Hráči Slavie

Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

Slovenský reprezentant má od Slavie svolení uskutečnit přestup do klubu řeckého mistra. K dohodě už zbývá doladit podmínky smlouvy a projít zdravotní prohlídkou. Slavia by měla v rámci transferu inkasovat zhruba 1,5 milionu eur.

K přestupu se na svém Twitteru vyjádřil i předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík: „Na doporučení trenérů a sportovního úseku klubu jsem podepsal přestupní smlouvu hráče Miroslava Stocha do PAOK FC. Vzal jsem v potaz vážné osobní důvody na straně hráče. Je to neplánovaný přestup, ale jsou situace, kdy je potřeba vyjít vstříc (…) Jsem otevřený člověk, ale Miňův transfer dál komentovat nebudeme. Hlavním motivem pro hráče i klub nebyly finance. Všichni, co jste Miňa měli rádi, mu přejme hodně štěstí a vzpomínejme na fotbalovou radost, kterou za sebou nechal.

Ofenzivní univerzál přišel do Slavie v létě 2017 z tureckého Fenerbahçe a okamžitě se stal výraznou postavou červenobílých. V mistrovské sezoně nastoupil Stoch k celkem 49 soutěžním utkáním ve kterých vstřelil 14 branek a na dalších 13 přihrál.

PAOK Soluň je úřadujícím řeckým mistrem, kdy ve 30 utkáních neokusil hořkost porážky a jen čtyřikrát remizoval. Stoch už prostředí svého nového zaměstnavatele zná. V sezoně 2013/14 zde totiž hostoval. Řecký klub není v evropských soutěžích neznámým jménem. Z posledních pěti let se čtyřikrát probojoval do základní skupiny Evropské ligy. Delikátním zároveň je, že PAOK je možným soupeřem Slavie ve 4. předkole Ligy mistrů.

Komentáře (67)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Chlupp (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 15:56 |  
  18 2

  Já měl rád toho frajera, vždy dokázal pobavit a něco vymyslet navíc, buď kolmici, přesný centr, kličku nebo bombu z dálky, byl rozdílový hráč, těžko se mi s ním loučí...nakonec je ale přesto víc tým nad individualitou i když evropského formátu...byla radost tě sledovat Miro, škoda že to nešlo dál!

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Travinho     před rokem 29.06.2019 20:33 |  
   8 9

   S tou individualitou evropského formátu jsme si zase trošičku zapřeháněli...

 2. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Arya     před rokem 29.06.2019 15:58 |  
  17 1

  Hodně štěstí Miňo, díky za tvý nádherný trefy!

 3. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Kukič     před rokem 29.06.2019 16:04 |  
  10 3

  Musím říct, že i když máme super tým, tak odchází jeden z mála produktivních hráčů, nevidím nikoho kdo by ho mohl nahradit. Chce to posilu ! :)

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   slaviator     před rokem 29.06.2019 16:13 |  
   7 4

   Konopljanka udela mikrosvět s Olayinkou ...

 4. Sbohem? Ne nashledanou !

  A.Lima     před rokem 29.06.2019 16:06 |  
  14 3

  Já doufám,že se ještě někdy vrátí k nám do Slavie, vždy se mě líbilo jak umí hrát fotbal, jak dokázal rozpohybovat naší hru, jeho rychlost byla famozní. Teď jen zda přijde náhrada a nebo dáme příležitost někomu z vlastních zdrojů. Míňo: Tobě přeji ať se ti nadále daří v PAOK.

  Radost pohledět dříve na Dannyho, Míňa, oba dva jsem viděl hrát v našem nejmilovanějším klubu ! Jsem za to nesmírně rád!!

  Takže ještě jednou za sebe DĚKUJI a přeji ať se daří ..

  • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

   o-cab     před rokem 29.06.2019 18:43 |  
   14 1

   tak s rychlostí bych zase nepřeháněl. měl první tři kroky a pak už fakt rychlý nebyl, spíš mu jenom rychle kmitaly krátký nohy:)

   • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

    A.Lima     před rokem 29.06.2019 20:11 |  
    2 5

    Vidíš to a mě přišlo,že běhal docela rychle :)

    • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

     Leksel     před rokem 29.06.2019 23:05 |  
     5 1

     Ono tomu možná nahrávalo to, že ty svý kratší nohy rozkmital do takových otáček, že to vypadalo, jakoby měl pod sebou vrtuli. Takže pokud se člověk zaměřil jen na něj, tak viděl na hřišti hbitou motorovou myš, křižující cik-cak celý hřiště, ale když si to měl s někým rozdat na přímým úseku, tak ten rychlostní deficit byl znát. Ale asi vím, jak jsi to s tou rychlostí myslel.

     • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

      A.Lima     před rokem 30.06.2019 08:04 |  
      3 0

      Přesně jak píšeš, ono to bylo dáno jeho menší postavou, navíc, když přišel jako střídající hráč a viděl ho běhat zleva doprava a nahoru dolů, tak mě to tak přišlo, ale pravdu díš Lekseli a já se veřejně omlouvám, že jsem v něm viděl fretku :)

      • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

       Leksel     před rokem 30.06.2019 14:16 |  
       1 0

       Je zbytečný se omlouvat za názor, každej, kdo chce, pochopí, co tě k němu vedlo. Prostě když nastoupil, tak ho bylo plný hřiště. :-)

       • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

        A.Lima     před rokem 30.06.2019 17:32 |  
        0 0

        Přesně :)

  • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

   Karel13     před rokem 29.06.2019 20:24 |  
   8 0

   Dalo by se souhlasit, až na tu famózní rychlost. Řekl bych, že byl ve skutečnosti jedním z nejpomalejších hráčů. Nohy sice rozkmital docela rychle, ale vzhledem k délce kroku to bylo málo platné ...

  • Re: Sbohem? Ne nashledanou !

   Travinho     před rokem 29.06.2019 20:34 |  
   7 2

   S tou rychlostí jsi mě vyloženě pobavil, když vzpomenu, jak třeba proti Jablonci byl 10 metrů před Hanouskem a ten ho ještě doběhl a nedovolil mu jít samotnému na bránu.

 5. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Alcapone     před rokem 29.06.2019 16:25 |  
  6 1

  Nedá se nic dělat moc mě bavila jeho hra s tím že se snažil vždy dát hře něco navíc. Oblíbenejch hráčů odešlo už víc není první a ani poslední. Nejsme světový velkoklub. Pokud je, ale něco pravdy na tom že to nebylo vždy ideální vůči kabině tak hodně štěstí Míňo! Hráči přicházejí a odchází. První je klub, pak majitel, dále trenér a až nakonec hráč!

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Ladislav (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 17:01 |  
   9 3

   Myslím, že hlavní důvod je, že Trpiš chce hrát moderní fotbal do rychlosti hlavně u lajnových hráčů a Miňo je typologicky jiný hráč, který spíš hraje do šířky (samozřejmě má zase jiné přednosti), tzn. Miňo by neměl jisté místo v základu a to se mu nelíbilo když nehrál a uměl se ozvat. Navíc je to Slovák, takže je emotivnější a napsal to i navar:"Kamo, jsi trochu rebel, co na srdci, to na jazyku."
   https://twitter.com/tomassyrovatka/status/1144927060701470720

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    belmis (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 18:36 |  
    4 3

    S tou rychlostí máš pravdu, ale proto mohl díky výborné střele a dobré přihrávce a rychlosti s míčem hrát dobře podhrot. Vždyť tam máme i pomalejšího hráče. Když tam Stocha JiT jednou, dvakrát na podzim dal, hrál na podhrotu parádně. Pak už moc stavěn nebyl. Asi tam měl s trenérem problémy a takový spor by měl být buď zažehnán nebo by měl mít vždycky jen jediného vítěze - trenéra. Každopádně škoda ho.

 6. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Eskaes     před rokem 29.06.2019 17:07 |  
  17 3

  Miňo, náš malý velký muž a podle mě klíčový faktor superúspěšné sezóny. Přišel jako hvězda a troufám si říct, že očekávání ještě překonal. Kolik krásných a důležitych golů dal nebo připravil.

  Bude mi chybět nevídat ho už v sešívaném, ale i tak díky za všechno!

 7. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  kapitan.pisoar     před rokem 29.06.2019 17:25 |  
  9 4

  Obrovská škoda pro tým, kde Miňo sice malý vzrůstem, ale fotbalovým myšlením a technikou všechny minimálně o hlavu převyšoval... On byl ten rozdílový hráč, který dokázal přijít s nečekaným, nadstandardním fotbalovým řešením složitých situací.

  Asi se naplnily obavy z jeho poněkud složitější a vznětlivější povahy. Nevím do zákulisí nevidím, ale vypadá to, že se dokázal kousnout a pracovat pro tým, ale to asi po 2 letech, kdy stále putoval mezi základem a lávkou narazilo na své limity.
  Hlavně pokud odešel tak rychle, za tak směšnou částku, tak se asi muselo stát něco, co by zásadně ohrozilo klima v kabině. To nikdo z nás neví...

  Potom se opět otevírá otázka příchodu Stancia, který by byl kvalitativně odpovídající náhradou. Navíc je mladší a mohl by psychicky pomoci Balutovi.

 8. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Leksel     před rokem 29.06.2019 17:28 |  
  14 1

  Pro mě smutná zpráva, bude mi chybět jeho rozzářená a rozesmátá tvář a zvednutá hlava i ruce jako výraz díků fotbalovému Bohu. Takovýhle odchody skousávám těžko a trvá mi nějakou dobu, než se z toho oklepu. Byl výraznou posilou ofenzívy a má velký podíl na herním posunu Slávie. Poslední dobou už nebyl ale tak stavěn do základu, spíš nastupoval jen v závěru na kratší dobu. Těžko spekulovat proč, jestli se přestal hodit do trenérovy koncepce nebo v tom bylo něco jinýho. Míňo, trhá mi to srdce, každopádně k tomu máš svoje osobní důvody, já ti přeju, ať se ti v další etapě profesionální kariéry daří a jsi, stejně jako tvoje rodina, spokojenej. Zůstáváš v našich srdcích jako další slávista, na které se nezapomíná! Děkujeme!

 9. 100x opakovaná lež se stává pravdou...

  MIKr.8     před rokem 29.06.2019 17:37 |  
  12 6

  Já se nestačim divit, co všechno se tady dočtu. Do kabiny to nebylo ideální, nehodil se do koncepce, ohrozil klima v kabině, pohádal se s Jindrou... Všechno nepodložený kecy, který ale budou někteří opakovat tak dlouho, až jim většina uvěří. Třeba to prostě bylo tak, že si chtěl ještě vyzkoušet hezký angažmá v zemi, kde už hrál, se srovnatelnýma ambicema a platem a tak prostě po dvou letech odešel. Já na Miňa budu vzpomínat strašně rád, hlavně na jeho nádherný góly. Přes špatnou pověst primadony, která ho před příchodem provázela, mě velice pozitivně překvapil a jeho odchod mě hodně mrzí.

  • Re: 100x opakovaná lež se stává pravdou...

   Leksel     před rokem 29.06.2019 17:44 |  
   10 2

   Já tady žádný lži nevidím, jen tipy a spekulace, úplně stejně jako je píšeš ty. Nesmíš to číst chvatně, více klidu a rozvahy.

  • Re: 100x opakovaná lež se stává pravdou...

   MIKr.8     před rokem 29.06.2019 18:56 |  
   3 4

   S tím rozdílem, že ta moje spekulace nikoho nepodloženě neobviňuje a to vidim jako dost podstatný... Neustále si stěžujem, jak se chová Deník Sport, ale pak si tu polovina lidí vymýšlí stejný kokotiny.

 10. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  butters     před rokem 29.06.2019 17:45 |  
  10 19

  Nechci rýpat, ale ty kšefty nám nějak nejdou, Stocha pouštíme za třetinu hodnoty, Hovorku s Holešem kupujeme za trojnásobek... takhle se do černých čísel budem dostávat dost blbě. Doufám, že se sponzoringem Pelty a Karla už končíme a náhrada za Stocha (věřím, že přijde) bude někdo z venku, kdo ho opravdu nahradit dokáže. Teď už se jen modlím, aby zůstal Míša, jinak bychom si taky mohli zopakovat Grasshoppers 96.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Navyseals     před rokem 29.06.2019 17:54 |  
   12 2

   A kdo o tý hodnotě rozhoduje? Ty? Média? Transfermarkt? Hodnotu vždycky určuje trh, nabídka a poptávka + další aspekty. V obou případech rozhodoval zájem. U Hovorky s Holešem zájem trenéra o ně jako TOP hráče ligy a v případě Stocha zájem odejít, což bylo požehnáno sportovním úsekem. Takhle se utvářely ty ceny.

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    butters     před rokem 29.06.2019 18:11 |  
    1 3

    Hodnota ≠ cena. Okolnosti přestupů samozřejmě chápu, ale povzdechnout si nad tím můžu. Ta nabídka PAOKu byla tak nízká pravděpodobně i proto, že měli Řekové od jeho agenta avizo, že s ním Slavia moc nepočítá a ráda ho prodá. Jemu to zase v Řecku pomůže k lepšímu platu, než kdyby šel za dvojnásobek. Já jen doufám, že to bude spíš výjimka, protože by bylo fajn dostat klub co nejdřív do situace, kdy nebude nutně závislý na finančních injekcích od vlastníků.

    • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

     EdCable     před rokem 29.06.2019 22:12 |  
     4 2

     1.5 mega euro za prakticky tricatnika z ceske ligy neni spatna nabidka. O moc vic by nikdo na stul nepolozil.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   pehacko     před rokem 29.06.2019 17:56 |  
   9 0

   tu cenu za hovorku z holesem jsem tedy nikde oficialne necetl, takze bych to zase tolik nehrotil... je to cena dle ispartu. mino odchazi plus minus za to, za co k nam prisel. vsak neboj, ze se do cernych cisel dostaneme po prodeji soucka, gadea, deliho, krale a dalsich a vubec se nam to vlastne jako fanouskum nebude libit!

 11. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Steevee     před rokem 29.06.2019 18:13 |  
  26 5

  Tohle fórum je fakt vtipný. Když přicházel, byly tady houfy mudrlantů, kteří psali o tom, jak je problémovej. Všichni časem sklapli, měli jsme ho VŠICHNI za poloboha a najednou se po něm už zase plive. Jak vlastně neměl až takovej přínos, jak udělal to a ono. Už se domluvte:-)

  Za mě prostě Stoch problémovou minulost měl. U nás se kousel a dřel. Bohužel při prvním záchvěvu toho, že by nemusel být lídr ukázal, že nás až tak nemiloval. A to si myslete, co chcete. Jsem přesvědčený, že to nebylo tak, že by někdo přišel a řekl "Miňo, ty se mi nehodíš". Měli jsme ho pod smlouvou na x let dopředu, jenom blázen by se ho svévolně zbavil. Spíš to bylo tak, že ze situace vyplynulo, že Stoch už není nepostaradatelný. A Miňo řekl "...já jsem hrana mezi hřištěm a lavičkou? ok, v tom případě chci jít..."

  A protože má Trpiš, Nezmar i Tvrdík rozum, než aby za vysokej plat riskovali v kabině otrávenou hvězdu, radši ho nechali jít...hotovo. Žádná věda. Osobně mě to ale mrzí.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   bububu (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 18:17 |  
   2 8

   Presne, tady se clovek pomalu dozvi, ze Mino byl vlastne prumerak a jeho odchod je pomalu skvela zprava. Ziskali jsme 1/3 financi na nakup Stancia :D

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Steevee     před rokem 29.06.2019 18:31 |  
   10 3

   Jenom dodatek, osobně mu to nezazlívám. Odvedl pro nás víc, než kolik jsme si na začátku vůbec dokázali představit. Ale tenhle je smutnej. Miňo bohužel poprvé !tím myslím poprvé u nás) ukázal svou druhou tvář. Geniální fotbalista, který to ale má v hlavě asi všelijaké... Jak jinak si vysvětlit, že Fenerbahce ho pustilo za 1 M (taky hluboko, hluboko pod cenou) a ještě ho rok u nás platilo (!!!). To už z někoho musíte být hodně zoufalí..že se ho chcete naprosto za každou cenu zbavit. Uplynuly dva roky a situace se opakuje. Hluboko pod cenou a i tak se Nezmar s Tvrdíkem evidentně shodli, že se to Slavii vyplatí. To už nebude náhoda...

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   donford     před rokem 29.06.2019 19:21 |  
   11 1

   Možná, že si lehounce odporuješ. Mluvíš trochu pejorativně v náznaku o houfech mrdlantů, jež hovořily, že měl Stoch v minulosti problémy a téměř vzápětí dodáváš, že dle tebe Stoch problémovou minulost také měl. Ale nechci tě chytat za slovo, mně je moc líto že Stoch odešel, i když v polsedních zápasech jen doplňoval z lavičky. Ale byla to malá, prudká výbušná střela, krerá dokázala strhnout ostatní. Zatím mi dost vadí, že tu není ta jeho nablýskaná hlava ...

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    Steevee     před rokem 29.06.2019 19:48 |  
    5 4

    Píšu o zástupu mudrlantu, kteří ho následně vzyvali jako boha, aby na neho na závěr zase plivali jako na začátku. Já jsem nedělal ani jedno. Nesoudil jsem. Bral jsem ho na začátku s otazníkem, následně překvapil, na závěr svým způsobem zklamal. Nic víc.

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    bongor     před rokem 30.06.2019 10:31 |  
    0 0

    Já jsem z našeho kádru měl nejraději Míňu a Míšu.Jednak pro jejich velké fotbalové umění a druhak pro to,jak i jako cizinci,dokázali dávat najevo svou radost ze hry a z naší Slavie.Doufám,že alespoň Míša u nás zůstane.Míňův odchod beru jako dost podstatné oslabení.Ať se Ti v Soluni daří,velký malý muži!

    • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

     Ernie     před rokem 30.06.2019 11:24 |  
     0 0

     Míňu...

    • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

     travel (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 11:34 |  
     0 0

     Já bych to doplnil i o Deliho,u něj je to navíc umocněno zkušenostmi od rumunů.

 12. Mino

  bububu (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 18:14 |  
  6 8

  Potvrdilo se, ze Mino prestoupil vyhradne z mimofotbalovych duvodu. Sportovne a financne jeho prestup nedaval nejmensi smysl. Co jsem ale slysel, tak to opravdu neslo resit jinak nez odchodem. V tomhle stojim za Nezmarem a Trpisem, zadny hrac nemuze byt vic nez tym (srovnejte s mymi vcerejsimi komentari). Je dobre, ze to Tvrdik potvrdil, jinak bych si kusel myslet, ze se nas sportovni usek zblaznil. A vy vsichni, kdo tvrdite, se to je dobra cena nebo ze Mino odchazi, protoze se nehodi Trpisovi do systemu, jste totalne mimo.

  Kazdopadne diky za vse Mino. Jak jsem ti z pocatku neveril, tak jsi neskutecne prekvapil. Byla radost te sledovat v nasem dresu. Hodne stesti a jeste jednou diky!

  Kazdopadne

  • Re: Mino

   motas     před rokem 29.06.2019 18:25 |  
   0 2

   A co se tedy stalo mezi ním a vedením/Trpišem? :-)

   • Re: Mino

    bububu (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 18:36 |  
    3 11

    Hrubé porušování životosprávy, nerespektování trenéra, manželka...

    • Re: Mino

     Jakubisko     před rokem 29.06.2019 21:37 |  
     1 3

     Po tréninku mi dáš pětikilo. :)

    • Re: Mino

     pehacko     před rokem 29.06.2019 23:47 |  
     3 1

     hele manzelka byl vzdycky problem na druhem brehu, ac co se ozenil na oko i ten ultra buzik vacha, tak uz to tak nejak prochazi i na toaletne... jen u borika flusika neni vlastne jasne, kdo je muz a kdo zena

    • Re: Mino

     jose01     před rokem 30.06.2019 09:22 |  
     5 2

     manželka hrubě porušovala životosprávu a ještě navíc nerespektovala trenéra

  • Re: Mino

   o-cab     před rokem 29.06.2019 18:26 |  
   5 4

   tak do systému se hodit čím dál tím více přestával, to dokazuje jeho nasazování na jaře a to že odchází, nikoli místní komentáře

 13. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Wulfstan (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 20:25 |  
  16 2

  Nevím co se stalo a je mi to i jedno, spekulace mě nezajímají. Odchází hráč, který bavil a ve Slavii určitě zanechal pozitivní stopu. Přeju mu, aby se mu dařilo i v PAOK a doufám, že i on bude na Slavii vzpomínat v dobrém.
  A ať už za něj ten onen přijde nebo ne, myslím, že Slavia už je tak silná, že ji tenhle odchod nerozhází.

 14. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  jfunion     před rokem 29.06.2019 20:31 |  
  11 3

  Když přišel Miňo na plac tak se začalo něco dít-vařit voda,přeju mu ať se mu v novém angažmá daří, za mě škoda...

 15. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  rak (přítel SN)     před rokem 29.06.2019 21:08 |  
  6 1

  Miňo byl můj velký oblíbenec a ještě před pár měsíci jsem psal, že je prakticky pro nás nenahraditelný a musíme ho udržet. Teď ve druhé části jara ale když nastoupil, tak to nebylo moc dobré. Co bylo za tím těžko říci, ale nemá smysl spekulovat. Poděkovat za vše a ať se mu daří. Tedy s výjimkou , kdyby náhodou hrál proti nám.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   p!erreCORE     před rokem 30.06.2019 09:49 |  
   1 0

   A to já bych mu klidně popřál a moc bych si i přál, aby se objevil v Edenu za potlesku celého stadionu a klidně dal nějakej výstavní gól na 5:1 třeba :)

 16. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  gazza     před rokem 29.06.2019 21:26 |  
  8 2

  Mino hodne stesti v novem pusobisti.Byla parada se na Tebe divat ,prace s micem ,rychlost a strely tedy vetsina strel .Nadstandartni hrac ,kteremu jako malokteremu nasemu hraci nezavazel mic.Budes chybet.

 17. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  DeeDee     před rokem 29.06.2019 22:18 |  
  9 1

  Frajer, co se nebál vystřelit, udělat kličku 1 na 1. Je ho škoda, ale věřím úsudku sportovního vedení.

 18. Dobré (i elegantní) řešení...

  tobro     před rokem 29.06.2019 22:40 |  
  1 2

  !!! SKS4EVER !!!

 19. Ať se Ti daří

  Boss82     před rokem 29.06.2019 22:51 |  
  14 3

  Budeš mi chybět, chlape! V noze jsi to měl, na hřišti jsi rozdával radost, nasázel jsi v nejkrásnějším dresu spoustu nádherných gólů, byla radost se na Tebe dívat. Navždy budeš podepsán pod jednou z nejúspěšnějších sezón ve slávistické historii. Díky za vše a ať se Ti daří.

  • Re: Ať se Ti daří

   smely (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 09:35 |  
   5 1

   Naposled jsem mel podobnej stin na dusi když odcházel Tavares...Mino byl přesně ten typ hráče, na kteryho "se chodi "...jsem rád, ze jsem ho viděl v nejkrasnejsim dresu...ted jen doudam, ze je to posledni odchod, pokud by šel treba ešte Simonek tak mi to asi zlomi srdce...Jinac, diky Mino a at se daří, treba se letos v Edenu ještě uvidime (mrk, mrk)...

   • Re: Ať se Ti daří

    Boss82     před rokem 01.07.2019 03:18 |  
    0 1

    Podepisuji!

 20. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  benny231     před rokem 30.06.2019 01:49 |  
  11 3

  Mně chybět bude, vlastně mi chyběl již na jaře, vždy, když nehrál. Zanechal tady velkou stopu a udělal nám spostu radosti. Díky Miňo a hodně štěstí.

 21. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  houston (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 09:41 |  
  2 6

  Nejsem rád, pokud u odchodu našich hráčů rozhodují osobní a nikoliv sportovní důvody. Nesvědčí to o ničem pěkným.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   sasky     před rokem 30.06.2019 12:25 |  
   9 0

   O ničem pěkném u koho? Trenéra? Hráče? Vedení? Nikdo není čokoláda, aby chutnal všem a pokud to sice funguje sportovně, ale nefunguje to lidsky, tak to není dobré a někdo odejít musí.

 22. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  p!erreCORE     před rokem 30.06.2019 09:45 |  
  3 3

  Mně je to teda fakt, a to jakože hodně, líto.. Blesk z čistýho nebe. Bude mi chybět :(

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Qope     před rokem 30.06.2019 12:25 |  
   1 0

   Lítost tu je, ale na druhou stranu, pomohl přinest radost (mimo jiné) v podobě titulu a dvou vítězství poháru FAČR. Přeju mu, at se daří v Řecku ...

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    p!erreCORE     před rokem 30.06.2019 12:35 |  
    0 2

    Jasněže, já osobně nemám, co bych Mirovi vytknul. Byl jsem za něj vždy rád a jeho pumelice mně bolej eště teď, přestože jsem nestál v bráně.

 23. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  vlk30 (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 13:38 |  
  3 1

  Pocitově názor laika je, že vedení udělalo chybu, trochu se bojím, že na něj ještě budeme vzpomínat a litovat jeho odchodu. Samozřejmě si to ale nepřeju. Sám na to opravdu budu zvědavý zda se pletu či ne. Také jsem si nepřál odchod silhavky a mýlil jsem se, beru to prostě moc srdcem.

  • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

   Hubacek     před rokem 30.06.2019 16:56 |  
   4 1

   Chyba nechyba ... bohužel jina cesta nebyla už to bylo za hranou

   • Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

    Faris (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 17:32 |  
    1 0

    Hube a máš nějaké info k odchodu Zmrhal a příchodu Stancia? Dik

 24. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Silgar (přítel SN)     před rokem 30.06.2019 17:31 |  
  2 0

  Míňo hodně štěstí a díky za vše.

 25. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  buran     před rokem 30.06.2019 17:51 |  
  0 0

  Tvl ta fotka Mira na oficiálních stránkách vypadá tam jak Hellboy , samozřejmě bez rohů:-):-):-)

 26. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  martyni (přítel SN)     před rokem 01.07.2019 16:54 |  
  3 0

  Mino mi bude taky chybet. Byl to spravnej vlcak, kterej na hristi resil jen to, jestli to tam soupne pravou nebo levou. Moc se mi taky libilo, ze se dokazal kousnout a prizbusobit se tomu, co po nem chtěl trenér. Je mozny, ze poslední pulrok uz to skripalo, jak nekteri naznačují, třeba jsou dva roky v jednom tymu maximum pro takovy zvire, jako je Mino, mozna jsou duvody odchodu jiny.. kazdopadne Mino zaslouzi velky podekovani za to, co ve slavii predved, takovej typ hrace se bude tezko nahrazovat...

 27. Re: Miroslav Stoch přestupuje do PAOK Soluň

  Pepibican     před rokem 02.07.2019 10:31 |  
  0 0

  Díky Miňovi za krásné góly a čas ve Slavii strávený. Miňo bude patrně výbušnější složitější povahy s boty z toulavého telete a patrně ho nikdo nikde dýl než ty 2-3 roky neudrží, už se tady asi cítil svázaný. Tak ať se mu na další štaci daří, ve Slavii zanechal docela slušnou stopu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen