O Slavii

Slavia představila stopera Ousoua i generálního partnera eToro

Proběhla předsezonní tisková konference Slavie. Představeny byly cíle i posila Aiham Ousou a nový generální partner eToro.

K cílům promluvil předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík: Dávat si jiné cíle než maximální by bylo alibistické. Chceme obhájit pozici střednědobého hegemona v lize a získat mistrovský titul. Nezbývá nám ani nic jiného, než vyhlásit útok na Ligu mistrů."

Pak přišla řeč na aktuální pohyby v kádru. Nejprve Jaroslav Tvrdík potvrdil, že Slavia usiluje o příchod Michaela Krmenčíka. Transfer z Brugg má být na 90 % hotov a ve Slavii věří, že se ho podaří dotáhnout do pátku. Reprezentační útočník by měl přijít na hostování s opcí, která by byla povinná v případě postupu Slavie do Ligy mistrů. Výše opce pak je stanovena na 2,5 milionu eur. Pro trenérský tým šlo o jeden z prioritních přestupů.

Dotažen již byl příchod kapitána švédského národního týmu do 21 let Aihama Ousoua! Nadějný stoper podepsal v Edenu smlouvu na 5 let.

„Aiham je členem švédské reprezentace do jednadvaceti let. Vybralo ho naše analyticko-skautské oddělení s tím, že typologicky zapadá do našeho herního stylu. Po odsouhlasení trenérským týmem jsme se rozhodli hráče přivést do Slavie, věříme, že se mu bude dařit a přejeme mu hodně štěstí," říká pro oficiální web sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

Sám hráč se pak vyjádřil následovně: „Slavia je velký tým, hraje skvělý fotbal. V posledních letech pod trenérem dosáhla vynikajících úspěchů. Vždycky jsem chtěl být nejlepší, bojovat ve velkých klubech a velkých soutěžích. Moje osobní ambice s týmem je pořád vyhrávat, jít zápas po zápase a zkusit získat trofeje. To je ta nejdůležitější věc! A já osobně se chci dál rozvíjet jako hráč, lídr a člověk. Den za dnem, trénink za tréninkem, zápas za zápasem. Snažit se dosáhnout vrcholu. Do každého tréninku i zápasu dám maximum, to můžu slíbit.“

Prodlouženo o půl roku pak bylo hostování s opcí u Tarase Kačaraby. Zároveň bylo oznámeno, že Nicolae Stanciu a Tomáš Holeš zůstávají ve Slavii. Holešovi bude nabídnuto prodloužení smlouvy. Slavii naopak může opustit Abdallah Sima, u kterého je jednání o přestupu v pokročilé fázi.

Představeny byly také nové dresy a spolu s nimi nový generální partner eToro!

„Jsme hrdí, že jsme pro Slavii získali globálního generálního partnera. Po příchodu do klubu to byl náš velký cíl. Rádi tedy spojujeme své síly s přední světovou investiční sociální sítí a vítáme eToro ve slávistické rodině. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že naše partnerství nám přinese radost a úspěch na hřišti i mimo něj,“ říká první místopředseda představenstva Slavie Tomáš Syrovátka.

„Jsme rádi, že se můžeme připojit ke Slavii Praha, a těšíme se na zahájení víceletého partnerství s úřadujícími mistry. Česká republika je pro eToro důležitým trhem a prostřednictvím tohoto partnerství doufáme ve zvyšování povědomí mezi další lidi o potenciálním růstu jejich bohatství prostřednictvím investic. Rádi bychom fanouškům ukázali, že investování nemusí být něco, co dokáže jen pár vyvolených, ale může být stejně snadno dostupné jako fotbalové zápasy a pro některé možná i stejně zajímavé,“ doplňuje Nir Smulewicz, viceprezident pro marketing eTora.

Globální společnost eToro založená v roce 2007 nabízí špičkovou intuitivní obchodní platformu umožňující komukoliv a kdekoliv obchodovat s finančními aktivy online. Poskytuje široký výběr nástrojů pro investice na kapitálových trzích s možností tvorby portfolia s kryptoměnami, akciemi, komoditami a dalšími produkty. Platforma umožňuje svým uživatelům si nejen vybrat, do čeho investují, ale také to, jakým způsobem. Mohou obchodovat sami, kopírovat jiného investora nebo investovat do portfolia.

Zdroj: Slavia.cz

Komentáře (260)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

Komentáře v tomto článku mohou číst pouze přihlášení uživatelé