Aktuality z médií

Komentáře (46)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  JS (přítel SN)     před 10 měsíci 07.12.2019 12:17 |  
  10 16

  Moc bych mu přál zahraničí. Nehledě na to, že je to dnes jedinej hrot, kterej dokáže dát gól, do dynamické nátlakové hry pod Trpišem se fakt nehodí. Věk také nezastavíš. A co my se Škoďákem v pětatřiceti?

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   pehacko     před 10 měsíci 07.12.2019 12:33 |  
   9 3

   bude u nas i v petatriceti davat goly a drzet kasu v kabine!

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    slavanda     před 10 měsíci 07.12.2019 15:25 |  
    6 4

    jj, žolíka co tam naběhne na posledních dvacet minut na závěrečný tlak zvládne do 35 i v Evropě a v naší kaprlize klidně do 40.

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    necich     před 10 měsíci 07.12.2019 19:20 |  
    7 1

    Tak já Milana už také posílal dokopat karieru někam jinam... Po včerejšku si myslím, že tu bude ještě minimálně rok, stovku udělá u nás a bude ještě platný...

 2. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  Qope     před 10 měsíci 07.12.2019 12:49 |  
  14 1

  Milanovi chybí do stovky 8 zásahů. Je odehráno 19 kol. Zápas se spartou hrajeme doma v 24 kole. No, stihnout by to asi i mohl (soupeři před tím Budějovice, Bohemians, Opava, Slovácko), aby tou stovku završil a oslavil vítězným golem před tribunou Sever do sítě tohoto týmu :-) To by bylo něco ...

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   Tadeáš_Janků     před 10 měsíci 07.12.2019 13:36 |  
   2 0

   Tak se Spartou pravděpodobně budeme hrát i v nadstavbě. Byť vzhledem k jejich výkonům to jisté určitě není.

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    Qope     před 10 měsíci 07.12.2019 13:44 |  
    0 0

    prave proto jsem ji radeji zahrnul do 24. kola :-)

    • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

     rak (přítel SN)     před 10 měsíci 07.12.2019 14:12 |  
     4 0

     Tak Sparta jede jednoznačně na průnik do Evropy ze střední skupiny.

 3. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  rudahvjezda     před 10 měsíci 07.12.2019 13:41 |  
  20 2

  Zatim stale nas nejlepsi utocnik. Navic srdcar. Slavista. Ja bych rad, aby u nas hral dal a pak se postupne posunul na jinou pozici v ramci SKS.

 4. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  kostelnivlajka     před 10 měsíci 07.12.2019 17:36 |  
  10 4

  Jestli mu min. na rok neprodloužej smlouvu, tak jsou hlupáci

 5. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  Rhu-rhu     před 10 měsíci 07.12.2019 19:35 |  
  13 1

  Legenda. Určitě bych ho nechal i na jaro, protože věřím, že tu stovku může dát u nás. Není to sice ideální hráč do Trpišova běhavého systému, ale včera se jasně ukázalo, že i přes to dokáže podat výborný výkon.

 6. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  zeleznik2     před 10 měsíci 07.12.2019 19:54 |  
  10 1

  Určitě zůstat a pokořit tu hranici 100 branek. Do konce sezony, by to mohlo, klapnout.

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   Wulfstan (přítel SN)     před 10 měsíci 07.12.2019 21:21 |  
   3 6

   Já to vidím tak, že po konci sezóny bude mít na svém kontě 99 a v létě bude strašný dilema co dál. Zůstane, na podzim dá penaltu a skončí s fotbalem. :-)

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    wimpy     před 10 měsíci 08.12.2019 01:38 |  
    7 3

    Jen aby je nedával nějakým Budějkám nebo Příbrami, víš, že ty se mu nepočítaj. :-))

 7. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  kapitan.pisoar     před 10 měsíci 07.12.2019 22:29 |  
  5 3

  Kazdopadne to chce resit uz ted v zime a na rovinu, tak jak si to jako legenda klubu a potazmo kazdy hrac zaslouzi...
  Bud mu ted rict, uz s tebou nepocitame a zacni si hledat angazma. Nebo se s nim domluvit na prodlouzeni do pristiho leta s tim, ze prijme roli mentora pro Felipa a Musu s tim ze nebude tolik nastupovat.
  Ve 34 letech je porad z toho naseho utocneho ansamblu nejplatnejsi hrac...

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   wimpy     před 10 měsíci 08.12.2019 01:37 |  
   7 2

   Předpokládám, že varianta, že bychom s ním nepočítali, zatím není na stole. Je to o možném vytížení, které mu zjevně nevyhovuje (jako ovšem nikomu z útočné čtveřice).

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    ColinSKS     před 10 měsíci 08.12.2019 08:31 |  
    1 7

    já myslím, že se bude chtít poprat o LM v příští sezoně, kdyžř ne v základu, tak jako žolíček.

 8. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  ColinSKS     před 10 měsíci 08.12.2019 08:30 |  
  3 22

  vzhledem k tomu, že visí na plachtě, sázím, že na 99% procent nikam nepůjde. poté, co mu JT vylepšil smlouvu se mu si myslím nikam moc nechce a je to ještě o příští sezoně a pak z něj bude inkoust. klidně místo bílka, kterýho není vůbec vidno.

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   kjandourek (admin)     před 10 měsíci 08.12.2019 10:37 |  
   19 1

   Že Bílka není nikde vidět ještě neznamená, že nic nedělá a že jeho role není důležitá.... Hráč se nemění na funkcionáře jenom převléknutím do saka, musí se tu roli učit...

   Za řekou mají jednoho podobného, kterého sice vidět je, ale řekl bych že se v tom spíše plácá, než že by se to učil :-)

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    ColinSKS     před 10 měsíci 08.12.2019 11:15 |  
    3 13

    nikde netvrdím, že nic nedělá. pouze to že není vidět. s trumpetou na erbéčkové straně samozřejmně souhlasím, plácá se v tom jak nudle v bandě

 9. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  martyni (přítel SN)     před 10 měsíci 09.12.2019 13:55 |  
  4 0

  Rek bych, ze to spis bude otázka podmínek smlouvy. Skodak asi nedostane garanci, ze bude utocnika c. 1, a nabidku platu, jakej tu mel předtím. Tipnul bych si, ze slavie prijde s nabídkou nižší smlouvy s tim, ze bude volbou c. 2 - 3, a s vyhlidkou budoucnosti ve slavii i po skonceni kariery. Bude na Skodakovi, jestli to vezme. Je jasny, ze ma rad vytizeni a byl zvyklej na roli lidra. Bude asi na Skodakovi, aby to zvazil. Ukazal, ze muze bejt ještě platnej, na druhou stranu slavie urcite bude hledat utocnika c. 1 jinde.

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   p!erreCORE     před 10 měsíci 09.12.2019 14:16 |  
   9 4

   mnoho lidí tu řeší gramatiku, jazykovědu obecně, pravidla pravopisu českého a podobná temata.. mně je to šumák, píšu, jak mi prstíky narostly. ale jedno, jen o jedno prosím.

   píše se Slavia! Vždy a všude se píše Slavia. tedy s velkým eS a a na konci. nelze to psát jinak. není to překlep, je to ignorace a sraní na vlastní tým. piš si třeba sralta, sparta, plísen.. ale vždy piš Slavia!

   děkuji!

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    p!erreCORE     před 10 měsíci 09.12.2019 14:18 |  
    6 2

    netýká se to jen tebe, jen už jsem to nemohl vydržet :) píšou to tak zde mnozí, i velectěný sokrates, občas.. piště si jak prasata, mně je to jedno, ale náš tým se jmenuje Slavia Praha, ne slávie, Slávie, Slávia.. ne. Slavia Praha!

    • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

     SirCohen     před 10 měsíci 10.12.2019 10:18 |  
     3 0

     Přiznám, že i v pokřicích a děkovačce používám "Slavia", takže "my jsme ta slavná Slavia Praha..", "Bican, Puč a Plánička - z nebe se dívají, jak Slavia válí" atd., fonetické "slávyje" mi nejde přes pysk:)

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    Dr. Fe1     před 10 měsíci 09.12.2019 23:44 |  
    1 9

    Že by tohle bylo "sraní na vlastní tým" to je od tebe teda hodně přehnaný a nespravedlivý vůči lidem co to píšou. Určitě to nikdo z nich neuctivě nemyslí a takhle úkorně jako ty, to asi moc lidí kromě tebe nevnímá. Slávie se normálně hovorově říká a používá to drtivá většina slávistů, tak proč to brát jako něco tak neuctivého ?

   • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

    Pepino44     před 10 měsíci 10.12.2019 10:02 |  
    2 1

    "píše se Slavia! Vždy a všude se píše Slavia. tedy s velkým eS a a na konci. nelze to psát jinak."

    Možná, že si to nemyslel tak doslova, jenom špatně napsal. Nepřipadalo by ti hloupé, kdyby jsi četl "přestoupil ze Slávia Praha ". Asi to nelze používat všude jak píšeš.

    • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

     p!erreCORE     před 10 měsíci 10.12.2019 11:55 |  
     2 0

     samozřejmě mi šlo o první pád :) ale velké eS se píše vždy! já třeba taky píšu kolikrát jak dobytek, tečky čárky, mně - mně, malý velký písmena.. VŽDY když píšu jméno našeho klubu, příp. našeho hráče, tak si dávám opravdu pozor, jestli jsem se neupsal.. přišlo by mi to opravdu neuctivé psát např. Fridrych apod. Nechtěl jsem prudit. snad si rozumíme.

     • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

      Pepino44     před 10 měsíci 10.12.2019 14:04 |  
      1 0

      Tak ono také záleží na tom, kdy, kde a na čem píšeš. Já jsem jednou potřeboval něco rychle napsat a psal jsem to v hospodě na telefonu a pak jsem se zděsil/ jako Pelta/ když jsem to po sobě četl na počítači.

 10. Škoďák

  Dr. Fe1     před 10 měsíci 09.12.2019 23:55 |  
  2 15

  Se Škodou je to těžký. Asi každý by mu přál tu stovku a cítí vděk za to co udělal pro Slávii v letech minulých, ale také si všichni pamatujeme v kolika zápasech byl za poslední rok a půl marnej - bez gólu, bez přihrávky i bez gólové šance. Jak se rozhodnout nyní, to fakt nevím.

  Po minulé sezoně jsem byl pro to, aby skončil nejlépe hned. Protože opakovaně předváděl velmi špatné výkony a ke konci sezony tam už nebyly ani ty občasné světlejší okamžiky. Obvykle žádná šance v utkání. Naopak v tomto půl roce naznačil, že ten "starý úspěšný Škoda" ještě existuje a že jsem ho např. já předčasně odepisoval a myslel si, že už se nikdy nevrátí. Ale po hříchu se ten starej Škoďák vždycky objevil jen na chvíli a zase zmizel. Bylo to v zápase s Budějovicemi, kde dal dva góly. Ale pak nic. V zápase s Vyšehradem kde dal dokonce 4 góly. Ale pak zase působil dost marně. No a naposledy teď s Karvinou a Libercem se objevil zase ten starý Škoda, co se dostává do šancí a některé i promění. Ale nevím zda doufat, že to tak bude i na jaře ? Že mu to tentokrát vydrží.

  Já bych mu tu šanci dal, ale musí přijmout roli střídajícího hráče a ne se kvůli tomu cítit ukřivděně. Tedy v podstatě to vystihnul martyni výše. jestli si myslí, že má nárok být útočník číslo jedna a dělal by kvůli tomu dusno, tak to by nešlo. Pokud bude smířen s tím, že může dostat šanci, ale taky nemusí, tak je vše ok a prodloužil bych mu za zásluhy smlouvu o rok.

  • Re: Škoďák

   Pepino44     před 10 měsíci 10.12.2019 10:07 |  
   4 2

   Jen takovou kratičkou otázku. Kdo má tedy nárok na útočníka č. 1, když ne Škoda?

   • Re: Škoďák

    Snivec     před 10 měsíci 10.12.2019 10:29 |  
    1 6

    V soucasne dobe, pri forme nasich utocniku utocnika cislo 1 stale hledame. Milanovi se povedl po delsi dobe jeden zapas, to ale z neho hned utocnika c. 1 nedela, priste se muze povest zapas zase nekomu jinemu. Utocnik c.1 bude ten, ktery bude podavat po delsi dobu kvalitni vykony a to zatim nikdo neni.

    • Re: Škoďák

     SirCohen     před 10 měsíci 10.12.2019 10:37 |  
     2 3

     Ok, tak na základě posledních výkonů, koho bys v lize postavil do základu jako útočníka? Micka, Standu, Júsufa nebo legendu Milana Škodu?

     • Re: Škoďák

      Snivec     před 10 měsíci 10.12.2019 10:57 |  
      1 2

      sazel bych na Jusufa nebo Standu, resp na toho, koho bych si jako trener privedl ;)
      Jusuf by mel ukazat, ze na to ma, jinak nema cenu, aby tady sedel na lavce, moc prostoru zatim i diky nepresvedcivym vykonum nedostal, sanci jeste dostane
      Standa uz utocnikem c.1 byl, tam to je o forme
      Milan to uz sam nepotahne, ale hrat muze, jenom nebude mit takove vytizeni
      Mick me presvedcil, ze utocnikem c.1 nebude a do utoku bych s nim nepocital

      • Re: Škoďák

       SirCohen     před 10 měsíci 10.12.2019 11:03 |  
       0 1

       Takže v neděli proti Budějkám bys tam poslal Tecla nebo Júsufa?

       • Re: Škoďák

        Snivec     před 10 měsíci 10.12.2019 11:15 |  
        1 3

        nejsem trener, nevidim hrace na treninku, nevim, jestli nekdo neni zraneny, jak se citi apod
        snazil bych se davat sanci tomu, koho bych si do tymu privedl
        predpokladal jsem na zacatku sezony, ze Jusuf bude jednicka nebo ze se o to se Standou poperou
        aniz bych mel informace vyse, tak bych v nedeli postavil Jusufa, mel by hrat a dostat sanci
        osobne bych po celou sezonu sazel na dva utocniky Jusuf a Standa a k nim Milan

        • Re: Škoďák

         SirCohen     před 10 měsíci 10.12.2019 11:22 |  
         3 3

         Já z pohledu neinformovaného fanouška bych postavil Škoďáka, protože je aktuálně ve formě, což o dalších třech útočnících na základě pozorování minulých výkonů říct nelze.

     • Re: Škoďák

      Dr. Fe1     před 10 měsíci 10.12.2019 20:16 |  
      1 7

      V lize bych teď proti Budějovicím postavil Milana Škodu. Vypadá, to, že má formu. Ale že by se na něj dalo spolehnout jako na útočníka č.1 i pro jaro, to by bylo hodně odvážné. Už několikrát ukázal, že je jeho výkonnost bohužel dost kolísavá a obvykle se mu daří spíš jako střídajícímu, než od začátku. Přesto bych to s ním teď zkusil v základní sestavě.

    • Re: Škoďák

     Pepino44     před 10 měsíci 10.12.2019 11:41 |  
     3 3

     Tak možná, že Škodovi se povedl jeden zápas. Je to tvůj názor a já ti jej neberu. Kolik zápasů se ale povedlo Teclovi nebo Jusufovi, nebo MvB ? Je potřeba vybírat ze současného stavu a ne spoléhat, že snad přijde někdy někdo lepší.

     • Re: Škoďák

      Dr. Fe1     před 10 měsíci 10.12.2019 20:17 |  
      0 6

      Můj názor je, že na jaro je potřeba přivést někoho lepšího. A některým méně vytíženým dátr šanci na rozehrání na hostování (Jusuf určitě na hostování Tecl možná taky).

   • Re: Škoďák

    Dr. Fe1     před 10 měsíci 10.12.2019 20:13 |  
    1 8

    Jak píše Snivec, už rok a půl útočníka hledáme a nenacházíme. Tak je potřeba hledat dál, zkusit Musu, Matouška případně někoho koupit .... na Milana se spoléhat nelze a garantovat mu to místo už vůbec ne.

 11. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  EdCable     před 10 měsíci 10.12.2019 15:09 |  
  3 1

  Co se týká útočníka obecněji, tady je přepis části dnešního rozhovoru s Nezmarem z MF Dnes na toto téma:

  "
  - Budete se bavit i o nákupu střelce? Fanoušci si ho přejí.

  Slýchám, že mít při zápasech Ligy mistrů třeba Oliviera Girouda, některou šanci proměníme a máme víc bodů. Ale zároveň se ptám: Kdybychom takového Girouda měli, vytvoříme si ty šance vůbec?

  - Co si odpovíte?

  Upřímně, zatím odpověď nemáme. Když jsme na Girouda koukali na jaře, v domácím zápase Evropské ligy proti Chelsea, shodli jsme se: Ve Slavii by nehrál! Je otázka, jestli můžeme najít kvalitního útočníka, který dokáže šance proměňovat, ale zároveň zapadne do našeho herního stylu. Pořád jsme nejlíp střílející tým v lize, kterou vedeme o čtrnáct bodů, takže to taková katastrofa být nemůže. Ale...

  - Ano?

  Osobně si umím představit, že útočník by nemusel mít tolik týmových úkolů a mohli bychom mu trochu ulevit.

  - Tak zkusme jména. Zajímal by vás Nikolaj Komličenko, nejlepší střelec ligy?

  Zrovna u něj bychom museli hodně řešit plusy a minusy, ale abych vůči němu byl fér: od doby, co jsem ho zažil v Liberci, se hodně posunul. Tehdy přišel zanedbaný a myslel si, že si tady všechny namaže na chleba, aniž by hnul prstem. Ale to je obecný rys, Rusové a Ukrajinci mají s profesionalismem problémy.

  - Máte příklad?

  Do Liberce jsme přivedli Jefremova, ruského reprezentanta do 21 let, hráče z CSKA Moskva. Tahala ho třísla a lékaři zjistili, že by to mohlo být od zubů. Přišlo se na to, že v životě nebyl u zubaře.

  - Co raději česká cesta? Je reálné vykoupit z Plzně reprezentanta Krmenčíka?

  Krmenčík je jeden z nejlepších a zároveň nejkomplexnějších útočníků v Česku. Hráč, který by nás mohl posunout dál. Ale zároveň opora největšího konkurenta. Těžko se mi k tomu něco víc říká.
  "

 12. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  ezechiel     před 10 měsíci 11.12.2019 10:43 |  
  2 1

  Vůbec bych se nebál Škodovi prodloužit smlouvu, dokud může hrát je na hřišti platný a jeho zdraví též vypadá pevně. Co mě mrzí je, že by si zasloužil zahraniční angažmá a bylo by možné mu udělat hostování ve spolupráci s našimi čínskými partnery, tak by to bylo vůbec nejideálnější. Nemusel by rozvazovat konteakt a byl by pořád Slávista, v Číně by na něj koukali, jak kapitána týmu, co tak skvěle hrál na Camp Nou a všichni si si v rámci korektnosti splnili své.

 13. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  slavanda     před 10 měsíci 11.12.2019 10:44 |  
  4 1

  Krásná odpověď přímo na hřišti. Nechat ho na jaře pravidelně hrát a jede na Euro.

 14. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  vršek     před 10 měsíci 11.12.2019 11:44 |  
  8 1

  Všem, kteří zde stále dokola mluví o "konci" Milana Škody ve Slavii, včera náš kapitán dokázal, že ještě stále může být platným hráčem současné Slavie. "Kupodivu" se včera ukázalo, že i v pozměněném herním systému - s klasickým útočníkem můžeme hrát vyrovnanou partii i v LM, proti soupeři jako je Dortmund, na jeho stadionu a navíc v zápase, ve kterém náš soupeř musel zvítězit. Včerejší výkon týmu i dva předchozí zápasy v lize potvrdily, že neustále omílaná "klišé" o tom, jak se klasický útočník do herního systému trenéra Trpišovského nehodí, neodpovídají realitě.
  Navíc i dva předchozí zápasy v lize proti Karviné a v Liberci jednoznačně prokázaly, že Škoda je stále nejen "kladivem" do vápna, ale i výborným hráčem do kombinace, že patří do základní sestavy, a že on je útočníkem č.1 ve Slavii.
  Je zjevné, že si zasluhuje více důvěry a podpory trenéra.

 15. Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

  o5aradecek     před 10 měsíci 11.12.2019 22:39 |  
  4 0

  Pár minut s Karvinou, pak v základu v Liberci a Dortmundu a... bilance 2+2. :-) Jen tak dál, Milane!

  • Re: Střelec Škoda ke končící smlouvě: Prioritou je zůstat ve Slavii

   Dr. Fe1     před 10 měsíci 12.12.2019 18:04 |  
   2 6

   Hodně mě překvapil, že dokázal zahrát i proti Dortmundu. Že je schopen zahrát i na evropské scéně proti tak běhavému týmu - klobouk dolů. Teď to doufám potvrdí proti Budějicím. Pokud by mu měla taková forma vydržet i na jaře, tak by se mohl přiblížit tomu jak hrál v dobách největší formy. Kéž by.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen