Komentáře (15)

• Re: Článek pro diskuzi off-topic květen

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 13:37 |
      3 4

Pokud Plzeň neporazí Spartu, tak jsem celkem zvědav, jak bude DK nahlížet na to, co se stane v zápase, kde můžeme získat titul. :-)

pethead (přítel SN)     před 5 lety 14.05.2019 13:43 |
        6 2

Pokud se stejně jako proti Plzni obejdeme bez pyra a pivní házené, nemají podle mě jinou šanci, než zbytek trestu zrušit...

pethead (přítel SN)     před 5 lety 14.05.2019 13:45 |
          1 1

Aha, až teď jsem pochopil pravý význam původního příspěvku... omlouvám se, jsem dneska nějak neodbržděn. :)

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 13:49 |
          3 4

Pokud bude titul, bude pravděpodobně jak pyro, tak lidé na ploše, což se normálně v podobných situacích velkoryse přechází, otázka je, jak to bude v podmínce.

kjandourek (admin)     před 5 lety 14.05.2019 14:41 |
            2 2

Pokud to nepřeruší utkání, tak by neměl být problém...

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 14:53 |
              3 7

80. minuta, dáme gól na 2:0, budeme deset minut od titulu, kdo v té chvíli bude myslet na nějaké tresty? :-)

kjandourek (admin)     před 5 lety 14.05.2019 14:56 |
                8 1

No tak vtrhnout na hřiště a nechat rozhodčího ukončit zápas asi není ten nejlepší způsob oslavy, ne?

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 15:37 |
                  0 0

Vtrhnout ne, to je jasný. :-)

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 16:16 |
                  6 1

Ale přiznám se, že jsem měl na Strahově s Brnem celkem nervy, když už všichni stáli okolo hřiště. :-)

kjandourek (admin)     před 5 lety 14.05.2019 16:32 |
                    1 0

To já taky... hlavně aby nějaký hráč soupeře něco neplácnul a někdo ho nešel inzultovat....

wimpy     před 5 lety 14.05.2019 16:33 |
                      3 0

Nebo abychom nepřidali pátej gól. :-)))

donford     před 5 lety 14.05.2019 18:15 |
                9 0

Vydržet, wimpy, vydržet ještě těch deset minut, pak pyro, světlice, šampáňo, diváci na place a vítězný, nepopsatelný, radostný řev z 18-19 tisíc hrdel na tribunách a nejméně ve statisících v hospodách i doma po celé vlasti. Jo, já taky. Než mi žena něčím třískne při mém jekotu My jsme Slavie, vy nejste nic a Hoši, děkujem! :-)

zeleznik2     před 5 lety 15.05.2019 10:25 |