Názory

Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

Na této stránce můžete vesele diskutovat o všem, co nesouvisí se Slavií anebo fotbalem.

Komentáře (945)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  kostelnivlajka     před 5 měsíci 18.07.2020 17:13 |  
  0 0

  Nemá někdo odkaz na suka, na jeho akce a a goal..goaly? dík

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 5 měsíci 19.07.2020 00:09 |  
    0 11

    Mě fascinuje že Sukův spoluhráč Rice má dle transfermarktu cenu 50 mio eur, přitom dal teď teprve první gól v tomhle ročníku .... je to sice DZ jako Suk, ale i tak bych očekával, že když je tak ceněný tak bude produktivnější. Ve srovnání s ním by Tomáš neměl být 15 ale za 150 mio :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     wimpy     před 5 měsíci 19.07.2020 00:30 |  
     6 0

     Věk a repre.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Mrakomor     před 4 měsíci 19.07.2020 17:07 |  
      0 0

      Plus první dotek, kontrola míče, rychlost, driblink. Rice je výbornej.

 2. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 19.07.2020 02:33 |  
  13 8

  Docela zajímavý rozhovor, kde se dá dozvědět něco málo i o povahách a chování některých hráčů a trenérů, včetně hráčů a trenéra Slávie ...

  Jindra je bourák. Proč Hoftychovi nevadí, že mu Trpišovský vykupuje kádr

  Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/pavel-hoftych-liberec-trener-rozhovor.A200717_202651_fotbal_ten

  Jen co se fotbalová liga rozehrála, byl zralý na padáka. Čtyři porážky v řadě, patnácté místo. Když liga skončila, cítil se liberecký trenér Pavel Hoftych jako vítěz. Vyhrál poslední zápas, ten nejdůležitější, o předkolo Evropské ligy.
  „Steve Jobs, zakladatel firmy Apple, říkal, že není dobré, když úspěch spadne do klína hned. Člověk by si měl projít těžkými časy,“ vypráví sympaťák, expert, křikloun a citlivka v jedné osobě.

  Je polovina srpna 2019. Jedete přes celou republiku do Karviné a nesmíte prohrát, abyste nespadli na poslední místo. Přišel byste o flek.
  Ano, byla by to nepříjemnost, ale vyhazovy k životu patří. Já se nebál o sebe, daleko víc mi vadila představa, že opouštím Liberec v problémech. Připomínalo mi to Trnavu z května 2013.

  To jste byl sportovním manažerem, viďte?
  Kdybychom nevyhráli poslední zápas, legendární Spartak by spadl. Prešovu doma stačila k záchraně remíza. Klepal jsem se na lavičce jako ratlík. Nemusel jsem tam jako manažer chodit, ale zodpovědnost mi velela, abych byl s týmem. Bohém Jano Vlasko se panenkovsky trefil z penalty a my to se štěstím ustáli. Ten zápas jsem si před Karvinou pouštěl.

  Jako motivaci?
  Abych si potvrdil, že to společnými silami můžeme zvládnout. Ale bylo to taky o infarkt. Dva vyloučení, desetiminutové nastavení se protáhlo na dvanáct. Naštěstí nám Peškův gól stačil na výhru a sezona se začala lámat.

  K Liberci se vrátíme, ale zajímá mě Trnava. Jako trenér jste tam uhrál v roce 2012 druhé místo.
  Hráli jsme takový bohemácký fotbal. Vepředu vysoký hrot, válčilo se, byla to jízda. Jenže v letní pauze jsem podcenil situaci a nechal kádr třicátníků být. Kluci si najednou mysleli, že jsou velcí hráči, ujelo nám pár zápasů a už se to s námi vezlo. Měli jsme do toho hrábnout.

  V listopadu jste rezignoval.
  Chtěli mě do Mladé Boleslavi, ale trnavský majitel Vladimír Poór mi nabídl členství v představenstvu, takže mě vlastně povýšil. Jsem mu vděčný za tu šanci.

  Nicméně Trnava musela na vysněný titul čekat ještě pět let.
  Motali jsme se ve slepé uličce, přitom majitel nechal postavit nádherný stadion a hráči měli výborné podmínky. V Trnavě fotbalu každý rozumí, každý má názor, netrpělivost byla cítit na každém kroku. Co teď? Napadlo mě: přivedeme cizince, který prostředí nerozumí.

  A přišel Nestor El Maestro.
  Už ve třiadvaceti dělal asistenta Mirko Slomkovi v Schalke, tři roky pracoval v Hannoveru, pak v Austrii Vídeň pro Thorstena Finka. Ptal jsem stopera Stronatiho, který v Austrii kopal: Co myslíš? Jaký je? Jaké má tréninky? Patrizio jen kývl: Umí a u hráčů má velký respekt. Jenže pak jsem se zeptal sám sebe: A proč by vlastně měl přijít do Trnavy?

  No vidíte, domluvili jste se.
  Chtěl být hlavním trenérem, ale klub z ošklivého stadionu by odmítl. Chtěl svou práci prodat v krásném obalu, což mu Spartak umožnil. Ale čočku jsme od fanoušků dostávali na začátku šílenou.

  Divíte se?
  Vlastně ne. Však jsem Vladovi (Poórovi) řekl: Pokud se to nepovede, dávám hlavu na špalek a v prosinci balím. Už to divné jméno: El Maestro. Srb s britským občanstvím a bytem ve Vídni. K tomu si bral mladičkého bráchu Nikona jako asistenta.

  No právě. Vy jste obavy neměl?
  Přesvědčil mě při mnoha a mnoha schůzkách. Oni jsou s bráchou fotbaloví fanatici. I proto se v pubertě nechali přejmenovat z Jevtiče na El Maestra. Hned poznal, že nebudeme hrát dominantní fotbal, ale můžeme být úspěšní. Jakou budeme mít filozofii? ptám se ho. Nestor pustil video se sestřihem Atlétika Madrid: Takovou! Precizní defenziva, rychlé kontry, pořád s břitvou mezi zuby. Byl to majstrštyk, Spartak slavil titul po 45 letech.

  Co vy vlastně jste? Trenér, nebo manažer?
  Po patnácti letech, kdy jsem trénoval téměř bez jediného volného dne, jsem zjistil, že musím přehodit výhybku, abych nevyhořel. Strašně mi pomohlo, že jsem mohl trénovat juniorské nároďáky, poznal jsem jinou dimenzi fotbalu, přiučil se od trenérských borců Vrby, Fitzela, Malury nebo Dovalila. A tam jsem pochopil, že moje místo leží mezi trenérem a manažerem.

  To znamená?
  Vytvořit si trenérský tým, vést ho, ale zároveň mu nechat volné ruce. V Liberci to vyšlo dokonale. Pavel Medynský, na kterého je absolutní spolehnutí, skončil u ženských ve Slavii a byl volný. S Mírou Holeňákem jsem ještě kopal ve Zlíně, zlatý kluk. Marka Čecha jsem jako trenéra gólmanů chtěl už do Trnavy. I když úkoly rozděluju já jako šéf, strategii nastavujeme společně.

  Trénujete ještě?
  Tréninky nevynechávám nikdy, ale spíš umravňuju, hecuju, povzbuzuju. Gros tréninku a provedení cvičení mají na starosti kolegové. Tohle je role, která mi sedí. Vidím víc a z nadhledu.

  To jste někde odkoukal?
  To přišlo věkem, ale byl jsem třeba před lety na stáži v Juventusu, což mi domluvil Pavel Nedvěd. Trenér Conte vedl jen předzápasový trénink, zbytek měli na starosti asistenti. Neříkám, že kopíruju, jen mi ten model přišel ideální. Legendární Václav Ježek to kdysi zavedl ve Spartě. Při trénincích sedával na tribuně, aby sledoval chování hráčů. Úplně ho chápu, protože viděl všechno a zároveň šetřil energii.

  Vy jste před dvaceti lety začínal ve Zlíně. Vzpomínáte?
  Přesvědčil mě Vlasta Mareček, můj velký kamarád. Kopal jsem nižší soutěž v Rakousku za slušnou porci šilinků a klidně bych pokračoval. U toho bych dělal obchodního zástupce nebo finančního poradce... Vlasta mi nabídl Zlín, práci sekretáře spojenou s trénováním sedmnáctky, takže fotbal úplně od píky.

  Váhal jste?
  Byl jsem fanatik. Nebylo hřiště, tak jsme trénovali na svahu pod lesem. Zpocené dresy jsem po zápasech vozil na praní. Mareček mě inspiroval. Jeho přístup byl nakažlivý. Žil jen pro fotbal. Kdyby mu hráč, kterého vedl naposledy před pěti lety, zavolal z Břeclavi, že po půlnoci marně čeká na spoj do Hradiště, hned by sedal do auta. Někdy dokázal být nepříčetný, ale zároveň se krásně smál a byl posedlý fotbalem.

  A když v září 2007 zemřel na rakovinu? Bylo mu 41.
  Tehdy na jaře jsme se potkali v Hradišti, u dědy na salaši měl ustájené koně. Dlouho se zadíval před sebe a povídá: Proč já pitomec jsem se radši nevěnoval koním, měl bych krásný život. Už věděl, co se stane. Fotbalový stres ho požral.

  Vy nemáte trable? Srdce v pořádku?
  Když jsem ve stresu končil v Trnavě, doktorka mě nechtěla pustit z ordinace, protože mi natočila tlak 180 na 120. Od té doby beru prášky na tlak, ale uklidnil jsem se, už nešílím. I když občas chytnu šponu.

  Možná kdybyste tolik nebojoval za druhé...
  To je těžké. Neudělám přece z chybujících hráčů voly, když můžu být na vině já. Řekl jsem jim pokyny srozumitelně? Udělal jsem všechno správně? Nejdřív si musím odpovědět na tyhle otázky. I to mě naučil Vlasta Mareček: Vnímej! Poslouchej! Mluv! Je jedno, jestli potkám prezidenta klubu, nebo u nás na Karláku popeláře, zajímá mě, jak se mají.

  Své kamarády, které máte v nebi, prosíte o pomoc, když vám záleží na výsledku.
  Já s nimi nemluvím, rovnou jim posílám zadání: Pánové, musíte helfnout, zařiďte to! Samozřejmě přeháním, nejsem mysteriózní šaman, ale myslím na ně. Třeba na Lukáše Přibyla, který mi šéfoval v Bohemce. Umřel ve třiatřiceti.

  Pomáhá vám z nebe?
  Na beton. On a Vlasta (Mareček) byli moji nejbližší fotbaloví spojenci. Povahově každý jiný, přitom úplně stejní. Rozdali by se pro ostatní.

  Vy taky. Kromě jiného jste vymyslel, že si herec Ivan Trojan zakope mistrák za Bohemians.
  V jiném klubu by to sotva šlo. Bohemka má unikátní charizma, tak jsme to zkusili. V lednu 2009, kdy jsme měli slušně našlápnuto k návratu do první ligy, mě napadlo, že Ivanovi, který s námi pro zlepšení nálady občas trénoval, vyřídíme přestup ze Strašnic. Příba, náš ředitel, to vzal nadšeně: Skvělý příběh!

  To tedy byl.
  Jakmile jsme měli jistotu, že postupujeme, přišla Ivanova chvíle. Ale radši jsem zavolal Sváťovi Habancovi, jenž trénoval Ústí, aby to nebrali jako výsměch nebo degradaci. Prý v pohodě. Jenže do toho telefon od Ivana: Spěchám z Brna, z natáčení, asi nestihnu začátek. Stihl a šel rovnou na masáž. Bizarní. Zatímco kluci se rozcvičovali, Ivan ležel na stole. Ani zápas nám nevyšel.

  Přesto jste 45letého Trojana poslal do hry.
  Seděl vedle střídačky a na noze měl velkou černou ortézu pro důchodce. Do toho lilo a nad Ivanem držela deštník naše fyzioterapeutka Alice Hamáčková, takže to mělo atmosféru jak z filmů pro pamětníky. Otočím se na Příbu: Ty blázne, Ivana tam dát nemůžeme. A Lukáš se jen usmál: Nebudeme ten příběh kazit. Půl hodiny před koncem se šel Ivan rozhýbat a těch sedm tisíc lehce rozmrzelých fanoušků spustilo: Trojan gól! Trojan gól! Nakonec tomu příběhu chyběl jen ten gól.

  Liberecký příběh jste taky rozehrál výborně, ale co bude dál? Klubový majitel Karl vám prodá snad všechny klíčové hráče.
  To je filozofie Liberce. Pan Karl mi při vstupních pohovorech na rovinu řekl, co mám čekat: Pět hotových hráčů vám nekoupím, naopak chci rozvíjet naše hráče, aby klubu přinášeli budoucnost, dobré umístění a finance. Tušil jsem, co řekne.

  Nenapadlo vás vycouvat?
  Vůbec. Pan Karl nijak nekličkoval a ani během sezony neměnil názory podle nálady. Nejdřív prodal Potočného, Musu a Oscara, teď odejdou další důležití kluci.

  Kuchta, Hybš, Malinský, stoper Karafiát, možná mladý Beran nebo rychlík Pešek.
  To je realita, budeme hrát Evropu a bojujeme dál. Se stejnou vervou a zanícením.

  Nejste naštvaný na slávistického kolegu Trpišovského, že zrovna u vás nakupuje ve velkém?
  Vůbec ne, v jeho případě bych se přece choval stejně. Jindra je bourák a má můj respekt. Studovali jsme spolu trenérskou licenci. V tomhle případě má prostě větší možnosti, tak je využívá. A já jsem rád za celý realizační tým Slovanu, že naše hráče posíláme na ještě vyšší úroveň. Budou hrát větší zápasy, víc si vydělají. To je přece super!

  Jak se to vezme. Klub sice vydělá, ale vy musíte hledat nové tahouny. Zase to budou grázlíci typu Malinského nebo Kuchty?
  Záleží, jak vnímáte slovo grázlík. Ano, ti dva jsou trochu lumpové, ale ne křiváci, kteří by mě podrazili. Pochopil jsem u juniorských nároďáků, když jsem trochu zpomalil, že jediná dvě měřítka, která napoví o budoucnosti hráče, jsou potenciál a charakter. Třeba Alex Král nepatřil mezi esa, zato byl svědomitý a nejpracovitější ze všech. Stačily dvě sezony v lize a vyletěl do Spartaku Moskva.

  Sám říkáte, že nemáte rád mladé nagelované a pokérované primadony.
  Jezdí vytuněným fárem, kopou ve svítivých kopačkách a od agenta nebo rodičů mají naposlouchané, že to dotáhnou do Barcelony. Zrovna na jaře jsme řešili Milana Králíčka, teď je mu čerstvě devatenáct. Je to fakt talent, ale taky klasický lump, který v dorostu žehral na to, že střílel hromadu gólů.

  To je ten klučina, co v lize skóroval po minutě na hřišti?
  Čapnul jsem ho ještě před tiskovkou a povídám: Když od tebe neuslyším slovo pokora a zapomeneš promluvit o týmu, ráno už pro tebe v procesu není místo. Pořád je s námi na dobré slovo, ale šanci má, pokud půjde správným směrem.

  Pak mě překvapuje, že jste chtěl do týmu rumunského špílmachra Balutu ze Slavie nebo záložníka Zemana. Svérázné povahy.
  Alex Baluta, byť o něm šly všelijaké zkazky, se choval perfektně. A Zemič? Povídám mu na uvítanou: Hele, s tou tvojí růžovou palicí bych tě nevzal. Byla to nadsázka, ale jsem přesvědčený, že ta křiklavá barva vypovídala o stavu, ve kterém se nacházel. Trenéři jsou od toho, aby nezavírali oči, poslouchali a zkusili hráče správně nasměrovat. Já se to naučil od správných lidí.

  Autor: Jan Palička


  Komentář byl uživatelem upraven (19.07.2020 02:51) . Zobrazit původní komentář

 3. doporučuji mrknout na film Andrés Iniesta: The Unexpected Hero

  Lord_Edmund     před 4 měsíci 19.07.2020 08:32 |  
  1 0

  skvělý dokument o skvělém hráči a člověku, který to neměl vždy úplně lehké.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kondorr     před 4 měsíci 19.07.2020 12:35 |  
   0 0

   stačí kouknout kousek nahoru :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Alol34     před 4 měsíci 19.07.2020 12:35 |  
   0 0

   Vždyť to máš o kousek výš ten příspěvek okopírovaný.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 19.07.2020 21:49 |  
   1 7

   jak už ti psali kolegové přede mnou, je to ten rozhovor, který jsem okopíroval o kousek výše.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Konraad     před 4 měsíci 19.07.2020 22:02 |  
    0 0

    Jé, pardon! Já jsem úplně slepej! Díky za nasdílení.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 19.07.2020 22:22 |  
     0 7

     To se stane každýmu. Není zač

 4. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  pipe1980     před 4 měsíci 19.07.2020 15:31 |  
  9 1

  Tak přátelé, kamarádi, sešívky
  Pustil jsem si večer Totální sezonu. Viděl jsem to poprvé od premiery a musím vám říct, že to má pořád úplně stejnou sílu. Když končil první díl postupem přes Zenit ze skupiny, tak jsem byl úplně vyřízenej z toho co jsme dokázali, úplně jsem prožil znova ty pocity z toho zápasu, z toho dne. A říkal jsem si kdybychom thdy tušili co nás čeká, co ten tým dokáže.... Fakt je to neskutečný, doporuručuju všem kdo to jako já viděli jenom jednou, si to pustit znova

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 19.07.2020 16:14 |  
   4 4

   Tak hmatatelná neregulérnost v naší lize pokračuje dál. Nám už to může být jedno, ale Julišovi skončila smlouva o hostování v Olomouci, a tak už proti Karviné nenastoupí. V Olomouci byl jejich nejlepším střelcem. A protože se ani Olomouci už o nic nejedná, nastoupí jen v dovolenkovém modu.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    wimpy     před 4 měsíci 19.07.2020 16:18 |  
    6 2

    Ze skupiny o záchranu se podařilo udělat taškařici neuvěřitelně absurdních rozměrů. No aspoň dostal Svoboda čestnou možnost nepozorovaně pustit nadstavbu do propadliště dějin. Budeme historicky jediní a dvakrát vítězové v nadstavbě.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     pipe1980     před 4 měsíci 19.07.2020 16:29 |  
     2 2

     Já jsem teda hodně zvědavej na sezonu v osmnácti, po který budou tři sestupovat, podle mě to akorát způsobí, že bude velký množství zápasů o ničem. Jako že půlka klubů na tohle nedá dohromady kádr, frajeři budou utahaný, demotivovaný a spousta týmů spoustu zápasů vědomě odflákne. Protože širokej kádr, to se sice snadno řekne, ale musí se to z něčeho zaplatit. A když takový horní dolní, nebo dolní horní (abych nikoho neurazil) rozšířej kádr za levno, tak to podle toho bude vypadat. Jako třeba ne, třeba to bude v pohodě, ale já si myslím že to bude velký špatný.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      wimpy     před 4 měsíci 19.07.2020 16:38 |  
      7 2

      Budou mít méně zápasů, než teď s nadstavbou, i když většinou jen o jeden. Jsem fakt zvědavej, co rozšíření přinese, ale za mě určitě lepší, než jakákoli nadstavba.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       pipe1980     před 4 měsíci 19.07.2020 16:42 |  
       0 1

       Jo, říkám může to bejt nakonec v pohodě, ale tak je to 34 zápasů za sezonu, k tomu si přidej větší pautu v létě na uero, k tomu si přidej skoro žádnou pauzu ted po sezoně, třeba taková olomouc nastoupí do přípravy dřív než dokončí tuhle sezonu. A vem si jak vypadal konec týhle sezony, většina týmů sotva pletla nohama ke konci. A ta příští bude těžší

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Qope     před 4 měsíci 19.07.2020 16:35 |  
     0 3

     Ještě větší komédie by byla, kdyby tam byl i nějaký frajer s velkou šanci na titul krále střelců. Ale už teď je to nehorázné, co se tam děje. A to jsem býval zde zastánce smyslu nadstavby ...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      pipe1980     před 4 měsíci 19.07.2020 16:45 |  
      0 1

      je tam ten řezníček ne, mu chyběj dva goly

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       donford     před 4 měsíci 19.07.2020 16:52 |  
       0 4

       Tak i když Řezníček zásobuje ostatní především snímky od moře, vůbec bych se nedivil, kdyby ty dva góly dal. Budou hrát uvolněně proti těm nejhorším, kteří budou mít nervy, aby nesestoupili a tak mohou dělat kiksy. Navíc snad má šanci odehrát o nějaký ten zápas navíc. Což celkové regulérnosti Svobodovy soutěže jistě pomůže. :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        donford     před 4 měsíci 19.07.2020 16:55 |  
        2 2

        Tak ne, opravuji, 35 zápasů jako my, ale s rekreační přestávkou na zotavení u moře.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Qope     před 4 měsíci 19.07.2020 17:11 |  
       0 1

       Aha no vidíš to. Na tohodle jsem úplně zapomněl.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    kondorr     před 4 měsíci 19.07.2020 17:02 |  
    1 0

    A nedohodli se náhodou že necháj hráče na hostování až do konce ligy. ?


    Komentář byl uživatelem upraven (19.07.2020 17:03) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     donford     před 4 měsíci 19.07.2020 17:21 |  
     1 1

     Ne, protože už příští týden v pátek nastupuje Juliš do přípravy jejich A mužstva pod Kotálem.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 19.07.2020 17:53 |  
    5 1

    Na to bych se vykvajznul, hlavně že Ferda Mravenec se zase dal do hromady s Broukem Pytlíkem a Beruškou.. Na Juliše a spol sere pes..:)

 5. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  necich     před 4 měsíci 19.07.2020 18:31 |  
  1 1

  Vzhledem, k tomu že jsem na foru sportsmenů, rád bych určitou radu. Máte někdo zkušenosti s tzv. chytrými hodinkami či sportesterem? K blížícímu se jubileu bych si rád něco takového zakoupil. Chci, aby to umělo bezkontaktně platit, delší výdrž baterie, možnost nosit do práce či společnosti i na sport (kolo, bazén apod.) Za inspiraci předem děkuji. Zatím jsem předvybral Garmin Fenix 6.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 19.07.2020 21:55 |  
   2 9

   Manželka o tom uvažovala, ale nakonec zjistila, že všechno co umí ty hodinky (tedy co od nich ona požaduje aby uměly) tak je i v mobilu (krokoměr, měření vzdálenosti, výškový profil atd.). takže to nakonec vyhodnotila jako zbytečné. Jinak se v tom bohužel nevyznám., takže jen tahle zpráva.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 20.07.2020 08:54 |  
    0 0

    Také děkuji za reakci, nicméně dle tvého popisu je evidentní, že manželka vůbec nechtěla "chytré hodinky či sporttester".

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 20.07.2020 15:29 |  
     0 7

     V těchhle věcech se nevyznám a nevím jaké je správné názvosloví, ale chtěla sportovní hodinky tuším značky Garmin - tedy hodinky co měří různé sportovní aktivity.
     Přičemž mobil vyhodnotila jako dostačující, protože ho má stejně všude s sebou a ty funkce co požaduje zvládá taky.
     Ale vy chcete jak níže čtu ještě nějáký daleko vyšší level co umí spoustu dalších věcí, takže to se opravdu míjíme.


     Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 15:36) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      necich     před 4 měsíci 20.07.2020 18:42 |  
      0 1

      OK, ale není to o názvosloví. Mobil de facto z funkcí chytrých hodinek či sportesterů nic neumí, respekitve zlomek. Proto jsem psal, že tvá manželka nejspíše nic takového nechtěla, když ji stačí mobil...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Mandan     před 4 měsíci 19.07.2020 22:01 |  
   1 0

   Krom ty baterky Apple Watch... baterka 1-2 dny, bez iPhonu ale nemají smysl pořizovat.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 20.07.2020 08:50 |  
    0 0

    Právě, výdrž necelý den mi přijde v dnešní době šílený. Každodenní nabíjení bych nedal, vidím je spíše k použití při sportovní aktivitě než na každodenní nošení. Navíc iPhon nevlastním a nepředpokládám, že bych ho někdy pořídil. Jak píšeš, bez iPhonu nemají význam, tak jsem to dle popisu tedy pochopil.. Rovněž vzhled mi přijde takový "holčičí". Každopádně funkcemi jsou bezesporu absolutní špička. Děkuji za reakci.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Qope     před 4 měsíci 19.07.2020 22:10 |  
   2 2

   Já mam nějaky čas Garmin 5 a jsem velice spokojen. Super výdrž baterie i 14 dni, osobně se mi dost líbí takže je beru i ven ne jen na sport, sklíčko z korundu se mi jeste nepodařilo ani trochu škrábnout a lze se nima i potapet. A pokud más převybráno 6. tak pocitam ze to bude dost podobne a o chlup lepší. dobrá volba ...

   Jediné minus, pokud tomu tak lze říkat, je to, že tam je mnoho sportů, které lze měřit, ale nikdy to patrně nevyužiju. Jo a taky cena je poměrně vysoká, ale já jsem se teda jednou praštil přes kapsu a nelituju. Lepší sportovní hodinky, než od garminu, patrně nejsou ...


   Komentář byl uživatelem upraven (19.07.2020 22:15) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 20.07.2020 08:43 |  
    0 0

    Na ty pětky jsem rovněž koukal, ale jsou cenově srovnatelné se šestkama, které mají o něco lepší parametry a jsou tenčí. Je fakt, že oboje mají funkce, které nikdy nevyužiji, ale lze s nima platit. Ještě jsem se díval na vivoactive 4, ty nejsou zdaleka tak nabušený, mají dotykový display a jsou výrazně levnější. Možná, že padne volba na ně. Díky za reakci.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Qope     před 4 měsíci 20.07.2020 09:47 |  
     0 0

     Co na ně koukám (vivoactive 4) mají lepší mimosportovní funkce, jsou levnější, ale o něco menší výdrž baterky ... ale taky vypadají dobře ... Taky nikde nemužu dohledat uroven toho, jak moc muzou bejt pod vodou, další důvod proč jsem šel po těch svých (jsou i na větší potopení, ale bez dýchacího přístroje) ...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      necich     před 4 měsíci 20.07.2020 10:15 |  
      0 0

      Jsou na plavání, ne na potápění. To mi ovšem vyhovuje. Takže jsem na velkých vážkách. :)
      Jakou velikost máš? Já mám takovou "somálskou ruku" tak bych asi šel do těch "S".


      Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 10:28) . Zobrazit původní komentář

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Qope     před 4 měsíci 20.07.2020 10:36 |  
       0 0

       Mam to samé :-D musel jsem do jít do nejmenších velikostí, co šlo ... a bacha na to měření, do jaké vody můžou - tady to je v tabulce popsané ... abys pak nebyl překvapen ... https://www.hodinky.cz/hodinarsky-slovnik/vodotesnost/

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        necich     před 4 měsíci 20.07.2020 11:36 |  
        1 0

        Jo jo, mají uvedeno 5 at, ale v charakteristice na Garminu je uvedeno i plavání. Rovněž mají sledování aktivit při plavání v bazenu i venku. V recenzích nikdo neuvádí problém s vodotěsností, spíše s přesností počtu bazénů apod. Myslím, že Garmin by neuváděl nějaké bludy. Navíc mám několik hodinek (jsem na ně zatíženej) a všechny minimálně do 100 m, takže by to takový problém nebyl...:)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   nobiczek (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 09:33 |  
   0 0

   Hele, leží mi tu ladem jedny Suunto Spartan Trainer Wrist, jsou asi rok používané, ale nechal bych je za rozumnou cenu i s hrudním pásem na tepovku (hodinky to umí měřit ze zápěstí, ale hrudní pás je samozřejmě přesnější). Zkus si hodinky vygooglit a pokud by tě zajímaly, napiš, vážně bych to nechal za nějakou symbolickou cenu. Já s nimi byl spokojen, jen jsem časem došel k tomu, že potřebuji více smartwatch, než sporttester, takže jsem přešel na galaxy watch.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 20.07.2020 10:21 |  
    0 0

    Díky za nabídku, ale sportester Suunta s hrudním pásem už nějakou dobu mám. Chci právě něco jako chytré hodinky s možností placení, sledování tepu, spánku, notifikacemi apod., ale i s funkcemi sporttesteru. Bohužel, ty které to mají, jsou hodně o těch sportovních aktivitách, které nevyužiji. Na galaxy a podobné jsem se rovněž díval, ale nemají fce placení, respektive mají, ale v ČR nepodporovanou.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Leksel     před 4 měsíci 20.07.2020 15:37 |  
    5 0

    Mít na sobě chytré hodinky na měření tepu atd., které mají v názvu Spartan, tak mám nonstop srdeční arytmii. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Andreas     před 4 měsíci 19.07.2020 20:35 |  
   7 0

   A teď další :-) Pokud to udrží, tak to pro Rizespor se záchranou vypadá nadějně.


   Komentář byl uživatelem upraven (19.07.2020 20:38) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 20:42 |  
    0 0

    Pěkně tu penaltu Milan dal do vingle, měly by to být góly č. 102 a 103. Jinak má Rize těžký poslední zápas na Fenerbahce a tam potřebují udělat bod.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Akuls     před 4 měsíci 19.07.2020 21:07 |  
    6 0

    Tak už jich dal v Turecku 9 v 16ti zápasech a teď ještě v prodloužení 1. poločasu zahodil jasnou loženku. Pokud dá v jarní části turecké Superligy 10 gólů, tak má Milan Škoda od vedení Rizesporu slíbenou prémii 100.000 €uro.


    Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 09:49) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 21:16 |  
     0 0

     Zajímavé Akulsi, máš odkaz na zdroj, kde se píše o té prémii ?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Lord     před 4 měsíci 19.07.2020 21:25 |  
      2 0

      Bylo to myslim v rozhovoru s jeho agentem.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 21:28 |  
       0 0

       Díky Vaše Lordstvo.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     buran     před 4 měsíci 19.07.2020 22:00 |  
     4 7

     Klidně mě pošlete někam,ale přesně takový zabiják nám ke klidu na jaře chyběl , třeba jen na posledních 30 minut zápasu!!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 20.07.2020 10:01 |  
   0 3

   No je to kanonýr a nepolevuje.. Škoda, že toho od něj víc neodkoukal Tecl...

 6. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 21:09 |  
  10 1

  Zmrhal rovněž gól

  Brescia Calcio BSFC
  @BresciaOfficial
  GOLLL!!!

  Al minuto 69 segna per il Brescia.

  Parziale: Brescia 1 - Spal 1

 7. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Lord     před 4 měsíci 19.07.2020 21:24 |  
  12 1

  Zmrhy druhej kousek.

 8. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 21:33 |  
  7 2

  Tak si shrňme šance na záchranu u vybraných týmů:
  West Ham (Souček) - 95%?
  Rizespor (Škoda) - 50%?
  Brescia (Zmrhal) - 25%?
  Lecce (Barák, host.) - 25%?
  Slavoj Vyšehrad (Nitrianský) - již zachráněn

  Konec prokrastinace, jdu něco dělat.


  Komentář byl uživatelem upraven (19.07.2020 22:58) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 19.07.2020 21:38 |  
   2 7

   Tuší někdo co v turecké lize rozhoduje při rovnosti bodů ? Sestupují pokud vím poslední 3 ..,..

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   sTizz (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 21:47 |  
   0 0

   Ted vecer?? :)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 22:26 |  
    6 0

    Mně se některé činnosti provozují nejlépe, když se všechno kolem ztiší, ulehne a upadne do spánku.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 22:00 |  
   4 0

   Brescia tak maximálně 5%, protože musí všechny 4 zápasy vyhrát (Lecce – Brescia, Brescia – Parma, Lazio – Brescia a Brescia - Sampdoria) a zároveň musí Udinese 4x prohrát (Brescia má s Udinese lepší vzájemné zápasy: Udinese – Brescia 0-1, Brescia – Udinese 1-1) nebo musí FC Janov udělat ze 4 zápasů max. 2 body (Brescia má s FC Janov horší vzájemné zápasy: Brescia – Janov 2-2, Janov – Brescia 3-1), takže je to jen pouhá teorie a těch 5% je asi moc, protože hrají na Laziu.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 22:25 |  
    0 0

    Vida, máš přehled...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 22:37 |  
     0 0

     Ještě je tam jedna podmínka, když teoreticky počítáme, že Brescia 4x vyhraje, tak Lecce nesmí zbylé 3 zápasy vyhrát. Je to samozřejmě všechno jen teorie a myslím, že Brescia záchranu nedá a Lecce má určitě větší šanci, hodně napoví příští kolo a zápasy: Lecce - Brescia a derby Sampdoria - FC Janov.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 22:30 |  
   11 0

   No, myslím, že Barák se už vyjádřil, že je přece někde jinde...
   Takže nějakého pana Baráka nemusíme sledovat, stejně jako on už podle svých slov nesleduje Slavii...
   Barák byl prostě zklamání. Půl sezóny a útěk pryč. Proč ho mít za slavistu?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 22:32 |  
    6 0

    Uvedl jsem ho, aby ten výčet byl co do složení rozmanitější... dva srdcaři, jeden licoměrnej egomaniak a Nitrianský.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 22:34 |  
     2 0

     Tak v tom případě je ovšem všechno v pořádku! Takhle to beru! :))

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 22:34 |  
     1 1

     Tak mě napadá, kdo je pro slavistickou obec přijatelnější - Lüftner nebo Barák?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 22:41 |  
      15 0

      Ani jeden. Oba zdrhli, jakmile k tomu měli první příležitost. A k těmhle dvěma bych zařadil ještě Pavlenku. Ani ten.
      Už nevzpomenu přesně na causu Lüftner, ten měl snad výstupní doložku, kterou se rozhodl aktivovat. Ale ti dva, když vyhrožovali Slavii, jak si nejsou jistí, zda budou podávat stejné výkony... a jak chtějí jít za svým snem... A podívej, dneska tady dáváš, zda se vůbec udrží v první lize. Kdyby každý z nich vydržel ve Slavii ještě jednu sezonu, tak myslím, že mohli být někde úplně jinde.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Leksel     před 4 měsíci 19.07.2020 22:52 |  
       2 0

       Tak, tak, prostě splašený rychlokvašky, který si "musely" hned plnit sny. Teďka vidí výsledek svýho hrrr... rozhodnutí.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       wimpy     před 4 měsíci 19.07.2020 22:58 |  
       11 0

       Barák aspoň serie A, ale jít si plnit fotbalovej sen do Kodaně? to mi hlava fakt nebere. Toho Pavlenku jsem trochu chápal, aby tým z Bundesligy sháněl jedničku s minimální konkurencí, to je fakt šance, kterou už nemusel dostat.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 14:02 |  
        3 0

        Lüftner: navíc za nějakých ušmudlaných 40 milionů... Asi ho přesvědčila ta uklízečka, co ho pozdravila. A kde je dneska? Hostuje na Kypru... při vší úctě, tam kdysi chodili staří ligoví matadoři na fotbalový důchod.
        U Pavlenky mně hejbla žlučí ta šílená manipulace, kdy tlačil Slavii ke zdi, že se z něj stane hydrant, navíc ty kydy a kecy do novin. Chyběla mi trocha loajality. A něco podobného ze strany Laštůvky, kdy on nebude dělat dvojku, když v Karviné (nebo v Opavě?) dělá jedničku. A nakonec místo Pavlenky ten hydrant opravdu přišel...

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         wimpy     před 4 měsíci 20.07.2020 14:07 |  
         0 2

         Tak Laštyho chápu úplně, ještě nebyl náš hráč, nechtěl přestoupit do role dvojky. Na to měl plné právo.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

          kjandourek (admin)     před 4 měsíci 20.07.2020 14:21 |  
          2 0

          Tak tam šlo o to, že měl stejného manažera jako Pavlenka.... tak to bylo postaveno: pusťte Pavlenku a dostanete Laštůvku.... pokud Pavlenku nepustíte, ten nemůže garantovat, že bude chytat stejně dobře jako dosud, případně se nechá přesunout do béčka a nebudete mít nic...

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

           wimpy     před 4 měsíci 20.07.2020 14:34 |  
           0 2

           Ano, to je samozřejmě chování mimo mísu. Díky tomu ho nějak moc nemusím. Ale relativně chápu jeho motivaci, jako golman měl šanci, která by se nemusela hned tak opakovat. Pavlenkovu, myslím.


           Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 14:36) . Zobrazit původní komentář

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

          knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 23:25 |  
          1 0

          Musel to vykládat každému novináři široko daleko? Není to věc interních jednání?

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         Dr. Fe1     před 4 měsíci 20.07.2020 15:39 |  
         3 7

         Možná jsme z něj naopak vytěžili maximum, jestli jsme ho prodali za 40 mio, dnes by tolik za něj nikdo nedal. Chlapec vylítnul nahoru a pak zase hodně rychle spadnul dolů. Těžko říct, jak by to bylo kdyby pokračoval ve Slávii. Možná bychom ho v následujícíh letech posílali po hosotováních a nejen že z něj neměli peníze, ale ještě dopláceli na jeho plat.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Joe-L     před 4 měsíci 19.07.2020 22:56 |  
     5 1

     Tři srdcaři a princi Jaromírovi si zkomolil příjmení.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Kontrapunkt     před 4 měsíci 19.07.2020 22:58 |  
      0 0

      opraveno

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 20.07.2020 06:03 |  
       0 8

       Počet srdcařů neopraven. Princ Jaromír je srdcař z největších.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Leksel     před 4 měsíci 19.07.2020 22:57 |  
   5 1

   Jo, ta mrcha prokrastinace, furt člověka vopruzuje, jako by neměla co na práci, dotěrná bestie. :-)

 9. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Qope     před 4 měsíci 19.07.2020 22:03 |  
  12 1

  Zmrhal i Škodák dnes velmi pěkně. Zmrhal díky dvěma golum otočil zápas se Spal a golem v 93 minutě rozhodl 2:1 ve prospěch Brescie a Škodák taky dva goly a pohodová výhra 3:0 :-)

 10. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 19.07.2020 23:20 |  
  3 0

  Sparťanský B-tým přerušil přípravu na sezonu z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 v týmu. Mužstvo bude následujících 14 dní z rozhodnutí vedení v karanténě a ruší soustředění v Písku.
  https://www.denik.cz/fotbal-zajimavosti/komplikace-pro-spartu-v-klubu-se-objevil-koronavirus-20200719.html

  Jeden případ koronaviru se objevil také v druholigovém Vyšehradě, kterému v úterý skončila sezona. Hráči jsou kvůli tomu v karanténě a nemohou na dovolenou.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Markus     před 4 měsíci 20.07.2020 06:53 |  
   8 0

   Když jsem to včera četl, nejprve jsem to sem chtěl hodit s nějakou škodolibou poznámkou, ale pak mě to přešlo a ani ty jsi jí nedal, respekt. Tohle může potkat každý tým. Nějak nám ten týden nezačíná dobře, ohledně COVIDu i těch dopadů, včera mě říkal kamarád, že jako obvykle schání pomocníka od prodeje, počítali s tím, že to bude jako obvykle v Praze nic moc a budou muset třeba řešit přes agenturu, ale prd, jim se přihlásilo první den přes 10 zájemců? Už aby na ten COVID byla vakcína, dusí to všechno.


   Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 06:53) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 20:37 |  
    4 0

    První co mne napadlo, buďme rádi, že se ta skupina o titul dohrála, protože jinak by nám Svoboda ten titul nedal. A druhá věc, pevně doufám, že až se teď kluci sejdou po dovolené, tak půjdou všichni na testy, protože to by bylo jinak veliké riziko a mohlo by to ohrozit celou sezonu.

 11. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 05:15 |  
  10 0

  V Turecku při rovnosti bodů na konci soutěže rozhodují vzájemné zápasy. Viz. červená poznámka pod tabulkou (Pozn.: Podle fotbalového soutěžního řádu budou po dokončení všech soutěží, které týmy hrají, týmy se stejnými body hodnoceny podle výsledků mezi sebou).
  https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&macId=207442

  Denizlispor 35 bodů
  Rizespor 35 bodů
  Yeni Malatyaspor 32 bodů
  Kayserispor 32 bodů

  Poslední kolo:
  Fenerbahce – Rizespor, Denizlispor – Ankaragücü, Yeni Malatyaspor – Gaziantep, Kayserispor - Trabzonspor

  Vzájemné zápasy:
  Denizlispor – Rizespor 2-0, Rizespor - Denizlispor 2-2
  Yeni Malatyaspor - Rizespor 0-2, Rizespor - Yeni Malatyaspor 3-0
  Kayserispor – Rizespor 1-0, Rizespor – Kayserispor 3-2
  Kayserispor – Denizlispor 1-1, Denizlispor – Kayserispor 0-1
  Yeni Malatyaspor - Denizlispor 5-1, Denizlispor - Yeni Malatyaspor 2-0
  Kayserispor - Yeni Malatyaspor 2-1, Yeni Malatyaspor – Kayserispor 4-0

  Je to ještě zamotané, variant je mnoho, ale Denizlispor nemá dobré vzájemné zápasy a musí bodovat, hraje doma s posledním a měl by ten potřebný bod dát. To by pomohlo Rizesporu, protože s Denizlisporem má horší bilanci a navíc venku hraje tragicky (2-2-12), takže na Fenerbahce to bude mít těžké, ale zase má lepší bilanci s Yeni Malatyasporem a vyrovnanou s Kayserisporem a výrazně lepší skóre o 14 gólů (Jediné riziko by bylo, kdyby Turci nepočítali bilanci s Kayserisporem (0-1, 3-2) jako vyrovnanou, ale pohárovým způsobem).

  Pozn.
  Pokud dá Škoďák v posledním kole za Rizespor svůj 10 gól (Ne. 26.7. 18 hod. Fenerbahce – Rizespor), tak nejen že dostane slíbenou tučnou prémii od svého klubu, ale taky se v Klubu ligových kanonýrů dostane na číslo 104 a dožene tak Honzu Nezmara.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 20.07.2020 05:55 |  
   1 9

   Díky . Dobrá práce.

   Ad vzájemné zápasy - u nás se to k mému překvapení pohárovým způsobem nebere. Dříve jsem si myslel, že ano. Jak je to v Turecku to, ale taky nevím.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 14:54 |  
    0 0

    Díky, ale obávám se, že je pravděpodobnější, že Turci berou vzájemné zápasy opravdu pohárovou matematikou. Pak by jen stačila tahle konstalace zápasů posledního kola - Denizli bude bodovat, Rize prohraje, Malatya nevyhraje, Kayseri vyhraje a Škoďák by sestoupil. Tak, snad se to nestane.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 15:51 |  
     1 7

     Snad ne. Ale ještě to bude zajímavý. Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby si to uhráli sami -tj. Škoďák ať dá v istanbulu hattrick a je po starostech :-)

     ještě se možná pokusím (až budu mít čas) najít někde v tureckých odkazech, jak to s těmi vzájemnými zápasy mají, ale nevím, nevím, zda to zjistím. Kdyby se mi to podařilo, tak dám vědět.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 20:34 |  
       1 8

       Díky. Vidím, že jste se hodně snažil a máte to zmáknuté. Tak se taky pokusím prohnat to přes překladač a něco zjistit.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 19:57 |  
        0 1

        Tak Škoďák je v základu a za chvilku nastoupí, tak jsem se na to ještě jednou díval a myslím, že se Rize zachrání. Pokud by nastala varianta, že budou mít 35 bodů všechna 4 mužstva, tak je to pro Rizespor dobré (sestoupili by Denizli a Malatya), tabulka vzájemných zápasů vypadá takhle:

        Rize 10
        Kayseri 10
        Denizli 8
        Malatya 6

        Denizli má celkem „dost“ bodů, ale ve vzájemných zápasech je na tom bledě, a protože hrají doma s posledním, který už sestupuje, tak by měli bodovat a zachránit se. Bez nich by na tom byl Rize v tabulce 3 týmů pořád dobře (sestoupili by Kayseri a Malatya), tabulka vzájemných zápasů by pak vypadala takhle:

        Rize 9
        Kayseri 6
        Malatya 3

        A varianta, že by 35 bodů mělo Rize s Malatya, by byla taky dobrá, protože je Rize je 2x porazilo, horší je to s Kayseri, ale ti zase doma hrají velmi těžký zápas Trabzonsporem, který ještě nemá druhé místo jisté a potřebuje bod (má stejné vzájemné zápasy se Sivassporem, ale o 14 gólů lepší skóre), takže by snad měl bodovat. To je jediná možnost, která je pro Rize riziková, ale neměla by nastat. Samozřejmě by bylo vůbec nejlepší, kdyby Milanovo mužstvo bodovalo na Fenerbahce a zachránilo se samo (naopak jediná varianta, kdy by se zachránil Malatya je, že musí mít 35 bodů jen s Denizli).

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 14:34 |  
         1 6

         Tak MIlan Škoda nakonec dal i 10. gól (měl by dostat prémii 100 tisíc eur) a sice prohráli, ale zachránili se. Díky za Vaši snahu dohledat co se dalo. Já jsem před tím taky hledal, jak jsem sliboval, ale nic jsem nenašel .... a teď už je to jedno, dopadlo to dobře, Milanovi to moc přeju.

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

          Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 20:57 |  
          0 0

          No není zač, ale byly to nervy, jak už jsem psal v jiném vlákně, tak stačilo, aby Kayseri dali v nastavení gól na 2-1 a Rize by šlo dolů, ale naštěstí se to nestalo.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

           Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 22:55 |  
           0 6

           Já to od vás četl. o těch nervech ... podle sestřihu si to mohli uhrát i sami, kdyby byli lepší v zakončení. Ale tak hlavní pro ně určitě je, že se zachránili. A Milan si tam udělal výborné jméno, tak věřím že se mu bude dařit i nadále.

 12. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Harvey     před 4 měsíci 20.07.2020 10:24 |  
  8 1

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/afrocech-kabongo-miri-ze-sparty-do-hvezdneho-imperia-city-group-112937
  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/378885/slavia-prichazi-o-talent-v-15-letech-ho-chteli-z-top-lig-krob-potvrdil-prestup.html
  Budu vývoj těch kluků sledovat a jsem zvědavý zda se potvrdí můj dlouhodobý názor, že je Krob je nekompetentní idiot bez integrity s velkou láskou k penězům.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Boo_SKS     před 4 měsíci 20.07.2020 11:34 |  
   7 0

   Ja myslim, ze Tvuj nazor potvrdil nejen vyse zmineny odchod naseho velkeho talentu, ale i zakulisi prestupu Oscara, kdy jsme byli uz skoro pred podpisem smlouvy s hracem i klubem, kdyz ho Krob zacal vehementne tlacit prave do Man City, ktere do toho za pet minus dvanact vstoupilo a my nakonec museli zaplatit mnohem, ale opravdu mnohem vic, nez bylo puvodne domluveno.

   Takze Krob je asi sice stale predseda odboru pratel a slavista, ale zaroven ve sve nove kariere fotbaloveho agenta stavi vlastni zajmy daleko nad zajmy klubu, ktery udajne tak miluje.

   Jasne, nekdo muze rikat, ze to je pragmaticky profesionalismus a "job", jak to nazyva Franz Straka, ale myslim, ze o jeho charakteru to vypovida dost.

   A mimochodem, Krob ma ty vazby na Man City jeste z doby, kdy pracoval u nas a v Silhaveho ere jednal s vysoce postavenymi cinovniky i Guardiolou o hostovani Zincenka, takze nejde pouze o spojeni s panem Rickou.

 13. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  iwanowicz     před 4 měsíci 20.07.2020 11:54 |  
  1 0

  Farmy Manchesteru City, takovy velkoklub ma trochu jiy moznosti na to si postavit B tym.. :)

  Kdo patří do City Football Group
  Manchester City

  New York City

  Melbourne City

  Jokohama Marinos

  Montevideo City Torque

  Girona

  Sichuan Jiuniu

  Bombaj City

  Lommel SK

 14. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  pipe1980     před 4 měsíci 20.07.2020 12:40 |  
  0 4

  tak nic


  Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 13:48) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 20.07.2020 16:09 |  
   6 1

   V dnešní MF je rozsáhlý zpěv chvály na Suka pod názvem: Anglie je paf. Jsi mašina!
   Myslím, že každý slávista se dme po jeho přečtení hrdostí. V článku jsou také postřehy, jak ho u nás nechtěli ani v 2. lize a jen Viktorka Žižkov se nad ním smilovala, protože byl zadarmo. Dnes na ostrovech zachraňuje West Ham, klub, jenž existuje už 125 let. Je nejdražším prodaným hráčem z celé ČR.

 15. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dennis     před 4 měsíci 20.07.2020 20:35 |  
  4 0

  Doporučuji aktuální díl Kudy běží zajic na youtube. V momentální okurkové sezóně je to docela vydařené a vtipné povídání.

  Ještě doplnění, hodně kritizují Rosického, vůbec ta pasáž, kdy se baví o rudých, je docela vtipná. Třeba když glosují jejich stopery... :-) Kritizují taky Dušana Svobodu. Naopak tam chválí Součka. A mluví i o novém kontraktu pro Trpiše, prý na 1,3 mil. měsíčně, což tady nikdo nikdy neměl. Údajně si řekl i o podíl z přestupů, což prý u nás běžné není, ale třeba Csaplár to normálně dělá. Fakt zajímavé povídání.


  Komentář byl uživatelem upraven (21.07.2020 10:08) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   mudrc     před 4 měsíci 20.07.2020 21:15 |  
   0 0

   Diky za tip, neznal jsem. Co je to za osobu?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dennis     před 4 měsíci 20.07.2020 22:11 |  
    4 1

    Novotný? Bývá občas hostem v Tikitaka, je to promotér fajtů v Oktagonu, to jde trochu mimo mě, ale je dost inteligentní a v tomhle podcastu se stylizuje do role laického fanouška (Baníku), který se ptá (umí se celkem dobře ptát) a Podroužek spíš ty věci vysvětluje a komentuje z takového novinářského pohledu. Toho asi znáš. :-) Nebo to prostě oba glosují. Často mi ale přijde, že věci nazývají pravými jmény. To se mi líbí. Dneska zavtipkovali na účet Berbra a pak probrali i nějaká serióznější témata - kdo do ligy, kdo z ligy, jak bude vypadat příští sezona v první i druhé lize, kdo a jak řídí ligu, rozloučení Milana Baroše atd.

    Ještě se teda hodím i dokaz:
    https://www.youtube.com/watch?v=u61VFb2J9Nc

    Zazní tam i docela zajímavé informace. Třeba o tom, že Olomouc, Zlín a Teplice tak úplně nemohou do těch posledních zápasů nasadit dorostence, protože musí hrát jen hráči, kteří prošli tím plošným testováním. Což asi dorostenci nebyli...

    Nebo tam padne pěkné vysvětlení, proč Hradec hlasoval taj, jak hlasoval. V Hradci chtějí v této sezoně útočit na titul (mluvil o tom i jejich trenér, že mají mladý tým a směřují ten jeho vrchol na tuhle sezonu) a současné rozhodnutí, že z ligy půjdou poslední tři týmy, ale nahoru jen vítěz druhé ligy, se jim pochopitelně pranic nelíbí... Proto byl Hradec proti.

    Dost řeší, jak budou v lize vypadat Pardubice bez stadionu. Jak říká Novotný, jestli budou hrát v Boleslavi, bude to velký průser, jestli na Bohemce, bude to průser, každopádně se také přikláním k tomu, že to budou mít těžké. Podroužek doplňuje i postřeh, že jejich nejlepší hráči jsou buď jen půjčení, nebo jsou už za zenitem a nebudou tempo první ligy vůbec stíhat. To si myslím taky. Prostě zajímavá aktuální témata a názory.


    Komentář byl uživatelem upraven (20.07.2020 22:19) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     mudrc     před 4 měsíci 20.07.2020 22:22 |  
     0 1

     Diky. Dnesni dil jsem videl a ve zkratce omrknul i predesle. Novotneho jsem neznal. Kazdopadne svezi vitr, neco noveho (pro me)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 09:29 |  
   0 3

   novotný je dobrej, myslí mu to přímočaře a dovede se vyjádřit a má cit pro byznys. Jediné, co mi u něj nesedí je to, že sám si v oktagonu představuje ty bojovníky a uměle to vyřvává, to se mi k němu nehodí. měl by najmout nějakého týpka, který bude vypadat přirozeněji

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   sTizz (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 15:23 |  
   0 0

   No..v trenerine je podil z prestupu osemetna vec,verim,ze u JT neprichazi v uvahu nejake prednosti na zaklade penez,ale vzpomenme na KJVCD a tu jeho "agentku" .. :)

  • Re: Škoda Slavia

   ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 09:30 |  
   0 6

   jediné co je jasné, je to, že se vyrábět nebude. mě se to nelíbí

 16. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 20.07.2020 22:56 |  
  7 9

  Z divize do ligy na sekačce. Pardubický kapitán Jeřábek, muž mnoha profesí

  Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/jan-jerabek-pardubice-kapitan.A200719_165524_fotbal_rou

  článek o tom, jak kapitán dnes už prvoligových Pardubic dělá v klubu zároveň trávníkáře, pere dresy, uklízí ......

  to je úplně jiný svět, než ve Slávii ale i než třeba v průměrných klubech ligy. Takovýmhle dříčům a srdcařům tu ligu přeju. ať si zahrajou, alespoň těch pár zápasů.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 09:12 |  
   0 3

   no jo, ale dostávat rychtu co zápas, to bych radši hrál tu druhou :-D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 13:26 |  
    0 6

    Jednou za život si kopne v první lize, to je taková odměna na závěr kariéry, Takže věřím, že ani ta případná rychta vadit nebude.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 13:31 |  
     2 3

     souhlasil bych s tím, že mistrovský zápas v Edenu bude zážitek

 17. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 20.07.2020 23:21 |  
  8 0

  Co jsme všichni dávno věděli, se stalo skutečností... Tomáš Souček se do Slavie nevrátí... Alespoň v nejbližší době. Ať se Ti daří, kluku ušatá!
  https://sport.aktualne.cz/fotbal/hotovo-west-ham-vyuzil-opci-na-soucka-slavia-zinkasuje-pres/r~e8f4bd00cac111eab1110cc47ab5f122/
  Snad je to alespoň předzvěst toho, že budeme úspěšní na mezinárodním trhu. Že už nebudeme prodávat hráče za pár šupů, jakmile se objeví první nabídka. A nebudeme podléhat tlaku novinářů a agentů, kteří doporučují prodat kohokoliv za dva tři miliony eur.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 09:10 |  
   1 3

   tak zrovna tady si paska mne ručky :)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ragnarok     před 4 měsíci 21.07.2020 10:25 |  
    2 4

    Paska je absolutní špička a obrovský odborník. Baroš, Rosický, Schick, Souček, Berger, Šmicer, Poborský, ale taky Karafiát, Hložek, Karabec, Zima, Kosek..
    Také zaměstnává třeba Hložkova tátu atp.
    Vybírá si spíš to lepší, je to dravec. Je schopen dobře pomoci s prodejem a dlouhodobě to budovat. Je seriozní, netlačí hráče do nesmyslů typu Hašek, Bucha, nebo uběhnutí smlouvy. Mistr kompromisu, který mu vždy zajistí příliv peněz. Tak to má být.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 11:13 |  
     9 0

     Mistr kompromisů... Asi ano.
     Nedávno dával Paska někde rozhovor, jehož velká část byla věnována právě Součkovi. A tam Paska tvrdil, jak věděl, že Souček má na odchod ještě čas a jak musí na sobě tvrdě pracovat a pilovat anglinu a já nevím, co ještě. Jenže právě tady si pan Paska pravdu dost upravoval - protože jen pár měsíců před tím dával rozhovory, jak je pro Součka výhodný odchod někam za 4 - 5 milionů eur a jak má Souček nejvyšší čas z naší ligy odejít. Ale je fakt, že se proti slavistickému postoji nijak dál nevymezoval a nehrotil to. Tady na tomhle ,kompromisu´ vydělal asi mnohem víc než sám předpokládal.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Ragnarok     před 4 měsíci 21.07.2020 11:53 |  
      2 1

      Ano, to je pravda. Nicméně v životě ti toho hráče nevyvede z klubu jako Kolář.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 13:30 |  
     0 3

     já jsem reagoval na tu část, před-pisatel píše že je třeba odolat tlaku agentů. takže tady, v případě suka, to pro pasku dopadlo jak nelíp mohlo a tedy není pravdou to, co předpisatel píše, že agenti tlačí na prodej. paska zkušeně počkal a zaslouženě vydělal balík.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      necich     před 4 měsíci 21.07.2020 19:48 |  
      9 0

      Ale howno, Paska vůbec zkušeně nepočkal, ten by ho prodal i za suchý z nosu. Tohle je výhra hlavně JT nebo toho, kdo mu poradil. Nesedl si na prdel před prvním zašuštěním eur... Dnes je to jeho den...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 14:06 |  
     7 6

     Tenhle odborník hodně tlačil na to, abychom prodali Součka už v době kdy za něj nabízeli kluby částku kolem 7 mio euro a kritizoval vedení Slávie, že vyčkává a snaží se cenu vyhnat nahoru. Asi tak.

     Odborník chtěl mít provizi jistou, a neriskovat. Naštěstí Jarda Tvrdík prokázal lepší odhad než on.


     Komentář byl uživatelem upraven (21.07.2020 14:07) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 14:03 |  
   2 6

   Ano, to je důležitý podotknout. Tomáš nejen že Slávii vydělal velké peníze za svůj prodej, ale udělal v tomhle směru obrovskou práci i pro ostatní hráče Slávie sa Slávii samotnou do budoucna !!! Teď už nemůže chtít nikdo naše hráče "za pár šupů" s poukazem na to, že je to jen česká liga. Už můžeme říct - podívejte se na Tomáše jak hraje ....

 18. NOVÉ DRESY

  červenobílý     před 4 měsíci 21.07.2020 13:03 |  
  5 2

  Přátelé také se tak těšíte na nové dresy s dvěma zlatými hvězdičkami? Já osobně bych se přimlouval za čistý a jednoduchý styl, ideálně bez límečku, s prostřihem do véčka. Rád bych také viděl přímé linky rukávů, nikoli zaoblené, jako na současných dresech, třebaže musím říci, že současný dres je velice povedený (myslím, že byl druhý za Interem Milán v nějaké britské anketě ke všem klubům hrajících letošní LM).

  • Re: NOVÉ DRESY

   ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 13:33 |  
   1 4

   taky návrhy byly propáleny, tak to můžeš srovnat s tím svým návrhem

   • Re: NOVÉ DRESY

    Marcelo10     před 4 měsíci 21.07.2020 14:30 |  
    0 0

    Jaky navrhy?

    • Re: NOVÉ DRESY

     ColinSKS     před 4 měsíci 21.07.2020 17:35 |  
     1 4

     červenobílé

  • Re: NOVÉ DRESY

   kjandourek (admin)     před 4 měsíci 21.07.2020 13:50 |  
   11 2

   Upřímně nevím, jestli to myslíš vážně, nebo si děláš legraci... Podoba nových dresů ž se na veřejnosti neoficiálně objevila a vzbudila rozporuplné reakce... hodně lidí křičí, že tahle tedy ne... na druhou stranu anonymní anketa na Twitteru přinesla výsledek, že 70% fanoušků se líbí.... Dá se tedy říci, že nespokojená menšina se ozývá a je slyšet, zatímco mlčící většina lidí je spokojených a nemá potřebu to komentovat....

   Z mého pohledu mi nepřijde šťastné řešení ramen - ale to se dá skousnout, rameny se fotbal nehraje (až na Alexe Krále tedy)..... naopak motivy orloje na červené části se mi líbí.... já mám takovéhle serepetičky rád....

   Ovšem je třeba říci, že nejsem úplně směroplatným hodnotilem, všechny mé bývalé partnerky tvrdili, že mám vkus na úrovni mentálně postiženého dítěte... s otřesem mozku... :-)

   PS: naše dresy byly druhé mimo jiné i proto, že hodnotitelé nedostali do ruky kompletní hrací dresy, ale variantu bez reklamy .... a kladně hodnotili mimo jiné i to, že dres nehyzdí reklama ....

   https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1517156-nove-dresy-pro-mistrovskou-slavii-prekvapily-reakce-fanousku-jsou-rozporuplne.html

   • Re: NOVÉ DRESY

    PetCC     před 4 měsíci 21.07.2020 13:57 |  
    4 4

    Proč by si dělal legraci, to si myslíš, že to tady každej čte vlákno po vláknu?

    • Re: NOVÉ DRESY

     kjandourek (admin)     před 4 měsíci 21.07.2020 14:09 |  
     6 2

     No tak článek, na který jsem posílal odkaz, je deset dní starý..... a ten už jenom reagoval na přestřelku, která se okolo dresů strhla poté, co je Puma propálila na Twitteru.... osotatně proběhlo to všemi médii - stejný článek byl na isportu na ruiku, řekl bych, že každé periodikum z toho vykřesalo článek ideálně i s anketou....

     Předpokládal bych, že každý, koho dresy zajímají (a to zase předpokládám, že je ten, kdo o tom napíše samostatný příspěvek), už o nich minimálně slyšel a vyjádřil se k tomu....

     Takže si nemyslím, že by bylo nutné, číst každé vlákno na SN, aby člověk, kterého to zajímá, věděl, že nové dresy už nějak vypadají....

     A tak si říkám, jestli si někdo nedělá srandu, když tu najednou po deseti popisuje jak by si nové dresy představoval a náhodou je popisuje úplně jinak, než jak se už na veřejnosti objevily :-)

     • Re: NOVÉ DRESY

      červenobílý     před 4 měsíci 22.07.2020 09:00 |  
      1 0

      Ano, skutečně jsem to myslel vážně. V době letních dovolených mi ten článek ušel. Díky za nové vložení odkazu, těším se na konečnou podobu nových dresů, vypadají hezky.

   • Re: NOVÉ DRESY

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 13:59 |  
    2 13

    Proč by si měl dělat legraci ? ! To nemůže mít jiný názor než vy ? To si myslíte, že váš názor jak má vypadat dres je ten jediný správný ? Vždyť je to subjektivní záležitost, každý to vnímá jinak. Tak proč ty neuctivé řeči o dělání si legrace ?

    • Re: NOVÉ DRESY

     Qope     před 4 měsíci 21.07.2020 14:38 |  
     10 2

     Přesně, od legrace seš tady ty, tak ne at se někdo snaží ti vzít roli :-)

     • Re: NOVÉ DRESY

      pipe1980     před 4 měsíci 21.07.2020 16:12 |  
      5 1

      ne ne, von to myslí vážně

  • Re: NOVÉ DRESY

   Leksel     před 4 měsíci 21.07.2020 14:29 |  
   3 2

   Tak na nových dresech se mi nelíbí ramena, co se týče barevný kompozice. Na pravém rameni bílý pruh přerušuje červenou barvu a na levém rameni zase zbytečně zasahuje do červeného rukavu, což mi narušuje tu tradiční červenobílou symetrii. Otvor na hlavu je kulatý bez nějakého lemu, působí to na mě, jako by byl jen spartánsky obstřižen nůžkami bez dalšího zapošití. Takže můj oblíbený elegantní límeček se nekoná.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kjandourek (admin)     před 4 měsíci 21.07.2020 14:25 |  
   3 2

   No tak za určité konstalace hvězd by to možné bylo....

   Ale co si budeme povídat: je daleko pravděpodobnější, že LM vyhraje nějaká klasika (Real, Bayern, Juve, Barca, Mancity) a EL třeba Inter...... než že LM vyhraje Lyon, či Neapol a současně EL vyhraje Leverkusen, či AS Roma

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 16:11 |  
    4 0

    V LM Chelsea prohrála první zápas doma s Bayernem 0-3 a to v Německu neotočí ani náhodou, takže si je můžeme škrtnout (navíc si myslím, že do čtvrtého místa v Premier League stejně budou), Neapol hrála v prvním zápase s Barcelonou 1-1, takže Barce stačí v odvetě i 0-0, hrají doma, ti to nepustí a vyhrají, takže jediné reálné nebezpečí je Lyon, který v prvním zápase porazil Juventus 1-0 a Juve teď nemá ani kdovíjakou formu, ale zase na druhou stranu, když jde do tuhého, tak Juventus umí zabrat, jako včera v klíčovém zápase o titul s Laziem. Tak hlavně, aby byl zdravý Ronaldo a mělo by to klapnout (v opačném případě by Lyon dále narazil na vítěze duelu: Real – City 1-2 nebo dále v semifinále asi Bayern nebo Barcelona a pak by ještě musel vyhrát finále). Takže když to shrnu, tak pravděpodobnost, že to dopadne pro Slavii je veliká a zároveň, že to dopadne pro rudé, tak je malá.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kjandourek (admin)     před 4 měsíci 21.07.2020 16:19 |  
     3 0

     Tu pravděpodobnost pro rudé ještě zmenšuje skutečnost, že se EL odehraje až po skončení všech soutěží... takže každý z těch klubů, který má šanci EL vyhrát, se nemůže spoléhnout na to, že se do LM dostane přes vítězství v EL a bude se muset i ve své soutěži snažit dostat se na místa zaručující LM.... což se tedy týká Manchesteru United... Hrozí tedy hlavně Leverkusen a AS...

     Ideální scénář vidím v tom, že ManU zabojuje v lize, dostane se na čtvrtou pozici.... a potom vyhraje EL :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 16:44 |  
      2 1

      Souhlasím, že jde hlavně o Leverkusen a Romu, protože Wolves se do pohárů nedostane, přeskočí je Tottenham (zbývá Chelsea – Wolves, Crystal Palace – Tottenham) a Manchester Utd. se podle mě zase do první čtyřky dostane, stačí jim k tomu paradoxně z posledních dvou zápasů dvě remízy a jsou tam (zbývá Manch.Utd. – West Ham a Leicester - Manch.Utd.) nebo by musejí vysoko porazit West Ham (třeba 5-0) a pak by i mohli na Leicesteru prohrát (pak 0-2), protože mají úplně stejné skóre. Když porazí Utd. doma West Ham o gól nebo dva, tak si s tím stejně nepomohou a na Leicesteru nesmí prohrát.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 17:23 |  
      3 0

      A ještě je tady celkem reálná možnost, že v Serii A skončí na pátém místě AC Milan a pak by rudým vypadla i Roma. Milán by musel asi už všechno, tedy 4x vyhrát, ale mají celkem rozumný los (nejtěžší zápas hrají doma s Atalantou), za to jejich dva konkurenti mají jeden velice těžký zápas venku, Neapol na Interu a Roma na Juve.

 19. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 15:55 |  
  6 9

  Virus od dívky z nočního klubu? Nakažené má i béčko Bohemians a dorost Dukly

  Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/bohemians-b-dukla-dorost-koronavirus-nakaza.A200721_131122_fot_dsouteze_vp2

  To je jak z Laviho Vyšehradu .... ještě by se chlapci měli nechat otestovat na další nemoci (hlavně ty pohlavně přenosné), jestli jim nepředala i něco horšího. Ale to jim samozřejmě nepřeju.

 20. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  SKEP     před 4 měsíci 21.07.2020 19:06 |  
  7 1

  Někteří přispěvatelé, v čele s kolegou Fačínem, nejsou plně spokojeni se "zvučností" jmen fotbalistů, kteří přicházejí posílit náš team a důrazně žádají okamžité zakoupení tzv. velké ryby. Ostatně mírné ohrnování nosu nad low cost transfery je ve slávistické obci letitou tradicí. Inu, jak praví klasik - gegen Apetit kain Disputat. Že není všechno zlato co se třpytí a naopak, dokládá příklad Roberta Segmüllera. Kanonýr Segi je, z mne neznámých důvodů, současnými fanoušky přehlížen až ignorován. Že zcela neprávem se pokusím vysvětlit v následujících řádcích.
  Píše se sezóna 1972/73. Slavia točí hned 3 trenéry (Linhart, slavný Vytlačil a na konec jeho asistent Jareš), v lize končí 14., když pád o patro níže odvrátila v existenčním mači v Třinci, který nečekaně otočila z 0:1 na 4:1. V téže sezóně Segi v dresu Pardubic marně bojuje o návrat mezi elitu s cinklými Houškovými Klokany. Slavia nespadla, Pardubice nepostoupily, běží nová sezóna 73/74. Po podzimu je Jarešova Slava 8. a v zimě hodlá posilovat. Od ryšavého, bezmála třicetiletého pardubického útočníka se třemi ligovými góly nikdo nečeká zázraky. Segi, jenž prošel Viktorií Žižkov, Duklou Tábor, Plzní (odtud ony 3 zásahy) a Pardubicemi, je náročným slávistickým publikem přijat chladněji než vlažně...
  Ale nyní už nechme hovořit čísla:
  Po příchodu Segiho (a IPS) Slavia vyletěla ze 14. místa postupně na 3., 5., 3., 3. a 4. příčku tabulky. Jenom na jaře 74 Segi skóroval 10x! V dalších ročnících nastřílel 13, 12, 10 a 9 branek. Za čtyři a půl sezóny dohromady 54. Jeho pětiletku ve Slavii lze označit, vzhledem k umístění, jako dobu bronzovou. A Pardubice? Bez Roberta se propadly až do divize a pražané je mohli vidět například na horké půdě Slavoje Braník či ZPA Košíře. Po Segiho odchodu se Slavia, kromě roč. 84/85 (král střelců Knoflíček s 21. trefami) až do éry Borise Korbela již nikdy neumístila tzv. na bedně.
  Moc by mne zajímalo, co bylo příčinou Segiho konce v Edenu. Věk? Zdravotní stav? Možná p. Akuls by věděl více...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Leksel     před 4 měsíci 21.07.2020 19:38 |  
   4 0

   Jen technická, Kain zabil Ábela, tady spíše kein. :-) Jinak samozřejmě připomínka Segiho potěšila.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Leksel     před 4 měsíci 22.07.2020 12:49 |  
     2 1

     Nejsme na hodině němčiny, z kontextu bylo jasně patrné, co má pisatel na mysli, pane řídící. :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      SirCohen     před 4 měsíci 22.07.2020 12:50 |  
      1 1

      Stačilo to napsat hezky česky a bylo by po problémech:)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Leksel     před 4 měsíci 22.07.2020 12:53 |  
       1 1

       Tak, jak nám zobák narost'. :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        SirCohen     před 4 měsíci 22.07.2020 13:54 |  
        1 1

        natürlich :)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         tichejhoch (přítel SN)     před 4 měsíci 22.07.2020 14:49 |  
         0 0

         Jetzt bin ich ein Hirsch davon...

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         obiwan     před 4 měsíci 23.07.2020 12:28 |  
         0 0

         Já, natvrdlich:-))

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Altona     před 4 měsíci 22.07.2020 08:46 |  
    1 0

    Segi, Segmüller, dává góly jako Gerd Müller. Nebo tak nějak to bylo. Z této kategorie úplně zapomenutých ale důležitých hráčů je taky ještě Houba...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Leksel     před 4 měsíci 22.07.2020 12:50 |  
     0 0

     Tak toho Houbu jsem si musel vygůglit, byl to Rudolf "Houba" Svoboda vyhlášený kanonýr Jablonce na začátku 70. let, kdy se Jablonec dostal na chvíli do 1. ligy. Díky za připomínku.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Altona     před 4 měsíci 22.07.2020 14:39 |  
      1 0

      No von tehdy přišel k nám a taky nad ním ohrnoval kde kdo nos, že je starej, naprosto nefotbalovej a vypadá jak vagabund a kdesi cosi. Ale svý si tu odehrál (končili pak se Segim nějak společně) a góly taky nastřílel jak byl záloha. Myslím že se u nás dostal nakonec i do nominace repre..

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Jachym     před 4 měsíci 22.07.2020 09:23 |  
    1 2

    Tak pokud bychom měli být cimrmanovsky (a německy gramaticky) přesní, tak by tam měla být i dvě "p" ve slově "Appetit" a tvar "keinen"...:-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Leksel     před 4 měsíci 22.07.2020 12:51 |  
     1 0

     Tak to samozřejmě, mě ale v první řadě píchlo do očí to kain. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Barys     před 4 měsíci 22.07.2020 07:45 |  
   5 0

   Tak to si myslím, že můžu zjistit. Segi se zná s tátou. Několikrát se na mě přišel podívat jak jsem jako dítě hrál za admiru. Už jsem ho dlouho neviděl, ale vzpomínám, že to byl sympaták takovej vysokej hubenej. On by mě asi nepoznal, ale vím kam chodil na pivo, tak se tam pozeptám, nebo jestli neví táta.
   Jestli se mi ho povede kontaktovat tak Vám o něm napíšu a hlavně mu nechám přečíst tvůj příspěvek, bude mít radost.
   Jak říkám hodně dlouho jsem ho neviděl, ale už to bude dědula.
   Jestli se povede, tak zkusím pod svým nickem, aby nás tu pozdravil.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 22.07.2020 08:01 |  
   0 3

   Pardon, ale opětovně mi tu je vkládáno do úst něco, co jsem neřekl a nenapsal. A že bych byl "v čele" zástupu nespokojenců, to je taky zajímavej konstrukt.

   Například příchod Karafiáta kvituji právě díky tomu, že je to low cost transfer. Kdyby nás měl stát třeba 40 milionů, tak tu budou jiné litanie (a zasloužené).

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 22.07.2020 08:02 |  
   7 2

   To je dobře. Bylo by fajn dostat béčko co nejdřív do druhý ligy.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    ColinSKS     před 4 měsíci 22.07.2020 08:09 |  
    7 9

    a do dvou let do první. to by byla bomba. založili bychom C a D a do 5-6 let bychom mohli mít v lize velikánskou převahu.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Mikey     před 4 měsíci 22.07.2020 11:04 |  
     11 2

     Co to meleš?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 22.07.2020 12:55 |  
      5 4

      Dělá si srandu?

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       ColinSKS     před 4 měsíci 22.07.2020 13:06 |  
       2 6

       ty jsi jediný, kdo to pochopil :-D, dík

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 03:05 |  
        3 7

        Je s podivem kolik lidí tady i na vtip reaguje agresivně ........ to už člověk neví, jestli je opravdu na fóru Slávie a nebo někde na terapautickém webu určeném pro léčbu mindráčků

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      ColinSKS     před 4 měsíci 22.07.2020 13:07 |  
      4 6

      kávu, od žida

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Mrakomor     před 4 měsíci 22.07.2020 14:20 |  
       1 1

       A proč ne ze spolku?

 21. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 21.07.2020 22:39 |  
  4 7

  Za Aston Villu dává gól "náš" Trezeguet co nám utekl z lopaty ....a ještě to ten lump komplikuje Sukovi, i když snad jen teoreticky.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 21.07.2020 22:54 |  
   6 1

   Nekomplikuje, v Anglii rozhoduje při rovnosti bodů celkové skóre a West Ham má o 13 gólú lepší než Aston Villa a o 14 než Watford, takže Suk je zachráněný.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 01:03 |  
    3 7

    Vím o tom. Aston Villa to komplikuje jen teoreticky, kdyby ztratili, tak to mohla být úplná jistota. Nakonec dost možná sestoupí Watford, protože Aston Villa má teď o jeden gól lepší skóre než oni a na Arsenalu v současné formě asi bodovat nebude. Leda že by dal West Ham Aston Ville větší příděl než dostane Watford na Arsenalu, ale i tak by to muelo být dva góly plus, protože při rovnosti gólů předpokládám rozhoduje vyšší počet vstřelených gólů a to má lepší Aston Villa ......... Takže mi z toho vychází, že Watford půjde dolů.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fido22     před 4 měsíci 22.07.2020 00:57 |  
   1 4

   Nejmenoval se ten ""náš" zběhlý Trezegeut křestním DAVID ?? Ten, co dal fíka Arsenalu, měl na dresu písmeno M.
   Možná to byl Tajemný Em ze Stínadel. Že by Tepličák ?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 01:10 |  
    11 7

    David Trezeguet je bývalý reprezentant Francie, dnes už nehraje - takže to není ten "náš". Podle něj si dal velmi pravděpodobně fotbalový "nick name" tenhle Egypťan, který se skutečným jménem jmenuje Mahmoud Ahmed Ibrahim Hassan ......Takže to M. je patrně Mahmoud.

    Mimochodem, to že je to křestní jméno by jako Egypťan asi neslyšel rád - křestní je jako pokřťěný, tedy křesťan. Což on velmi pravděpodobně není. I když nějáká koptští křesťané tam existují, ale to je jen zlomek populace. Drtivá většina jsou muslimové.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Jachym     před 4 měsíci 22.07.2020 09:19 |  
     4 0

     Jenže u nás je termín "křestní jméno" jen ekvivalentem pro třeba anglické "first name" a nikdo v tom potřebu nějakého křesťanského aktu (tedy původní význam slova) nehledá.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 17:30 |  
      2 7

      Já vím, že je to jméno "křestní" jen názvem a spíš asi nedopatřením, protože při křtu se dávalo ve skutečnosti ještě jedno jméno podle kmotra, který byl při křtu přítomen. Ale rozhodně bych si tedy netroufal tvrdit, že by to muslimovi nevadilo. Někteří muslimové jsou na jakékoliv křesťanské symboly alergičtí.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    o5aradecek     před 4 měsíci 22.07.2020 14:40 |  
    2 0

    David ne, ten hrál např. za Monaco či Juventus a mraky let reprezentoval Francii, to byl ještě vyšší level. :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fido22     před 4 měsíci 22.07.2020 23:33 |  
     1 0

     ….no jo, vždyť já už vím. David Trezegeut byl takový malý, černovlasý - já v té době na MS i fandila Francii. Byl to takový štírek. Na skříni mi v té době visel plakát Zidaneho v životní velikosti. Proto mi asi hned naskočilo jméno "David".
     No, my teď máme jiný hvězdy, většinou z českého chovu, ale funguje to. Držím Jindrovi i Honzovi palce, aby i tentokrát byly posily trefou do černého.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 09:21 |  
      0 0

      Úplně malý ne a černovlasý, spíš holohlavý... ale asi víme. Rozhodl v prodloužení EURO 2000, střelou levačkou z "voleje" pod břevno. :-))

 22. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 22.07.2020 13:27 |  
  3 0

  Na oficiálkách byly dnes zveřejněny "Letní přípravy našich mládežnických týmů" a jsou tam už dva odehrané přípravné zápasy (dnes přijdou další):
  https://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Letni-pripravy-mladeznickych-tymu-17662

  16.07.2020
  SK Polaban Nymburk - SK Slavia Praha U17 0:3
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3107761429259547&id=158238660878520

  20.07.2020
  SK Otava Katovice – SK Slavia Praha U19 7:7 (2:5)
  https://www.fotbal-katovice.cz/clanek.asp?id=80

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Obr     před 4 měsíci 22.07.2020 15:58 |  
   3 0

   V Kátoucich sem byl a bylo to fajn. Hodne se mi libil nas pravej zaloznik c. 7 - takovej opalenej kluk, bohuzel nevim, jak se jmenoval - a taky pyroshow naseho OP. Skoda, ze sme neudrzeli vedeni 7:3 :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 22.07.2020 17:34 |  
    3 0

    Tak to věřím a to pyro vypadá taky slušně, navíc 712 platících diváků (tedy předpokládám, že se platilo), takže tam byla víc jak půlka obce.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Obr     před 4 měsíci 22.07.2020 19:42 |  
     5 0

     Bylo tam fakt narvano a sjizdeli se lidi z dalekyho okoli. SKS proste tahne. Navic strakonicka odbocka je po TS nejvetsi v CR. 260 clenu to je nejaka zakladna.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Obr     před 4 měsíci 22.07.2020 21:46 |  
       1 0

       Jasně, Přéma je rudej až na zádeli. O to vic mi mrzi, ze jsme Kat neporazili. Budem to asi poslouchat pri kazdy prilezitosti :-) Ale byl to pratelak, takže to berem s rezervou. Fotbalove byla devatenactka jinde...

 23. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dru Zeree     před 4 měsíci 22.07.2020 17:12 |  
  0 0

  Tak ten mrzák Frýdek končí. Za mě super zpráva. I když ho nesnáším, je rozhodně lepší fotbalista než Hanousek. Navíc asi tím pádem RB přivede Ládíka z Itálie, který neumí bránit vůbec :D

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 17:35 |  
   11 7

   Já jsem trochu rozpolcen., Právě proto, že je Frýdek přímo esence sparťanské podlosti, prasáctví a podrazáctví, tak mi k té Spartě tak něják patřil. Ti je prostě typický sparťan, kterého rád vidím poraženého. Ale zase jsem rád, že nebude ohrožovat zdraví nikoho z našich hráčů.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fallen (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 08:08 |  
   1 0

   Já zas tak nadšenej nejsem. Ten prosťáček nám v derby vždycky pomáhal svoji psychickou nevyrovnaností nebo stupidním faulem v pokutovém území. Kterej prostoduchej sparťan teď tuto jeho roli zastane? :D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    bramburek (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 10:41 |  
    2 0

    dutohlav Krejčí má krásně našlápnuto...

 24. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Edenjejenjeden     před 4 měsíci 22.07.2020 17:22 |  
  13 0

  Jedna smutná zpráva .Dnes bohužel zemřel herec, ilustrátor ,ale především velký slávista pan Miloš Nesvadba ,ve věku úctyhodných 95 let. Tak Mistře at Vám i v tom nebi dělá ta naše Slávka stále velkou radost....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Leksel     před 4 měsíci 22.07.2020 17:31 |  
   5 0

   Tvl, to je v hajzlu, toho jsem měl rád. Takže diky, Mistře, za Vaši pozemskou misí a tam nahoře Vám přeju příjemnou společnost Vaší krevní skupiny!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 17:37 |  
   6 6

   Úctyhodný věk. Sympatický člověk. Pan Nesvadba zaslouží symbolickou minutu potlesku, jako když odešli jiní velcí slávisté.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 03:09 |  
    4 7

    Tak 4 lidé si myslí, že ne ......

    Mohli by se dotyční přihlásit a něják vysvětlit tento postoj ? !

    Nesouhlasit s kondolencí , to chce opravdu silný žaludek. Tak se ukažte kdo jste a jaké máte argumenty pro tenhle svůj nelidský a protislávistický postoj.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     ColinSKS     před 4 měsíci 23.07.2020 08:23 |  
     1 5

     doktore, víte že toto pofiderní hlasování není o obsahu? přitom by stačilo malinko upravit program tak ,a by bylo vidět, kdo ortodoxně mínusuje. ale do toho se adminům nechce, stejně jako do toho ty palce zrušit. schizofrénie

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      SKEP     před 4 měsíci 23.07.2020 11:53 |  
      6 5

      Pane Doktore, pane Coline, vážení kolegové,
      Vy dva, společně s přítelem Fačínem, jste v mých očích příkladnou reinkarnací mistra Jana Husa. Po vzoru velkého kazatele se za žádných okolností nenecháte ovlivnit zdejším syndromem stáda, česky řečeno main streamem a pranic nehledíte na prohlášení jiného Jana, Wericha, o mase, která má vkus. Slávistickou pravdu hledáte, hlásáte a bráníte až do smrti, v našem případě do totálního umínusování! Za odvážné, objektivní, trefné a zasvěcené příspěvky sklízíte, vedle hromady mínusů a okopávání kotníků, v neposlední řadě též můj upřímný obdiv. I mne iritují ti anonymní přispěvatelé, kteří Vás drze označují za komiky a své palce masově kladou na piedestál povrchních spisů aténského filosofa, patrně roč. 55.
      Pánové, nenechte se odradit zdejším mínusovacím komandem! Neúnavně publikujte své ostré, neotřelé, byť často nepopulární vidění nejen Slavie, ale celé společnosti. Pokračujte v nelítostném boji s havrany. Sám nejlépe vím, o čem mluvím. Nedávno jsem byl utlučen více jak 30. palci za poučný příspěvek ve formě hádanky na téma fotbalisté z Rapidu. Ovšem vrchol všeho pak představovala nemístná reakce na žádost o info ohledně kanonýra Segiho. Představte si, že místo fundované odpovědi mi byl adresován odkaz na rychlokurs jazyka německého!
      Přátelé vězte, více mínusů znamená více pravdy!

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:08 |  
       1 7

       Ono by celkem stačilo, kdyby se tady lidi bavili normálně kamarádsky, s tolerancí k druhému. Vždyť jsme všichni slávisti , fanoušci jednoho týmu.
       Je smutný, že tohle tolik lidí nerespektuje a má potřebu si tady něco dokazovat a rozeštvávat to.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 15:38 |  
       2 1

       ((-: Móc hezká ironie. :-))

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 13:15 |  
    1 0

    Jako dítě jsem ho měl tu čest poznat (spíš jen potkat), na jedné "besídce" :-) Strašně milý a vtipný pán, tehdy jsem ještě netušil, že fandí tomu nejkrásnějšímu klubu. Netušil jsem to ještě ani u sebe. 95 let, je úctyhodný věk. Tak ať mu Slavia dělá i nadále radost tam nahoru!

  • RE:

   tobro     před 4 měsíci 22.07.2020 18:00 |  
   7 0

   Pan Nesvadba bydlel za dvěma (nebo třemi) rohy a ještě před pár roky jsme na sebe občas narazili třeba na chodníku, nebo když si nesl svůj.malej.nákup. Dneska mi ta letmá setkání proběhla myslí a můžu říct, že s málokterým člověkem jsem se tak rád a s tak báječnou noblesou a omluvami vyhýbal na chodníku.. ;-) I v pokročilém věku měl pořád takové šibalské ohníčky v očích a byl stále stejný. Tak pozdravujte ve slávistickém nebi, pane Nesvadba.

   Připojuji "nadčasovou pohlednici" https://aukro.cz/pohlednice-20-let-op-at-zije-nase-slavia-nesvadba-fotbal-6951038279

 25. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Max1     před 4 měsíci 22.07.2020 18:31 |  
  3 0

  Sparta se zbavuje těch největších čůráků, po Costovi konci Frýdek. Tím pádem je to jasný největší čůráky má teďka už Plzeň :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   belmis (přítel SN)     před 4 měsíci 22.07.2020 18:39 |  
   7 0

   Je tam Krejčí, Kanga, Dočkal.....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Max1     před 4 měsíci 22.07.2020 18:46 |  
    3 3

    To jo, ale pořád jsou Chorý a Limbersky o třídu jinde.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Edenjejenjeden     před 4 měsíci 22.07.2020 18:50 |  
     6 0

     No Maxi ,Krejčí se těm dvěma hodně blíží ,zas bych ho tak nepodcenoval :-)))

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Max1     před 4 měsíci 22.07.2020 18:55 |  
      0 6

      To je mladej cucak a třeba z toho vyroste....nebo za 4 roky je u nás :D

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       donford     před 4 měsíci 22.07.2020 19:54 |  
       2 0

       Tak West Ham v půli vede na Manchsteru 0:1 z desítky. Že by nový kat favoritů? Suk zatím velmi spolehlivý výkon.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Fabio     před 4 měsíci 22.07.2020 19:53 |  
    4 0

    Krejci je v podstate novacek a uci se etudam hodnym RB, Kanga je co se tyce IQ jaderny inzenyr, o tom zadna...Dockal je jen prebehlik, jinak zadne manyry...
    Frydek byl parodie na fotbalistu, nechapu, proc tam tak dlouho vydrzel, asi stacilo obcas pokourit pero DK nebo TR10, netusim...snad ho potkam na hanspaulce face to face :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 13:00 |  
     3 0

     Jaderný inženýr :-))))

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 12:58 |  
   3 0

   Čůráky nevím, ale největší sráči budou vždycky na spartě.

 26. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 20:55 |  
  6 7

  Suk má rozhodující bod, WHU definitivně zachráněn

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 22.07.2020 20:57 |  
   3 0

   Naprosto vyrovnaná partie v Manchestru, 1:1. Podařilo se. Suk a spol mohou slavit.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 22.07.2020 21:30 |  
    3 8

    Herně se hodně zlepšili, oproti tomu co hráli na začátku podzimu. Kromě Suka je hodně dobrej Bowen (ten je taky novodobá posila jako Suk). Tihle dva je v podstatě zvedli k záchraně.

 27. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Borgetti     před 4 měsíci 22.07.2020 20:57 |  
  3 1

  Pan Tvrdík na twittru, že všem slávistum uděláme na TK za měsíc radost a s nim na fotce Trpišovský. Jako podpis trenéra určitě udělá radost, ale dle jeho proslovu, trenéra, se to dalo i očekávat. Tak doufám trochu v tu akademii, když byl Souček prodán do West Hamu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Edenjejenjeden     před 4 měsíci 22.07.2020 20:59 |  
   6 0

   Tak oni nám ti pánové tu radost dělají již delší dobu :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Borgetti     před 4 měsíci 22.07.2020 21:08 |  
    9 0

    To bez debat :-)
    Působíme v našich podmínkách jako velkoklub a i v Evropě myslím, že máme velice slušné jméno. Už si nás ani se Spartou nepletou :-)
    Ale jako ten správný velkoklub bychom měli mít i moderní akademii, ať vychováváme kvalitu alá Ajax nebo Salzburg. Věřím, že se toho dožiju :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   necich     před 4 měsíci 23.07.2020 06:51 |  
   3 0

   Tak setrvání trenéra beru jako hotovou věc již dávno. Radost by mi udělalo, pokud by to pdepsal na min. 15 let. :)

 28. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Barys     před 4 měsíci 23.07.2020 10:31 |  
  5 0

  Dejte sem prosím někdo tento článek na isportu.
  Souček z Anglie o svém vzestupu: Hraju jako ve Slavii. A jde to!
  To je takový balzám na duši, že i ty lháři musí psát objektivně a nedovolí si našeho odchovance jen slovem znevážit.
  On už má takové jméno, že se ho bojí i ta rudá chátra. Jednoduché, jakmile něco překroutí, tak jim příště řekne - máte smůlu, žádný rozhovor nebude. To by přišli asi o největší dění v českém fotbalu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Mikey     před 4 měsíci 23.07.2020 11:15 |  
   0 8

   Nemelte pořád, že všichni v iSport lžou, minimálně Jan Podroužek, je kvalitní a nejlepší sportovní novinář v Česku.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 11:28 |  
    8 0

    :-) Pobavils, doufám, že to bylo účelem?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     necich     před 4 měsíci 23.07.2020 12:55 |  
     4 0

     Minimálně od doby co se s náma kamarádí...:)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    kalex     před 4 měsíci 23.07.2020 15:51 |  
    3 0

    V době temna si do nás kopl vždycky s chutí.

 29. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 10:40 |  
  3 0

  Doporučuji výborný rozhovor s panem Hoftychem, v závěrečné třetině mluví konkrétně i o hráčích (Karafiát, Malinský, Kuchta).
  https://www.youtube.com/watch?v=UgqvHUszyWU

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 11:13 |  
   4 0

   Dobrej řízek, ten Hoftych. :-D Tak doufám, že Kuchtovi u nás občas taky někdo tu tatranku flákne. :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    clash     před 4 měsíci 23.07.2020 13:01 |  
    6 0

    ".... občas byl na dělo, tak ho dostal ..." :-))))))

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     necich     před 4 měsíci 23.07.2020 19:50 |  
     2 0

     Jo, jo, líbila se mi i hláška. Houšťa si s ním určitě poradí....:) Má asi dobrou pověst....

 30. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  |HelleneHell     před 4 měsíci 23.07.2020 11:40 |  
  0 1

  Přeji hezký den...tak se pomalu smiřuji s tím, že Tomáše Součka už nikdy ve slávistickém dresu na hřišti neuvidíme...snad se nám bude dařit každý rok prodat někoho za nesmysl....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 11:44 |  
   3 0

   Za nesmysl ne, jen za odpovídající hodnotu hráče.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 11:58 |  
    4 0

    Možná ani to ne, v britských novinách se objevil názor, že cena za Součka byla ze strany West Hamu "krádež" na Slavii :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Barys     před 4 měsíci 23.07.2020 12:10 |  
     1 0

     Máme u Součka další procento z prodeje?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Edenjejenjeden     před 4 měsíci 23.07.2020 12:12 |  
      2 0

      Ano máme...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       necich     před 4 měsíci 23.07.2020 12:54 |  
       0 3

       Prý 50 procent. :) Nějaká milijarda ještě přijde na účet...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 13:08 |  
        4 0

        Kdyby to bylo 50 %, tak by ta částka byla ještě vyšší než za samotný přestup :)

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         necich     před 4 měsíci 23.07.2020 19:47 |  
         3 1

         No však, JS, gazza apod. už ty stamiliony utrácí. :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 12:19 |  
     10 0

     No jo, vlastně! Úplně nás ojebali :-)) Snad už tohle pan Tvrdík do budoucna nedovolí a koupí jednomu zdejšímu d(p)isskutérovi, pár posil z ciziny, každou aspoň za 100 mega! Jinak ten Trpiš snad tu ligu nikdy nevyhraje, ani ji neobhájí, ani pohár nezíská a taky neobhájí, ani do tý trapný LM se nedostane, ani to podělané ČF Evropské ligy, nám do Edenu nedoveze... Oh, počkat! :-))

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:31 |  
   2 7

   Já věřím, že se v pětatřiceti vrátí a bude nám vychovávat mladé

 31. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  MCD_Slavia     před 4 měsíci 23.07.2020 12:03 |  
  3 2

  z twitteru:

  Martin Vait
  rádi bychom dali iSport podcast live i s vámi někde na příjemném místě s pivečkama, ale zatím takhle – dneska po 12:00 s
  @JanPodrouzek
  na YouTube
  @DenikSport
  https://youtube.com/channel/UC34vLhjOu35pJwcfT92wPMw a http://iSport.cz

  čekám na přenos každou chvílí by měl začít.. Téma Tomáš Souček a přestup.


  Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 12:04) . Zobrazit původní komentář

 32. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 12:04 |  
  6 0

  Tak skupina o záchranu je asi vyřešena podle očekávání...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kondorr     před 4 měsíci 23.07.2020 12:11 |  
   4 0

   Tak Příbram přece nemůže spadnout tahle liga je žumpa. Maji jednoho nakaženýho to je neoslabý můžou klidně hrát.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    kjandourek (admin)     před 4 měsíci 23.07.2020 12:18 |  
    5 0

    To Tvrdil někdy v květnu Freedom - že jeden nakažený půjde do karantény a zbytek týmu může hrát... ostatně Douděra a Červ to tak měli....

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kondorr     před 4 měsíci 23.07.2020 12:27 |  
     2 0

     Právě proto mě zaráží náká karantena tohle je ušitý přesne na míru Příbrami.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 12:29 |  
      3 0

      Nejen Příbrami, všem, ostrouhá pouze Dukla.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Votypkaj     před 4 měsíci 23.07.2020 12:34 |  
       6 0

       jako tohle co předvedli v Opavě a Karviné, to se člověk musí smát... kondiční trenér pracuje na šachtě, kde je největší ohnisko v ČR a on chodí po práci mezi hráče

       BTW: oba kluby vlastní a sponzoruje město, tohle je největší mor českého sportu, profesionální kluby napojené na stát, které města dotují

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 12:37 |  
        5 0

        Mně na tom nejvíc štve, že to ovládají přes nefotbalové organizace, v tomto případě Hygienické stanice. Už někdy před dvěma lety si proti nám takto pomohla Plzeň, teď tím regulují postupy a sestupy. Přitom fotbaloví bařtipáni jsou z obliga, neb proti rozhodnutím hygieny jít nemůžou.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       kondorr     před 4 měsíci 23.07.2020 12:35 |  
       1 1

       Nikde sem si nevšimnul že by se testoval celej tým tohle bude nejspíš prasárna od nákýho uplatnýho zaměstnance Hygieny nevěřim že by se někdo nechal dobrovolně nakazit.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 12:40 |  
      4 0

      Mimochodem, už před časem se spekulovalo (tuším Mádl), že se to šije tak, aby to sedlo Brnu. Takhle by je čekala ještě zákeřná baráž, místo toho jdou přímo. A jak říkám, nezlobí se nikdo, kromě Dukly.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 12:51 |  
     4 0

     ...a pak zhruba 17x změnil během rozehrané soutěže pravidla. :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:02 |  
     2 7

     Červ a Douděra - Jenže u těch se to zjistilo ještě před tím, než začaly týmy trénovat dohromady. Proto mohly ostatní normálně zahájit přáípravu - před tím s nimi nebyli v kontaktu.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      kjandourek (admin)     před 4 měsíci 23.07.2020 14:31 |  
      3 0

      Opravdu?

      20.4. A tým začal trénovat - i když omezeně
      https://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Opet-spolu-I-kdyz-omezene-17470

      3.5. se do tréninku zapojily mládežnické celky s poznámkou, že A tým trénuje už dva týdny
      https://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Navrat-do-treninkovych-procesu-17489

      mimochodem 6.5. si Olayinka zlomil nohu.... a až 19.5. byl oznámen výsledek plošného testování s tím, že jeden hráč je pozitivní... druhý test byl negativní 22.5. a 26.5. se hrálo v Bolce....

      Netvrďte mi, že Lukáš nebyl s nikým z áčka v kontaktu až do prvního plošného testování...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:36 |  
       0 9

       Aha, tak díky za doplnění informací. Přiznávám chybu , že si to pamatuju špatně resp. jsem si vytvořil špatný dojem. Možná byste se mohl inspirovat a poprvé v životě taky někdy chybu přiznat - víte v čem ....

       V tom případě je otázka, proč to tenkrát šlo a nyní to nejde - tedy vyřadit jen toho jednoho hráče a dohrát

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       kalex     před 4 měsíci 23.07.2020 15:46 |  
       4 1

       Je to marný, je to marný, je to marný. :()

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Jachym     před 4 měsíci 23.07.2020 12:57 |  
   3 0

   Nastalo to, co nastat muselo... Takto brzy budeme mít co do počtu účastníků největší ligu na světě:-) Stejně to bude od nynějška paskvil. Týmů jak psů, diváků jak šafránu. Jestli to zrušení pos...é nadstavby za to stálo...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   rak (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 13:02 |  
   4 1

   Ano, přesně. Nic jiného jsem nečekal. V Karviné by to už asi bylo divné. V Příbrami ještě víc. Ta Opava se nabízí.
   Samozřejmě, nelze vyloučit, že je to opravdu smůla a náhoda, ale nevěřím tomu. Jak se vyřešilo Brno, tak už to nikomu moc nevadí, kromě Dukly, která zase moc lidí nezajímá. Nezbývá než si přát, aby příští rok ty stávající poslední tři týmy první ligy regulérně spadly.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 23.07.2020 13:08 |  
   7 7

   Tak to je vojeb jako prase... Chudáci na Dukle, pan Paukner a všichni tam... Je mi jich upřímně líto.

   Mimochodem, vzhledem k dalším ročníkům, to bude ještě zajímavý. Za předpokladu, že nás budou politici a jejich pohůnkové strašit neustále a dokola jakýmsi pofiderním covidem, tak očekávám každé kolo odložené zápasy, týmy v karanténě, omezené počty diváků apod. No bude v tom pěkný guláš, tahle sezona to už jasně ukázala. Pokud se politici a média nevzpamatujou a nepřestanou strašit obyvatelstvo, aby se život vrátil do normálu. Ale bohužel, to se asi nestane.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    donford     před 4 měsíci 23.07.2020 13:22 |  
    7 7

    Tak tobě určitě nikdo z blízkých na koroňáka neumřel, že? Takže proto jsi takový king. Tebe těch pár milionů mrtvých ve světě určitě nestraší. Tebe se to přece netýká. Že tu situaci třeba někdo v českém fotbale zneužije, to už je jiná.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fačín     před 4 měsíci 23.07.2020 14:21 |  
     10 2

     Promiň donforde, ale vypadá to, že jsi další oběť mediální masáže. Na covid žádné miliony lidí neumřely. Ne, zastrašit se nenechám, protože to je ten pravý účel celé akce.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:28 |  
      1 9

      S covidem umřelo v tuto chvíli podle world meteru cca 631,030 lidí. Je fakt, že řada z nich zemřela z jiných důvodů, na druhou stranu zase zejména v rozvojových zemích je spousta nezaregistrovaných kteří zemřeli opravdu na dýchací potíže od Covidu. Takže to moc nezlehčujte. přinejmenším statisíce lidí zemřeli dost drastickou smrtí na ztátu dýchání a řada z nich i nedaleko nás - v Itálii, ve Španělsku, v Británii .....a i u nás samozřejmě, naštěstí ne tolik.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Fačín     před 4 měsíci 23.07.2020 14:56 |  
       7 1

       Nesnažím se to nějak zlehčovat. Spousta lidí se extrémně bojí a já se jim nedivím, protože ta mediální masáž je obrovská a je snadné jí podlehnout.

       Všimni si každodenních titulků na zpravodajských serverech (nejlepší příklad na to jsou Novinky.cz). Zpráva začíná takto: "Dnes přibylo xy nakažených, nejvíce od data xz (dosaď jakékoliv nejbližší pravdivé datum), nové ohnisko je zde a zde (dosaď libovolné město, kde se objevilo pár nových případů), rekord hlásí země xx (dosaď jakoukoliv zemi na světě, která zrovna nahlásí rekordní přírůstek)".

       Takže sice zprávy jsou víceméně pravdivé, ale záměrně negativní a odstrašující. Už se pak skoro nikde nedočteš, že například v okrese xy již týden nemají žádného nakaženého, že kromě té jedné rekordní země jich další 150 zaznamenalo pokles, atd.

       Každopádně, pro mě je toto téma již vyčerpané a nechci ho tahat na Slávistické noviny, máme spoustu jiných témat, a zábavnějších, o kterých debatovat. Gró původního příspěvku bylo v tom, že příští sezona bude vzhledem k omezením, karanténám apod. asi hodně divoká, rozkouskovaná a bůhví, jestli se třeba vůbec budou hrát evropské poháry.

       Tímto s covidem raději končím, nechci vyvolávat zbytečné vášně...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 15:48 |  
        2 7

        Ok. Díky za vysvětlení tvého postoje. Je fakt, že současná mutace Covidu (tedy ta co je v Evropě) je taky méně nebezpečná, závažných případů je méně. Podle mého by se mělo začít s mírnejším přístupem - tedy nehnat pořád všechny do karantény. Tak doufám. že k tomu dospějí i státní orgány.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      donford     před 4 měsíci 23.07.2020 16:21 |  
      1 2

      Víš, Fačíne, já jsem psal o milionech, protože např. v USA je přes 4 mil. nakažených, v Brazílii přes 2,2, a tak bych mohl pokračovat dál. Ne všichni bohudík na coronavid umřou, ale doktoři u mnohých prorokují plicní následky, jež se následně projeví a povedou mnoho a mnoho dalších překotně a brzy na druhou stranu hory.Mně ale osobně zajímají ze soukromých důvodů situace v Latinské Americe a tam je to dík zoufalému zdravotnictví úplně tristní. Když Brazílie uvádí 2,2 mil, Mexiko třeba 360 tisíc, či Peru také přes 350 tisíc, tak tam bohužel nikdo ani nemůže spočítat ty další stovky tisíc třeba v Amazonii, u kmenů o nichž se ani neví. A kteří nejsou ani trochu imunní. Takže jestliže světový souhrn činí necelý 1 mil. mrtvých, s těmito neznámými to bude podstatně víc. A v dalších následcích pandemie, to si ani nechci domýšlet.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     PetCC     před 4 měsíci 23.07.2020 15:41 |  
     7 4

     Dneska jsem na ČT viděl grafy statistik všech úmrtí (tuhle statistiku jse chtěl už v březnu).
     A z ní plyne, že počet mrtvých letos nijak nevybočil z běžných hranic, narozdíl od posledních chřipkových epidemí.
     Takže ano, na covid u nás lidi umřeli, ovšem jen v rámci běžného umírání.

     Celkově vzato, oba máte na věc radikální názory, které se ovšem nedají dlouhodobě držet. Musí se najít cesta mezi, tak aby se ochraňovali ti slabí, ale většina fungovala normálně. A od toho máme státní správu, aby se o tyhle věsi starala. Politická reprezentace je má směrovat správným směrem a dohlížet na výsledky.
     Ano, u nás je to skoro utopie. A prakticky denně se člověk dozví další hrůzu z našeho fungování státu. Ovšem lidem to nedochází a jsou spokojeni ...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    japoko     před 4 měsíci 23.07.2020 15:57 |  
    4 9

    Tak vono zemře x-set tisíc lidí, zablokuje se ekonomika i chod pulky světa, krachujou největši aerolinky, odloži(zruší) se olympiada, ale pro blby Tvého typu jde o pofiderni chřipečku!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   nedbal     před 4 měsíci 23.07.2020 13:24 |  
   7 0

   Jako minule u Karviné uvedla ta hlavní hygienička v odůvodnění karantény pro celý tým: "Jak jsem se dozvěděla, jsou to klíčoví hráči, nejlepší hráči týmu.", což mluví fakt za vše, jak to asi funguje.

 33. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  |HelleneHell     před 4 měsíci 23.07.2020 13:14 |  
  10 0

  Příští sezóna bude solidní guláš...to bude karantén před koncem....přímo budou sestupovat tři...tak by se mohla zase nedohrát a rozšířit na 20...po pár letech se sloučí první a druhá liga, uzavře se to a budeme mít alespoň v něčem největší ligu na světě...)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 23.07.2020 13:28 |  
   11 0

   Jo, jo, když náš Nezmar navrhoval vzhledem k situaci, aby se nadstavba nekonala a liga se uzavřela 30. kolem, tak byl pro Freedoma a Tomka ze Sportu posera, který chce měnit pravidla, protože se bojí, že by Slavia nevyhrála. Tomek to napsal jednoznačně. Tak se teď stejně liga nedohraje a za to hodně podezřelých okolností. Ale to už nevadí. Hlavně že se rozšíří. A kdykoliv jí může příští sezonu utnout každý, komu se to bude momentálně hodit.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 13:54 |  
   3 7

   Přesně. Pokud půjde do karantény celý mužstvo při každém nakaženém, tak to snad aby se ani nezačínalo hrát ....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   dalislavista     před 4 měsíci 24.07.2020 11:25 |  
   1 0

   A bude se hrát jednokolově, kdo bude mít těžké zápasy doma a kdo venku určí Svoboda.

 34. POCHVALA VEDENÍ SLAVIE

  Slávista 51     před 4 měsíci 23.07.2020 13:40 |  
  3 0

  To způsobil Souček ! Malý klub se může těšit na prachy, o kterých se mu nesnilo
  sport,cz/fotbal/clanek/1540097
  Tak to mělo fungovat v českém fotbale už dávno.

 35. Situace kolem levého křídla stadionu

  červenobílý     před 4 měsíci 23.07.2020 13:54 |  
  2 0

  Přátelé často se chodím projít kolem stadionu, poněvadž to mám dvacet minut od domu. Levá (přistavěná) část tribuny u trati ( z pohledu na východní tribuně) už poměrně dlouho nevypadá tak tristně jako před několika lety (vybitá, resp. nezasklená okna apod.) Nevíte někdo zda tam budou plánované byty? Taky nevím, zda už skončil soud s Hochtiefem ohledně placu za východní tribunou, kam chtěl Hochtief podle původního záměru i návrhu architekta Kotíka umístit bytový dům. Myslím, že Slavia tam chce mít další tréninkové hřiště, což je v pořádku, poněvadž dům by v budoucnu blokoval rekonstrukce stadionu. Víte někdo o tom něco?


  Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 13:55) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:00 |  
   3 6

   Bohužel to nevím, ale při zkoumání majetkových poměrů kolem stadionu se bohužel ukázalo, že tahle část má samostatného vlastníka. Takže Slávii patří samotné tribuny a zázemí. Ale Hotel na severu je samostatný a kanceláře na jihu také.
   Jih vlastní firma "EDEN Jižní roh s.r.o." jednatelé jsou 3 Češi, ale co je to za lidi a jestli mají nějáký vztah ke Slávii to netuším.

   • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

    červenobílý     před 4 měsíci 23.07.2020 14:07 |  
    0 0

    Díky, to jsou zajímavé zprávy. Mrknul jsem na portál obchodního rejstříku k firmě EDEN Jižní roh s.r.o. a vypadá to, že ten jih vlastní stavební společnost Strabag spolu s nějakou tajuplnou anglickou firmou (zjevně jen drží podíl pro někoho, kdo nechce být vidět). Možná by to mohl být další krok současného vedení, odkoupit ty části, které ke stadionu nepatří od stávajících vlastníků. Předpokládám, že ta majetková roztříštěnost je pozůstatkem po Řebíčkovi nebo Sisákovi.

    • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:13 |  
     3 6

     Edit: Spletl jsem se, omlouvám se, Opravdu tam figuruje i Strabag a nějákjá tajuplná angl. společnost jako společníci.


     Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 14:15) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

      červenobílý     před 4 měsíci 23.07.2020 16:10 |  
      4 0

      Mimochodem, toto je skutečný offtopic - při brouzdání na justici jsem přišel na to, že MIROSLAV PELTA sedí v představenstvu Vulkánu Hrádek nad Nisou a v dozorčí radě vysedává jeho manželka Simona https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=625683&typ=PLATNY. Společnost má zaknihované akcie na jméno, tudíž už tuším kudy běží zajíc. Pointa: pokud používáte kondom, myslete na blaho Velkého Čápa :)

      • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 16:51 |  
       4 5

       Tak to je stoprocentně spolehlivá antikoncepce. Jak kdybych si při sexu vzpomněl na Peltu, tak okamžitě přijdu o erekci a žádné početí nehrozí :-)

      • Re: Situace kolem levého křídla stadionu

       padre     před 4 měsíci 23.07.2020 20:02 |  
       2 1

       Tak to ti ještě pridam tresinku: tato společnost zamerena na výrobky z latexu byla dlouhé roky po privatizacni anabazi v rukou bankeru ze skupiny ... J&T. Sbiral tam tehdy zkusenosti jeden později velice úspěšný investor do energetiky ...

 36. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 14:19 |  
  4 7

  K příští sezoně - jak je možné, že se úspěšně dohrává např v Anglii, když tam mají nakažených ještě mnohem více ? Pokud si to dobře pamatuju, tak tam hráče testují snad dokonce denně .... pokud se nepletu. A když někdo bude nakažený, tak ho okamžitě vyřadí a ostatní vyřazovat nemusí, protože by je nestačil nakazit.

  Takže to je řešení, ale samozřejmě drahý jako prase a do toho se Freedomovi a spol nechce. Jenže pokud to takhle půjde dál, tak asi nic jinýho nezbyde, nebo se v příští sezoně bude konat dokonalej guláš, kdy bude permanentně polovina ligy v karanténě.

 37. Produkt

  o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 14:40 |  
  18 0

  Dámy a pánové, dnešním dnem definitivně zemřela kdysi celkem slušná česká fotbalová liga, jakou jsme ji ještě před pár lety znali. To, co z ní dokázal během pár let udělat bezprizorní idiot Svoboda a jeho zmanipulovaní kumpáni, už bohužel není ani k smíchu. :-( Odpočívej v pokoji, Ligo...

  • Re: Produkt

   Edenjejenjeden     před 4 měsíci 23.07.2020 14:43 |  
   10 0

   Tak vzhledem k tomu ,že vakcína proti Covidu je v nedohlednu ,dal každopádně dobrej návod ostatním klubům ,jak třeba hned příští rok v podobné situaci postupovat. Ale hlavně ze sebe Svoboda udělal naprostýho debila ...

   • Re: Produkt

    o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 14:47 |  
    7 0

    Pod vedením Svobody, byla liga dlouho na JIPce, ale dneska definitivně zemřela. A ten rudej slizoun, za tím vším stojí. Debil je slabé slovo....

    • Re: Produkt

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 15:51 |  
     3 8

     Souhlas, s tím, že je Svoboda idiot co vymýšlí idiotský věci jako je nástavba a její dohrání za každou cenu - ale na druhou stranu, teď s covidem by to něměl jednoduchý ani genius a slušňák na jeho místě. Takže v tomhle bych byl shovívavější. Tady fakt, těžko říct co s tou situací dělat, každý řešení je špatný.

     • Re: Produkt

      Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 16:11 |  
      9 0

      Bylo od počátku jasné, že jediné, co může ligu zachránit, je čas. Tedy, hned na začátku zrušit nadstavbu, ponechat baráž o ligu, a dát prostor (a čas) k jejímu průběhu. I kdyby se karanténovalo jako teď, nakonec bychom se k nějakému spravedlivému výsledku dokrdcali. Ta baráž by probíhala v docela poklidné době, při ústupu první vlny. Jenže nadstavbu zrušit "nešlo", protože Sparta, protože Plzeň a protože Svoboda.

     • Re: Produkt

      o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 16:20 |  
      6 0

      Teď už to zdárně dokormidlovat do cíle, fakt nešlo. Ale vůbec k téhle situaci nemělo dojít. Liga měla být odehrána na 30 kol, bez nadstavby a byl dneska klid. To navrhovala Slavia a byla v očích veřejnosti ta nejhorší. Nakonec se to samozřejmě ukázalo, jako správné, ale bohužel neaplikované řešení. Ale to už nikde nezazní.

      • Re: Produkt

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 16:28 |  
       2 7

       Ano, to máte vy i Virgil výše pravdu. Tohle je Svobodova chyba. I když nemohl tušit, že se to znovu rozjede, měl to riziko minimalizovat a zkrátit soutěž na minimum - tedy základní část. Tenhle jeho pitomej vynález (nadstavba) a lpění na něm nás dohnaly k dnešním koncům.

       Každopádně, teď by měli kompetentní lidé hodně přemýšlet, jak to udělat s novým ročníkem. Protože pokud se nic neudělá, tak to může být ještě větší bizar než právě ukončený ročník. Možnosti jsou v zásadě dvě - Buď testovat jako vzteklí na denní bázi a nakažené okamžitě izolovat, aniž by šel zbytek týmu do karantény. A nebo druhíá možnost, vyjednat se státem, že karanténa nebude, i když se objeví nakažený hráč. Ale to nevím, zda je reálné.

      • Re: Produkt

       Edenjejenjeden     před 4 měsíci 23.07.2020 16:33 |  
       4 0

       Přesně ,to že se ocitne některý tým v karanténě ,to byla skoro jistota . Ale pokud by se opravdu hrálo pouze těch 30 kol ,tak by zbyla spousta volných termínů a liga se mohla dohrát ,alespon částečně regulérně .Ale prý nelze měnit uprostřed soutěže pravidla . A příští rok může klidně nastat stejná situace ,zase někdo nakaženej ,a čirou náhodou zrovna v týmu ,který je ohrožen sestupem. A časem se mužstva v první lize budou hromadit jak horníci v Cimrmanově dole :-)))

  • Re: Produkt

   Jachym     před 4 měsíci 23.07.2020 16:07 |  
   10 0

   Ty vole, ten fotbal se neudělá sám, jestli mi jako rozumíš, vole...:-D

   • Re: Produkt

    o5aradecek     před 4 měsíci 23.07.2020 16:23 |  
    5 0

    Jsme jenom nosiči vody. - Tvl nosiči ryb! - Tys řek voda, já řek ryby... :-)

  • Re: Produkt

   Lunaris     před 4 měsíci 23.07.2020 16:29 |  
   4 0

   Naprosto skandální je, že při odehrání několika dalších zápasů by jeden klub sestoupil, ale když se neodehrají, tak nikdo nepadá. To je možné asi jen u nás. Za každé varianty měl jeden klub spadnout a ne že těm ohroženým stačí nástup do karantény, aby nesestoupili. To je nebezpečný precedent. Novináři se tohoto paskvilu budou bohužel spíš zastávat a hájit ho. Čím dál víc mi dochází, že nadstavba byla udělána zejména proto, aby nikdo z první ligy nesestupoval, ale aby se lidi nedráždili tím, že se na plnou hubu bude mluvit o uzavřené soutěži. Loni pomohli proškolení sudí, letos to Svobodovi spadlo do klína samo.

   • Re: Produkt

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 16:31 |  
    3 7

    Souhlas. Takhle to nastavené nikdy být nemělo, že je výhodné pro tým, aby onemocněl .... to je až perverzní.

    • Re: Produkt

     Lunaris     před 4 měsíci 23.07.2020 16:35 |  
     5 0

     Perverzní je hezké slovo, bohužel to ale perverzní přijde asi jen fanouškům. Mádl na twitteru už to hájí jako jediné správné řešení. Za mě je to k zblití.

   • Re: Produkt

    Lunaris     před 4 měsíci 23.07.2020 16:33 |  
    4 0

    Stalo se jinde v Evropě, že by se liga zničehonic rozrostla o dva další účastníky? Nezkoumal jsem to, ale tipuju, že ne.

 38. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Votypkaj     před 4 měsíci 23.07.2020 16:04 |  
  16 0

  Jestli je pravda to co koluje na twitteru, tak to je možné snad jen u nás:
  Nakaženým je hráč Opavy Jursa, který bydlí v Karviné. Po sezöně mu končí smlouva a má nabídku z Příbrami

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 16:06 |  
   8 0

   Smrtelná kombinace, řekl bych trojité kombo :) Líp to vymyslet nešlo.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    |HelleneHell     před 4 měsíci 23.07.2020 16:36 |  
    8 0

    Dalo by se říci takticky výborně zvládnutá koncovka ze všech zainteresovaných stran...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 16:48 |  
     15 6

     Možná by dotyčného mohli nominovat na fotbalistu roku. No řekněte, kterej hráč dokáže zachránit v lize tři týmy najednou, aniž by kopl do míče ? !

     Samozřejmě , je nutné ocenit zároveň Svobodu. Bez jím nastavených pravidel, by to nikdy nemohl zvládnout.


     Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 16:49) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      kalex     před 4 měsíci 23.07.2020 17:20 |  
      9 1

      Tak hlavně když ti lůzři z letenského bordelu byli na devátém místě, tak bylo všechno proti regulérnosti soutěže, aby se něco měnilo.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 23.07.2020 16:08 |  
   4 2

   No tak zapadá to do sebe krásně!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    donford     před 4 měsíci 23.07.2020 16:59 |  
    5 0

    Tak nakonec přese všechno je náš Petar Musa (tedy s Kozákem) králem ligových střelců, po našem Milanu Škodovi (ten snad měl také spoluúčast) a dlouhé, předlouhé roky po našem skvělém Knoflovi (Knoflíčkovi).

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   carevitchando     před 4 měsíci 23.07.2020 17:15 |  
   8 0

   Tohle by nevymyslel ani Jára Cimrman :-)))))

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   vlk30 (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 17:22 |  
   6 0

   Myslel si snad někdo ze to dopadne jinak, nikdo nechce z ligy, dle mého stačilo pár telefonů a nakažený hráč byl na světě. Vymyšlené to už je déle.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dobi     před 4 měsíci 23.07.2020 19:53 |  
   4 0

   No, tohle by nevymyslel ani Hitchcock. Hráč Opavy bydlící v Kurwinne a přestupující do Příbrami..... Ale co chtít od ligy, kde vládnou Dušan Svoboda a Chovaněc - sparťanec.... Ale to je jen důsledek té jejich přiblblé nadstavby. Ale ono by se jistě zrodilo něco jiného!!!

 39. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Qope     před 4 měsíci 23.07.2020 17:15 |  
  14 0

  Se Slavií se definitivně loučí záložník Josef Hušbauer. V nejbližších dnech zamíří na zahraniční angažmá ...

  Jeho působení tu hodnotím jednoznačně pozitivně, ač ze začátku tu byli (pochopitelné) nějaké řeči, svými často velice dobrými výkony většinu, si myslím, umlčel. A mimochodem, nakonec za Slavii odehrál nejvíce zapasů, více než za nějaký jiný tým v lize, takže je to Slávista :-) ... Přeju, at se v novém týmu daří ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 23.07.2020 17:23 |  
   3 5

   Je ohromná škoda, že Pepínovi asi nebudeme moci poděkovat. protože by si to zasloužil, i když přišel z druhého břehu. pro mne je to záložník posledních 3 let. Přál bych si plný stadion a děkovačku. Snad to vnímá podobně, i když hrál přirozeně za peníze. ale vztah k fan si musel nějaký vybudovat a myslím že zvládl perfektně. Přeji mu to nej co v kariéře jde. SKS! Pepo

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    kjandourek (admin)     před 4 měsíci 23.07.2020 21:25 |  
    6 0

    Cítím to podobně... a tak i nadále budu na stadion chodit v dresu s číslem 10 a jménem Hušbauer nad ním...
    Osobně jsem oceňoval, že na takový přestup měl " koule"...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   necich     před 4 měsíci 24.07.2020 07:00 |  
   3 0

   Souhlas, ještě bych přidal jeho inteligentní a skromné vystupování a vyjadřování. Čeho si u něho hodně cením je, že nikdy nepomlouval Spartu. Rovněž mu přeji ať se mu nadále daří.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 23.07.2020 18:16 |  
   4 0

   To je jako když se škrábu pravou rukou přes hlavu za levým uchem. :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pipe1980     před 4 měsíci 23.07.2020 19:05 |  
    9 1

    jdi do prdele, jo. Jsem to musel hned zkusit :-)))

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Virgil1956     před 4 měsíci 23.07.2020 18:43 |  
   17 0

   Když už mají ligu hezky rozparcelovanou, tak nechápu, proč by nemohla být tabulka na 1.-6.místě, tabulka na 7.-10. místě a třetí tabulka by byla označena jako "nedohráno", Někdo zase vymýšlí blbiny.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 18:57 |  
    16 0

    Popřípadě všechny týmy označit jako děleném 11.-16. místě.
    Ale "proč"? Protože Svoboda je pitchus a ve velkém vápně roste strom.


    Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 18:57) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 20:06 |  
     4 7

     Přesně tak, ale tohle prý podle těch megablbů nelze, protože nelze měnit pravidla během soutěže a mohlo by to mít právní důsledky - ---takhle to idioti zdůvodňují.

     Jakoby doteď ty pravidla neměnili a nemělo to právní důsledky (viz třeba Dukla, kdyby chtěla, tak je může hnát k soudu).
     Mě se z toho Svobody děalo vždycky nevolno, takovej slizoun nechutnej sparťanskej, ale po tomhle se to vystupňovalo snad až k nenávisti. A to jsem přitom tak mírumilovný přátelský člověk :-)

 40. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Qope     před 4 měsíci 23.07.2020 20:01 |  
  3 1

  Hele a když V lize nebude stanoveno konečné pořadí, jak to je se statistikami hráčů? Ty se nějak řeší?

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Qope     před 4 měsíci 24.07.2020 15:03 |  
   0 0

   Tak mi odpověděl Mádl :-D (na twitteru, ač teda prej má dovolenou) ... Je to dobrý, statistiky hráčů prý zůstávají ...

 41. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  lemonade     před 4 měsíci 23.07.2020 20:07 |  
  3 1

  Jo a mimochodem, to, že Opava bude mít najednou na přípravu na novou sezonu jen dva týdny, už tam asi rázem vůbec nepovažují za neregulérní....

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   pipe1980     před 4 měsíci 23.07.2020 20:56 |  
   6 1

   vzhledem k tomu že se žádná nová sezona konat nebude, to nejspíš nebude tak velkej problém ne?

 42. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 23.07.2020 20:17 |  
  7 8

  Takže jsme mistři a nikdo nám to snad nevezme (zaplaťpámbů) ale zároveň není v lize určeno pořadí. Není v tom trochu rozpor, co myslíte ? ! Tohle nemohl vymyslet člověk, to musel vymyslet jedině právník. Rudý právník, s dutým mozkem, který si právo vykládá jakou soubor libovolně překroutitelných hesel, ale rozhodně ne jako spravedlnost vyplývající ze selského rozumu.

  To je zas reklama na fotbal, co dokázali předvést tahle parta v čele s freedomem. To snad i to peltovic prase bylo rozumnější a věrohodnější. A to je sakra co říct. Ten by si takovýghle blbosti nevymyslel, na to musel přijít až mistr freedom, za toho je možný už cokoliv ..... jestli se nestanoví rozumný pravidla, tak nemá cenu příští ročník ani začínat, protože jinak si to každej starej mafián pořeší dle vývoje sezony, z letoška má návod.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kondorr     před 4 měsíci 23.07.2020 22:10 |  
   4 0

   Abych pravdu řek tak mi fotbal pomalu přestává bavit tyhle mafiáni to dokážou uplně znechutit. Takže jestli neni tabulka tak do pohárů podle minulý sezony nebo jak.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 01:40 |  
    7 8

    To jsou právě ty absurdity z LFA - tedy, že to pořadí v lize oficiálně neexistuje, ale zároveń pro určení účasti v pohárech existuje .... nebo, že my jsme mistrem ligy (což znamená logicky, že jsme první) ale zároveň nejsme oficiálně první ... prostě to jsou zprávy jak z toho nejdeviantnějšího oddělení právnickýho blázince.

    Freedom a jeho kámoši by měli být neprodleně umístěni na uzavřeném oddělení v klecových lůžkách. Klidně bych jim to vysvětlil tak, že jsou zavření, ale zároveň nejsou ..... a zahodil bych klíče od jejich klecí :-)


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 01:42) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kondorr     před 4 měsíci 24.07.2020 10:26 |  
     4 5

     Tak to vypadá že podle těch mínusů co si za ten názor dostal někdo souhlasí se Svobodou tohle mě hlava nebere.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     donford     před 4 měsíci 24.07.2020 11:30 |  
     6 2

     Doktore, shrnul jste to velmi pregnantně a stručně. Jen ten závěr je z říše snů, příliš ideální. Starka to vše věděl dopředu a také to tak dopadlo. Nezmar tak nějak také tušil, jak to dopadne, ale jeho návrh, což bylo předem jasné na tomto fóru, bohužel "nedopadl".
     Ale my se těch sviní ve vedení nezbavíme. Ti nejsou jen splachovací, po těch to přímo stýká jak po huse. Znovu a znovu se už po generace ukazuje, že co ve fotbale od Sparty jest, od ďábla jest. To je pravda věkovitá, zkušenostmi (a koupenými rozhodčími) či prodejnými bafuňáři plně podepřená.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     pcitron     před 4 měsíci 24.07.2020 23:50 |  
     0 0

     Vy jste nečetl Hlavu 22?

 43. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  sTizz (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 21:49 |  
  8 0

  Ted me pobavili debilove na spartanske diskusi vyjadrujici se k tomu,ze nejsme prvni.. Vetsi kokotiny jsem dlouho necetl. Je to definitivni,rudky jsou venku z kanalu.

  • RE:

   tobro     před 4 měsíci 23.07.2020 21:52 |  
   9 0

   Smrt.spartě! .. Něco nového? .. ;-)
   ---------------------------------------------------------------------------
   1. SK Slavia Praha 35 26 7 2 69:12 85
   2. FC Viktoria Plzeň 35 23 7 5 68:24 76
   3. AC Sparta Praha 35 17 9 9 66:40 60
   4. FK Jablonec n/N 35 14 9 12 48:52 51
   5. FC Slovan Liberec 35 15 6 14 55:51 51
   6. FC Baník Ostrava 35 12 11 12 47:43 47

   Uložit na externí medium!


   Komentář byl uživatelem upraven (23.07.2020 23:19) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Novi.sks     před 4 měsíci 23.07.2020 22:17 |  
   9 0

   Už aby začala liga, potřebují dostat poklopem po tlamě, aby zalezli zase zpátky!

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   houston (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 22:25 |  
   12 0

   Je to jako o té koze. Není důležité, že ta moje nedojí, ale hlavně že nedojí ta sousedova. Oni /RB/ taky na nic nedosáhli, tak se jim hodí, že ten jejich blb Svoboda vyhlásí, že nikdo není první. Hlavně že oni vyhráli pohár jenom díky tomu jejich Královcovi. Ten byl na finále nasazen jenom proto, aby to v případě špatného vývoje jistil. Hnus, ale jejich způsob ohnutého fair-play...

 44. Konec sezóny 2019/20

  houston (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 22:18 |  
  11 0

  Svoboda od RB je kokot a všechno co vymyslel, jsou debiloviny. Bože, tenhle tvor má mít na starosti prospěch českýho profifotbalu ? S jeho IQ, loutka neschopná jednat bez vodících šňůrek v rukou Křetínského, s jeho úzkými zájmy o svůj klub, ten ať se stará o svoji rudou bídu a LFA přenechá někomu kompetentnímu s opravdovým přehledem o fotbalu a navíc alespoň trochu bez vazeb na některý z prvoligových klubů. Vždyť pod jeho vedením nemá příští ligový ročník vůbec šanci běžet a do konce předem stanovených termínů ho úspěšně zakončit ! Ten blbec se tetelí blahem nad tím, že Slavia oficiálně není první ! Kdyby to jen trochu šlo, tak nám sebere i ten titul.
  Bohužel, proti Křetínskému a jeho vazbách na ligové peníze z televizních práv, tam zatím nejede vlak.

  • Re: Konec sezóny 2019/20

   kondorr     před 4 měsíci 23.07.2020 22:34 |  
   4 0

   Svoboda si dělá z lidí prdel nechápu proč nemůže platit pořadí v tabulce zvlášt když se podle něj bude nasazovat do pohárů. Na druhou stranu to Slavii může bejt jedno titul máme a do pohárů jdem z prvního místa který podle Svobody neplatí :) A ty jeho vymluvy že to může mít právní důsledky jako že by Starka žaloval LFA že nemaj právo spadnout.

  • Re: Konec sezóny 2019/20

   Lunaris     před 4 měsíci 23.07.2020 22:53 |  
   9 0

   Tohle je klasický případ přílišného právnho formalismu, kdy se budou raději držet doslovného výkladu řádů, protože co kdyby něco. Lidstvo si ale právo vytvořilo proto, aby existovala spravedlnost. To, že bychom neměli být oficiálně první, je popření toho, proč právo vůbec existuje, tedy spravedlnosti. První samozřejmě jsme, jsme nejlepší a jakékoliv právnické tlachání na tom nic změnit nemůže.
   Co se týče další sezóny, tak by se kluby měly hlavně dohodnout na tom, jaká přijmou bezpečnostní opatření, jaké budou sankce za jejich porušení a jejich vymahatelnost. Fárání do dolů by asi nemělo projít jen tak a ve finále ani naše mistrovské oslavy úplně čisté nebyly. Diváci se do hledišť zřejmě nepodívají, pokud tedy ten virus zázračně sám od sebe nezmizí. Vakcína bude ještě běh na dlouhou trať.

   • Re: Konec sezóny 2019/20

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 01:32 |  
    3 6

    Přesně tak, extrémní právní formalismus popírající ideu zákonů, která má směřovat ke spravedlnosti. Co se týče další sezony, tak se ta banda blbů v čele s freedomem musí hlavně domluvit s hygienou a státním aparátem obecně, protože v jiných státech to není jako u nás - třeba v Itálii nejde do karantény celý tým, ale jen nakažený hráč. A to tam měli stokrát horší situaci než my .....U nás mimochodem Freedom sliboval , že to bude taky tak, Tak jak je možné, že je to v případě jednoho opaváka najednou jinak ? ! Najednou jeden hráč shodí všechno ? ! Takhle nemá příští sezona šanci na dohrání. Tohle se především musí změnit, jinak nemá cenu nový ročník ani začínat.

    Mimochodem, kdyby se snažili domluvit teď a ligu dohrát a začli neprodleně jednat s hygienou a i s vládou , věřím že by se domluvili. Ale to by museli chtít .... Pořád tajně doufám, že nás zítra všechny překvapí a vyhlásí, že se liga dohraje, že celá Opava do karantény nemusí. Ale to je asi fakt jenom sen. Přitom kdyby se chtělo, tak by to šlo.


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 01:35) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Konec sezóny 2019/20

     kondorr     před 4 měsíci 24.07.2020 10:11 |  
     3 1

     Jasně že Opava nemusela do karantény kvůli jednomu hráči , ale to dohrání se prostě nehodilo a klidně bych si vsadil na to že kdyby provedli druhej test u nakaženýho hráče tak žádnej virus nemá nejspíš si někdo na hygieně chtěl přividělat.

 45. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  pipe1980     před 4 měsíci 23.07.2020 22:44 |  
  24 1

  Ministr zdravotnictví včera oznámil, že zítra oznámí, co začne platit od pondělí, ale dnes premiér oznámil, že ministr zdravotnictví oznámí už dnes, co začne platit od zítra. A do toho ministr vnitra oznámil, že lidi nemají čekat na oznámení ministra zdravotnictví, ale mají už dnes začít dodržovat, co měl ministr zdravotnictví oznámit zítra, že platí od pondělí, ale oznámí už dnes, že platí od zítra

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   JS (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 22:51 |  
   9 8

   Nekompetentní banda.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 23.07.2020 23:35 |  
   0 0

   Čemu na tom nerozumíš? Vždyť to dává logiku, ne? Včera, dnes a zítra vs. V sobotu večer a v neděli ráno.
   Ministr zdravotnictví včera oznámil, že zítra oznámí... = vždyť jo, včerejší zítřek je dnes. :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   chcippak     před 4 měsíci 23.07.2020 23:46 |  
   14 1

   My Slávisté jsme intelektuálové, takže jsme tu bandu nevolili nikdy žádnej. Baníkovci už teď snad taky nebudou, protože to, co tam u nich předvedli, musel pochopit i chachar. Takže teď u je musej přestat volit ještě sparťani, ale jak jim to vysvětlit...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   wimpy     před 4 měsíci 23.07.2020 23:55 |  
   7 0

   Konečně jsme i my zemí, kde zítra již znamená včera. :-(

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   axxoSKS (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 08:40 |  
   7 0

   za takovouto precizní formulaci by se nemusel stydět ani sir Humphrey Appleby

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   donford     před 4 měsíci 24.07.2020 13:46 |  
   1 3

   Víte, ať už ministr zdravotnictví oznámí jakoukoliv restrikci, stejně většinově dodržovaná nebude. Tak o co jde? V pražském klubu Techtle mechtle už 109 nakažených, jež pili drinky ze stejného, jediného!! brčka. Vzdoroakce? A proč? Protože nám se nemůže nic stát, celá vláda a všichni epidemiologové jsou přece proti nám stádo pologramotných blbců. A my jsme ti kingové, kam se na nás všichni ti epidemiologové serou. V pražském MDH je povinnost nosit roušky. Nosí jich tak 10 % a ostatní se jim šklebí, div si neťukají na čelo.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pipe1980     před 4 měsíci 24.07.2020 13:59 |  
    1 1

    V pražské mhd není povinnost nosit roušku. Povinnost nosit roušku je v metru. Jel jsem ted třikrát metrem do motola a zpět a neviděl jsem nikoho že by ji neměl.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     donford     před 4 měsíci 24.07.2020 15:07 |  
     1 2

     Tak já mám zkušenost jinou a dost výrazně jinou.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      mudrc     před 4 měsíci 24.07.2020 15:27 |  
      2 4

      Patrne jenom lzes. Prave cestuji z Veleslavina na Mustek a nevidel jsem nikoho bez rousky, natoz aby tu byli bez rousky “vsichni”. Par dni zpatky jsem na eskalatorech ale takovou osobu videl a ihned se ozvalo hlaseni pripominajici povinnost mit usta i nos zahalena. Ne, bez rousky v metru fakt absolutnu vetsina rousku ma, temer az “vsichni” :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       donford     před 4 měsíci 24.07.2020 20:35 |  
       2 0

       Mudrci, silná slova volíš. Ty máš zkušenost, já mám zkušenost. Jen nevím, proč bych se měl ve svých téměř 80 letech ucházet o pozornost, natož lhát. Bylo to minulou středu kolem 22 hodin. Přestoupil jsem u Muzea a ve voze nás bylo asi 5-8, všichni s rouškami. Na Staroměstské přistoupilo naráz asi 20 mladých lidiček. Rozjařených, s hurónským pokřikem, se silnými gesty, všichni bez roušek. Zda je měli po kapsách, nevím. Vyslechl jsem si drobné poznámky o starém chcípáčkovi, ale jinak mi nechali být a přestali si mě všímat, neb jsem pochopitelně nereagoval. Na Kulaťáku, kde mívám auto, jsem vystoupil. Nic víc, nic méně. Jo, a alkohol jsem nepil. :-)

 46. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Harvey     před 4 měsíci 24.07.2020 02:02 |  
  2 0

  Ondra Petrák přestoupil z Norimberku do Slovanu Bratislava.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 24.07.2020 08:20 |  
   2 2

   Cože, do Bratislavy? No fíha... Jako stadion maj pěknej, historii taky, ale třeba hokejovej Slovan je dost odstrašující příklad...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Navyseals     před 4 měsíci 24.07.2020 08:34 |  
    4 1

    Ten fotbalovej možná brzo dopadne velice podobně.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fačín     před 4 měsíci 24.07.2020 08:49 |  
     2 2

     No právě, něco málo jsem o tom nedávno četl...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   MIKr.8     před 4 měsíci 24.07.2020 09:41 |  
   8 0

   Nedávno jsem tu napsal, že to Ondra bohužel nikam nedotáhl a strašně jsem to schytal. No nevim, pokud hráč v 28 letech přestupuje prakticky bez povšimnutí z 2. bundesligy na Slovensko tak nevim... Vzhledem k tomu, že to byl hráč, kterej už 19 hrál základ v našem áčku a patřil k těm větším talentům, tak jsem z toho celkem smutnej.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    JS (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 09:43 |  
    3 1

    Jo, zrovna od Petráka bych v té době čekal minimálně stabilní Bundesligu nebo kariéru ve stylu Marka Suchého... Také mě dost zaráží, že se rozhodl zůstat v Norimberku v 2. Bundeslize a teď, řekněme stále na vrcholu sil, sáhnout po Blavě...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Marcelo10     před 4 měsíci 24.07.2020 10:23 |  
    3 0

    Hral zaklad a patril k talentum..ale v te dobe. A to si priznejme, ze latka nebyla zrovna vysoko. Uvidime, jak se uchyti na SVK. Ale i kdyby se mu darilo, prestup do lepsich lig uz z zoho nebude.
    Mozna tak do nasi..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     MIKr.8     před 4 měsíci 24.07.2020 11:46 |  
     0 0

     To máš samozřejmě pravdu, nicméně v těhhle věcech panuje u vlastních odchovanců určité zpoždění. A-tým sice prožíval dobu temna, ale to nějak neoslabovalo mládež, když tedy pomineme, že někteří mládežníci se pak rozhodli třeba ještě v dorostu odejít jinam. Ta "doba temna" se na mládeži naplno projevila dá se říct až v době, kdy už se áčko zase nadechovalo k lepším výkonům, ale jeden celej ročník jsme vlastně museli doplnit zahraničníma hráčema, protože v SKS nikdo lepší nebyl.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pipe1980     před 4 měsíci 24.07.2020 13:43 |  
    1 4

    Tak zrovna u Petráka, já jsem nějak neviděl že by to byl úplně zázračnej hráč tenkrát. Ale říkal jsem si Norimberk, asi tomu prostě nerozuumím. Podle mě mu chybělo to co má Tomáš Souček, nepočkal si až tady něco dokáže, skočil po první zvučný nabídce.
    Tady je další takovej

    https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1542914-cesky-reprezentant-vydrzel-v-plzni-jen-rok-ve-viktorii-konci.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Altona     před 4 měsíci 24.07.2020 16:24 |  
     3 2

     Promiňte, odcházel v roce 2014. A čekat tehdy ve Slavii a vlastně i v českém fotbalu vůbec (trio Sralta, Plíseň, Kobylec) až "něco dokáže" a neskočit po 1.FCN, to by mohl leda blázen. Nastupoval při přestupu do 1. bundesligy, těžko mohl vyčuchat, že Der Klub je zrovna na počátku doby temna, která v Německu dopadá čas od času na kdekoho, mimo pár vyvolených. Patrně jste tam nikdy na fotbale nebyl, ale v Norimberku chodí i na druhou ligu stabilně cca 30.000 duší, Ondra z něj odcházel do Dynama jako služebně nejstarší hráč, jeden rok hrál po postupu zase i tu 1. bundesligu. A 2.bundesliga je celkově možná na vyšší úrovni než česká první a Ondra se v ní dlouho udržel a to je úspěch. Tak moc nerozumím těm přejícným řečem tady.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      MIKr.8     před 4 měsíci 24.07.2020 16:38 |  
      3 2

      Máte pravdu, v Německu jsem na fotbale nebyl a nevím co to má společného s podstatou mého příspěvku. Píšete tady hezký teorie o tom, na jaký úrovni je 2. bundesliga, ale jde především o to, kolik toho Ondra odehrál... Takže znova a podrobně - odehrál za 7 sezon 33 zápasů v první bundeslize a 94 ve druhý (+13 za Drážďany). V Norimberku to vychází průměrně na 18 zápasů za sezonu, takže možná odcházel služebně nejstarší, možná ho i měli rádi, ale závratná kariera to bohužel vážně neni. Obzvlášť pro hráče, který v 21 letech odchází ze Slávie jako opora.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Altona     před 4 měsíci 24.07.2020 17:36 |  
       0 1

       Tak si zajeďte. Zrovna do Norimberka je to jednoduchý. Jedete furt rovně, pak dvakrát zahnete a jste u stadionu, parkoviště bezplatný, před zápasem fascinující prohlídka parteigelände zdarma. Je to dobrá zábava za ne až tak moc peněz. Nebo do Aue z Varů po trati smrti. Nikdo nemluvil o závratné kariéře (tu ostatně, striktně vzato, má leda Čech) ale o zlehčování dobrý kariéry dobrýho hráče v prostředí, kde se s českou mentalitou těžko udržet, tím spíš, že i v 2.BL je konkurence násobně větší než u nás. Taky se tam nemůže stát, aby do 1.BL postupoval klub úplně bez stadionu a z druhý pozice klub s troskama stadionu...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Dobi     před 4 měsíci 24.07.2020 21:30 |  
        2 1

        No, já jsem byl v Aue v Krušnohoří na Interpoháru v létě 1985, tedy za NDR, takový venkovský stadiónek to býval. V Drážďanech dokonce v létě 1963 - bylo vidět, že to v obnovovaném městě jen postavili, aby tam něco bylo. Nadšenej jsem byl 1995 z Freiburgu, tam jsme nic nečekali a navíc nádherné okolí! A později Stuttgart. Ty soutěže, včetně "Relegation" neboli baráže mají dobře zorganizované....

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 22:00 |  
         1 6

         Já jsem nedavno ke svému překvapení zjistil, že mají krásný nový stadion - tedy v Aue. To že Slávia hrála v tom roce 1985 si pamatuji, ale nebyl jsem tam. Tenkrát jsem byl v dětském věku. Ale přitom to Aue je horské městečko, v podstatě asi uměle vzniklé z několika vesnic - a přesto tam mají stadion, že by jim většina našich prvoligistů mohla závidět.

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         Altona     před 4 měsíci 25.07.2020 15:51 |  
         0 0

         To myslíte Harbigův stadion, že. Přesněji, on tam byl už před válkou a protože je blízko centra, určitě to při náletu schytal, tak to pak postupně dostavovali a nakonec na tom místě postavili novej stadion dnešní. On je tam ještě Steyerův stadion. Ten neschytal nic, je tam dokonce i původní tribuna někdy z dvacátých let, to vaše Dynamo tam dřív taky hrávalo ale asi se tam necítili dobře tak šli na Harbig co je taky blíž centru.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      pipe1980     před 4 měsíci 24.07.2020 22:33 |  
      2 1

      tak
      - tvoje povýšený kecy "PATRNĚ JSTE TAM NIKDY NEBYL" jsou na facku, ale to je tvoje věc, kolik ti je? patnáct?
      - to tvrzení jak je 2. německá lepší než 1. česká, to je vyloženě směšný
      - a k tomu obhajování že odcházel když to tady bylo všelijaký, to běž vyprávět Škodovi, Zmrhalovi, Kiselovi, Latkovi

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Altona     před 4 měsíci 25.07.2020 15:33 |  
       2 0

       Vážený pane, Slavia by ve formě z posledních let 2.BL jistě vždy vyhrála. Ovšem Sparta, Plzeň nebo Jablonec by byly rádi za střed. Ti ostatní by z ní všichni nesestoupili jen proto, že se stupují jen dva. Pokud na 2.BL aspoň občas nezajedete, tak ji prostě neznáte a nevím co je povýšeneckého tak konstatování takového faktu. Já to dělám cca. čtyři roky od doby, co mi tady s tou Scheißeligou došla trpělivost. Tam dostanu německou kvalitu za rozumnou cenu a neodcházím z pocitem, že si ze mě vagabundi ze Strahova a jejich kámoši dělaj srandu. Je to náročná soutěž a náročnost soutěže je přesně to, co bude vždycky náš handicap v pohárech. Takže si fackujte když tak sám sebe za to, že se cítíte zbytečně ponížen. Patnáct mi teda není, v Edenu jsem strávil den po dni jeden kus života a náš dres jsem i nosil jako hráč Slavie. Neříkám že fotbalovej a neřikám, že jsem udělal ve sportu díru do světa. Ale jedno si pamatuju. Za starších časů nestartoval jeden slávista na druhýho pro nic za nic jak je to často tady a teď. VlastiZdar!!

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 15:42 |  
       0 1

       K bodu dvě, vím, že to není vševypovídající srovnání, ale zatímco tržní hodnota všech hráčů české ligy je 200 mega Euro, u druhé bundesligy je to asi 320 mega euro.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Altona     před 4 měsíci 25.07.2020 16:17 |  
        1 0

        Já nevim, co mu vadí, že je česká liga jako celek konkurence neschopnej humus a jeden cinklej průser řízenej diletantama tady jede furt. Já bych třeba dřív taky nevěřil, jeden je z tady odstud zvyklej, že všecko pod první ligou je automaticky prales. Jenom z televize se to ale nepozná, to je třebamus vidět. Stadiony, diváci, atmosféra, nasazení, to všecko dohromady je jiná úroveň. Co by tam proboha dělala Příbram, Opava, Karviná, Zlín, Bohemka, teď Pardubice ale i Zbrojovka, Teplice?

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 16:49 |  
         0 1

         Já si o naší lize zase nemyslím, že by byla nějak zvlášť špatná. Negeneruje zvlášť technicky vyspělé hráče, je soubojová, takticky svázaná. Cizincům se v ní obvykle zpočátku nehraje moc dobře. Na rozdíl z doby před nějakými řekněme patnácti lety se dnes můžeš dívat na zápasy týmů mezi desátým a šestnáctým místem, a čtyřikrát z pěti je to celkem koukatelnej fotbal. Tehdy jsi měl skoro jistotu, že to bude nekoukatelná holomajzna. Co je samozřejmě problém, dnes má každej doma kabelovku, kouká na nejlepší ligy na světě a to bere jako srovnání, samozřejmě s určitým nadhledem. Ale ten nadhled není dost velikej, jsou to ligy s top financemi, shromažďující nejlepší hráče na světě. Celkem nedávno jsem se po dlouhé době podíval na tabulku druhé bundesligy (asi kvůli Pepovi a Drážďanům) a byl jsem dost zaskočenej, jaké týmy tam hrají. :-)

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

          Altona     před 4 měsíci 25.07.2020 17:18 |  
          0 0

          Jak zaskočenej? Jako že neznámý nebo naopak známý? Tak někerý sem taky neznal ani podle jména a bavilo mi študovat, že to historicky třeba úplný ořezávátka nejsou. Jinak po Ondrově odchodu v 2.BL už žádnej Čížek myslím nezbyl, pár jich je snad až v dritte liga. To mi taky příjde, že o něčem vypovídá... A Josef, toho jsem se právě přesně bál, když tam šel, že to tam pro něj nebude a bohužel to tak dopadlo. Rozchod k oboustranný nespokojenosti řekl bych.

          • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

           wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 17:28 |  
           0 1

           Jako známý, minimálně třetinu mám v paměti jako svým způsobem velkokluby.

           • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

            Altona     před 4 měsíci 25.07.2020 18:19 |  
            0 0

            No prostě bundesligový, jasně. Kolikrát i s titulama. teď myslim jde nahoru Eintracht Braunsweig jestli vám to něco říká. No ale ani ty ostatní nejsou žádný novokluby, maj historii, leckerý i tu BL jednou dvakrát udělaly, pěkný stadiony zpravidla plný, žádná cihelna jako v Pardubkách. A maj to stejně i ty ossis kluby v ní, však Aue je mistr DDR, loni tam hrál Magdeburg a do 1.BL šel loni Union Berlín, jen to Dynamo je nějak furt špatný.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        pipe1980     před 4 měsíci 25.07.2020 22:08 |  
        0 1

        aha, takže když je kádr sparty na začatku sezony skoro dvakrát dražší než kádr Slavné Slavie Praha, tak............
        správně, tak to neznamená vůbec nic

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 22:23 |  
         0 1

         Můj názor je, že my bychom tu soutěž vyhráli, sparta s Plzní by hráli o postup, Liberec a Jablonec o záchranu a zbytek by si tam ani neškrtl.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dobi     před 4 měsíci 24.07.2020 15:00 |  
   6 10

   Tak dám zase příležitost mínusákům, ať mají radost. Slovan Bratislava, založený po roce 1918 českými úředníky jako 1.ČsŠK, je nejpopulárnější slovenský klub a má krásný stadión na Tehelném poli. A jako vlajkonoši jsme tam docela rádi jezdívali - docela objektivní diváci...Skandovávali: "Slovan, do teho, nebojte sa nikoho! Každému to dáme, lebo dobre hráme, chceme videť gól. Bratisláva, Bratisláááva, hej, hej, hej, Slóóvan! A když dali gól, tak zpívali tehdy populární Kasíno: Otvárajte kasíno, Slovan ide na víno! Takže Ondra, drž sa a daj dôvod ku spevu!!!!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 17:27 |  
    7 13

    Proč místní rudá úderka minusuje i vás, to už zůstává rozum stát. Minusujou už i kondolence,, minusjou všechno co se něják odlišuje, minusujou starý slávisty bez důvodu ........ hnus.

    Pořád vám to admine přijde normální si tady tohle pěstovat ? Nenávistný anonymy co rozeštvávají slávisty ? To je vaše dílo, kjandourku. Vy jste tady tenhle trllingový mód založil. A to že s tím odmítáte cokoliv dělat se stáváte spolupachatelem. .


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 17:28) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dobi     před 4 měsíci 24.07.2020 18:38 |  
     4 5

     Doktore, moc děkuji za upřímnou podporu. Já se snažím vyjádřit názor, který sdílím i s dalšími. Nikoho neostouzím a pokud někde kriticky hovořím (většinou o NEKRITICKÝCH sparťanech), snažím se být věcný. A vycházím z faktů - prožitých nebo "nasbíraných". I proto jsem použil termínu "mínusáři". Že by byli slávisti takoví? Možná, že výjimky ano, ale většinou jsou to "národní hosté". Pod rouškou (či lépe: maskou) anonymity se skryje všechno.... Ach jo!

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 21:46 |  
      1 7

      Není zač, Já si vás přečtu rád i vaše exkursy do minulosti, či do vámi oblíbeného zahraničí - ať už jihoslovanského či saského ... vaše příspěvky mají smysl a jsou obohacením, člověk se leccos zajímavého dozví. Jsem tak o generaci mladší, než vy, takže jsou pro mě některé věci novinky. Takže pište dál a nenechte se odradit těmi rudými rozeštvávači diskuze, jsou tady lidi co vás rádi čtou a mají vás v oblibě - včetně mě a určitě zdaleka nejen mě.

      A proč se tohle děje ? To je anonymita, za kterou se projevují lidské charaktery. Tedy to nejhorší z nich. Já už jsem mnohokrát apeloval na adminy diskuze, že anonymní plusy a minusy tady slouží k rozeštvávání diskuze a že plusy a minusy minusy by měly být podepsané. Vždyť je to taky projev názoru a není důvod aby to bylo anonymní, když psaný názor je podepsaný (na mnoha jiných diskuzích plusy a minusy podepsané jsou).

      Bohužel adminové bůhví proč tohle nechtějí slyšet. A teď to dospělo do stádia, že už jim to totálně přerostlo přes hlavu, protože tady vytvořili ideální prostředí pro tuhle protislávistickou nenávist a celá skupina bůhvíjakých anonymních lidí má tohle rozeštvávání slávistů jako koníčka. Někteří se tím ani netají - ale adminovi to nevadí .....


      Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 21:50) . Zobrazit původní komentář

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       wimpy     před 4 měsíci 24.07.2020 23:00 |  
       5 3

       Mínusy nerozeštvávají diskuzi, naprosté většině přispěvatelů jsou úplně jedno. Pár jedinců (nebudu konkretizovat) s nimi neustále pořád dokola prudí, ačkoli za to od adminů dostávají po překročení míry únosnosti karty. Dokonce mám pocit, že se nám tu poslední dobou rozmohl takový nešvar, že sem někdo dává kondolence a dojemné příspěvky, zřejmě jen proto aby pak mohl nadávat na mínusáře a vyvolávat spory. :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    padre     před 4 měsíci 24.07.2020 22:45 |  
    0 2

    Zklamání. Klub s hajlujícím šéfem nemůže být dobrá adresa.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pcitron     před 4 měsíci 24.07.2020 23:40 |  
    3 0

    Loni na přípraváku v Bratislavě moc v pohodě fanoušci belasích nebyli, dokonce pár magorů ve věku cca 15 let nahánělo Slávisty po zápase, se záměrem "cikánské férovky"

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 01:03 |  
     3 6

     Dobi zjevně vzpomíná na dost dávnou minulost. Tak před 40-50 lety. Kdysi jsem byl na Inter-Slavia v Bratislavě (což je tak 15-20 let) a přišla tam i skupina fanoušků Slovanu vyvolávat konflikty a byli to samí skinheadi a podobná (j)elita. Já jsem šel na záchod za tribunu a zrovna se přesouvali a už zdálky na mě volali "ty Žide" a podobně. A to jsem neměl ani klubový symboly, takže ty chtěli mlátit kohokoliv. Přiznám se, že jsem rychlým krokem vrátil na tribunu, protože na jeden proti stovce jsem se necítil.

 47. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Barys     před 4 měsíci 24.07.2020 07:35 |  
  14 1

  Co udělal Svoboda a jeho parta úplatkářů s naší ligou se nevidí !
  Kdyby mě fotbal tak nebavil, tak bych se na to vykašlal. Bohužel musím to dno žumpy sledovat s očima od slz !

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kondorr     před 4 měsíci 24.07.2020 10:32 |  
   6 0

   Bohužel je spousta fanoušků co sou na hraně a takovej pitomec je od fotbalu odradí a to udalně dělaj pro fanoušky první poslední.

 48. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dobi     před 4 měsíci 24.07.2020 11:28 |  
  8 6

  Absurdistán českého a československého fotbalu: Šalamounské řešení závěru ročníku 2019/20 vyšlo ze „sparťanské svaté trojice“ a má jediného poraženého – Duklu Praha… Jediného? Kdepak! Duklu a celý český fotbal!!! Výroky osoby „Freiheit-Freedom-Liberté-Szabadság“ hraničí se směsí absurdna, lidské hlouposti a nenávisti. K tomu jeho sparťanští kámoši Chovaněc a Královec…. Naše Slavia je mistrem, ale prý není první… Přitom první šestka, prostředek i baráž o posledního „Evropana“ proběhly v pořádku!
  Zamyslel jsem se nad minulostí. A byly i problémy jindy:
  1948 na podzim se hrálo jednokolově, aby se termíny srovnaly se sovětským vzorem jaro-podzim. Mistr se nevyhlašoval, ale Slavia byla první (že by to Freiheit letos kompenzoval – tak si klidně říkejme 20x první 20 titulů
  1953 byla příprava na MS s ostudnou bilancí ČSR. Jednokolová soutěž probíhala celý rok – byl vyhlášen mistr (vojenská ÚDA) a z ligy o 14 účastnících sestupovaly čtyři celky: Slavoj Liberec, TJ Gottwaldov, Slávia Bratislava a Lokomotíva Košice….
  No, a pak ten letošek…

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kostelnivlajka     před 4 měsíci 24.07.2020 15:11 |  
   9 1

   zbytečnej brekot, jsme mistři a hotovo dvacet!

 49. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Votypkaj     před 4 měsíci 24.07.2020 13:57 |  
  10 0

  Hloušek skončil v Plzni... u něj se určitě čekala větší kariéra než nakonec měl. Vím, byly tam zranění, ale i tak.
  Vždy si vzpomenu jak v EL za Slavii ve Valencii totálně znemožnil reprezentanta Portugalska Miguela, to byl jeho asi životní výkon.

  Každopádně čekám návrat do Jablonce u něj, na víc už to asi není

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Eluin (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 16:18 |  
   6 0

   Škoda té jeho kariéry, svého času to byl jeden z mých oblíbených hráčů.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Votypkaj     před 4 měsíci 24.07.2020 16:52 |  
    3 0

    můj taky, ale od toho zranění na Strahově proti Střížkovu, už nikdy nehrál jako předtím


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 16:53) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 17:06 |  
    2 7

    Svého času to byla největší naděje Slávie. Zároveň i naděje na dobrej oproidej hráče. Pak se do toho něják zamotal Pelta a shrábnul i peníze z přestupu nebo minimálně významnou část z nich ....už nevím jak to přesně bylo a ani se mi nechce na ty ošklivý časy vzpomínat.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Eluin (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 10:20 |  
     0 0

     Ano, ještě za něj šli dva talentovaní hráči do Jablonce. To byl tento Čápův majstrštyk...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 17:11 |  
   1 5

   hlouškovi jsem nikdy nepřišel na chuť. něčím mi vadil a ani nevím čím.

 50. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Harvey     před 4 měsíci 24.07.2020 15:10 |  
  9 0

  Já teda přestup Petráka do Slovanu Bratislava chápu. Chce si poprvé v životě zahrát o titul a evropské poháry. Hrát celou kariéru na pokraji udržení v lize si říká o vyhoření. A kariéru udělal slušnou. Kdyby si počkal, tak možná mohl být za Šilhavého lídrem a jednou z novodobých legend Slavie, ale otázka je, kde by Slavia byla bez peněz z jeho přestupu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kalex     před 4 měsíci 24.07.2020 15:48 |  
   5 0

   Dobře jsi to napsal.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Qope     před 4 měsíci 24.07.2020 15:24 |  
   5 0

   Stejně to je volovina, sčítat nadstavbu a základní část ... ale přesně jak píšeš, alespoň že tak ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 18:06 |  
   2 9

   Akorát bych to tedy psal opačně ...tedy že krále střelců vyhrál Petar Musa a pak možná ještě někdo ....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    o5aradecek     před 4 měsíci 24.07.2020 22:12 |  
    5 0

    Měli jsme kdysi dva fotbalisty roku, máme i dva krále střelců. Ligu navíc vyhrál tým, který neskončil první :-) A takhle si tu žijeme...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 00:49 |  
     3 6

     Jo, jo. Jenom mi vrtá hlavou na základě čeho tedy vyhlásili toho mistra ligy, když není nikdo první ? ! Pořadí určeno není, tak podle čeho to filutové udělali ? To je záhada ...... Proč vybrali zrovna tu Slávii, když první není ?

     Možná se nad tím ještě zamyslej a titul dají někomu, kdo si to zaslouží víc, třeba Příbrami. Ti chudáci bojovali až do poslední chvíle, chtěli hrát a v tabulce bez pořadí by si to zasloužilivíc .... prostě to ještě nemají ti géniové dotažený k dokonalosti. Ale v další sezoně už se možná dočkáme :-(


     Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 00:51) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 17:30 |  
   5 21

   I k tomuhle dá nějáká zvrácená nelidská entita minus.

   Hlavně je důležité je udržet v anonymitě, protože to že někomu naplivou i na hrob by jim mohl chudáčkům nevinným někdo vyčítat, že kjandourku ?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Qope     před 4 měsíci 24.07.2020 19:28 |  
    11 3

    Dalo by se souhlasit s tím, že to je divný, na druhou stranu je zajímavé, že proti té anonymitě tu brojis tak ty, kterej nejen mně posílal do zpráv urážky a nadávky. (Jak ti zde spousta lidí psala) . Samozřejmě pod svým anonymními nickem

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 19:42 |  
     3 19

     zklidni hormon

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      kalex     před 4 měsíci 25.07.2020 14:38 |  
      8 1

      Tvá reakce je reakce hodna idiota.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 19:54 |  
    2 15

    proti takovém příspěvku může protestovat jen dement. Jsou to tito : stanislav vlk, bramborák, pajp plus tři další. směji se jak chudí duchem jsou a jakou neúctu k někomu, kdo zemřel ve 20 letech v sobě nosí. jejich věc

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 20:06 |  
    1 11

    doktore, o karla se není třeba otírat. je to fér týpek. já nevím, co jste měli za diskus, možná takovou která vyvolala nevraživost, ale to se dá vyrovnat a srovnat. jsou tady jiní, kteří jsou naprosto bezdušší. však tovidíte na těch mínusech a karel určitě není ani jeden z nich.


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 20:07) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 21:34 |  
     0 17

     Vůči mě se tedy vůbec fér nechová. Dává červené karty a a není schopen říct ani za co je dal a když konečně něco řekne, tak je to lež - jakože jsem urazil JS .... Několikrát jsem mu nabízel klid a mír a on ne, pořád si jede ty svoje provokace (tedy že mě maže, ale lidi co mě provokují nechává ...) . Nevím fakt proč to dělá a zneužívá tady své funkce. Proč nám nedá pokoj ?

     A hlavně, tohle co jsem citoval je jeho argument pro anonymitu minusářů, že by je prý mohl někdo pak za to po diskuzi nahánět. Přitom je to úplně absurdní, S tímhle argumentem by mělo být anonbymní všechno i psané příspěvky, nedává to logický smysl. V realitě naopak minusáři nahání vybrané lidi, kteří se jim znelíbí, čili je to přesně naopak. Umožňuje to anonymní trolling.


     Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 21:35) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      pipe1980     před 4 měsíci 24.07.2020 23:07 |  
      9 1

      hele a fakt tě nikdy nenapadlo se na to prostě vysrat? vždyt ty furt jenom fňukáš. co je ti do nějakejch mínusů? ono tě to nějak bolí, nebo tě to v něčem omezuje?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      kalex     před 4 měsíci 25.07.2020 14:36 |  
      7 0

      Tak hlavně že ty naháníš ostatní přes SZ a když to sem lidí dají, tak se ještě vztekáš, že buď já nebo dalších iks lidí to zveřejní. A ani ten Collin to tu nerozesírá tak jako ty.
      A hlavně zase nechoď s tím otřepanym "proč jako", ty motýle.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    SKEP     před 4 měsíci 24.07.2020 20:55 |  
    11 1

    Zdravím Doktore,
    plně stojím za Vaším zjištěním, že se zdejší anonymmní mínusovací komando, pod velením záběhlického hauptadmina, neštítí ničeho! Dovolím si Vaše slova podepřít důmyslným testem. Odhaduji totiž, že následující a jsem přesvědčen že i zajímavý příspěvek o největším slávistovi bude odměněn minimálně 5. palci. Přirozeně směrem dolů.
    KLK (klubu lig. kanonýrů) neotřesitelně vévodí dvě slávistické legendy. Zatímco Vlastovi Kopeckému historikové správně přiznali všech jeho 252 branek, premiantovi klubu Josefu Bicanovi počítaji pouze 447 z celkových 643. Je mu totiž upřeno 196 gólů z rakouské ligy, jichž dosáhl coby rakouský státní příslušník! Velký Pepi posílil mistrovskou Slavii v sezoně 1937/38, bohužel obhajoba titulu se týmu v tomto ani v následujícím ročníku nezdařila. Mistrem ligy, ovšem té protektorátní Českomoravské (bez Slováků a Sudet) se Bican stal až v sezoně 1940/41. Jeho jediným oficiálně přiznaným československým titulem tak, bohužel, zůstává ten z roč. 1946/47.
    Podobně absurdní, ovšem s dobrým koncem, je případ zapomenutého ostrostřelce Josefa Humpála. Olomoucký rodák ve službách kata českých ševců Bati nastřílel 69 ligových branek. Po osvobození přestoupil do zahraničí, kde svůj střelecký účet uzavřel na 136. trefách. Po únorovém puči se do republiky ze západu již nevrátil, čímž v komunistické vlasti upadl do klatby. Členem KLK se stal im memoriam až v roce 2019.


    Komentář byl uživatelem upraven (24.07.2020 20:57) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dobi     před 4 měsíci 24.07.2020 21:09 |  
    2 12

    Sedm negativ za smutné připomenutí, další převaha mínusů za reakci a nyní 16 minusů. Co to je za lidi, co si tu takto léčí komplexy?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     mudrc     před 4 měsíci 24.07.2020 22:53 |  
     6 3

     Jezismarja a neni to jedno kolik mas kde palcu? Zkontroluj, zda mas sve ctyri a staci. Sice se ve vlaknu krasne zasmeju, sle stacilo jo, vy kluci hasterivi

 51. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Jachym     před 4 měsíci 24.07.2020 18:52 |  
  8 0

  Czech Sport Travel nabízí zájezdy na všechny přípravné zápasy Slavie. V ceně je doprava, vstupenka a pojištění. Tak kdyby měl někdo zájem a nemohl po vlastní ose: https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fotbal.html

 52. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 19:38 |  
  2 18

  6 dementů se projevilo. i to je česko

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   ColinSKS     před 4 měsíci 24.07.2020 19:40 |  
   2 14

   to byla reakce na můj přspěvek, aby bylo jasno., SN fungují na bázi náhody

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 21:56 |  
   1 16

   To není Českem, náš stát ani národ s tím nemá co dělat.

   To je tak, když se nastaví prostředí výhodné pro tyhle lidi (pokud se dají vůbec lidmi nazvat) a dlouhodobě se přehlíží jejich rozeštvávání fóra, urážení jiných diskutérů a to že sem chodí za účelem si tady vbíjet negativní emoce na jiných slávistech.

   Tohle je pak logický výsledek. Tohle tady za posledních pár let nové vedení vybudovalo. nenávistné negace i ke kondolencím nebo přáním starých slávistů ....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Snivec     před 4 měsíci 24.07.2020 22:14 |  
    12 3

    doktore, co to tady zase vymyslis? je to uplne jednoduche, jsou tady asi ctyri jednotlivci, kteri nasrali dost lidi tak, ze kdyz napisou "Slavia do toho", tak dostanou minus. Jestli to nechapes, tak doplnim, pokud by to napsali vsichni ostatni, tak ti sami daji palec nahoru. Chapes? Hlavne "nefilozofuj".

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 22:37 |  
     11 4

     Tak tak, já říkám, že každý si svůj osud do kmenu Yggdrasilu vyřezává sám.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 00:21 |  
     6 10

     Ne, nechápu. Normální člověk na slávistickym fóru nedává minusy ke "Slávia do toho" natož aby je dával ke kondolencím. A to i kdyby ho někdo někdy sebevíc naštval. Normální slávista jako fakt nedává ke každýmu příspěvku minus, protože někdy s někým nesouhlasil. To je chorobný. To je doiagnóza. To je protislávistický a rozeštvává to tohle forum. Říká se tomu trolling, a na diskuzi fanoušků jednoho týmu to jako fakt nepatří.

     Kromě toho - abych nehodnotil sám sebe, to se zrovna moc nesluší - tak se podívejme co sem píše třeba Colin SKS. Já ho sleduju tak rok nebo dva a píše sem úplně normální příspěvky. Nic hroznýho v nich není. Nepíše nic co by mělo někoho urážet, provokovat, naštvávat k agresi ... píše normální názory. Tedy nepíše nic co by normálního člověka ospravedlňovalo na něj reagovat trvalou agresí a klikat mu 5-10 minusů ke každýmu příspěvku včetně "Ať žije Slávia" nebo kondolenci. Přesto se tady najdou tací, co se mu mstí bůhví za co, rozhodně za nic co by udělal v poslední době.

     Tak si chlapče přiznej, že ti co to dělají a reagujou takhle agresivně fakt nejsou normální. Nejsou to slávisti. To jsou rozeštvávači co jdou proti klubu a co z tohodle fóra udělali něco, co tady nikdy nebylo - tedy arénu pro vybíjení mindráčků na jiných slávistech. Aneb kdo se nám nelíbí, tomu dáme virtuální nakládačku ........ fakt si myslíš, že sem tohle patří ?


     Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 00:32) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fačín     před 4 měsíci 25.07.2020 18:25 |  
     0 2

     V tom případě jsou ti mínusáři chorobně zlí lidé, neschopní jakékoliv tolerance a respektu k druhým osobám nebo jejich názorům.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    necich     před 4 měsíci 25.07.2020 07:36 |  
    12 1

    Ano, je to zcela běžná záležitost každého menšího či většího společenství. Je normální, že každý má různý názor na určitou problematiku, na vystupování a chování ostatních členů komunity, kolektivu apod. V reálném životě do toho vstupují i osobní sympatie, mimika, retorika apod. Zde se to zejména odvíjí podle příspěvků, reakce na jiné příspěvky, způsob komunikace s druhými apod.
    Takže je logickým vyústěním chování většiny k pár jedincům... podotýkám k pár jedincům, napadají mne tři. Proč asi? Vezmu-li do úvahy kolik je zde registrovaných, kolik desítek lidí jsem píše pravidleně či jen občas a kdo tady neustále bulí, stěžuji si, kňučí apod. ? Neustále se oháníš přátelskou diskusí, ale zejména ty se svou arogancí, otravností, lísáním apod. takovou diskusi vždy rozesereš. Něco v tomto smyslu ti tu psalo již mnoho zdejších diskutérů, ty si ovšem meleš stále své nesmysly.
    S těmi mínusy je to až směšné, vždyť ani nevíš proč ho dotyčný dal. Myslíš si jako, že někdo schvaluje smrt mladého člověka? Prostě třeba tím mínusem vyjadřuje pohoršení nad tou smrtí, třeba vyjadřuje pohoršení nad tím, že někdo dá na tyto stránky takovýto negativní článek, třeba tím vyjadřuje odpor k autorovi článku, apod.
    Tvá poslední věta přesně zapadá do kontextu toho co píšu.

    Takže ano máš pravdu, jedná se o logický výsledek. :) A máš ode mne zase dlouho klid...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 12:30 |  
     1 13

     Zablokoval jsem si tě, když jsi na mě opakovaně reagoval s bezdůvodnou agresí a snahou mě urazit a ponížit, aniž bych ti něco dělal.
     Takže pokud jednou dospěješ a budeš zpytovat svědomí, pokud se dokážeš postavit rovně jako chlap a přestaneš se chovat jako fracek co si sem přišel vylejt svoje mindráky, tak se mi omluv soukromou zprávou. Do té doby na mě niják nereaguj, beztak to nečtu.

     Mimochodem, to že jdeš do blokace jsem ti psal už před pár dny, po tvém minulém agresivním výlevu, tak nevím proč na mě nadále reaguješ. Jasně jsem ti dal najevo, že nemám zájem bavit se s někým, kdo se chová nenávïstně k jiným slávistům , navíc aniž by měl důvod. Já jsem tady abych si přátelsky pokecal s jinými slávisty a ne abych řešil lidi jako jsi ty, co mají zájem o vyvolání konfliktu a přišli se sem silácky předvádět. Jinými slovy - dej nám pokoj. Neobtěžuj lidi co narozdíl od tebe přišli přátelsky bavit, tohle není fórum pro vás rozeštvávače, i když si myslíte, že jste to tady nyní ovládli.


     Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 13:17) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      necich     před 4 měsíci 25.07.2020 22:27 |  
      1 0

      Jsi jen prolhaný ubožák a troll, před pár dny jsi na mne reagoval s nesmyslným příspěvkem k chytrým hodinkám, tos mne neměl zablokovaného? Nijak agresivně na tebe nereaguji, já na tebe prostě seru..Úděl na tomto foru si bezesporu zasloužíš a já ti ho tak nějak přeji... Jsi rudý, ubohý troll... Čus.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kalex     před 4 měsíci 25.07.2020 14:19 |  
     9 0

     Hele, napsal jsi to do puntíku přesně. Ale nemyslím si, že by to to játro pochopilo.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      necich     před 4 měsíci 25.07.2020 22:29 |  
      1 0

      Děkuji.. :)

 53. IAF STREETFIGHTER 2

  Merlinus (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 20:24 |  
  2 15

  Na O2 TV dávají Streetfighter night a hned v prvním zápase bojoval teprve 15-letý Tomáš Holeček za Slavia gym. A hned v prvním kole "moc hezky vypnul" svého soupeře kopem na hlavu. Gratulace.

  • Re: IAF STREETFIGHTER 2

   hajnej     před 4 měsíci 24.07.2020 22:54 |  
   16 0

   Nevím jak Vy na tomhle fóru, ale tenhle "sport" se mi nelíbí. Kopat by se mělo jen do balónu a ne do hlav. Nikomu to neberu, ale já osobně tyhle zápasy nesleduji. Ale proti gustu ...

   • Re: IAF STREETFIGHTER 2

    Merlinus (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 23:12 |  
    5 1

    Tak narazil jsem na to náhodou, ale vždyť tam jdou oba dobrovolně. Najednou slyším Slavia Gym, tak zbystřím a samozřejmě fandím našemu bojovníkovi.

    • Re: IAF STREETFIGHTER 2

     wimpy     před 4 měsíci 24.07.2020 23:13 |  
     4 1

     Úplně v pohodě, v Off topic je to správně a je to dokonce o Slavii. To píšu i přesto, že mě to ani trochu nezajímá. :-)

    • Re: IAF STREETFIGHTER 2

     hajnej     před 4 měsíci 24.07.2020 23:18 |  
     2 0

     Jasně, pohoda, já jen že tyhle bojový sporty nejsou zrovna můj šálek. Slavia se musí podporovat všude a za všech okolností, to chápu. :-)))

    • Re: IAF STREETFIGHTER 2

     Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 23:42 |  
     2 4

     Správně, nikdo je nenutí. Já jsem kdysi na něco podobnýho dost koukal a zápas Peter Graham vs. Badr Hari (což je údajnej milenec Cristiana Ronalda, takže to má aspoň trošku spojitost s fotbalem), kterej skončil přeraženou čelistí a bezvědomím Hariho, byl docela zajímavej zážitek. Odvetu za rok vyhrál Hari (na body) a po zápase si padli do náruče a objímali se. :-)

  • Re: IAF STREETFIGHTER 2

   pipe1980     před 4 měsíci 24.07.2020 23:02 |  
   10 0

   to je pro děcka, na primě před chvílí Rocky seřezal Ivana Draga

  • Re: IAF STREETFIGHTER 2

   Fačín     před 4 měsíci 25.07.2020 18:37 |  
   2 1

   Tak to je opravdu hrdina, že někoho kopnul v 15 letech do hlavy.

   • Re: IAF STREETFIGHTER 2

    Leksel     před 4 měsíci 25.07.2020 19:27 |  
    2 0

    Naštěstí tohle má pravidla, podle kterých se musí zápasit a on z nich nevybočil, aby mu dal K.O. úder na hlavu svévolně nebo zákeřně. Když nějakej "silák" podobně ale bezdůvodně zmlátí svou často slabší oběť na ulici, tak to je odsouzení a zavrženíhodný. Zdůrazňuju, že tahle bojová umění, kde se lidi mlátí do hlavy, vůbec neschvaluju, ptz to je vědomé vážné poškozování zdraví. Ale je po tom poptávka a točí se v tom obrovský prachy. Příspěvek Merlinuse beru jako upozornění s nadsázkou na 15letýho slávistickýho borce, kterej si nepochybně během svý kariéry vyzkouší bejt sešívanej i doslova. :-)

    • Re: IAF STREETFIGHTER 2

     Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 20:05 |  
     1 0

     Přesně tak, leksiku, tohle má pravidla a celkem přísný a oba bojovníci si projevují před i po zápase úctu. Za ty léta, kdy jsem to sledoval, jsem vážných zranění zaznamenal jen velmi málo, možná míň než třeba v lyžování. Jen jednou mě vyplašila hláška "Vítězem byl zabit Samedov" Říkal jsem si chudák Samedov, někdo ho zabil. Ale pak jsem zjistil, že Zabit je Samedovovo křestní jméno. :-)

 54. Vtip 2020 II

  p!erreCORE     před 4 měsíci 24.07.2020 20:37 |  
  5 2

  Sedím sám.. V čekárně u lékaře.. Opuštěný.. Přijde pán a ptá se: "Vy jste poslední na řadě?"

  • Re: Vtip 2020 II

   donford     před 4 měsíci 24.07.2020 21:23 |  
   4 0

   A pierre, není to krásné? Přímo ze života. Smutnější by bylo toto aplikovat ve frontě na šibenici.

   • Re: Vtip 2020 II

    p!erreCORE     před 4 měsíci 24.07.2020 21:33 |  
    4 0

    Je to krásné..

    • Re: Vtip 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 24.07.2020 22:12 |  
     2 10

     Drsná poetika života

     • Re: Vtip 2020 II

      donford     před 4 měsíci 24.07.2020 22:48 |  
      2 1

      Promiňte, doktore, lehounce nesouhlasím. Jemná poetika každodenního života.

      • Re: Vtip 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 00:39 |  
       1 12

       Nemáte se zač omlouvat :-) Každý vnímá podle sebe. To je něco co má každý svoje - svoje vnímání,. svoje emoce.

       Pro mě záleží jak se to vezme, pokud je to jako že jsem na řadě před popravu, tak je to poněkud drsnější. Ale když je to takové jen s nádechem čehosi zvláštního ... tak i pro mě platí to vaše vidění světa

       • Re: Vtip 2020 II

        Dobi     před 4 měsíci 25.07.2020 13:34 |  
        1 6

        Ale - ať je názor, jaký chce, ale je dobré, že se diskuse stáčí k humoru. Opět platí heslo slávisty Bohumila Hrabala:
        ČEŠI JSOU SMĚJÍCÍ SE BESTIE!!!!

        • Re: Vtip 2020 II

         donford     před 4 měsíci 25.07.2020 16:11 |  
         6 0

         Dobi, myslím, že prvý ono heslo použil Reinhard Heydrich, jeden z vrahů českého národa.

         • Re: Vtip 2020 II

          Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 14:40 |  
          0 6

          Myslím, že se to přisuzuje i Hitlerovi a není to asi prokazatelné, kdo a jestli vůbec to vlastně řekl a nebo je to mýtus. Každopádně je to svým způsobem spíš lichotka ... v tom smyslu, že my se nedáme podrobit, rádoby autority nám vnucené jsou nám k smíchu a nikdy je nerespektujeme.


          Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 14:41) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Vtip 2020 II

   Leksel     před 4 měsíci 24.07.2020 23:59 |  
   3 0

   A odpověď anooo..., anooo..., anooo... se nesla liduprázdnou čekárnou a ztichlými chodbami jako ozvěna.
   Ale asi bych neodpověděl hned a pánovi bych řekl: "Počkejte, malý moment, hned vám řeknu." a chvíli bych se kolem významně rozhlížel, při tom si polohlasně mezi zuby počítal, při tom si pomáhal ukazováčkem zvednuté ruky a po půl minutě mu s úsměvem a oddechnutím odvětil: "Tak jo, máte pravdu, budu opravdu poslední. A posaďte se, nějaký místo se tady určitě najde."

   • Re: Vtip 2020 II

    o5aradecek     před 4 měsíci 25.07.2020 08:50 |  
    2 0

    Možná ještě pána mohl pustit sednout, jestli byl starší... :-)

  • Re: Vtip 2020 II

   o5aradecek     před 4 měsíci 25.07.2020 08:52 |  
   3 0

   Hele a nebyl to Dušan Svoboda? To by odpovídalo. :-)

  • Re: Vtip 2020 II

   dalislavista     před 4 měsíci 25.07.2020 17:02 |  
   0 0

   Někdo po tobě si mohl dojít na záchod, nebo zakouřit, tedy bys tam byl sice sám, ale poslední na řadě ne...

  • Re: Vtip 2020 II

   nedbal     před 4 měsíci 25.07.2020 20:07 |  
   0 0

   Poslední byl přece on a takto se ptal, zda ho pustíš před sebe.

 55. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 24.07.2020 23:06 |  
  1 3

  Plzeň nechává na startu přípravy na vlastní náklady testovat hráče na koronavirus a bude to opakovat před soustředěním a startem ligy. Pevně doufám, že Slavia udělala to samé, nemáte někdo bližší info ?
  https://twitter.com/jsuchan7/status/1286344481734893568

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 25.07.2020 01:14 |  
   2 9

   Jenže paradoxně tím že chtějí dělat testy před každým zápasem, tak tím jen při zachování současných poměrů zvyšují riziko, že půjdou celé týmy do karantény ! Čím víc testuješ, tím víc nakažených odhalíš. Takže tohle jde naopak proti dohrání sezony.

   Rozhodující tedy je, domluvit se ministerstvem zdravotnictví a hygienou , aby se při každém nakaženém nemuselo do karantény celé mužstvo. To je zásadní.
   Naivně jsem se domníval, že to Freedom to měl domluvené už nyní. Před ligou v případě nás a MB to fungovalo, do karantény jsme při jednom nakaženém nešli. Teď najednou v Opavě museli všichni ....

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 03:36 |  
    11 1

    Před ligou to "fungovalo", protože hlavně rudí, ale i šádek měli veliký zájem na tom, aby se za každou cenu hrálo a ke konci to zase "nefungovalo", protože na tom měla zájem ta trojka na konci. Jo, vítejte v českém fotbale.
    A vůbec, ono se lehce řekne „testovat před každým zápasem“, ale kdo to zaplatí ?

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 09:44 |  
    7 1

    Ano. čím více se testuje, tím více se najde nakažených. A to je špatně? Přeci jen každý má rodiny, každý se určitě potkává se staršími lidmi a tím pádem je může následně nakazit a ty to budou šířit dál ... jde nám více o fotbal nebo o zdraví? Taky se mi to nelíbí, ale asi přeci jen je lepší, když dotyční dál nebudou šířit tuhle nemoc, ne? Testy před zápasem já teda podporuju, myslim, že to ani jinak nejde - bohužel ... alespon do té doby, než pustí ven nějakou vakcínu

 56. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  SKEP     před 4 měsíci 25.07.2020 10:58 |  
  1 3

  Kolega Dobi nedávno nakousl téma 1. ČsŠK Bratislava. Dovolím si přidat trošku do mlýna.
  Učiněným specialistou na předchůdce dnešního Slovanu byl Karel Tichý, nesmírně populání a ještě více urostlý brankář SK Kladno. V srpnu 1935 jeho Kladno "házelo" v lize na domácí škváře právě proti 1. ČsŠK. Nejprve metrákový Tichý v 8. min. chytil bratislavskému Kostkovi penaltu. V 74. min. za stavu 1:1 zahodil pokutový kop i domácí Junek. Když o 2 minuty později nařídil soudce Matzke z Podmokel proti hostům druhou penaltu, míč si na značku překvapivě postavil robustní Tichý. Před zraky 3.500 nadšených diváků proměnil, čímž středočechům zajistil dva body a střelecky tak toho dne zastínil i legendárního spoluhráče Fr. Kloze. Stal se pravděpodobně vůbec prvním brankářem, který v československé nejvyšší soutěži skóroval. Pravda, v sezoně 1928/29 zaznamenal hned 3 branky gólman Čechie Karlín Jaroslav Pelcner, ovšem nejsem si jist, zda jich nedosáhl coby hráč v poli. Ale zpět k Tichému a Blavě. V jiném vzájemném souboji, tentokrát na jaře 1937, přivodil nešetrný Tichý nadějnému útočníkovi 1. ČsŠK Zd. Deršákovi komplikovanou frakturu dolní končetiny a na několik měsíců mu tím vystavil neschopenku. Po následné rekovalescenci a vyhlášení Slovenského štátu Zdeněk přestoupil do ligových Pardubic. Za zmínku stojí, že Zdeněk Deršák byl starším bratrem Pláničkova nástupce Vítězslava a útočníka Jaroslava, vystudovaného operního pěvce. Navíc oba mladší Deršákové získali se Slavií mistrovské tituly.
  Tolik pro doplnění.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dobi     před 4 měsíci 25.07.2020 13:27 |  
   1 11

   Smekám symbolický klobouček. Jména Deršák i Kloz asi zná více lidí ale ty ostatní reálie jsou krásným poučením. A přesto před psaním této mé poznámky už měl příspěvek jedno MÍNUS... Čím tento příspěvek - OT - ublížil a komu????

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dobi     před 4 měsíci 25.07.2020 13:20 |  
   1 16

   Ach, ti mínuskáři. Tato situace je vlastně poprvé a i ti nejrozumnější lidí se s tím "perou", co je špatné, co je velmi špatné a co je ještě přijatelné. Ale ta anonymita????

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    donford     před 4 měsíci 25.07.2020 16:31 |  
    9 1

    Oproti některým mi anonymita zde nevadí. Ale při dávání palečků nahoru či dolů si sám pro sebe zdůvodňuji, proč tak činím. Určitě u mě nerozhoduje nick. Mnohokrát, jsem dal palec doktorovi železo, či ColinoviSKS, panu JS, jež považuji za zdejší otloukánky, pro jejich občas velmi vyhraněné názory, jdoucí proti proudu (a dle mého občas i proti mé logice):-). Velmi nesouhlasím s Lekselem pro jeho politické názory, ovšem velmi až drtivě s ním souhlasím při jeho zde vyjádřovaných názorech o Slavii. Fakt necítím vůbec proti nikomu záští, berte to jako jako zmoudření (či zdětinštění věkem? :-)) a moc bych se přimlouval, aby souhlas či nesouhlas vycházel z vnitřního přesvědčení, nikoliv podle nicku. Když jsem někdy zabrousil z hloupé zvědavosti (co mi to troubovi přineslo?) na diskusní forum rudochů, a vrátil se obratem sem, byl jsem a jsem dosud spokojený ze zdejší úrovně diskutujících. A pokud se přidá i špetka humoru zejména kvůli nadhledu, pak to může být i balzám pro duši.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 16:55 |  
    11 0

    Kdyby tu bylo "palcování" veřejné, určití lidé by tu z toho udělali takovej bordel, že by to nebylo únosné. To by snad bylo lepší palcování zrušit. Ale zase mít pod každým příspěvkem desetkrát "souhlasím" nebo "nesouhlasím" by taky nebylo to pravé ořechové. Možná by bylo nejlepší k palcům přidat třetí, kterej by znamenal "příspěvek nehodnotím, ale autora mám za blba". :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 17:12 |  
     10 0

     A nebo vůbec nejlepší by bylo, tolik ty plusy a minusy neřešit, ne? :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      wimpy     před 4 měsíci 25.07.2020 17:14 |  
      4 0

      To nabízíš řešení uživatelské, které se přes všechny snahy nedaří zavést, já mluvím o řešení administrátorském. :-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 17:19 |  
       9 2

       Já bych to teda nechal tak jak to je, pokud to nekomu vadí, tak tu nemusí přispívat :-) jooo kdybych chtěl moc vyjít vstříc, tak max udělám anketu pro zdejší uživatele, jestli tuto formu hlasovani tu chtějí ... ale upřímně za mě, nějaky neustálý pláč, převážně jednoho uživatele, mě nechává chladným ...


       Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 17:28) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     hiker42     před 4 měsíci 26.07.2020 12:11 |  
     8 3

     Palce nechat, jak jsou, jsem přesvědčen, že on moc dobře ví, za co ty minusy dostává :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kjandourek (admin)     před 4 měsíci 26.07.2020 12:41 |  
     9 0

     Jako že by vedle palců nahoru a dolů byl ještě zdvižený prostředníček? Zajímavá úvaha :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 14:48 |  
      1 12

      To co jste udělal z kdysi přátelského fóra zavedením anonymního trollingu a krytím provokatérů není zrovna legrační. Takže o tomhle bych nevtipkoval - podařilo se vám do značné míry rozvrátit kdysi pohodovou přátelskou diskuzi.

      Dřív jsem si myslel, že máte zájem o přátelskou diskuzi slávistů, ale poslední rok či dva se snažíte přesvědčit, že preferujete provokatéry a jste sám jedním z nich. Když na vás člověk apeluje, aby bylo všechno v klidu jako dřív, tak nereagujete a anopak vykřikujete urážky o tom, jak jsem ten nejhorší na světě a podobně. Vzpamatujete se, vždyť jste taky slávista, tak to osotatním nekažte.

      Apeluji na vás znovu - vykašlete se na ty provokace, měřte rovně o a přestaňte rozeštvávat slávisty. Bylo to tady v pohodě a vy místo abyste moderoval diskuzi, tak lejete olej do ohně, zavádíte nástroje pro trolling a ještě z toho máte obrovskou legraci.
      Nekažte to ostatním slávistům co si chtějí přátelsky pokecat a nejsou zvědavý na trollení vás a vašich kamarádů, kteří jste sem přitáhli bůhví dokud a hodně to tady pokazili.

      Věřím, že nejen já, ale i spousta dalších chtějí diskuzi přátelskou, pohodovou a ne arénu, kde si siláci dokazují, kdo koho víc urazí či poníží a mají v tom vaše krytí. Já se snažím s provokatéry nebavit, abych nezasviňoval diskuzi ale vidíte, že si to dotyční pak vybíjí jinde. Že to není mnou, ani COlinem nebo kýmkoliv, jak nás rád obviňujete. Teď už jdou i po dalších starých slávistech, kteří jim neudělali už vůbec nic. Prostě dav si hledá fackovacího panáka a to tady nikdy nebylo.


      Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 14:53) . Zobrazit původní komentář

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Qope     před 4 měsíci 26.07.2020 15:00 |  
       6 2

       "Teď už jdou i po dalších starých slávistech" ... :-D ...

       Chápu. Je to obdobné tomu, co říkal Woody Allen - "To, že jsi paranoik, ještě neznamená, že po tobě nejdou“

       Ne vážně doktore, vykašli se na to, fakt, už to je trapny. Bulíš tu nejvíce ty, max se k tobě přidá jeden uživatel. Ale ten sám nikdy nezačne ... Nebo snad tu někdo jiný pláče nad tím, jak to tu je nepřátelská diskuse?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:10 |  
      2 11

      Ještě doplním - pokud jste trochu soudný, tak musíte uznat, že jsem zásadně omezil to co jste mi dřív vyčítal vy i další - tedy reakce na provokatéry a z toho vyplývající dlouhé diskuze. Vidíte, že se snažím přispět k tomu, aby diskuze byla v pohodě. Už na provokace neregauji a sám žádné dlouhé vlákna nezakládám. Když vidím, že se někdo projevuje agresivně a provokativně, tak ho odstřihnu - zablokuju. Dlouho jsem se nevyjadřoval ani k minusům, své jsem k tomu řekl až teď až když s tím začali ostatní, když už to začíná být extrémní a tahle partička teď šikanuje i další lidi .... ale nehodlám v tom nekonečně pokračovat

      Tak se snažme společně. Ukažte, že vám jde o Slávii a diskuzi Slávistů přátelskou. Nedělejte to, že mě mažete a dáváte karty, zatímco sprosťárny těch "hodných kluků" tolerujete. Měřte rovně.
      Opravdu zauvažujte, jestli by ty plusy a minusy nemohly být podepsané, protože to tady způsobilo tolik zlé krve, že to není hezké a zhoršuje se to. Vytvořila se tady skupina zlých lidí kterým to dělá dobře, kedyž můžou nasírat slávisty což je dost smutný výsledek. Přidání zvednutého prostředníčku tohle fakt nevylepší a to ani v legraci.

      Tím končím diskuzi k tomuto tématu, ze své strany. Abych to tady nezhlcoval. Ale opravdu se nad tím zamyslete, jestli je normální aby tady starý slávista Dobi dostal 14 anonymních minusů, když se proti této praktice ozve. Fakt to není ani mnou, ani nikým jiným, Tahle parta si hledá oběť pro šikanu v komkoliv kdo se jí postaví a nebo kdo se odlišuje, a že to na stránky Slávie nepatří, snad nemusím dodávat.

      Všem přeju hezké léto a pohodovou diskuzi.


      Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 15:20) . Zobrazit původní komentář

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       wimpy     před 4 měsíci 26.07.2020 18:03 |  
       0 4

       Doktore, za sebe mohu říci, že ti dávám za pravdu v tom, že své mnohé reakce krotíš a diskutuješ věcně, jen nesouhlasím s tím, že nerozviřuješ diskuze o mínusech. Na tom je u tebe, z mého pohledu, ještě třeba zapracovat.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        necich     před 4 měsíci 26.07.2020 18:31 |  
        4 3

        Přesně, místo 30 věcných příspěvků denně jich má 28. :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   PetCC     před 4 měsíci 25.07.2020 15:04 |  
   3 1

   Samozřejmě, to bylo jasný už před obnovením ligy.
   Ovšem chápu, že nikdo nechtěl dávat nějaká tvrdá opatření, když se teprve hledali mechanismy spolupráce se státní správou. A po zkušenostech, jak fungují hygienické stanice a ministerstvo zdravotnictví je jasný, že budeme rádi, když se to nějak dotáhne na další sezónu.
   Neberte to moje hodnocení hygienických stanic, že je to jejich chyba. Jednoduše byly dlouhodobě podfinancované, ale v běžném provozu to pořád stačilo. Ne, ty jsou v tom nevinně.
   Ale stát už měl od dubna pracovat na tom, jak vylepšit financování a vytvořit infrastrukturu, která by byla schopna reagovat na vysoké počty nakažených. Neudělali prakticky nic, čekajíc, že to samo odezní.

 57. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 17:43 |  
  7 0

  Kdybyste neměli nebo nevěděli, do čeho dneska večer píchnout... :)
  20:00 Fenerbahce - Rizespor a Milan Škoda v akci

  PS: Tyhle zápasy sleduju na: https://www.vipleague.lc/football-sports-stream
  Máte nějakou lepší stránku?


  Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 17:58) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 20:34 |  
   2 0

   už měl dobrou hlavičku, škoda že jen do břevna ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 20:55 |  
   0 0

   Je poločas, kdyby to takhle bylo na konci, tak jde dolů Malatya a Kayseri, ale je to strašně křehké, stačí totiž, aby dalo Kayseri gól a sestoupí Škoďák ...

 58. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Obr     před 4 měsíci 25.07.2020 19:45 |  
  3 0

  Sima prvni zapas za bengo a hned dva fikuse.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kjandourek (admin)     před 4 měsíci 25.07.2020 20:25 |  
   5 2

   Ale jeden z penalty.... byli tu tací, co takové nepočítali... :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Obr     před 4 měsíci 25.07.2020 20:43 |  
    1 0

    Nooo ja to pocitam. Hlavne u novejch. Nevis, jak hral?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kjandourek (admin)     před 4 měsíci 26.07.2020 12:40 |  
     0 0

     Teď netuším... možná večer potkám jednoho jeho spoluhráče, tak se zeptám :-)

 59. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  |HelleneHell     před 4 měsíci 25.07.2020 20:36 |  
  2 0

  Škoďák břevno....

 60. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 21:14 |  
  1 0

  Škodák goool :-) 1:1

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:15 |  
   1 3

   Jóóó!!! Milánek je velikej borec!

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 21:24 |  
    2 0

    Legenda :-)

 61. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:15 |  
  4 0

  Milan Škoda dal právě za Rizespor svůj 10 gól a v Klubu ligových kanonýrů je to gól č.104 a dotáhl se tak na Honzu Nezmara.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:17 |  
   2 2

   Za chvíli překoná Standu Vlčka, pak Petera Herdu, Puče...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    knawi     před 4 měsíci 25.07.2020 21:34 |  
    1 0

    ...a přiblíží se Pepimu. Blbé, co. Ale aspoň trochu by mohl, přál bych mu to.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:39 |  
     2 1

     Přál bych mu navěky druhé místo za navěky prvním Pepim! :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 21:41 |  
      2 2

      Ale no tak ... rekordy jsou od toho, aby se překonávaly přeci :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 21:17 |  
   3 0

   A ještě mi vydělal 300 korun - vsadil jsem o poločase, že ho dá ... kurz 4.00 :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:23 |  
    1 0

    Taky jsem o tom uvažoval, Milan měl obrovskou motivaci, ale pozor, ještě není konec a Sivas prohrává a to není dobře (nenutí tím Trabzon, aby bodoval) a Kayseri je jediné, které může stáhnou Rize do druhé ligy ...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 21:25 |  
     0 0

     Obávám se, že tenhle zapas Milanův tým nedá, hrajou fakt blbe ... jeste to bude napínavé, kdo nakonec spadne ...


     Komentář byl uživatelem upraven (25.07.2020 21:27) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 21:28 |  
      0 0

      Trabzon dal gól a zatím vede, stačí, aby dali aspoň bod a Rize je zachráněný bez ohledu na svůj zápas.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 23:12 |  
       0 1

       Takže to ale bylo nakonec napínavý :-)

       Novák z Trabzonu potvrdil na obránce výbornou produktivitu sedmým gólem v tomto ligovém ročníku. V 63. minutě gólman Kayserisporu jen vyrazil prudkou střelu a český fotbalista z úhlu napálil míč do sítě.

       Domácím se povedlo pět minut před koncem vyrovnat, ale Trabzonspor v šesté minutě nastavení strhl vítězství na svou stranu, když úspěšně zakončil brejk čtyři na jednoho.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 23:22 |  
        1 1

        Stačilo, aby v nastavení místo Trabzonu dal gól domácí Kayseri a bylo vymalováno ... A to si ještě Denizli nechali "nepochopitelně" dát doma gól v 94 minutě ... Byly to nervy.

 62. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  hiker42     před 4 měsíci 25.07.2020 21:21 |  
  0 0

  Date pls funkcni odkaz na rizespor

 63. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Lunaris     před 4 měsíci 25.07.2020 21:44 |  
  11 0

  Škoďák je neskutečný snajpr a tank, v lepším týmu by těch gólů dal ještě víc. Přál bych mu ještě jeden přestup teď v létě do jednoho z istanbulských velkoklubů a hrát o titul.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Jachym     před 4 měsíci 25.07.2020 22:04 |  
   8 1

   Škoďák měl, myslím, slíbeno za 10 gólů 100 tisíc eur, takže aspoň slušná náplast, když nevyjde záchrana. Nejen snajpr, ale byl zase platný i ve hře. Prý spoustu let za zenitem...:-D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pipe1980     před 4 měsíci 25.07.2020 22:14 |  
    3 0

    vždyť je zachránil

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Jachym     před 4 měsíci 25.07.2020 22:38 |  
     0 0

     Ano, měl tam být spíše konjunktiv "kdyby nevyšla záchrana".

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:00 |  
    1 6

    Záchrana vyšla

    Jinak on je opravdu spoustu let za zenitem, zenit je vrchol. To ale neznamená, že nemůže hrát dobře i teď pár let po svém vrcholu.
    Přiznávám, že jsem mu vloni nevěřil, že by se mohl ještě dostat do formy, myslel jsem si, že je to jeho konec jako útočníka (že má šanci už jen jako stoper) a jsem rád, že jsem se mýlil. Už na podzim ukázal formu, zvlášť v závěru a teď na jaře to potvrdil. Tak ať se mu daří i nadále


    Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 15:36) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 20:46 |  
     0 0

     Myslíš jako Nezmar, který se "na stará kolena" také přesunul z útoku na stopera? Člověče, myslím,že v tomhle případě to asi nevyjde... :( Aspoň ne u nás. A má to někde jinde zapotřebí? Někde se plácat po druhých ligách, divizích...?

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 23:01 |  
      0 6

      Někdy před rokem na jaře, jsem mu přiznám se nevěřil, že by mohl ještě dávat góly a tak mi to připadalo v podstatě jako jediná možnost (tedy přejít na stopera), jak si ještě prodloužit kariéru. Navíc Milan už stopera hrával. Vypadalo to u něj, podobně jako u mnoha jiných útočníků, když už je přemůže věk a už prostě nejsou o ten krok rychlejší než obránci a to je pro gólového útočníka konec.
      V tomhle mě Milan hodně pozitivně překvapil, že se dokázal zvednout a zase být schopným kanonýrem. Klobouk dolů, všechna čest, tohle dokáže málokdo po období útlumu se zase probrat nahoru v tomhle věku.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 23:20 |  
       1 1

       Jako jo, útočník je pořád dobrej. Ale myslím, že představa, jak někde v Česku hraje stopera, je už dost za čárou :( *)
       Kde by ho asi tak mohl - při své dosažené hráčské úrovni - hrát? Nikde. Až skončí v Turecku, půjde Škoďák rovnou do fotbalového důchodu a na nějakou fotbalovou funkci. Vsadím se o deset Budvarů, že Milan Škoda v žádném českém týmu nebude profesionálně pokračovat.
       *) edit: ne, že by ho nezvládl, zvládl by levou zadní jak stopera někde v týmu 3. - 16. týmu, tak útočníka v týmu 6. - 16. týmu. Ale přece jen má náš Škoďák nějakou úroveň, ne...?


       Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 23:54) . Zobrazit původní komentář

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        Dr. Fe1     před 4 měsíci 27.07.2020 15:06 |  
        0 6

        To je asi o osobním nastavením, jestli to bere hráč jako ponížení, že hraje v nějákém horším týmu a třeba jenom střídá a nebo to tak nebere. Podívejte se třeba Baroš - ten to táhnul podle mě až trochu do trapnosti už mu to nešlo, jenom smuloval, přesto ještě dost dlouho přesluhoval. Ten to třeba podle mě měl ukončit dřív a je tedy příkladem spíš opačného extrému. Ale Škoďák by mohl hrát podstatně důstojnější roli někde v průměrném týmu. Ale to je jeho věc, jestli by do něčeho takového šel a taky věc toho , jak se mu bude dařit. Teď mu každopádně přejme, ať si vydělá v tom Turecku, ať si to užívá, podle všeho mu to tam dobře sedí a i ho tam uznávají jako personu.


        Komentář byl uživatelem upraven (27.07.2020 15:08) . Zobrazit původní komentář

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 27.07.2020 15:15 |  
         1 0

         Tak se pojď vsadit...
         Říkám, že Škoďák v žádném českém týmu v první nebo druhé lize (vyjma Slavie) už hrát nebude. Říkám, že pokud si Škoďák někde kopne, tak jen pro srandu a na žízeň v nižší soutěži. O těch deset 12°Budvarů a panáka republiky navrch.


         Komentář byl uživatelem upraven (27.07.2020 15:17) . Zobrazit původní komentář

         • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

          Dr. Fe1     před 4 měsíci 27.07.2020 15:29 |  
          0 6

          Já ale netvrdím, že někde bude hrát, ale jen že to nevidím jako nějákou zásadní potupu a že záleží na něm. Takže tak snadno k deseti Budvarům nepřijdeš :-) Nevsázím se.


          Komentář byl uživatelem upraven (27.07.2020 15:29) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   nedbal     před 4 měsíci 25.07.2020 22:16 |  
   6 0

   Má to letos stejné v turecké lize jako Falcao 17 zápasů a body 10+1, navíc jsou stejný ročník.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 22:29 |  
    3 0

    Když měl minule Milan vyloženou šanci, tak jsem si všiml, že jeho někteří spoluhráči už zvedali ruce dopředu, tzn., že mu mužstvo hodně věří a hned po příchodu tam má silnou pozici.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Leksel     před 4 měsíci 25.07.2020 22:48 |  
     1 0

     A to je moc dobře, psychická pohoda a dobrá nálada mají pro výkon obrovskej dopad. To je mnohdy důležitější než sebevětší fyzická namakanost.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:45 |  
     1 7

     Já to čet i v nějákým rozhovoru s nějákým odborníkem, že mu tam hodně věří. Že si je dokázal získat sebevědomím a kladnou náturou - jak do toho jde a podobně. Je vůdčí typ. Proto kope i penalty.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 22:54 |  
    4 0

    A mimochodem, s přehledem je nejlepší střelec svého týmu :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   damade     před 4 měsíci 25.07.2020 22:29 |  
   0 6

   Já bych mu zas v létě přál přestup do jednoho z velkých pražských klubů (takovej je vlastně jenom jeden). Vzhledem k počtu zápasů by nebylo na škodu mít ještě jednoho gólovýho útočníka k Petarovi.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Leksel     před 4 měsíci 25.07.2020 22:38 |  
   4 0

   A ta jeho aktivita, získají míč a on hned peláší dopředu, v soubojích je dravej a důraznej a k tomu skvěle rozděluje balony. Ten jeho gól byl jak z učebnice pro útočníky, důrazný získání balonu v souboji, blesková orientace před brankou a parádní obstřel brankáře. Jo, takhle hrajou skutečný Legendy.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Qope     před 4 měsíci 25.07.2020 22:46 |  
    5 0

    Jj, ukázal svému kolegovi v útoku, jak se to dělá. V prvním poločase Skodak vyslal spoluhráče do velice podobné tutovky, ale on to napálil po zemi jen do gólmana. Tak mu musela naše Legenda v druhém poločase ukázat, jak to měl dát :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Leksel     před 4 měsíci 25.07.2020 22:53 |  
     3 0

     Jo, to byl takovej tureckej Tecl nebo Masopust. :-)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 25.07.2020 22:55 |  
    4 2

    Přesně a tuhle obrovskou aktivitu a dravost do hráčů nadupal Jindra s asistenty a všichni z toho pak těží i když třeba odejdou. Ale Milan se za čas vrátí, o tom vůbec nepochybuju ...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 16:11 |  
     0 7

     Jde o to v jaké roli, se vrátí. Ale jako legenda by určitě mohl pro Slávii ještě hodně udělat a Slávia pro něj samozřejmě taky.

 64. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  ColinSKS     před 4 měsíci 26.07.2020 12:44 |  
  7 8

  zdá se mi, že správce serveru a server jako takový, by zasloužil větší péči. ty výpadky jsou žalostné

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kalex     před 4 měsíci 26.07.2020 13:49 |  
   7 5

   Dva lidi jsou zde žalostní. A když tu není tvůj kámoš, tak i ty jsi v klidu.

 65. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 12:50 |  
  4 0

  Doufám, že v té záplavě archivních pořadů a záznamů dojde také na tažení Slavie 95/96.

  PS: Dneska od 17:00 hraje Tomáš Souček.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:59 |  
   2 8

   Díky za upozornění na Tomáše. Bez tebe bych to prošvihnul ....

   Doufám, že jsi minulej týden někde neusnul, jak jsi říkal, že musím pracovat přes noc ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   PetCC     před 4 měsíci 26.07.2020 17:50 |  
   0 0

   No hlavně je letos 25. výročí téhle sezóny, takže doufám, že se k tomu vytvoří nějaký celoroční vzpomínkový projekt.

 66. Přátelské zápasy versus přátelská diskuze

  Jachym     před 4 měsíci 26.07.2020 15:08 |  
  10 1

  Už aby začaly přátelské zápasy a skončila zdejší "přátelská" diskuse o mínusech:-))

  • Re: Přátelské zápasy versus přátelská diskuze

   Qope     před 4 měsíci 26.07.2020 15:10 |  
   8 2

   Aby se něco změnilo :-D ... řeklo by se každoroční okurková sezona, kdyby to ovšem jeden neřešil pořád ...

  • Re: Přátelské zápasy versus přátelská diskuze

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:25 |  
   3 15

   Já jsem jí ze své strany ukončil - viz příspěvek adminovi. Ale dokud budou minusy anonymní a budou tak sloužit k trollingu, tak se vždy jednou za čas někdo ozve.

 67. Škoďák

  Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 15:51 |  
  9 6

  Ad Škoďák a jeho 10. gól - Sám jsem to dotd neviděl, tak pokud by to někoho dalšího zajímalo, tak zde je video

  https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/34/fenerbahce-3-1-caykur-rizespor-mac-ozeti

  I s tureckým komentářem :-) Ze kterého rozumím akorát slovu ˇˇSkóóóda ..." :-)


  Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 15:53) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Škoďák

   Marcelo10     před 4 měsíci 26.07.2020 16:23 |  
   1 13

   Hraje vyborne..ja tomu fakt moc nerozumim. Mladiky vitam, o tom zadna. Ale proc Skodak s Husbym nemohli zustat, to mi fakt moc nejde do hlavy.

   • Re: Škoďák

    Navyseals     před 4 měsíci 26.07.2020 16:51 |  
    14 1

    Kdyby to tak trenér asi desetkrát za poslední půlrok neopakoval.

    • Re: Škoďák

     Fačín     před 4 měsíci 27.07.2020 10:00 |  
     1 3

     No, spíš se vymlouval a mlžil, říct na plnou hubu, že o ně nemá zájem, na to neměl koule.

  • Re: Škoďák

   Kontrapunkt     před 4 měsíci 26.07.2020 17:11 |  
   0 7

   Pro Škoďáka je každopádně nedůstojné, aby byl tematizován jako off-topic.

   • Re: Škoďák

    knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 20:19 |  
    4 0

    A teď si vezmi, kolik příspěvků jsme tady kdy věnovali třeba Pavlenkovi, Lüftnerovi nebo Barákovi po jejich odchodech... Jeden, dva? Deset? Dvacet? No vidíš, o Milanovi si tady povídáme pořád, aspoň občas čučíme na jeho zápasy a čert vezmi, že je to v off topic.

    • Re: Škoďák

     PetCC     před 4 měsíci 27.07.2020 11:44 |  
     1 0

     Chtělo by to sestřih všech gólů, co ve Slavii dal. To by bylo pěkně dlouhý video.

     Teď mě napadlo, že já si pamatuju hlavně ten, co nám dal za Bohemku :-)


     Komentář byl uživatelem upraven (27.07.2020 11:45) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Škoďák

      Fačín     před 4 měsíci 27.07.2020 12:12 |  
      2 1

      Takový sestřih na youtube existuje od Citrus16cze, má přes 20 minut, dneska jsem se na něj dopoledne díval. Jmenuje se to tuším Legenda Škoda, třeba to najdeš.

  • Re: Škoďák

   Boo_SKS     před 4 měsíci 26.07.2020 17:34 |  
   4 0

   Tyto, to udělal fakt skvele a na to, jak málo času měl za zakonceni, tak vystřelil naprosto fantasticky. Vypadá to, že i jemu prospěla změna prostředí a jakoby hral uvolněněji.

   • Re: Škoďák

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 23:04 |  
    0 6

    Jak už jsem psal jinde - klobouk dolů před ním. Já mu tak rok či rok a půl zpátky už vůbec nevěřil, myslel jsem si že už jako gólový útočník definitivně skončil, že prostě věk ho přemohl. O to víc koukám, jak se dokázal vrátit zase nahoru. Všechna čest. Už na podzim u nás to dokázal, teď na jaře to potvrdil. Tak doufám, že mu to ještě vydrží co nejdéle.

    • Re: Škoďák

     PetCC     před 4 měsíci 27.07.2020 11:46 |  
     0 0

     Tak ono bylo jasný, že potřebuje jiný styl, než je u nás. Takže pro něj tenhle přestup byl asi ideální.

 68. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 18:59 |  
  5 1

  By mě zajímalo, co znamená to 88 na dresech Aston Villy... :-DDD
  Když dnes v každé kravině vidíme nějaký symbol (většinou nějaký ten nežádoucí a ošklivý...)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:08 |  
   0 0

   jestli myslíš to W88, tak to je sponzor :-D

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 19:18 |  
    2 0

    Podle wiki = W88 je americká termonukleární hlavice. Má sílu 475 kilotun a je koncipována jako dostatečně malá pro přenášení raketami. Jasně, taky to může být webkamera IMILAB Xiaomi W88 S Full HD 1080p, W88 středně dlouhá čepel pro skvělou práci s pukem a rychlou střelu zápěstím. Nebo "We looked into W88 and BR88 and their new sponsorship of Aston Villa FC."
    Abych pravdu napsal, spíš to měl být podiv na oním číslem 88. Protože dneska si tohle číslo někam napsat, tak si říkáš o nařčení z ošklivý, ale velmi ošklivých myšlenek. Že by to nebyl sponzor, mě teda ani nenapadlo :)) Ale dali bychom si třeba W88 na dres my, Slavia, v českém prostředí?

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 19:26 |  
     2 0

     já bych dal 666 a přidal podobiznu toma arayi ze slayer. konečně metalovej sponozor :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 19:33 |  
      5 0

      Si pamatuju, jak před x lety se před soudem ocitli dva fandové FC Opava (aspoň mám ten dojem, už je to dlouho a gúglit to nebudu). Už nevím, co přesně provedli, ale před soudem stáli v tričkách, kde na levé straně hrudi měli napsáno "1907". Stejné číslo měli i na tričkách, ve kterých se dopustili onoho trestného činu. Soudní znalec popsal několik stránek, aby dokázal, že oba kluci jsou stoupenci nacismu, jelikož v roce 1907 se narodil... už nevím, jaký SS-pohlavár.
      "Tak co mi k tomu řeknete, obžalovaný?!? Proč máte to číslo 1907?!?" -- "Protože to je rok založení našeho klubu..."

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 19:38 |  
       0 0

       tak po revoluci se ty fašos skutky dost hledali, ale nikdo nevěděl, kdo a co...u nás ve starkově se scházeli skini z celý evropy, policajtů mraky...hospoda na spartě:-) ..docela klauniáda.

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        PetCC     před 4 měsíci 27.07.2020 11:52 |  
        1 0

        Po revoluci to bylo každýmu jedno.
        Si pamatuju, jak se v klidu v televizi při nějakém rozhovoru s rockovými hudebníky nadávalo na cikány.
        A že skinheadský kapely s rasistickými texty klidně vystupovali na festivalech. Pamatuju, že jsem na jednom viděl Braník. O Orlíku ani nemluvě.
        Ovšem "Nechte samet sametem, my s komoušema zametem", to mi od Braníku v hlavě zůstalo na vždycky :-)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:31 |  
     5 0

     :-D....hele chápu, v dnešní pošahaný době je možné cokoliv, pamatuju, jak před lety jsem se smál, když Ferrari ve F1 stáhlo reklamu na Mallboro, dneska se mění název tradičního sportovního týmu (washington redskins v NFL). Problém je, že každý si může najít cokoliv v čemkoliv, 88 by se tady neřešil, ale 48 nebo 68 asi jo, ale pořád to je jen číslo a záleží na symbolice a okolnostech. Mě třeba vadí, jak Hitler zneužil svastiku, což je starověký východní symbol a kvůli evropanům v asijských zemí tento symbol sundavají z klášterů, které stojí od doby, co jsme tady zapalovali oheň křemenem a vrchol techniky byl luk a šíp.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 19:35 |  
      2 0

      Aby nedošlo k omylu: zastávám stejný názor. Když budu chtít, tak ve všem něco najdu - v symbolu, v čísle. Původní příspěvek měl být právě jen takovým povzdechnutím nad dnešní šílenou dobou...

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:38 |  
       3 0

       já to tak pochopil, já vzdychám taky právě.....už jen čekám, až se ozvou, že v šachu bílá vždy začíná

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fačín     před 4 měsíci 27.07.2020 10:02 |  
     1 2

     Člověk, který za číselnými symboly jako 88 a 18, nebo dokonce 1488, vidí nějakej rasismus, je sám největší rasista.

     Jsou to jen čísla, za nic nemůžou.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 26.07.2020 23:09 |  
   0 5

   Asi to má vyvažovat to "Black lives matter", cože je taky rasistické heslo. I když vyhánět čerta ďáblem není nejlepší nápad .... :-)

   Jinak je fakt, že 88 je mezi neonacisty oblíbený symbol, podobně jako 18.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 23:26 |  
    1 0

    1888!!!
    Víš, co to je? Tušíš nějakou šifru? Něco jako Adolf Hitler Heil Hitler???
    Omyl!!! Omyl, omyl, omyl! Je to rok narození mojí prababičky Marie Heřmánkové, která v roce 1915 porodila moji babičku Annu Bednářovou, která v roce 1940 přivedla na svět mého tátu! A ve všem najdeš nějakou šifru... Šifru mistra Leonarda! :)

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 27.07.2020 15:11 |  
     0 5

     Jasně, ale u neonacistů je jasný, že to používají jako zástupný symbol a je trapný tvářit se, že to tak není. Což ovšem neznamená, že každé 18 nebo 88 je tímhle symbolem - jako dresy Aston Villa.

 69. odbornici od novin

  Snivec     před 4 měsíci 26.07.2020 19:08 |  
  9 0

  je dobre si obcas pripomenout, jake blaboly vypousti "odbornici" od novin
  https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/1286935597752496128/photo/1
  verim, ze podrouzek vyplodi za cas clanek, jak je to vlastne dobre, ze ho Slavia pustila pozdeji :D
  pred dvema dny zase psal, ze se Slavia zajima o Arokodareho, ale ze na nej vlastne nemame penize. Vzdycky kdyz ctu podrouzkovy z vody uvarene pohadky, vzpomenu si na chlebovou pochoutku z kabaretu nebo sekyrkovou polevku od Honzy. :D

  • Re: odbornici od novin

   Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:17 |  
   1 3

   na druhou stranu je Podroužek pořád to kvalitnější na české sportovně-novinářské scéně.....takový vocasové na ČT, seznamu, jeho kolegové ve isportu jsou na facku.

   • Re: odbornici od novin

    kondorr     před 4 měsíci 26.07.2020 19:23 |  
    5 0

    To je , ale k pláči že Podroužek patří k tomu nejlepšímu.

    • Re: odbornici od novin

     Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:32 |  
     0 3

     jo to je prava bohužel, ale i on dokáže vyplodit super věc když chce, ale víš jak to je...."koho chleba jíš......."

   • Re: odbornici od novin

    Snivec     před 4 měsíci 26.07.2020 19:36 |  
    7 0

    tak ono se ted Slavii dari, jsme mistri, hrajeme LM, jsme jasne nejlepsi u nas, tak se da tezko na nas neco spatneho psat, ale moc dobre si pamatuji, co vytvarel, kdyz jsme treba hledali nastupce Uhrina. On nemel temer zadne informaci, ale vytvarel clanky koho chceme, koho uz chceme ohlasit a kdyz se to nepotvrdilo, tak si zase vymyslel zduvodneni, ze jsme diletanti, ze nekoho ohlasujeme, kdyz to neni jasne. My jsme ale nikoho neohlasovali, to vse byly vymyslene clanky od podrouzka, jeho virtualni realita. Vim, ze tenkrat ty vztahy mezi Slavii a podrouzkem byly hodne spatne, ale pro me to je normalni hajzlik, ktery si je schopen vymyslet cokoliv, akorat ted se dari, tak na nas zadnou spinu hazet nemuze, to by vypadal jako uplny vul. Jinak i toho nastupce Uhrina jsme nasli rychle a byla to dobra volba, znamenal pro nas titul.

    • Re: odbornici od novin

     Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:44 |  
     0 3

     jj máš pravdu, ale víš jak to je, negativní palcové titulky se prodávají nejlíp. Pozitivní věci ti masa lidí číst nebude.

    • Re: odbornici od novin

     knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 19:46 |  
     9 0

     Máš recht, to snad nebyl den, aby tenkrát něco nevyplodil. Ale dobře ho na úvodní tiskovce k nějaké sezóně jednou utřel Krob, když mu na nějakou hloupou otázku odpověděl něco ve smyslu: "Tak zrovna vy, pane Podroužku, si tuhle informaci určitě najdete sám, viďte, vy už tu odpověď stejně dávno znáte." Dobře si s ním tenkrát Krob vytřel... zádel.

    • Re: odbornici od novin

     bongor     před 4 měsíci 26.07.2020 19:49 |  
     2 1

     jsem hrdý a pyšný, že jsem mohl znovu podepsat smlouvu ve Spartě.”
     “Vždycky jsem říkal, že jsem hrdý, že mohu nosit sparťanský dres a těší mě, že prodlužuju smlouvu ve Spartě. Je to vizitka mojí práce a já si toho strašně moc vážím,“ řekl nevysoký záložník.
     Hádejte ,kdo je ten nadšenej sralťan?

     • Re: odbornici od novin

      Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 19:52 |  
      0 0

      hvězda dětského pořadu, model a imbecil Vácha?...ještě by mohl Dočkal, ale na Váchu to sedí víc :-)

      • Re: odbornici od novin

       wimpy     před 4 měsíci 26.07.2020 19:56 |  
       3 0

       Musí to být někdo z nich, neb ti se uměj podepsat ještě z dob, kdy byli u nás.

       • Re: odbornici od novin

        Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 20:00 |  
        0 0

        3 křížky dokáže každej....i sparťan :-D

     • Re: odbornici od novin

      kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 19:55 |  
      0 0

      gelmistr s patkou?...ale přiznávám, že mě navedl dole kolega, jinak mě nikdo nenapadá, dyk tu bandu lůzrů už rozpouštěj...

   • Re: odbornici od novin

    wimpy     před 4 měsíci 26.07.2020 19:54 |  
    4 1

    Moje "osa zla" je Vacek, Konečný a Podroužek. Ale přiznávám, že jsem zamrzl někdy před třemi lety, kdy jsem ty sračky přestal číst s výjimkou, kdy sem někdo něco hodí.

    • Re: odbornici od novin

     kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 19:58 |  
     0 0

     wimpy osa zla?..:-):-)

    • Re: odbornici od novin

     dalislavista     před 4 měsíci 26.07.2020 20:51 |  
     5 0

     Chybí tam Tomek...

     • Re: odbornici od novin

      wimpy     před 4 měsíci 26.07.2020 21:09 |  
      0 0

      To jsem asi minul nebo se nepodepisoval. :-)

      • Re: odbornici od novin

       Snivec     před 4 měsíci 27.07.2020 09:06 |  
       2 0

       Tomek neni novinar, on toho moc ani nenapise, ale je schopny napsat cokoliv, vetsinou na "politickou objednavku", je to takovy Vaš mezi novinari, ten uz nepatri ani do osy zla, ten uz je fakt za hranou

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 21:32 |  
   0 0

   Káfa říká v rozhovoru, že ho trochu "překvapilo", že když přijeli na soustředění, tak hned běželi 11 km na rozklusání ...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 21:52 |  
   0 0

   To je krajina jak u nás na Vysočině! To mohli zůstat u nás ve vsi, taky je u nás super penzion a běhat mohli hned za humny! Úplnou uzavírku cesty bych jim dohodl s naším hajným :)


   Komentář byl uživatelem upraven (26.07.2020 21:56) . Zobrazit původní komentář

 70. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 21:17 |  
  3 0

  Rudí se upínají k tomu, aby nehráli baráž a rovnou postoupili do EL. Dnes, jak se celkem dalo čekat, jim vypadla další dvě mužstva - Manchester Utd. se kvalifikoval do Champions League a Wolverhampton se do pohárů nekvalifikoval vůbec. Teď už jim zbývá jen Leverkusen a velmi pravděpodobně i AS Roma.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 21:27 |  
   3 0

   Na jejich místě bychom sledovali tenhle vývoj taky. :)
   Budeme konečně po těch letech v pohárech? Bude nám přát štěstěna, když si to sami neumíme vykopat? Sice víme, že jsme marní, ale jiní by to mohli vykopat za nás... Vždyť jsme občas taky byli v téhle situaci.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 21:37 |  
    1 0

    Maj konečně vánoce, jako když se vrátí mukl po 15 ti letech z lágru...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Max1     před 4 měsíci 26.07.2020 21:41 |  
     3 0

     no...objektivně vzato....neměli jsme to stejný když jsme se vrátili do pohárů? :-)

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 21:45 |  
      1 0

      určitě, hlavně ty nepodařený předkola uefy po 90, to byl děs:-)

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       kostelnivlajka     před 4 měsíci 26.07.2020 21:46 |  
       0 0

       ..a 92 sem byl na campu, když tam byla sparta. ..no nic moc

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 26.07.2020 21:40 |  
    1 0

    Ale jo souhlas, to jen pro info, že se jim ten seznam tenčí a bylo by hodně velké překvápko, kdyby jim to klaplo. Leverkesen do čtvrtfinále už postoupí (vyhrál na Rangers 3-1) a pak by nejspíš měl Inter Milán a Roma má v osmifinále FC Sevilla.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fabio     před 4 měsíci 27.07.2020 14:49 |  
   1 0

   Wolves pujdou do EL pokud Chelsea vyhraje FA Cup, nebo se pletu ? Zabrali by tam tak jeji misto, jelikoz ta ma jistou LM.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 27.07.2020 18:40 |  
    0 0

    Mělo by to tak být, díky za postřeh.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   mudrc     před 4 měsíci 27.07.2020 08:06 |  
   11 0

   West Ham se zachránil v Premier League, takže padl nový rekord české ligy. Prodal jste slávistu Tomáše Součka za 540 milionů.
   Byl to vynikající obchod pro Slavii, výhodný pro naši agenturu ISM, skvělý sportovní krok pro Tomáše, ze kterého roste nový kapitán reprezentace, a West Ham našel vůdce. Jsem velmi spokojený, že jde všechno správným směrem.

   „Byli jsme v kleštích. Pan Tvrdík vzkázal: Zkusili jsme to a teď se ukažte vy, co umíte.“
   Ale nervy to byly, že?
   Hlavně na konci ledna, když jsme přiletěli do Londýna a jednali o smlouvě. Slavia chtěla 4 miliony eur za půlroční hostování, 16,2 milionu jako doplatek, pokud se West Ham udrží. Skoro celý den se to táhlo, Suk mezitím prošel zdravotní prohlídkou a v deset večer se připravila konečná smlouva pro Slavii. Volám šéfovi Tvrdíkovi: Posíláme!

   Zádrhel?
   Do sluchátka se ozvalo: Za chvíli to máte podepsané zpátky. Jenže přišla o půl druhé v noci.

   A pak?
   Ředitel West Hamu si přečetl smlouvu, významně zvedl obočí, přečetl si smlouvu znovu, podíval se zase na mě a prudce povídá: Paul, co to je?! Slavia poslala podepsanou smlouvu na 4,5 milionu za hostování. Spletli se snad? Já zděšený, Souček zděšený. A tak můj kolega, Barry Silkman, zavolal přímo klubovému majiteli: Pane Sullivane, chtějí ještě půl milionu!

   Docela drama, ne?
   Víte, jaká byla reakce? Tak jim řekni, ať se seberou a jedou na letiště. Sbohem!


   Aha.
   Byli jsme v kleštích, protože mi pan Tvrdík vzkázal: Zkusili jsme to a teď se ukažte vy, co umíte. Copak jsme mohli dopustit, aby to celé ztroskotalo? V hotelu jsme si do čtyř ráno volali z pokoje na pokoj a vymýšleli kompromis. Všichni museli cuknout. My si vzali výrazně nižší provizi, u snídaně se všechno domluvilo a smlouva se pak podepsala za deset minut.

   Co kdyby se West Ham nezachránil?
   Na kdyby já nehraju. Vyšlo to a hotovo.

   V.I.P. Bohuslav Sobotka, Roman Berbr a Dagmar Damková na zápase mezi Českem a Německem.
   Šlágr proti mistrům světa si nenechali ujít Bohuslav Sobotka, Miroslav Pelta, Roman Berbr s Dagmar Damkovou a hráčský agent Pavel Paska.
   Přestup Milana Baroše je zpečetěn. Vlevo majitel ostravského klubu Václav Brabec, vpravo agent Pavel Paska.
   Hráčský agent Pavel Paska (vlevo) a plzeňský generální manažer Adolf Šádek na valné hromadě asociace.
   15 fotografií
   Tomáše Rosického jste v lednu 2001 prodal za 504 miliony do Dortmundu, Souček byl ještě dražší. Přemýšlíte, že rekord ještě posunete?
   Těžká otázka. Když se porovnávají transfery, měří se cash flow, hotovost. Nezapočítáváte inflaci, krizi, nic. Lhostejno, jestli je obchod z roku 2000, nebo 2020. Souhlasím, laťka je strašně vysoko a mě baví představa, že rekord trumfnu. Nemůžu za to, je to ve mně.

   Po tolika letech v branži máte chuť?
   Čím dál větší! Nedávno jsem zpoza hřiště koukal na kluka, ročník 2004, máme ho podepsaného. Za poločas v dorostu dal tři góly a zdálky mi spokojeně ukázal palec nahoru. Tak jsem reagoval: Nene, jednička budeš, až to zopakuješ po přestávce. Člověk nikdy nesmí ustrnout a zůstat stát. Řídím se heslem: Jeď, dokud můžeš! Proto je moje firma úspěšná. Strukturovaná, německy akurátní, dochvilná, maká jako tým.

   Druholigový Žižkov si kdysi nechal Součka jen kvůli tomu, že byl zadarmo. Vy jste přece nemohl tušit, co z něj vyroste.
   No moment. Dám příklad: Berger versus Šmicer, sešívaná dvojčata. Zatímco Patrik už byl v Dortmundu, Šmíca teprve ve Slavii začal nakukovat do áčka. Neměl od boha takový talent a musel být trpělivější. Pak získal se Slavií titul, s Lens francouzský, s Liverpoolem vyhrál Ligu mistrů.

   Sedmnáctiletý mazák. Hložka už rozebírají v Evropě, jak dlouho zůstane?

   Kam tím míříte?
   Když srovnáte Součka s Adamem Hložkem a nevnímáte jejich věkový rozdíl, je to stejné. Zatímco Hložan míří v osmnácti do reprezentace a nic ho nerozhodí, Suk šel daleko pomalejší cestou. Trpělivě, pracovitě, s pokorou a správným charakterem. Kritické to bylo na hostování v Liberci, tam nesměl rezignovat.

   Co rozhodlo?
   Uklidňoval jsem ho, že když vytrvá, do Slavie se vrátí. Rozhodla jeho vůle a trenér Trpišovský, který mu věřil. Víte, když budete mít mančaft z jedenácti Součků, vyhrávat nebudete. Potřebujete dobrý mix, skromňáky, dělníky, raubíře i lotry s ostrými lokty. Pak je vizitkou trenéra, jak to dokáže poskládat. Úkolem trenérů totiž není jen vyhrávat, oni musí mužstvo i každého hráče zlepšovat. Nedá se jen pořád dokolečka kupovat. A to platí pro Bayern, Manchester United, Liverpool i Barcelonu.

   MANAŽER A KLIENT. Pavel Paska (vlevo) se záložníkem Tomášem Součkem, který...
   MANAŽER A KLIENT. Pavel Paska (vlevo) se záložníkem Tomášem Součkem, který přestoupil ze Slavie do West Hamu za 540 milionů korun.
   Co spekulace, že by Souček mohl vyletět ještě výš?
   Sám Tomáš vám poví, jak těžké prožil jaro. A to ještě neví, že další sezona bude ještě náročnější. Jestliže obstojí, pak se můžeme bavit o další perspektivě. Musí se udržet, zlepšit. Vidíte to enormní běžecké tempo? Všichni ti vazouni jedou v Premier League nadoraz. Suk má ovšem jednu velkou přednost: jakmile se pískne, šlape jako švýcarské hodinky. Při rozehrávce nezkazí balon, vyhrává souboje, a když už myslíte, že je pozdě, objeví se tam jeho noha nebo hlava.

   Mimochodem, když jste před chvílí zmínil Adama Hložka, ten by nemohl půlmiliardovou přestupní hranici zlomit? Chce ho nejen Lipsko.
   Adam má smlouvu se Spartou, což se musí respektovat. Že v něm top kluby vidí talent, nebudu skrývat. Ovšem jejich zájem se nerovná přestupu.

   PO PODPISU SMLOUVY. Tomáš Rosický, předseda představenstva fotbalové Sparty...
   PO PODPISU SMLOUVY. Tomáš Rosický, předseda představenstva fotbalové Sparty Daniel Křetínský (vpravo) a hráčův manažer Pavel Paska (vlevo) přicházejí na tiskovou konferenci.
   Jak tomu mám rozumět?
   Pomáháme Adamovi řídit jeho cestu. Měl dva skvělé roky v áčku Sparty, ale co bylo, to se nepočítá. Začíná nová etapa a potvrď to! Buď příští sezonu ještě lepší! Na tom musíme pracovat.

   Jak?
   Ve zkratce: musí se udržet v sestavě Sparty, bojovat o titul, hrát Evropskou ligu, dostat se do nároďáku. Čas na reprezentaci určitě nastal, protože Adamova čísla jsou famózní: devět gólů, devět asistencí. A to bylo v sedmnácti. Jen je potřeba definovat jeho pozici, aby byla stabilní.

   Aby nependloval z křídla na křídlo?
   Nejsem trenér, ale názor mám jasný.

   Kde se vzal zázrak Hložek? Co bude se Schickem? Agent Paska odpovídá

   Hložek je střední útočník.
   To jste řekl vy. Trenér nebo sportovní vedení Sparty musí určit, kde je Hložkova pozice. Já můžu na leccos upozornit. Když na Spartě budou chtít znát erudovaný a roky prověřený názor, tak jim ho řeknu.

   Sparťanský manažer Rosický by vám přece měl naslouchat. Zastupoval jste ho celou kariéru.
   Ale teď je šéfem klubu a musím uznat, že dobrým. Já mám ve Spartě nejen Hložka, ale taky Krejčího, Drchala, mladičkého Karabce, ročník 2003. A zrovna toho posledního Tomáš hodně podporuje.

   Poslyšte, vy musíte mít enormní zájem, aby Sparta šlapala.
   To si nerozumíme. Já mám zájem, aby šlapaly všechny kluby. Aby hrály Ligu mistrů, poháry, aby dodávaly hráče do reprezentace. Já jsem obchodník, manažer a fotbalový analytik, takže musím zůstat uprostřed. Ať se jedná o sparťana Hložka, nebo o slávistu Zimu.

   Teprve sedmnáctiletý sparťanský talent Adam Hložek.
   Teprve sedmnáctiletý sparťanský talent Adam Hložek.
   Vylučujete, že Hložek v létě přestoupí?
   Sparta na něm chce stavět a v tom se shodneme.

   Zájem by měl i Liverpool, kde jste měl kdysi tři klienty: Bergera, Šmicera a Baroše. Teď navíc Liverpool vyhrál po 30 letech anglický titul.

   Liverpool je pro mě nádherná kapitola, ale žiju současností. Stejně jako trenér Klopp, kterého jsem potkal už při jeho působení v Mohuči, kam si vybral jednoho českého útočníka.

   Pamatuju, Petra Rumana.
   Rok 2005. Vyhlédl si ho ve Fürthu, sešli jsme se na oběd, bavili se a najednou Klopp: Mohl bych si Petra na chvíli půjčit? Potřeboval bych si promluvit mezi čtyřma očima. Vrátili se za hodinu a půl, oba nadšení. Klopp se pořád vyptával, dychtivě se zajímal o názory, o rodinu, o ambice. Pořád je takový, vášnivý. I kvůli tomu je Liverpool na vrcholu. Ale každý trenér je jiný.

   Třeba?
   Wenger z Arsenalu byl exaktní, Houllier z Liverpoolu byl klidný profesor, Hitzfeld v Dortmundu zase gentleman. Přijel se podívat na jedenadvacetiletého Patrika (Bergera) a po dvaceti minutách mi říká: V pořádku, beru, jdeme na oběd.

   Berger vám to dodnes nezapomněl. Většina vašich klientů vás pak pozvala na svatbu. Naposledy Patrik Schick. Jaké to bylo?
   Moc se mi to líbilo, ale o soukromí mluvím nerad. Tečka.

   „Kluby si budou ve velké míře vyměňovat hráče, půjčovat je s opcí i bez.“
   Kromě toho, že bude brzy tátou, změní se v jeho životě ještě něco? Patří AS Řím, v Lipsku hostuje.
   Nevím, co bude dál, kluby se nemůžou domluvit na penězích. A já potřebuju, aby Patrik zůstal v klidu do srpnové dohrávky Ligy mistrů. Až pak se asi rozhodne; a čekám velmi rychlý spád.

   Spekulovalo se o tom, že půjde do AC Milán, který měl převzít německý trenér Rangnick.
   Těžko říct, oficiálně tahle varianta vůbec neexistovala. Ve hře je další roční hostování v Lipsku, transfer za nižší cenu, než byla domluvená (29 milionů eur), nebo návrat do Říma, pokud se kluby nedomluví.

   Patrik Schick
   Patrik Schick
   Zdá se, že váš VIP klient je v nejistotě.
   To tedy není, má ještě dva roky smlouvu v Římě, takže vždycky padne do měkkého. Ovšem bundesliga mu sedí, což se potvrdilo. Nebýt dvou zranění, která si přivezl z reprezentace, mohl mít v sezoně třeba dvacet gólů. Teď by hlavně potřeboval rok, během kterého se stabilizuje. Ale znáte, jak to chodí ve fotbale. Může přijít Španělsko, Anglie...

   Když šetří Lipsko, za kterým stojí bohatý Red Bull, musíte cítit všude, jak koronavirus zasáhl fotbalový trh, že?
   Všichni šetří a šetřit budou. Kluby tvoří kalkulace na novou sezonu, na nový rok a u příjmů ze vstupenek mají nulu. V bundeslize je to třeba dvacet až třicet milionů eur na sezonu. Umíte si představit, čím Dortmund nahradí 80 tisíc prodaných lístků? Kdo ví, jak dlouho bude v kolonce příjmů nula. K tomu se ponížila televizní práva, sponzorská plnění.

   Třeba Lipsko prodalo útočníka Wernera za 60 milionů eur do Chelsea. Proč by nemohlo koupit Schicka?
   Hospodaří tak, aby nesahalo do rezerv. Další kroky plánuje racionálně a ekonomicky.

   Co jinde?
   To stejné. Očekávám, že kluby si budou ve velké míře vyměňovat hráče. Půjčovat je s opcí i bez, aby se zbavily nákladů na plat. Na to jsou mistři v Itálii. Uhnout, kličkovat, domluvit se jinak. Krizi vidím minimálně na příští dva roky, ale ještě větší problém vnímám v amatérském fotbale, který kvůli pandemii prakticky umřel. To jsou nenahraditelné ztráty, když kluci nemůžou růst.

   Dojatý Milan Baroš, útočník Baníku Ostrava, před posledním utkáním kariéry.
   Dojatý Milan Baroš, útočník Baníku Ostrava, před posledním utkáním kariéry.
   Jednu osobní ztrátu jste utrpěl i vy. Milan Baroš, vlajková loď vaší společnosti, ukončil kariéru.
   A Honza Polák se k tomu možná chystá. To jsou poslední dva mohykáni z nejslavnějších časů. To víte, cítím nostalgii, protože jsme společně prošli kus cesty. S Milanem až na trůn Ligy mistrů. Teprve časem si uvědomíme, jak fantastický to byl počin.

   Byl Baroš zlobivý?
   To byla jen nálepka. Milan je strašně hodný kluk, rozumný, loajální, od sedmnácti let samostatná jednotka. Povím vám, jak ho chtěl ostravský majitel Hadamczik prodat do Piacenzy.

   Ten příběh znám z doslechu.
   Já jsem Milana poprvé viděl na kempu Baníku v Portugalsku. Rok 1999? Trénovala se rychlostřelba a Bary byl s míčem tak rychlý, až za ním zůstávala šmouha: Krucifix, kdo to je? Na jeho talent sázeli trenér Lička i nový majitel Hadamczik, který mi jednoho dne zavolal: Pro Baroše mám Piacenzu, už jednáme.

   Vy na to?
   Lojza je dominantní, trochu cvok, jenže narazil do stejného buldozeru: Co to je Piacenza? Nějaká pizza?

   Nováček z italské ligy se vám zdálo málo?
   Nic. Nechal jsem Baník trochu vycukat a přinesl potvrzení z Liverpoolu, že nabízí 10 milionů marek, v přepočtu 180 milionů korun. To Lojza ztichl.

   Český záložník Tomáš Souček a jeho radost po vstřelení gólu proti Watfordu.
   Český záložník Tomáš Souček a jeho radost po vstřelení gólu proti Watfordu.
   Konec příběhu?
   Začátek. Když se měla podepisovat smlouva, poprosil jsem Hadamczika, ať radši na schůzku nechodí, on je horká hlava. Poslal za sebe kolegu Petra Lamicha, petrolejového krále, který každému na potkání říká synku. Seděli jsme v klidu, za Liverpool jednal ředitel Rick Perry, plácneme si nad obchodem a do toho Lamich: Ještě zavolám Lojzovi, ať ví. Marně jsem ho prosil, ať nevolá.

   A?
   Lojza vzkázal, že chce ještě půl milionu. Trenér Houllier se nasupeně zvedl od stolu: My jsme anglický klub, ne spekulanti, sorry, konec.

   Vidíte, kruh se uzavřel. U Součka to bylo podobné.
   Nakonec jsem Liverpoolu navrhl: Přidejte půlmilion jen v případě, že se dostanete do Ligy mistrů, což všechny strany akceptovaly. Ale kdo ví, co by s Barošem bylo, kdyby tenkrát Liverpool nesouhlasil.

   Co bude s Barošem dál?
   Nabídl jsem mu práci u mě ve firmě. A on odpověděl: Pane Pasko, to po mně nemůžete chtít, potřebuju aspoň rok dovolenou. Pak uvidíme.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    pcitron     před 4 měsíci 27.07.2020 12:37 |  
    3 2

    Z Paličkových otázek trčí rudošství jak pověstná sláma z bot. Měl by přestoupit do ispartu.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 27.07.2020 15:18 |  
    3 7

    Před pár dny jsem někde četl rozhovor s Hadamczikem a to je snad ještě horší narcis a pan dokonalý a všemocný, než Paska. To jsou odpudivý lidský typy, co se pohybuje ve fotbale. Bohužel, fotbal je pro tenhle typ osobností typu "arogantní taxikář a pasák" jako magnet.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Akuls     před 4 měsíci 27.07.2020 17:13 |  
    1 0

    Díky, opět jste prokázal šikovnost. Nemohl byste sem prosím vložit ještě jeden rozhovor z iDnes Premium, a to sice s Tomášem Součkem po zápase WHU na ManUn. Mohl by zdejší komunitu přispěvatelů určitě zajímat. Předem děkuji.
    Přikládám ještě odkaz na sestřih z včerejšího posledního zápasu WHU proti Aston Ville:
    https://www.whufc.com/news/articles/2020/july/27-july/extended-highlights-west-ham-united-1-1-aston-villa

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 28.07.2020 01:57 |  
     1 6

     Tedy brankáři při gólu na obou stranách hanebný ..... díky za odkaz.

     Jinak, rád bych ti nasdílel rozhovor s Tomášem, ale nic takovýho jsem na idnes Premium nenašel. Na iDnes Premium je z poslední doby kromě rozhovoru s Paskou akorát ještě článek od Jana Paličky psaný 20.7. tedy po zápasus Watfordem a před Manchesterem. Ten sdílím zde:

     Tomáši, jsi mašina! Anglie je paf z českého záložníka Součka

     Záložník Tomáš Souček zachraňuje West Ham v Premier League. Vzpomenete si, kdy naposledy byla Anglie paf z českého fotbalisty? Mimo kategorii samozřejmě zůstává Petr Čech, jenž odchytal v tamní nejvyšší soutěži 433 zápasů a jako první bourák v dějinách soutěže dosáhl na 200 čistých kont.
     A co dál? Nebožtík Pavel Srniček si za udatnost mezi tyčemi získal srdce Newcastlu. Podobně si West Ham cení brankářského pomocníka z 90. let a zpívá: „Jmenuje se Ludo Mikloško a pochází od Moskvy.“

     Fešák Patrik Berger svého času uhranul fanoušky Liverpoolu perdou z levé nohy, útočník Milan Baroš skóroval dvakrát při ligové premiéře, Vladimír Šmicer si všechno strádání vynahradil v zázračném finále Ligy mistrů.

     Na raketové nájezdy Tomáše Rosického vzpomínají v Arsenalu, Karel Poborský se pral o místo s Davidem Beckhamem, Marek Matějovský v Readingu a později také Matěj Vydra v Burnley vstřelili gól měsíce. Jiří Jarošík má titul s Chelsea.

     Ale poslední dobou česká stopa v nejbohatší fotbalové soutěži planety mizela. Dokud do Premier League nezasáhl Tomáš Souček, šestadvacátý našinec v pořadí.

     Skromný čahoun z Havlíčkova Brodu, odkud ho kdysi vozil děda dvakrát týdně na tréninky Slavie. Právě odtamtud se v lednu odrazil do West Hamu. Tenhle klub z východního Londýna sice nikdy nevyhrál titul, zato existuje už 125 let.
     Aktuálně kope na úchvatném (a bohužel prázdném) Olympijském stadionu, v erbu má dvě žlutá kladiva – a teď už v týmu taky Součka.

     Díky němu se zachraňuje.

     Po pátečním vítězství 3:1 nad Watfordem, které Souček opentlil fantastickou gólovou hlavičkou, je na 99 procent jasné, že West Ham zůstane mezi elitou. A Souček taky, protože se záchranou „kladivářů“ souvisí jeho budoucnost.

     Nejdřív Slavia inkasovala 120 milionů za půlroční hostování, po záchraně se transfer automaticky dokončí. Součkova celková cena se při současném kurzu vyšplhá nad 540 milionů, čímž překoná dosud rekordní půlmiliardový přestup Rosického do Dortmundu.

     Proč zrovna pětadvacetiletý Souček bude nejdražším fotbalistou z české ligy? Dřevák, říkali mu dřív. Nervozitou a neohrabaností zakopával o míč. Ve druhé lize ho kdysi nechtěli a Žižkov mu před pěti lety nabídl angažmá jen kvůli tomu, že byl zadarmo.

     „Tomáš přinesl energii, kterou jsme potřebovali.“
     David Moyes, trenér West Hamu

     Střih! V polovině července 2020 je nejsledovanějším a nejchválenějším hráčem Česka. Věří si, byť při rozhovorech pořád nepůsobí sebejistě. Jeho svět je ohraničený bílými lajnami, které tvoří dlouhé fotbalové hřiště, na kterém Souček obsáhne obrovský prostor. V průměru naběhá skoro 12 a půl kilometru za zápas, tím vyskočil na první místo Premier League.

     I když hraje jako defenzivní záložník, který by měl krýt záda ostatním, často – když vidí šanci – se řítí kupředu. Jako v pátek, kdy se vydal na Bowenův centr z pravého křídla a na zadní tyči ho nezadržitelně trknul k tyči. „Skvělý týmový výkon, a strašně důležité tři body,“ naťukal Souček na svůj twitterový účet, načež ho fanoušci zahrnuli chválou.

     Jsi mašina, říkají mu. Milujeme tě! Jsi nejlepší nákup West Hamu za posledních iks let. „Je to jako pohádka,“ neskrývá Souček.
     Kdyby se nechal unést pochvalami ze sociálních sítí, musel by se Fotbalista roku 2019 cítit jako král. Jenže Součkovi je bližší svět trávníku.

     Na něm dokáže vypustit duši pro úspěch, o čemž se loni přesvědčili všichni soupeři Slavie v Lize mistrů. Jeho nezvyklé číslo 28 se teď stává pojmem i na ostrovech. Od ledna vstřelil za West Ham tři góly, maká jako ďábel, vyhrává klíčové souboje uprostřed pole a je prostě in. „Tři góly v jedenácti zápasech? Paráda! Tomáš přinesl energii, kterou jsme potřebovali. Navíc se bude každým týdnem zlepšovat,“ tvrdí jeho trenér David Moyes.

     Upřímně, jestli se Souček bude ještě zlepšovat, brzy se musí odrazit na výstavnější adresu.

     Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/tomas-soucek-west-ham-united-premier-league.A200719_160522_fot_zahranici_rou

     Autor: Jan Palička     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Akuls     před 4 měsíci 28.07.2020 10:13 |  
      0 0

      Omlouvám se, počínal jsem si trochu jako rádio Jerevan. Rozhovor: "Souček z Anglie o svém vzestupu, hraju jako ve Slavii, A jde to." byl sice uveřejnen jako Prémiový, ale ne na iDnes, ale na iSport. Ostatní už je ale v pořádku, rozhovor tam vyšel ve čtvrtek, 23.7., tedy den po zápase WHU na ManUn.
      Jinak s Vámi nesouhlasím ohledně hanebných brankářů. Grealish z Aston Villy má v levačce dynamit, střílel z několika metrů, balón byl ještě trošičku tečován obráncem WHU, takže není divu, že Fabianskeho prostřelil. No a Pepe Reyna, rozhodně žádný poušťák není, při takovém přesně tečovaném obloučku už brankář nemá žádnou šanci se vrátit na brankovou lajnu a balón přehodit přes břevno. Oba dva tito velmi zkušení gólmani patří vždy k velkým oporám svých týmů.
      To mne spíš zklamal kanonýr z posledních kol Antonio, při své ložence v úvodu zápasu si počínal hůř než Tecl s Masopustem dohromady, místo obstřelu zvolil nesmyslně šajtli a potom také trochu sudí, který přehlédl na začátku druhého poločasu ve velkém vápně jasné držení hlavičkujícího Součka.


      Komentář byl uživatelem upraven (28.07.2020 10:25) . Zobrazit původní komentář

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       Dr. Fe1     před 4 měsíci 28.07.2020 15:47 |  
       0 6

       Já nemyslím hanební celkově, ale jen v této konkrétní situaci. Respektuju je jako kvalitní brankáře, Ale v těchto situacích si nemůžu pomoct, ale jedno jako druhé se dalo chytat a dobrý gólman by to chytit měl. Leč připouštím, že žádný odborník na gólmany nejsem, takže se můžu mýlit.


       Komentář byl uživatelem upraven (28.07.2020 15:48) . Zobrazit původní komentář

 71. dnes má svátek Věroslav

  ColinSKS     před 4 měsíci 27.07.2020 09:45 |  
  3 9

  nikoho takového jména neznám a ani nikdy jsem nepotkal. to musí být nějaká šifra.

  • Re: dnes má svátek Věroslav

   knl66 (přítel SN)     před 4 měsíci 27.07.2020 10:05 |  
   3 1

   Člověče, jednoho takového jsem znal. Doma mu manželka říkala Věrouši. Takže žádná šifra.

   • Re: dnes má svátek Věroslav

    dalislavista     před 4 měsíci 27.07.2020 16:34 |  
    1 0

    Tak to když je nevěrný, je nevěrouš ...

  • Re: dnes má svátek Věroslav

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 27.07.2020 15:14 |  
   2 7

   Tady na vesnici, kam jezdím na chalupu jeden takový pán existoval. Co mě překvapil víc, že existuje varianta ženského jména Věra ve tvaru Bohověra. To jsem tedy viděl jednom na hřbitově na náhrobku, ale zjevně se tak nějáká paní jmenovala.

   • Re: dnes má svátek Věroslav

    PetCC     před 4 měsíci 28.07.2020 11:51 |  
    2 2

    Hele, ty mínusy u tohohle příspěvku mi přijdou dost urážlivé k té paní.

 72. Příprava

  looko     před 4 měsíci 27.07.2020 12:15 |  
  1 2

  Ahoj, chtěl bych se jet podívat na motorce ve středu 5.8. na fotbal do Laa an der Thaya. Nepřidal by se někdo? Jsem z VČ.

 73. 2.05

  nedbal     před 4 měsíci 27.07.2020 14:00 |  
  2 0

  Nechci sem tahat hazard, ale nezdá se vám kurz 2.05 na obhajobu celkem vysoký? Počítám tedy, že v případě nedohrání se vrací vklad. Letošní titul byl loni za 1.70.

  • Re: 2.05

   pipe1980     před 4 měsíci 27.07.2020 15:34 |  
   0 0

   tak logicky, to máš titul, obhajoba, druhá obhajoba v řadě......

  • Re: 2.05

   wimpy     před 4 měsíci 27.07.2020 19:33 |  
   5 0

   Sorry, ale to je snad jasný, ne? Na druhé straně řeky se stabilizovali, mají konečně trenéra, kterej nedělá jen ostudu, z posledních deseti zápasů prohráli jen s jedním soupeřem a ty bys je chtěl hned na začátku totálně srazit nějakým odpovídajícím 1,3? :-)

   • Re: 2.05

    nedbal     před 4 měsíci 27.07.2020 21:48 |  
    4 0

    Máš pravdu, neuvědomil jsem si fakta, co teď mluví pro silnou spartu, že odešel frýdek a na přelomu července/srpna nezvykle ještě drží krok v tabulce.

    • Re: 2.05

     pipe1980     před 4 měsíci 27.07.2020 22:41 |  
     2 2

     ne tak docela, my už si můžem napsat do tabulky 6 bodů za dvojzápas s libercem

 74. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Dennis     před 4 měsíci 28.07.2020 09:12 |  
  11 1

  Včera vyšel na ČT sport nový fotbal fokus podcast, Mádl se v něm trochu nehezky otírá o naše oslavy titulu, ale úplně dokonale se tam pouští do Karviné, na které fakt nenechal nit suchou. Doporučuji k poslechu. ;-)

  Mimo jiné tam zazní i to, že termínová listina bude v letošní sezoně neskutečně nadupaná. 34 kol, začíná se o měsíc později než normálně, v létě 2021 má být EURO, takže se musí skončit dřív. Kdo bude letos hrát evropské poháry, bude snad hrát celý podzim až do Vánoc středa - neděle. Zatím mi ale připadá, že na tohle stavíme kádr jenom my. Na druhém břehu už propustili třetinu kádru a v Plzni zatím hráčů také moc nepřibylo. Ok, přišli Kaša, Káčer a Ba Loua, ale skončili Hloušek, Hubník, Diaz, Herc, Pačinda, Suchan, z hostování si nestáhli Hlavatého ani Ekpaie. Beaugel údajně chce také pryč. To je devět hráčů širšího kádru. To chce Gula hrát v tempu středa - neděle s patnácti hráči? To nemůžou uhrát a musí se to během podzimu projevit. Navíc se jim teď docela vyhýbala zranění, ale jestli se jim zraní třeba dva středoví hráči, tak to nebudou mít s kým hrát. Doufám, že my si kádr necháme dostatečně široký (a hlavně s přehledem nejkvalitnější v lize) a uděláme si už během podzimu opět rozhodující náskok.

  Celkem slušně to zase skládají dohromady v Jablonci (Schranz, Ladra, Podaný), zajímavé bude sledovat Liberec s našimi hráči. Brno prý pod současným trenérem hraje hodně ofenzivní fotbal za všech okolností, to by nám mohlo sedět (podobně jako loni Budějovice), jen více takových týmů v lize.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kjandourek (admin)     před 4 měsíci 28.07.2020 09:31 |  
   3 0

   Tak oni ještě nemají základní skupinu jistou.... Přeci jenom v Plzni nemají takový finanční polštář, tak si asi nelajsnou pořídit si kádr na tři soutěže a pak ho platit... je dost pravděpodobné, že pokud postoupí přes jedno předkolo LM a tím si zajistí podzim v pohárech, tak z ligy někoho vezmou, třeba jenom do konce podzimu na hostovačku...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dennis     před 4 měsíci 28.07.2020 10:53 |  
    7 0

    Ok, to máš asi pravdu, nemají zatím nic jisté. Ale ti hráči, které pak vezmou na poslední chvíli, nebudou mít společnou přípravu atd., není to ideální cesta. Jsem rád, že my jdeme vlastní cestou a stavíme ten tým komplet už teď a dost široký na ten počet zápasů a hlavně jejich frekvenci.

    Jinak když už jsme nakousli to předkolo, mě docela baví, jak si fanoušci Plzně na to předkolo věří. Že prý hratelní soupeři. :-) Alkmaar měl v nizozemské lize stejně bodů jako Ajax a loni vyřadil z EL Antverpy, na které Plzeň nestačila. PAOK skončil pár bodů za Olympiakosem Pireus, který loni Plzeň úplně vykostil. Jediný schůdný soupeř je Lokomotiv Záhřeb a tam to zase svádí k podcenění jak sviňa a navíc se to hraje na jeden zápas a klidně to může být venku...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     PetCC     před 4 měsíci 28.07.2020 11:48 |  
     1 7

     Na druhou stranu je Plzeň letos lepší a odolnější, než byla před rokem.

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      Dennis     před 4 měsíci 28.07.2020 12:34 |  
      6 0

      Hm, to si úplně nemyslím. Kolik má střed jejich týmu (Kalvach, Čermák, Bucha) evropských zkušeností? Totéž útočníci, také bez zkušeností. Pryč jsou otrkaní hráči jako Hrošovský, Hubník, Krmenčík, Hloušek. Teď na jaře jim to šlapalo, tým měl nový impuls, vyhýbala se jim zranění, ale proti silnému protivníkovi (rozuměj nám) si ani neškrtli a až na ně přijde nějaká krize, tak jsem hodně zvědavý, jak to zvládnou. V Evropě budou navíc pod velkým tlakem, nemůžou si moc dovolit být další sezonu bez příjmů z pohárů...

     • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

      pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 12:45 |  
      9 3

      No, to bude zajímavý, že plzen válela na jaře v lize je jedna věc, ale jednak hráli často z kopce a jednak hráli v klidu, bez jakýhokoli tlaku. Novej trenér, širokej kádr jenom na ligu. žádný cestování po evropě, v lize v podstatě jistý druhý místo po podzimu s takovou ztrátou na prvního, že od tebe nikdo nečeká že bys ho dohnal, to se to pak stíhá. Ale nová sezona, nový cíle, po dvou letech musej chtít ligu vyhrát, strašně náročný předkola na jeden zápas bez odvet, trenér už není novej a není se za co schovávat. Uvidíme jak to Gulovi půjde pod tlakem. Teda asi by se to nemělo, ale já bych si přál aby se do skupiny dostali. Nemůžeme to hrát jenom my. To je na hovno. Ideální by bylo aby se dostali do skupiny jak Slavná Slavia Praha, tak sparta, nějakou haluzí že by postoupili přes nějaký nešťastníky, tak i plzeň. Tohle co se děje, že všichni vybouchnou hned v prvních předkolech, to je hrozná ostuda.

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       PetCC     před 4 měsíci 28.07.2020 20:04 |  
       0 0

       Jste zřejmě zcela zapomněli, jak na tom doopravdy před rokem byla :-)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 21:27 |  
        0 0

        já taky neříkám před rokem, ale v půlce sezony

      • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

       necich     před 4 měsíci 28.07.2020 21:00 |  
       3 1

       Mám jiný názor a i přání. My LM, nebo alespoň EL, ostatní nasrat na hrob, žádný kytky. Tak jako vloni. Kádr na to máme dostatečně široký. Plzeň se Spartou ať brečí a zbrojí na Český pohár.. :)

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 21:28 |  
        4 1

        I když to vidím jinak, tak tvůj náhled je taky moc hezkej a když to bude podle tebe, budu mít taky radost

        • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

         necich     před 4 měsíci 28.07.2020 21:35 |  
         0 1

         Se nedivím :) i tak děkuji...

       • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

        mudrc     před 4 měsíci 28.07.2020 22:30 |  
        2 1

        Presne tak. My LM, ostatni F:L a na zapiti Ondrasovku. Jedine tak podtrhneneme nasi dominanci.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    lilien111     před 4 měsíci 28.07.2020 10:56 |  
    5 0

    Copak Plze'n , ale přestupovou politiku sparty fakt nechápu vůbec. Zatím to vypadá že Hancko u nich zůstane na hostování protože ho nechtějí kupovat ale na druhou stranu Italové pro něj nebudou mít využití, tak to asi tak dopadne,.. každopádně řešit to budou až později neb Italové teď ještě hrajjou a mají na všechno hodně času. Že by ho koupil někdo jinej je mepravděpodobný. Kanga spíš půjde pryč. Asi ještě někoho přivedou, respektive všichni v to doufají, ale všude jen ticho po pěšině jen že mají novej autobus:) Mně to připadá jako by snad ani nepočítali s tím že by mohli hrát Evropu.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   lilien111     před 4 měsíci 28.07.2020 10:58 |  
   6 0

   TO víš .. nebrali mu telefony a tiskovej mluvčí si ho snad prej i zablokoval :) To prostě nasere.,

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 12:35 |  
   0 0

   Já teda nevím, to brno. já je na konci sezony třikrát viděl a ty nehrajou fotbal, natož útočnej. Ale samozřejmě bylo to na konci, sahali po tom postupu do ligy, to se sesype herně skoro každej. Pamatuju třeba Jarolímova nadupaná Slavia, která si celou ligu všechny mazala na chleba, tak v tom finiši to bylo utrpení.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dennis     před 4 měsíci 28.07.2020 12:38 |  
    0 0

    Já je neviděl, takže nemám tak dobré informace. Bral jsem to podle podcastu, kde mluvili o tom, že se prezentují hodně útočným fotbalem, jelikož je to rukopis jejich trenéra, a také podle výsledků, kdy si vzpomínám na nějaká vysoká skóre z jejich zápasů, ale nakoukané je osobně nemám. Uvidíme, jak budou hrát v první lize a jestli proti nám třeba ten styl neupraví a nebudou víc bránit. Jinak si myslím, že Brno do ligy tak nějak historicky patří a je dobře, že tam je.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 13:12 |  
     0 2

     souhlasím, brno má v lize bejt, stejně jako baník nebo třeba bohemka
     jinak jsem to asi špatně vyjádřil, já je rozhodně taky nemám nějak nakoukaný, viděl jsem je na konci, kdy jednak byli pod tlakem toho že mají ten postup na dosah a celkově podle toho konce asi nejde nikoho moc hodnotit, po tý pauze, bez treninku, s věčným přerušováním ....... a myslím že další sezona bude v tomhle ohledu ještě mnohem horší

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   japhy     před 4 měsíci 28.07.2020 12:51 |  
   4 0

   Plzeň samozřejmě ví, kam na podzim poběží zajíc, a že sezona je prakticky nedohratelná, tak proč platit mraky vyžírků :)
   Ale vážně. Nechápu, jak to chtěj dohrát, pokud nezmění myšlení a nevydají jasný a smysluplný manuál pro věci příští.
   My jsme měli jednoho Koroňáka těsně před restartem, na čas jsme to rozpustili, a když ostatní byli negativní, šup do práce. Dtto Bolka. V čase vzrůstající hysterie a různých "zájmů", stačí jeden Koroňák v Opavě a taky šup, ale na 14 dní do karantény. Termínovka našlapaná, nevím kdy by se něco mělo dohrávat.
   A teď sparta zrušila přípravnej zápas, protože situace v Pze se zhoršila. Přitom oni zdraví, soupeř zdravej, hrát se mělo za zavřenými dveřmi...

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   mudrc     před 4 měsíci 28.07.2020 13:39 |  
   2 5

   S kym chce hrat Gula a v jakem tempo neni vubec nase starost. Zakladni skupina EL naopak obrovska starost bude pro Gulu, jesli vubec.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dennis     před 4 měsíci 28.07.2020 15:08 |  
    4 0

    Naše starost to podle mě je v tom ohledu, že je to náš hlavní soupeř o titul. Do té míry mě to tedy zajímá. Zapomněl jsem ještě na Hybše, ale i tak mi přijde zvláštní, že na to podzimní rychlé tempo se zatím pořádně chystáme jen my.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Boo_SKS     před 4 měsíci 28.07.2020 16:43 |  
     6 0

     Tak my se pripravujeme na souboje na hristi, zatimco Plzen jako vzdy spoleha na ty zakulisni, takze dobre vi, ze to nemusi moc hrotit a ono to minimalne v lize bude dobry i tak :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Dr. Fe1     před 4 měsíci 28.07.2020 15:53 |  
   8 7

   Hlavně by se mělo konečně dořešit, jak naložit v této situaci s nedohranou sezonou. Pravděpodobnost nedohrání je vysoká a ču.ák Freedom nám zase nebude chtít dát titul i když povedeme o 20 bodů a bude 5 kol do konce.

   Tady je nutné jednoznačně změnit řády a reagovat na tyto situace operativně a dle selského rozumu.

   Na tohle by měla Slávia (pan Tvrdík) tlačit. To je potřeba vyřešit co nejdřív. Pak zas budou kvičet, že nelze měnit pravidla během hry (jakoby je 10 x stejně nezměnili ....).

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    sTizz (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 19:52 |  
    4 1

    Melo se zustat v 16 bez nadstavby. Byl by prostor pro pripadne karanteny. Mozna i zrusit pohar..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Dr. Fe1     před 4 měsíci 28.07.2020 23:59 |  
     1 7

     A jak by se řešily postupy a sestupy ? Svoboda to bohužel nechal dojít do situace, že 18 týmů bylo jedním z nejméně špatných řešení . Neměla se hrát vůbec nástavba a všechno by se stihlo před letní vlnou koroňáku - ale to je pasé. To už nemá cenu řešit, ale řešit jak to bude s další sezonou, to je naopak nutně potřeba. Dokud se ještě nehraje.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 17:21 |  
   2 9

   to fakt někdo sleduje tyhle blbosti jo?

 75. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 15:35 |  
  4 0

  Na rudém webu o jejich stále nepřicházejících posilách.
  "Ovšem sledujeme situaci a když se něco naskytne, budeme aktivní. Asi jako když ve tři ráno na baru hledáš atraktivní, inteligentní bohatou děvu, budoucí matku svejch dětí. A co najdeš ?"
  Odpověď:"Hanouska se Součkem".

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Wulfstan (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 15:50 |  
   6 3

   Právě jsem se dočetl na rudém webu, že Kanga se asi vrací do CZB. Což by pro nás byla dobrá zpráva. Hned dvakrát. :-)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kalex     před 4 měsíci 28.07.2020 16:00 |  
   4 1

   Tam jedou bomby. :()

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 17:12 |  
   20 4

   strašná úchylka chodit šmírovat komunisti na jejich diskusi. až nechutná.

   taky to občas dělám

 76. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  naplavnik     před 4 měsíci 28.07.2020 16:34 |  
  0 0

  Je možné, že jsem tuhle informaci přehlédnul, ale nikde na fotkách ze soustředění nevidím Petera. Ví někdo, co s ním je? Na konci sezony už byl přece na lavici a měl by být snad už v tréninku jako Hovorka s Kúdelou.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   pipe1980     před 4 měsíci 28.07.2020 17:05 |  
   2 2

   ještě není připravenej na plnou zátěž, trenuje individuálně pod dohledem

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   necich     před 4 měsíci 28.07.2020 20:52 |  
   0 1

   Nebyl jen na lavici, myslím že i nastoupil... :)

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    MIKr.8     před 4 měsíci 29.07.2020 08:51 |  
    0 0

    Ano, nastoupil v 90. minutě derby.

    Stejně je to neuvěřitelný, jakej je rozdíl mezi délkou léčby normálního smrtelníka a léčbou profi sportovce. Zlomená lýtková kost s nutností operace a on je už po dvou měsících schopnej nejenom zatěžovat nohu, ale i vyklusávat a dělat cvičení s míčem. Po necelých třech měsících už má individuální tréninky... Asi to bude i jejich trénovaností, ale je vidět i to, že rozdíl v péči může udělat hodně. Kdyby se to stalo někomu z nás, tak teď už by nám možná dovolili postupně odkládat berle...

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     necich     před 4 měsíci 29.07.2020 09:39 |  
     1 2

     Máš pravdu. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Měl jsem vážný úraz kolena z lyží (přetrhané postranní a přední křížový vaz). Několik operací, platika apod. než to bylo jakž takž. Tzv. po sportu, jedině kolo, bazén, sauna.. I po 18 letech si na koleno nekleknu, nicméně relativně normálně žít se s tím dá. :) Jak píšeš, je to nejspíše o péči (u těch hráčů to operují specialisti a ne tzv. kdo má službu nebo koho nemocnice zrovna sežene) a o kondici, trénovanosti, osvalení a hlavně o rehabilitaci a dodržování léčebného režimu. Jázačal chodit cca 14 dní po operaci do práce, s ortézou. Po pár hodinách jsem měl koleno oteklé, celou noc jsem ledoval, občas na vytažení vody...Nechci ani pomyslet..:(

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     wimpy     před 4 měsíci 29.07.2020 10:02 |  
     2 0

     Nojo, tak zatímco ty uvidíš felčara jednou za čas, když se dobelháš na kontrolu, u něj furt někdo je a hned od první chvíle, co to jde, posiluje svaly okolo...

 77. Rosicky

  Boo_SKS     před 4 měsíci 28.07.2020 17:13 |  
  18 1

  Mam to jenom z druhe ruky od spartanu, ale musim se podelit o dve informace o (dle Jana Vacka) vizionarskeho sportovniho reditele, ktery za dosavadni pusobeni zasluhuje znamku 1-.

  1) Po Kangove golu na 2:1, kterym jim vyhral pohar, se behem finale jeden fanousek dostal na tribune k Rosickymu a v navalu euforie ho prosim, at ho hlavne konecne podepisou. Nacez vizionar odpovedel: "Jdete uz vsichni s Kangou do prdele."
  2) Kanga pry dneska behem online vysilani na Instagramu rikal fanouskum, ze pred par spolu s agentem potkal na ulici sportovniho reditele, ktery o fotbale premysli do takove hloubky, jako nikdy jiny (tak ho doslova neoznacil, ale drzme se terminologie Jana Vacka). A vizionar najednou zrudnul v obliceji, zacal delat ze je nevidi, vyndal z kapsy telefon a pristich 20 metru nezvedl oci.

  Dobry vedet, ze ten vizionar je nejen nekompetentni a neschopny, ale taky neslusny, cimz naplnuje vsechny kriteria pro clena nejuzsiho vedeni ACS.

  • Re: Rosicky

   Jachym     před 4 měsíci 28.07.2020 17:26 |  
   13 4

   To může, ale také nemusí být hodně přitažené za vlasy. O manažerských a lidských vlastnostech jinak herně vynikajícího "malého Mozarta" jsem ale stejně nikdy neměl žádné iluze. To náš Šmíca byl v manažerské roli přínosný podobně, ale je to aspoň usměvavý a nearogantní sympaťák:-)

   • Re: Rosicky

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 17:56 |  
    11 0

    Pravda to musí být, protože Kanga dnes přiletěl do Prahy a když jel okolo rudého stadionu, tak to dal live na svůj instagram a přímo tam řekl:”Teď jsme potkali Rosickýho, ten se tyvole koukal jinam, když nás viděl.” Jinak Srbové už napsali, že to domluvené a vrací se do CZ Bělehrad, smlouva na tři roky s platem 500 tis. €, podpisový bonus 300 tis. € a pokud se probojují do pohárů tak bonus 800 tis. €.

    • Re: Rosicky

     Jachym     před 4 měsíci 28.07.2020 18:47 |  
     2 4

     No, když to řekl sám velký Kanga, tak to bez jakékoli další debaty pravda být musí...:-))

    • Re: Rosicky

     Dru Zeree     před 4 měsíci 28.07.2020 19:31 |  
     4 0

     Jenže to neřekl Kanga ale jeho řidič, když nevěděl, že Kanga ještě jede on-line.

  • Re: Rosicky

   japhy     před 4 měsíci 28.07.2020 20:17 |  
   9 1

   1) Za celou dobu Rosova ředitelování je naprosto očividné, že Kanga je pro ně osina v prdeli. Situaci navíc pořád zhoršovali věčné otázky na něj, plus si dovedu živě představit, jak pro ně muselo být sladkobolné, když je ten syčák táhnul a zajišťoval body. Hele, ty kdyby mohli, tak ho majznou palicí a zalejou do základů toho hotýlku :) Takže za mě taková lidská a pochopitelná reakce.
   2) Tvrdil to ten Kangův kočí, takže bůhvíjak to vůbec bylo. Ale sedělo by mi to k němu. Ten člověk k manažerování prostě ještě nedorost, opakoval bych se. Nezmar je tak o 4 roky starší, ale z fleku by mu mohl dělat fotra.

  • Re: Rosicky

   donford     před 4 měsíci 28.07.2020 20:49 |  
   8 1

   Nemohu uvěřit, že by se takto vyjadřoval Mozartíček všemi sparťany milovaný, jehňátko naše nevinný. Fakt je, že už i ti nejzaslepenější sparťani o něm pochybují a přejí si, jednak aby tento nekompetentní mužík ze sparty odtáhl a za druhé, aby Křetinský klub prodal. To druhé si přejí už hafo let. Leč musejí být trpěliví. On ještě pořád na Letné nepostavil svůj vytoužený hotýlek.

 78. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  sTizz (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 20:57 |  
  19 0

  Vacek z iDelniku spart o Kangovi : "Jednání se totiž proměnila v jakousi atrakci."
  :)) Takze Cirkus,Jendo? Tvle takhle naprimo popisovat situaci klubu v klubovem deniku,to chce teda odvahu.. :)

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   kalex     před 4 měsíci 28.07.2020 21:34 |  
   3 0

   Brzo nový trandák v rumunských kancelářích :()

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   lilien111     před 4 měsíci 29.07.2020 07:04 |  
   2 0

   muhehe ))

 79. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

  belmis (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 21:59 |  
  1 3

  Ruďoši si dělají zálusk na Čelůstku.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Boo_SKS     před 4 měsíci 28.07.2020 22:41 |  
   4 0

   Nebyl to právě Čelůstka, který už jednou cca před 3-5 lety odmítnul Spartu s tím, že byl ve Slavii, vytvořil si k ní vztah a proto nemuze jít do ACS? Vím, že šlo o nějakého obrance, který za nás hral jenom let a ještě už v té době, kdy jwm byli na ústupu, takže mě to hodně překvapilo a obrovský potěšilo. Takže doufam, že pokud Ondra už nechce mermomocí zpátky třeba kvůli rodině, tak radši zůstane v Turecku.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    winter (přítel SN)     před 4 měsíci 28.07.2020 23:00 |  
    2 5

    Mám pocit, že spartu odmítnul Stefan Simič, naopak Čelůstka se v době kdy o něj dříve sparta měla zájem vyjádřil že ho to těší a zvažoval ji.. Strávil u nás asi jednu sezonu a obávám se, že v jeho případě nemůže být o srdcařství řeč... Vůbec bych se nedivil kdyby tam šel a samozřejmě by mě to mrzelo, je to.velixe slušný hráč.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Dr. Fe1     před 4 měsíci 29.07.2020 00:11 |  
    4 8

    Čelůstka k nám přišel po období dvou titulů ze Zlína (cca 2009) Bohužel to tenkrát naše vedení nasměrovalo směrem do kopru, ale Čellstka patřil k tomu nejlepší co jsme měli , spolu s Hlouškem naše hlavní tehdejší hvězda. Takže bych o něm nehovořil jako o "nějákém" hráči. Já ho mám zafixovaného jako dobrého až výborného hráče. Ale jak je na tom se vztahem ke klubu, to nevím.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Ladislav (přítel SN)     před 4 měsíci 29.07.2020 01:20 |  
    3 1

    Je to jak píše Boo, Čelůstka rudé odmítl a to dokonce 2x. Spolužák je jejich fanda a potvrdil mi to. Navíc je Ondra pořád v kontaktu s naším bývalým tiskovým mluvčím Ondrou Zlámalem, tak snad půjde jinou cestou.

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   jindra7 (přítel SN)     před 4 měsíci 29.07.2020 05:58 |  
   3 0

   https://www.idnes.cz/fotbal/reprezentace/ondrej-celustka-reprezentace-rozhovor.A190606_131407_fot_reprez_par

   Rok starý rozhovor

   A mohl jste skončit ve Spartě.
   To i loni. Zavolal trenér Pavel Hapal, že by měl vážný zájem. Seděl jsem i s Tomášem Rosickým, který začínal jako manažer. Vycítil jsem, že chce Sparta něco nového. Restart, bojovat o titul, a k tomu potřebuje stopera, který pomůže na hřišti i v kabině.

   Vy jste přece slávista.
   Bylo to pro mě citlivé téma. Slavia mi umožnila jít ven, byl to odrazový můstek do kariéry.

   Nakonec jste zůstal v Turecku, ale co když se teď Sparta ozve zase?
   Zatím nikdo nevolal, tak nemá cenu se o tom bavit. Smlouvu v Antalyasporu mám ještě na rok.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    winter (přítel SN)     před 4 měsíci 29.07.2020 07:29 |  
    3 2

    Proč jste dal přednost Antalyasporu?

    Je pravda, že první přišla s nabídkou Sparta. Měla velký zájem. Jednání probíhala asi čtrnáct dnů. Seděl jsem osobně jak s panem trenérem Ščasným, i panem Otavou (člen představenstva) dokonce i s panem Křetínským (majitel klubu). Z toho šlo vycítit, že zájem měli velký. Nechal jsem si nějaký čas na rozmyšlenou. Ale nechtěl jsem to protahovat a dávat někomu nějaké naděje. Volal jsem pak panu Ščasnému, že si nabídky moc vážím a potěšil mě jejich osobní zájem, ale že preferuji zůstat venku. Vidina být v zahraničí mě přiklonila k tomuto rozhodnutí.


    Také rozhovor s Čelůstkou, ze kterého vyplývá že spartu hodně vážně zvažoval když osobně jednal s Rosickým, Ščasným i Otavou.. Nešel tam jen proto, že dal přednost zahraničí.. O tom že je slávista ani slovo, takže jeho příchodu tam nyní bych se vůbec nedivil..

    https://zlinsky.denik.cz/fotbal_region/celustka-priznava-lide-me-od-angazma-ve-sparte-odrazovali-20150624.html

  • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

   Fačín     před 4 měsíci 29.07.2020 08:13 |  
   5 4

   Čelůstka je vynikající stoper a rozhodně by jim pomohl. Stejně jako Petrášek z Czestochowy, to je hvězda polský ligy.

   Zrovna tyhle dva bych za řekou viděl jen velmi nerad.

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    o5aradecek     před 4 měsíci 29.07.2020 11:39 |  
    3 0

    Pokud by tam přestoupil, zajímalo by mě, koho by vytlačil ze sestavy, jestli "Maldiniho" Hancka či "Lionela" Štětinu? :-))

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     Fačín     před 4 měsíci 29.07.2020 13:06 |  
     1 2

     No u nich by se taky mohlo stát, že by ho po jedný chybě posadili na půl roku tribunu...

   • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

    Obr     před 4 měsíci 29.07.2020 12:07 |  
    3 0

    Ty hele ja si to nemyslim. Jako dobrej jo, ale vynikajici ne. Rozehravku ma bidnou, coz sme videli v nekolika zapasech repre, rychlostne na to taky neni nejak zvlast dobre.. K tomu uz ma taky svuj vek. Kdyby byl vynikajici, urcite by ho chtel Trpisak a hral by v SKS. Osobne by mi nevadilo, ze by prestoupil k rudejm. Ostatne mam velkou radost z toho, jak krasne rudochum funguje skauting. Do dnesniho dne jen jedna pochybna posila za 55mio a jediny, na co se asi zmuzou, je vykupovat vyslouzilce v zahranici - jestli teda privedou Novaka, Pavelku, Celustku..

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II

     necich     před 4 měsíci 29.07.2020 12:20 |  
     3 1

     Tak Novák je tuším poslal do hudě, nemyslím že by Ondru JT chtěl pokud by byl i vynikající, respektive je to jiný typ obránce než jaké preferuje JT pro náš styl hry. Ale souhlasím, že kdyby byl skutečně vynikající tak bude hrát na jiné adrese. Pravda je rovněž i to, že supermanager se zatím příliš neukazuje. My máme posily již v plném zápřahu s mužstvem, takže opět o krok vpředu.

    • Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec 2020 II