Výhra slávistek na startu ligy

Slávistické fotbalistky úspěšně vstoupily do prvního kola ligy žen výhrou 8:0 nad Plzní i díky hattricku Simony Necidové.

Trenér Kolomazník nasadil do základu všechny nové tváře a hned ve 2. minutě se po přihrávce Svitkové poprvé ve slávistickém dresu prosadila Laura Žemberyová. A převaha byla znatelná a projevila se gólově. Po návratu z hostování z Liberce hned v 8. minutě přidala branku Necidová. Důležitou osobou byla Svitková, která celkově vstřelila dvě branky a další tři připravila. V první půli také skórovala Kožárová.

ve druhém poločase zkompletovala hattrick Necidová a jednu branku přidala Jarchovská. Ma rozjezd sezony pohodové vítězství, již za týden je na programu derby se Spartou! Hraje se v sobotu 24. 8. od 16 hodin na Strahově.