Komentáře (8)

1. Re: B-týmu odstartovala příprava.

Hernacek70     před 4 lety 28.07.2020 17:09 |
    9 0

První zápas B-tým již vyhrál 3:2 s Velvarama. Zápas jsem sledoval a byl velmi kvalitní z obou stran. Slavia již vedla 3:0, ale bylo to po velkých chybách na straně Velvar. Byla lepší na míči a určitě měla optickou převahu. Velkou výhodu měla v počtu střídajících hráčů, kdy do druhé půlky dala asi 6 čerstvých hráčů. U Velvar jsem zaregistroval pouze jednoho hráče na střídačce, který tam šel o poločase. Velvary hráli otevřeny fotbal a na tutové šance asi vyhráli, když jen v druhém poločase měli 3-4 šance na vyrovnání a v poslední minutě hráč sám před bránou přestřelil. Velmi dobrý výkon od nového útočníka černouška, vypadal hodně zajímavě. Mladí hráči se budou muset vyrovnat s nasazením a agresivitou, kterou budou mít všechny mužstva hrající FNL. Na začátek přípravy výborný zápas.

• Re: B-týmu odstartovala příprava.

Komix     před 4 lety 28.07.2020 22:18 |
      0 0

Co ten Sima? Má za půl roku / rok na áčko? Nebo alespoň hostovačku v lize (cesta a la Musa)?

MIKr.8     před 3 lety 07.12.2020 11:03 |
        0 0

Teď už si to můžem říct. V prosinci by si ho pár klubů na hostovačku asi klidně vzalo.

Komix     před 3 lety 07.12.2020 16:37 |
          0 0

Díky za připomenutí, dost jsem se zasmál!! :D

MIKr.8     před 3 lety 07.12.2020 17:02 |
            1 0

Hledal jsem jestli není někde v článcích přestupová částka nebo délka smlouvy, tak jsem narazil na pár komentů, který z dnešního pohledu vypadají zábavně :) Ale tehdy jsme to netušili nikdo, co je to za poklad.

2. Re: B-týmu odstartovala příprava.

Joe-L     před 4 lety 01.08.2020 12:37 |
    8 0

Béčko porazilo B-tým Liberce 3:2, prohrávali jsme 0:1 a 1:2, ale otočili jsme to, góly dávali Hošek (asistence Langhamer), Langhamer (asistence Rigo - byl s áčkem na soustředění, rychle se zapojil zpátky) a Kubáň (asistence Hošek).

Leksel     před 4 lety 01.08.2020 12:58 |
      4 0

Tak to je znamka dobrý psychiky a herní pohody, kdy se nenechají rozhodit ani 2x nepříznivým stavem a zápas otočí do vítěznýho konce. A hned je sobota o něco příjemnější, že se naši záloze daří! :-)

Travinho     před 4 lety 03.08.2020 23:28 |