Aktuality z médií

Komentáře (3)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Majitel

  Cross     před měsícem 28.05.2020 14:48 |  
  6 3

  K tomu rozpočtu: Měli bychom dokázat ročně vydělat tolik, co Salzburg, Olympiakos, Benfica, Porto, Anderlecht, Celtic. A to je tedy ve všech zmíněných případech vic, nez 1,5 miliardy. Kdo si dává malé cíle, zpravidla také málo dosáhne. A druhá věc: víc bych se postavil za našeho majitele. Pro mě je to majitel skvělý, protože o klub se poctivě stará, má vizi, a opravdový zájem uspět. To v minulosti nebylo. Buď snaha vytriskat z klubu rychlé peníze (PPF), nebo nezájem (Enic), nebo snaha klub po prodejích hráčů rovnou vykrást (po roce 2008).
  Všechny pripadne námitky vůči Číňanům jsou kecy, které si v Chelsea, Interu, ManCity, v PSG a v hromadě dalších západních klubů vůbec nepřipouštějí. Všechno funguje jako na drátkách, je u nás pořádek, a místo hloupých gest bychom si měli gratulovat od rána do večera.

  • Re: Majitel

   Ragnarok     před měsícem 29.05.2020 11:32 |  
   3 4

   To je u všch zmíněných klubů nesmysl. Salzburg je v tomto absolutně atypický a již tam je zainvestováno do takové akademie, která bude klub krmit talenty, které budou generovat peníze.
   U těch ostatních máme vesměs menší stadion, daleko hůře dělaný merchandising, v zásadě horší, než kdejaký youtuber, máme komerčně méně úspěšnou ligu, která zajímá daleko menší počet lidí po světě, s výjimkou OP máme nevýhodu v kulturním prostředí a jazyku.
   1,5 miliardy korun český klub komerčně nikdy nevyprodukuje (v současných penězích), pouze s dodáním příjmů z přestupů a to nelze brát jako něco, s čím se dá počítat. Český klub dokonce nikdy nevygeneruje ani miliardu ne běžné tržní bázi, pouze pokud by zde měla Sparta, Slavia nebo Baník se Stadionem nad 35 000 diváků a pravidelnými úspěchy v Evropě.
   Pokud má Slavia rozpočet 1,5 miliardy, tak je až nepochopitelné, kam ty peníze jdou. Platí-li pravidlo jako u velkých klubů, že cca. 70% jde na áčko, tak odměny aáčku a realizačnímu týmu jsou takové, že by si chlapci pohoršili i v bundeslize. A to se dřív od nás chodilo do Rakouska, do Řecka, do Belgie... A bylo to pozitivní pro nastavení hráčů.

   • Re: Majitel

    Cross     před měsícem 29.05.2020 13:15 |  
    4 1

    Hezky jsi vyjmenoval pár domácích úkolů, které máme. Akademie, merchandising, větší stadion. Krom toho se ukazuje, ze v Praze je v tomto kontextu místo jen pro jeden velkoklub...
    A jsou i další úkoly: Kromě majitele ještě jeden silný sponzor na dresu, nová smlouva s televizí, získání zásadního vlivu na řízení českého fotbalu...vsechno práce na 7-10 let...

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen