Aktuality z médií

Komentáře (6)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Proč Slavia prchá rivalům? Dobrá obrana, netradiční opory i konkurence.

  Ondráš     před měsícem 25.11.2020 12:41 |  
  9 9

  Tyhle chvalozpěvy žeru:D Zítra nás můžou vycvičit Frantíci a za 2 týdny může být i v lize všechno jinak. To zas budou články o zaseknutém stroji a nadechujících se bukvicích.

  • Re: Proč Slavia prchá rivalům? Dobrá obrana, netradiční opory i konkurence.

   MIKr.8     před měsícem 26.11.2020 08:49 |  
   5 6

   Nic si z těch mínusů nedělej, objektivita i soudnost ze zdejší diskuze pomalu ale jistě mizí. Když po šesti vyhraných zápasech chválili novináři ten tým z druhý strany řeky, tak všem bylo jasný, že je to jenom bulvární žumpa psaná na objednávku. Když chválí (téměř) ti samí nás, tak je to samozřejmě objektivní a důkladná novinářská práce...

   NE, NE a NE!!! Novináři píšou vždycky to, co lidi chtějí číst. Když se daří, lezou do prdele každýmu, když se nedaří dělají detailní rozbory a rozpitvávají každou přihrávku. Dneska Trpiše všechny noviny chválí, ale je to jak říkáš Ondráši. Klidně se může stát, že postup v EL nám uteče, v lize nám nevyjdou tři zápasy a internet bude plnej rozborů o přehnaných Tvrdíkových plánech , o tom jak se nepodařilo nahradit Nezmara, jestli má Trpišovský a někteří hráči Slávii co dát...

   Mě ty články nechávají chladným, překvapuje mně jen míra zdejší nesoudnosti. Užívám si současný období, kdy v podstatě s jakýmkoliv kádrem poslední tři roky vedeme ligu a připisujeme si skalpy kvalitních evropských mužstev. Ale zároveň vím, že nic netrvá věčně. Kde je dneska Chelsea, AC Milán a vlastně už i Barcelona, Real Madrid, a kde byli před pěti, deseti, patnácti lety... Dobrej příklad je i AJAX, kterej má "trochu" jiný podmínky, než my a stejně střídá velmi úspěšný období s těmi bez účasti v evropě.

 2. Nejlepší start v historii klubu? Ne.

  Rozumbrada     před měsícem 25.11.2020 14:52 |  
  7 8


  Tak ve článku se píše, že minulý rok šlo po 10. kole o "Nejlepší start v historii klubu" -- což je 'novinka' pro ty Slávisty, kteří ví, že v sezoně 1929/30 vyhrála Slavia všech 14 ligových utkání.

  Nesmysl je i kec o "úprku rivalům" -- 4 body bez střetu s rivaly za úprk nelze považovat. Počkejme si na konec roku.

  Ovšem pozor, provokující titulky často volí editoři, ne autoři -- v tomto případě autorka Lucie Macháčová.

  Ta sice obvykle píše o sportovcích spíše než o sportu, ale jinak je mi její článek, i s tou chybou, příjemnější než výplody "veteránů" iDnes plné překrucování a skryté agendy. Takže za mě 2-, mnohem lepši než průměr 4- článků o Slavii na iDnes.

  Mimochodem, ty pouze 2 inkasované branky za 8 kol by asi mohl být rekord, ale nekontroloval jsem to.

 3. Re: Proč Slavia prchá rivalům? Dobrá obrana, netradiční opory i konkurence.

  ColinSKS     před měsícem 25.11.2020 19:05 |  
  1 9

  ten článek je o ničem. prostě jsme nejlepší. začínám mít hřejivý pocit který jsem měl v barceloně (sestřih jsem si znova pustil), že zítra nice roznesem.

  • Re: Proč Slavia prchá rivalům? Dobrá obrana, netradiční opory i konkurence.

   donford     před měsícem 25.11.2020 23:24 |  
   3 0

   Já se zase držím raději pokory, střízlivosti a na hřejivý pocit bych spíš počkal v zápase, pokud povedeme aspoň o 2 góly nebo po něm. Není to tak dlouho, pár dní, co jsem se předem sebevědomě nafukoval, jak smázneme Bolku, a pak jsem byl nervózní až do konce. Přeji klukům kopačky střelečky a pěsti držet samozřejmě budu. Vítězství nám snad může zajistit postup do jara. O to víc bude důležité.

 4. Re: Proč Slavia prchá rivalům? Dobrá obrana, netradiční opory i konkurence.

  Cross     před měsícem 25.11.2020 21:15 |  
  3 3

  Važme si dobrých slov. Zvlášť když jsou pravdivá. Těch není nikdy dost.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen