O Slavii

Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

Na této stránce můžete vesele diskutovat o všem, co nesouvisí se Slavií anebo fotbalem.

Komentáře (1129)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

  Ados     před 5 měsíci 01.01.2020 18:54 |  
  3 0

  Už máme leden 2020 ☺

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

   necich     před 5 měsíci 01.01.2020 19:31 |  
   8 3

   A posily nikde, vedení čekáme...:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    Max1     před 5 měsíci 01.01.2020 20:08 |  
    7 9

    nač posilovat, když to u nás šlape? Nějakej rusák mě fakt nevytrhne, raději stáhnout Musu a pracovat s nim

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     necich     před 5 měsíci 01.01.2020 20:24 |  
     4 2

     :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     Mimoň     před 5 měsíci 01.01.2020 21:46 |  
     10 5

     a předtím to byl nějakej Hovorka, Coufal, Kúdela...pořád zbytečný předsudky lidi. Nějakého forwarda potřebujeme. Sám Nezmar to říkal, že si dokáže představit, že by jsme útočníkovi ulevili a mohl se soustředit na střelbu...Jít s takovou střeleckou "fazónou" co jsme měli v LM do předkol v létě...tak obrovsky riskujeme! Musíme mít někoho, kdo dokáže dát gól i z "hovna" jak se někdy také říká...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

      japhy     před 5 měsíci 02.01.2020 13:15 |  
      2 0

      Jen připomenu, že s tímto názorem je JN zřejmě dost osamocen.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 01.01.2020 23:57 |  
     1 9

     Stejně jako říkal Jarda Tvrdík v létě - že největší posilou bude udržet stávající kádr. Což se tedy udržet nakonec moc nepovedlo, ale posily se povedly a Suk jako nejdůležitější součást týmu zůstal.
     Takže spíš bude dobré sledovat, že pokud bude někdo odcházet, zda a jak se ho podaří nahradit.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 01.01.2020 22:55 |  
    5 0

    Klíd. Taky měli zaslouženou dovolenou. Nevím, jestli jim končí už zítra nebo až v pondělí, ale nebál bych se, že by něco podcenili. Už se těším na novinky, ale dám jim klidně dost času na práci a dobrý výběr.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

   kjandourek (admin)     před 5 měsíci 01.01.2020 20:01 |  
   4 2

   No to jsem ale kus vola.... děkuji, opraveno :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   ColinSKS     před 5 měsíci 02.01.2020 09:19 |  
   3 4

   houšťa - to je element :) super video

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 02.01.2020 11:52 |  
   27 0

   Tabara, ty mě chceš střídat? Trpišovského asistent vypráví

   Byl to jiný rozhovor, než na jaké je člověk zvyklý. Položíte otázku, a než dostanete odpověď, uplyne čtvrthodinka. Nad kávou a čajem v útrobách Edenu sedíte dvě hodiny a ke slovu se dostanete jen párkrát. Když Zdeněk Houštecký spustí, slova z něj létají jak rány z kulometu. A vy brzy zjistíte, že usměrňovat tuhle palbu nezvládnete. Nevadí, naopak. Houštecký totiž má co říct.

   Umí poutavě vyprávět o dávné minulosti, stejně jako o slávistickém podzimu snů, po kterém tým vede ligu o šestnáct bodů. Nebo o trenérovi Jindřichu Trpišovském, kterého nikdo ve fotbalové branži nepoznal tak dobře, jako on.

   „S Jindrou se znám pětadvacet let. Z Xaverova, kde jsem hrál druhou ligu a on dělal asistenta,“ spustí holohlavý chlapík, kterému za dva roky bude padesát. „A jsme na sebe napojení i přes Frantu Jampílka, našeho společného kamaráda. Pro něj už osmnáct let nakupuju pozemky pro těžbu písku.“

   Prosím? Vy pořád nemáte fotbal jako jediné zaměstnání?
   Franta je těžař, jeden z největších v republice. Firma má vytipované lokality, já jednám s majiteli a s úřady a nakupuju.

   To se dá stíhat s bojem o titul nebo Ligou mistrů?
   Proč ne? Když mám volno, sednu do auta, jezdím po republice a vyjednávám. Cítil bych se divně, kdybych s tím praštil. Franta nám všem moc pomohl, léta pro něj pracuje i Jindrův tatínek. Je moje morální povinnost mu to teď vracet.

   Jako bývalý fotbalista jste zvolil dost neobvyklý byznys. Jak jste se v něm rozkoukával?
   Bylo mi třicet, šel jsem z Xaverova do Kolína a věděl, že už ve fotbale terno neudělám. Dřív tenhle džob dělali dva tři právníci, já dostal za úkol je nahradit a přitom jsem ještě ve druhé nebo třetí lize lítal po hřišti. Franta mě naštěstí do všeho zasvětil, vždycky mi pomáhal.
   Jindro, buď férovej! Exkluzivní rozhovor otce a syna Trpišovských

   Proč?
   Můj táta, jeho nejlepší kamarád, se ve třiadevadesátém utopil na rybách. Na Hněvkovické přehradě si už balil věci, když stoupla voda a vítr mu odfoukl lodičku. Svlékl se, vzal do ruky barel, aby ho nadnášel, a skočil do vody, že ji doplave. Už byl blízko a myslel, že má vyhráno, tak barel pustil. Jenže zrovna zafoukalo, loď se pořád vzdalovala, on dostal křeč a utopil se. Byl paličák, to mám po něm.

   Říká se o vás, že máte pěkně tvrdou hlavu.
   A je to pravda. Za Měcholupy, farmu Žižkova, kde jsme tehdy trénovali, jsem kopal třetí ligu ještě ve dvaačtyřiceti a koučoval nás Kuba Slezáček, mnohem mladší kluk než já. Jednou si při zápase říkám, jak mi to jde, a najednou koukám, že Slezáček se u lavičky radí s Jindrou Trpišovským a ukazuje mi, ať jdu střídat. Tak jsem se zastavil a začal ze hřiště křičet: Já? Já mám jít dolů? Vždyť jsem nejlepší na place! Tabara, to je určitě z tvojí hlavy!

   Tabara?
   Tak říkám Jindrovi Trpišovskému, podle trenéra, který kdysi vyhrával tituly s hokejovým Vsetínem. Najděte si fotku, jak Jindra vypadal, když jsme se na Xaverově potkali poprvé. Úplný Zdislav Tabara! Jó, Xaverov, to byly časy. Tam jsem potkal i Zorana Jovanovského, velkého kamaráda, který má teď v Praze v Nekázance restauraci, kde pro mě začíná každý pracovní den.

   Rituál?
   Tak. Sice hodně pracuju v noci, ale moc nemusím spát - stačí mi čtyři pět hodin. Takže ráno v půl deváté už sedím u Zorana, kde mám své křeslo, štamgastský stoleček. Dělám rozbory, videa a čekám, kdo se objeví: Rosický, Jinoch, někdy i náš boss Tvrdík. Tam se píše historie!

   A vy v tom šrumci zvládnete rozebírat na videu Dortmund nebo Barcelonu?
   Já kolem sebe tu kavárnu potřebuju. Doma je moc klid, tam se mi tak dobře nepracuje. U Zorana jsem jak ryba ve vodě. Zatímco Jindra ještě spí, já si dám kafe, vajíčka, přečtu noviny a od té doby až do večera žiju fotbalem.

   Kde se to ve vás vzalo?
   Fotbal miluju, dal mi strašně moc. Jako malý kluk z Neratovic jsem si v jednaosmdesátém zahrál v Ďolíčku předzápas před utkáním s Valencií, asi tehdy mě to naplno pohltilo. I když jsme na soustředění mastili karty, já vždycky seděl tak, abych u toho viděl na televizi a mohl koukat na fotbal. Jednou ve Viktorce Žižkov rozrazil dveře trenér Bielik a začal řvát: Blbci, co tady karbaníte? Houšťo, ty by ses měl dívat a něco se přiučit, potřebuješ to jak prase drbání! Povídám mu: Trenére, vždyť já na to jedinej koukám!

   Takže posedlost?
   Asi jo. A všichni kolem mě jsou podobní. Jindra Trpišovský je nejlepší příklad. Když neměl práci, já ho doporučil trenéru Pulpitovi do Viktorky Žižkov. Věděl jsem, jak moc fotbal žere, a že když dostane šanci, tak nezklame. Ani to netrvalo moc dlouho a byl z něj hlavní trenér - doteď si vybavuju, jak se to semlelo.

   Jak?
   Sedím takhle u Zorana na kafi a Jindra volá: Nabídli mi, abych trénoval áčko Viktorky, co si o tom myslíš? Já na to: Koukej to vzít, vole! On pochyboval, viděl, že dobří hráči jsou fuč, že jsou tam problémy, ale já povídám: Je to druhá liga, to přece nenecháš plavat!

   Nenechal.
   A hned mi říkal: Pojď do toho se mnou, musíš mi pomoct. Já do něj musel hučet, i když se mu ozvala Slavia. V Liberci byl zvyklý, měli jsme to tam rádi, dali nám tam možnost dostat se do velkého fotbalu.

   Ale zpátky na Žižkov. Jak to všechno začalo?
   Bylo mi dvaačtyřicet, jako asistent jsem přišel na první trénink a skoro nikdo z hráčů mi nestačil. Průšvih, byli jako zdechliny, zanedbaní a znechucení tím, jak to na Žižkově nefungovalo. V obchodě si nakoupili deset rohlíků a čínské polévky a z toho týden žili. Franta Jampílek nám dával peníze, aby kluci vůbec měli na jídlo. Charita!

   Ale na hřišti to šlapalo. Už jste věděli, že jste dobří?
   Ani nápad, my jsme jen měli fotbal rádi. Copak jsem mohl v té době myslet na to, že budu jednou ve Slavii? Vždyť mě ani nenapadlo, že budu někdy trénovat. Ale vždycky jsem uměl kluky zbláznit. I když byli zrovna půl roku bez výplat.

   Příklad?
   Na Žižkově kopal Pavel Besta, chachar z Ostravy. Pisklavým hlasem pořád něco pokřikoval, na hřišti vám nedal centimetr. Ale na mě si nepřišel. Já byl soutěživý, tak jsme do sebe šli od první minuty. Vyhecoval jsem to a strhl celý tým. I ti, do kterých by to člověk neřekl, najednou vylétli.

   Třeba záložník Souček.
   Suk, to byl případ! Měl u nás hostovat ze Slavie zadarmo a stejně jsme ho nechtěli. Jen manažer Ivan Horník do nás hučel: Hoši, darovanému koni na zuby nekoukejte! Nevzali ho ani ve Vlašimi, ale u nás se našel a koukejte, kde je teď.

   Kde se to v něm vzalo?
   Ten kluk má neskutečný charakter a má fotbal rád. A to je nejvíc! Teď jsem byl v televizi s Petrem Švancarou a povídám mu: Tys byl fantastický fotbalista, ale zevlák. Lenoch línej! A on na to: Kdybych potkal cvoka, jako jsi ty, dotáhl bych to dál. Má pravdu, já bych ho donutil. A takoví jsou i ostatní v našem realizáku. Každému, kdo k nám přijde, vtloukáme do hlavy: Nebuď podělanej! Radši něco zkus, i když to nevyjde! Leklé ryby nesnášíme.
   Zdeněk Houštecký (uprostřed) drží kolem ramen svého šéfa, slávistického trenéra...

   Hráčům dodáváte kuráž, ale jste pověrčivý. Jde to dohromady?
   Bez problémů. Děláme si z toho srandu. Třeba říkám, že předkolo Ligy mistrů v Kluži jsme zvládli díky tomu, že náš doktor Krejčí si před zápasem sedl na jejich lavičku. Kdykoli jsme předtím někam letěli a on byl s námi, přinesl smůlu. Doma jsme ho nechat nemohli, tak mu aspoň povídáme: Hele, ty pechfogle, sedni si při rozcvičce k nim a ta tvoje smůla se přenese na ně! A jak to dopadlo?

   Kluž nedala penaltu, trefila tyč a vypadla. Ale s pověrčivostí to někdy přeháníte, ne?
   Asi jo, jenže jinak to neumíme. Když se na tréninku zapojím do hry, musím dát gól na každou branku: když to nesplním, mám nervy a kluci taky. Po vítězství musí i tiskový mluvčí příště parkovat na stejném místě. Řidič autobusu má zase zákaz couvat: v Kyjevě to porušil a prohrálo se. Kdyby to jinak nešlo, radši všichni vystoupíme.

   Čím tahle posedlost začala?
   Ještě ve Viktorce Jindra vzteky nakopl plastovou lahev a omylem trefil pomezního rozhodčího. Ten neviděl, kdo to byl, a nejvíc jsem na lavičce samozřejmě řval já, takže hlavní přiběhl a vyhodil mě. Dostal jsem flastr sedm zápasů a celou dobu jsme neprohráli - od té doby na lavičku nechodím. A v první lize ani nemůžu, protože nemám licenci.

   Kdy si ji doděláte?
   Nedodělám. Spousta kamarádů, kteří ji studují, mi říká: Houšťo, ty tam nechoď, nevydržel bys ani deset minut. Stejně nemám ambice být hlavní trenér, nevidím se v tom. A na úspěchy nemůžete mít papír, ty si musíte vydřít. V tom mě život vycvičil dokonale.
   Slávistický trenér Jindřich Trpišovský a jeho asistent Zdeněk Houštecký

   Slávistický trenér Jindřich Trpišovský a jeho asistent Zdeněk Houštecký

   Jak to myslíte?
   Brzy jsem se o sebe musel začít starat sám, proto vždycky říkám, že ukázaná platí. To platí ve fotbale, ale i jinde. Nemám tituly, jsem vyučený elektrikář, ale kdybych nedělal dobře svou práci, nevydržel bych u ní osmnáct let. Deset let jsem taky měl frančízu adidasu, devět obchodů v nákupních centrech po republice. Až když přišly nadnárodní společnosti, musel jsem to pustit, jim se nedá konkurovat. Ale do té doby jsem patřil k nejlepším v Česku. Protože umím jednat s lidmi.

   Ale jako kliďas nevypadáte.
   To víte, že jsem se taky uměl vytočit. Když přišel kontrolor a učil mě, jak mám správně prodávat a co mám mít kde vystavené, zuřil jsem. Povídám mu: Čí to je zboží? Vaše, nebo moje? Všichni byli inženýři, strhávali mi za to body, ale já se řídil selským rozumem a vyplácelo se mi to.

   Naučil vás byznys brát i fotbalisty jako podřízené?
   Ne. Beru je jako kamarády.

   A to jde?
   Třeba Davida Hovorku znám od doby, kdy hrál za Převýšov třetí ligu. Já kopal za Měcholupy proti němu, neskutečně mě vytáčel, ale po zápase si říkám: Sakra, to je hráč! Když jsme ho brali do Liberce i do Slavie, lidi se nám smáli, že je jak ustřelené kecky. Takže když teď šel s berlemi pod tribunu Sever a ta mu aplaudovala, byl jsem dojatý.
   Slávistický asistent trenéra Zdeněk Houštecký (vpravo) prožívá jeden ze zápasů...

   Slávistický asistent trenéra Zdeněk Houštecký (vpravo) prožívá jeden ze zápasů svých svěřenců, vedle něj je obránce Ondřej Kúdela.

   Jste i teď. Vidíme, jak se vám lesknou oči.
   Divíte se? Když si urval koleno a já ho vezl do nemocnice, ten kluk se mi zhroutil v náručí. Je to silné. Můžu znít jako blázen, ale garantuju vám, že David je stoper pro Barcelonu - v Lize mistrů to ukázal. Říkal jsem mu: Buď rád, že se to stalo až teď. Na Ligu mistrů sis sáhl a ukázal jsi, že jsi evropská špička. Vím, že se vrátíš ještě silnější.

   Není na škodu, když má člověk k hráčům tak blízko?
   Jinak to neumím. Ale naštvat mě taky dokážou. Když někdo něco odflákne a nepracuje pro tým, nemůže u nás hrát. Neklapalo by to.

   Teď to klape, titul máte už v polovině sezony na dosah.
   Pozor! Nesnáším, když někdo řekne, že je hotovo. Šestnáct bodů je neskutečný náskok a byli bychom za idioty, kdybychom ho promrhali, ale i to se ve sportu může stát. Mě by taky nenapadlo, že ve Slavii půjde všechno tak rychle. Pan Tvrdík nám na uvítanou řekl: Do pěti let bych tu rád měl Ligu mistrů. A my už po dvou letech máme splněno.

   No právě. Co dál?
   Zlepšovat se. Motivaci máme pořád. Do konce života mě bude mrzet zápas na Chelsea, protože jsme měli na to přes ni postoupit. Mohli jsme jít až do finále Evropské ligy, třeba ji i vyhrát. Ale hlavní je, že se posouváme. Přijedou Budějovice, které hrají výborně a my je přejedeme jak zamrzlou řeku. To není chvástání, to je fakt. Šestnáct tisíc lidí jde v prosinci na fotbal a tleskají nám. A to nás hřeje ze všeho nejvíc.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Leksel     před 5 měsíci 02.01.2020 12:09 |  
    10 4

    Ty nejsi jen přítel SN, tys Matka Tereza SN. Díky!

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 15:08 |  
     8 15

     Je mi jasný, že jsi to myslel výhradně jako velkou pochvalu, ale Matka Tereza není zrovna vhodný příklad pro dobrodinní.
     Ta by lidi naopak podle všeho ráda nechala trpět, protože si myslela, že tak je to v pořádku - viz následující odstavec ...... (přitom jí samotné se trpět nechtělo a nechala se léčit na drahých klinikách)

     Omlouvám se za exkurs mimo téma fotbalu - ale cituji: Zřejmě největší kontroverzi okolo Matky Terezy rozpoutala v roce 1991 skupina kanadských lékařů, která v nemocnici Misionářek milosrdenství odhalila otřesné hygienické podmínky, nedostatek jídla a mizivé množství utišujících prostředků. Důvodem byl specifický pohled Matky Terezy na utrpení a smrt. „Je krásné vidět chudé a nemocné, jak trpně přijímají svůj úděl a trpí jako Kristus o pašijích. Svět je jejich utrpením bohatší,“ řekla matka Tereza při rozhovoru britskému novináři Christopheru Hitchensovi.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      chrobak     před 5 měsíci 02.01.2020 16:18 |  
      9 2

      Christopher Hitchens jako bojovný ateista není zrovna úplně nezávislý a objektivní. Řada jiných svědectví mluví o něčem jiném.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 20:23 |  
       0 11

       Ten novinář v tomhle jen zprostředkoval její slova - tedy pohled na utrpení jako na něco, co je v pořádku. Kromě toho to není jediná kontroverze s ní spojená. Ale to je na jiné diskuze.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        chrobak     před 5 měsíci 02.01.2020 22:24 |  
        6 2

        Nebyl jsem tam, tak o tom moc nechci diskutovat. Nicméně, když budu hledat informace například o Slavii, nebudu je hledat na fóru z druhého břehu nebo na isportu v článcích Vacka. To je vše.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 23:04 |  
         1 11

         A v daném případě je mám tedy podle vás hledat kde ? Ve Vatikánu ? Ti toho moc sebekritického asi nepřiznají. To co děláte je forma argumentačního faulu - tedy že pisatel je podle vás závadná osoba, tak neplatí celý článek, který přitom obsahuje citace výroků dané osoby. Přitom ty výroky nikdo nezpochybňuje, to že zastávala takové názory je z více zdrojů.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 02.01.2020 16:18 |  
      6 2

      Dobrodiní Matky Terezy si může každý vyložit po svém. A tedy i Leksel.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 20:28 |  
       0 12

       To nepochybně. Já jen upozorňuji, že takhle si dobrodinní běžný člověk obvykle nepředstavuje a spousta lidí neví jaké pojetí dobrodinní bylo u Matky Terezy.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 02.01.2020 21:27 |  
        5 1

        Já jsem se tě zase snažil jemně a citlivě upozornit, že dobrodiní se nepíše se dvěma n a ty to napíšeš znovu a pro jistotu dvakrát. Ach jo.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 23:01 |  
         1 15

         NA chvíli jsem zapomněl, že jsi grammar nazi troll a bral tvůj příspěvek normálně. Přiznávám, že to byla chyba.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Leksel     před 5 měsíci 02.01.2020 23:15 |  
      5 4

      Když si vezmu ty spousty mezinárodních ocenění, včetně Nobelovy ceny za mír (i když ta mi zhořkla, když ji dostal i ten terorista Arafat) a nádavkem byla ještě svatořečena, tak ji chápu veskrze pozitivně. Nevěřím tomu, že ty všechny instituce a autority, který ji oceňovaly, by ji neposuzovaly komplexně a taky nevěřím, že by kázala vodu a sama pila víno. Byla to skromná žena, která si rozhodně nelibovala v luxusu a to "(přitom jí samotné se trpět nechtělo a nechala se léčit na drahých klinikách)" beru jako větu z bulváru.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 23:27 |  
       3 14

       Nobelova cena míru je k smíchu - správně jste připomněl Arafata, dostal jí také třeba Obama ... prostě výsměch. Takže to bych nebral vůbec jako měřítko. Takže i vaše víra v neomylnost institucí je opravdu jen víra, rozum říká pochybovat a ověřovat si.
       To že její vztah k utrpení byl poněkud zvláštní je prokázáno, takže i to konání dobra bylo poněkud specifické a o tom mluvím především. Já bych o takové dobro nechat zemřít trpícího v bolestech, kterému lze přitom pomoci - tedy rozhodně nestál. Připouštím, že to jestli sama nepila víno - to už je diskutabilní, ale ten vztah k utrpení jakožto k něčemu co je v pořádku je známý. Dobrodiní v jejím podání je tedy dost jiné , než to co si běžný člověk v ČR v 21 . století pod tím pojmem obvykle představuje.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 02.01.2020 23:59 |  
        13 2

        Nepochází vaše rodina ze Solnohradska? Z rodu von Zillergut? Ti taky trpěli vysvětlovací mánií ke každému prdu.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 00:43 |  
         1 15

         Sice urážka, ale alespoň vtipná, v tom jste předčil svoje kolegy, co mají potřebu urážet. Jinak je to ale stejně zbytečný projev agrese.
         Ad vysvětlovací mánie - Nemyslím si, že by zrovna tohle byly natolik banální věci, které každý ví. Já jsem tedy dříve o Matce Tereze nevěděl, co byla zač. Přiznávám ale, že to zbytečně opakuji a vysvětluji dokola.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Altona     před 5 měsíci 03.01.2020 09:15 |  
          13 1

          No jo, to je rodové prokletí von Zillergutů, ta agrese okolí bez ohledu na víru a přesvědčení. Vašemu předkovi přece dokonce usekli špičku nosu v souboji pro prosté konstatování, že Bedřich Kraus von Zillergut je prachpitomý chlap...Vono by možná nevadilo resp. dalo by se nějak zkousnout, že sem chodíte dokola vysvětlovat, co jste dřív nevěděl. Jenže vy sem chodíte i s tím, co jste věděl dávno, protože jste o tom mluvil už před válkou s okresním hejtmanem. Nejste zase po matce z rodiny Dubů, českých středoškolských profesorů?

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 15:14 |  
           2 11

           Tak jste si do mě kopnul, dokonce opakovaně - udělalo se vám alespoň lépe ? Ano, mám možná jistou mánii, ale dá se to říct i bez urážek a ponižujících přirovnání. Na vás by se dala také použít celá řada podobně "vtipných" urážek, když máte potřebu nesmyslně vybíjet agresi na někom kdo vám nic neudělal a připojovat se k lynčujícímu davu. Pěkně ubohé.
           A tahat do toho rádoby vtipně rodinu je už vůbec hnus. To už je hodně za hranou. Takže s tímhle dejte pokoj.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Altona     před 5 měsíci 03.01.2020 20:07 |  
            9 2

            Ale děte, vy jeden mrťafo. Jakejpak lynč, to by se vám státní zástupce vychechtal. Já jen odkazuju na myšlénky jinýho bývalýho trockisty. Po tomhle aspoň zůstala pořádná kniha, na rozdíl od toho vašeho vymaštěnýho kamvítrtamplášť exhibicionisty Hitchense. V Maločesku je podobná krysa soudruh EuroKeller, vod svazáka přes Zelený k socdem a k neokonzervatismu za EU prachy. Tak si ten lynč pořádně užijte!

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:20 |  
             1 9

             Vidím, že jste politicky velice uvědomnělý a ve svatém třídním boji vidíte nepřátelé všude i tam kde žádní nejsou.
             Já vás ale musím zklamat, nějáký Hitchens ani Keller není můj - já se takto politicky neangažuji. Dovolil jsem si jen upozornit na kontroverznost osoby Matky Terezy a to je vše a ne vést při s nějákou vaší marxistickou buňkou.

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              Altona     před 5 měsíci 04.01.2020 20:22 |  
              8 1

              Ale děte, vy brepto. Hlavně jste chtěl svým průjmem shodit Lekselovi ten kompliment, co dal. To jste nikdy neslyšel, že do komplimentu se nekecá i když třeba není podařenej? V kterým prasečím chlívku vás vychovali, člověče? To jsou totiž základní věci.

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 23:40 |  
               0 7

               Nechtěl jsem nikomu shodit žádný kompliment, tak mi nepodsouvejte svoje vlastní podlé motivace. Takhle uvažujete vy, ne já. Svým urážlivým trollingem to velice názorně předvádíte.

               jen jsem se chtěl podělit o to, co vím o Matce Tereze, a aby to nebylo špatně pochopeno, tak jsem také zdůraznil, že chápu že to byl upřímně míněný kompliment.

 2. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Votypkaj     před 5 měsíci 02.01.2020 17:18 |  
  2 6

  Máte někdo zprávy, zda vedení Slavie alespoň uvažuje o tom, že by TS byla na jarní část jen na stání? Regule to od letošní sezóny umožňují

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   wimpy     před 5 měsíci 02.01.2020 17:42 |  
   4 1

   Asi by to nebylo úplně jednoduché, je tam prodáno spousty permic k sezení.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Grobar     před 5 měsíci 02.01.2020 18:04 |  
   3 0

   Už se to před časem zavhro, neboť bylo problematické předělávat na sezení kvůli zápasům v pohárové Evropě.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Votypkaj     před 5 měsíci 02.01.2020 18:11 |  
    0 4

    Právě proto se ptám na jaro, kdy se bude hrát jen naše liga, je mi jasný, že na podzim by bylo hodně problematické to realizovat

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 02.01.2020 21:03 |  
   5 2

   u nás je to prakticky k ničemu, jelikož je sedačka a místo na nohy na jednom shodě, takže to nepřinsese ani více kapacity a tím pádem to postrádá jakýkoliv smysl.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    wimpy     před 5 měsíci 02.01.2020 22:10 |  
    1 0

    Normálně nižší dopředu a vyšší dozadu. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 09:56 |  
   6 0

   Já tedy nevím v čem by to byl přínos. Sedačky jsou sklápěcí, takže když se stojí, tak nepřekáží a dva lidi na to jedno místo stejně nedostaneš (resp. teoreticky dostaneš už teď, ale ten jeden nic neuvidí). Takhle se dá před zápasem a o přestávce alespoň v klidu posedět. Myslím, že by to nemělo žádný praktický přínos.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 10:09 |  
    0 2

    Já si tedy laicky na jednu stranu myslím, že by se tam víc lidí vešlo, to zase ano - i ta sklopená sedačka nějaké místo zabírá a když to vynásobíš tím počtem sedaček, tak by se tam o tisícovku lidí více vešlo.... a to tedy myslím nad rámec toho, co se tam nacpe teď, protože i teď na TS chodí více lidí, než je ofiko kapacita...
    Osobně si myslím, že tam dva lidi na jednu sedačku narveš - budou stát trochu za sebou, ale uvidí oba - hlava není přes celá ramena...

    Na druhou stranu si myslím, že by nestačilo jenom odstranit sedačky - mám dojem, že snad i podle nějakých norem by tam muselo přibýt zábradlí, aby to stání bylo bezpečné...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 10:22 |  
     1 0

     S tím zábradlím máš recht. Zábradlí bývalo sem tam i v hledišti starého Edenu. A kdo přišel včas a zabral tohle strategické místo, že se o něj mohl opírat, to byl pán! Jen tam musel být s partou, která mu držela místo, když se dotyčný šel vyčurat k vrbě (která stávala někde za dnešním sektorem 112)...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      wimpy     před 5 měsíci 03.01.2020 11:37 |  
      0 0

      Zase mohu z vlastní zkušenosti říct, že když začal dav tlačit, stát u zábradlí zase nebylo takové terno. Nakonec se ho snad podařilo i zlomit.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 11:52 |  
       1 1

       Tam jde právě o to, aby se ten tlak rozložil.... Když bude zábradlí co pět schodů, tak se na Tebe bude tlačit maximálně pět řad, když bude jedno uprostřed, tak tě tlak z dvaceti řad rozmačká....... proto je potřeba těch záchytných bodů více....

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        wimpy     před 5 měsíci 03.01.2020 11:58 |  
        0 0

        Jasně. Zase to snižuje kapacitu. :-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 12:04 |  
         0 1

         A to snad ani ne.... když se to udělá tak, aby byly přišroubované na hranách schodů, tak to rozhodně sebere méně centimetrů čtverečních, než sedačky... Jenom jde o to, že tam prostě musí být....

         A pak jde možná o to, aby se neozval "hnidopich", že má permanentku na místo k sezení, tak jak je možné, že tam najednou chybí sedačka... :-)

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          wimpy     před 5 měsíci 03.01.2020 12:09 |  
          0 0

          Ty, co byly ve starém Edenu, zabíraly celý schod a jednou jsem to tam z nudy počítal, bylo to okolo tisíce lidí dolu z deklarované kapacity stadionu. :-)
          Samozřejmě, kdyby chtěli opravdu na jaro ty sedačky sundat, museli by dát možnost permanentkářům permici vrátit nebo přesunout, neb je to porušení smlouvy. Ale neřešitelné by to zřejmě nebylo. Ovšem dost pochybuju, že by se tím někdo zabýval.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 12:19 |  
           1 1

           Starý Eden je minulostí - kdyby se teď odšroubovaly sedačky, tak se některé díry - potažmo rovnou i šrouby a hmoždinky mohou použít pro instalaci zábradlí, které by vycházelo na kraj schodu...

           Muselo by se to vymyslet i logisticky do další sezóny - lze předpokládat, že minimálně na podzimní část, kdy bychom měli mít jisté místo v nějaké základní skupině, by se sedačky vrátili..., takže by nebylo možné, aby si někdo pořídil na jaro permanentku na stání, protože tohle místo by už na podzim zase neexistovalo a člověk, který by si jí chtěl obnovit, by si musel vybírat jinou jinam.... Takže by se na Sever na stání prodávaly na jaře pouze samostatné lístky

           Osobně si myslím, že se o tom neuvažuje prostě proto, že by to byla práce, která by ve finále vynesla možná pár lidí navíc na derby (které mohou být doma dvě, ale taky nemusí) a na dva zápasy s Plzní... na ostatní zápasy Eden nevyprodáme ..... třeba o tisícovku, ale nevyprodáme, tak daleko ještě nejsme... tak proč dělat na stání tribunu, na které se stejně stojí....

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            wimpy     před 5 měsíci 03.01.2020 12:30 |  
            4 1

            Opět ze zkušenosti vím, že tyhle schody pro dva lidi za sebou jsou na hovno. Měli je v Chebu. Teď si představ, že přijdeš na poslední chvíli, tribuna bude opticky plná, budeš se muset narvat někomu za prdel, ten bude nadšenej. Nebo si stoupneš za nějakou buchtu, ta třeba nadšená bude, ale pak se vrátí její starej z hajzlu a ty dostaneš přes držku. :-)

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 12:35 |  
             0 1

             Musíš holt chodit s kamarádem... co má tak dva metry..... a stodvacet kilo svalů... To si potom každej rád rozmyslí "nebejt nadšenej" :-)

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              wimpy     před 5 měsíci 03.01.2020 12:38 |  
              0 0

              To je kontraproduktivní, za něj se pak na schod nikdo nevejde. :-)

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 12:42 |  
               1 1

               On bude ten vzadu - přes tebe uvidí :D

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 14:33 |  
     2 0

     Možná cvičně tam dva lidi nacpeš, ale smyslupně určitě ne. Obzvlášť na TS, kde se fandí a "ruce" jsou pořád v permanenci nahoře. Nevím komu by se líbilo být nacpaný za dvěma lidmi na které by se dost lepil, nemohl zvednout ruce a viděl jen prostředek hřiště (napravo a nalevo měl hlavy lidí před sebou). Podle mého by odstranění sedaček moc míst navíc nepřineslo.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 14:53 |  
      0 0

      No tak taky jsem se tam letos na podzim v těch nejexponovanějších zápasech mačkal.... takže si myslím, že to jde....

      Ale stejně mám dojem, že jenom teoretizujeme - že to není na pořadu dne... těch vyprodaných zápasů na ligu není tolik, aby to přineslo nějakou přidanou hodnotu....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:07 |  
   0 5

   Já si myslím, že tribuna na stání je v dnešní době už pasé. Tj. kromě některých velkých klubů se nevyplatí jí přestavovat tam a zpátky.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 02.01.2020 20:39 |  
   11 9

   Jsem zvědav jak se mu bude dařit. Vzpomínám , jak jsme jej chtěli (řada z nás) před pár lety do Slávie a on tenkrát odmítl resp nedošlo k dohodě - dodnes úplně nevím, jestli neměl odvahu či v tom bylo něco jiného. Každopádně jako slávistovi mu přeju úspěch.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Lord     před 5 měsíci 02.01.2020 20:51 |  
   9 3

   určitě pro Baník lepší volba než Hašek. Sem na něj moc zvědavej a budu mu fandit.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kostelnivlajka     před 5 měsíci 03.01.2020 17:48 |  
   1 2

   Je to paráda, slavista trenuje Baník. Málo kdo to ví, ale v letech 85-89 i borci z Ostravy byli fanoušci Slavie! Jezdili jsme na výjezdy, jak o život..:-).....a ty ženský v okolí samý samice a top modelky

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 01:26 |  
    2 0

    Twl, neměl Baník družbu s RH Cheb?
    Osobně si spíše pamatuji situace z druhé poloviny devadesátých let, kdy ti ,borci z Ostravy´ na speciální lince 770 z Anděla na Strahov okrádali malé kluky o slavistické šály. A když byli v přesile sedm na jednoho, tak brali červenobílé šály i dospělým... Ano, taky jsem o dvě šály takto přišel. (Nenechám se zabít kvůli šále.)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kostelnivlajka     před 5 měsíci 04.01.2020 07:35 |  
     1 0

     Tak podstatě jsem mluvil jenom o dvou kamarádech z Ostravska...oba dva jsou po smrti, tak si na ně u sklenky vždy rád zavzpomínám...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   rak (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 14:17 |  
   3 0

   Podpisů je tam pořád málo. Ono to nic nezmění, ale zdá se, že už většina i rezignovala na nějakou snahu něco ve vedení našeho fotbalu změnit.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 14:50 |  
    6 3

    Já k tomu nemám moc důvěru - iniciátory téhle výzvy jsou dva bývalí rozhodčí...

    Chápal bych, kdyby se toho chopili bývalí hráči, Kuka, Šmíca, Nedvěd a jím podobní, ale podepisovat něco, co iniciuje autor knížky Černá svině... mě osobně nikdy nezařízl, ale pohyboval se ve stejném prostředí jako Berbr, či Liba a vydržel v něm dost dlouho na to, aby si vybudoval jméno, pískal velké zápasy.... To nikdy nemohlo být zadarmo....

    Nějak nemám důvěru k bývalým sudím...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 15:37 |  
     2 7

     No jo, jenže pokud budeme čekat na Mirka Dušína, tak se nedočkáme. A Berbr tam bude dalších 20 let a pak předá žezlo dalšímu podobnýmu hajzlovi ....

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 15:40 |  
      4 0

      Takže budeme podporovat Štětináče, že chce sundat Dlouhé Bidlo?

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 19:09 |  
       0 6

       Štětináč vzhledem k věku už asi žádné ambice nemá, jen se chce udělat na závěr života hezčím. Takže i tohle je někdy potřeba překousnout, abychom se hnuli z místa. Na prince na bílym koni co nás vysvobodí budeme asi čekat marně.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 19:28 |  
        4 0

        A nebo taky může Štětináč, co má věk, dělat Dlouhému bidlu bílého koně... případně někomu horšímu: Mažňákovi...

        Jak říkám: Bývalým rozhodčím nevěřím... Ti, co byli takhle vidět a takhle dlouho pískali nejenom nejprestižnější zápasy naší ligy, ale i daleko lépe honorované mezinárodní zápasy, se nemohli na špičce držet jenom kvalitou pískání.... Prostě nevěřím tomu že nedrželi stejnou basu jako Berbr....

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:46 |  
         1 6

         Já vám rozumím. Na druhou stranu nedělat nic a jen čekat, že Berbr půjde jednou do důchodu, to je dost depresivní. Ale nevidím do toho, takže nevím co vlastně dělat ...

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:24 |  
          1 0

          To video od Pipeho mi přijde podnětný... to bych šířil...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Qope     před 5 měsíci 03.01.2020 19:15 |  
    3 2

    jakmile je jakýkoliv estébák v čele nějaké duležité funkce, je to špatně ...a to že na to patrně vetšina rezignovala je docela smutný ...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:47 |  
     1 8

     Výjimkou je A.B.. ten je jinak hodnej a stát vede dobře.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kondorr     před 5 měsíci 03.01.2020 14:49 |  
   4 0

   Výzva uplně k ničemu tomu se může Berbr jenom smát. Nevim proč bych jako fanoušek měl něco podobnýho podepisovat když to v lize nikomu nevadí. Kdyby kluby řekli dost tak je po Berbrovi.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    hajnej     před 5 měsíci 03.01.2020 18:29 |  
    4 0

    Právě že jen kluby v lize tohle neovlivní. Je to jen 16 hlasů. Berbra u moci drží okresy a já jsem rád za každou snahu na to upozorňovat a něco proti tomu dělat. Takže připojit svůj podpis je to nejmenší. Už jsem tak učinil.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 03.01.2020 15:12 |  
   6 0

   Představa jak Ivan Gregr bojuje za očištění fotbalu je fakt masakr.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    necich     před 5 měsíci 03.01.2020 19:14 |  
    2 2

    Tak ve srvonání s duem Berbr a Šváb je každý křišťálově křišťálovější :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 19:33 |  
   1 1

   Zatím ještě pořád neplatí ta první věta z perexu: "Jindřich Trpišovský je nejúspěšnější český trenér současnosti".
   Za onu současnost nepočítám jen loňský rok, ale i několik let nazpět a bohužel, zatím je tím nejúspěšnějším Vrba. A to si o něm můžu myslet cokoliv. Titul se třemi mužstvy (Baník, Žilina, Plzeň), čtyři tituly se zkurwenou Plzní, tři účasti v LM... Nicméně věřím, že ho JiT jednou předběhne.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    necich     před 5 měsíci 03.01.2020 20:00 |  
    2 1

    Spíše je podstatné definovat pojem současnost... Pokud je to pěliletka, desetiletka, budiž ... Pro mne je součastnost prostě dnešek, včerejšek, rok zpět...a tam je to jasně JiT.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:32 |  
     0 9

     Hodně tendenční hodnocení smrdící neobjektivitou. Chtěl bych vidět, zda byste to tak hodnotil kdyby to bylo naopak. Já se vsadím, že by to najednou bylo jinak.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 20:16 |  
    7 1

    No to moment.... v Baníku dělal asistenta... trenérem byl František Komňacký... a s Plzní má tři tituly: 2010/11, 2012/13... a 2017/18.... třetí titul Plzně udělal Koubek v sezóně 2014/15 s tím, že sezónu začal DUmla... a čtvrtý o rok později Krejčí, který zase po neúspěchu v předkolech evropských pohárů nahradil Koubka...

    Zase si ho tolik neadorujme...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 03.01.2020 20:35 |  
     0 0

     Každopádně v roce 2007 patřil mezi mé oblíbené trenéry...:)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:05 |  
      1 0

      V Žilině nás pěkně mleli a měli jsme tam víc štěstí než rozumu. Na Strahově už to bylo vyrovnanější, ale postup byla stejně z prdele klika. Díky, Benjamine!

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 22:15 |  
     3 0

     Caramba, ta Tvoje nechutná sloní paměť... :) No jo, tu jsem podcenil...
     Jo, v Baníku byl asistent, vedl ho jen chvíli, pak ho vykopli a šel k Žilině. Ale jeden plzeňský titul s Koubkem mi utekl.... Sorry, sorry, sorry! :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:34 |  
     0 8

     Nicméně ale ani po této korekci to nemění podstatu, ve které má podle mě knl66 pravdu.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 22:59 |  
      4 4

      Děkuju, předsedo, že ses mě zastal a dal mi polibek smrti :)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:01 |  
       1 6

       První minus jsi dostal už po minutě od vložení (samozřejmě ne ode mě) :-) Tak promiň :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:09 |  
        1 3

        Dobře, promíjím, budiž Ti odpuštěno. :) Přeji fajnový páteční večer u SN.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:14 |  
         1 6

         Nápodobně. A díky

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    dalislavista     před 5 měsíci 03.01.2020 21:10 |  
    3 1

    Současnost je prostě současnost. A současnost je +16 na Vrbu. A před tím double, LM...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:35 |  
     3 7

     To sis trochu naběhnul. Když současnost je současnost - tak s Ludgorcem jsme se ještě nepoměřovali.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      dalislavista     před 5 měsíci 06.01.2020 15:42 |  
      0 0

      Naopak, když mluvíš o současnosti, tak s ludogorcem ( kde v současnosti je) ještě nic nedokázal, Trpišák ve Slavii ( kde v současnosti je) získal pohár, titul, postoupil do Chl a má náskok 16 bodů na Plzeň ( kde Vrba doteď byl)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 22:51 |  
       1 5

       Já na tom chci právě ilustrovat, že se nedá mluvit jen o nejaktuálnější současnosti. Vrba toho zatím dosáhnul víc než Trpišák, ať se nám to líbí nebo ne. Samozřejmě je to dáno taky tím, že je Vrba starší a déle u kormidla. Takže jej Trpišák ve Slávii doufejme za pár let překoná. Ale Vrbovy zásluhy na vzestupu podprůměrného provinčního klubu až na vrchol - tedy Plzně, jsou obrovské. To musíme sportovně uznat.

 3. seznamka

  p!erreCORE     před 5 měsíci 03.01.2020 15:49 |  
  2 0

  Šel by někdo zítra na oběd v ČB? Vezu sestru na zkoušku.

  • Re: seznamka

   Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 16:55 |  
   12 0

   Pošli fotku své sestry, připiš míry a uvidíme. Ale v Budějicích jsem nikdy nebyl, tak tam asi nepojedu ani kvůli obědu s tvou sestrou. Navíc jsem ženat.

   • Re: seznamka

    warhammer (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 18:14 |  
    25 0

    Tak on neříká, že by sis jí musel hned brát. Píše, že zatím jenom na zkoušku.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   fleder     před 5 měsíci 03.01.2020 18:58 |  
   0 8

   Pokud částka sedí, tak je to kapku šílené - jednak je to mladý kluk bez zkušeností (sice talent, ale...zatím pomalu nedá ani celý zápas), na mne je moc malý kluk (nemůžeme mít ve středu jen prcky, kdo bude vyhrávat hlavy) a pak mu smlouva končí za rok..nicméně se dá čekat, že holt k nám nebudou kluby pouštět hráče za hubičku,plus když je o něj zájem i jinde.
   Nicméně, pokud je opravdu dobrý a Trpiš ho bude schopný vycvičit do našeho systému, okej. Na tu vyšší cenu jsme si vydělali v LM, plus je tu i velký bonus vyfouknutí rudé bídě. A věc další, koho by měl výhledově nahradit?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 19:05 |  
    3 0

    Ševčíka, Hušbauera... s přimhouřenýma očima Stanciua

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     fleder     před 5 měsíci 03.01.2020 19:30 |  
     3 2

     Hušbauer mi přišel na mysl jako první. Pokud by tedy Helebrant přišel a nešel hned či po přípravě ještě hostovat, pak by to mohlo znamenat, že má Pepa svolení si najít zahraniční angažmá. I když bych to považoval trochu za chybu, pustit ho, na ligu je stále špička..viz čísla.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Obr     před 5 měsíci 03.01.2020 20:02 |  
      6 1

      Pepa ma hlavne skvely centry a diagonaly na velkou dalku. V tom je jednicka.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 20:09 |  
      2 1

      Podle mého názoru by v lize klidně mohli figurovat vedle sebe... podobně jako třeba se Ševčíkem... Co jsem četl rozhovor se Šévou, tak ten Slavii bere jako že je fajn, že tu je, ale rád by se v kariéře ještě posunul, neočekává, že tu zůstane do konce kariéry...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       necich     před 5 měsíci 03.01.2020 20:28 |  
       0 0

       Což, ale z těch mladších každý... A i ti starší mají šanci na nějaké zajímavé angažmá např. v Číně, USA apod.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 20:33 |  
        1 0

        Ano, ono není od věci, když má hráč chuť a motivaci na sobě pracovat .... a co může být lepší motivace, než touha dostat se do lepší ligy... ti naši nejlepší hráči od nás vyrazili do světa a pak se ještě vraceli: Kuka, Šmicer, Bejbl... ale jsem vděčný i za hráče, kteří si Slavii oblíbili tak, že se prostě stali slávisty... ať už jimi byli od dorostu (Souček), nebo se jimi stali postupem času (Vlček, Škoda, Béřa a tak)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:15 |  
         5 0

         Na stranu jednu by to bylo úžasné, vidět naše hráče, kteří se prosadili v zahraničí v top ligách, zase v sešívaném dresu. Ale zcela upřímně doufám, že Slavia bude časem na takové úrovni, že ze světa už se budou vracet jen jako diváci do VIPky, protože už na její úroveň prostě nebudou stačit (a nemyslím to vůči případným ,navrátilcům´ ve zlém). Výjimky typu Zlatan budiž vítány!

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          kjandourek (admin)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:22 |  
          2 0

          Ano, také bych byl rád... Bejbl i Kuka víceméně tahali kaštany z ohně za Enic... šmíca už za Doležala...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   carevitchando     před 5 měsíci 03.01.2020 20:30 |  
   11 0

   Rudoši už taky pláčou, že "zabíjíme" další talent :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 03.01.2020 21:39 |  
    6 0

    ti jsou ti poslední co můžou nadávat. Oni jich za Chovance a spol zlikvidovali mnohem více. Nebyla to náhoda, že hráči jako Kolář, Petržela, Kúdela se prosadili všude jinde...jen né na Letné

 4. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Mimoň     před 5 měsíci 03.01.2020 21:05 |  
  10 0

  https://twitter.com/alois_veliky/status/1213140110293770241/photo/1 tak tohle mě rozsekalo, Deník Sport už zase perlí. Tak jestli Rosický jel až do Hradiště, kvůli Hellebrantovi a vrací se s prázdnou...tak co to je ty vole za úspěch?!? :-D
  To je asi jako když bych šel k maturitní zkoušce s cílem udělat zkoušku z dospělosti, ale jaksi bych odešel s prázdnou...je to ještě úspěch?? Vemena to jsou :-D

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pehacko     před 5 měsíci 03.01.2020 21:33 |  
   10 0

   pro ne je to uspech, protoze se cestou tam a dokonce ani cestou zpet nezranil!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:41 |  
   2 8

   píSš je to pro Rosického a celou Spartu o to větší prohra a řádné ponížení.

   Rosický se tak snažil, osobně za ním jel, hodiny ho přemlouval .... a on stejně tu skvělou Spartu co se neodmítá kopnul do zadele a upřednostnil Slávii :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 00:41 |  
   4 0

   Se docela divím, že se Rosický cestou do Uherského Hradiště nezranil :-D

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   necich     před 5 měsíci 04.01.2020 08:56 |  
   6 0

   Tak úspěch už je to, že se s ním vůbec bavili. První manažerská vlaštovka...:)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   James     před 5 měsíci 03.01.2020 21:55 |  
   17 0

   Ten Jindra je stejně úžasnej, toho nám seslalo samo nebe!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 22:24 |  
    14 1

    Nebe nám seslalo Tvrdíka! :)
    Teprve ten nám přivedl Trpiše.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     spravnej_jezedak     před 5 měsíci 03.01.2020 22:55 |  
     22 0

     Nebe nam seslalo Simaneho. Ten oslovil Tvrdika, ten privedl Nezmara, ktery privedl Jindru:-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:03 |  
      10 9

      přesně tak....ale pořád lepší když si někdo myslí že Tvrdík, než ti blbouni co za to děkují Zemanovi.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:05 |  
       4 14

       Zeman na tom má taky svůj díl zásluhy - on sem přitáhnul ty Číňany

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:10 |  
        16 7

        odmítám se o tam tady znovu bavit, napíšu to jen jednou a stručně, Zeman žádné čínany nepřivedl, s těma jednal Šimáně sám a žádnýho Zemana k tomu nepotřeboval. Čínský kapitál tady byl před Zemanem a bude i po něm, chápu, že na tom Zeman postavil svoje PR a dost lidí mu to žere, ale číňan neinvestuje dle toho kdo mu víc leze do zadku, viz Polsko, kde žádný činský řiťolezec není a přesto jsou tam činské investice cca dvojnásobné. Takže jednou a pro vždy, Zeman nemá žádný podíl na vstupu číňanů do Slavie.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:16 |  
         2 16

         Popíráním realitu nezměníš. Číňani sem přišli až poté co Zeman začal realizovat pročínskou politiku. Takže časová souslednost tam je.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:20 |  
          11 4

          já ale realitu znám, protože se pohybuji už několik let v mezin. obchodě, tak vím, že činský kapitál tu byl už za Klause a dokonce i za Havla (ikdyž ne v takové míře). Ale v klidu nechám tě žít v té představě, že Zeman je sem přivedl.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 01:26 |  
           1 11

           Faktem je, že se Zeman v roce 2014 skamarádil s CEFC a jejího šéfa jmenoval svým poradcem. V roce 2015 CEFC kupuje Slávii ...... Jak říkám, popíráním pravdu nezměníte.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 08:17 |  
            4 2

            Oficiální poradcem je až od roku 2015 ... Mimochodem jak mu asi radí, když je někde v Číně zmizelej :-D

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             necich     před 5 měsíci 04.01.2020 08:50 |  
             3 2

             Stejně jako před tím..:) Snad mu choděj pravidelně odměny...

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 09:26 |  
              8 3

              Když se v našem státě může dotovat vyžírka pro svaz bojovníků za svobodu, tak nějaký ten drobak se najde i pro tohodle frajera :-D

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 14:51 |  
             1 9

             Nic to nemění na tom, že nás koupila CEFC, kterou sem přivedl Zeman.

             To že CEFC později v Číně upadla do nemilosti a proběhly tam nějáké čistky, to už je jiná věc. My jsme z toho naštěstí vyšli dobře a máme stále čínského vlastníka - byť jinou státní firmu.

             Poté co upadla CEFC do nemilosti, tak to naštěstí převzala jiná čínská vele firma.

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:04 |  
              5 4

              Ne, nepřivedl ji sem Zeman, doprdele. Zeman je figurka. Čínský kapitál sem původně chtěl prolobbovat Kellner, kterému se hodí provázání trhů, a s Tvrdíkem spolupracoval po založení Česko-Čínské obchodní komory, což je lobbistická kancelář. Navíc bůh ví, zda-li za CEFC také nějakým způsobem nestál on, jelikož její historie a kapitál jsou prakticky nevysledovatelné. Stejně tak Jie byl nějaký čínský oportunista, který se snažil dostat do vrstev společnosti, kam měl kvůli svému původu a pak i stylu byznysu zapovězený vstup. Proto zmizel. Zeman jen sehrál člověka, kterej tomu udělá politický PR, navíc na tom postavil další svůj deklarovanej „odpor“ vůči „kavárně“, takže se mu to hodilo do karet. Pro čínu jsme jen jeden z mnoha (malých) kamínků mozaiky, ze kterých by rádi postavili ekonomický projekt "Pás a stezka", což není nic jiného, než snaha o ekonomické vyšachování USA a Západu z postavení světových lídrů. A to je důvod, proč už tu byl jejich ekonomický vliv i před vstupem CEFC, což mimochodem nebylo nic jiného, než úvěrové letadlo a fake. Kapišto?

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:09 |  
               1 9

               Nic z toho nemění základní fakt, že CEFC koupilo Slávii bezprostředně poté co se skamarádilo se Zemanem.

               To že je jejich motivace všelijaká, praktiky všelijaké atd. to nerozporuji. To že Zemana není čistá lilie stejkně tak nerozporuji. Ale faktem je, že Zeman má svojí značnou zásluhu na tom, že nás CEFC koupilo a že máme nyní ve Slávii peníze.

               Můžete s tím zuřivě nesouhlasit, můžete se vztekat, ale to je tak všechno co s tím můžete dělat, Je to totiž prokázaný fakt.

               • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:17 |  
                4 2

                Zeman žádnou zásluhu na nákupu Slavie NEMÁ. CEFC si dělalo PR a Šimáně je oslovil s nabídkou investice do Slavie. Do háje, ani tehdy nikdo nezmiňoval Zemana jako nějakého prostředníka, jednatele, cokoliv... A najednou doktor chytrej tady v roce 2019 tvrdí, že na to měl vliv. Měl hovno. Kdyby se CEFC rozhodla investovat do jiného PR projektu (nic jiního SKS nebyla), nebo na to Šimáněmu nekývla, v životě bychom se o tom tady teď nebavili. Pro CEFC byla Slavia nástroj PR, stejně jako Zeman pro ně byl nástroj politického charakteru a ovlivnění veřejného mínění.

                • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                 Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:21 |  
                 1 9

                 No proč CEFC přišlo do ČR ? A proč si dělalo PR ? Protože Zeman dělal pročínskou politiku a přilákal je. A o tom je řeč.

                 jinak by to byla tedy opravdu zázračná náhoda, že nás koupili bezprostředně poté co se skamarádili se Zemanem, který je přijel do Číny lákat aby investovali do ČR.

                 Nikdy před tím ani potom žádný čínský investor do našeho sportu neinvestoval, ale podle vás na to Zeman nemá vliv. :-) To jsou opravdu zázračné náhody.

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:25 |  
                  9 1

                  CEFC přišlo do ČR protože kupovalo část Travel Servisu od Šimáněho, ten jim nabídl společný deal koupit Slavii. A Šimáně skutečně nepotřeboval Zemana

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:27 |  
                  6 3

                  Ne, a ne a ne a ne. Kdybys podroběn sledoval vývoj situace, viděl bys, že nejdřív přišlo CEFC s nákupama, potom začlo tvořit svoje PR a až POTOM se do toho zapojil Zeman. Jeho pročínská politika byla akcentována až POTÉ, co číňané projevili zájem o rožšíření vlivu sem.

               • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:23 |  
                7 0

                sorry, ale jsi jak retard....CEFC koupilo Slavii po té, co koupilo část Travel Servisu od Šimíněho, který jim tento společný obchod nabídl, žádný narcis Zeman u toho nebyl, Šimáně se CEFC začal jednat sám a bez Zemana.

                • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                 JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:25 |  
                 5 4

                 Přesně tak. Ten idiot se tady někomu snaží namluvit nějaké svoje chiméry.

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:51 |  
                  1 9

                  Urážení je jediné na co se vzmůžete. Hřešíte na to, že vám to admin toleruje. Ale jak dojde na argumentaci, tak jste v zadeli.

                • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                 Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:42 |  
                 0 9

                 Nevím, že máte zapotřebí urážet, když se navíc tak projevujete sám. To že jste argumentačně prohrál neste s větší důstojností a bez urážek oponenta, máte na to.

                 Časová souslednost je následující:

                 1) Zeman dělá pročínskou politiku, narozdíl od předchozích vlád a prezidentů

                 2) Zeman jede do Číny , navazuje kontakty mimo jiné s CEFC

                 3) zeman jmenuje prezidenta CEFC svým poradcem

                 4) CEFC jedná se Šímáněm a kupuje Sláviii

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Altona     před 5 měsíci 04.01.2020 20:52 |  
                  8 2

                  Ještě vám tam chybí jeden bod:

                  5) O tom všem jsem již před válkou mluvil s okresním hejtmanem

                  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                   Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:21 |  
                   0 7

                   Vy si o tom promluvte s ošetřujícím lékařem. Když použiji vaše oblíbené, tak pro lékařské konsilium nebude problém provést diagnózu.

                   Pokud máte utkvělou představu představu, že tady probíhá boj mezi trockisty, bolševiky atd - tak jak jste prezentoval v minulých příspěvcích, tak jste na omylu. Jste na špatné diskuzi.

                   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                    Altona     před 5 měsíci 04.01.2020 22:54 |  
                    8 1

                    Ale dožral jsem vás, co? Vždyť vy troubo ani nevíte, z jaký knížky to je !!! To máte za to shazování cizích komplimentů ! Žádnej jste nikdy nedostal, co ? Patrně ani pochvalu od rodičů. Těžkej život... A co hůř, váš konec se blíží. Tyhle trollové jsou totiž jak planý růže, najednou se objeví, zavoní resp. ve vašem případě zasmrdí, a než se naděješ, jsou ti tam. To je zas parafráze z jednoho českýho filmu. Tak dobrou.

                    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                     Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:56 |  
                     0 8

                     Přestaňte mě obtěžovat. Nemám o vaše trollení zájem. Zmizte tak jak popisujete ve svém příspěvku. Píšete sem výhradně provokace a ničím jste do diskuze nepřispěl.

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Qope     před 5 měsíci 05.01.2020 13:32 |  
                      2 1

                      teda, tady jsou snad vsichni proti tobě ...

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       JS (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 15:21 |  
                       2 2

                       Ještěže si to doktor vysvětluje tak, že on jediný je zde normální a všichni ostatní jsou trollové, hovada, agresoři, blablabla... Jinak by se z toho musel snad zbláznit!

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 17:24 |  
                       0 6

                       Všichni zdaleka ne. Vás trollů co vám dělá dobře provokovat, nasírat lidi a útočit v davu je omezené množství. Spousta lidí je tady normálních.

                    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                     Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 22:58 |  
                     3 1

                     je to jen neznalý prostáček, já k němu mám pochopení :-) a samozrejme jako fanouška stejneho klubu ho respektuji, ovšem co se znalostí týče, moc by se nemel vyjadrovat no ... ale treba najde téma, kde se uplatní :-)

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Altona     před 5 měsíci 05.01.2020 11:32 |  
                      5 0

                      Prosťáček, fanoušek....Závidím Vám Váš pozitivní pohled na lidstvo. Sem zvědav, jak dlouho Vám vydrží. Tyhle kříženci poručíka Duba s kadetem Bieglerem mají schopnost otrávit každýho.

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       Qope     před 5 měsíci 05.01.2020 13:34 |  
                       1 0

                       já už to mam tak hozený, jsem takovej životní optimista no :-) a i takový lidé svým zpusobem jsou k užitku :-)

                       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                        Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 17:23 |  
                        0 1

                        Ty to máš tak hozený, že věčně provokuješ. Baví tě nasírat lidi a rozeštvávat je. Na diskuzi se nevzmůžeš.

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 17:27 |  
                       0 6

                       To si říkej před zrcadlem.Otravuješ tady život ty a pár tvých trollích kamarádů.

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 17:26 |  
                      0 5

                      Škoda že ty co by "znalý neprosťáček" nejsi narozdíl ode mě schopenk vážným tématům vést diskuzi a nejsi schopen sesmolit jediný argument.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Slavistat     před 5 měsíci 04.01.2020 00:34 |  
         8 14

         Teda Vy toho Zemana nenávidíte, až Vám to temní mozek :o). Zase ho musíte někam nacpat, abyste ho mohl pošpinit a pohanět. Vždyť ho nikdo nezmiňoval, že má největší zásluhy, ale Vy to sem nacpete a zároveň vyvracíte a haníte o:).

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       japoko     před 5 měsíci 04.01.2020 07:25 |  
       4 9

       Jestli ten blboun nejseš spíš Ty!

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 00:56 |  
      5 0

      Anebo tak! :)
      Důležité je, že to pro nás dobře dopadlo.
      A vezmi čert, kde je tomu začátek...
      Hlavně, aby tomu - pro nás slavisty - nebyl konec!

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Komix     před 5 měsíci 04.01.2020 10:19 |  
      8 0

      Nebe nám seslalo finanční problémy! Ty přivedly Šimáněho :D

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 11:56 |  
       2 5

       Kauzalitou se dostaneme až do roku 1896, kdy se cyklisti rozhodli hrát fotbal.. Moment, možná dále, do počátků obrozenectví, moment, možná ještě dále někam k Bílé hoře, atd. atd.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:06 |  
        0 14

        Souhlasím, že je to nesmysl jít takhle daleko do minulosti., Stačí poděkovat tomu kdo stál na počátku novodobého obrození Slávie - což je Šimáně, Tvrdík a Zeman.

        Díky těm máme nyní peníze, bez kterých by nebylo nic z toho co jsme v posledních letech dosáhli.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:13 |  
         8 5

         Já o tom ale nemluvím jako o nesmyslu. Já o tom mluvím jako o dobrém vtípku, na kterém je navíc zrnko pravdy, (nebo víc zrnek), protože současný stav je jen výsledkem předchozích akcí. Kdyby se opice nenaučila používat pazourek, asi tu teď nedebatujeme o tom, kdo do SKS přinesl prachy.

         Jedno je ale jisté, Zeman to fakt není. Ten do Slavie nepřinesl ani zlámaný groš. Fakt nechápu ignorantsví lidí, kteří tvrdí, že on nějak pozitivně zodpovědný za jakékoliv čínské „investice“, které v reálu samozřejmě ani pořádně neexistujou anebo jsou tak marginální, že se o nich mluví jen kvůli Zemanově PR. A to je i důvod, proč si nějaký Dr.Fe1 a jemu podobní myslí, že Zeman něco domluvil/přivedl atd. Podlehli jste nekriticky jeho kecům. Zeman je figurka, která využila situace ve vlastní i cizí prospěch, viz moje odpověď tobě někde výše.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:18 |  
          1 11

          Ve Slávii ta čínská investice reálně funguje. Výsledky všichni vidíme.

          I přes bezbřehou nenávist k Zemanovi mu ale tuhle zásluhu neupřete. Jen tím ukazujete, jak zaslepen nenávistí nejste schopen objektivity, když popíráte zjevná fakta.

          Ať je Zeman jakýkoliv, ať je jeho motivace jakákoliv, tak zásluhu na tom že já Slávia peníze prokazatelně má. Byť budete prskat sebevíc, tak pravda vítězí !

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:24 |  
           12 7

           Lol, ty trollíčku, kdybys pobral špetku logiky a kritického myšlení, nikdy bys takovou hovadinu nemohl vypustit z pusy.
           1) Slavia je JEDINÁ čínská investice, kde to reálně funguje, nicméně tu funkčnost zajišťují Češi, ne Číňané.
           2) Z Číny do Slavie po ustálení situace po likvidaci CEFC nepřišel už rok ani dolar, takže hospodaříme s tím, co máme, a CITIC rozhodně nic neivestuje (nejen do Slavie, ale i do ostatních firem „napálených“ projektem CEFC, jako je Žďas, Travel Service atd.).
           3) Původ kapitálu CEFC nebyl čínský, nýbrž byl napůjčovaný od různých byznys-rozvojových bank, jako J&T, takže to nebyla reálně čínská investice, ale kapitál přitekl odjinud.
           4) Zeman s celým tím podvodem měl společné jenom to, že si ho vybrali, aby to politicky zastřešil, jelikož na tom měl samozřejmě i vlastní zájmy.

           Tím, že budeš dokola opakovat jako kolovrátek, že Zeman má nějakou zásluhu, na tom nic nezměníš. Akorát se teda utvrzuj ve svý blbosti, no, když tě to baví. Škoda, že ty hovadiny cpeš i ostatním. Ještě si to tu přečte někdo, kdo to tak podrobně nesleduje, a bude si myslet, že Zeman je nějakej slávistickej spasitel. O nenávisti k němu mluvíš ty, ne já.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:30 |  
            9 3

            super popsáno, palec nahoru

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:49 |  
            2 11

            Zbytečně trollíš, urážíš a popíráš zjevná fakta.

            Pro mě je podstatná Slávie - vůbec tady nevedu diskuzi o čínských investicích jako celku, o tom kdo dělá jaké intriky a podobně. To nás nemusí zajímat.

            Pro mě je podtastné, že čínské peníze PROKAZATELNĚ Slávii pozvedly a zajistily nám to co máme teď. bez nich bychom to velmi pravděpodobně neměli.

            A ty čínské peníze sem PROKAZATELNĚ dorazily poté co začal Zeman dělat pročínskou politiku, poté co zeman navázal přáteslké úzké kontakty s CEFC a jejího prezidenta dokonce jmenoval svým poradcem. Až následně CEFC jedná se Šimáněm a kupuje Slávii.

            Máš smůlu nenávistníku. Zeman má PROKAZATELNOU zásluhu na tom, že máme ve Slávii peníze. Můžeš se třeba zalknout nenávistí, ale je to PROKAZATELNÝ fakt.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:52 |  
             8 6

             PROKAZATELNĚ jsem ti napsal, že investice od CEFC žádné „čínské peníze“ nebyly. Dál se s tebou odmítám točit na kolovrátku o tom samém, ty jedno zalknutí nenávistí. Slovník a styl toho šaška Ovčáčka, to by ti šlo, ubožáku.

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:57 |  
              0 9

              Ne a kde se ty peníze ve Slávii vzaly ? Přinesl je Ježíšek nebo kdo ?

              Poslalo je CEFC - tedy čínská firma. A kde je vzala ta, to je mi u zadele. Demagogu.

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:59 |  
               5 6

               No jo, přesně takhle uvažuje tradiční omezený český volič. Díky za vzorek populace a teď se běž radši dovzdělávat.

               • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 16:01 |  
                1 10

                Já předkládám argumenty a fakta.

                Ty předkládáš ubohé urážky, demagogii a trolling.

                • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                 Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 16:09 |  
                 8 1

                 I v novém roce je s tebou neskutečná sranda :-D :-D docela mě bavíš jak jsi ... svůj :-D

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 21:59 |  
                  0 7

                  Nemilý trolle. Ty se nikdy na diskuzi nevzmůžeš, jen na provokace.

                  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                   Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 22:29 |  
                   4 0

                   :-D :-D :-D copak tam máš jeste ...

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 22:33 |  
                  0 0

                  Jako malé děti

               • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 16:02 |  
                1 8

                Stále jsi mi neřekl, kde se zhmotnily ve Slávii ty peníze, ze které máme současné úspěchy ? Spadly z nebe ?

                Když na tom podle tebe nemají zásluhu Číňani a potažmo tedy ani Zeman ?

                • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                 JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 16:05 |  
                 5 4

                 Peníze, které zajistila CEFC z bůhvíjaké činnosti a stoprocentně nebyly výdělkem firmy, poslal do Slavie subjekt CEFC. To nerozporuju. Já jenom koukám dál, než do první zatáčky, ty inteligente. A teď ty mi ukaž jedinej důkaz, že za jednáním CEFC se Šimáněm, kterej číňanům nabídl Slavii, což popisuje v nemnoha rozhovorech, jak ta jednání vypadala, stál Zeman.

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:01 |  
                  0 9

                  Takže najednou přiznáváš, že CEFC - tedy čínská firma dala peníze do Slávie. Doteď jsi to trapně popíral, trollíku. :-) To že je do ČR přivedl Zeman jsem doložil opakovaně. Nikde jsem netvrdil že organizoval přímo jednání se Šimáněm, tak se nepokoušej zase faulovat a vykrucovat se.

                  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                   wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:10 |  
                   4 1

                   Zcela nezaujatě si dovolím podotknout, aniž bych to jakkoli komentoval, že JS v této větvi nerozporoval fakt, že do Slavie poslala peníze CEFC, jen tvrdil, že to nebyly čínské peníze.

                   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                    Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:27 |  
                    0 9

                    A CEFC je jaká firma ? jakého státu ? není náhodou čínská ?

                    Prosím vás dejte už pokoj s tím ubožáckým trollingem. Vždyť je to nedůstojné.

                    JS tady rozporuje roli Zemana , který v tom přitom prokazatelně roli měl. A tak se do toho zamotal, že popírá už i čínské peníze ve Slávii. A vy jste na tom tak špatně, že se k tomu připojíte ? Máte nějáké dno ? Popíráte i že je leden 2020 nebo to taky popřete, když se vám to nebude hodit ?

                    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                     Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 22:34 |  
                     5 1

                     libí se mi to tvoje prokazatelně :-D ale zatím jsi sem nedal ani jeden důkaz jen to, co si myslíš :-D ...

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:43 |  
                      0 8

                      jasně. Slávii sponzorujou marťani. Žádní Číňani. Protože jsem neprokázal, že Slávii sponzorují Číňani a nepřivedl čínského předsedu vlády aby to potvrdil, tak moje slova neplatí.

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 22:45 |  
                       5 0

                       Já myslel toho zemana. To je jako bych napsal, že jsi prokazatelně pro spoustu lidí taková zábavná figurka. I kdy, já bych to mohl dokázat tím, že sem hodím pár tvých názorů :-)

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:45 |  
                      0 6

                      A abych nezapomněl. islám je náboženství míru, viď. Nikdo nikdy neprokázal nic jiného, protože nic s ničím nesouvisí a ty popřeš i vlastní matku.

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       Qope     před 5 měsíci 04.01.2020 22:47 |  
                       4 1

                       nepsal jsi něco o tom, že zatahovat do komentářů rodinu je prasárna? A pak to delas ty lumpíku?

                       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                        Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:54 |  
                        0 2

                        Promiň, zapomněl jsem že Mohameda považuješ za svojí rodinu

                    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                     wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:36 |  
                     2 2

                     V otázce přínosu Zemanovy pročínské politiky Slavii stojím spíše na tvojí straně, musím však objektivně říci, že JS pouze tvrdil, že CEFC nedisponoval čínskými penězi. Nemám snahu vám dělat soudce, jen podotýkám, že argumentuješ chybně.

                     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                      Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:41 |  
                      0 7

                      CEFC je čínská firma. Státní firma. Argument že nedisponoval čínskými penězi je jako z blázince. je to jen provokace, nic víc. Je úplně jedno kde CEFC peníze vzal !

                      Slávia dostala peníze od ČÍNSKÉ FIRMY CEFC. Opakuji ČÍNSKÉ. Tak netrollte.

                      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                       wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:44 |  
                       3 0

                       Tady se pleteš. CEFC nebyla státní firma, ale soukromá.
                       Jen jsem si dovolil ukázat na fakt, že jsi kritizoval JS za něco, co tvrdil jinak. Aniž bych si dělal aspirace na to tvrdit, kde je pravda.

                       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                        Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:48 |  
                        0 2

                        Tak já zase poukazuji na to, že tohle je typické odvádění od tématu a pustý trolling. I kdyby CEFC vlastnil marťan, tak nic nemění na tom, že je to čínská firma a Slávia tedy obdržela čínské peníze. I lkdyby je ti marťano-Číňani vzali kdekoliv.

                        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                         wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:59 |  
                         0 0

                         Moc úzkej sloupec.
                         Podotýkám, že to je tvůj názor, JS má jinej a ne nelogickej. A ještě dodám, že já jsem nehodnotil ani jeden.

                    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                     JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 23:03 |  
                     1 2

                     Takže pokud Viktor Kožený skrz nějakou ze svých off-shorových firem zasponzoruje např. Duklu, budou to Seychelské peníze, které do toho investuje? OK. Jeden by tvrdil, že to byly prachy, které rozkradl daňovým poplatníkům v Čechách, ale Doktor všechny uklidní, že to jsou seychelský doláče, protože protekly přes seychelskou firmu.

                     Tvojí logice a názorům se dá fakt jenom smát.

                 • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

                  Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 22:31 |  
                  0 2

                  Ježiši lidi! Tak se z toho poserte co se stalo nebo nestalo pred 4 lety...důležitá je přítomnost a budoucnost a ta je zatím více než dobrá.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 15:58 |  
             5 3

             Samozřejmě, že si CEFC připravila pole tím, že angažovala Zemana, aby to udělal za ně. Ale NIKDE NIKDY nebyla zmíněna návaznost na jednání CEFC se Šimáněm v podobě angažmá Zemana. Najdi mi důkaz a pak tady vykřikuj něco o PROKAZATELNOSTI, ty šašku jeden.

             Důvod nečínských investic CEFC v ČR a konktatu na Zemana pak popisuje i oblíbený deník tvého oblíbeného ministerského předsedy: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prezident-milos-zeman-cefc-jie-tien-ming-cchaj-sin-rusko-kontakty.A180411_145644_domaci_evam

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 22:28 |  
            2 0

            Milý JS. Jak můžeš vědět, že Citic peníze neposílá? Máš 100% info? Pokud ne sám tady trolluješ!

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 00:35 |  
            1 0

            Ty wole, Tvoje fotbalové postřehy mě někdy zaujmou a zapřemýšlím, zda na nich není něco pravdy. Ale co se týká jiných věcí... :/
            Osobně nevím, zda některý ze Tvých čtyř názorů je pravdivý, nebo úplná lež. Nevím. Ale hlavně, že máš jasno Ty sám... Co se týká věty: "Z Číny do Slavie po ustálení situace po likvidaci CEFC nepřišel už rok ani dolar", víš to na 100%, nebo je to jen Tvůj názor? Protože z rozhovoru s JIT ve Forbesu vyplývá něco jiného.
            Celý jeden minulý rok jedeme podle Tebe z vlastních zdrojů?!? A jakých, prosím tě, kde je bereme? Rozpočet cca 1,3 miliardy, měsíčně +- 110 milionů. Kde bereme měsíčně 110 milionů, když se hráči prodávají (většinou) na splátky, money za LM přijdou možná v listopadu...? Ani jeden Tvůj závěr není dovozen relevantním zdrojem. A nikde nemáš ani poznámku typu: "je možné se domnívat...", "možná, že..." Ne, Ty nám předkládáš jen samé ,pravdy´.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 10:47 |  
             0 1

             Hele, není tomu tak dávno, co se to diskutovalo v nějakém Off-topicu. A tu zprávu přinesli Hubacek s Hanzwalterem, zavedení insedeři. A navíc jsem to slyšel už v létě od člověka, co má nějaký byznys s těmi, kdo se s Číňany zapletli a prostě se pohybuje v tom prostředí. Celkově ta informace navíc dává smysl, protože CITIC je státní firma zahlazující „politický“ průser s CEFC, která jejíž záměrem pravděpodobně není investovat do fotbalového klubu někde ve střední Evropě. De facto to řekl Tvrdík na letní tiskovce, že naším záměrem je být ekonomicky zodpovědný v černých číslech.

             Jestli ode mě chceš slyšet, že to mám před sebou na papíře, tak nemám, nejsem Konrád. Ale už se toho ke mě dostalo tolik a z různých stran, že to považuji za extrémně pravděpodobnou variantu. Takže ano, příště tam dopíšu „Dle mých informací, “ abych byl korektní teda.

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 11:10 |  
              0 0

              Ok, takhle to beru.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         chrobak     před 5 měsíci 04.01.2020 15:56 |  
         8 1

         Jo bez Zemana by Čína byla úplně nahraná a ani Šimáně by o ní ani nevěděl. A nezapoměl jsi na Babiše? Za Kalouska jsme byli na sestup a teď máme titul v kapse už o vánocích. Na to nezapomínejme!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Martin Platil     před 5 měsíci 05.01.2020 10:48 |  
   0 0

   Černýho mustanga chci taky :-).

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Gino     před 5 měsíci 09.01.2020 10:23 |  
   0 0

   Díky za tu možnost. Jsem teprve na začátku a zarazilo mě, že Trpiš bral v Měcholupech 18 tisíc hrubého a teď prý má stokrát víc... to je přece kravina, ne? :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Jardiiis     před 5 měsíci 03.01.2020 22:15 |  
   2 1

   Oba odkazy k ho...u

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 03.01.2020 22:37 |  
   0 6

   Odkazy nefungují ....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Akuls     před 5 měsíci 03.01.2020 22:51 |  
   3 0

   Tak to pardon, přišlo mi to mailem a fungovalo to. Jde o přestup mladého Hellebranda ze Slovácka, který dal košem Rosickému a má se Slavií letět už v neděli do Marbelly. Stát nás to prý bude 25 míčů + bonusy.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:02 |  
   3 3

   těším mě na tom asi jen to, že jsme ho vyfoukli spartě, ale zrovna záložní řada je to, co nás trápí nejméně...jen letmo: Hušby, Traoré, Ševčík, Stanciu, Masopust, Peter, Souček, Provod....pak na hostoačce Sýkora a Oscar, kdy oba mají údajně co se šušká být staženi a hrát jaro ve Slavii. Pak si napišme i Balutu, který se v liberci slibě rozehrál a uvidíme co Hromada. Samozřejmě přijdou nějaké odchody, ale prostě si myslím, že primárně to chce alespoň jednoho stopera a toho útočníka. Nehledě na to, že Hellebrand mě prostě nepřesvědčil, že by to měl být velký hráč....ale když ho Jindra chce, asi ví proč, tak uvidíme.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   jufoun (přítel SN)     před 5 měsíci 03.01.2020 23:23 |  
   10 0

   Z isportu pro pobavení

   V pohádce isportu o Hellebrantovi dále hráli:
   loutka:Tomáš Rosický
   loutkovodič:Pavel Paska
   producent:D.Křetínský
   dále děkujeme za pronajaté prostory stadion Letná a redakci isportu a panu Vackovi.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    tobro     před 5 měsíci 03.01.2020 23:52 |  
    6 4

    "Slavia to zase nandala Spartě. Vyfoukla jí talentovaného mladíka Hellebranda."
    Ano, jmenuje se Patrik Hellebrand. Pan Helebrant býval rozhodčí... ;-)
    Děkuji za pozornost.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 12:36 |  
     1 2

     Ale tak zase buď trošku tolerantní. Až u nás bude hrát aspoň měsíc, bude mi komolení jeho jména vadit taky. U Olina jsem ty různé Olianky, Olyajanky a Onlajnky taky zazačátku přehlížel. ;-)

 5. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Borgetti     před 5 měsíci 03.01.2020 23:11 |  
  14 0

  Primátor Hřib se ptá lidí na fb co si přejí pro Prahu, tak napsal jste mu někdo ať neblokuje projekt akademie? :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:17 |  
   6 0

   jsem ten poslední, co by toho bolševika v černym chtěl zastávat, ale tady je problém hlavně obecní zastupitelstvo tj. Praha 9

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Borgetti     před 5 měsíci 03.01.2020 23:33 |  
    1 0

    Já jen, že mi loni někdo odepisovat, že to blokuje Hřib, tak proto.
    Jinak mám v tom totální guláš :-)
    Nemá jinak být někdy tiskovka s Tvrdíkem? Třeba k tomu něco řekne ...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Max1     před 5 měsíci 03.01.2020 23:53 |  
     0 0

     já píšu hlavně, protože ač je magistrát nadřízený orgán, tak P9 to musí schválit taky, je ale pravda, že magistrát by mohl hodně pomoct (jako u Ďolíčku).

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 01:40 |  
      0 6

      A kde na Praze 9 to má být ? Pokud by to mělo být v Horních Počernicích, tak ty sice pod Prahu 9 v některých věcech spadají, ale v tomhle snad ne. Horní Počernice mají vlastní obecní úřad - Praha 20.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Ravik     před 5 měsíci 04.01.2020 13:23 |  
       1 0

       Kyje

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 14:43 |  
        1 5

        Děkuji. Mě se to nedařilo nikde najít, až jsem někde četl, že by to měla být snad právě Praha 14 - kam patří i Kyje. Takže tipuji jako nejpravděpodobnější tuhle lokalitu, moc jiných možností ani není:

        https://mapy.cz/s/degemejoso

 6. fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

  ColinSKS     před 5 měsíci 04.01.2020 10:31 |  
  13 4

  Kdo je devatenáctiletý mladík David Zima, za kterého Slavia nabízí Olomouci částku okolo půl milionu eur (cca 12 milionů korun), přestože v lize odkopal jen dva zápasy? Inteligentní flegmatik, student gymnázia, syn bývalého extraligového hokejisty, kopie Romana Hubníka, ale i kluk, jemuž příliš nevoní posilovna. Deník Sport přináší detailní pohled do zákulisí života talentovaného stopera a reprezentanta do dvaceti let, jemuž se během pár dní může celý život obrátit vzhůru nohama.


  Sport má v genech, vždyť jeho otec odehrál přes tři stovky extraligových utkání. Přestože pohybové nadání David Zima dostal, úplně se nepotatil. Místo hokeje totiž zvolil fotbal. „Nechtěl jsem ho dávat na hokej, aby nešel v mých šlépějích. Víte, jací jsou lidi. Říkali by, že jsem mu umetal cestičku a podobně, takže jsem rád, že ho chytil fotbal,“ říká na rovinu Aleš Zima, někdejší útočník Hradce Králové, Zlína či Třince.
  A protože je dnes z bývalého hokejisty učitel tělocviku, apel na vzdělání je doma jasný. Prioritou je jarní maturita na olomouckém gymnáziu, které je v těsné blízkosti Androva stadionu. Jenže vidle do letošních plánů hodila svou lukrativní nabídkou Slavia. A teď, babo, raď... „Jde o poslední tři měsíce školy, doufám, že by se mu k tomu uzpůsobily podmínky, protože maturitu musí udělat,“ má jasno táta, jenž jezdí na každý zápas. Nechyběl ani na letním EURO U19 v Arménii.
  Úspěšné ukončení studia by však velkým problémem být nemělo, Zima platí za velmi inteligentního člověka, jemuž učení nedělá žádné potíže. „Je strašně chytrý, až moc!“ směje se spoluhráč Ondřej Zmrzlý, jenž se Zimou hraje od dorostu. Spolu vyhráli mistrovský titul v devatenáctce, rok nato slavili i vítězství v Juniorské lize a nyní už jsou stabilními členy áčka Sigmy.
  A taky spolu jezdí na srazy reprezentační dvacítky. „Je tam jasným stoperem číslo jedna,“ vypálí ihned Zmrzlý. „Zimič je svůj: velký pohodář, flegmatik, z ničeho si nic nedělá. Ani před velkými zápasy, což mu závidím. Nepamatuju si utkání, kde by vyloženě vyhořel, má stálou výkonnost,“ chválí kamaráda šikovný levák, který by brzy rovněž mohl být středem zájmu větších klubů.


  Právě psychická odolnost se v souvislosti s případným transferem do Slavie zmiňuje ze všeho nejvíc. Zvládl by Zima tlak ve špičkovém celku, kde jsou evropské nároky mnohem vyšší než na Hané? Trenér Jindřích Trpišovský, který už s ním o své vizi mluvil, se toho nebojí.
  A podobně, na rozdíl třeba od Václava Jílka, jenž preferoval jiné hráče, uvažuje i olomoucký kouč Radoslav Látal. Spojení se Slavií logicky komentovat nechtěl, ale s důvěrou v začínajícího zelenáče neměl od začátku svého angažmá problém. „Protože jsem se chodil dívat na juniorku už dřív. Navíc mám reference z nároďáku, že tam proti kvalitním soupeřům hraje velmi dobře,“ míní Látal.
  Poprvé dal Zimovi čuchnout v MOL Cupu proti Dukle, pak ho do třístoperového systému hodil ve Zlíně a plánoval v tom pokračovat. Jenže přišlo zranění kotníku, takže přidal už jen jeden start proti Bohemians. „Neměl jsem o něj žádný strach, že by to nezvládl. Z nezkušenosti občas pramení nějaká taktická chybka či nepřesná rozehrávka, ale jinak jsem věděl, že to psychicky dá úplně v klidu,“ popisuje Látal.
  „Je rychlý, dynamický, výbušný, výborně hraje hlavou. Umí vystupovat, zakřižovat a těžko se obchází,“ doplňuje trenér. Všechny tyto atributy Zima ukázal i na podzim 2018 v mládežnické Lize mistrů, kde se olomoučtí mladíci utkali s Mariborem, Tel Avivem a Lyonem. Pokaždé obstál.
  A protože dle zpráv z hráčova okolí nehrozí, že by se mu z Prahy a peněz zatočila hlava, jedinou aktuální slabinou Zimy je prý fyzická připravenost. Nikoli kondiční, ale silová. Bez deseti centimetrů dva metry vysoký teenager rychle vyrostl, jeho tělo si na změny stále zvyká. Proto oproti ostatním v posilovně zvedá muší váhy a s činkami spíš bojuje. I to se však časem automaticky zlepší.
  Na trávníku je na tom Zima lépe, což je pro Trpišovského fotbal s vysoko postavenou obranou důležitější. Teď je otázkou, zda se kluby domluví na přestupové částce. Sigma sice prohrála pětimilionovou arbitráž s agentem Daliborem Lacinou, ale po produktivním záložníkovi Jakubu Plškovi (Puskás FC) a mladém brankáři Radku Vítkovi (má nakročeno do jednoho z manchesterských klubů) už nemá zájem prodávat. Přesvědčí ji dvacet procent z dalšího transferu?

  • Re: fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

   JS (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 12:01 |  
   3 5

   Dík.. To jsou chvalozpěvy. Lacina mi také přišel vždycky jako největší zlo, daleko horší, než celý Sport Invest.

  • Re: fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

   majklinho (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 12:41 |  
   2 2

   Agent Lacina nemá se Zimou nic společnýho.

   • Re: fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

    deny91     před 5 měsíci 04.01.2020 13:25 |  
    2 0

    Ale v tom článku je o Lacinovi zmínka, že s ním Sigma prohrála arbitráž.

    • Re: fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

     majklinho (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 14:35 |  
     0 2

     Ale pouze v souvislosti s tím, jaký vliv bude mít tato prohraná arbitráž na to, kolik hráčů budou nuceni/ochotni prodat, nic víc.

     • Re: fláknu sem ještě jeden o Zimovi, ale jak čtu lacina, hned zbystřím

      deny91     před 5 měsíci 04.01.2020 16:01 |  
      1 0

      Samozřejmě, o to se nikdo nepře.

 7. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  necich     před 5 měsíci 04.01.2020 12:36 |  
  10 2

  Tak Pepa možná do Dusseldorfu...Za to, jak se choval a jaký má přístup bych mu to hodně přál...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Mimoň     před 5 měsíci 04.01.2020 12:57 |  
   6 13

   Hmm. Tady ma šanci na další titul, Lm...tam bude hrát o sestup...byť je to bundesliga, já bych to nevzal

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 13:01 |  
    6 3

    Ten titul mu nevezmou.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Mimoň     před 5 měsíci 04.01.2020 13:51 |  
     4 4

     O oslavy na hřišti a ty nejlepší emoce však přijde. A fotbal se pro takové okamžiky hraje snad ne?!

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      carevitchando     před 5 měsíci 04.01.2020 15:08 |  
      4 1

      Fotbal se odjakživa hrál a hraje pro pen...pro diváky.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:14 |  
       1 7

       Myslíte, že v sestupovém bundesligovém týmu dostane významně více než v dnešní Slávii, kde měl významnou pozici ? Já nevím, ale pochybuji.

       Pokud by takhle odešel, tak je to spíš o poslední šanci zahrát si nějákou významnou zahraniční soutěž. Zatím si zahrál italskou Serii A, ale pokud vím, tak to bylo jen na pár minut, tedy vysloveně symbolicky.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 04.01.2020 22:21 |  
        5 2

        Poslyšte doktore, kterej trouba školitel vás na trollí farmě naučil tu Slávii? To užívali obrozenci, ovšem pro bájnou matku všech Slovanů? Pak to bejval, ve stejném významu, ještě hotel v Pelhřimově, nevim jestli tam ještě je. Ale my jsme Slavie. Ať si to soudruh školitel v matryjálech opraví, když je za to placenej...

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 22:50 |  
         1 8

         No vidíte, a jiný váš kolega troll by vás zase sežral za slovo Slavie. Můžete si vzájemně roztrhat občanky se svým stejně inteligentním protějškem.

         Mě do toho ale netahejte. Já svůj oblíbený klub nazývám po svém a vám je do toho .... nic.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Mimoň     před 5 měsíci 04.01.2020 15:29 |  
       1 6

       pro peníze se hraje asi tak posledních 30-40 let...ale nebylo tomu tak vždycky. Třeba za časů první republiky hráči hráli pro radost a pro narvané ochozy. Určitě neměli tisíce v bance v tehdejší měně. A Antonín Panenka by k tomu taky řekl svoje, jaké platy byly za socíku, když člověk zrovna nehrál v Dukle Praha...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 15:56 |  
        1 6

        Tak o peníze šlo jistě i Tondovi. Vydělal si v porovnání s běžnými lidmi slušně. Akorát ten rozdíl mezi platem fotbalisty a platem průměrnýho člověka byl tehdy daleko menší než dnes.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        necich     před 5 měsíci 04.01.2020 16:28 |  
        4 1

        To je ovšem hloupost. Už za První republiky byli dobří hráči slušně placeni... I za komančů měli lepší peníze než dělník v ČKD. :)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 16:39 |  
        5 0

        jistě a proto dostal Bican za podpis 150 tis tehdy, což byla suma kterou si "vychytal" plánička za kariéru. Jen pro ředstavu, za to šla tehdy koupit vila v Bubenči.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 16:43 |  
         2 0

         mimochodem, on si ty peníze zasloužil, jen chci říct, že fotbal pro peníze se hrál už za první republiky.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Mimoň     před 5 měsíci 05.01.2020 11:31 |  
         0 4

         Ale Bican byl takový český Messi. Zajímalo by mě, kolik si vydělal tenkrát řádovej fotbalista. Fotbalové platy jsou v dnešní době opravdu extrém a to se týká hlavně Premier League a spol...třeba takovej Alisson, stojí, čumí v bráně a bere 120 tisíc dollarů týdně. Salah bere dokonce 200 tisíc dollarů a to tam nejsou započítané ještě přijmy od sponzorů, které mohou být ještě vyšší než základní plat

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 20:38 |  
        1 0

        Asi tomu neuvěříš, ale zrovna v Dukle Praha si frajeři fakt nevydělali.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kostelnivlajka     před 5 měsíci 04.01.2020 15:43 |  
     1 3

     A má to lepší, než jít po sezóně někam do Budějic...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Pepino44     před 5 měsíci 04.01.2020 14:18 |  
    4 4

    Tak nic ve zlém, ale on Ti to někdo nabízí, pokud ano, taqk to neber.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 04.01.2020 14:56 |  
     0 15

     A proč píšeeš takové zlé blbosti, když zároveň tvrdíš, že to není ve zlém ?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Pepino44     před 5 měsíci 05.01.2020 09:28 |  
      5 0

      Jsi hloupý, to jenom konstatuji. Myslí si to asi více lidí, ani jeden palec nemáš ode mne, mne ty palce tolik nebolí.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 17:20 |  
       0 7

       A ty jsi chytrý, když reaguješ zle a maskuješ to tím, že to není zle myšleno ?

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   ColinSKS     před 5 měsíci 04.01.2020 14:54 |  
   4 3

   já taky, ale bude mi to celkem líto, pokud opravdu odejde. profík nicméně každým coulem.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 04.01.2020 15:30 |  
   3 1

   tak peníze bude mít asi o malinko lepší, ale zase úplně jiný náklady na život v cizí zemi než tady kde bydlí ve svým a má tady rodinu a zázemí, takže to vyjde nastejno

   sportovně, samozřejmě pozice Fortuny v lize je horší než pozice Slavné Slavie Praha v lize, ale tady jde asi spíš o ligu jako celek než o Slavii nebo Fortunu. Konečně, při týhle logice by měl odmítnout i real madrid.

   Hušbymu je třicet let, a právě pro to jak moc mu nevyšla tenkrát ta itálie, ta touha zkusit to znovu musí být obrovská.

   A co bude jeden z nejdůležitějších faktorů při rozhodování, je věc kterou nemůžeme vědět a nemá cenu nad ní spekulovat, je jeho pozice ve Slavii.

   At to bude jakkoli, Pepu jsem si přes počáteční odpor strašně oblíbil, a budu mu přát at se mu daří.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    donford     před 5 měsíci 04.01.2020 16:40 |  
    6 2

    Tak já jsem měl v oblibě Josefa ihned, tenkrát, když mluvil poprvé pro Slavii, ještě z New Yorku. Cítil jsem z něj i na tu dálku čestnost. A taky mi dost vadilo, že jeden z nás z měl v nicku, že Hušbauer krade koně. Po čase to velmi rozumně stáhl. Myslím, že i on trochu uznal, že Hušby koně nekrade, ale že se naším "koněm" pro svou povahu i pro svou hru stal. :-) Pokud přece jen odejde do zahraničí a věřím, že by tam byl úspěšný, popřeji mu za odvedenou hru a odvedené služby jen to nejlepší. Podle mě by to měl vzít. Asi je to jeho poslední šance. A o třetí (budoucí) ligový titul s námi nepřijde. Zasloužil se o něj také. A moc.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     pipe1980     před 5 měsíci 04.01.2020 17:07 |  
     0 1

     Hušbauer krade koně? :-) :-)

     to mi uniklo, zasvět mě prosím

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      necich     před 5 měsíci 04.01.2020 17:13 |  
      0 0

      Mysllím, že Ringo Čech. :)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       dalislavista     před 5 měsíci 04.01.2020 17:58 |  
       0 0

       A nebylo to, když Ringo komentoval derby a Pepa hrál ještě proti nám?

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kostelnivlajka     před 5 měsíci 04.01.2020 18:00 |  
        0 0

        Bylo

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        pipe1980     před 5 měsíci 04.01.2020 18:02 |  
        0 1

        já asi nějak ztrácím souvislost mezi
        JEDEN Z NÁS MĚL V NICKU ................... a ................. RINGO ČECH

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         kjandourek (admin)     před 5 měsíci 04.01.2020 18:23 |  
         1 0

         Ringo tuhle větu řekl z TV obrazovky na podzim 2015... a někdo si to tady dal jako nick

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         warhammer (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 18:27 |  
         1 0

         Původně tuhle hlášku vyslovil F.R. Čech, když komentoval derby pro O2 v době, kdy hrál Hušbauer ještě za rudé (krade koně a žere psy). Po oznámení, že jde Hušby k nám, si to dal na určitou dobu jako součást nicku uživatel malan (psal, že nesouhlasí s přestupy mezi pražskými S).

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 21:43 |  
          0 0

          A je to z buď z Veselých historek zbojnických (to spíš) nebo z Dobrodružství kriminalistiky. Ringo jen citoval.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kjandourek (admin)     před 5 měsíci 04.01.2020 18:22 |  
     4 0

     Abych to trochu uvedl na pravou míru: Tu větu si uživatel nevymyslel, ta zazněla z TV obrazovky na podzim 2015...

     Tehdy se O2 poprvé namontovala do vysílání a zakoupila mimo jiné i podzimní derby hrané v Edenu... a přišla se zajímavou myšlenkou: divák si mohl vybrat ze tří komentářů: neutrálního, slávistického a sparťanského... Jak říkám, mě ta myšlenka přišla zajímavá, ale poněkud se zvrhla.... Ono taky kde by vzali otřískané sportovní komentátory známé tím, že fandí jednomu, nebo druhému S... a tak tohle nabídli známým osobnostem ze show-byznysu o nichž bylo známo, že fandí Slavii a Spartě.... Ovšem ti neuměli komentovat sport ... takže místo seriózního sportovního komentáře, který by jásal při gólu na jedné straně a byl rozmrzelý z gólu na druhé, dostali diváci naservírovány fanoušky, kteří komentovat neuměli a chovali se jako v kotli... Kohák se v tom spíš tak plácal, ale F.R.Čech, ten si nebral servítky a soupeře nepokrytě urážel....

     věta: "Hušbauer krade koně!" zazněla v okamžiku, kdy se Pepa ještě v tom špatném dresu dostával do nějaké šance a byla z těch vtipnějších....

     A pro ostatní: ano, byl tu uživatel, který si tuhle větu dal jako nick.... a měl jí tu ještě nějakou chvíli i v době, kdy už Pepa hrál u nás... :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     malan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 08:01 |  
     1 0

     Hušbauer krade koně!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    ColinSKS     před 5 měsíci 04.01.2020 16:47 |  
    1 5

    je to s podivem po tolika letech , ale i já chodím na suka, hušbyho a nově na ševčíka. nedokážu to moc popsat, protože hušby je takovej - řekněme stručnej :) - v rozhovorech ale teď jsem si zas pustil ty jeho pumelice, nahrávky a vůbbec organizaci hry a je to nádhera. takže podobně jako pipe -je to pro mně paradoxně symbol sks posledních 3 let. i když vyrostl jinde. víc než že ho budu jako fanoušek postrádat říci nedovedu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pcitron     před 5 měsíci 06.01.2020 07:05 |  
   1 0

   Mají tam moc pěkný stadion, pravidelné návštěvy cca 40 000. Ale nemyslím si, že by se Pepa mohl dostat do základu.

 8. Okurková sezona

  jelen91     před 5 měsíci 04.01.2020 18:42 |  
  21 2

  Ahoj,
  potom co vyšly díly totální sezony a byla tímto uvolněna spousta záběrů, které by neměl nikdo striknout. (nemyslim si, že by jejich použití samotný Slávii vadilo), říkal jsem si, že je by bylo fajn udělat nějaký to klasický video s "epic" hudbou, které nám tak nějak připomene skvělou sezonu a bude vyvolávat pozitivní emoce po každém zhlédnutí.. No dostal jsem se k tomu až teď.. Pokud se bude video líbit, klidně ho nasdílejte mezi ostatní Slávisty :) Díky.
  Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=TD4C-XUPjEc

  • Re: Okurková sezona

   Edenjejenjeden     před 5 měsíci 04.01.2020 18:51 |  
   4 1

   Jelene nádhera . A asi mám absták ,ale už aby byl konec února a zase jsem viděl ten magický ,nasvícený Eden :-)))

  • Re: Okurková sezona

   Max1     před 5 měsíci 04.01.2020 20:06 |  
   1 0

   good job!

  • Re: Okurková sezona

   hajnej     před 5 měsíci 04.01.2020 22:46 |  
   3 0

   Jelene, jako hajnej Ti tleskám!

  • Re: Okurková sezona

   obiwan     před 5 měsíci 06.01.2020 11:56 |  
   0 0

   Budu si muset koupit klobouk, abych před tebou mohl smeknout! Skvělá práce, normálně mám vlhko v očích:-)

 9. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  KurdtK     před 5 měsíci 04.01.2020 21:54 |  
  3 1

  Ahoj, neměl by prosím někdo k dispozici ten velkej článek z Forbesu? Mlíko, chleba, cibuli, vložky pro ženu i pivo pro sebe mám, ale ten časopis jsem koupit zapomněl ;)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   jufoun (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 22:07 |  
   3 0

   Sám sem tu dával odkazy tak si projeď diskuzi.
   Forbes Jindra

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    KurdtK     před 5 měsíci 04.01.2020 22:46 |  
    2 0

    Díky!

 10. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 22:16 |  
  2 0

  Tak Novotnak uz podruhe naznacil,ze Krmencik bude obvinenej z te nehody,kterou hodil na svou tehotnou manzelku.. Tak to bude velky,pocitam,ze utece do zahranici za kazdou cenu..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:19 |  
   3 0

   Takže Turecko nebo Emiráty. Evropa by mu asi nepomohla.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 22:22 |  
    0 0

    Rikal,ze Plesk mu da sanci se predtim verejne omluvit :) No,uvidime

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 22:33 |  
     2 1

     Tak třeba pro nás by to byla sranda. Nejvyšší trest podmínka a rok bez řidičáku. Jde jen o to, jestli by si šoféra platil z platu nebo zda by Slavia našla další uplatnění pro France? :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 23:04 |  
      0 1

      Nejvyssi trest bude neskutecna ostuda toho frajera,nevim,jak moc je trestana kriva vypoved,jsou 2,takze to bude spolceni :) Tim Francem nestras,tak si rikam,ze dlouho nebylo slyset o Sisakovi:)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 23:06 |  
       2 1

       Já jsem s Tondou Francem chvíli kopal, je to dobrej tahoun do party. :-)
       Ostudu samozřejmě musí skousnout, ale od toho je profík.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 04.01.2020 23:40 |  
        0 1

        A nechces ho trosku vyzpovidat? Zajimalo by me,jak to tehdy bylo doopravdy.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wimpy     před 5 měsíci 04.01.2020 23:46 |  
         2 1

         Už fakt nemám kontakt, ale tehdy vozil Chvaldu a byl jako hrob. I ožralej. Prostě to asi byla podmínka pro takovou práci. :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Pert     před 5 měsíci 05.01.2020 13:44 |  
       0 0

       Když spácháš trestný čin, nebo přestupek, tak se můžeš hájit jak chceš - klidně i lhát. To že Ti tu lež prokáží, už Ti k tíži přičíst nemůžou.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        necich     před 5 měsíci 05.01.2020 15:54 |  
        1 1

        Což se ovšen netýká manželky, pokud tvrdila, že řídila ona...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 05:15 |  
   0 8

   Kde se o tom píše ? na twitteru jsem nic nenašel, možná jen špatně hledám, nevím.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 18:59 |  
    0 1

    Extremni starosta

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 22:43 |  
     0 6

     Díky. Těch 8 minusářů mi moc neporadilo.

 11. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  kondorr     před 5 měsíci 05.01.2020 10:10 |  
  1 0

  Nevíte jestli bude náká tiskovka ?

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   JS (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 10:26 |  
   2 7

   Taky bych očekával, že se vydá alespoň nějaké komuniké, jací hráči jedou na soustředění...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    rak (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 11:05 |  
    4 0

    Já myslím, že se dnes dočkáme, pokud tedy opravdu dnes odlétají. Možná bude spíš zajímavé, kdo neodjede, protože tam by byla velká pravděpodobnost odchodu (či hostování). Obráceně to neplatí. I ti, kteří odjedou nakonec přestoupit mohou. Přestupové okno je tuším do konce ledna. Počítám najisto, že pojede Oscar, asi tedy Hellebrandt, pak několik mladíků, asi ti, o kterých se nejvíc mluví včele s Felipem.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Joe-L     před 5 měsíci 05.01.2020 12:42 |  
     6 1

     Čekala jsem, že toho Hellebranda představěj už včera - video z prohlídky + podpis smlouvy a ono zatím nic, tak nevím. :-/ Doufám, že dneska proběhne nějaký info.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kalex     před 5 měsíci 05.01.2020 14:14 |  
      6 0

      No mohli by ho představit i se Zimou. Dost tomu nasvědčuje, že Sigma nechce pustit Jemelku. Ale je to jen má spekulace.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Joe-L     před 5 měsíci 05.01.2020 14:26 |  
       8 0

       To by bylo fajn... otázka je, jestli se ten Zima ještě teď stihne... v předpovědi počasí říkali, že zima přijde až polovině ledna. :-D :-D :-D

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kalex     před 5 měsíci 05.01.2020 16:06 |  
        1 1

        Holka, já se klepu už teď:()

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Joe-L     před 5 měsíci 05.01.2020 19:39 |  
       0 0

       díky, už ho ho našla... asi chvilku po tom, co bylo zveřejněný.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 22:35 |  
        0 6

        Nemáš zač. Tušil jsem, že už jsi jej našla, když vyšel i článek. Tak jsem jen doplnil,. aby bylo i zde.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     houston (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 21:13 |  
     0 0

     Zda-li ti hošci vědí, co je taková fyzická příprava pod Houšteckým a spol. ? Možná už něco slyšeli, ale od zítřka to i zažijí. Ať se jim daří a my se máme na co těšit.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Kábě     před 5 měsíci 05.01.2020 16:11 |  
    8 1

    Zprávy o odjezdu na soustředění už je venku. Ostatně jako každý rok. Jenže ty jsi stejně musíš zbytečně rejpnout...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 05.01.2020 22:16 |  
   0 0

   bude

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 18:44 |  
    0 8

    Musela stihnout porod narychlo, před odjezdem na soustředění :-) Nevím jestli dostane pan trenér na pár dní volno a nebo poletí s týmem hned dneska .....

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 05.01.2020 19:03 |  
     8 0

     Vyberu si leden, ty seš fakt vocas..:(

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 22:38 |  
      0 7

      Ale copak, to nepochopíš ani jednoduchej vtip, mysliteli ? :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       kalex     před 5 měsíci 05.01.2020 23:27 |  
       3 1

       Pokus srandy na druhou je od trotla nádherný způsob, jak se odhalit.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 23:31 |  
        0 6

        Ano ? A co se tím, že jsem napsal vtip podle vás odhalilo ? A proč jsem kvůli tomu podle vás trotl ?

        Spíše se na tomhle odkopáváte vy co vás sžírá nenávist tak, že i na vtip reagujete tupou agresí. Na vtip, který se vás navíc niják nedotýká.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 22:41 |  
      0 7

      Jinak s tvým intelektem bys udělal lépe, kdybys nereagoval vůbec. Protože se odkopáváš nejen jako prudič a rozeštvávač (což je známo delší dobu), ale navíc i jako diplomaticky řečeno hodně nechytrý pán.

 12. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 18:51 |  
  3 0

  Někde se holt maká a jinde zase dovolenkuje ...
  Vacek na twitteru: V pondělí se uskuteční tradiční tisková konference ke startu zimní přípravy se sportovním ředitelem @ACSparta_CZ T. Rosickým. Zatímco před rokem měl klub dvě posily hotové (DMK, Hašek) a dvě před podpisem (Hanousek, Lischka), letos je zatím (podle očekávání) na nule.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 18:56 |  
   3 10

   To že jsou na nule je jen jejich nesplnitelnépřání. Realita je minus 21 a bude přituhovat i na jaře ! :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 19:26 |  
    7 0

    Tou nulou je myšleno, že ještě nemají domluvenou žádnou novou posilu do kádru...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 22:36 |  
     2 9

     Vím o tom. To měl být pokus o vtip. Druhá varianta vtipu byla, že potvrdili, že jsou stále nuly :-) Já vím - nic světoborného, ale vtipy na adresu Sparty se mi neomrzí :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kalex     před 5 měsíci 05.01.2020 23:22 |  
      8 2

      Tak ftipe vylez. Druha varianta,....

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 05.01.2020 23:28 |  
       1 9

       Ty jsi nepochopil ani tohle ? Smutné. A co ta tvoje omluva ? Stále jsi se nevzmužil a chceš nadále žít v ponižující hanbě ?

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kalex     před 5 měsíci 06.01.2020 11:58 |  
        9 1

        Stále máš možnost učinit pokání a odprosit mě. Za ty desítky urážek co jsi mi napsal, aniž bych ti cokoliv udělal je to na místě. Náš nejvyšší čas, abyses stal dospělým chlapem a přestal s tím ubohým urážením.
        Chováš se jako malý dítě, který se přidává k lynčující partě, protože sám jsi slaboch. Tak si vybíráš snadný cíl, protože když do někoho kopou ostatní zbabělci, tak se přidáš. Neuvěřitelně se tím však ponižuješ. Morálně klesáš až na samé dno.

        To v sobě nemáš kousek cti a hrdosti, člověče ? to nemáš koule ? Tak v sobě vyhrab hrdost a čest a omluv se . Nemůžeš přece věčně žít jako zbabělec co na mě plive zpoza stromu.

        Takže aby bylo jasno. Tobě se ty vemeno neomluvím. Není za co, trolle.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:11 |  
         0 7

         A proč to kopíruješ sem ? Nedal jsem ti k tomu žádné svolení, tak co si to dovoluješ ? A proč to vůbec děláš ?

         Stačílo abys o sobě napsal jen , že jsi morální nula co se nedokáže chlapsky omluvit za to že mě tady v desítkách případů urazila, aniž k tomu měla důvod. Co to tady usilovně trollsky rozeštvává aniž má ospravedlnitelnou příčinu. Nikdy jsem ti nic neudělal a přesto mě neustále pronásleduješ na fóru a urážíš .....

         Takže není třeba sem kopírovat, že jsem se ti snažil dát šanci, poté co ses tady předváděl jako hodnej kluk co všem přeje hezkej novej rok. Mylně jsem se domníval, že bys to mohl myslet vážně a zpytovat svědomí. Ukazuje se, že to byl jen další tvůj trolling a že jsi zbabělec co se neumí rovně postavit a vzít odpovědnost za svoje chování.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:19 |  
         0 7

         Posledně (tedy včera) jsi mě začal urážet jen proto, že jsem napsal vtip, který se tě vůbec netýká a nikoho z fóra neuráží. Byl to vtip na adresu sparťanů. podle tebe je to důvod mě urážet .....

         Můžeš něják logicky vysvětlit proč tohle děláš ? Proč mě stalkuješ a urážíš mě ? A přitom to vše začalo z tvé strany, tedy aniž bys měl nějákou příčinu.

         Zajímalo by mě vysvětlení tohoto tvého chování. A to vše děláš na slávistickém fóru, kam si chodí lidi co fandí jednomu klubu přátelsky pokecat .... tak ty na tohle fórum přijdeš, někoho si vybereš a píšeš mu sprosté nadávky. Pro mě nepochopitelné.

         A to vše aniž by z mé strany byla jakákoliv příčina. Tedy že já bych začal něco proti toibě.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          JS (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 16:36 |  
          10 2

          Kdo má tohle neustálý fňukání pořád číst? Dejte mu BAN jednou pro vždy. To na to má být uspořádaná petice?

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:43 |  
           0 6

           Dej si ban sám. Nevím proč to čteš, když máš možnost blokace? To je nejlépe ukazuje, že jen s gustem provokuješ. Abys mohl sám prudit, viď ? kromě toho dát ban za to, že se někdo ozve proti stalkerovi, to je opravdu originální myšlenka. Nemůžu za to, že je vás tady takových celá řada, co se hrdinsky v davu útočíte a léčíte si mindráky urážením ostatních.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            JS (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 16:53 |  
            10 2

            Nejhorší je, když s očekáváním rozklikávám červené komentáře vedle článků jenom proto, abych zjistil, že je to zase další ufňukanej slint od Dr.Fe.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 17:18 |  
             1 7

             Alespoň že ty to tady zásobuješ celou řadou přínosných příspěvků, které je radost rozkliknout.

             Tak kdo převezme štafetu nositele tvojí nenávisti ? Zmrhal pryš, Hušby pryč, Škoda pryč.

             Takže Provod ? Do kterého ses tady už jednou tak hezky navezl zcela mimo mísu ?

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 17:23 |  
              6 1

              chlape bez se projit, dneska nejsi nejako ve formě, ju :-)

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 17:24 |  
               0 8

               Žádal jsem tě, ať přestaneš provokovat. A ty pořád trollíš, pořád trollíš.

               Tak dej konečně pokoj.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 18:39 |  
             0 6

             Mimochodem, že se takhle jako vůči mě neangažuješ, když tady chlapci z chráněnky zahlcují diskuzi nesmyslným blábolením. Na to ti chybí koule, co ? Ale kopnout si do někoho do koho kope každej, to se rád přidáš.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            kalex     před 5 měsíci 06.01.2020 17:16 |  
            6 1

            Já nikoho nestalkuju, ty gumo.
            To tys mi několikrát psal sz. Fakt se prober.
            Co se týče přání na svátky, tak to bylo všem. I tobě. Ale dost pochybuju, že to tvoje závity poberou.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 17:21 |  
             0 7

             A z jakého důvodu mi píšeš urážky, když ani nereaguju na tebe a jenom například napíšu vtip ?
             Vtip který se tě navíc niják nedotýká ? Já tomuhle říkám stalking. Ale to je druhotné.

             Podstatné je, proč tohle děláš ? jaký k tomuhle chování máš důvod ?

             To by mě fakt zajímalo.

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              JS (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 17:51 |  
              7 1

              Takže když tady někdo na veřekném fóru využije možnost a na někoho reaguje, je to stalking? :D to je fakt moc. Dej si odvar z kozlíku prosimtě.

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 18:34 |  
               0 6

               Nemilý kozlíku - Pokud ten dotyčný reaguje například výkřiky jako : imbecile, kreténe a podobně - tedy tak jako ty obvykle reaguješ na mě, tak to stalking je. Navíc když je to v situaci, která s ním vůbec nesouvisí. Dotyčný to navíc dělá opakovaně. Už chápeš, kozlíku ?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     fredydj (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 07:56 |  
     3 0

     Mají přeci Matěje Polidara :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   fleder     před 5 měsíci 05.01.2020 21:05 |  
   5 0

   Podle očekávání o nikoho nechtěli. Aha, jasně...no to joo...ani o toho mladýho kluka ze Slovácka, co ho Ispart tak vychvaloval a viděl už u nich, vlastně nejel ho přesvědčovat supermanager.. o toho nestáli. Jojo. Ten Vacek je hroznej komik.
   I když, vlastně dobře, že vědí, když někoho chceme my a Sralta, že hráč dá přednost nám, pak nemají ta očekávání :-D

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   houston (přítel SN)     před 5 měsíci 05.01.2020 21:28 |  
   9 0

   To je tak, když se neúspěch prodává veřejnosti jako promyšlený krok a vydává se za hospodárné řešení. Hlavně, že prolongaci smlouvy s člověkem, který je dával k soudu a k FIFě pro porušování smluvních podmínek, ukazují jako výborný krok vedení, najmě Rosickýho. Ať se dál daří, rudá bído !

 13. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Edenjejenjeden     před 5 měsíci 05.01.2020 21:56 |  
  9 8

  Ted jsem dokoukal zápas U20 Kanada-Rusko ,neskutečnej hokej ,....... s dobrým koncem :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 05.01.2020 22:00 |  
   5 7

   vsadil jsem neskutečných deset 10 korun na remizu, po zakladní době, ale tohle mě hřeje více než výhra peněz :-D ... zvlášt to bago na konci, když rusaci byli ve 3 proti 5 a potrebovali dat gol :-D ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Edenjejenjeden     před 5 měsíci 05.01.2020 22:09 |  
    1 2

    Tak já ten konec ani pořádně neviděl,my se s manželkou prali o ovladač (Marie Terezie CT1).Za stavu 2:3 jsem jí to teda milostivě přepnul ,aby se mohla dodívat ,a pak jsem už viděl jen závěr...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Arya     před 5 měsíci 06.01.2020 00:17 |  
   4 5

   Úplně nejlepší by bylo, kdyby finále bylo severský a Kanada s Ruskem si to rozdali o bronz :(
   Kanada mi nikdy jako hokejový tým sympatická nebyla.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 02:04 |  
    5 8

    Mě taky ne. Jsou to namyšlení spratci. Potřebujou dostávat lekce, stejně jako Rusové. Obojí jsou ředitelé Zeměkoule.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Pepino44     před 5 měsíci 06.01.2020 10:44 |  
     3 1

     Jo, kdo umí, ten umí. Kdo neumí, tak ten čumí a nemůže dělat ředitele zeměkoule.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 11:12 |  
      2 6

      Daleko větší frajeřina je umět a netvářit se přitom jako namyšlenej génius. To je pak skutečné mistrovství hodné úcty - viz třeba Jarda Jágr nebo ze současných David Pastrňák.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 12:31 |  
       2 9

       Prej Jágr:D Taky už mu táhne na 50, tak bylo na čase, aby dostal rozum. Jinak to byl dřív taky pěknej frajírek a mamánek. Ne nadarmo nebýval dřív moc oblíbený mezi spoluhráči z NHL.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 12:56 |  
        5 6

        To víte, doktor, jak furt odhaluje nás trolly, nestihl zaznamenat změnu nálad ve vztahu k Jágrovi v souvislosti s jeho posledními aktivitami...Jinak za mě prokázal, že je namachrovanec s inteligencí vodňanskýho kuřete už jen tím, jak nastoupil v té skořápce, co by jeden nedal děcku na veřejný bruslení...Pokud jde o Pastrňáka, to má doktor pravdu. Na něm je vidět, jaká osobnost může vyrůst, když zavčasu, to jest v šestnácti, unikne ze spárů českého hokeje.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:01 |  
         0 7

         Mě změny nálad vás trollů pramálo zajímají. A už vůbec mě nezajímá člověk, který sem přišel jenom provokovat a odsoudí Jágra jenom proto, že si dovolil podpořit Babiše.

         Já Jágra respektuju a nikdy mi jako frajírek nepřipadal. Naopak, přestože byl nejlepší na světě, tak byl stále pokornej a slušnej. Tedy přesný nopak například vás. Nic neumíte, nic jste nedokázal a jenom se snažíte lidem okolo škodit.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 16:12 |  
          4 1

          Hele, kdo tady všechno je ten troll. Připadá mi, že to říkáš o každým, kdo s tebou v něčem nesouhlasí :-D

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:26 |  
           0 8

           Lživě obviňuješ. Drtivá většina lidí je tady normálních a mě nedělá problém se s nimi normálně bavit. troll je člověk co uráží a provokuje - tedy ty Altona rozhodně patříte mezi ukázkové trolly. Ty nejsi schopen diskuze a diakutuješ tím způsobem, že popíráš a urážíš iponenta. To jsi mě mnohokrát přesvědčil.

           Altona je člověk co sem téměř nepíše, k fotbalu nemá nic a najednou přijde a začne se do mě navážet. To je jeho jediná činnost tady. Zase jeden z těch co si přišel kopnout v davu a bere to tady jako příležitost léčit si mindráky kopáním v davu do někoho kdo se odlišuje. Tedy podobně jako ty a tvůj fuhrer co mu olizuješ boty.

           Ty zase provkuješ

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 18:44 |  
          6 1

          Dejte pokoj s Babišem, doktore. Já tu helmu dobře znám, měl jsem jí jako děcko. Stačilo trefit větrání a šel jste na šití už když byla nová. Přestali ji dělat před sto lety takže u tý Jágrový ani ten plast co tam je jediná ochrana nemohl bejt co býval. Nastoupit s něčím takovým v roce 2018 do profisoutěže svědčí minimálně o poruše úsudku. A asi jste nesledoval poslední události jak furt sedíte na SN, Jágr si celkem nedávno poštval sám a bez politiky proti sobě půl republiky v to počítaje oddané příznivce. A mimochodem jeho snahy uzavřít ligu když se do ní dokodrcal s Kladnem ohrožujou přímo i HC Slavia. Ani ste si nevšim, jak sem vás pokud jde o Pastu pochválil. Dejte si chvíli pauzu od toho PC, běžte do přírody nebo tak něco.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 09:07 |  
   10 7

   S dobrým koncem? Myslíš to prvotřídní zaříznutí od sudích? Ač Rusa nemusím, tak toto byl humus. Navíc Ivánci po konci ukázali, jak se sportovně vypořádat s prohrou, když sami přijeli javorovým šmudlům podat ruce. Jinak jsem titul přál Finům, o našich klaunech snad ani netřeba mluvit.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 09:22 |  
    2 4

    Pokud myslís to jak měla jít Kanada do trech, tak jsem si to taky myslel. Jenomže tomu tak udajně nemělo bet. Na sociálních sítích se to docela rešilo a prej se trefila kamera na plexi a to je zachránilo. Dost fotek to i dokazovalo Takže to šlo ven s tečí. Nevím, zda se to dle pravidel dá tak brát, ale oni to tak udělali ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 09:27 |  
    3 4

    Tak prej takhle: Puk trefil kameru, která byla připevněná na plexisklu. Dle pravidla IIHF číslo 135 sudí netrestají, když puk zasáhne kostku nad ledem, nebo i strukturální objekt nad ledovou plochou. A tohle označení přisoudili kameře kanadské televize, která je majitelem vysílacích práv na juniorský šampionát. 

    Zdroj: https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/ms-20/zlate-kanadany-zachranil-stastny-zasah-ta-kamera-je-mvp-finale-vtipkoval-veleno/5e129075fccd259ea48657c9

    takže žádnej zářez.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 09:34 |  
     2 2

     Díky za odkaz! Pokud je takový výklad pravidel, tak ok. Tím líp pro fair play.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 09:38 |  
      2 3

      Abych se přiznal, já jsem o tom vubec neměl páru, že se muze trefit i něco jineho. A včera jsem koukal taky jako puk, že Kanada nejde do trech ... Ale více jsem to pral Kanadě, a pokud to je i ošéfovaný, že to zařez nebyl, tak cajk :-) ... ted už jen muzou lidi co to více prali Rusku žehrat nad jejich golmanem. Ten víteznej gol jde docela za nim ...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 09:42 |  
       3 3

       Mi to bylo asi jedno, nemusím ani jeden z těch týmů, jen nemám rád křivárny. Takže snad cajk.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Pepino44     před 5 měsíci 06.01.2020 10:41 |  
    2 3

    Co je na tom divného jak píšeš "sportovně přijeli javorovým šmudlům podat ruce". Snad je obvyklé,že poražený přeje vítězům, i když jsou to šmudlové. Kéž bychom takové šmudly měli také.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 12:41 |  
   6 2

   Zápasy Rusko-Kanada nemám rád, protože nevím komu fandit. Dva týmy arogantních nesympatických frajírků. Ani jeden tenhle tým nemusím.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Taky     před 5 měsíci 06.01.2020 14:48 |  
    0 0

    Jojo, zrovna jsem se snažil ty pocity popsat kolegovi v práci a připodobnil jsem to mému sledování zápasů fotbalové Sparty s Plzní.
    Jinak kvalita hokeje suprová, to zase jo, to je jinej příběh...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Arya     před 5 měsíci 06.01.2020 15:50 |  
    0 1

    Já osobně kromě našich fandím Švýcarům a Finům :)
    Kanada dlouho MS dospělých nebrala vážně, akorát se rádi na ledě prali. To nebyl hokej.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 06.01.2020 18:15 |  
     2 1

     Zejména, když museli hrát proti ruským profíkům se studenty. To se fakt rádi prali :). Canada nebere příliš vážně ani MS v současné době, jen prostě hrají nejlepší hokej a i hráči co vypadnou z PO NHL a jsou ochotni jet na MS na to většinou stačí.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       necich     před 5 měsíci 06.01.2020 19:58 |  
       0 0

       Abych pravdu řekl, faul na Vokouna nevidím. Srážku dvou hráčů, brankář mimo brankoviště. Chápu snahu našich bránit brankáře, ale nějakou zákeřnost nevidím.. Hele takových videií by se našlo i obráceně, to že naši byli proslulí svým píchaním holí apod. přiznali i naše legendy, jako Holíci, Horešovský apod. Prostě od toho tam jsou rozhodčí. Ty Canadu nemáš ráda, já ano. Ty asi zbožňuješ bolševika, já zase ne.. Tak to prostě je..

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Arya     před 5 měsíci 06.01.2020 21:23 |  
        0 0

        Psala jsem, že fandím Švýcarsku a Finsku.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 20:05 |  
     2 0

     na druhou stranu poslední turnaje MS hraje kanada (na ně) neskutečně čistě a mam takovy pocit, že pred rokem nebo dvema to bylo jedno z nejmene trestanych mužstev. Ono to je znát i ve směru vývoje NHL. Z toho udělali uplně jiny sport, nez treba pred peti, deseti lety ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    necich     před 5 měsíci 06.01.2020 18:02 |  
    4 2

    Tak ti nevím jak se projeví arogance a nesympatičnost u někoho, koho neznáš. Ty kluky de facto nikdo nikdy neviděl, neslyšel a žádný rozhovor nečetl. Nejspíše až na MS. Pokud sleduješ ruské a kanadské hráče od žákovských let a detailně znáš jejich charakter tak se omlouvám. Já třeba fandím Canadě skoro 50 let a stejnou dobu nemám rád Rusáky, ovšem Rusáky nemám rád obecně, bez ohledu zda jde o hokej, jiný sport či něco jiného...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 18:55 |  
     3 1

     Kontrolní otázka:
     Kolik zápasů odehrál v Edenu (ZS) Mario Lemieux?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:11 |  
      0 0

      2 zápasy na MS 1985 ,nebo jen jeden ?

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 19:21 |  
       1 0

       Jo. NDR a Finsko. Na NDR se mi, troubovi, nechtělo a na Finy se nedalo dostat. Tak sem byl aspoň na SRN- USA, to bylo taky dost dobrý. Byly tam ňáký máničky co jak kdyby utekly z knihy A bude hůř a měly vlajku USA namalovanou temperama nebo tak něco na prostěradle...To dneska někomu vykládejte.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 19:26 |  
        2 1

        Já jsem byl (mimo jiné) na posledním zápase CCCP : USA a ceremoniálu. Nezapomenutelnej zážitek. :-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:34 |  
         1 0

         Já viděl zahajovací zápas SSSR-USA ,sice dost jednoznačná záležitost ,ale dodneška si pamatuju jak hala sborově skandovala ú-es-ej .Tehdy nám to samozřejmě připadalo strašně odvážný :-) A dodnes si pamatuju jméno brankáře USA John Vanbiesbrouck ...

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 19:37 |  
          3 0

          Přesně, oni američani pak doma vyprávěli, jaký to pro ně byl šok, že mysleli, že jedou do nepřátelské, komunistické země. Ta protisovětská atmosféra, která tehdy provázela celé MS, asi neměla obdoby, nic takhle sledovaného a navštěvovaného se ve východním bloku tehdy nehrálo.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:41 |  
           0 0

           No za náma seděli nějací chlapíci v ušankách a ti byli překvapení taky :-D

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 19:40 |  
          0 0

          teda o tobe jsem myslel ze jsi mladšího data :-) John Vanbiesbrouck - toho pamatuju z Nagana, kde měl jeden, ale o to více super zakrok

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:43 |  
           0 0

           Vanbiesbrouck chytal ještě v Naganu ? To jsem nějak nezaregistroval

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 19:49 |  
            2 0

            jj s náma ve čtvrtfinále- trener chtel natahnout cas (už prohravali 1:4) na odpočinek nejvetších hvezd, skoro neslezli z ledu (frajeři typu Modano, Hull, Roenick) a proto po vybrání oddechového času pár vteřin chtěl ušetřit i tím, že jako vystřídá golmany. Z brány odjel Mike Richter a šel tam Vanbiesbrouck. Asi nepočítal že se zapojí, ale najednou se urvali v tandemu myslim Jagr a Ruzicka, v dva na jednoho a naprosto skvěle je vyčapal :-) jeho jediný zakrok v celem turnaji

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 19:52 |  
             0 0

             v sedmé minutě to je :-) ... (a sorry byl to teprve stav 1:3)

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              necich     před 5 měsíci 06.01.2020 20:04 |  
              3 0

              Jo a pak měl proslov v kabině kapitán Řůža a my to otočili. Frustrování amíci rozmlátili ubytovnu a my šli na Canadu, se kterou jsme měli z prdele kliku a famozního Hašana. Následně finále s bolševikem, životní trefa Svobodova a ostatní už víme..:)

              • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

               Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 20:08 |  
               0 0

               v době Nagana jsem byl na základce, cela škola tim žila (mimo jiné :-D ) jo to byly časy ... zajimava je i knižka "Chytám svůj život" od Haška a Záruby, tam se toho taky človek dost o tom dozvedel ...

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:46 |  
           3 0

           To já si taky někdy myslím,že jsem mladšího data ,ale pak se podívám do zrcadla a bohužel nejsem :-/ Ale jak říkal pan Horníček ,hlavní je to bohatství myšlenek :-D

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 19:58 |  
          1 0

          Jo, toho vidim dodnes úplně do detailu, jak fakt vyvaleně kouká na tu namalovanou vlajku těch mániček na NSR Finsko v Edenu

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Altona     před 5 měsíci 06.01.2020 20:04 |  
           0 0

           Pardon. NSR USA. Vanbiesbrouck

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      necich     před 5 měsíci 06.01.2020 19:34 |  
      0 0

      Nevím přesně, jednou spíše dvakrát, dalo by se to vyhledat. MS 85 v Praze, byl jsem na vojně :) Tehdy nás "nahnali" na nějaké utkání NDR, prý za odměnu :) Za Canadu tehdy hráli hráči, kteří se následně v NHL dost prosadili. Vzpomínám na Yezermana, Francise, Stevense, Dineena, Murphyho, Tantiho, apod. Měli na zlato, ale Šejbovi tam spadlo na co sáhl a nakonec Lála...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 19:39 |  
       0 0

       Základ byl, že Myškin uklouzl a Růža to trefil z prostřední třetiny do prázdný.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Edenjejenjeden     před 5 měsíci 06.01.2020 19:53 |  
        1 0

        Ano vybavuje se mi to ,a myslím že tehdy ve finálové skupině porazila Kanada SSSR 3:1 a tam tehdy zářil právě Lemieux ,a sborná byla až třetí .A když člověk viděl výraz tehdejšího trenéra SSSR Tichonova.... nádhera .Kam se na něj hrabe Vrba z letošního podzimu :-D

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 20:01 |  
         1 0

         A to Vrbovi nehrozil Gulag. :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 19:30 |  
     0 0

     Ta arogance Kanaďanů byla už jen v tom "nejlepší hockey je Stanley Cup a nic jiného nemá cenu". Když jim pak bolševici dávali na prdel, trochu jim to sebevědomí začalo skřípat. Tehdy jsem k tomu měl podobnej přístup, jako Merlinus, jako že jsou obojí sračky a naši by je vypráskali. :-))

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      necich     před 5 měsíci 06.01.2020 19:45 |  
      0 0

      Tak já se domníval, že se bavíme o MSJ v Praze a ne o minulosti.. I když, to že SC je nejvíce potvrzuje už to, že tam hrají nejlepší hráči včetně bolševiků.. No a pokud se nepletu tak v posledních letech, kdy hrají skutečně nejlepší hráčí tak kraluje Canada (OH,Světový pohár), rovněž výsledky MS v poslednch letech má svou vypovídací hodnotu. Vzhledem k tomu, že my jsme v posledních letech spíše za sparing tak je to správně. :)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 19:52 |  
       3 0

       Já to psal víceméně kvůli tomu, kde se v nás ne úplně nejmladších bere ten názor, že hokejová Kanada je arogantní. O Rusácích jsem to bral tak nějak automaticky. :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 07.01.2020 11:26 |  
        0 0

        No já nevim, člověče, já si to tak z doby před rokem 1989 nepamatuju pokud jde o tu Kanadu a vztah k ní...Mě příjde, že se to zlomilo až po tom nešťastným MS 1997 a tý bitce. Dokonce ještě v r. 1996 řvala celá hospoda nadšením, když otočili zápas s Rusákama a šli do finále. A týpka, co začal za 2:0 pro Rusy zpívat ze srandy Sojuz něrušimyj vyhodil výčepák natvrdo ven na chodník. Na MS v Praze 1978 a 1985 byly ty jejich výběry vysloveně sympatický, však jsme si pak s nima v roce 85 měnili i dresy. A Kanadě se tady fandilo, ne že ne, brali se jako spojenci co můžou pomoct proti Rusákům, že jo. Výjimkou byly ty strašidla, co sem přijely hrát přípravu před MS v roce 77 ve Vídni. Ved to starej Esposito, jestli se nepletu a byli fakt děsný. No ale hned ten další rok se to točilo kolem Marcela Dionna a to byl vyslovenej sympaťák. A po tom vlasáčovi z jeho útoku tu šílely ženský. Pat Hickey se menoval?

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 12:48 |  
         0 0

         Jasně, dokonce si pamatuju "Hej, pane disžokej, koukej se na hokej, dnes hraje Kanada a Ruský hovada"! :-)
         Jenže na MS jezdili s odpadem (na ten jeden tým si pamatuju dodnes, Cincinnati Stingers) a shazovali i naše úspěchy. Pro nás bylo nejvíc porazit sbornou a být mistři světa, to jsme si opravdu připadali nejlepší na světě. A oni se tvářili, že to ale přece není hokej. Pak samozřejmě dostali trochu čočku, když si je sověti povodili v nejlepší sestavě.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Altona     před 5 měsíci 07.01.2020 13:44 |  
          0 0

          Ty byly hustý, nejhorší tým WHA. Jak kdyby utekli z toho filmu Nakládačka. Ale byli tu jen na tzv. turnaji Rudýho práva, ne na MS. Nevim, co to soudruhy tenkrát napadlo je sem zvát. Fakt děsnej byl hlavně ten první výběr na MS z roku 1977, i když nás pak teda vyklepli 8:2 nebo kolik. To bylo ale poprvé a byl to vejvar z vejvaru NHL. Pak se to zlepšovalo a Rusáky pak dycky dovedli aspoň potrápit, což se hodilo.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 13:57 |  
           0 0

           To bylo tuším ve Vídni, k tituli mistrů světa jsme potřebovali porazit outsidery z Kanady a oni nás vyklepli oněch 8:2. Titul byl v hajzlu, jenže v posledním zápase překvapivě porazili Švédi sbornou 3:1. Tuším, že hattrickem se blýskl Roland Erik Erikson.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            Altona     před 5 měsíci 07.01.2020 14:58 |  
            0 0

            To bylo děsný!! Držel je celej zápas tehdy neskutečnej Högosta a pak se zranil a zrovna ve chvíli kdy bylo akorát dost času aby to Ivani otočili...Což mi připomíná, že sem pak chtěl Švédům napřesrok fandit ale přijeli v dresech bez korunek s nějakou vypelichanou bestií a tim mě tak dožrali, že sem jim nefandil. Což mi dále připomíná našeho aktuálního slepicoidního lva, kterýho taky nezkousnu.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 12:58 |  
         0 0

         Napíšu to ještě jinak. Největší ostuda československého hokeje byla, když jsme v roce tuším 1979 dostali na MS od sovětů 11:1. Když pak na Kanadském poháru to nejlepší z Kanady dostalo 8:1, najednou to nevypadalo tak hrozně. :-)

 14. tak maj erbéčka aspoň něco :-D

  ColinSKS     před 5 měsíci 06.01.2020 08:46 |  
  0 4

  Zástupci pražské Sparty ovládli 18. ročník galavečera Grassroots neprofesionálního fotbalu za rok 2019. Nejlepším českým starším dorostencem byl zvolen letenský ofenzivní záložník Adam Hložek, mladším dorostencům kraloval jeho klubový kolega Adam Karabec. Futsalistou roku se stal další sparťan Michal Seidler a z Letné je i vítězka kategorie ženský talent Eliška Sonntagová

  • Re: tak maj erbéčka aspoň něco :-D

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 11:16 |  
   2 7

   Co to bylo ? Nějáká travesti show ?

  • Re: tak maj erbéčka aspoň něco :-D

   Romino     před 5 měsíci 06.01.2020 12:04 |  
   9 0

   Tak Sparta je přeci špička neprofesionálního fotbalu, to každý vidí :)

  • Re: tak maj erbéčka aspoň něco :-D

   pipe1980     před 5 měsíci 06.01.2020 15:11 |  
   2 0

   Jak může vyhrát na galavečeru NEPROFESIONÁLNÍHO fotbalu LIGOVEJ hráč?

   • Re: tak maj erbéčka aspoň něco :-D

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 16:33 |  
    2 5

    Taky na to koukám jako blázen. Ale hezky to vysvětluje příspěvek nad tebou. Když někdo s těmi penězi co mají dokáže být tak úžasně neúspěšný, tak to je opravdu vrcholně neprofesionální :-)

    • Re: tak maj erbéčka aspoň něco :-D

     pipe1980     před 5 měsíci 06.01.2020 17:55 |  
     1 0

     :-))

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Pepino44     před 5 měsíci 06.01.2020 10:35 |  
   4 0

   Tak začalo to pěkně, cesta asi příjemná, pěknej filmeček. Doufám, že to bude pokračovat jako zprávy ze soustředění /nejlépe každý den/ a případné přípravné zápasy se budou nějak vysílat. Už mám nějaký absťák.

 15. Bucha

  Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 12:49 |  
  1 1

  Nevíte někdo, jak, resp. jestli už nějak dopadla ta kauza Bucha. Měla být snad podána nějaká žaloba. Jak to pokračuje? Hrál "vesele" ligu za Boleslav a teď si ho stáhla zpět Plzeň. To je jako vše OK a my jsme utřeli? Za tu sviňárnu, co udělal by mu to takhle lehce nemělo projít...

  • Re: Bucha

   Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 12:53 |  
   4 1

   Počitám, že tam byla s Plzní asi nějaká dohoda (Provod apod.).

   • Re: Bucha

    kalex     před 5 měsíci 06.01.2020 20:20 |  
    3 0

    Jak pravíš. Nakonec si do hnízda nasral sám.

 16. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  lilien111     před 5 měsíci 06.01.2020 13:34 |  
  4 0

  Jedním okem jsem koukla na tiskovku z druhého břehu ateda jak to nesleduju, tak je takhle přejetej až zoufalej Rosa standart? To je fakt až tragický. Nakonec poslední otázku už ani nikdo raději nedal. Tak nějak se nebylo na co ptát, ani trenér tam nebyl nic.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kjandourek (admin)     před 5 měsíci 06.01.2020 13:43 |  
   1 0

   Je to někde k vidění, aniž by musel být člověk registrován na jejich stránkách?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kondorr     před 5 měsíci 06.01.2020 13:48 |  
    0 0

    nejspíš ne momentálně tam je jenom přepis

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kjandourek (admin)     před 5 měsíci 06.01.2020 13:55 |  
     0 0

     OK díky... přepis jsem četl... chtěl jsem vidět, jak je ten "šikula" optimisticky schlíplej :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kondorr     před 5 měsíci 06.01.2020 13:44 |  
   2 0

   Souhlas Rosa je uplně mimo tiskovka uplně o ničem a jedinej kdo podával otázky byl elitní novinář Vacek. Jinak uplně stejná tiskovka jako minule čekání na marody kde jejich uzdravení je v nedohlednu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 13:58 |  
   9 0

   Tak kuňka je hlavně rád, že má veřejné vystoupení za sebou. Je to stresující vystupovat před lidmi, nedejbože, kdyby se někdo zeptal na něco konkrétního.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 06.01.2020 14:14 |  
    8 0

    Tak naštěstí mu všechny otázky pokládá jeho servilní novinář Vacek :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 14:43 |  
     8 0

     Ten Vacek je skvělej:D Vždyť to musí být trapný už i samotnému vedení ACS.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 06.01.2020 15:01 |  
      8 0

      Jako je úžasnej.... pro pobavení..... Kdyby von neprofláknul, jak jel Rosa za Hellebrandem ... nepopisoval, jak si s tátou tři hodinky notovali.... a jak touhle geniální cestou všechno otočil ve prospěch Sparty....

      Tak se teď rudoši mohli tvářit, jako že o něj v životě zájem neměli - nikdo by to nevěděl... Takhle z něj Vacek udělal idiota .... a ze sebe potom taky, když napsal, že "ta jeho cesta byla úspěšná" a jedním dechem dodal, že přesto Hellebrad jede na soustředění s námi...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    donford     před 5 měsíci 06.01.2020 14:21 |  
    8 0

    Ten Rosický má opravdu v hlavě vymeteno. Dělat manažera, je pro něj životní neštěstí. Občas byl dobrej hráč, manažerský nýmand. Další ostuda Sparty. Jen houšť.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kalex     před 5 měsíci 06.01.2020 20:10 |  
     2 2

     Že je to manažer na hovno je pravda a že to v arsenalu stálo zdravotně za hovno, to je taky pravda. Ale zase psát, že dobrým hráčem byl jen občas je fakt blbost. A to nemyslím vůči tobě zle. Dodnes si myslím, že kdyby nešel na ostrovy, ale do Španělska, tak nemá tolik zranění a ta kariéra byla daleko lepší. A hlavně delší. Nicméně ten je tam hlavně proto, aby Daneček aspoň trochu zavřel hubu bolsevickému národu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   iwanowicz     před 5 měsíci 06.01.2020 15:11 |  
   2 0

   Uz se vidi zpatky u vinecka na horach, je otravenej, bo musi predstirat, ze neco dela. :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 13:59 |  
   2 1

   Jméno toho klubu v životě nenapíšu správně:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 06.01.2020 14:16 |  
    3 0

    No tak ono taky na málokteré klávesnici v Čechách najdeš to ç a ğ

    To se snad ani napsat v normálních podmínkách nedá... :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 14:44 |  
     2 0

     Já to nedám ani bez těch háčků:D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 14:32 |  
    3 3

    Jako druhý největší grammar nazi tohoto fóra říkám, že tě naprosto chápu. Já to nedokážu ani zkopírovat. :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     nobiczek (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 15:16 |  
     0 0

     Kdo je první? :)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 15:24 |  
      2 2

      Jistý nejmenovaný pan tobro. Kdybys náhodou nevěděl, tak to je ten, který pořád píše to divné slovo "prga". :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 16:15 |  
    0 1

    Na iDnesu se s tím popasovali bez těch divnejch znaků, pak už to vypadá skoro lidsky, Kancléři pivní ligy. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 15:14 |  
   2 3

   Tomu tedy moc nerozumím. Co v tom vidí? Peníze? Ve Slavii má určitě výborný plat (rozhodně víc, než může normální smrtelník i při vysokém standardu utratit). Neznámý klub, sportovně asi žádný šlágr, bez pohárů, podivná země. Tohle mi moc hlava nebere.

 17. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 15:32 |  
  2 14

  Rajtoral a Šural nestačil? co ti naši fotbalisti vidí na tom Turecku?? Jestli tam nedá Škoďák tu stovku, tak ať zřejmě poděkuje manželce po sezóně...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   necich     před 5 měsíci 06.01.2020 17:34 |  
   4 2

   Nechápu proč by měl děkovat maželce a co s tím má společného Rajtroral a Šural? Šuralovi se stalo neštěstí a Rajtoral pokud vím to neunesl psychicky. Milan tam snad bude s rodinou. To, že tam někdo nedostal včas vejplatu není přeci pravidlo a měřítko. Hrají tam stovky fotbalistů a jsou nejpíše spokojeni. I u Šurala s tím neměl klub nic společného.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 22:19 |  
    1 1

    Uvidíme... Ja samozřejmě přeji Milanovi všechno nejlepší. Ať se mu tam daří a pokud možno tu stovkou pokoří. Zasloužil by si to za ten progres, co u nás prodělal

 18. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  iwanowicz     před 5 měsíci 06.01.2020 15:48 |  
  7 1

  Tak Kozel v rozhovou naprosto nekonkretne, zato sahodlouze naznacuje, ze nevzal Slavii, bo mu vedeni lhalo, ci co. Ze radsi nedrzi hubu..

  Taková vize dříve ve Slavii nebo v Plzni nebyla, že jste je odmítl?
  „Plzeň jsem odmítnul v momentě, když jsem podepsal novou smlouvu. Takže tu jsem prostě nemohl vzít. Slavii jsem myslel, že vezmu, ale bylo to tam přesně naopak, co se týče jednání. Na něčem jsme se dohodli u stolu, ale za hodinu to neplatilo. Moc bych se k tomu už nechtěl vracet, ale Slavii jsem nevzal ne proto, že se tehdy něco objevilo nebo prosáklo. Ale proto, že jsem pak viděl reakci klubu, ti lidi to neuznali. Házeli to na mě, že jdu do války. Já nejdu do žádné války, ani dneska ne. Chci dělat fotbal. Kdybych věděl, že k tomu budu mít prostor, tak bych to třeba vzal. Bylo to pro mě hrozně blízké i kvůli slávistické minulosti, možná srdcové. Ale důležitější je, s jakými lidmi děláte. Trenér musí vědět, že má nad sebou lidi, kteří když něco řeknou, tak to platí.“

  Více na https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/373879/kozel-otevrene-o-barosovi-krachu-jednani-se-slavii-ci-planech-s-mladymi.html

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 16:45 |  
   0 6

   to je zase brekotu ach jo...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Ondráš     před 5 měsíci 06.01.2020 16:55 |  
   8 0

   Ať to bylo jak to bylo, pro nás to nakonec dopadlo dobře. Šilhavka udělal titul a pak přišel Trpiš. Myslím, že si nemůžeme stěžovat. Tak snad nebude mít Tvrdík zase potřebu to nějak komentovat na twitteru, ať z toho není sága o několika článcích na isportu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   ColinSKS     před 5 měsíci 06.01.2020 17:44 |  
   1 4

   Byla to jedna z mých podmínek. Nebo spíš přání.
   ....tak tohle sdělení mluví za vše

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Snivec     před 5 měsíci 06.01.2020 17:45 |  
   5 1

   Kozel to uz jednou komentoval a znelo to trochu jinak. Mel jsem z toho dojem, ze nechce byt zbytecne pod tlakem, ze radsi vezme klidne misto u mladeze, lidove receno se z toho posral. "Cas" to v hlave vzdy trochu upravi. At si nic nenamlouva, pokud nebude mit vysledky poleti i z Baniku, koncepce nekoncepce, takovy je bohuzel zivot treneru.

 19. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 16:22 |  
  5 4

  Někteří Rusové slavili zlato z juniorského MS v hokeji.

  Finále z Ostravy dávali na Prvním programu, sportovní Match TV tak vysílal zápas z roku 2011, který Rusko nad Kanadou vyhrálo 5:3. A některé to zmátlo - i když za sbornou nastoupili třeba Kuzněcov nebo Panarin
  ... Tak tohle mě teda celkem pobavilo :-D :-D

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 16:25 |  
   6 3

   Slavil třeba i předseda Výboru Státní dumy pro sport:
   "Skutečná Rudá mašina. Ruský charakter!" napsal ... :-D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 16:36 |  
    4 7

    no a? Já se spíš směji rozhodčím na turnaji, protože co předváděli celý turnaj bylo na facku a korunu tomu dali ve finále

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 16:39 |  
     5 3

     Dal jsem to sem jako zajímavost. Tak sorry pokud tě to obtěžuje ;-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Mimoň     před 5 měsíci 06.01.2020 17:03 |  
      3 6

      mě dnes akorát trošku naštvalo, když jsem se dozvěděl o odchodu Škody. Do klubu, který ani neumím vyslovit a divil bych se, kdyby to Škoďák zvládl vyslovit hned na poprvé také...v Turecku není ani jistota, že mu budou platit. O Náročné dopravě na utkání ani nemluvím... oni si s tím moc těžkou hlavu nedělají turci nedělají a jak dopadl Šural víme... Kolář by mohl s financemi mohl taky vyprávět. A nějaký bulvár o hokeji mě nerozhází neboj :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 17:04 |  
       0 2

       ok, to beru :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    necich     před 5 měsíci 06.01.2020 17:24 |  
    6 2

    Úsměvná představa, jak zlití mužici hrdě zpívají hymnu a ráno čuměj jak Ivánek na pařez...:)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Eluin (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 20:42 |  
   0 0

   Tak ona fůra lidí to tam zase tak moc nezná, fandí svému týmu někdy bez znalosti kdo tam vůbec nastupuje. Podivné, ale je to tak. Na druhou stranu leckterý tuzemský fanoušek by jistě naši sestavu z roku 2011 také nedal dohromady (i když některá jména by mu určitě něco řekla) :).

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Leksel     před 5 měsíci 06.01.2020 22:39 |  
    2 0

    To je fakt, já taky nedám dohromady dokonce ani jméno z našeho současnýho hokeje, ale z roku 2010, kdy jsme neuvěřitelně překvapili a předváděli hru z říše snů, si spoustu jmen pamatuju. Bohužel v tý paměti mám i tragédii o rok později, kdy zahynuli jedni z hrdinů MS 2010, Karel Rachůnek ("kachna Rachna gól!"), Jan Marek a Josef Vašíček. Když si vzpomenu, že příčinou neštěstí byl fakt, že hlavní pilot "přidával plyn" na vzlet a druhej pilot, kterej tam zaskakoval a na tomhle typu letadla ještě neletěl, tak zase brzdil, tak se mi chce brečet, ale v "zemi, kde zítra znamená již včera", je možný, bohužel, všechno.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Altona     před 5 měsíci 07.01.2020 12:30 |  
     1 2

     No, zas jen jim nenasazuj psí hlavu. V Mexiku spad pár let před tím před přistáním podobnej malej stroj, speciál nacpanej dokonce vládními úředníky, když vletěl do turbulencí v úplavu za velkým Boeingem co byl na řadě před ním. Když to šetřili, co to jako ty piloty napadlo takhle se na něj lepit, tak zjistili, že na ten stroj měli falešný papíry a žádnej výcvik a tak netušili, co to s nimi udělá...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Leksel     před 5 měsíci 07.01.2020 18:10 |  
      3 0

      No u Ruska potažmo Sovětskýho svazu je ten šílenej amatérismus v kolizi s tím, co nám bylo léta vtloukáno do hlavy, že jsou náš vzor a jak jsou rozvinutý. Teď to byl rok 2011, kdy by člověk už předpokládal, že tam už budou platit nějaký systematický pravidla a řád, ale bordel jim tam zůstal i v novým tisíciletí. Že se stalo něco podobnýho taky v Mexiku, mě popravdě ani nepřekvapuje, země latinský Ameriky nepovažuji za nějaký vzor respektování pravidel nebo norem, což podle mě souvisí s jejich horkokrevným temperamentním naturelem. Každopádně obě události jsou stejně tragický.

 20. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  necich     před 5 měsíci 06.01.2020 17:22 |  
  5 1

  Ntvl. tak si čtu reakce a najednou to nejzajímavější je fuč...:)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 06.01.2020 17:25 |  
   5 1

   nejvetší pecka vid :-D a to je teprve leden, cely rok pred náma a už se to hlasílo o nejlepší příspevek roku :-D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 17:42 |  
    2 2

    Uteklo mi něco zajímavého, když jsem byl v tělocvičně shazovat špeky?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 06.01.2020 17:49 |  
     2 1

     Nemáš mrhat časem v nějaký sokolovně a věděl bys..:)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 17:53 |  
      2 2

      No jo... doktor zas řádil, viď? Já musím cvičit, teď jsem na to tak 3 tejdny kašlal, tak to musím dohnat. V létě asi pojedu k moři a chystám se na figuru sbalit nějakou pěknou Chorvatku. :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 18:12 |  
        1 1

        O tom jsem četl, že má pod kůží na břiše všitej takovej plast s těma vytvarovanýma buchtama. Do toho nejdu, já volím přírodní cestu, např. synthol.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        necich     před 5 měsíci 06.01.2020 18:19 |  
        4 1

        Fuj tajbl, du blejt...To mi nedělej...:)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       necich     před 5 měsíci 06.01.2020 18:20 |  
       2 1

       Chorvatku sbalíš lépe na plnou kešeni...:) A máš to bez dřiny..

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 18:22 |  
        2 2

        Nějak jsem za ta léta dospěl k názoru, že je pro mě poněkud snadnější trochu si vytvarovat tělo, než naplnit kešeni. :-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wimpy     před 5 měsíci 06.01.2020 18:32 |  
         1 2

         Chorvatky v našem věku už nebývají zrovna pěkné a chceš-li mířit na nižší věkovou skupinu, doporučuji se přeci jenom zamyslet nad Necichovou radou. :-)

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 20:33 |  
          0 3

          No, ona se mnou stejně asi pojede manželka, takže Chorvatky nemusí mít strach, že je bude obtěžovat nějakej dědek. :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       pipe1980     před 5 měsíci 06.01.2020 18:48 |  
       2 0

       nejseš už na to starej?

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 20:30 |  
        0 1

        Na cvičení ještě ne, na Chorvatku už asi jo :-(

 21. něco z rozhovoru s JiT

  knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 20:31 |  
  5 1

  Až dnes jsem se dostal v klidu k přečtení rozhovoru s JiT. Díky, jufoune!
  Nevím, zda jste si toho všimli, ale tady https://prnt.sc/qj1d1e JiT říká, že "ve Slavii jsme schopni si sami bez majitele ufinancovat necelou polovinu rozpočtu, možná ani to ne. Samozřejmě do toho nepočítám prodeje hráčů."
  Možná to špatně chápu, ale podle tohoto vyjádření nám peníze z Číny během roku - přes všechny obavy, kecy novinářů a pesimistů - pořád chodily. A prodeje Zmrhala (100), Krále (cca 300) + pár šušňů za Stocha, MNM a Simona + příjmy z reklamy(??) byly příjemný bonus. Možná, že po tomhle "bonusu" nám Číňané řekli, že na nás ušetří... Peníze z LM ještě na účtu mít nemůžeme... Ale podle těch pár vět bych hádal, že finance od Číňanů nebudou problém.

  • Re: něco z rozhovoru s JiT

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 22:53 |  
   1 7

   Díky za odkaz. Je to někde celé ? Nebo se dá něják listovat ? Mě to zobrazuje jen jednu stránku, ale možná to jen neumím ovládat .....

   • Re: něco z rozhovoru s JiT

    knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 23:01 |  
    3 1

    Twl, jsem Tě měl za člověka, co umí hledat :)
    ctrl+f - jufoun (když už mu děkuju na první řádce, nebo forbes)
    Ale je to příspěvek v téhle rubrice OT ze 03.01.2020 21:18, vložil kolega jufoun. A není zač :)

    • Re: něco z rozhovoru s JiT

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 23:11 |  
     2 8

     Velké díky. Naučil jsi mě novou funkci, o nějákém Ctrl+F jsem doteď netušil. A teď je můj život bohatší. :-)

     Já jsem si původně myslel že jufoun je nějákej slangovej výraz pro nějký vyhledávač nebo něco, nevěděl jsem že se tak někdo jmenuje ... takže jsem byl mimo ve více směrech :-)

     • Re: něco z rozhovoru s JiT

      knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 23:34 |  
      2 0

      Nz. Jj, každej den se člověk dozví něco nového... :)
      Jen je postupem doby čím dál horší si to pamatovat... V hlavě samé archivní vzpomínky. :)

 22. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  o5aradecek     před 5 měsíci 06.01.2020 22:44 |  
  5 1

  Tak hadráři jsou na lovu nějakého stopera z Jihlavy, jde to opravdu správným směrem, už musí brát hráče z 2. ligy. Jestli tedy nakonec ten kluk nedá přednost např. Hradci či Sokolovu... :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 06.01.2020 22:54 |  
   1 6

   Hadráři jsou Sparta nebo Plzeň ?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    o5aradecek     před 5 měsíci 06.01.2020 22:57 |  
    4 0

    Jedni i druzí. :-) Ale od nepaměti se tak říká spartě.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   spravnej_jezedak     před 5 měsíci 07.01.2020 09:10 |  
   1 2

   Nevim, proc ohrnujete nos nad hraci 2. ligy.. Sami jsme se presvedcili, ze se tam daji sehnat hraci s kvalitou pro spicku 1. ligy.. Napr. Pavel Fort nebo Franta Drizdal..

 23. Souček na Žižkově

  SKEP     před 5 měsíci 06.01.2020 23:17 |  
  2 0

  Pouze pro doplnění kádr Viktorie Žižkov z utkání 21. kola FNL ze dne 5. 4. 2015. Jak je všeobecně známo, trenér Trpišovský s ředitelem Horníkem za vydatné pomocí hostujících mladíků z obou pražských "S" předváděli ve II. lize za málo peněz hodně muziky. Do utkání proti MFK Frýdek - Místek nominovali tyto hráče:
  Holý - host. Sparta, nyní nižší soutěž v Anglii, Dressler - nyní FK Hodonín, Podrazký - Slavia "B", Marek - kde nyní hraje nevím, Súkenník - VŽ, Folprecht - host. Sparta, nyní Zlín, Souček - host. Slavia, nyní Slavia, Karafiát - host. Sparta, nyní Liberec, Hovorka - host. Sparta, nyní Slavia, Bartošák - Zlín, Voltr - Příbram, Peterka - host. Slavia, nyní MAS Táborsko, Černý D. - host. Vikt. Plzeň, nyní Petřín Plzeň, Hašek M. - host. Sparta, nyní Sparta, Vondra - host. Sparta, nyní Bohemians, Kučaba - nyní Sokol Nespeky, Bazal - host. Slavia, nyní VŽ, Pokorný - FC Jílové. Poměr slávistů a povidlových čertů 3/6.

  • Re: Souček na Žižkově

   o5aradecek     před 5 měsíci 06.01.2020 23:40 |  
   4 0

   Je tam dost zajímavých jmen. Zhruba někdy v téhle době jsem poprvé nevědomky zaregistroval Trpiše, protože Žižkov, který byl skoro finančně na dně, proháněl špičku 2. ligy a všude je chválili za pěkný fotbal. Člověk si pak říkal - kdo je to vlastně trénuje? :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   houston (přítel SN)     před 5 měsíci 06.01.2020 23:54 |  
   8 0

   Bože, zachovej nám Nezmara, potažmo Trpišovskýho a spol. ! To je to, co nás odlišuje od ostatních.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 07.01.2020 00:47 |  
   2 2

   VYHRÁT V LIZE MISTRŮ ---------------- VYHRÁT LIGU MISTRŮ
   chápeš ten rozdíl? Bacha, čeština je potvora

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 21:43 |  
    0 0

    Chtěl říct vyhrávat ;)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   rak (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 01:34 |  
   7 0

   Ano, ať to vydrží.
   JiT:
   Nechtěl jsem nikam odejít a nechci. Jsou dva primární důvody, proč dělám fotbal. Mám ho rád a chci, aby lidé z mojí práce byli šťastní a spokojení. Mám pocit, že ve Slavii se to tak děje, tudíž nemám důvod odcházet.

 24. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Obr     před 5 měsíci 07.01.2020 07:32 |  
  2 1

  Na fcb Slavisticke zpravy spekulace o zajmu SKS o Vakouna Bayu z Celtic Glasgow. To by slo

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   James     před 5 měsíci 07.01.2020 08:40 |  
   9 0

   Akorát že tu spekulaci vyčetli tady v diskuzích na SN

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 07.01.2020 13:01 |  
    0 0

    To se stává docela často

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Taky     před 5 měsíci 07.01.2020 09:48 |  
   11 0

   A to už to díky novinářům trochu nějak vypadá, když je to napsané.
   Ještě daleko (tragi)komičtější bylo, když to Rosa na té tiskovce říkal.
   Já jsem si včera smlsnul. Obsah, forma, řeč těla...
   A vlastně i to prostředí, kdy je tam sám, pod ním obří nápis MY JSME SPARTA, vedle prázdné židle, před nimi petky s pitím pro nikoho, těsně před začátkem se zkoušeli a narychlo opravovali všechny mikrofóny a to všechno úplně k hovnu...
   Ještě bude legrace, s komikem, co se bere tak strašně vážně...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kondorr     před 5 měsíci 07.01.2020 10:26 |  
    4 0

    Největší komik ve spartě je majitel nechápu že může dělat tolik chyb dost pochybuju že je vůbec schopnej řídit tu svojí společnost on je spíš takovej maskot pro veřejnost. Rosický byl dobrej fotbalista , ale jako bafunář je tragickej jak píšeš to jeho vystupovaní mluví za vše. Celou dobu byl nervozní a vlastně vůbec nic neřek stejně jako minulej rok.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 10:56 |  
   7 0

   Jinak ten rozhovor je hodně ubohej, no.. Nejlepší jsou ty odpovědi na konci:
   „Někdo hraje o novou smlouvu, někteří nás v létě opustí, s některými vyjednáváme. Uvidíme, co se stane během přestupního termínu.“
   „Nejsme blízko k prodloužení smlouvy ani k jeho prodeji. Normálně tady pokračuje, samozřejmě se s ním a jeho agentem budeme bavit.
   „Podobná situace jako u ostatních, nemá od nás nabídku na prodloužení smlouvy, ale všechno má svůj vývoj.“

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 07.01.2020 17:07 |  
    3 5

    Přeloženo do češtiny "nic jsme s nikým nevyjednali a bojíme se udělat rozhodnutí ...."

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Leksel     před 5 měsíci 07.01.2020 22:55 |  
   1 0

   "Je rok sportovním ředitelem v největším a nejsledovanějším českém fotbalovém klubu...", už ten úvod je zajímavej, no a pak to dorazí moudrá slova tý ředitelský atrapy a hodnota článku je nula. Rosickej kdysi uměl kopat, ale dělat manažera s nějakou koncepcí a strategií a ještě k tomu to umět srozumitelně podat na tiskovce s jeho vyjadřovací schopností, tak to ani omylem.

 25. .

  japhy     před 5 měsíci 07.01.2020 10:14 |  
  16 0

  V rámci dalšího poznávání nepřítele jsem se mrknul na tiskovku "těch druhých" a byla to bída. Pošlou tam jedinýho člověka a zrovna takovýho, co neumí mluvit. Dosud má projev jako typická kopačka, nějakou kontrétnost lupou hledat a zatím je to přesně ten typ, co by neměl dělat žádnou vedoucí pozici - prostě pořád dítě.
  Vacek = Kozohorský. Položím otázku a hned nabídnu několik variant odpovědí :)
  Na začátku sezony nám Jílek tvrdil, že má na fotbal odlišnej pohled od JiT, teď už ústy Rosy slibují hráčům galeje, protože vidí, jakým směrem se fotbal ubírá...S tím souvisí jeden detail. V létě bylo na přípravu málo času, míň makali, tak si to vynahradí teď. Jestli mě paměť neklame, Trpišák se přesně k tomuhle taky vyjadřoval, když říkal, že právě kvůli delší době na přípavu nečekajá kluky taková makačka jako v létě.
  Na otázku nabité termínové listiny zkraje další sezony zahrál Rosa tvrďáka, že to neřeší. Za mě to je rozhodně téma na obšírnější debatu. Stejně tak nebyl schopen (nebo ochoten) vůbec nějak zanalyzovat svoje dosavadní působení v roli SŘ. Cituji: "Takhle vůbec nepřemejšlim, takhle vůbec nehodnotim,..........., koukám se na práci, co mám rozdělanou...."
  Za mě se prostě se svojí novou funkcí dost míjí a pořád v něm převažuje kopačka nad kravatou.
  Kanga je pro ně naprostá osina v prdeli, co jim to ještě ztěžuje výbornými čísly, Kaya je pouhá osina v prdeli.
  A na závěr- jakej SŘ, takovej tým. Kinder mančaft, kde největším adeptem na kapitána bude zase ubrečenej Frýdek.

  • Re: .

   JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 10:31 |  
   8 0

   Je to tak, zatímco by angažujeme odborníky, u sousedů dělaj neuvěřitelný hovadiny. Sice se zbavěj Kotalíka, za to dosaděj kopačku, která o managementu ví totální kulový.

   Podle mě obecně největší problém českého fotbalu jsou tito bohorovní odborníci, kteří se považují za odborníky, protože v mládí kopali do míče závodně. A dostávají se se do managementu klubů, k výchově mládeže nebo na trenérská křesla. Pak vidíme, že jediní vizionáři, kteří někam posouvali český fotbal, byli ti, kteří měli komplexní přístup ke své práci, a jejich kvalifikací nebylo to, že byli vrcholoví sportovci. Hřebík, Vrba, Trpišák. Ve své době pravděpodobně Brückner.

   • Re: .

    Boo_SKS     před 5 měsíci 07.01.2020 12:46 |  
    11 0

    Presne tak, to je uplne stejny, jako bychom my misto Nezmara udelali sportovnim reditelem Smicu. Jasne, je to ikona klubu a svetoznamej hrac, ktery poznal svet a vi, jak se dela fotbal na te nejvyssi urovni, ale proste neni funkcionarskej typ. Absolutne ne. Sympatak, inteligentni clovek a velkej slavista, ale misto tvrdy prace si jede spis ten golf, kamaradickovani s hraci a zivotni pohodu fotbalovyho rentiera, ktery ma vystarano, coz se ostatne ukazalo i u repre.

    Nastesti pro nas on ma dostatek sebereflexe na to, aby si vyhodnotil, ze podobna prace neni pro nej a my zase nejsme takovi blazni, abychom ho na silu dosazovali nekam, kde nema co delat. A vsichni jsou spokojeni.

    • Re: .

     Taky     před 5 měsíci 07.01.2020 14:47 |  
     9 0

     Dobré přirovnání, jen bych Ještě podotknul, že je mezi nimi jeden velkej rozdíl. Šmíca, na rozdíl od Rosy, umí obstojně mluvit na mikrofón a do kamery a když chce, tak umí mít i svůj vyhraněnej názor.

    • Re: .

     donford     před 5 měsíci 07.01.2020 16:00 |  
     4 0

     Dle mého, ve Spartě ztotožňují hráčskou inteligenci s běžnou inteligencí. Mohu být velmi jednoduchý člověk, ale na fotbalovém hřišti bůh, např. T. Řepka, jenž dokonce dokázal s pomocí své blondýny vymyslet dehonestující inzeráty na svou bývalku Erbovou, ale zase takovým způsobem, že to na ně oba hned prasklo. Nebo mohu být zcela obyčejným hráčem, ale jsem tolik inteligentní, jako třeba J. Trpišovský, že se ve svém oboru, (abych zůstal u fotbalu) vypracuji na nejlepšího fotbalového trenéra současnosti v ČR. A to je možná i případ Rosického. Slušný hráč, pokud občas hrál a zoufalec na pozici manažéra. Tak jen si ho kluci sparťanský hýčkejte. Dobře pro vás, ještě líp pro ostatní kolem.

  • Re: .

   kondorr     před 5 měsíci 07.01.2020 10:34 |  
   4 0

   Nejlepší na tom je jak fanoušci RB pořád píšou jaký máme hráče dřeváky a jenom běžce a oni chtěj jít cestou kde se hraje fotbal a ted ta jejich modla konečně zjistil jakym směrem se fotbal ubírá.

  • Re: .

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 12:49 |  
   11 0

   Já si přečetl jen článek na Sport.cz k té tiskovce a pobavily mě tam citace Rosického o vyhlédnutých posilách/hráčích pár řádků za sebou: "Hušek je velmi zajímavý hráč...", "Caufriez je pro nás dost zajímavý hráč..."Martin (Hašek) je velmi zajímavý hráč..." No je to fakt ve Spartě hodně "zajímavé". :-)

   • Re: .

    japhy     před 5 měsíci 07.01.2020 14:30 |  
    8 0

    Tak tady vidím jasnou inspirací Vesničkou mou, střediskovou. Scéna Čepek Šafránková, ona věší prádlo, on píčuje.

  • Re: .

   Mimoň     před 5 měsíci 07.01.2020 15:45 |  
   0 0

   krásně si to natřel. to se tak skvěle čte. :-)

 26. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  kondorr     před 5 měsíci 07.01.2020 10:48 |  
  15 0

  Vacek už zase jede

  1. liga
  6. ledna 2020 • 17:30
  Sparta si vyhlédla talent z Afriky. Připomíná Deliho, hrál třetí ligu

  Dobrej postřeh je opravdu černej :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 07.01.2020 10:51 |  
   7 0

   ty toho Deliho pořad nejako uznavají (zaslouženě!!!) :-) a asi je pekne sejří, že nakonec byl u nás a hledají někoho podobného, asi aby ho nakonec předčil a mohli nám ukázat většího pindíka :-D ale to se jim těěěěžko povede ... Deli byl pán :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kondorr     před 5 měsíci 07.01.2020 11:00 |  
    7 0

    Jj, těžko budou hledat druhýho Deliho a i když na něj kápnou tak ho Jílek po jednej chybě zlikviduje.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     fleder     před 5 měsíci 07.01.2020 12:31 |  
     6 0

     A pak půjde k nám, a zase bude hvězda ligy.. :-D To už tady v jejich případě bylo (nejen u Deliho - viz vzestup Plzně)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 07.01.2020 12:33 |  
      3 1

      A nebo jim ho vyfoukneme ještě teď, když Olomouc nepustí toho Zimu... já mám dojem, že o tomhle hráči už se obecně ví....

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 12:49 |  
       1 3

       To asi těžko, dneska je Tijani na letné na zdravotní prohlídce.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kjandourek (admin)     před 5 měsíci 07.01.2020 12:56 |  
        3 2

        Tak to asi vážně těžko.... leda že by mu zavolal šéf fotbalového svazu Pobřeží Slonoviny... a vysvětlil mu, že má na víc.... to už snad taky někdy v historii stalo ;-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Dr. Fe1     před 5 měsíci 07.01.2020 17:05 |  
         0 8

         Asi zavolal. Viz kulajs níže ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    dalislavista     před 5 měsíci 07.01.2020 12:26 |  
    1 0

    Tak zase na něm docela vydělali, měli % z prodeje.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 07.01.2020 13:07 |  
     5 0

     ale určitě bych neměnil - aby sparta ho měla jako hráče a my prachy z jeho prodeje :-)

 27. nevím chlapci, fakt nevím..

  Mimoň     před 5 měsíci 07.01.2020 15:51 |  
  0 0

  mě to nejde do hlavy....fakt ne. Křetinský - miliardář a přitom mě připadá, že ten člověk buď nemá absolutně odhad a nebo ze sebe dělá blbce. Obojí mě ale nesedí k jeho umu získat obrovské jmění...

  • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 07.01.2020 17:03 |  
   2 8

   Nikdo není odborník na všechny obory. V právních kličkách a energetice se asi orientuje dobře, naopak co mu bylo přidáno v tomhle směru, mu bylo ubráno v oboru fotbal .... :-)

  • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

   Fabio     před 5 měsíci 07.01.2020 19:22 |  
   2 4

   Sparta je pro DK pracka na penize z jeho firem, jenze 99,99% lidi to nechape resp nechce pochopit.
   Jemu je nejaky sportovni uspech u zadele, ve vedeni same vemena. Hlavne, ze u obchodnich partneru je mu devizou, ze vlastni fotbalovy klub...ikdyz uz to pojmenovani je troufale.

   • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

    wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 21:41 |  
    5 0

    Praní peněz funguje tak, že vykazuješ činnost, kterou neděláš, odvádíš z ní sice daně, ale legalizuješ zisk. Klasickým případem (v malém) jsou třeba hospody, ve kterých nikoho nevidíš, přesto vykazují obraty na hranici svých možností. Takže jestli Křetínský ve Spartě pere peníze, skutečný Kaya je někde v Turecku a hraje za něj dvojník. To by mnohé vysvětlovalo. :-)

    • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

     padre     před 5 měsíci 07.01.2020 21:49 |  
     0 6

     Zajímavá úvaha. A kde se potom nachází ten skutečný management, milý Watsone?!?

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 23:04 |  
      0 0

      Skutečný management se vrací z úspěšné mise v Uherském Hradišti.

    • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

     pcitron     před 5 měsíci 08.01.2020 08:42 |  
     1 0

     Nebo myčka aut - o tom by mohl Walter a Skyler Whiteovi vyprávět :-)

    • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

     Fabio     před 5 měsíci 08.01.2020 09:24 |  
     0 0

     Ano, to je oficialni verze, ale stejne si myslim, ze tam to lze delat ve velkem. Jako megapodnikatel a uz leta leje penize do bezedne studny. Musi z toho mit vyhody, jinak nevim...

     "třeba hospody, ve kterých nikoho nevidíš, přesto vykazují obraty na hranici svých možností"
     takze na minule besidce bramburek s karlem vychlastali celkem za 16tisic ve dvou, prazdna hospoda :-)

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 08.01.2020 09:39 |  
      0 0

      Pšt!

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      wimpy     před 5 měsíci 08.01.2020 11:28 |  
      0 0

      Tak počkej, brambůrek a Karel jsou prostě tahouni a maj splávek, to je celé. :-)

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      wimpy     před 5 měsíci 08.01.2020 12:57 |  
      2 0

      Přiznám, že tomu moc nerozumím, peníze které jdou do klubů ještě vyprané nejsou, až ty, které jdou z klubů ven. Takže by účetnictví klubů muselo vykazovat zisk, což se děje málokdy. Samozřejmě do určité míry to jde dělat i obratem, jako, že dotyčnému subjektu nezaplatí přímo majitel, ale nějakou jinou formou klub, tedy už vypranými penězi. Přesto jde značná část těch peněz na skutečný chod toho klubu, takže mi to příliš ekonomicky výhodné nepřijde.

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      slavanda     před 5 měsíci 08.01.2020 12:57 |  
      0 0

      Přesně :) Tak snad to bude pro DK pořád hlavní náplň činnosti a fotbal bude pořád na druhé koleji ;)

   • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 07.01.2020 21:59 |  
    1 7

    Na tenhle případ to vůbec nevypadá. Křetínský vůbec nepůsobí jako někdo komu je neúspěch Sparty u zadele, naopak. Navíc platí to co píše wimpy - praní peněz vypadá tak jak popisuje.

    • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

     wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 23:05 |  
     1 0

     Faktem je, že to vede patnáct let a opakuje stále stejné chyby. To je na managera jeho úrovně minimálně pozoruhodné.

     • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

      slavanda     před 5 měsíci 07.01.2020 23:23 |  
      3 0

      Je to bílej kůň, figurka, správce majetku, většina těch miliard nejsou jeho, dokonce kdysi proběhlo, komu ty prachy ve skutečnosti patří, dá se to dohledat. Pak si vemte, za co současně propírají jeho mateřskou J&T. Perou ve velkým prachy z východu. Je to větší bublina než naši Číňani. Rozmnožování peněz neřídí on, ona má za odměnu na hraní právě tu Spartu a podle toho to vypadá.

      • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

       wimpy     před 5 měsíci 07.01.2020 23:36 |  
       1 1

       Četl jsem to a popravdě nijak hluboko jsem se do toho neponořil. Mě nejvíc zaujalo, jak nepřijal Trpiše kvůli těm pomalu se vracejícím obráncům. On je tam tak dlouho a pořád si ještě myslí, že může vybírat trenéra. Toho nám seslalo samo nebe.

       • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

        slavanda     před 5 měsíci 08.01.2020 00:02 |  
        2 0

        Trošku mám strach, aby do toho nehodili vidle frantíci když jim tam hromadně nakupuje noviny, pár naštvaných pisálků by se mohlo urazit když někde vyšťourají, že je vlastně vlastní nějakej ruskej mužik s Kalouskem. Oni jsou teď ve světě alergický na hybridní války přes média ;)

   • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

    pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 15:29 |  
    1 1

    tak za prvé, Křetínský není majitelem sparty. je fascinující že si to ještě někdo myslí

    za druhé, aby pral ve spartě peníze, musel by vykazovat pravidelný zisk, ze kterýho by pak třeba vyplácel fiktivním akcionářům dividendy. a jelikož je sparta za eru kretinskeho asi dve miliardy v minusu, tak to asi pracka nebude

    • Re: nevím chlapci, fakt nevím..

     Fabio     před 5 měsíci 08.01.2020 19:55 |  
     0 0

     papir snese vse tj je uplne jedno, kdo je ofiko majitel a kdo taha nitky v zakulisi
     a za druhe, ma XY firem s nemalym ziskem, do toho spartu, pozemky, hraci jsou OSVC, odpocet DPH z tech firem dela bambilion...vse se da krasne ojebat, nebud naivni, ted prosim, neber to osobne...a nez to dat statu, tak to protoci na toaLetne

 28. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Kulajs     před 5 měsíci 07.01.2020 16:52 |  
  8 0

  iSport: Tijani Spartu neposílí! Neprošel zdravotní prohlídkou, transfer je u ledu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   necich     před 5 měsíci 07.01.2020 17:23 |  
   3 0

   Škoda, mohl jim rozšířit po přípravě lazaret..Takhle, aby hledali dále..:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Edenjejenjeden     před 5 měsíci 07.01.2020 17:38 |  
    10 0

    Pozor,ale jinak byla mise Tijaniho na Letný úspěšná :-D

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 07.01.2020 17:48 |  
     2 3

     Každopádně by se měli na Spartě věnovat spíše zdravotnictví, to už je v krátké době druhý hráč, u kterého objevili vážné zdravotní problémy. Na konci sezony za to určitě nějakou cenu útěchy dostanou. :)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 15:14 |  
      1 2

      ty si děláš kozy, ale já bych se tomu úplně vážně, fakt vůbec nedivil, kdyby to zkusili podat jako posun klubu, jde jim v první řadě o zdraví hráčů, specialisti z londýna, zdraví je důležitější než sport a tak

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Lunaris     před 5 měsíci 07.01.2020 17:32 |  
   3 0

   Ještěže je to prohlídka tak extrémně důkladná a zevrubná, jak píše rudý pochop Vacek, a odhalila zdravotní problém. Do jejich ansámblu by ale borec zapadl.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pehacko     před 5 měsíci 07.01.2020 17:37 |  
   12 2

   frajer jim asi az u prohlidky prozradil, ze ma zadek jen na kakani a ze ve sprse zadne mydlo zvedat nebude... to je toaletne hodne zasadni "zdravotni" problem!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 07.01.2020 20:48 |  
   9 1

   Proboha !!! Co tomu chudákovi muselo bejt, když u nich prošel Filip Panák, svého času už zraněný pri prestupu a nebo David Lischka se srdeční vadou ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 21:00 |  
    2 2

    Neřekl jim prostě, že chce raději do edenu?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 07.01.2020 21:02 |  
     3 2

     jestli spise hned mezi dverma se nezeptal, kdy se setka s panem trenerem Trpišovským :-D ....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 22:48 |  
    1 1

    Lischka právě vstupní zdravotní prohlídkou neprošel, tomu na tu vrozenou srdeční vadu přišli včas.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    voiceman (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 23:10 |  
    6 0

    Filip Panák. To je z mého hlediska asi nejpovedenější přestup české ligy. Co si pamatuju, tak v Karviné hrál v útoku a když neměli nikoho na stopera, tak tam dali Panáka, povedly se mu tam tři zápasy a zranil se. A teď přicházím já (Daniel Křetínský) celý v bílém. Tohle fakt nepřekoná ani invalida Dočkal:-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     JS (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 23:13 |  
     2 4

     Jojo, nejlepší bylo, že o rok předtím jsme ho představili jako posilu my. Takhle zpětně jsem fakt rád, že to nevyšlo. Tehdy hrál podhrot nebo tak něco.. :D Tohle šíbování s hráčema z ofenzivy do defenzivy nechápu. Si chtěli asi zahrát na Milana Škodu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 22:47 |  
   3 4

   Hele, člověče, osobně si myslím, že je mnohem lepší, když třeba tomu Lischákovi přijdou na vrozenou srdeční vadu a Lischka je pak půl roku mimo hru nebo tady Tijanimu na problémy s vazy. Z mého pohledu se na to přišlo včas. A je to mnohem lepší než kdyby Lischka zůstal ležet na trávníku a odvezla ho dodávka s nápisem ,koroner´. Asi bych netleskal ani při výsledku 7:0... Nebo kdyby tenhle Tijani zůstal ležet na trávníku se zkurveným kolenem (Naumi Ristov?)...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    warhammer (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 23:02 |  
    8 1

    No teda! Jmenoval se Riste Naumov!

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 23:34 |  
     1 1

     Máš recht, Riste Naumov.
     Holt už jsem starej dědek, občas mi to vynechává a některý věci si pamatuju trochu pokřiwený... A lepší už to nebude :(( Jen si pamatuju ten mráz, co mi běžel po zádech a ten hnusnej pocit ze sanitky, co ho odvážela odněkud od 115 do protilehlého výjezdu a tak vůbec...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      warhammer (přítel SN)     před 5 měsíci 08.01.2020 00:00 |  
      2 0

      To se stane.
      Ale ten hnusnej pocit, kdy bylo jasně vidět, že se jedná o hodně vážné zranění a tu sanitku, která s ním odjíždí po trávníku, to si taky pamatuju dodnes. www.youtube.com/watch?v=MdCd3SiP_LI
      (A mentor ve mně si stejně neodpustí poučit tě, že se nejednalo o zkurvené koleno, ale o dvojí zlomeninu - holení a bércové kosti :-)).

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       knl66 (přítel SN)     před 5 měsíci 08.01.2020 00:12 |  
       1 2

       Jo, dávám Ti ve všem za pravdu. Ve jméně, ve zlomeninách...
       A dodnes se nemůžu ubránit dojmu, že do toho šel Klein záměrně...
       Twl, ale když člověk vidí ty prořídlé tribuny, kolik nás tam tenkrát bylo,,,? A kdoví, kde je Ristemu dneska konec. A kdoví, kde je dneska konec Kleinovi a jestli mu v hlavě bleskne, co to tenkrát provedl...? (To si někdy říkám i o Straceném ze Žižkova, co zkurwil kariéru Frantovi Dřížďalovi.)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        wimpy     před 5 měsíci 08.01.2020 00:22 |  
        0 0

        Tenkrát jsme to hodně řešili, Klein nemohl vědět, co to způsobí. Ale byl tam tak jasně první, že to stačilo prostě ustát a on se rozhodl to prokopnout. Ale byl poslední a stál čelem...

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          wimpy     před 5 měsíci 08.01.2020 00:36 |  
          0 0

          Samozřejmě, že to přehnal, ale to vidíme zpětně na videu.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        SKEP     před 5 měsíci 08.01.2020 11:01 |  
        1 0

        Stracený - SK Černolice, Klein - SK Rakovník

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        obiwan     před 5 měsíci 08.01.2020 11:48 |  
        4 0

        Přesně mi to pořád běží před očima...jak to prase Straceny zajelo do Franty....dobytek rudej:-( Mám pocit, že pak už Dřížďal nikdy nehrál tak dobře...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 14:51 |  
        1 6

        Podle všeho je doma ve Štipu - v Severní Makedonii. Díval jsem se na základě vaší diskuze už včera na transfermarkt a Riste si zahrál ještě i po tom zranění. I když v dost zvláštních ligách mimo jiné na Maledivách ! a doma v Makedonii

        https://www.transfermarkt.de/riste-naumov/profil/spieler/25806

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        mabr     před 5 měsíci 08.01.2020 17:41 |  
        6 0

        Stracený to doteď zlehčuje a vysmívá. Je to furt rudej krypl. A tenhle pitomec mi za tu žlutou klidně stojí.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   dalislavista     před 5 měsíci 08.01.2020 14:03 |  
   2 0

   Kalí vodu, předsedo, kalí vodu.
   NEMAJÍ PENÍZE...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 01:34 |  
   1 8

   no, upřímně jsme to nedávno udělali

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 14:47 |  
    0 9

    To bylo trochu (dost) jinak. Tam nešlo o nějákou manipulaci v účetnictví, abychom se udělali "hezčími".

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 14:57 |  
     1 4

     neělo no, u nás to byla čistá čorka

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 15:03 |  
      0 7

      Jak to myslíš ?

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 15:07 |  
       1 2

       hele, ser na to.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 15:33 |  
        0 7

        Tak teď už vůbec nechápu, jak to myslíš ...

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         kjandourek (admin)     před 5 měsíci 08.01.2020 15:43 |  
         3 0

         To bude nejspíš o tom jak se v roce 2008 na valné hromadě Slavie sečetly se hodnoty pojistek všech hráčů v kádru a o tuto sumu se navýšilo základní jmění, čímž byl vyšachován Enic, který najednou z ničeho nic držel v ruce minoritní část akcií....

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 15:57 |  
          2 2

          ne, já myslel tu legraci s dluhopisama jak jsme vybrali prachy na stavbu stadionu po celejch středních čechách a pak s investorama pěkně po česku vyjebali. Ale ten Enic, to byl taky majstrštyk. Mimochodem, ale ten Enic si to zasloužil, protože ty nás jinak do čtyř let zlikvidovali.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           kjandourek (admin)     před 5 měsíci 08.01.2020 16:07 |  
           2 0

           To už si netroufám odhadovat... každopádně najednou po valné hromadě, na kterou snad ani nedostali pozvánku, drželi v ruce podstatně méně než před ní... a protihodnotou nedostali nic....

           A v roce 2011 byly ceny pojistek ze základního jmění odmazány a vedení si pochvalo, že kapitál klubu zase vykazoval skutečnou hodnotu.

           Faktem je, že mezitím se s nimi Řebíček snad nějak vypořádal...

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 16:12 |  
            0 0

            oni ji dostali, ale bylo nějak zařízený aby se nemohli dostavit. je to těžký tyhle věci, na jednu stranu máme taky pěknou špínu v minulosti (Enic, stadion). Na druhou stranu ten Enic fakt bylo potřeba řešit, jinak fakt ten klub poslali do kytek.

            • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

             kjandourek (admin)     před 5 měsíci 08.01.2020 17:09 |  
             0 0

             Já bych se v tom nepatlal, ale je fakt, že za některý věci bychom se rudochům asi smát neměli, aby nás ta karma taky nedohnala :-)

             • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

              Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 19:25 |  
              2 6

              Je hlavně strašně ba životně důležitý, že se povedlo ten stadion postavit. Když se nad tím zpětně zamyslíte, tak to člověku teprve dojde. Bez toho by nebyl ani dnešek - Číńani, Tvrdík, trpišovský .... nic by by pravděpodobně nebylo.
              To že byla stavba a následné tahanice dost pochybné je sice nepříjemný, ale to že stadion stojí a můžeme na něm hrát je to nejdůležitější. Nebýt toho že se to nějáký (sice pochybným) způsobem povedlo realizovat, tak se dnes potácíme někde jako Bohemka jestli ne ještě hůře ...bez perspektivy na zlepšení. Hrůza pomyslet.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           necich     před 5 měsíci 08.01.2020 18:49 |  
           3 1

           Sorry jako, můžeš blíže specifikovat : "jak jsme vybrali prachy na stavbu stadionu po celejch středních čechách...." Koho myslíš tím my...

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Max1     před 5 měsíci 09.01.2020 08:36 |  
           2 0

           Dovolím si moc nesouhlasit, enic sice na nás dost sral, ale Doležal nás tuneloval a on byl prvopočátek těch průserů.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          Dr. Fe1     před 5 měsíci 08.01.2020 19:13 |  
          0 6

          Díky za uvedení do souvislostí, Pravda je, že jsa neznalý ekonomických a právních kliček jsem tohle nikdy nepochopil a ani se o to nepokoušel. Smrdělo to ale nepěkně. Jsem rád, že dnes je snad už situace kolem vlastnictví stadionu jasná a relativně čistá (alespoň doufám).

 29. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  fredydj (přítel SN)     před 5 měsíci 07.01.2020 19:29 |  
  0 2

  Tak golman Staněk do Plzně.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 14:56 |  
   2 3

   v životě jsem to jméno neslyšel

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Ondráš     před 5 měsíci 08.01.2020 15:14 |  
    26 1

    Je to největší město v západních Čechách.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 08.01.2020 20:41 |  
     0 0

     :-))

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    fredydj (přítel SN)     před 5 měsíci 08.01.2020 16:31 |  
    0 0

    V létě jsme o něj údajně usilovali.

 30. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Obr     před 5 měsíci 08.01.2020 13:26 |  
  0 0

  Dobre jim tak

 31. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Qope     před 5 měsíci 08.01.2020 16:26 |  
  4 0

  byl jsem zlákany na rozhovor s Trpišovským (ten jsem jeste v digitální formě bohužel nenašel) a tak jsem našel tenhle , snad tu nebyl - https://www.forbes.cz/z-fotbalisty-modni-ikonou-zaloznik-sykora-to-zkousi-s-odevni-znackou/ ...
  a tohle mi prislo docela zajimavé - "Vedle módy dále investuje do realit, coby bývalý skaut přes dva roky každé léto pořádá fotbalový tábor a nově založil nadační fond. Jeho prostřednictvím chce pomáhat malým dětem."

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Qope     před 5 měsíci 09.01.2020 07:52 |  
    1 0

    díky za info ...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 14:22 |  
     1 0

     Za málo, tak hlavně Jufoun si s tím dal tu práci ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Martin Platil     před 5 měsíci 09.01.2020 07:21 |  
   3 10

   Mě se Sykora zhnusil, když začal hňukat, jak nespravedlivě ho ze Slavie poslali hostovat. To jeho pálení šancí bylo ale strašné. A když ho vidím jako metrouška s kabelčičkou v ruce, tak ať se chytne s Váchou za ručičku a jdou spolu světem. Podle článku mu vše radí kamarád, tak třeba to je on.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Qope     před 5 měsíci 09.01.2020 07:54 |  
    1 3

    co si dela ve volnym case je jeho vec, ale musim uznat, ze to jeho plakani do novin jsem teda nechapal ... jsem zvedavej jestli ve Slavii zustane, to ze je na soustredeni nic neznamená. Jo kdyby byl odejit Peter veřim tomu vice, ale takhle to stejně u něj vidim tak 50 na 50 ...

 32. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 16:46 |  
  2 3

  hele já do toho nechci Milanovi nějak kecat jo, ale ted jsem se podival na to Ceglebegle kam přestoupil a maj tam dva utocniky, oboum je tricet let, jeden rumun, jen z pob. slonoviny a dali 11 resp. 7 golu. To nevím, jak moc tam bude mít 34 letej Legenda místo v sestavě. Samozřejmě nevím, může mu to sedět, a ty udaje jsou z konce podzimu, muze tam ten kadr co se utocniku týká vypadat jinak.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   o5aradecek     před 5 měsíci 08.01.2020 20:18 |  
   8 0

   K nám už asi těžko, když začínáme omlazovat a zrychlovat kádr směrem k pohárům do budoucna a k bídě taky nepůjde, to by bylo pod jeho úroveň, co by tam jako našel?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 08.01.2020 21:13 |  
    6 0

    každopádně jde vidět, jak moc kvalitní trenéry tu máme. troufám si tvrdit, že Stoch nikde jinde tak nezářil jako u nás. ve Fenerbahce hrál 82 zápasů a měl 14 gólů...ano naše liga není kvalitnější, je horší, ale Stoch se prosazoval u nás výrazněji i v evropských pohárech

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 21:52 |  
    5 1

    podle mě bída by Stocha brala všema deseti, Stoch by tam podle mě taky klidně šel. A mohla by bejt legrace pozorovat jak po tom co z něj Trpišovský s Houšteckým vytřískali to nejlepší co v něm je, tak by v něm v tý džungly na toaletný vylezly všichni ty jeho démoni který tady dokázal udržet na uzdě

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     o5aradecek     před 5 měsíci 08.01.2020 21:56 |  
     14 0

     Když já bych mu takovej osud nepřál... :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      pipe1980     před 5 měsíci 08.01.2020 21:59 |  
      1 4

      já přeju každýmu takovej osud, jakej si zaslouží

 33. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Mimoň     před 5 měsíci 08.01.2020 19:41 |  
  6 0

  Mě přijde srandovní, jak na Isportu je každý den článek o tom jaké má Sparta talenty a jak Rosický to, Rosický támhle...no jde vidět, že redaktoři čtou diskuze a dočetli se na té sparťanské, jak je Rosa nepřesvědčuje více a více...dovedete si představit, že bude Křéťa vyhazovat Rosu? To by byl megapruser. Vsadím se, že něco dočteme i zítra. Mě by to zase až tak nevadilo,ale proboha, proč ta servilita..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   o5aradecek     před 5 měsíci 08.01.2020 20:14 |  
   8 0

   Novináři z iSpartu mu musí lézt do zadku, jsou za to od Křetínského placeni. Snaží se ho dost často dělat "lepším" a zakrývat jeho nemohoucnost cokoliv někam aspoň nasměrovat, pojmenovat či dokonce posunout... Pro nás dobře, pokud to takhle bude pokračovat, tj. med kolem Rosického huby. Ať tam chvilku vydrží :-))

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 08.01.2020 21:07 |  
    7 0

    je ale neskutečné jak mu to může už 15 let procházet. Představte si, že by to takhle vedl Tvrdík, to by se mohli po.rat z té kritiky...ten dvojí metr je zarážející a tahle manipulativnost je spíš horší a horší. Opravdu nechci vidět, co se dočteme za rok za dva všechno..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     o5aradecek     před 5 měsíci 08.01.2020 21:13 |  
     8 0

     Prochází jim to déle, než 15. let :-) O nich se takhle nekriticky a jakoby "v lepším světle" psalo vždycky, za všech režimů, to bohužel není nic nového. Že je to špína, o tom žádná...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Mimoň     před 5 měsíci 08.01.2020 21:37 |  
      2 0

      jenže dřív se dalo říct, že byli aspoň nějakým způsobem úspěšní...i když jim třeba pomáhal rozhodčí...ale dnes hrají co? No přeci hovno a stejně mají zastání

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       o5aradecek     před 5 měsíci 08.01.2020 21:42 |  
       9 0

       Jojo, prostě protekční fakani. Takový jsem nikdy nemusel a na ně to přesně sedí... :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     wimpy     před 5 měsíci 09.01.2020 00:54 |  
     3 0

     Zas tě nikdo nenutí ty sračky číst. Já třeba čtu především to, co mi doporučej na slávistickejch novinách. A jsem celkem spokojenej. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   iwanowicz     před 5 měsíci 08.01.2020 22:34 |  
   2 0

   "Koncepce" dosazeni Rosickeho jako SŘ byla jasna, bud to vyjde nebo nevyjde. To jest riziko neuspechu 50%. Doufejme, ze jim tam genialni manazer Kretinsky a pan Rosicky vydrzi co nejdele.. :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   lilien111     před 5 měsíci 09.01.2020 11:29 |  
   3 0

   Když se managersky nedaří o to víc musí jet marketing a PR- Líbilo se mi jak byl ten jejich marketingovej mág nasranej po tiskovce.

 34. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  p!erreCORE     před 5 měsíci 09.01.2020 10:55 |  
  11 0

  Rád bych řekl jednu hezkou věc o ošklivém týmu. Podle mně plsni příchod Adriana Guľy pomůže a dle mého je to sympatický charakterní člověk, silná osobnost a kvalitní trenér. Možná budou pod ním dokonce věčně druzí, protože od buzerantů to nečekám.. nechme se překvapit. Pro nás se nic nemění, my budeme i nadále hrát "svojí ligu". Pro kvalitu ligy, ale jedině dobře, když v ní budou dobří hráči i trenéři.. a ono je to dobré ve finále i pro nás.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 09.01.2020 11:25 |  
   6 0

   Jsem na něj zvedavej, stále na něj z různých míst čtu a slyším chválu. Já osobně o něm moc nic nevím, tak se nechám překvapit. Ale přesně jak píšeš - " Pro kvalitu ligy, ale jedině dobře, když v ní budou dobří hráči i trenéři" ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    p!erreCORE     před 5 měsíci 09.01.2020 11:47 |  
    4 0

    Já ho popravdě taky moc neznám. Ale přišel mi na první dobrou sympatickej, tak sem mu věnoval pár minut života - jeho tiskovkám, sestřihům, apod. Pravdou je, že Žilina pod ním hrála pěknej ofenzivní fotbal (82g.) a vyhrála titul. Ale to samé např. i s Vrbou. Každopádně to je drsňák a jeho řeči maj smysl. Nemlátí seno ani slámu. Když to dokáže přetavit v činy ( https://youtu.be/9uy7bwWHkdc?t=60 ), bude možná náš náskok za rok na "Guľovu plsen" po půl-sezoně jen deset bodů.. ale tohle sem si myslel i o Jílkovi. Já sem možná trochu marod, ale já těm trenérům přeju, ať sou ve svejch klubech, klidně i u teploušů, úspěšný. Mně se třeba strašně líbí heslo "ŽÁDÁME SPARTU, ABY NÁM BYLA DŮSTOJNÝM SOUPEŘEM" mám tu rivalitu prostě radějc takhle..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Leksel     před 5 měsíci 09.01.2020 20:48 |  
   2 0

   Moudrá a rozumná slova, pokud to vyjde, tak to bude vlastně pro všechny win-win situace.

 35. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  travel (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 12:24 |  
  12 1

  Ti sparťanští novináři jsou fakt ubohý.Oni dají titulek: Fotbalová Sparta vítá posilu z anglického Leicesteru.Tak se na to juknu a on je to slovenský mladík L. Hušek,který za "A" Leicesteru neodehrál samozřejmě ani minutu.Hlavně,že ten titulek,tak vznešeně vypadá.

 36. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  p!erreCORE     před 5 měsíci 09.01.2020 12:52 |  
  2 0

  "Pak už je na mně, abych na něj vytvořil tlak a trefoval ho do citlivých míst", trenér Liberce o Janu Kuchtovi..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   steev (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 13:08 |  
   1 1

   To nene..:)))

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Mimoň     před 5 měsíci 09.01.2020 13:24 |  
    1 0

    Au Au Au :-D :-D

  • Re: Článek pro diskuz5i off-topic leden 2020

   Obr     před 5 měsíci 09.01.2020 14:40 |  
   4 0

   Prej vubec. Tu informaci, ze ho chce SKS, udajne, rozsiril nekdo z jeho blizkeho okoli...

   • Re: Článek pro diskuz5i off-topic leden 2020

    slavanda     před 5 měsíci 09.01.2020 17:56 |  
    9 0

    Jak říkal Bruckner: "Jednou jsem byl na 50% v Juventusu. Já chtěl a oni ne"

 37. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 14:40 |  
  9 0

  Jindřich Trpišovský se se slávisty v Marbelle nemaže.
  Z. Folprecht o přípravě v Liberci:
  "Běhali jsme 8x1km. NEJ skupina měla limit 3min 30.

  Slavia 2020 - hráči běhají 14x1km.
  L. Masopust: "Můžeme aspoň ten poslední za 3,15?"
  JT: "Pod 3 už to nejde?"

  https://twitter.com/jakubdvo/status/1215201083817152513?s=19

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Martin Platil     před 5 měsíci 09.01.2020 17:03 |  
   2 1

   Jenom doufám, že si pobyt ten kokot novinářský hradí ze svého nebo aspoň Křetínského.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   necich     před 5 měsíci 09.01.2020 17:25 |  
   0 0

   A to v nedávném rozhovoru psal, že to tentokráte takové galeje nebudou...:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 17:28 |  
    3 0

    Trpiš tím myslel, že budou mít 2-3 dny volnější a pak teprve do toho šlápne, minule totiž jeli na ostro hned od prvního dne.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 09.01.2020 18:08 |  
     2 0

     Tak podle toho článku to tak asi bude, navíc minule ho tlačil více čas. Klukům to nezávidím, ale mám dobrý pocit, že budeme opět fyzicky nadupaní a kluci z toho budou tzv. žít i v repre.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 20:38 |  
      3 0

      Doporučuji mrknout na web eRBéček, vlastně se tam všichni shodli, že běhat 14x1km po 3 minutách je nesmysl a není to možný, proto je to podle nich celý podvod a PR Slavie. Jo, nejen jejich vedení je mimo realitu …

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       o5aradecek     před 5 měsíci 09.01.2020 21:29 |  
       6 0

       Oni to určitě posuzují podle těch jejich netrénovaných a skleněných nýmandů, které chytají v 65. minutě křeče... :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   deny91     před 5 měsíci 10.01.2020 00:29 |  
   2 0

   Strhla se tam dobrá mela. Už tam napsal i Cuf, že to je pravda, ale Rabušic na něho reagoval, že to pravda není, že ví, že běhali jenom 8x1km. Aspoň je sranda, ale nevím, jaká je realita, jestli to fakt nebyl jenom nějaký skrytý vtípek. Na druhou stranu proč by tam ten Rabušic pak takhle reagoval. No nevím, je mi jedno, kolik toho uběhli, hlavně ať jsou zase nejlepší :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     EdCable     před 5 měsíci 10.01.2020 12:04 |  
     0 0

     Já jsem si taky myslel, že to je do určité míry hec a jsou to třeba stupňované časy (takže pod 3 jdou ti nejlepší třeba poslední dva). Ale v iSportu je Souček vysloveně citovaný 14x1 pod 3. Buď si to novinář vymyslel, nebo mu hráči z nějakého důvodu věsí bulíky na nos.

     Upřímně nevím, ti nejlepší by to možná při řádném vyladění dát mohli. Na Twitteru se argumentovalo Homoláčem, ale to je specialista na maraton a jeho čas na desítku (něco pod 30) je i ve středoevropském měřítku marný. Tady máme fyzicky jeden z nejnadupanějších týmů celé Evropy. Myslím si, že ti nejlepší by ty úseky mohli pod 3:10-3:15 dávat, pod 3:00 asi ne, nebo ne všechny. Těžko se to srovnává bez reálných fyzických dat, co jsem jenom dohledal, tak nejlepší dorostenci (17 - 18 let) v Jihlavě a Brně při testování před 10-15 lety měli Coopera přes 3 400 metrů.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      EdCable     před 5 měsíci 10.01.2020 12:14 |  
      1 0

      Na tom twitteru to je navíc opravdu srandovní, například tahle perla: "Něco jiného je se z hráči nemazat a druhá věc je chtít po nich trénink drsnější než je příprava elitních maratonců".

      Elitní světoví maratonci běhají úplně samozřejmě někde jinde, ti zvládají pod 3 min/km celý maraton. Samozřejmě Čechách s výjimkou zmíněného Homoláče běhají dost na pohodu, takže se to dost těžko srovnává, a především trénují jinak. A Homoláč musel jet do Keni, aby skutečně pochopil, kde je v tréninku svět a kdo jsou Češi.

      Tím neříkám, že tam běhají 14x1 km po 3 minutách, jenom se vždycky otevírá průzor do toho, jak se lidi rádobyfundovaně vyjadřují k věcem, kterým nerozumí.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 12:25 |  
      3 0

      Když si to pustíš přibližně v čase 7:43, tak když kluci doběhli, tak je slyšet slabě hlas Trpiše (dobrý čtyři pět), takže ten 13 kilometr zaběhli za 4 minuty 5 vteřin, ale ty první kilásky klidně mohli běžet rychleji, odhaduju tak těch 3:30. No a když viděli, že je točí kamera ...
      https://www.youtube.com/watch?v=KrLBm9Ita4A

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       EdCable     před 5 měsíci 10.01.2020 14:34 |  
       1 0

       Dobrý postřeh, ale já tam slyším "sedm pět" :-D

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 14:47 |  
        0 0

        Jsi mě znejistěl, ale teď mi to taky tak připadá ...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      wimpy     před 5 měsíci 10.01.2020 14:01 |  
      1 0

      Jsem přesvědčen, že ti nejlepší daj určitě kilák pod tři, ale samozřejmě ne 14x za sebou. To 3:30 mi přijde trochu reálnější, ale i to je dost síla. :-)
      Coopera 3 400 metrů měli nejlepší dorostenci už před třiceti lety, nejvíc jsem viděl 3 600 metrů. Limit jsme měli 3 200 metrů, dávali jsme ho naprosto na pohodu, byla to čtyřstovka za 90 vteřin. Což je 3:45 na kilák, jestli dobře počítám, a to věřím, že už dá naprostá většina našich kluků 14 x za sebou celkem bez problémů.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       EdCable     před 5 měsíci 10.01.2020 14:27 |  
       0 0

       Jasně, ale to jsou stále data dorosteneckých fotbalistů, ne Součka nebo Coufala :-) 3 600 metrů je 3:20 na kilák, 4 000 metrů pak 3:00 na kilák, ale 4 v kuse. Zajímalo by mě to někde ověřeně, jak by na tom byli naši nejlepší.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        wimpy     před 5 měsíci 10.01.2020 15:21 |  
        0 0

        Ta data budou mít jen trenéři. Taky záleží na tom, ve které fázi soutředění to běhaj, pověstnej čtvrtej den by třeba museli přidat třicet i víc vteřin, i když už možná i v tomto tréninkové metody postoupily. Jinak si myslím, že hráč s dostatečnou minulostí treninků je na vrcholu sil od sedmnácti až osmnácti let, co se týká rychlostní vytrvalosti, pak už to bude maximálně stejné.

 38. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  p!erreCORE     před 5 měsíci 09.01.2020 16:25 |  
  3 0

  denik sparta v udivu: "Trpišovský nakládá slávistům. 14x kilometr? " voni se to snažej zlehčit, ale to, že buzny běhaj max. pětkrát pětset za pět nezamažou..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

   necich     před 5 měsíci 09.01.2020 17:51 |  
   13 0

   Je zajímavé, že ve stejném článku na idnes, na otázku zda ho mrzí že nedostal šanci od JT, odpovídá zcela opačně. A to, že ho to nemrzí neboť na začátku přípravy byl zraněm (koleno), následně začal hrát za béčko a to ho posunulo do Přílbrami. Kdo si asi upravil? Obecně píše, že ho ve Slavii provázela zranění a že děkuje Přbrami i Slavii. Holt novinařina se dá dělat různě.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     necich     před 5 měsíci 09.01.2020 18:00 |  
     1 1

     Přesně tak, proto jsem ti dal nejdříve mínus, neb jsem měl zafixován ten rozhovor z IDnesu a ten mi nepřišel nijak proti Slavii. Po přečtení rozhovoru na iSport jsem mínus logicky zrušil a přidal plus...:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    necich     před 5 měsíci 09.01.2020 17:57 |  
    4 0

    Rovněž tam není, že by byla Plzeň ve všem srovnatelná se Slavii a celkově bych řekl, že ten článek je zcela jinak koncipován. Stačí pár jinak volených slov a celkově to vyznívá úplně jinak..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 22:39 |  
     9 0

     Nejlíp je ta manipulace vidět na téhle otázce:

     IDnes – redaktor Šimon Tittel
     Mrzí vás, že jste pod trenérem Jindřichem Trpišovským šanci nedostal?
     Ne. Přišel jsem na přípravu a koleno mě hodně bolelo. Když jsem se uzdravil, tak jsem šel do béčka. Noha už byla v pořádku a začal jsem konečně hrát. A to mě posunulo do Příbrami, kde jsem na podzim nastupoval.

     Sport – Jakub Konečný
     Mrzelo vás, že vám trenér Jindřich Trpišovský nedal ve Slavii šanci?
     „Ano, mrzí mě, že jsem ve Slavii nedostal šanci, hrál jsem jen půl roku za její béčko. Ale Plzeň je s ní srovnatelný klub naprosto ve všem, tak chci dokázat, že na takové úrovni můžu hrát. A pak uvidíme, co bude dál. Možná půjdu jinam, možná tu zůstanu do konce kariéry.“

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

   o5aradecek     před 5 měsíci 09.01.2020 18:58 |  
   4 0

   Každý novinář tam má takhle svojí "doménu" a (kub) znamená, že to psal Jakub Konečný, to je jeho zkratka. :-) Co na to říct...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 09.01.2020 19:17 |  
    3 0

    Konečný, hm, tak to odpovídá a díky za doplnění.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   necich     před 5 měsíci 09.01.2020 18:51 |  
   1 0

   Hezké, díky dcerénko. :)

 39. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  necich     před 5 měsíci 09.01.2020 18:50 |  
  4 0

  Tak Milan zatím nikam nepřestupuje. Že já se nedal místo na ekonomiku a zemědělství raději na žurnalistiku. Psát můžež co chceš, kdy chceš, jak chceš a když to nebude pravda tak začneš v pondělí zase s něčím jiným..:) Jsem přesvědčen, že i Hušby vůbec v Bulharsku nebyl a doma odstrojuje stromeček...:)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Kulajs     před 5 měsíci 09.01.2020 21:49 |  
   1 0

   Podle Novy to Hušbymu v Sofii také nevyšlo.

 40. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Systém (host)     před 5 měsíci 09.01.2020 21:33 |  
  0 0

  Toto vlákno bylo přesunuto do článku Plán zimní přípravy A-týmu

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   JS (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 13:10 |  
   8 0

   Klidně bych po něm sáhnul. V Jihlavě vyniká, stopera potřebujeme, černá věž to je... A ještě by to byla geniální storka, jak ho na spartě odmítli a za dva tři roky u nás bude zase nejlepší stoper ligy.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 10.01.2020 13:29 |  
    0 0

    Vůbec nesouhlasím, ale s tím taverem jsi mě nahlodal.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    deny91     před 5 měsíci 10.01.2020 14:07 |  
    1 0

    Taky bych vůbec nebyl proti. Podle mě má zajímavé předpoklady, aby pod kvalitním vedení dorostl do podobné kvality jako Deli. Viděl jsem jeho výkon proti Spartě v poháru a tam podle mě vynikal, dával si je celkem s přehledem.

 41. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

  Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 13:22 |  
  1 0

  Mára Kodr si hledá nové angažmá, Příbram s ním už nepočítá (ještě s brankářem Markem Boháčem a záložníky Romanem Květem a Martinem Zemanem), všichni čtyři se zatím připravují s B-týmem.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 13:32 |  
   1 6

   Pro mě překvapení. Nejsem odborník a nemám to něják detailně nasledovaný, ale Kodr a Květ patřili mezi stálice v kádru, i nějáké góly dávali z pozic obránců .....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    nobiczek (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 13:56 |  
    2 0

    U ostatních jsem to nezkoumal, ale zarazilo mě, že považuješ Květa za obránce, podle mě je to střední záložník, tak jsem si ho schválně našel ve statistikách - na podzim zasáhl pouze do tří zápasů, ve kterých odehrál dohromady 122 minut (pokud se dá věřit webu fortuna ligy), nedal branku, neasistoval a Příbram všechna tato utkání prohrála. Takže u něj mě to nějak nepřekvapuje, překvapuje mě ale Kodr, protože ten odehrál všech 20 utkání, ve kterých dal dva góly, což je na stopera Příbrami dle mého slušné. Na druhou stranu jsou poslední, dostali nejvíce gólů (36)..těžko říct.. Ale zase týmy s druhým respektive děleným třetím nejvyšším počtem obdržených branek jsou Budějovice (33 obdržených) na osmém místě a Bohemka s Bolkou (32 obdržených) na třináctém a pátém místě.. Což z mého pohledu znamená, že umístění Příbrami není ani tak tím, že by dostávali výrazně více branek než ostatní, jako tím, že jich málo dávají..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 15:14 |  
     1 7

     U Květa si pamatuji nějáké góly z dálky, umí pěkně tvrdě vystřelit. A pamatuji si ho jako obránce - ale asi se opravdu pletu, leda že hrál obránce někdy kdysi dávno nebo jen zaskakoval na tom postu - nevím, kde jsem ten chybnej dojem vzal. Takže moje paměť směřuje spíš k minulým sezonám a to patřil do základní sestavy Příbrami. Dokonce tady o Květovi někdo mluvil jako o možné posile pro Slávii ....

     Kodr je stoper. Dokonce nastoupil v 18 letech na této pozici i na Slávii - tuším sezona 2014/2015. No a mě připadalo, že se konečně začal na téhle pozici více prosazovat a že mu to docela šlo .....

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 10.01.2020 15:47 |  
      1 0

      Pamatuji si to podobně - ne tedy, že by Květ nastupoval na stoperu, opravdu to je od začátku defenzivní záložník, ale střelu má fantastickou - loni dal gól z trestného kopu snad z půlky hřiště a nejeden přispěvovatel ho tu doporučoval jako možnou posilu, zvláště v době, kdy jsme koupili Matouška (mám dojem, že jsou stejný ročník)....

      Je otázkou, co se za ten rok stalo, že šel takhle s výkonností dolů....

      U Kodra to cítím úplně stejně: hrozně překvapil, když ho trenér Beránek nasadil do zápasu proti Liberci na podzim 2014.... tenkrát jsme vedli 1:0, když se zranil Latka, ještě to zkoušel rozběhat a i díky tomu tehdy nestihl Šurala, který chvíli před pauzou srovnal na 1:1... a o půli Kodr na plac.. postavil se vedle Bílka a v pohodě přispěl k výhře 4:1... Zmrhalův gól na 2:1 byl fantastický a pak se dvakrát trefil Škoda....
      Ovšem potom už se ukázalo, že to byl jenom záchvěv, na Slavii neměl a to ani na tu Beránkovu.... taky jsem měl celkem radost, že se konečně chytá na svém postu...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

       Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 15:58 |  
       1 7

       Ad Květ - Ty trefy z dálky na mě udělaly dojem, proto si ho pamatuju. Také jsem s ním viděl nějáký medailonek v nějákém fotbalovém pořadu, kdy bylo, že jeho největším koníčkem je rybářství, jak tráví volno rozjímáním na rybách a celkově působil jako klidný vyrovnaný člověk ........... takže to nevypadá že by to byl člověk, který by měl problémy s životosprávou, chlastem atd.

       Ad Kodr - tak přesně si to utkání nepamatuji, v tomhle vás asi nikdo nepřekoná :-) Ale jinak jsem to tenkrát vnímal jako úspěšný debut. O to víc mě překvapilo, že jsem ho pak dlouho ve fotbale neviděl. A teď když se dostal do ligy, tak jsem z toho měl radost a tak mě mrzí, že má zase namále ... ale třeba se zase prosadí někde jinde, uvidíme

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

        kjandourek (admin)     před 5 měsíci 10.01.2020 16:12 |  
        2 0

        Tenkrát tu někdo mluvil o tom, že v dorostu máme lepší hráče a jeho tlačí nahoru táta penězi.... ale to jsem se s ním docela hádal, protože kdyby to bylo jenom penězi, tak by ten debut tak dobře nezvládl....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    fredydj (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 13:57 |  
    0 0

    Ehm, Květ je záložník....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2019

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 14:03 |  
    1 1

    Příbram vsadila na zkušenost, přišli obránci Peter Kleščík z Trenčína (31 let) a Lukáš Pazdera z Baníku (32 let) plus další obránce Jan Kvída se vrací z Hradce Králové. Do útoku získal Starka Martina Jindráčka z Teplic a Jakuba Šašinku na hostování z Ostravy (naposledy hrál za Karvinou) a z Hradce Králové bude hostovat také záložník Filip Zorvan.
    Navíc jsou na zkoušce útočníci Jan Díl a Slovinec Nermin Haljeta, plus ještě dva Turci, Aydin Yilmaz (pětinásobný turecký mistr) a Erdi Sehit oba také na testech.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kjandourek (admin)     před 5 měsíci 10.01.2020 15:34 |  
   6 0

   Možná by si pár lidí mělo sáhnout do svědomí a zpětně se Tvrdíkovi alespoň v duchu omluvit ... :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 15:42 |  
    6 6

    Hlavně Kozel sám. A veřejně. Jeho cuknutí pod vymyšlenou záminkou bylo trapný už tenkrát a to že se toho drží i dnes, je ostuda. Podle všeho se prostě podělal strachy. Místo aby to přiznal, že si na Slávii netroufl, tak vymýšlí konspirační teorie a plive na vedení Slávie .....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 10.01.2020 15:44 |  
    4 0

    To určitě a jinak chování Kozla mě tedy vůbec nepřekvapuje, jaký má charakter už ukázal, když trénoval naší juniorku a na Dukle to bylo to samé v bleděmodrém ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    M@rvin     před 5 měsíci 10.01.2020 16:33 |  
    3 5

    Nijak teď nehodnotím článek ani situaci mezi Slavií a Kozlem, ale líbí se mi, jak se důvěryhodnost některých médií v očích slávistů plynule mění podle toho, v jakém duchu o Slavii zrovna něco napíší. Efotbal je tu velmi často označován za naprostou a blábolíci žumpu, kterou žádný slávista nemůže brát vážně:-)

    Ale abych napsal něco k věci, také jsem přesvědčen, že Slavia byla v úniku informací ohledně Kozlova angažmá nevinně.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     kjandourek (admin)     před 5 měsíci 10.01.2020 16:50 |  
     5 0

     Efotbal je zvláštní médium... původně snad vznikl jako server, který přepisoval do elektronické podoby články tištěných novin...

     V současné době se pojí s Pavlem Procházkou a to je pro mě rozporuplná postava... traduje se, že je to slávista a o Slavii vždycky psal hezky..... ale to se nějak změnilo... já jsem to zaregistroval s nástupem Trpišovského - až jsem si myslel, že má PP dvojdomek s Jardou Šilhavým, protože najednou byl Tvrdík padouch a Trpišovský nedouk a Jarda si vyhazov nezasloužil a tak podobně.... Ale vzhledem k tomu, jak koukám na tu jeho činnost v "Kozlově aféře", tak je možné, že tam k nějakému konfliktu došlo už dříve....

     A abych nezapomněl - také si myslím, že v tom vedení SKS bylo nevinně... obecně jsem Tvrdíka v politice moc nemusel, což bylo asi dáno stranickou příslušností - předsedu téhle partaje v té době jsme bytostně nesnášel, byť to byl slávista.... ale jak vlezl do fotbalu, tak se mi líbí, že se dokáže učit a postupně se naučil pohybovat v pro něj novém prostředí... I kdyby udělal v té věci s Kozlem nějaký přehmat, bral bych to jako vychytávání "dětských nemocí..". od té doby je po stránce vedení klubu zase o dost dál... :-)

 42. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  pipe1980     před 5 měsíci 10.01.2020 15:00 |  
  5 0

  Tak Řepka vylezl z polepšovny a je celej polepšenej. Jde si dodělat A licenci a pak se hned vrhne na profilicenci, protože cejti že sparte hodně dluží a chce jim to vrátit. Kurňa lidí doufám že se toho dozijeme.
  Akorát teda profilicence stojí přes kilo no..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   wimpy     před 5 měsíci 10.01.2020 15:22 |  
   4 0

   Třeba našel tu pokladnu.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 10.01.2020 15:28 |  
    4 1

    No, žena sleduje tyhle věci z bulvárního holčičího pohledu na Instagramu a tak a říkala mi, že slečna Kristelová:
    "I SVOBODA SLOVA MA SVE HRANICE. PROTO SPOLU (s řepou) SE ŠPIČKOVÝMI ADVOKÁTY ZALUJEME MEDIALNI DOMY, JEDNOTLIVCE A PRAVDĚPODOBNĚ JAKO PRVNÍ V REPUBLICE ZALUJEME I FACEBOOK"
    To bude jízda

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 15:36 |  
     1 6

     Tak to musej vysoudit miliony. To přece není možný, jak ty média dostaly nevinnýho do vězení :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     wimpy     před 5 měsíci 10.01.2020 15:41 |  
     5 0

     Já nevím, k čemu je to Řepkovi, ale Kristelová samozřejmě potřebuje být na prvních stránkách bulvárů, ať už s jakýmkoli nesmyslem. Rozhodně na tom neprodělá.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 15:44 |  
      1 6

      jsou to partneři - tak k tomu je to i Řepkovi. Musí chudák z něčeho žít a z práce to rozhodně nebude.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       wimpy     před 5 měsíci 10.01.2020 15:46 |  
       2 2

       Já už bych se jím tak nezabejval. Fakt je, že fotbalista to byl parádní, v hlavě měl cvrčka, ale že to dotáhne až do kriminálu mě celkem překvapilo. Už bych mu snad i přál, abychom se s jeho jménem setkávali jen při fotbálcích starých gard.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Dr. Fe1     před 5 měsíci 10.01.2020 19:55 |  
        2 7

        jako fotbalista byl krajně nesympatickej a že je to dutohlav s aspirací na kriminál mě niják nepřekvapuje. I když rychlost s jakou promrhal peníze je i na takovýho pitomce neuvěřitelná. Aneb jak se stát ze zbohatlíka sockou během chvíle.

 43. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  pipe1980     před 5 měsíci 10.01.2020 22:00 |  
  10 0

  Četli jste rozhovor s Béřou na oficiálkách? Mě tam pomalu z každý jeho odpovědi vychází, že je mu ve Slavii tak dobře že tady ne klidně, ale vyloženě rád zůstane natrvalo. Jako NATRVALO.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 11.01.2020 00:27 |  
   1 8

   Nečetl jsem, ale souhlasím. Je to nejen vynikající hráč, ale i jeden z hlavních tahounů týmu po psychické stránce. Sám jde příkladem v enormním nasazení a v kabině je samá sranda. Ideální typ na podporu týmu i až nebude aktivně hrát, ale bude tam v jiné roli.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Harvey     před 5 měsíci 11.01.2020 00:39 |  
   2 3

   To mě nepřekvapuje. V jednom rozhovoru vzpomíná na časy, když mu v Žižkově nechodily peníze a jak ho musela podporovat přítelkyně (dnes manželka). Že i do Slavie se mu z Boleslavi nechtělo, protože tu situace nebyla v tu dobu dlouho stabilní. Takže si váží jistoty jakou má nyní ve Slavii.
   Mluví tam i o tom, že zájem o něj už ze zahraničí byl. A také zmiňuje jak je důležité je pro něj hlavně hrát.
   ...
   Jen nesouhlasím s tím, že by po Milanovi a Sukovi měl převzít kapitánskou pásku. Možná bude realizační tým respektovat, že je kariérně nejstarší a loajální klubu, ale na mě Béřa působí povahou spíš jako takovej třídní šašek co nikdy nezavře pusu. A touhle vlastností dělá pohodu a srandu v kabině, ale kapitána v něm prostě nevidím. Ale třeba mu křivdím :)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 11.01.2020 01:06 |  
    2 6

    nekřivdíš, vidím ho stejně, může bejt skvělej zastupce kaptána, ale on není vůdce

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 11.01.2020 05:01 |  
    0 8

    Vždyť tady o kapitánské pásce nikdo nic nepíše.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Taky     před 5 měsíci 11.01.2020 23:10 |  
   4 0

   No jistě, good lák !

 44. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 11.01.2020 14:29 |  
  12 0

  Dnešní příprava: Č.Budějovice – Viktoria Žižkov 1-7 (0-2) Branky: 74. Táborský (pen.) – 53., 61. a 77. Nabiyev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš.
  Farid Nabiyev nastoupil až v druhé půlce zápasu a za půlhodinku vstřelil hattrick.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Fačín     před 5 měsíci 14.01.2020 15:46 |  
   0 6

   A naše vedení ho vytrvale ignoruje. Nejspíš proto, že si ho nevybral sám Velký Trpiš. Ostatně ten se zbavuje všech hráčů, které si nepřivedl sám. Stoch, Deli, Ngadeu, Zmrhal, Škoda, Hušbauer, Van Buren,... Nejspíš i proto nechce Musu nebo Sýkoru.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Edenjejenjeden     před 5 měsíci 14.01.2020 17:30 |  
    2 0

    Trpišovský se zbavil Deliho a Ngadeua ? Na to si zase přišel jak, Velký Fačíne ?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Ladislav (přítel SN)     před 5 měsíci 14.01.2020 19:31 |  
    2 0

    Neblázni, tohle je jen příprava a jinak hrál Nabiyev zatím jen za juniorku a III.ligu za naše Béčko a pokud by se chytl na Žižkově, což vůbec není jisté, tak by udělal další krok nahoru, všechno má svůj čas. Jinak, každý trenér má právo vybrat si hráče, které chce.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    jufoun (přítel SN)     před 4 měsíci 17.01.2020 07:17 |  
    0 0

    Je to marný, marný..
    Zbavuje, ignoruje, sám velký, se divím, že vedeme ligu, nechceš to přebrat místo něj?

  • Re: Zlatan je ze zlata!

   Fabio     před 5 měsíci 11.01.2020 22:09 |  
   0 0

   si zruinoval fortunu...co by z takovy vklad dal futral

   • Re: Zlatan je ze zlata!

    wimpy     před 5 měsíci 12.01.2020 00:36 |  
    0 0

    Náhodou mu asi přidali, dřív sázel pětku.

 45. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Mimoň     před 5 měsíci 11.01.2020 21:23 |  
  12 1

  na Isportu titulek: Tohle se fakt nepovedlo. 4 posily, které přivedl do Edenu Trpišovský...
  chlapci asi neví, že tohle k fotbalu patří. Navíc mezi nimi je Jusuf nebo Baluta, kteří ještě nemuseli říct poslední slovo. Takový Jusuf je tu jen půlrok. Ti jsou na nás jak psi. Takže vážený Isport-e Já budu zase pozorně pozorovat rosického práci na jaře. Kolem něj jste zatím předvedli plno slibů, keců a dalšího balastu, ale konkrétní výsledky nejdou moc vidět, takže pozor!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   rak (přítel SN)     před 5 měsíci 11.01.2020 22:08 |  
   8 0

   Já bych Isport tak neshazoval. Je to náš zdaleka nejlepší humoristický server potažmo periodikum.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Merlinus (přítel SN)     před 5 měsíci 12.01.2020 10:48 |  
   7 0

   Slovy klasika: "Jen ať si pindají, na to my jsme zvyklí"...

 46. Pozor

  rak (přítel SN)     před 5 měsíci 11.01.2020 22:00 |  
  5 0

  Právě nás dohnal Liverpool. Už má také 16 bodů náskok.

  • Re: Pozor

   Fabio     před 5 měsíci 11.01.2020 22:10 |  
   1 0

   ...a zapas k dobru ;-)

 47. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Harvey     před 5 měsíci 11.01.2020 23:36 |  
  5 0

  Podle záběrů z intervalových her mají Masíčko a Nico střeleckou formičku!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   o5aradecek     před 5 měsíci 11.01.2020 23:41 |  
   13 0

   Je to tak, lahůdkové góly. A hlavně Nico vypadá na fotkách uvolněně a často se usmívá, určitě mu návrat mezi kluky psychicky pomohl a oni mu pomůžou překonat to těžké životní období.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Taky     před 5 měsíci 12.01.2020 06:30 |  
    0 0

    Nico je naštěstí v pohodě, měl jsem obavu, jestli se nevrátí zádumčivej, nebo že se nevrátí včas.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Taky     před 5 měsíci 12.01.2020 06:25 |  
   1 0

   No, tak honem té střelecké formičky využít i v lize, dřív než bude masopúst, nebo nico podobného... :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 11:42 |  
   5 0

   Co jsem měl možnost zatím vidět, tak to "Sykyho oblečení" vypadá fakt dobře. Je to vkusný, sportovní. Ne, jako Vácha, kterej vypadá, že si vzal na sebe pytel od brambor... :-)

 48. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  kondorr     před 5 měsíci 12.01.2020 09:53 |  
  0 1

  Tohle je neskutečně nudná okurkovka vůbec nic se neděje ani Vacek nemá žádnej pořádnej článek.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 10:48 |  
   1 6

   taky mě "svrbjejí" hlasivky :-D.....každopádně bych tu sezonu nastavil jako v německu, tedy zimní pauza na 3 týdny a cca v půce ledna jdeme na to. Nemusí se pak vymýšlet blbnosti jako vložená kola.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Wulfstan (přítel SN)     před 5 měsíci 12.01.2020 12:32 |  
   7 1

   No jo, Ruik, to je hrozná sračka. Ale mohli bychom Boleslavi nabídnout Micka. Myslím, že u nás už mu moc pšenka nepokvete a tam by mohl být hvězda.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    pipe1980     před 5 měsíci 12.01.2020 16:53 |  
    2 3

    Ale kulový, Nick u nás bude do jednatřiceti, pak ho pustíme do West HAMU. A Husbauer tady dokončí kariéru. Poslední rok už nebude moc hrát a bude hodně nespokojenej, ale nikdy neodejde.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     necich     před 5 měsíci 12.01.2020 17:05 |  
     4 1

     Myslíš Nicka Cartera?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      ColinSKS     před 5 měsíci 13.01.2020 06:41 |  
      2 3

      ne, myslí jeho přítele, Messera

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   kjandourek (admin)     před 5 měsíci 12.01.2020 12:35 |  
   5 0

   To už bylo dokonce i ve sportu... po posledním kole všichni redaktoři volili: nejlepší hráč, nejlepší trenér, největší zklamání, nejlepší posila, nejlepší sestava podzimu.... a na konec sloupku tipy: kdo sestoupí... a kdo skončí druhej :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   ColinSKS     před 5 měsíci 13.01.2020 06:40 |  
   1 3

   takže komličenko zústává tam kde je

 49. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  sicilianbrno     před 5 měsíci 12.01.2020 13:14 |  
  4 0

  Nevim, jestli to sem uz nekdo daval, ale Trpišak pronikl uz i do lednovyho casopisu Forbes :-) holt slavia tahne všude

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   wimpy     před 5 měsíci 12.01.2020 13:38 |  
   1 0

   Už o svátcích sem někdo dával, že to bude. Holt fenomén. :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 12.01.2020 13:45 |  
    0 0

    Už tady bylo i nascanovaných osm stránek toho rozhovoru - stáhl jsme si to, vytiskl a přečetl... krásný rozhovor :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     sicilianbrno     před 5 měsíci 12.01.2020 15:44 |  
     4 0

     Ja kupuju forbes uz 5let tak me potesilo, ze tam nacpou i slavii v jine souvislosti nez s Tvrdikem...

 50. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Edenjejenjeden     před 5 měsíci 12.01.2020 18:22 |  
  11 0

  Jágr řádí na Spartě ! Můžem si o něm myslet co chceme,ale to jakým způsobem se i ve svém věku dovede prosadit proti o generaci mladším hráčům ,to teda klobouk dolů

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Qope     před 5 měsíci 12.01.2020 18:44 |  
   2 4

   Souhlasím. Ale má to i druhou stranu mince. Tím, že to táhne on a ne ta mladší generace je docela smutné. A i vlastně ukázka toho, jak na tom kladenský hokej je ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    Edenjejenjeden     před 5 měsíci 12.01.2020 18:55 |  
    3 0

    Tak je jasný,že až se v play -off přepne na jinej rychlostní stupen,bude to o něčem jiném.Ale to jak pokořil Spartu ,to potěší vždy. A sleduješ i pardubickej hokej? Tam to letos na play-off nevypadá ....

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 12.01.2020 19:02 |  
     2 0

     Bydlím nedaleko arény :-) a upřímně letos to nejen nevypadá na play-off, letos to nevypadá ani na to, že za rok bude liga :-D

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 20:11 |  
      1 1

      proto tak bojuje za uzavření...kecy o stabilitě a sponzorech jsou jen komedie.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       necich     před 5 měsíci 13.01.2020 10:18 |  
       0 2

       Z pozice majitele jednoho ze slabších mužstev ho docela chápu. Těžko se nejspíše shánějí sponzoři, když nemají jakous takous jistotu, že budou hrát ligu. Jinak pokud jde o náš hokej tak je mi to tak nějak ganz egal.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 14.01.2020 14:15 |  
        0 0

        Slabších mužstev.. Mezi namočenými jsou vedle Kladna taky Vítkovice, Pardubice a Litvínov co se tak nějak vždycky považovaly za tradiční bašty čs. hokeje. Když se po odpadnutí sponzora koupala Slavia, bylo jim to ukradený. A stejně tak jim je ukradený, jak budou shánět sponzory ty kluby v Chance lize co nejsou farmy nebo tak něco. Vsetín, Třebíč, Přerov a taky Slavia. A jestli na to bude někdo chodit.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 23:04 |  
      2 0

      Příští sezónu bude možná v 1. lize obnovena rivalita HC Slavia - HC Pardubice :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    slavanda     před 5 měsíci 12.01.2020 20:27 |  
    6 0

    Co kladenský, český....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 20:36 |  
   2 11

   jinak popravdě, po posledních týdnech u mě Jágr klesl na dno a zrovna dneska musím zatleskat fans sparty za to choreo.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 21:29 |  
    5 0

    Co provedl Jágr v posledních týdnech, že u tebe klesl na dno?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 21:32 |  
     2 3

     jeho touha uzavřit ELH v rozehrané soutěži, když kladno postoupilo a je dost možný, že bude hrát baráž.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 21:36 |  
      4 0

      Před pár dny bylo hlasování extraligových klubů, kvůli zmiňovanému uzavření ELH. Jediným klubem, který hlasoval pro bylo Dynamo Pardubice.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Tučňák     před 5 měsíci 12.01.2020 21:42 |  
       0 0

       Tak oni Pardubice pokud se neuzavře extraliga dost reálně sestoupí.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 21:46 |  
        0 0

        Pardubice mají kliku, že Litvínov a Vítkovice zatím hrají podobnou bídu, takže šanci ještě mají. Ale jeden z těchto tří to odnese, jsou viditelně nejslabší. Ale jde o to, že Kladno (Jágr) hlasovalo proti uzavření, o tom byla debata. :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 21:54 |  
       0 2

       to ale nebylo žádné ofiko hlasování pod APKLH, ale defacto "novinářská anketa" a reakce Jágra na hráče co uzavření kritizují jasně ukazuje, že ty myšlenky má.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        Altona     před 5 měsíci 14.01.2020 14:24 |  
        1 0

        Máte naprostou pravdu. Ve Sportu co byla ta hráčská anketa byl s Jágrem na stránku rozhovor. Jde mu o obecní prachy na opravu jejich stadionu a o prachy od státu kterejch taky bude víc, když bude EL daná.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Ondráš     před 5 měsíci 13.01.2020 08:50 |  
   7 0

   To, že si "padesátiletej" dědek v poklidným tempu povodí o dekádu mladší Rumuny, jenom ukazuje na tragickou úroveň našeho současného hokeje.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    kjandourek (admin)     před 5 měsíci 13.01.2020 09:07 |  
    0 0

    S tím dědkem opatrně, je to můj ročník ;-)

    Každopádně bych ještě přidal, že nastoupil po šest týdnů trvajícím zranění... vlastně to šel jenom tak zkusit, jestli to náhodou už nepůjde, protože měli hodně absencí :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     Qope     před 5 měsíci 13.01.2020 09:56 |  
     1 1

     Koukal jsem na jeho statistiky a on má skoro bod na zápas. 22 zápasů, 10 golů, 9 asistencí. Na jeho věk velice, velice slusný čísla. Na druhou stranu se taky ztotožnuju s tím, co píše Ondráš nebo slavanda. Pak to nema jít s naším hokejem tak z kopce, když si udělá hráč, kterýmu je 47 let proti jednomu z nejlepších aktuálních týmů 4 body v zápase (po návratu ze zranění, a ani nechtěl hrát, kdyby nebyli zranění hráči) ... Pro doplnění uvedu, že v kladenském bodování je druhý o 6 bodů ale odehrál o 14 zápasů mín ... z čistě hokejového hlediska neskutečný frajer ... ostatní věci psat radeji nebudu, je pondelí, nač se hádat ... :-D

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

      kjandourek (admin)     před 5 měsíci 13.01.2020 10:05 |  
      4 0

      47 let a 11 měsíců :-)

      Ten ročník 1972 byl prostě výjimečný... to máme Jarda Jágr, Pavel Nedvěd.... a .... promiňte, ještě jsem se Vám nepředstavil... ;-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Qope     před 5 měsíci 13.01.2020 10:07 |  
       1 0

       :-D :-D ... tak ty seš Radek Bejbl !!!!

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

        kjandourek (admin)     před 5 měsíci 13.01.2020 10:13 |  
        0 1

        Jasně .... a taky Karel Poborský, Luis Figo, Zinédine Zidane... a Josef Němec :-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         Qope     před 5 měsíci 13.01.2020 10:17 |  
         1 0

         jsem ti vybral alespon sympaťáka, taky jsem te mohl tipovat na Okamůru, Radima Jančuru a nebo Sabinu Laurinovou :-D ...

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           Qope     před 5 měsíci 13.01.2020 10:28 |  
           0 1

           mrknul jsem na svuj ročník a nic proti tvým osobnostem, ale já tam mám krále - Messiho :-D ... a taky tam je Ben Cristovao no :-( :-D ...

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

            kjandourek (admin)     před 5 měsíci 13.01.2020 10:40 |  
            0 1

            A to je taky hezkej úlovek :-)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

         wymaz     před 5 měsíci 13.01.2020 15:43 |  
         1 0

         pardon a co já .-)

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

          kjandourek (admin)     před 5 měsíci 13.01.2020 15:49 |  
          1 0

          No nemůžu na jeden koment zahrnout úplně fšecky :-)

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

           slavanda     před 5 měsíci 14.01.2020 09:03 |  
           1 0

           Tak si mne taky napiš. Ročník jsme tedy dobrej, ale už dlouho :D

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       carevitchando     před 5 měsíci 13.01.2020 17:07 |  
       1 0

       :-))) pobavilo, jinak i já jsem klasická 72!

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

       Joe-L     před 5 měsíci 13.01.2020 22:55 |  
       1 0

       Tak jsem ten tvůj věk tipla dobře. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 20:19 |  
   22 0

   tohle jsem nikdy nepochopil a asi nepochopím....koukat, jak 2 týpci hrajou FIFU na PS4. Sám mám PS4 a FIFU hraju často, ale abych se chodil dívat na někoho, stejně jako na stadion? To už pro mě na diagnózu.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    sTizz (přítel SN)     před 5 měsíci 12.01.2020 20:27 |  
    1 5

    Jsem na to narazil nahodou na twitteru,docela zajimavy:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    o5aradecek     před 5 měsíci 12.01.2020 21:50 |  
    4 0

    Tohle mi taky přijde divný. A někteří i dávají na TW průběžné výsledky těch zápasů, to už je fakt trošku úlet. Už by měla začít liga jinak lidem hrábne! :-))

 51. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 20:06 |  
  5 4

  trochu mimo slavii, ale taliáni a španělé jsou fakt ubožáci.....ty jejich finále superpoháru u arabáčů jsou absolutně bez atmosféry, náboje.....divím se, že tam fandové udělali bordel. Jen se bojím, že za chvilku tam bude i finále LM.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 12.01.2020 20:27 |  
   0 0

   padon mělo být "neudělali"

 52. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  ColinSKS     před 5 měsíci 13.01.2020 06:44 |  
  0 7

  ze španělska taky žádný zprávy, kromě dne 3, o pepínovi taky ne, o přestupech taky. podivné ticho

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Max1     před 5 měsíci 13.01.2020 07:07 |  
   9 3

   By mě jenom zajímalo jaký matroš bere, protože to budou slušný houbičky :D. Nicméně Číňan nezruší miliardový business na základě pochybnýho článku od blázna co je zvolenej jen na 4 roky a kdy má pražská koalice na kahánku.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   Dr. Fe1     před 5 měsíci 13.01.2020 11:31 |  
   14 14

   Chlapec se minul povoláním. Zjevně se domnívá, že primátor Prahy je něco jako ministr zahraničí, ale to se mýlí. Naopak nějáké pražské dopravní stavby a podobně, to ho pramálo zajímá, jakoby s tím neměl nic společného.
   Navíc takhle destruktivní ministr zahraničí by zanedlouho rozjebal veškeré zahraniční vztahy.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    futral     před 5 měsíci 13.01.2020 20:06 |  
    8 5

    Presne jak rikate. A i přesto, ze snad nemuze byt pochyb o tom, ze toto jakozto primator Prahy vubec nema resit, se najde par koumaku, kteří vam nasazi minusy.. Asi jsou názoru, ze primator rovna se president, nebo snad dokonce ministr, jak jste spravne podotkl, zahranici.

 53. Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

  ColinSKS     před 5 měsíci 13.01.2020 10:13 |  
  3 13

  okurková sezona. takže vážení přátelé, po delší době Vám řeknu, že dnes, 13. ledna 2020 má svátek Edita, což je kousek od Edith Piaf ale současně moje nejoblíbenější babystitter. Cheers!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

   pipe1980     před 5 měsíci 13.01.2020 15:03 |  
   1 1

   vůbec ti nerozumím, ale čtu tam Edith Piaf, což je kousek od Salma Hayek. SKOL!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

    JS (přítel SN)     před 5 měsíci 13.01.2020 15:13 |  
    2 5

    Salma Hayek hodně dobrý, a to už je jen kousek od Alizée.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     pipe1980     před 5 měsíci 13.01.2020 15:21 |  
     0 1

     neznám, musím vygůglit

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic leden 2020

     pipe1980     před 5 měsíci 13.01.2020 15:23 |