Soutěž

Tipovačka 2021/22 - shrnutí prvních kol

Máme za sebou první dvě soutěžní utkání SK Slavia Praha a tudíž i první dvě kola tipovací soutěže. Pojďme se podívat, jak se tipujícím v prvních dvou kolech vedlo.

Zlín-Slavia 0:1(0:0) střelec branky Jan Kuchta

Tip na první kolo Fortuna ligy uložilo 260 uživatelů. Přesný výsledek 0:1 uhádlo 47 uživatelů a z toho 37 přesně určilo i poločasový stav. Ti za svůj tip získali 15,43 bodů. Třináct z nich ještě navíc správně odhadlo i jediného střelce utkání, za což si vysloužili bod navíc. Takovou úspěšnost na jedno utkání už dlouho nepamatujeme.

Všem vypálil rybník uživatel polipoli, který sice neodhadl správně poločasový výsledek, ale svůj tip podložil „žolíkem“, čímž svůj zisk zdvojnásobil a po prvním kole se ocitl v čele tabulky se ziskem 20,86 bodu

Teplice-Slavia 1:3(1:2) střelcem všech tří branek SKS Ivan Schranz

Druhé kolo Fortuna ligy tipovalo 250 uživatelů. Výsledek správně odhadlo 19 tipérů, z nich ovšem i přesný poločasový stav správně tipovali pouze dva. Není bez zajímavosti, že hned čtyři borci, co trefili přesný konečný výsledek, tipovali poločasový stav 1:1 – těm zřejmě vedoucí branka v nastavení první půle tolik radosti neudělala.

Uživatel murudivad vedle přesného tipu na konečný i poločasový výsledek správně odhadl i střelce, byť pouze jedné branky a odnesl si tak z tohoto kola zisk 16,35 bodu.

Králem kola se stal Gazza, který vedle přesného tipu konečného i poločasového výsledku použil žolíka a připsal si tak fantastických 30,70 bodu, což jej katapultovalo do čela soutěže po dvou kolech.

Shrnutí:

V čele soutěže je po dvou kolech odskočený Gazza s nádherným ziskem 37,56 bodu. Na druhém místě se nachází Sherudan s více než desetibodovou ztrátou (26,78 bodu) a na třetím vítěz prvního kola polipoli se ziskem 26,21. Další místa už jsou velice našlapaná a rozdíly minimální.

V tomto týdnu budeme tipovat na zápas třetího předkola LM s Ferencvárošem, který Slavia sehraje v Budapešti už ve středu 4.8. a následně na domácí zápas se Sigmou Olomouc, který je na programu v sobotu 7.8.

Pokud se chcete zapojit do naší soutěže, není nic lehčího. Stačí natipovat poločasové i konečné výsledky obou zápasů, včetně střelců případných branek SKS.