  Díky a děláte to super.

  P.S. doufám že zítra rudý konečně přejedeme rozdílem třídy. Nějak moc si začínají dovolovat, jako třeba ten Pečeně na twitteru

 38. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Kzlo     před 2 lety 13.04.2019 18:20 |  
  0 0

  Offtopic: táta zítra nemůže na derby takže mám jednu permici navíc kdyby někdo chtěl jít.

 39. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Betynka58     před 2 lety 13.04.2019 19:49 |  
  0 0

  S hodnocením nemám problém, snad bych jen přidal Ševčíkovi, který se mi spolu sa Traorém a Delim líbil asi nejvíce. Mám takové tušení, že příští rok bude jedním ze základních stavebních kamenů mužstva při tažení Ligou mistrů.

 40. Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

  Slawek     před 2 lety 14.04.2019 00:42 |  
  1 1

  Hráli jsme opravdu s velmi silným a zkušenými hráči nabitým protivníkem a sehráli jsme s ním vyrovnanou partii, Ale k hodnocení mám určité výhrady: Proč hodnotit Hušbauera jako nejhoršího? Jeho nepřesnost se udála dost daleko od branky a dala se pacifikovat. Navíc se o nápravu do poslední chvíle vehementně snažil sám a to ještě v místech, kde měl být zřejmě někdo jiný. Král nebyl lepší než např, Masopust. Právě o ty "ždibíčky". Zmrhalovi bych dal spíše 5, stejně jako Míňovi. Přidal bych naopak Delimu.

  • Re: Hodnocení slávistů - Slavia - Chelsea 0:1

   Kenny     před 2 lety 14.04.2019 13:11 |  
   0 2

   Ač je pro mě Maso velice příjemným překvapením, podle mě byl v tomto utkání Král prostě lepší.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen