Soutěž

Tipovačka 2021/22 - čtvrté shrnutí

Před reprezentační přestávkou odehrála Slavia dva duely, které jejím fanouškům příliš radosti nepřinesly. Podívejme se, jak si slávisté vedli při jejich tipování.

Legia Varšava – Slavia 2:1 (0:1) Branka SKS Ekpai

Neúspěšná odveta předkola Evropské ligy měla jednoho vítěze. TomDK správně určil konečný i poločasový výsledek a odnesl si z tohoto duelu 11,25 bodu. 8 bodů za správný poločasový výsledek podpořený žolíkem si připsalo hned dvanáct borců. Ještě dva uživatelé věštili výhru Legie, jeden při výsledku 3:2 správně určil střelce slávistické branky a bral 5,25 bodu, druhý si připsal o bod méně. Následovala plejáda těch, kteří bez použití žolíka věřili v úspěch SKS s poločasovým vedením 1:0. Věřte nebo ne, takových bylo 105 z celkového počtu 234 tipujících.

Karviná – Slavia 3:3 (1:2) Branky SKS Schranz, Kačaraba, Traoré

Divoká přestřelka zakončená vysokou remízou nikdy není pro tipující dobrá. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Přesný výsledek neurčil nikdo, remízu tipovalo sedm jedinců, čtyři z nich si díky vysokému kursu připsali na konto 5,3 bodu. Uživatelé Kozi, Mao a NAPALM k tipu 1:1 přidali i střelce jedné z branek a získali tak 6,3 bodu. Jeden z uživatelů správně určil první půli, ostatní z 229 tipujících si připsali do tabulky bod, nebo dva, pokud použili žolíka.

Shrnutí:

Od minulého shrnutí se nic velkého nezměnilo. Vedoucí borci si shodně připsali po dvou bodech za dva neúspěšné tipy, stále tedy vede Bobo74 (59,13 bodu), za ním Čechynos (56,13) a Osma (54,18). Nad hranici 50 bodů se dostali ještě hamar (51,53) a martin11 (51,13), ovšem jejich náskok na zbytek pole je malý, do rozmezí 40-50 bodů je nashromážděno dvaačtyřicet borců. Soutěž je stále na začátku, šanci vyhrát má každý.

V nejbližších dnech Slavii čekají domácí duely se Slováckem a Unionem Berlín, náročný týden uzavře malé derby o krále Vršovic na půdě Bohemians.