Soutěž

9. kolo tipovací soutěže

V devátém kole tipovací soutěže se opět lidem moc nedařilo i díky dalšímu překvapení Slavie v podobě remízy proti Jablonci …

Tentokrát se rozdalo o něco více bodů než v osmém kole, kdy se hrálo proti Plzni, tři lidé totiž tipovali remízu a připsali si 4,5 bodu. Dalších několik lidí si připsalo alespoň tři body za správně tipnutý poločas. Asi nejpodstatnější úspěch zaznamenal vedoucí Coolboy, který díky třem bodům opět získal v čele náskok, který již dosahuje téměř deseti bodů! Loňský druhý Dagenham se již posunul na šesté místo! Tohoto kola se zúčastnilo 79 lidí z celkového počtu 100 registrovaných!

Nejčastěji tipovaným výsledkem se stala naše výhra v poměru dosti pozitivním – 3:0, ten tipovalo 21 lidí. Jen o jednoho člověka méně tipnulo výhru 2:0. Třetí výraznější tip byla opět naše výhra, ale v poměru 3:1, pro ni tipovalo 15 lidí. Další pořadí: 4:0 (7x), 1:0 (6x), 2:1 (4x), 1:1 (2x), 4:1, 3:2, 5:1 a 2:2 (vše 1x).

Podruhé za sebou si nejvíce bodů připsal kanonýr Pavel Kuka, tentokrát to bylo 58 bodů. Druhé místo opět zaujal Adauto s 47 body, přestože nastoupil až do druhého poločasu. Třetí místo opět zaujal Rudolf Skácel, tentokrát má dokonce 41 bodů. Další pořadí: Karel Piták (17), Tomáš Došek (12), Martin Lukeš (8), Richard Dostálek a Pavel Fořt (oba 7), Adam Petrouš (4), vlastní branka soupeře (3), Patrik Gedeon (2), Tomáš Hrdlička (1).