Evropská konferenční liga

Slavia - Union Berlín 3:1

Slavia porazila v prvním kole základní skupiny Konferenční ligy Union Berlín 3:1. Do vedení poslal slávisty v první půli Bah a na konci poločasu byl navíc vyloučen hostující Jaeckel. Přesto Union vyrovnal, v závěru zápasu však sešívaní dokázali zápas zvrátit na svou stranu brankami Kuchty a Schranze. Slavia však ztratila v zápase Tarase Kačarabu, který musel být ze hřiště odnesen na nosítkách se zraněním v oblasti hlavy a krku.

První zápas Slavie v nově vytvořené soutěži a hned proti bundesligovému klubu. Stejně jako loni byl prvním domácím soupeřem Slavie v základní skupině klub z Německa, slavnější Leverkusen však tentokrát nahradil menší Union Berlín. Trenér Trpišovský vrátil do základní sestavy uzdraveného Kačarabu a vedle něj postavil Aihama Ousoua. V záloze se překvapivě nedostalo na Nica Stancia, místo něj hráli Traoré, Ševčík a Lingr. V útoku nastoupil překvapivě Stanislav Tecl. Eden zaplnil velký počet fanoušků hostů, kteří svůj tým od začátku hlasitě povzbuzovali a spolu s Tribunou Sever vytvářeli fantastickou kulisu. V úvodu zápasu dlouho drželi míč hosté a ve třetí minutě si vypracovali první velkou šanci, se štěstím pronikli do vápna a tam se po několika odrazech dostal ke střele Kruse, ta skončila jen těsně vedle tyče. Na začátku desáté minuty si připsal první střelecký pokus Slavie Bah po chybě Jaeckela, bránu však daleko minul. Na druhé straně unikal Ousouovi Awoniyi, slávisté se štěstím útočníka soupeře zastavili ještě před vápnem, bylo to však velké varování. Křížnou střelou uvnitř vápna to zkusil Traoré, brankář Luthe vyrazil na roh. Hodně emocí vnesl na hřiště portugalský sudí Verissimo v 15. minutě, když Awoniyi opět unikal Ousouovi, ten ho viditelně držel, jenže nigerijský útočník zároveň trefil loktem Lingra a žlutou kartu viděl právě Awoniyi. Němečtí fanoušci po rozehrání začali na slávisty s míčem mohutně pískat, jenže brzy je utišil tím nejlepším způsobem Alexander Bah. K tomu se odrazil míč po odvráceném rohovém kopu, Bah jej poslal na bránu nepříliš prudce, ale o to přesněji, míč v chumlu hráčů zřejmě nikdo netečoval a ten tak zaplul přesně k tyči - 1:0! Slávisté si udržovali mírnou územní převahu, ale hosté vypadali nebezpečně a s dvěma útočníky na hrotu působili tak, že jsou připraveni trestat jakoukoli chybu sešívaných. Jedna taková přišla v 31. minutě, Kruse se dostal za obranu, místo střely z úhlu hledal ještě nabíhajícího Awoniyiho, ten na míč jen těsně nedosáhl! Ve 40. minutě zastavil nadějný brejk Slavie faulem na Lingra Jaeckel, ale protože už jednu žlutou kartu viděl na začátku zápasu, sudí vytáhl z kapsičky jak žlutou, tak i červenou kartu. Slavia tak hrála zbytek zápasu proti oslabenému soupeři! Do konce první půle už se nic zásadního na hřišti nestalo a slávisté tak mohli jít do kabin spokojení.

V poločase neproběhla žádná střídání a slávisté zahájili druhou půli výkopem. Dlouho drželi míč na svých kopačkách a ve 48. minutě to střelou z 25 metrů zkusil Traoré, bránu těsně minul. O minutu později se však při bránění nebezpečného Awoniyiho srazili Kačaraba s Ousouem a po čtyřminutovém ošetřování bylo jasno, že Kačaraba nebude moci v zápase pokračovat. Dokonce musel být se zafixovanou hlavou odnesen ze hřiště na nosítkách a jeho stav nevypadal vůbec dobře. Na hřišti jej nahradil Ladislav Takács, trenéři využili tento čas také k tomu, že stáhli Tecla a nahradili jej Kuchtou. Po rozehrání hry se hned Awoniyi otočil kolem Takácse a vymyslel střeleckou příležitost pro Khediru, ten bránu minul jen velmi těsně. V 58. minutě chyboval Ševčík ve středu hřiště a soupeř šel do brejku, který skončil brankou Awoniyiho, tu však sudí neuznali kvůli ofsajdu! Trenér Unionu Urs Fischer pak hned čtyřikrát vystřídal a ze hřiště stáhl mimo jiné nejlepšího hráče zápasu Awoniyiho. Sešívaní v těchto minutách však vůbec nekontrolovali hru, snadno přicházeli o míče a jen se bránili útokům hostů, kteří přitom hráli v oslabení. V 69. minutě trenéři poslali do hry Schranze se Stanciem, jenže hned vzápětí přišla vyrovnávací branka. Jako už mnohokrát v předchozím průběhu zápasu útočník hostí celkem bez potíží podržel míč i přes bránění stoperů Slavie, rozehrál do strany, kde už Oscar Beckera nestíhal, ten naservíroval Behrensovi, který sám před Mandousem už neměl těžkou pozici - 1:1! Obraz hry se okamžitě změnil a slávisté začali zase útočit. První náznak zakončení však přišel až v 79. minutě, kdy po rychlém autu zakončoval ve vápně Ekpai, jeden z obránců však míč zablokoval. Závěr zápasu přišel odehrát ještě Michael Krmenčík místo Traorého. A v 84. minutě se na slávisty usmálo štěstí. Zblokovaná střela Stancia přistála u nohou Kuchty a ten lehce dal míč kolem ležícího brankáře - 2:1! A to nebylo všechno, Krmenčík ve vápně krásně podržel míč, přihrál pod sebe Schranzovi, jehož střelu brankář Luthe nezvládl vyrazit mimo tři tyče - 3:1! Slavia se tím pro osmiminutové nastavení uklidnila a dohrávala zápas v klidu s míčem na kopačkách. Poklidná kombinace však po chybě Mandouse ještě vytvořila roh pro soupeře, po několika centrech však naopak slávisté šli do brejku, skvěle míč vyvezl Krmenčík a po dvou nahrávkách nakonec Kuchta nedokázal dát pod sebe do vápna na volné Ekpaie se Schranzem. Zápas pak už doplynul k důležitému vítězství Slavie 3:1. Slavia tak po prvním kole svou skupinu vede.

Trenér Unionu Urs Fischer hodnotil zápas takto: "Potřebovali jsme chvilku, než jsme se dostali do zápasu. Inkasovali jsme branku, pak jsme měli nějaké možnosti. Dostali jsme červenou kartu, tam se projevila pohárová nezkušenost. V druhé půli jsme hráli dobře, vyrovnali jsme zaslouženě, pak jsme měli smůlu při brance na 2:1. Možnosti jsme měli, neodvážíme si však ani bod. I z porážek si můžeme vzít ponaučení. Jaeckela jsem vystřídat nechtěl, i se žlutou kartou musíte umět hrát, při jeho dalším faulu se projevila nezkušenost, jak jsem říkal. Nebyl jsem překvapený, že jsme v druhé půli hráli i v oslabení tak dobře, že jsme zaslouženě vyrovnali. Slavia držela více míč, ale neměla příležitosti, ty jsme v té fázi druhé půle měli my. Když těch devět hráčů v poli hraje dobře, tak je to pro deset protivníků hodně těžké. A my jsme dobře hráli. Nejprve jsme chtěli střídat jen třikrát, ale Aiwoniyimu také hrozila červená karta, tak jsme se rozhodli stáhnout i jeho. Všichni náhradníci do zápasu vstoupili velmi dobře. Prohráli jsme první zápas, ale ještě je ve hře patnáct bodů, rozhodně není nic ztraceno."

Jindřich Trpišovský řekl k zápasu následující. "Myslím, že zápas potvrdil, že bude hodně náročný po všech stránkách. Z mého pohledu byl velmi kvalitní, první půle měla skvělé tempo, zápas měl skvělou kulisu. Všichni jsme do toho dali všechno, i fanoušci museli soupeřit se soupeřem. V závěru nám fanoušci hodně pomohli. V první půli skvělý výkon, byli jsme všude včas, bylo to hodně náročné běžecky i takticky. Velmi dobře hráli oba stopeři, měli to hodně složité, ale všechno to uhráli. Do druhé půle Union kompletně změnil rozestavení, úkoly se změnily, stopeři najednou hráli dva na jednoho a pak nás rozhodilo nucené střídání Tarase a pak jsme nedokázali vyhrávat první souboje. Aiham pak musel jít doleva, byla to pro nás velká změna, měli jsme problémy na naší levé straně, nejprve soupeř dal gól, který nebyl uznaný, potom Oscar nechytil svého hráče a dostali jsme gól. Střídající hráči nám velmi pomohli. S trochou štěstí se k nám odrazil míč, gól nám pomohl, přidali jsme třetí. Chtěl bych pochválit všechny, kdo viděl Union v Bundeslize, tak ví, jak je to nepříjemný soupeř. Vydali jsme všichni ze sebe to nejlepší. Pro Ousoua v základu rozhodl způsob hry soupeře, věděli jsme, že Union má své dva nejlepší hráče právě v útoku. Aiham má velkou dynamiku, akceleraci. Navíc na stopery byl velký tlak při rozehrávce, jeho dispozice rozhodly pro něj. Učí se hodně rychle, je to radost s ním pracovat. Je vůdčí osobnost. Dnes nastoupil ve Slavii poprvé na svém postu, se spoluhráči, na které není ještě úplně zvyklý a proti kvalitním hráčům v útočné dvojici. Zatím nad postupovou matematikou nepřemýšlíme. Beru to jako jednotlivý zápas s bundesligovým týmem, hrajeme o koeficienty, o sportovní prestiž a jsem rád, že jsme to zvládli. Pro nás bylo důležité si ověřit, že bez některých hráčů a se změnami v sestavě jsme schopni hrát s týmem z Bundesligy. Jsem rád kvůli Tarasovi, který má vážnější zranění. Bořil chyběl kvůli drobným opakujícím se zdravotním potížím. Kdyby hrál dnes, nemohl by hrát v neděli. Věděli jsme, že zápas bude ve velmi vysokém tempu a chtěli jsme si rozložit síly tak, abychom byli schopni jej dohrát kvalitně. Málokterý hráč zvládne zápas v takovém tempu devadesát minut. Taras má zlomeninu v obličeji, první předpoklad je čtyři až šest týdnů mimo, pak hra s maskou. Bude podstupovat další vyšetření. U ofenzivních hráčů jsem rád, je důležité, aby tito hráči dělali body, aby nabrali sebevědomí. Kuchta s Krmenčíkem naznačili dnes způsob dohrávání zápasů, jaký se nám v sezóně může hodit. Typologicky nemáme moc silových hráčů jako je Krmenčík."

1. kolo - Čtvrtek 16. 09. 2021 18:45

Evropská konferenční liga, 2021/2022
3 - 1
1 - 0
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

18. Alexander Bah
84. Jan Kuchta
88. Ivan Schranz

1. FC Union Berlín
1. FC Union Berlín

70. Behrens

Komentáře (444)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  • Re: Slavia - Union Berlín

   slavistou50let     před měsícem 16.09.2021 17:39 |  
   6 2

   Tak tam jdi ty .

  • Re: Slavia - Union Berlín

   dubas     před měsícem 16.09.2021 17:54 |  
   9 1

   Skoč do zdi.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   bongor     před měsícem 16.09.2021 18:25 |  
   5 2

   A naser si na hlavu!

 1. Re: Slavia - Union Berlín

  japhy     před měsícem 16.09.2021 17:34 |  
  10 2

  :)
  JiT asi vážně nekecal s tou druhou kolejí, na kterou postavíme Evropu

 2. Re: Slavia - Union Berlín

  Qope     před měsícem 16.09.2021 17:36 |  
  9 6

  Standa dva fíky ještě do poločasu a bude dobře :-)

 3. Re: Slavia - Union Berlín

  Steevee     před měsícem 16.09.2021 17:38 |  
  1 0

  Na papíře teda nic, z ceho by cloveku padla čelist. Ale tak snad bude realita lepsi.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   donford     před měsícem 16.09.2021 17:41 |  
   4 1

   Jsem srab, protože uvažování realizačního týmu nerozumím. Ani po těch dlouhých rokách úspěchů. Takže mi nezbývá než věřit.

 4. Re: Slavia - Union Berlín

  buri     před měsícem 16.09.2021 17:40 |  
  0 0

  Když mne sestava překvapí - dopadne to dobře...

 5. Re: Slavia - Union Berlín

  Papol     před měsícem 16.09.2021 17:42 |  
  2 0

  Utkání dávaji na Sport 2, který lze chytit na satelitu a dostal jsem doporučení na Hesgoal.com. Jen pro infor, kdo nebude na zápase.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Kulajs     před měsícem 16.09.2021 17:49 |  
   1 1

   Kdo máte SledováníTV, tak tam Sport2 je taky.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   uku (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 17:51 |  
   0 0

   A kdo kabelovku od byvaleho UPC s prislusnym balickem tak taky...

  • Re: Slavia - Union Berlín

   houston (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 17:57 |  
   0 0

   A t-Mobile TV též.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   jindra7 (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 18:01 |  
   0 0

   Možná to někomu pomůže v Německu to dávají na RTL Nitro. :)

   • Re: Slavia - Union Berlín

    DKNL     před měsícem 16.09.2021 19:40 |  
    0 0

    Dík, mě to pomohlo.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   sicilianbrno     před měsícem 16.09.2021 18:05 |  
   0 0

   A kdo ma brnenskej netbox tak taky chytne :-)

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Slávista 51     před měsícem 16.09.2021 18:07 |  
   0 1

   ještě mygoaltv.com, možná i Tipsport - tam nutné konto a občas vsadit

  • Re: Slavia - Union Berlín

   witty13     před měsícem 16.09.2021 18:31 |  
   0 0

   Vodafone TV ho take nabizi, dokonce zadarmo v ramci balicku sport mini, aktivace je do 5 minut.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   SKSdubstep (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 18:37 |  
   0 0

   Skylink prvních 30 dní zdarma

 6. Re: Slavia - Union Berlín

  benny231     před měsícem 16.09.2021 17:47 |  
  11 1

  Taky patřím k těm, co souhlasí s preferováním naší ligy.
  Takže musím doufat, že i tahle sestava, evidentně ne ta nejsilnější, bude postačující.

 7. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 17:58 |  
  4 0

  Když mám televizi od O2, tak asi uvidím prd, že?

  • Re: Slavia - Union Berlín

   George (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 18:20 |  
   1 0

   JO, tam nám Sport 1 a 2 sebrali...nedohodli se s nima na smlouvách

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 18:25 |  
    5 0

    Škoda, já si celý to O2 platím jen kvůli Slavii, jinak bych si vystačil se základní nabídkou programů televizního vysilani a nakonec ji v TV v konferenční lize neuvidim. Ocenil bych, kdyby byla nějaká nabidka, že by si člověk mohl zaplatit, že chce sledovat třeba jen všechny zápasy svýho klubu a měl potřebný kanál k dispozici třeba jen v den zápasu.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    bongor     před měsícem 16.09.2021 18:29 |  
    5 1

    Ať se jdou vysrat,"obchodníci"

 8. Plavsic

  Steevee     před měsícem 16.09.2021 18:01 |  
  3 11

  Jenom tak decentně mimo téma. Jak je na tom vubec Plavsic? Ja za sebe musim rict, ze u nas jeste nic neodvedl, nic nezkazil a ja uz na neho zacinam mit pomalu alergii.

  Bohuzel jsem fanousek instagramu a tvorba Plavsice, to fakt musim prestat sledovat, nebo ten telefon za chvilku hodim z okna. O Slavii vicemene nic, kazdej den tri storíčka z domu od bazenu, z auta, z vecere s manzelkou, z nákupů, hele nevim...

  Ja po nich nechci, aby sli na trenink a sedeli doma v satne mezi kopačákama. Ale v jeho pozici by ho mel zajimat jako prvni fotbal, na druhem miste zase fotbal a potom nekde v dálce foceni a nataceni p*covin na Instagram.

  Ze tam do dneska jako hrac Slavie nechal zobrazene vsechny fotky ve spartanskem dresu, to se v pomerech IG taky uplne nedela a nepovazuju to za nejstastnejsi.

  • Re: Plavsic

   Steevee     před měsícem 16.09.2021 18:02 |  
   2 4

   Zatim (a nerikam, ze to tak nutně musi byt) se Plavsic prezentuje jako ze je super happy. Kralovsky placenej na luxusnich prazdninach. Snad me vyvede z omylu...ale ten dojem z neho nemam.

  • Re: Plavsic

   Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 18:08 |  
   8 0

   Jednoduchá rada: sleduj ho jen na hřišti a ne na instagramu :D

   • Re: Plavsic

    Steevee     před měsícem 16.09.2021 18:17 |  
    1 2

    To ja bych rad. Ale moc sanci mi k tomu nedal.

 9. Re: Slavia - Union Berlín

  Ferguss     před měsícem 16.09.2021 18:01 |  
  1 1

  Kdyby mi někdo zavázal oči tak bych si připadal jak na výjezdu v Berlíně. A sestava tedy taky překvapivá.

 10. Re: Slavia - Union Berlín

  sicilianbrno     před měsícem 16.09.2021 18:08 |  
  4 0

  Sestava je pro me taky prekvapenim, kdyz vidim naši lavičku tak se me pomale chce rict, ze ji mame silnejsi nez zakladni sestavu...snad vi.co nas trener dela a treba chce do unavene sestavy dat poradny.nahradniky a takto rozhodnout

 11. Re: Slavia - Union Berlín

  Marek3     před měsícem 16.09.2021 18:09 |  
  6 13

  Trochu zklamani. Rozpocet prez 800mil a my hrajeme prestizni poharovy zapas proti Nemcovi s Teclikem v utoku. Co je stim Krmelcem proboha...

 12. Re: Slavia - Union Berlín

  zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 18:10 |  
  0 0

  Tomáš Holeš chybí kvůli trestu za červenou kartu z odvety play off Evropské ligy proti Legii. Ondřej Kolář, Ondřej Kúdela a Srdjan Plavšić chybí ze zdravotních důvodů.

 13. Re: Slavia - Union Berlín

  zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 18:11 |  
  0 0

  Náhradníci Náhradníci

  7 N. Stanciu

  9 P. Olayinka

  13 D. Samek

  16 J. Kuchta

  18 J. Bořil

  22 M. Krmenčík

  24 L. Takács

  26 I. Schranz

  29 K. Obadal

  31 J. Sirotník

  34 C. Fülöp

 14. Re: Slavia - Union Berlín

  Faris (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 18:12 |  
  0 2

  Union má kompletně jinou sestavu než v zápase s Augsburgem v Bundeslize

  • Re: Slavia - Union Berlín

   kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 12:16 |  
   1 0

   ??????

   Union v zápase s Augsburgem: Andreas Luthe, Christopher Trimmel (86. Julian Ryerson), Niko Gießelmann, Robin Knoche, Marvin Friedrich, Timo Baumgartl, Kevin Möhwald (22. Genki Haraguchi), Rani Khedira, Levin Öztunali (72. Grischa Prömel), Max Kruse (72. Andreas Voglsammer), Taiwo Awoniyi (86. Sheraldo Becker)

   V zápase s námi:
   Andreas Luthe, Christopher Trimmel, Robin Knoche, Marvin Friedrich, Paul Jaeckel, Tymoteusz Puchacz (76. Julian Ryerson), Genki Haraguchi, Rani Khedira (59. Grischa Prömel), Levin Öztunali (59. Sheraldo Becker), Max Kruse (59. Andreas Voglsammer), Taiwo Awoniyi (59. Kevin Behrens)

   Já tedy vidím změnu na třech místech... a to ještě Haraguchi proti Augsburgu šel na plac ve 22. minutě, takže tam se asi zranil hráč základu a jeho náhradník zůstal v základu i pro další utkání...

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Boss82     před 29 dny 18.09.2021 07:52 |  
   0 2

   Cože? Vždyť měli sestavu skoro stejnou.

 15. Re: Slavia - Union Berlín

  Harry R     před měsícem 16.09.2021 18:15 |  
  1 0

  Co by internetový znalec, se trochu obávám jejich PO Marvina Friedricha. Na základě podobnosti jména s naší skoro legendou, bysme ho, když se dostane do našeho vápna, neměli pouštět k míči.

 16. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:26 |  
  5 13

  Při pohledu na sestavu mi přijde, že je nám asi líto, že máme slušný koeficent, býváme v předkolech nasazení, býváme v lepších koších při losech skupin evropských pohárů. Letos na Evropu pečeme a koeficient pujde do pryč.....

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 18:27 |  
   2 0

   Hrajeme sice podceňovaný pohár, ale ve skupině máme týmy z Německa a Holandska. To stojí za to se předvést.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:28 |  
    1 4

    No právě. A proto se dost divim té sestavě.

    • Re: Slavia - Union Berlín

     Arya     před měsícem 16.09.2021 18:31 |  
     3 5

     Já ani ne, body od klokanů jsou důležitější.

     • Re: Slavia - Union Berlín

      VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:33 |  
      4 6

      No, koukam že už tady některým hodně narostli frňáky, že nás zápasy v Evropě moc nezajímají.

      • Re: Slavia - Union Berlín

       Arya     před měsícem 16.09.2021 18:35 |  
       2 3

       Necpi mi něco, co jsem nenapsala.

       • Re: Slavia - Union Berlín

        VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:37 |  
        2 3

        Pokud je pro tebe zápas na Bohemce důležitější, než zápas s Unionen Berlín, tak jsi to napsala.

        • Re: Slavia - Union Berlín

         Arya     před měsícem 16.09.2021 18:38 |  
         3 2

         Pokud je X na mém žebříčku hodnot výše než Y, neznamená to, že mne Y nezajímá. Kapišto?

         • Re: Slavia - Union Berlín

          VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:40 |  
          0 4

          Známená to, upřednostňuješ zápas na Bohemce, před zápasem evropského poháru, což je na prakticky na začátku ligy naprostá šílenost. Kápišto ?!

          • Re: Slavia - Union Berlín

           Arya     před měsícem 16.09.2021 18:42 |  
           4 0

           Nejsme zrovna v situaci, kdy si můžeme dovolit v lize ztrácet body, začátek nezačátek.

        • Re: Slavia - Union Berlín

         Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 18:40 |  
         1 0

         Máme dost široký kádr, abysme zvládli domácí ligu i konferenční ligu. Bohužel teď máme ale dost zraněných, tak doufám, že Lingr aspol. dneska proti zajímavému soupeři zamakají na 150%

         • Re: Slavia - Union Berlín

          VanDel     před měsícem 16.09.2021 18:44 |  
          1 1

          Ale to dnešní kvalitativní rozdělení sestavy je dost pofidérní.....no, uvidíme.

 17. Re: Slavia - Union Berlín

  novimex     před měsícem 16.09.2021 18:26 |  
  3 16

  S Teclem na hrotu je strategie jasná - uhrát bezbrankovou remízu

 18. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 18:26 |  
  2 2

  Sport 2 :Slavia ,Sport1 :West Ham

  • Re: Slavia - Union Berlín

   zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 19:22 |  
   0 0

   Tak tak jako góly dostáváme zbytečné i karty.

 19. Re: Slavia - Union Berlín

  Max1     před měsícem 16.09.2021 18:29 |  
  4 1

  Sorry jako, ale že nevyprodáme tenhle zapas a pak sem přijede 3 tis Němců? Na Barcu, Dortmund, Chelsea se sral každej

  • Re: Slavia - Union Berlín

   pehacko     před měsícem 16.09.2021 18:34 |  
   2 1

   Je to ostuda… a ze jich tu tech skopcaku je. Nechapu jak se muzou dostat mimo sektor? Totalni kontrola vlastnich fandu a nemce pusti mimo sektor? Hlavne ze te sacuji buzici v desti a clovek tam s detma mokne a nepusti je vchodem jedna, kde nikdo neni a jde to projit. Tohle je tak nepochopitelne

  • Re: Slavia - Union Berlín

   smichov_2     před měsícem 16.09.2021 18:39 |  
   9 0

   Ona je také jiná doba a asi hodně lidí odrazuje "administrace" kolem. Bohužel, už nejde jen přijít, koupit lístek a jít dovnitř. Když máš dítě, administrace se násobí...

 20. Re: Slavia - Union Berlín

  hajnej     před měsícem 16.09.2021 18:39 |  
  1 0

  Slavia do nich!!! Všem pesimistům navzdory. Vítězství bude naše!

 21. Standa

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 18:40 |  
  5 2

  Podle mě Standa dneska dá gól. Pak si mě tu klidně ukamenujte... ;-)

  • Re: Standa

   Arya     před měsícem 16.09.2021 18:43 |  
   2 0

   Tak je pravda, že Standa má nyní nadprůměrně produktivní období :)

   • Re: Standa

    ehad     před měsícem 16.09.2021 18:44 |  
    2 0

    Tak zrovna u nej to neni az tak tezky ... ;-)

  • Re: Standa

   ehad     před měsícem 16.09.2021 18:43 |  
   0 0

   Presne, a na jare ho strelime Unionu ... to bude taky gol ...

   • Re: Standa

    novimex     před měsícem 16.09.2021 18:49 |  
    2 12

    Že by sháněli vrátného ?

 22. Re: Slavia - Union Berlín

  dm52     před měsícem 16.09.2021 19:04 |  
  3 0

  Je tam!! Bacha na Baha.

 23. Standa skoro :-D

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:05 |  
  5 0

  Já bych mu ten gól připsal! Teč tam určitě byla.

 24. Re: Slavia - Union Berlín

  Arya     před měsícem 16.09.2021 19:05 |  
  2 0

  Goool

 25. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 19:07 |  
  4 1

  Ten nigerijec vepředu je nepříjemnej. Chtělo by ho to vykartovat....načatej už je pěkně.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:10 |  
   1 2

   Tak hlavně ti stopeři to dneska nehrají dozadu moc dobře... Takács měl asi hrát, jestli není zraněný, nebo nemá nějaký problém, že by nevydržel celý zápas. Ale ti dva si to dneska špatně rozebírají. Ale možná to je i problém ve středu, že tam nikdo nevytváří tlak na přihrávající.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    VanDel     před měsícem 16.09.2021 19:15 |  
    0 1

    Hrajou spolu poprvé, takže nesehranost je jasná. Takács asi opravdu hrát měl.
    Velkou roli ale hraje i počasí, ten povrch je hodně nepříjemnej a těžkej. Pro obránce obzvlášť.

    • Re: Slavia - Union Berlín

     MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:18 |  
     0 0

     To jo, ale ten jejich útočník je mohutnější než naši stopeři, čili ten to má asi s pohybem ještě těžší. Ale poziční hru má výbornou.

     • Re: Slavia - Union Berlín

      VanDel     před měsícem 16.09.2021 19:21 |  
      1 1

      No je hlavně rychlej a umí si dobře pokrýt míč. Jak píšu, chtělo by ho to dostat ze hřiště :)

 26. Re: Slavia - Union Berlín

  pehacko     před měsícem 16.09.2021 19:11 |  
  1 8

  Standa se zlepšuje… netrefil golmana!!

  • Re: Slavia - Union Berlín

   novimex     před měsícem 16.09.2021 19:12 |  
   2 22

   Nevadí, hlavně že běhá. To je pro Trpišovského hlavní parametr. Góly jsou vedlejší

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Edenjejenjeden     před měsícem 16.09.2021 19:37 |  
    13 2

    Standa nemůže za tvůj posranej život .....

    • Re: Slavia - Union Berlín

     obiwan     před 30 dny 17.09.2021 07:33 |  
     1 0

     Podle reakce přispěvatele zřejmě může:-)

 27. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 19:11 |  
  2 0

  Rozhodčí zatím kartami nešetří, takže by z toho neměly být žádný jatka

 28. Re: Slavia - Union Berlín

  mig52     před měsícem 16.09.2021 19:15 |  
  4 3

  Že je na lávce 7-8 hráčů, kteří by mohli být v základu, je to zatím bomba. Po navratu Kudyho, pokud nás nezasáhne nějaká další apokalypsa stran zranění, se o titul tolik nebojím.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:06 |  
   0 0

   Kudy z nudy?

 29. Golmani.

  Qope     před měsícem 16.09.2021 19:17 |  
  20 0

  Pro veškeré účtě ke Kolarovi, Mandous vypadá velice dobře. Rozhodně je schopný být jedničkou. Jestli přijde hezká nabídla na Koláře, s díky za odvedené služby bych se ho nebál pustit ho do světa...

  • Re: Golmani.

   MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:21 |  
   5 1

   Mně přijde, že Mandous mnohem víc diriguje a komunikuje se stopery. Kolář mi prostě přišel, že to začal mít na párku a nebyl v zápasech tak soustředěný. Mandous vypadá, jak kdyby měl maximální soustředění každou vteřinu. Pokud přetáhnou několikrát Koláře praporkovou tyčí a on zase začne být 100 % koncentrovaný, tak to bude dobrý. Ale je taky dost dobře možný, že už je prostě pomalu nachystaný, že odejde, takže těžko říct, jak se bude schopný zkoncentrovat.

   • Re: Golmani.

    obiwan     před 30 dny 17.09.2021 07:32 |  
    1 0

    Já myslím, že je to logický, Mandous dlouho čekal na šanci a nyní se jí chytil se vším, co k tomu patří, takže podle mě nepoleví ani na vteřinku a to je právě ono...to co asi chybělo Ondrovi, který cítil, že je "nenahraditelný". Pokud Ondra odejde, musí přijít golman, který nenechá v klidu Mandouse:-)

    • Re: Golmani.

     MKCZ83     před 30 dny 17.09.2021 07:53 |  
     1 0

     Ono to je i o charakteru. Máš brankáře jako Petr Čech, který to má prostě v povaze a je mu jedno, jestli má konkurenci, nebo ne. A pak máš brankáře (nebo hráče obecně), kteří musí být pod externím tlakem, aby se dostali na svůj potenciál, protože jinak mají pohodicku a chybí jim vnitřní drajv být nejlepší za jakýchkoli okolností. Z takových ale nikdy top hráči prostě nebudou.

     Může to jak pro Slavii tak pro Ondru dopadnout dobře, ale taky ne, protože on se dostal do situace, kterou vlastně u nás nikdy nepoznal. A jeho hlava to nemusí dát a srovnat se s tím. Nutno říct, že problémy s hlavou měl už několikrát v minulosti, než k nám přišel. Já si myslím, že ho JiT "protekcne" podrží, protože spolu mají nějakou historii, ale stát se taková klasická situace s výměnou trenéra, tak by se taky mohlo stát, že by si v takové situaci Ondra už třeba nezachytal. Protože jinému trenérovi by mu jeho historie a poslední 3 roky ve Slavii mohly být sumak. Protože když bude takhle Mandous chytat dal, není nutné po sportovni stránce s ohledem na Kolarovu výkonnost v celé této sezóně, dělat v brance změnu.

  • Re: Golmani.

   Horacio11     před měsícem 16.09.2021 19:22 |  
   3 0

   Souhlasím, ale co je hezká nabídka? €10mil nikdo za dvojku nedá

   • Re: Golmani.

    Qope     před měsícem 16.09.2021 19:27 |  
    0 1

    Je minimalne v širší repre, zkušenosti z těžkých zapasu, kvalitní přednosti jsou každému zname ... ale cenu netroufám, ma za sebou tezke zranění a ne moc povedený vstup do sezóny. Ovsem o tom, že nějaká zajímavá nabídka přijde moc nepochybuji ... ma na to být dobrá jednička i v jiném týmu v jiné lize ...


    Komentář byl uživatelem upraven (16.09.2021 19:32) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Golmani.

    MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:30 |  
    0 1

    Pokud ho někde sleduje dlouhodobě a má o něj dlouhodobý zájem, tak ho koupí. Možná za menší cenu, protože budou mít lepší vyjednávací pozici, ale u Koláře se počítá s tím, že asi teď už nebudou zbytečně tlačit na cenu a za slušnou nabídku ho prostě prodají. Jeden nebo dva mega EURO jsou sice prachy, který se hodí, ale zase pro nás nejsou kritický, abychom ho předržovali o další sezónu navíc.

  • Re: Golmani.

   Boo_SKS     před měsícem 16.09.2021 19:28 |  
   12 1

   Naprosto souhlasim. Nic proti Ondrovi, dokazal u nas hrozne moc, nicmene ted, kdyz ma konecne adekvatni konkurence, se ukazuje, ze ty neustale reci o naproste nenahraditelnosti byly proste jen PR veci, ktere mu mely zvednout sebevedomi a potazmo i cenu. Jasne, kdyz to bylo nastaveny tak, ze muze chytat bud on, nebo profesionalni maskot Kovar ci rozklepany dorostenec Vagner, tak samozrejme nepostaratelny byl, ale vymena s jinym nadstandardnim golmanem moderniho strihu fakt nas fakt neposune o dva levely niz. Ostatne to same jsme si rikali i u Deliho, Ngadea, Soucka a dalsich x hracu, ale pak stacilo akorat dat sanci a duveru Hovorkovi, Kudelovi ci Holesovi a najednou se ukazalo, ze to jde. Proto si myslim, ze je opravdu cas posunout se dal, dat sanci Mandousovi a Ondru s podekovanim pustit do ciziny, i kdyz to asi bude za mnohem mene penez, nez jsme do letoska pozadovali.

   • Re: Golmani.

    Qope     před měsícem 16.09.2021 19:36 |  
    2 0

    Super napsáno, vidím to velice podobně ... Ondra tu dokázal veliké věci, podržel nás v těžkých zápasech, byl u krásných zápasu. Ale teď tu je kluk, který ho jiste kvalitně nahradí a pokud i on už dříve vyjádřil přání a plan, že tento podzim zkusi něco jiného, nebál bych se mu přání splnit.

    • Re: Golmani.

     Boo_SKS     před měsícem 16.09.2021 19:50 |  
     3 1

     Mne jen mrzi, ze pokud opravdu odejde, tak to zaprvy bude opravdu asi za mnohem min penez (ted bych tipoval jeho cenu na 5-7 mega eur max), nez jsme za nej mohli jeste v lete dostat (nabidka z Italie 10 mega), ale zadruhe - a to predevsim - odejde s hodne velkou pachuti, pote, co se vyraznou merou podilel na vypadnuti z LM i EL, takze po nebude na vrcholu, jako treba Suk, ale bohuzel v situaci, kdy vetsina fanousku ten odchod neobreci, ale spis uvita, coz si samozrejme nezaslouzi, ale holt ted je to tak jako je. Stve me to o to vic, ze to je klasicky pripad "pro dobrotu na zebrotu", jelikoz Ondra v lete vyslysel prani trenera, ktery ho prosil, at jeste zustane, takze kvuli vztahu ke klubu zustal, misto aby odesel jako naprosty kral, ktery se vratil po vaznem zraneni a vychytal double. Jenze fotbal bohuzel prinasi i takoveto pribehy, nejen ty pohadkove...

     Jo a posledni vec - celkem bych rad, kdyby uz Trpis a spol trosku pozmenili tu jejich mantru o tom, ze kazdy si potrebuje X mesicu zvyknout na nas styl. Nebyt Ondrova zraneni, tak Mandous minimalne do zimy nedostane cuchnout, protoze "se musi aklimatizovat", ale ve skutecnosti se ukazuje, ze kdyz je ten hrac fakt dobry a inteligentni, tak neni duvod, aby do toho nenaskocil relativne brzo. Jsem za Alese rad a moc mu to preju, protoze musi naprosto suverenne a opravdu z nej citim jistotu. Fakt nevidim duvod, proc by mel by mel jeste pulrok nebo rok sedet na lavici a "szivat se s nasim systemem".

     Tim jsem chtel pouze rici, ze vsechno je treba brat trosku s nadhledem - jak ta slova o naproste nezastupitelnosti Kolare, tak i o tom, ze na nas styl si kazda posila musi hodne dlouho zvykat a na svoji sanci si musi pockat.

     • Re: Golmani.

      bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:10 |  
      0 0

      Já jsem se nastěhoval do Alšovy ulice.

    • Re: Golmani.

     mig52     před měsícem 16.09.2021 20:01 |  
     1 3

     Boo, velký dík za tyto myšlenky, nepřehánet to s tím zabudovováním.... . Jednak, tak dlouhý termín jsem nikde nezaznamenal, tedy u hráčů, kteří se dostali do základu a druhak, toto je přece individuální záležitost, každý se přizpůsobuje jinak a jde i o posty. Někde je to jednodušší, jinde to trvá déle. Dát termín půl rok je blbost.

   • Re: Golmani.

    mig52     před měsícem 16.09.2021 19:50 |  
    1 3

    Češtináři ti tu dají čočku, když je něco pozitivní, nepoužívat slovo hrozně, hrozné., popř.strašně, strašně krásné. Samozřejmě sranda, koment super.

  • Re: Golmani.

   mig52     před měsícem 16.09.2021 19:45 |  
   0 7

   Souhlas!!! Tvl., napsat to já, mám skóre 0:13 :)))

   • Re: Golmani.

    Qope     před měsícem 16.09.2021 19:49 |  
    0 0

    Na plusy a minusy kašlu a ty bys asi taky mohl. Pokud tu budeme psát akorát veci kvuli tomu, že chceme dostat co nejvíce palcu nahoru, diskuse bude o nicem. :-)

  • Re: Golmani.

   zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 21:09 |  
   0 0

   Při vší úctě k Ondrovi, tak Mandous měl, být v bráně nejpozději v Karviné. Třeba bychom tam neremizovali.

 30. Re: Slavia - Union Berlín

  zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 19:18 |  
  1 5

  Alexander konečně trefil síť .

 31. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 19:21 |  
  9 5

  Traore zbytecna zluta.Ty rohy nakratko to je neco sileneho.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Klejky♥     před měsícem 16.09.2021 19:27 |  
   5 1

   Taky si říkám, nepamatuji si, že by nám tam po rohu nakrátko něco spadlo. Spíš to vždycky smrdí nějakym brejkem.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Ladislav (přítel SN)     před 27 dny 19.09.2021 23:55 |  
   2 0

   Teď jsem viděl záznam a tam to vidět nebylo, ale kdo byl v Edenu, tak to snad postřehl, celá naše sestava byla vytažená vpředu, včetně stoperů a na půlce zůstal osamocený Kruse, kterého nikdo nezajišťoval a hrozil veliký malér, šel by z vlastní půlky sám na Mandouse, Traoré to viděl a po ztrátě míče nedovolil brankáři rozehrát, tzn. taktický faul za cenu žluté karty ... Ibra ukázal veliký přehled a zaslouží metál, protože zabránil hodně prekérní situaci ... (redaktoři to nevěděli, takže ho za tu žlutou setřeli)

 32. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 19:25 |  
  0 2

  Cervena

 33. Re: Slavia - Union Berlín

  Klejky♥     před měsícem 16.09.2021 19:26 |  
  2 2

  Ty kjávo...to je válec...ještě přidat druhý pro klid duše...

 34. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 19:26 |  
  2 0

  Je to tady! Ten vůl se fakt nechal vyhodit :D

 35. Tohle mě vždycky "baví"

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:26 |  
  5 1

  Týpek udělá jasnej faul na žlutou a oni se tam všichni diví a poskakují, jako by to mu nemohli věřit. Do Lingra zejede tělem bez míče, ještě po něm šahá rukou a diví se, že je to žlutá. Tohle udělá hráč se žlutou... já být trenér, tak ho ženu karabáčem z Prahy až do Berlína a pak ho přeřadím do béčka.

  • Re: Tohle mě vždycky "baví"

   Harvey     před měsícem 16.09.2021 19:34 |  
   3 0

   *kačarabáčem

  • Re: Tohle mě vždycky "baví"

   Harry R     před měsícem 16.09.2021 19:38 |  
   2 0

   Hlavně Lingrovi přišlápl nohu.

 36. Re: Slavia - Union Berlín

  Vlcoun     před měsícem 16.09.2021 19:26 |  
  11 0

  Ten rozhodčí je prisnej, ale konzistentní. Píská všechno od začátku. Tak snad se zbytečně. Nevykartujeme taky do dalších zápasu.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Harvey     před měsícem 16.09.2021 19:33 |  
   2 0

   To jo, ale myslím, že kdyby viděl zákroky na Ekpaie a především Masopusta na videu, tak Union hraje v devíti už od desáté minuty a pak v osmi.
   Díky bohu, že se ani Ubong ani Maso nezranili. Klidně mohli mít na půlroku pauzu od fotbalu.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:36 |  
    0 0

    Ekapi podle mě podle současných pravidel žlutá... šlápnul mu na nohu, a za to se dává žlutá. Noha musí jít na(d) kotník, aby se to dalo posoudit na červenou. Já to nevymyslel... ale podle mě je to proto, že v těch zákrocích s přišlápnutím by to bylo moc bramboračkové a sudí by si z toho mohl udělat, co by chtěl. Takhle je to jasný pro hráče, že prostě nohu nemají zvedat, i pro sudí.

    Zákrok Masopusta jsem na mým přenosu moc neviděl, čili to těžko posoudím

 37. Re: Slavia - Union Berlín

  Klejky♥     před měsícem 16.09.2021 19:29 |  
  3 10

  Hoši, tohle je u mě penalta.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:34 |  
   1 4

   U mě je to hrana... a spíš bych to nepískal. ALe je to těžký rozhodnout. Trochu ho rozhodil, ale spíš by to chtělo vidět lépe záběr zpoza brány, nebo od autové lajny, jak moc velký kontakt tam byl. Ale zase tu je vidět, jak by to vypadalo, pokud by v tý situaci místo Oscara byl někdo, kdo umí dobře spadnout. Pak by to písknul. Oscar se to snažil ustát, nepřidal tomu a rozhodčí to viděl jako férový souboj.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Klejky♥     před měsícem 16.09.2021 20:08 |  
    0 0

    Dle toho metru, který nastavil, tak asi v pořádku. Ale jak píšeš sám, rozhodil ho a ve vápně musí být vždycky útočící hráč zvýhodněn.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Hlavis     před měsícem 16.09.2021 19:36 |  
   4 3

   Za mě ne, nebylo to vůbec intenzivní. Takových soubojů je ve vapne milion.

   • Re: Slavia - Union Berlín

    mig52     před měsícem 16.09.2021 19:42 |  
    1 4

    Souhlas

 38. Re: Slavia - Union Berlín

  Komix     před měsícem 16.09.2021 19:30 |  
  0 0

  Je tam VAR?

  • Re: Slavia - Union Berlín

   MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:32 |  
   1 0

   není

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Komix     před měsícem 16.09.2021 19:33 |  
    2 1

    Díky. Škoda, za mě se určitě písknout dala...

 39. Ousou

  Hlavis     před měsícem 16.09.2021 19:35 |  
  6 0

  Ousou dneska vypadá slušně. Je vidět, ze má trochu respekt, někdy by chtěl více s míčem dopředu, ale jakoby měl strach. Snad se oklepe, muže být hodně dobrej.

  • Re: Ousou

   mig52     před měsícem 16.09.2021 19:41 |  
   0 5

   Hlavisi, vždyť hrál zatím pár "štĕků" za béčko. Takže ta obava, něco neposrat, tam je, ale pokud to v něm je, tak bude časem odvážnější a třeba se vypracuje v super stopera.

   • Re: Ousou

    kalex     před měsícem 16.09.2021 19:47 |  
    4 0

    A nenapsal kolega to samé? ;)

 40. Re:Standa Slavia - Union Berlín

  mig52     před měsícem 16.09.2021 19:36 |  
  2 16

  Na Standovi je krásný hlavně ten účes.:)))(

 41. Zatím dobrý.

  Slávista 51     před měsícem 16.09.2021 19:38 |  
  1 2

  Pár gólů by si to ještě zasloužilo !

  • Re: Zatím dobrý.

   Slávista 51     před měsícem 16.09.2021 19:39 |  
   0 4

   jedno kdo je dá

 42. Re: Slavia - Union Berlín

  Sherudan     před měsícem 16.09.2021 19:42 |  
  0 1

  Možná je to přání otcem myšlenky, ale připadalo mi, že tu Sašovu střelu ještě tečoval Standa.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   cheechoo1     před měsícem 16.09.2021 19:46 |  
   0 0

   Ne.. Ale těsně

 43. Re: Slavia - Union Berlín

  cheechoo1     před měsícem 16.09.2021 19:45 |  
  0 0

  Výborna první půle, jen tak dál.

 44. Re: první poločas

  zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 19:46 |  
  0 0

  Zatím mi tip vychází, jen tak dál. Union o deseti, pokud dáme druhý jistá výhra.

 45. Divný zápas

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:47 |  
  1 2

  Nevím, jak to hodnotit. Vedeme, hrajeme proti 10, ale teda že bych byl klidný u naší hry směrem dozadu, to vůbec. Po naší pravý straně nás celkem větrají, nelíbí se mi postavení Baha, za kterýho tam několikrát propadl míč a bylo z toho nebezpečí. A ten jejich útočník je fakt nepříjemnej. Ousou vypadá líp, než Taras, ale Taras zase hraje na toho jejich útočníka a počítám, že to je trochu podobný, jako bránit Honzu Kollera, takže bych mu to nějak nevyčítal. Oscar hraje dost spolehlivě, kromě začátku, kde tam byl jeden problém z naší levý strany.

  Záloha nám hraje nějak divně... snažíme se to roztahovat trochu víc do stran a hrát celkem dost na dribling, což mi přijde, že normálně skoro nehrajeme, ale hra je taková neuspořádaná. Asi tím, že oni mají celkem nepříjemnou hru dozadu. Okna tam ale byli, protože je vidět, že kvalitu nemají, tak snad si to v druhém poločase nezkomplikujeme.

 46. Re: Slavia - Union Berlín

  murena     před měsícem 16.09.2021 19:52 |  
  0 0

  Kdy tohle skončí, máme pech na ty zranění.

 47. Re: Slavia - Union Berlín

  pehacko     před měsícem 16.09.2021 19:53 |  
  6 0

  My muzeme mit 20 stoperu a v tehle sezone jich bude porad malo

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Arya     před měsícem 16.09.2021 19:55 |  
   3 0

   Nakonec to dopadne tak, že chytat bude Mandous a Koli bude stoperem

  • Re: Slavia - Union Berlín

   pcitron     před měsícem 16.09.2021 20:38 |  
   0 0

   Wimpy Ti to vysvětlí:-)

 48. Prokletí

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 19:54 |  
  3 0

  Post stoperů je u nás snad prokletý... Doufám, že Taras bude v pohodě, protože to nevypadá moc hezky :-(

 49. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 19:54 |  
  1 0

  Ach jo :(

 50. Stopeři...

  necich     před měsícem 16.09.2021 19:55 |  
  1 0

  Ti naši stopeři jsou letos zakletí... To jsme fakt potřebovali.. :(

 51. Re: Slavia - Union Berlín

  jiras_     před měsícem 16.09.2021 19:55 |  
  4 0

  Stoper ve Slavii stoupá žebříčkem nejrizikovějších zaměstnání strmě nahoru.

 52. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:00 |  
  0 0

  Fujtajbl!

 53. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:08 |  
  1 0

  Poslal bych teď na hřiště Nica a Ivana Schranze, aby tomu dodali na poslední minuty myšlenku a efektivitu.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Dru Zeree     před měsícem 16.09.2021 20:09 |  
   0 4

   A ještě se zraní. Ani náhodou. Budeme je potřebovat proti vačnatci

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:11 |  
    2 0

    Proti vačnatci bude ještě větší riziko, ze se někdo zrani

 54. Re: Slavia - Union Berlín

  Gemplus     před měsícem 16.09.2021 20:11 |  
  3 1

  Tak konec srandy a začneme něco hrát

 55. Re: Slavia - Union Berlín

  Kapitán     před měsícem 16.09.2021 20:13 |  
  6 3

  hrajem hrozne proti 10

 56. Re: Slavia - Union Berlín

  slavistou50let     před měsícem 16.09.2021 20:13 |  
  2 17

  Oskar a Ousou - průser.

 57. Re: Slavia - Union Berlín

  Lantenac     před měsícem 16.09.2021 20:13 |  
  2 4

  Jak Standu často kritizuju kvůli zakončení, tak přínos pro hru má aktualne výrazně vyšší než Honza Kuchta.

 58. Druhé poločasy...

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 20:14 |  
  3 1

  Nějak se nám poslední dobou druhé poločasy nebo aspoň vstupy do nich nedaří... Proti Slovácku celkem strašidelný, dneska jsme si koledovali o gól hned po nástupu na hřiště a taky zaslouženě přišel. Nechápu.

 59. Re: Slavia - Union Berlín

  dm52     před měsícem 16.09.2021 20:14 |  
  1 1

  Boha jeho, to né.

 60. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:15 |  
  4 3

  V druhém poločase totální NIC ! Bráníme výsledek proti deseti.....to je stav :(

 61. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:15 |  
  7 6

  Dofam ,ze v lize to bude o necem jinem.Hrozny vykon proti 10 .Oscar strasny.

 62. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:16 |  
  2 4

  Mokry travnik a zadna strela.Nechapu

 63. Re: Slavia - Union Berlín

  jose01     před měsícem 16.09.2021 20:17 |  
  3 2

  teda ty centry jsou strašidelný už od začátku sezony

 64. Re: Slavia - Union Berlín

  DKNL     před měsícem 16.09.2021 20:18 |  
  3 2

  Nehrát naší, tak už to dávno vypínám

 65. a

  slavistou50let     před měsícem 16.09.2021 20:21 |  
  1 28

  Opět - Ousou hrál někdy fotbal? Hrůza.

  • Re: a

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:20 |  
   2 0

   No jo Ty už na nás koukáš 50 let,tak už máš věk,abys špatně viděl.

 66. Re: Slavia - Union Berlín

  Dru Zeree     před měsícem 16.09.2021 20:21 |  
  0 0

  Těm remíza stačí po tom průběhu

 67. Re: Slavia - Union Berlín

  ervin     před měsícem 16.09.2021 20:22 |  
  1 3

  To co předvádíme 2 půli je totální ostuda buď dáme nějakou šmudlu nebo ... Bojím se to napsat.

 68. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:22 |  
  4 9

  Traore taha nohy a on to nevidi ?

  • Re: Slavia - Union Berlín

   necich     před měsícem 16.09.2021 20:26 |  
   6 1

   Ty seš fakt moula...:)

 69. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:24 |  
  0 0

  Za dnešek si kapitánskou pásku vystřídali 4 hráči. To je podle mě náš rekord.

 70. Re: Slavia - Union Berlín

  japoko     před měsícem 16.09.2021 20:25 |  
  5 3

  Ty neustálé přihrávky dozadu, to je mor!

 71. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:27 |  
  5 2

  Kuchtic na spravnem miste ,jako vzdy,Ten kluk ma proste cuch.

 72. Re: Slavia - Union Berlín

  jose01     před měsícem 16.09.2021 20:27 |  
  0 5

  dva góly po střelách z dálky, snad už pochopí , že než hrát tu nudnou házenou, tak není taky od věci sem tam vystřelit

 73. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:28 |  
  2 0

  Tohle Kuchta umí, být tam kde je potřeba!

 74. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:29 |  
  0 3

  Konečně se někdo odhodlal vystřelit....a je z toho alespoň taková čudla....ale důležitá !!

 75. Re: Slavia - Union Berlín

  necich     před měsícem 16.09.2021 20:29 |  
  15 5

  :) Pár rádoby fandů bude mít blbý večer...:)

  • Re: Slavia - Union Berlín

   VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:31 |  
   5 6

   Ty si jako fakt myslíš, že si tady někdo nepřeje výhru Slávie ?

   • Re: Slavia - Union Berlín

    Sherudan     před měsícem 16.09.2021 20:44 |  
    8 0

    Doufám, že ne, ale nkdy mi to tak připadá... :-(

    • Re: Slavia - Union Berlín

     VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:46 |  
     3 7

     To že je někdo naštvanej, někoho tady kritizuje, nemusí hned znamenat, že Slávii nepřeje vítězství.

     • Re: Slavia - Union Berlín

      žbl68     před 30 dny 17.09.2021 06:52 |  
      0 2

      leckdo JÁjisticky rád převrací slova ve svém výkladu kdy jen on má pravdu a Slavia se musí výhradně chválit ... za každou cenu ... :-P .... ale s Berlínem ke kritice toho moc nebylo snad jen kus druhého poločasu okolo vyrovnání, ale 2 goly v závěru na tohle rychle dají zapomenout :-) .... dnes celkově 1-2 (za ten gol v 10 ) i při vědomí síly Berlina

    • Re: Slavia - Union Berlín

     necich     před měsícem 16.09.2021 20:46 |  
     8 0

     Asi tak...

  • Re: Slavia - Union Berlín

   japoko     před měsícem 16.09.2021 20:40 |  
   4 16

   Jsi dobrej zoufalec...!

   • Re: Slavia - Union Berlín

    hajnej     před měsícem 16.09.2021 21:00 |  
    8 1

    Potrefená husa

    • Re: Slavia - Union Berlín

     japoko     před 30 dny 17.09.2021 11:25 |  
     0 2

     Taky myslitel, blahopřání!

 76. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:30 |  
  0 1

  No vida !!

 77. Re: Slavia - Union Berlín

  VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:31 |  
  8 2

  A dobrá práce i Krmenčíka !

 78. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:31 |  
  3 5

  Teď to do těch Nemčourů hustíme jak při divokým odsunu :)

 79. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:32 |  
  9 2

  Krmelec super ,zkusene a Schranz take .Stridani vysla za 1.

 80. Já nevím...

  MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 20:35 |  
  18 3

  To hlavní pozitivní je to, že gazza a další trollové, co sem přišli ve chvíli, kdy jsme dostali gól, a začali to tady tapetovat, můžou zase zalézt a bude od nich klid.

  Na druhou stranu to, jak jsme hráli do obdrženého gólu proti DESETI, bylo strašidelné. Nechápu, že Trpišovský s tím od čáry asi nic nedělal, protože jsem neviděl, že by ho to vzrušovalo... pokud hráči v zápase zpohodlní a přestanou se soustředit a chtějí to dohrát, je nutné s tím něco udělat. Nahajpovat je v šatně o přestávce a od prvního hvizdu musí žrát trávu, i když vedeme. Tyhle profesorský pokusy o uhrání zápasů nám nefungují. Měli bychom se vrátit k tomu, že chceme soupeře prostě zničit... ne začít druhou půlku, že je necháme hrát a pak to nějak dopadne... ale chtít jim vstřelit druhý, třetí gól a pak se klidně škrábat na zadku.

  I přes výhru dneska nehodnotím výkon pozitivně. Měli jsme totiž víc štěstí, než kvality.


  Komentář byl uživatelem upraven (16.09.2021 20:36) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Já nevím...

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:44 |  
   0 4

   Napsal jsi to přesně. Vrátit se k tomu, že chceme soupeře zničit!!! Tím se výrazně JiT lišil po příchodu od JŠ, který po gólu preferoval údržbu, třeba od 23.minuty. A i proto si nás tak získal. Také mám pocit, že od toho občas, hlavně v závěrech zápasů, ustupujeme. A už nás to stálo nějaký ten bodík, paradoxně s týmy na sestup.

  • Re: Já nevím...

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:45 |  
   0 4

   Napsal jsi to přesně. Vrátit se k tomu, že chceme soupeře zničit!!! Tím se výrazně JiT lišil po příchodu od JŠ, který po gólu preferoval údržbu, třeba od 23.minuty. A i proto si nás tak získal. Také mám pocit, že od toho občas, hlavně v závěrech zápasů, ustupujeme. A už nás to stálo nějaký ten bodík, paradoxně s týmy na sestup.

  • Rae: Já nevím...

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:45 |  
   0 4

   Napsal jsi to přesně. Vrátit se k tomu, že chceme soupeře zničit!!! Tím se výrazně JiT lišil po příchodu od JŠ, který po gólu preferoval údržbu, třeba od 23.minuty. A i proto si nás tak získal. Také mám pocit, že od toho občas, hlavně v závěrech zápasů, ustupujeme. A už nás to stálo nějaký ten bodík, paradoxně s týmy na sestup.

 81. Re: Slavia - Union Berlín

  necich     před měsícem 16.09.2021 20:36 |  
  1 1

  Udělat to Ondra tak si od něho nevezme ani pes kůrku..:)

  • Re: Slavia - Union Berlín

   VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:49 |  
   2 2

   Je otázka, kolikrát za zápas by tohle Ondra udělal.....

 82. Re: Slavia - Union Berlín

  gazza     před měsícem 16.09.2021 20:37 |  
  2 8

  To tiky taka na vlastni polovine nikdy nepochopim

 83. Re: Slavia - Union Berlín

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 20:38 |  
  7 0

  8 minut nastavení... Ten rozhodčí má koule a nebojí se je použít

 84. Re: Slavia - Union Berlín

  qwertz0099     před měsícem 16.09.2021 20:40 |  
  17 0

  Nejsem expert, ale dnešní výkon Krmelce mně svou hrou (přesná sklepnutí, sem tam i povedené obehrání) mi připomíná Škoďáka...

  • Re: Slavia - Union Berlín

   fajtik     před měsícem 16.09.2021 20:42 |  
   4 0

   A přesně to, si myslím, po něm Trpiš chce.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   VanDel     před měsícem 16.09.2021 20:42 |  
   11 3

   Krmenčík je parádní typ útočníka. Tank, který umí podržet míč, umí zakončit nohou i hlavou z jakékoliv pozice. Až se rozehraje, bude vynikající !

   • Re: Slavia - Union Berlín

    mig52     před měsícem 16.09.2021 21:36 |  
    1 5

    Rád bych viděl ty "odborníky", co ti dali palce do očí? Buď nemají rádi tebe nebo nesnáší Krmenčíka. Ale to přežijeme, ne?

    • Re: Slavia - Union Berlín

     VanDel     před 27 dny 19.09.2021 18:12 |  
     0 1

     Bude to kombinace obojího :)

  • Re: Slavia - Union Berlín

   cheechoo1     před měsícem 16.09.2021 20:45 |  
   4 0

   Ano, když takhle bude hrát, má u nás místo.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   Edenjejenjeden     před měsícem 16.09.2021 20:52 |  
   2 0

   Těch posledních dvacet , nebo kolik minut hrál opravdu dobře . Tak ono pro obránce mít proti sobě dvě takový hovada Kuchta , Krmenčík (pehacko promin) , neni nic moc na bránění

 85. Re: Slavia - Union Berlín

  wotlemburg     před měsícem 16.09.2021 20:41 |  
  3 4

  8 minut se prodlužuje a v tu chvíli začínáme hrát bago ve vlastním pokutovém území. Myslíte, že tak zněl pokyn z lavičky?

  • Re: Slavia - Union Berlín

   ervin     před měsícem 16.09.2021 20:48 |  
   2 4

   Ano rozkaz zněl jasně - bago.

 86. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  cheechoo1     před měsícem 16.09.2021 20:43 |  
  7 0

  Druhých třicet minut děsivých... Nakonec střídající hráči rozhodli. Super výsledek, výborný Mandous.

 87. Re: Slavia - Union Berlín

  Klejky♥     před měsícem 16.09.2021 20:43 |  
  14 0

  Tleskám a klaním se až na zem. Dnes se bude krásně usínat. Díky...

 88. Aleš

  ervin     před měsícem 16.09.2021 20:44 |  
  19 1

  Kdo mě dneska překvapil Mandous, jistá rozehrávka ,pozičně dobrý a dobře čte hru. Bude to mít Ondra s návratem do branky těžké.

  • Re: Aleš

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:32 |  
   0 4

   Byl skvělý, ale že by překvapil? Na férovku, většina z nás ví, že to v něm je, že na to má. To není nic proti Ondrovi. Teď je ale Aleš výkonnostně jednička. Tečka.:))

 89. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Edenjejenjeden     před měsícem 16.09.2021 20:47 |  
  12 1

  Tak upřímně , druhej poločas docela bída , ale potom přišlo posledních 15 minut , a vše je jinak ....:-))) . Jako největší pozitivum kromě bodů osobně vidím výkon Aihama Ousoua , na to , že podobný zápas hrál poprvé , hrál velmi dobře . A pokud se nemýlím , vedeme tabulku skupiny . Konec dobrý , všechno dobré :-)

 90. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  pehacko     před měsícem 16.09.2021 20:48 |  
  8 2

  Byl jsem tak nameko, ze jsem dokonce na krmelce dvakra zvolal pojd miiiso!

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:28 |  
   1 3

   Pehy, byla (bude) mandlovice? :))))

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   knl66 (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 11:46 |  
   1 0

   Při čtení Tvého příspěvku jsem si vzpomněl na jeden italský film ze sedmdesátých let: "Ó, Bože, jak hluboko jsem klesla!" :)
   Míííšo...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:30 |  
   0 0

   Ono je něco jinýho ,mít krmelce za soupeře a mít ho v mužstvu.Stane se zázrak a on se z nepříjemnýho chlápka ,rázem stane borec nakonec.

 91. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  kostelnivlajka     před měsícem 16.09.2021 20:50 |  
  2 2

  Teď jsem dorazil. Jakej to byl mač, výsledek je skvostnej!

 92. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  mudrc     před měsícem 16.09.2021 20:50 |  
  5 1

  Dalsi krasny zazitek. Skvele fandici hoste, hlasita TS, libivy fotbal. Parada

 93. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  kostelnivlajka     před měsícem 16.09.2021 20:51 |  
  5 2

  Jak chytal můj oblíbenec Mandous?

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   porschak     před měsícem 16.09.2021 20:56 |  
   2 0

   za mě kvalitní výkon..koncentrace, bez chyb, kluky si v obraně řídil

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:26 |  
   0 6

   Mám obavu,že koupí jeho a Koli nám zůstane :))))

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    kostelnivlajka     před 30 dny 17.09.2021 07:47 |  
    0 3

    Ten bude na francouzký rivieře dělat garde své přítelkyni na mole...

 94. Gratulace

  Mimoň     před měsícem 16.09.2021 20:51 |  
  8 0

  Od tohoto se musíme odrazit. Kluci mají o sobě ještě po tom šíleném srpnu pochybnosti, ale tohle musí vlít krev do žil. Taková výhra mě prostě těší. Z beznaděje nahoru! Střídající hráči to zachránili.

 95. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  whiplash     před měsícem 16.09.2021 20:52 |  
  9 0

  Velka gratulace k vitezstvi :-)..... Potrebovali jsme takovyto zapas, abychom se zvedli.

 96. ten konec byl trapnej

  Slávista 51     před měsícem 16.09.2021 20:52 |  
  0 7

  dorazit je měli ! ! !

  • Re: ten konec byl trapnej

   Slávista 51     před měsícem 16.09.2021 20:55 |  
   5 6

   zase začali útočit na vlastní branku a výsledek byl - vyrovnávací gól.

   kdy je to JT odnaučí/zakáže jim to

 97. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  bumkuncha     před měsícem 16.09.2021 20:55 |  
  12 0

  super výsledek!!! tak teď už jenom, aby Kačaraba neměl těžký otřes mozku nebo něco podobného...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   MKCZ83     před měsícem 16.09.2021 21:00 |  
   2 0

   Tam to spíš vypadalo na problém s krční páteří/obratli... a to může být horší, než otřes mozku.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   zeleznik2     před 30 dny 17.09.2021 14:03 |  
   0 0

   Zlomenina obličeje 4. - 6. týdnů mimo hru.

 98. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Marek3     před měsícem 16.09.2021 20:57 |  
  6 1

  Fakt si jeste nekdo mysli ze Krmelec nebude pro nas posilou? Na druhou stranu to vubec nejde Alexovi. Ten snad neda prihravku a strasne to znehodnoti jeho jinak hodne platnej a fyzickej vykon...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   PetCC     před 30 dny 17.09.2021 08:39 |  
   1 0

   Bah byl v před prostřídáním týmu náš nejkonstruktivnější hráč, se skvělým pohybem.

 99. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  porschak     před měsícem 16.09.2021 21:00 |  
  4 0

  první půle byla v naší režii, bylo vidět, že jsme jinde než Berlín. Druhá půle do cca 75 min. jsme hráli spíš na udržení výsledku, už tam nebyl ten drive a posledních 15min. bylo super a zasloužená výhra. Velká gratulka kluci a díky za hezký večer ;-)

 100. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Ondráš     před měsícem 16.09.2021 21:01 |  
  7 0

  V téhle sestavě parádní výsledek!

 101. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 21:02 |  
  6 3

  Nelíbila se mi pasáž druhého poločasu zhruba 48. - 70. minuta, neumíme, hrát na 1:0 a přesto jsme to opět zkusili. Ten gól visel ve vzduchu dlouho, krásná akce od soupeře, chyba Ibry ve středu hřiště, Oscar nepokryl centr a Takács s Ousouaou byli kde? naštěstí Kuchtič takovou svoji typickou střelou dal na 2:1 a pak Schranzova paráda na 3:1. Takže jinak spokojenost, Feyenoord jen remizoval 0:0 a tak vedeme svoji skupinu. Dnes jsme byli snad 100% v zakončení. Doufám, že Taras bude ok, ikdyž na Bohemce ho v základu nečekám.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   porschak     před měsícem 16.09.2021 21:04 |  
   5 0

   jojo souhlas, s tou akcí Berlína to bylo těžký, zahráli to tiptop. Už bych jen dodal, že pro Schranze to skvěle přichystal Krmelec.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 21:07 |  
    5 0

    Jo Krmelec pěkně, škoda toho přečíslení v nastavení, to byla taky od Krmelce paráda..

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   zeleznik2     před měsícem 16.09.2021 21:06 |  
   1 0

   Tak oprava téměř 100%, střely na branku: 4:1, střely celkem: 15:5, rohy: 4:3, žluté karty: 3:1. Držení míče: 70% - 30%. Přihrávky: 626 - 256, přesnost přihrávek: 87% -67%.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mig52     před měsícem 16.09.2021 21:18 |  
   1 4

   Jj., Železníče, jistě víš, proč jsme, mimo jiné, tak začali milovat Jindru. Protože na rozdíl od Jardy, za kterého jsme po vstřelení gólu často rezignovalj na ofenzívu, hnal své svěřence za dalšími brankami. Teď se mi zdá, že toto už zdaleka tolik neplatí tak výrazně a objevuje se jistá opatrnost, měnící se s blížícím se koncem zápasu v připosranost. To není kritika, jen postřeh, který lze těžko přehlédnout. S vítězstvím jsem móóóc spokojen.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:35 |  
   0 0

   Tarasi,drž se kluku!!!

 102. Oussou

  pinochet     před měsícem 16.09.2021 21:03 |  
  3 1

  Velký pozitivum, že nic velkýho nezkazil, já se jeho výkonu po utkání v Karviné docela bál, ale dneska to dle mého bylo OK.

 103. Re: Slavia - Union Berlín

  martyni (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 21:05 |  
  13 0

  Prijde mi, jako by zakladni sestava mela problem udrzet tempo po druhy polocas. Od takovy 55. minuty vadneme. Na zapas se da koukat ze dvou pohledu. Proti deseti to byly vetsi nervy, nez jsme si asi mysleli. Na druhou stranu pres to, ze jsme setrili nekolik klicovych hracu, museli jsme vyzkouset 55. a 56. variantu stoperske dvojice, tak jsme dokazali porazit bundesligovej tym.. to zas neni spatny. Dulezity je, jak jsme se dokazali po golu zvednout, sli jsme zatim, stridajici kluci prinesli kvalitu. Druhej gol byla Sevcikova prace. A Krmelec uz by si zaslouzil vic minut.

  • Re: Slavia - Union Berlín

   fps     před 30 dny 17.09.2021 09:37 |  
   0 0

   zdvojení


   Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 09:39) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Slavia - Union Berlín

   fps     před 30 dny 17.09.2021 09:38 |  
   0 0

   bych spíš řek že sami měníme tempo zápasu, tohle umí jen ty nejlepší mužstva, hrát celí zápas tak, že drtíš soupeře nedokáže nikdo

   • Re: Slavia - Union Berlín

    martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:19 |  
    0 0

    Mozna, ale asi bychom potrebovali vetsi kontrolu, kdyz soupere zrovna nedrtime.. :)

  • Re: Slavia - Union Berlín

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:38 |  
   1 0

   To Ti jen nepřijde,holt ta letní příprava,to je ten hlavní problém.Ale mě to tady vpravo píše,že jsme soustředění v Portugalsku jen odložili,tak tam asi přece jen brzy odjedem,nabrat sílu ,abysme nevadli.

 104. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  kerim1969     před měsícem 16.09.2021 21:09 |  
  4 1

  Velmi cenné vítězství. Škoda, že nám takhle nejdou kvalifikace

 105. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  donford     před měsícem 16.09.2021 21:09 |  
  10 1

  Ten Ousou nehrál špatně. Vždyť vůbec nebyl sehraný a přece mu to dost šlo. Bude snad lepší a lepší. Pozice stopera je teď u nás přímo prokletím. Tak proti Bohémce zase na stoperu Holeš? Nebo už bude hrát Kúdela? Bořila bych tam viděl nerad. Bezva za vítězství, ale pořád tomu našemu eifru něco chybí. Tak nějak víc nápaditosti a méně zbrklosti. Dnes se mi celkově líbil Ševčík a Kačaraba. Ti dva asi nejvíc.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Dennis     před měsícem 16.09.2021 21:27 |  
   7 0

   A proč proti Bohemce nepočítat s dvojicí Takács, Ousou? Zrovna proti jejich fyzické hře bych se této dvojice nijak nebál. Holeše bych dal do zálohy a už ho tam nechal.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    pehacko     před 30 dny 17.09.2021 12:53 |  
    1 0

    A utok kuchta krmelec… at maji kluci zableseny v obrane tolik prace, ze je nenapadne ani chvilku utocit!!!

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 21:28 |  
   8 0

   Pokud nebude připravený Kudy, tak proti Bohemce bych udělal stoperskou dvojici Ousou - Takacs. Na bojovný bohemáky se hodí stopeři, kteří dokážou budit respekt.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    fps     před 30 dny 17.09.2021 09:32 |  
    0 0

    jojo, hlavně ne Holeš a Bořil na stopera

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:42 |  
    0 0

    Klokan potřebuje od první minuty cítit respekt,jinak se to vždycky snaží rozkopat.Ale když dostane od začátku pořádně za uši,tak je po hrdinství.

 106. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  smichov_2     před měsícem 16.09.2021 21:24 |  
  5 7

  Mandous byl výborný, ale u toho gólu měl při centru ze strany velmi rychle vyběhnout, místo toho zůstal na lajně jako přibitej. V rozehrávce se ovšem vyrovná Kolímu a jinak ho Union moc neprověřil, obrana fungovala na jedničku. I ten nový Ousou zapadl jako kdyby tady hrál 5 let.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   fps     před 30 dny 17.09.2021 09:24 |  
   0 0

   já to tedy vyděl obráceně, při tom gólu mohl těžko něco dělat, krátké a středně dlouho přihrávky byli jak od Koláře, ale delší a nebo dlouhé přihrávky mu dost nešli, tady musí ještě přidat aby se mohl rovnat s Kolářem

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:43 |  
   0 0

   Za ten Tvůj názor si odpoledne dán smíchovskou desítku z tanku.

 107. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  sTizz (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 21:25 |  
  3 2

  Berme tohle obdobi jako prebudovavani kadru.. ;)

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:50 |  
   0 0

   Na mě to někdy dělá dojem,že někdy příliš brzy prodáváme dobře fungující hráče.ale do toho kecat nemůžeme,neznáme naši skutečnou finanční situaci,i když jsou toho pořád plné "spřátelené" plátky.

 108. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Nosorozec     před měsícem 16.09.2021 21:26 |  
  11 0

  Byly tam horší pasáže, ale ukázali jsme si, že i hráči širšího kádru se můžou úspěšně měřit se soupeřem s Bundesligy, to je skvělá vizitka. Jedinou kaňkou je zranění Tarase. Doufám, že to nebude vážné a bude brzy v pořádku!

 109. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Ragnarok     před měsícem 16.09.2021 21:34 |  
  2 2

  Výsledek parádní, přispěje k našemu renomé na západě.
  Docela by mne zajímalo, jak se Slavia revansuje spoustě lidí, permentka ru, za katastrofální poradatelskou službu. Tohle by se opravdu nemělo stávat. Hodně podceněne.
  Perlickou je masivní akce, kterou tam organizoval Bechtold. Část jich nakonec skončila v obkliceni.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Ferguss     před 30 dny 17.09.2021 06:52 |  
   1 0

   Přesně, tohle smrdělo průserem. Sektor hostů (mimo klec) nebyl vůbec oddělený. Pořadatelů jak na zápase s Budějovicema.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Ragnarok     před 30 dny 17.09.2021 09:06 |  
    1 0

    Já chci ještě popsat, že Bechtold tam už měl sestavený tým cca.30 mma fighterů, velká část z a směřovali na jih. Do toho se tam začali přesouvat i někteří borci podobného ražení z Německa. Načež je začali další hodnit a před dopadením rychle nasadili modré vesty s nápisem Police a německou vlajkou a okamžitě je spacifikovali. Precizní práce ve srovnání s našimi těžkooděnci.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     Karel13     před 30 dny 17.09.2021 09:38 |  
     0 0

     Kdo je Bechtold? ...

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:53 |  
      0 1

      Přece starej Becht,Ty ho neznáš Karlíku?Hrával s náma kuličky.

 110. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  knl66 (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 21:37 |  
  5 1

  Byli jsme lepší, to jo. Ale že bych si z nás padal na prdel, to zase ne. Výsledek mi přišel lepší než hra, alespoň soudě takhle z prvního dojmu naživo, cestou domů z Edenu.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   fps     před 30 dny 17.09.2021 09:10 |  
   3 1

   jojo, přesný opak toho jak to probíhalo a nakonec dopadlo v zápasech o LM nebo o EL

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 12:55 |  
   0 0

   To určitě knl66,ale po tom přece pořád voláme:"Hra byla pěkná,ale chceme výsledky."

 111. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  JohnyBeGOOD     před měsícem 16.09.2021 21:39 |  
  3 6

  Tahle ušmudlaná výhra nám může hodně pomoct. Trochu mi to připomnělo loňské klání s Leverkusenem, kde jsme do té době taky neměli dobré výsledky v Evropě, ale domácí šťastná výhra 1:0 proti 10 nás nastartovala. Obzvlášť vzadu jsem neměl dneska z výkonu dobrý pocit. Na druhou stranu stoperskou dvojici Ousou - Takács by asi ještě před 2 týdny nikdo nečekal, navíc jim v bránění dnes moc nepomáhali kraje (gól šel myslím přes Oscara). Také vepředu to nebylo ono a až s příchodem Schranze, Stanciu a Krmenčíka se ta kvalita znatelně zvedla.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   necich     před 30 dny 17.09.2021 06:29 |  
   6 2

   Co na tom bylo ušmudlaného?

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    JohnyBeGOOD     před 30 dny 17.09.2021 13:10 |  
    1 1

    Tak hráli jsme od 40 minuty proti 10 a místo abychom začali dominovat a přidali druhý gól, tak jsme je nechali (2x) srovnat. V té pasáži proti 10 jsme snad vystřelili poprvé na bránu až při tom Kuchtově gólu. A mě ten 2. i 3. gól přišel ušmudlaný. Ale asi není třeba slovíčkařit. Prostě nám tentokrát o něco víc přálo štěstí. Je to vidět oproti dvojzápasu s Legií a Ferencvarosem, kdy nám tam přesně tyto branky nespadly, ačkoliv jsme měli mnohem víc střeleckých pokusů. Já se samozřejmě nezlobím, výhra je to hodně cenná.


    Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 13:11) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:00 |  
   1 1

   Až na to,že ta výhra nebyla tak ušmudlaná,máš pravdu.Co mě včera napadlo,to je jestli by nebylo od věci,občas hrát staré dobré 4-4-2.To jsme nějak úplně jako"nemoderní" zrušili a jak ukázal závěr zápasu,třeba by to někdy nebylo od věci.

 112. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  sTizz (přítel SN)     před měsícem 16.09.2021 21:42 |  
  3 0

  Hlavne,at je Taras v poradku. Snad Jindra uz neco vi

 113. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Max1     před měsícem 16.09.2021 21:46 |  
  3 2

  zápas za mě super a bavil mě....zklamání z návštěvy a musím říct opětovné zklamání, s ohledem na to, že tam bylo nakonec asi 4 tis němců (což vůbec ale vůbec nechápu) je to prostě bída a ostuda.

 114. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Max1     před měsícem 16.09.2021 21:46 |  
  3 2

  zápas za mě super a bavil mě....zklamání z návštěvy a musím říct opětovné zklamání, s ohledem na to, že tam bylo nakonec asi 4 tis němců (což vůbec ale vůbec nechápu) je to prostě bída a ostuda.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Ondráš     před 30 dny 17.09.2021 08:23 |  
   1 4

   Fanoušci úspěchu zrovna včera neměli čas, čekají na Barcelonu.

 115. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  buran     před měsícem 16.09.2021 21:48 |  
  3 0

  Po vyrovnání jsem měl docela bobky,ale SKS to dokáže posledních 10 minut většinou urvat!! Když si vzpomenu pár let nazpátek s kým jsme prohrávali a teď nasázíme popřednímu mužstvu bundesligy tři fíky jsem fakt šťastný a hrdý na ty naše kluky!!

 116. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  buran     před měsícem 16.09.2021 21:48 |  
  4 0

  Po vyrovnání jsem měl docela bobky,ale SKS to dokáže posledních 10 minut většinou urvat!! Když si vzpomenu pár let nazpátek s kým jsme prohrávali a teď nasázíme popřednímu mužstvu bundesligy tři fíky jsem fakt šťastný a hrdý na ty naše kluky!!

 117. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  gazza     před měsícem 17.09.2021 02:45 |  
  4 9

  To snad není možné s těmi stopery.To je pech jako hrom.Když se Kačaraba rozehraje a jeho výkony gradují tak se zraní a bude šest týdnů mimo.Po jeho zranění to v zadu hodně hořelo.Jsem zvědavý kdo tam nastoupí na Bohemce.

 118. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  gazza     před měsícem 17.09.2021 02:59 |  
  7 15

  Co se mě na Union hodně líbí je to ,že je složeno prakticky ze samých němců.V dnešní době hodně vzácný jev a v Německu něco unikátního.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Qope     před 30 dny 17.09.2021 09:18 |  
   2 0

   Což o to, líbit se ti to může, ale na fotbal to má asi minimální vliv. Tam jde spíše o to, kdo jak umí kopnout do balónu a jak mu jde souhra s kolegy či plnění taktiky trenéra. Národnost nic neresi...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mis3     před 30 dny 17.09.2021 10:08 |  
   2 0

   Akorát že je to blbost. Podle TM má slavi v kádru 13 cizinců a Union taky. Navíc Slováci se u nás zas tolik jako cizinci nepočítají, ne...

 119. Stopeři

  Rozumbrada     před 30 dny 17.09.2021 05:35 |  
  5 0


  Pokud ta smůla našich stoperů bude takhle pokračovat, tak snad bude muset JiT předělat Krmenčíka na stopera, jako to kdysi udělal Koubek Škoďákovi. Ovšem Milan hrál stopera slušně a hlavně byl pak o třídu lepší, když se vrátil do útoku, snad i proto, že ho obrana naučila věci, které pak na hrotu využíval.

  Byla by prdel, kdyby se koupě Krmenčíka ukázala jako geniální tah poté, co by se prokázal jako vynikající stoper. :=)

  Ale teď vážněji ... strašně bych si přál brzký a úspěšný návrat Davida Hovorky, ten kluk si to nesmírně zaslouží a mi ho teď nesmírně potřebujeme.

 120. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  mig52     před 30 dny 17.09.2021 06:02 |  
  5 4

  Dobré ráno. Joj, to se dobře spalo! Teda až na převalování z pravoboku na levobok či naopak. To jsem musel myslet na Tarase, je mi ho líto, snad se z toho brzo vylíže. Jsem za vítězství moc rád a odpouštím i tu méně povedenou pasáž při přesilovce. Myslím, že hra proti oslabenému týmu by měla být inspirací pro sportovní úsek do budoucna, moc se nám zatím nedaří. Teď jsem ještĕ noční a ranní příspěvky nečetl, tak pokud tu sděloval nĕkdo následující myšlenku, tak se omlouvám. Líbilo se mi, jak ve studiu po utkání bídy Pešír řekl, že Slavia ukázala, že tím, jak se popasovala se zápasem po vyrovnání , je pořád dál než Sparta. Upozornil zvláště na skutečnost, že Union, celek z bundesligy, je mnohem těžší soupeř, při vší úctě, než Brondby a že rudoši měli vyhrát.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:06 |  
   0 0

   Jenže my jsme zase o hodně lepší ,než ubožáci z Bubenče,i když soudruh Vrba deklaroval,že nás už před sebe nepustí a metnul kozelec,

 121. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 06:24 |  
  2 7

  Slavia držela více míč, ale neměla příležitosti, ty jsme v té fázi druhé půle měli my. ... ??

  - které to byly, já jsem nic neviděl a neviděl jsem ani žádný zákrok AlešeMandouse.
  - Jinak jsme si to na TS užili, euforie byla veliká, když dáme 2 goly po 80 min. Konečně se na nás usmálo trochu štěstí.
  - u toho golu - po shlédnutí záznamu - si říkám, zda tam neměl Aleš na tu příhru zkusit jít. Ale bohužel vina je ve ztrátě v poli a pak že Oscimu ten hráč utekl.
  - úplně nerozumím, proč Nico nehrál rovnou. Zkoušíme snad jaké to bude bez něj? Líbil se mi Ousou a MajkKrmencik. IvanHrozný potvrdil že je zabiják.
  - Jinak si myslím že jsme Union nikam nepustili krom toho brejku.
  - Fandové Unionu jsou v okeyi, slušně jsme pokecali a popříli si štěstí. Jen nechápu, kde vzali 3 tisíce lupenů. ne že by mi to vadilo, fandili jako blázen, ale přeci se neregistrovali na TPlu :-D


  Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 06:43) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Max1     před 30 dny 17.09.2021 06:56 |  
   4 0

   tak evidentně se registrovali...pamatuju, že řada slavistických fans se registrovala, aby koupila lístky na zápas v Dortmundu, když se náš sektor vyprodal. Spíše tady trochu došlo k podcenění ze strany klubu, protože němci si někde lístky museli aktivovat a to mohli udělat jen na pokladnách a klub to mohl vyřešit jinak, aby nedošlo k potyčkám a problémům jak si někteří stěžovali na Twitteru. Ale jak jsem psal, štve mě, že přišlo zase jen 15 a přitom 3-4 tis byli Němeci, takže tady můžeme nadávat jen na sebe. Předkupní právo bylo dost dlouhý.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 07:25 |  
    1 0

    to je fakt. kdy zas přijede bundesliga do edenu. navíc to nebylo v bedně o2. Přičítám to začátku v 18:45, někteří nemohou přijít už v 18 :00. ale je to trochu ostuda, v berlíně bude určitě vyprodáno.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     Max1     před 30 dny 17.09.2021 07:34 |  
     1 0

     s Dortmundem jsme taky hráli doma od 19:00 a bylo vyprodáno. V Berlíně vyprodáno nebude, protože Union hraje zápasy Evropy na Olympijském stadioně.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 07:55 |  
      0 0

      ..no tak to asi nebude :-D... já jedu v každém případku

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       Max1     před 30 dny 17.09.2021 08:02 |  
       2 0

       Taky mám v plánu…10.000 slavistu v Berlíně by nebylo vůbec špatný….je to kousek :D

       • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

        ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 08:46 |  
        0 0

        přesně, kdy může přijet 20 tisíc z drážďan do mnichova (tenkrát) tak proč by 5 000 (těch deset je nadnesených trochu) nemohlo do berlína.

        • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

         Karel13     před 30 dny 17.09.2021 09:34 |  
         0 0

         Že by rozdíly v platech? ...

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Snivec     před 30 dny 17.09.2021 07:33 |  
    7 0

    kdyz jsem koukal na TP, jak je to s listkama, tak sektory 122, 118 a 117, to jsou ty kolem sektoru hostu, se neprodavaly. Pravdepodobne sly nejak primo k nemcum. 15000 divaku a z toho 4000 nemcu. To neni moc dobra vizitka. To se to chodi na barcelonu, na LM nebo na tym, ktery hraje LM. Az se bude zase diskutovat o navyseni kapacity, vzpomenme si, ze nejsem schopni vyprodat zapas unionem.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     Max1     před 30 dny 17.09.2021 07:36 |  
     1 0

     ale klub to dělá tak nějak vždycky, že tyhle sektory kolem sektoru hostí se prodávají dle zájmu a pouští se do prodeje později.....otázkou je, kdy si jsi koukal. Osobně nevěřím, že by Slavia dala němcům defacto 4 sektory.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      Snivec     před 30 dny 17.09.2021 07:48 |  
      0 0

      koukal jsem ve stredu
      zvlastni je, ze tyhle sektory byly kompletne plne nemcu, nejak do prodeje jit musely
      JT psal, ze ocekava plny stadion, protoze v sektoru hostu nebude volne misto
      prodej na TP vypadal na tech 11-12 tisic


      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       Max1     před 30 dny 17.09.2021 08:02 |  
       0 0

       Divny, ale jak říkám, nevěřím že by Slavia dala Němcům tolik míst

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     PetCC     před 30 dny 17.09.2021 08:46 |  
     0 0

     Uvnitř stadionu, na východní tribuně, byly ty sektory oddělený plotem.
     Takže zřejmě byly přímo určeny pro Union, zřejmě se kluby dohodly.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:08 |  
   1 0

   Je blbý,když někdo při zápase usne a zdají se mu takový kraviny.

 122. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  žbl68     před 30 dny 17.09.2021 06:57 |  
  5 0

  3 body doma, těžký soupeř co kousal i v 10, chvili vypadnutí z role a polevení v 2.půli ale skvělý závěr na to dal zapomenout, skvělý výkon od Mandouse přes skvělého Ousou , po Ševčíka,Schrance, Krmenč., Kuchtu, Tarasovi brzké uzdravení, snad na další zápasy alespn 3 stopeři budou 100% zdraví ,ted výhra nad skákajícím zvířatama s kapsou a zajet bodovat do Feyenoord - tam to nebude jednoduché ...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 07:53 |  
   3 0

   koukal jsem na rozhovor s Ousou a byl jsem strašně překvapený, jak inteligentní to je člověk. JiT ho konečně taky pochválil na tiskovce ... re tiskovka - proč tam nebyl žádný tazatel z německa?

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:11 |  
    0 0

    Mně to bylo taky divný,takovej skvělej výkon a on tam od nich nikdo nepřišel.

 123. všechno jako fajn,

  Lord_Edmund     před 30 dny 17.09.2021 07:22 |  
  3 7

  ale nechápal jsem tu defenzivní holomajznu v dlouhém nastavení. Minutu bych chápal, ale deset minut si to dávat dozadu, až je z toho roh soupeře, to myslím Slavia v přesilovce nemá zapotřebí.

  • Re: všechno jako fajn,

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 07:26 |  
   6 3

   vedeš 3:1, nechceš dostat gol, tak držíš míč a obehráváš si to. za mne v poho.

  • Re: všechno jako fajn,

   Qope     před 30 dny 17.09.2021 09:14 |  
   3 0

   Při našem štěstí a marodce se tam mohl za těch osm minut ještě někdo zranit. To tak. Hezky v klidu dohrát, užít si vítězství.

  • Re: všechno jako fajn,

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:15 |  
   0 0

   To jsou právě ty bobky z několika zápasů,neudrželi jsme úplně zbytečně vedení,třeba namátkou Kravina.Tak je asi lepší ,udělat ze sebe pro jednou na chvíli blbce a potom se jít ožrat.

 124. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  obiwan     před 30 dny 17.09.2021 07:42 |  
  16 0

  Byli jsme ve sektoru 117, čili v centru Berlína, jak zní hláška z MASHe:-) Objektivně je ale třeba říci, že naprostá většina fandů Unionu byla v pohodě, ohromně povzbuzovali a vůbec jsme se tam necítili nějak ohroženi...tedy...mimo piva, kterým nás polili při obou vstřelených gólech:-) Je pravda, že ti vedle nás se ale pohoršeně dívali dozadu, který soukmenovec to shora leje...Pokecali jsme, podali si ruce, tohle by s většinou fandů soupeře fakt asi nešlo:-)

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mig52     před 30 dny 17.09.2021 07:49 |  
   2 5

   Bohudík, zřejmě kultůra na západ od nás je jiná, než za kanálem. Jsem zvědavý na gerardovy zbabělce proti bídě. Asi jako si vybrat při popravě mezi zastřelením a oběšením.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    pehacko     před 30 dny 17.09.2021 08:22 |  
    1 1

    Zastrelit bude si myslim lepsi…

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     mig52     před 30 dny 17.09.2021 08:28 |  
     0 3

     Také bych bral tuto variantu,ale tak za 32 let, byť mnozí by mne už raději viděli v pekle :))))


     Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 08:29) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      pehacko     před 30 dny 17.09.2021 08:43 |  
      0 0

      Ne kazdy je frajer jako kurt, vlasta a nebo karel

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:18 |  
     0 0

     Nejlepší asi bude se na ně oboje úplně vykašlat.Jedni větší nazdárkové ,než druzí.Ať si v klidu zlámou končetiny
     navzájem.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Mijk     před 30 dny 17.09.2021 09:31 |  
    3 0

    Já bych si to zase tolik neidealizoval.. Spíš bych řekl, že se projevilo, že byli hrozně vděčný, že po dvaceti letech hráli poháry, byl to pro ně svátek a svátečně se i chovali.. Až dorazí kucí z Feyenordu, bude to myslím jiná písnička..

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:23 |  
     1 0

     Hrál jsem v Rotterdamu půl roku a úplná pohoda.Posílali frťany a chtěli pořád dokola hrát Ajax win the Eurocup.
     A to jsou moc malí kamarádi s konkurenčním Amsterdamem.A kromě toho jsou to jak známo taky sešívky.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      Mijk     před 30 dny 17.09.2021 13:33 |  
      0 0

      Hele já mám Holanďany vyloženě rád a asi to vyznělo trochu jinak, než jsem to myslel.. Jde mi spíš o to, že fanoušci těchhle větších a známějších západních klubů v sobě prostě mají víc arogance a přezíravosti než fanoušci klubu z východního Berlína, co dvacet let nehrál poháry.. A asi je to i přirozený, když slávisti dorazí do Zlína, taky se tam chovají jako by jim to tam patřilo, protože "my jsme Slavie vy nejste nic".. Narážel jsem spíš na oblíbený narativ o západních klubech a vyšší fanouškovské kultuře, takovýto "to by se v Anglii nestalo.."

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 07:51 |  
   3 8

   byli úplně v pohodě, já tedy jen na 3 pivech před zápasem, ale pokecali jsme. měli světlice což je pro mne fajn, my zas choreo, ale bez světlic, to mne trochu zamrzelo. celkově super zážitek a proto jsem za to dal ty prachy.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    PetCC     před 30 dny 17.09.2021 09:35 |  
    0 0

    Vždyť byl ohňostroj.

 125. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  mig52     před 30 dny 17.09.2021 07:45 |  
  14 4

  Ještě, že jsem včera po vítězství nechlastal. Po přečtení komentu na idnesu se mně chtělo blít. Ten tupan, co to psal, asi vůbec neví, že jsme hráli proti slušnému týmu bundesligy, který zatím v lize neprohrál !!! Budu se opakovat, jsem rád, že ve studiu po bídě řekl Pešír při hodnocení našich týmů v Evropě, že je třeba vzít v úvahu, že Slavia měla výrazně těžšího soupeře než Sparta. Vacek se musel pochcat a Podroužek asi tak tak doběhl k pánské hygienické keramice.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   žbl68     před 30 dny 17.09.2021 07:52 |  
   4 1

   pseudonovináři co by se jinak než tímhle žblebtáním neuživili ... :-(

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   bongor     před 30 dny 17.09.2021 13:26 |  
   0 0

   Že Tě letadýlko ty čmárací nuly dokážou vytáčet.Sereme na ně,na ubožáky.

 126. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  cheechoo1     před 30 dny 17.09.2021 08:06 |  
  3 0

  4 - 6 týdnů mimo, to je v prdeli, tohle. Na Klokany nejspíš Aiham-Laco, snad se brzy uzdraví Kudy.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Max1     před 30 dny 17.09.2021 08:08 |  
   1 4

   Já bych to tak tragicky neviděl, má se vrátit Hovorka za chvilku

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    cheechoo1     před 30 dny 17.09.2021 08:13 |  
    2 2

    No, to není ale úplně zdravotní držák, že jo...

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Ragnarok     před 30 dny 17.09.2021 08:51 |  
    2 0

    Jo, to je hodně nadějné. Zatím za nás odehrál cca. 30 zápasů a je po třech těžkých operacích. Šance na návrat, který bude k něčemu ambicioznímu klubu, je hodně nízká.
    Musíme doufat v Kudyho. A z Ousoua mám velkou radost. Dobře se adaptoval a v nelehké situaci nám vytrhává trn z paty. Bude super.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 08:44 |  
   5 1

   pro mne je Ousu Laco dobrá dvojka, i když si museli vyměnit posty. Bude TomHoleš, na klokana žeroucího naše daně to bude stačit.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    japhy     před 30 dny 17.09.2021 08:59 |  
    0 0

    Dobrá dvojka možná, přesto je to pro mě ta poslední varianta, jak naše stopery poskládat. Teď ale bohužel jediná.

 127. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  pf     před 30 dny 17.09.2021 08:32 |  
  5 1

  Cenné vítězství nad bundesligovým týmem. V prvním poločase bylo vidět, že si hráči váží příležitosti nastoupit v evropských pohárech. Přece jen to byla kombinovaná sestava a byli jsme zdravě nabuzení a lepší. Na stoperech bylo znát, že hlavně nechtějí pochybit a zbytečně komplikovat situaci. O to víc mě mrzí zranění Tarase, působil jistějším dojmem než Takács. Po vyrovnání bylo znát, že ten zápas chceme zlomit a díky prostřídání se to podařilo. Výhru nad bundesligovým týmem bychom měli oslavovat. Jedinou kaňku představují ty návaly Němců na tribunách. Sice vytvořili skvělou atmosféru, ale pořadatelsky bohužel těžce podceněno.

 128. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  carevitchando     před 30 dny 17.09.2021 08:32 |  
  2 0

  Hezké vítězství vykoupené zraněním Tarase, chjo...Musíme doufat v uzdravení Kúdyho, Holeš si na stoperu taky zvykl a je schopen zaskočit. Ousu včera dobrý výkon, máme ještě Laca a snad už se blíží návrat Hovorky, ale tam je to ve hvězdách. Každopádně Trpiš by si mohl na trhu otevřít stánek s lepidlem, jak pořád něco lepí.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   pehacko     před 30 dny 17.09.2021 09:05 |  
   2 3

   Tarase je velika skoda… az bude se stoperama nejhur, verim ve stoperskou dvojici kuchta - krmencik!

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:25 |  
    0 0

    Jojo, ale budou hrat hodne vysokou linii.. :)

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     pehacko     před 30 dny 17.09.2021 10:38 |  
     1 0

     Vysuneme obranu az do jejich vapna!

 129. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  asanin     před 30 dny 17.09.2021 08:54 |  
  7 0

  Včera cestou na zápas jsem byl sám na sebe zvědavý, jak mě konferenční liga chytne... A musím říct, že dlouho jsem si takhle zápas neužil... Díky fantastické atmosféře mně to úplně pohltilo... Výhra je super výsledek... Hodně mi to připomnělo loňský zápas s Bayerem... Také jsme neměli úplně formu a hráli jsme s bundesligovým týmem, který do té doby neprohrál a měl fantastickou formu... A znovu jsme vyhráli... Výhra proti Bayeru nás potom strašně nastartovala... Doufám, že i letos to bude odrazový můstek...

 130. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  fps     před 30 dny 17.09.2021 09:04 |  
  1 7

  - dost dobře zahráno, zkušeně, zasloužené vítězství nad mužstvem z bundesligy se vždy cení
  - Ousou skvělí výkon, bez chyb, klid na míči, přehled, přihrávky, je dost podobný jako Kúdela, ze stoperské dvojice jasně ten lepši, nechápu co tam zase předváděl Kačaraba při tom zranění, Ousou to má na odhlavičkování, a on do něj vletí úplně bez rozmyšlení, a ještě se takto vážně zraní, škoda jeho zranění, snad už na další zápas bude v pořádku Kúdela, na dvojici Kúdela - Ousou se docela dost těším, to by mohlo dost dobře fungovat
  - útočnou sílu máme fakt velikou, Kuchta, Krmenčík, Schranz, Olayinka, škoda že jsme jí z různých důvodu nemohli využit v kvalifikaci o LM nebo EL

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   houston (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 09:21 |  
   1 3

   Asi jsi špatně četl. Taras má neschopenku hnedle na dva měsíce...

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 09:23 |  
    2 0

    Asi jsi špatně četl.

    "snad už na další zápas bude v pořádku Kúdela"

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     houston (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 12:42 |  
     1 1

     Přijmi omluvu...

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 12:56 |  
      1 0

      Přijímám a předávám kolegovi fps ;-)

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   necich     před 30 dny 17.09.2021 09:25 |  
   5 1

   Skvělí rozbor... :) až na toho Kačarabu, za mne skvělý výkon, po jeho zranění se nám defenziva dost rozpadla...

 131. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Lunaris     před 30 dny 17.09.2021 09:27 |  
  0 2

  Kombinačně asi nejlepší zápas letos. Nějaké zkraty byly - Ševčík, Oscar, Takács, ale celkově kvalitní agresivní hra v tempu. Hluchá pasáž v druhé půli, ale dokázali jsme zase zapnout. Snad nás tahle výhra nastartuje stejně jako loni zápas s Leverkusenem. Trenér Berlína mimo, měli jednu střelu na bránu a rychlostně vesměs nestíhali.

 132. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  pehacko     před 30 dny 17.09.2021 09:27 |  
  25 1

  Nakonec opet se ukazuje, ze tu nekdo lhal a házel spinu…

  - kuchta se vratil a maka a bojuje jako lev
  - podceňovány ousou naprosto skvely ve svem prvnim zapase na svem postu
  - podcenovany ekpay nam hraje skoro kazdy zapas v zakladu a maka devadesát minut na 100 pro%cent
  - krmencik je jako beranek a tech deset minut co vzdy dostane bere jako výzvu a vcera vybojoval treti gol
  - mame zapracovaneho mladeho samka
  - mandous si pockal na sanci a chyta vic nez jiste a ukazuje se jako super nakup
  - ac mame zraněných jako Němci u Stalingradu, tak ligu mame pet výher a jednu remizu a v evrope vyhra nad bundesligovym tymem

  Jako na co ted bude panove nadavat? Nezavidim vam, budete muset vazne hledat lupou

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   fps     před 30 dny 17.09.2021 09:57 |  
   0 9

   - určitě bych to nenazýval "ze tu nekdo lhal a házel spinu…", spíš to byli domněnky jedinců, každý to prostě vidí jinak, na to že jsme nehráli v nejlepším složení to ale bylo od nás dost dobrý, ale nedostatky se samozřejmě najdou, stejně jako v každém zápase
   - pro mně je třeba nejlepší sestava Kolář - Bořil, Takács (Ousou) , Kúdela, Bah - Olayinka, Ševčík, Stanciu, Schranz - Kuchta, Krmenčík

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    pehacko     před 30 dny 17.09.2021 10:02 |  
    13 1

    Ja tu cetl, ze kuchta je odstaveny a uz hrat nebude. Ze krmencik chlasta s trenerama a bude mit výhody a rozesere kabinu. Ze ousou je omyl. Ekpay protekcni trpisovskeho úlet… mam pokracovat?

    A kdyby byl dotyčný aspon trosku chlap.. tak ted napise… kluci jsem vocas, trosku jsem byl hysterka a sorry za sve plky! A zakončí to necim pozitivním a hezkym, jako je treba smrt sparte!!


    Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 10:40) . Zobrazit původní komentář

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Snivec     před 30 dny 17.09.2021 10:12 |  
    11 0

    pokud napises, ze se ti neco libi, je to tvuj nazor a mas na nej pravo
    pokud napises, ze se Kuchta pohadal s realizakem, protoze Krmencik ma protekci a chlasta s realizakem a pokud to neni pravda, tak jednoduse lzes, tohle neni veci nazoru, bud to vis a nebo nevis, bud to je pravda a nebo neni

 133. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  mis3     před 30 dny 17.09.2021 09:41 |  
  4 4

  Jsem samozřejmě nadšen. Ale celkově mám velmi ambivalentní pocity.

  S tímhle týmem a realizákem bychom bývali uspěli i v LM, nebýt to už od EURO tak všechno na levačku. I tak je pro mě další výhra nad týmem z BL masivní záležitost.

  Atmosférou to byl jeden z nejlepších zážitků v novém Edenu. A to má bohužel dvě mince, protože jí táhli zejména hostující fanoušci, kteří pak vybičovali i TS – zároveň ukázali v plné nahotě fakt, že mám velkou řadu uspávacích chorálů a málo úderných pokřiků.

  A s tím souvisí i druhá věc – to jak fakt na evropské poháry na Slavii dorazí jenom 12 tisíc fanoušků. Protože z nahlášených 15 tisíc bylo kolem tří tisíc z Německa. Za to je mi opravdu smutno. Hlavně ať pak ti stejní zase kňourají, že se nemohou dostat na Barcelonu…

  Druhé velké mínus je Taras, chudák. Rozhodčí byl od začátku poměrně slabý, chvíli pískal všechno, pak zase nic. Doplatili na to hosté červenou a Taras zlomeninou lebky. Chjo.

  Samozřejmě zejména úvod druhého poločasu to skřípalo, ale ukazuje se jak důležité he mít kvalitního trenéra. Union změnil rozestavení a díky tomu nás začal přehrávat, střídáním jsem to eliminovali a byť v přesilovce bych čekal větší převahu, tak je potřeba chápat, že Union prostě chtěl hrát na brejky a nějakým bezhlavým útočením bychom jim hnali vodu na mlýn.

  Za výkon bych pochválil skoro všechny hráče, byť někteří tam měli chyby. Speciálně bych však vypíchnul Aihama, který to zvládnul hodně s přehledem, i když se mu v průběhu zápasu změnil parťák a ještě loni hrál druhou švédskou. Bravo!

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   necich     před 30 dny 17.09.2021 09:52 |  
   5 0

   Já měl pocit, že Taras odnesl srážku s Aihamem....

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    mis3     před 30 dny 17.09.2021 11:52 |  
    0 0

    Ano, už jsem byl vyveden z omylu. Díky

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Mijk     před 30 dny 17.09.2021 10:44 |  
   5 0

   V podstatě se vším souhlas, jen dvě poznámky - o tom, že Tarase sundal Ousou už psal kolega, druhá poznámka k fandění - ano, byli skvělí, ano, Sever nebyl úplně v topu, ale - oni jsou po dvaceti letech v pohárech, na výjezdu, kde dostali hromadu lupení.. Není těžký bejt fanatik, když jsi šťastnej jako blecha, že hraješ po dvaceti letech poháry.. Pamatuji si, jak blaženej jsem byl, když jsme hráli předkolo s Rio Ave, a to bylo pitomý předkolo s neznámým mančaftem a ta pauza nebyla zdaleka tak dlouhá.. Až budou hrát poháry non stop x sezón jako my, po dvou velkých zklamáních v předkolech, tak by ten jejich výkon byl taky jiný.. Což nic nemění na tom, že včera to i díky nim byl opravdu skvělý zážitek..

 134. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Radovan62 (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 09:52 |  
  3 12

  Všem kteří prodali vstupenky němcům:
  Jděte do prdele a zadavte se penězma "vlastenci". Slavie dostane flastr,nepochopil jsem že Němci nebyli ve svém sektoru.Hnus.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   fps     před 30 dny 17.09.2021 10:00 |  
   1 3

   taky nechápu jak je tohle možné, asi to bude pěkná pálka, a k tomu ještě ta pyrotechnika, to se moc nepodařilo

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Radovan62 (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:15 |  
    1 3

    Když.jsem chtěl přepustit lístek kamaráda ,který musel do práce tak to nešlo ,bezinfekčnost kolega měl,jen na lístku nebylo jeho místo,pak se dívíme kolik tam bylo lidí

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     pf     před 30 dny 17.09.2021 11:09 |  
     2 0

     Šikana kvůli bezinfekčnosti probíhá jen na pokladnách. Bohužel to pak řadu lidí odradí od návštěvy stadionu, přitom se vstupenky vesele přeprodávají a nikdo totožnost u vstupu neřeší.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   Krystof     před 30 dny 17.09.2021 10:12 |  
   10 0

   Šlo prý o domluvu klubů. Slavia věděla, že jen slávisti stadion nevyprodají a tak poskytla asi 1000 lístků Unionu navíc, na oplátku nám pak v Berlíně recipročně navýší kapacitu pro naše fanoušky i Union, protože do Berlína se očekává velký zájem.
   Jelikož je dost možné, že se bude hrát na rozlehlém Olympiastadionu, pujde možná o opravdu dost lístků.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    pf     před 30 dny 17.09.2021 11:06 |  
    1 1

    Pozitivní zpráva, rád bych se do Berlína na zápas podíval. Jen mám obavu, že v prosinci už to bude bezpředmětné.

 135. ...

  PetCC     před 30 dny 17.09.2021 09:55 |  
  1 0

  Tak pár postřehů po shlédnutí záznamu první půle.
  Union je něco jako u nás Zlín v útoku s Poznarem nebo Karviná s Papadopolusem, žádnej složitej fotbal, silní a důrazní hráči, akorát proškoleni Bundesligou. A jsou zvyklí bránit celej zápas.
  K detailům, kolem 15. minuty šlápli Masopustovi na kraji vápna na kotník, pak ho ošetřovali, to mohla být v klidu penalta.
  Hned potom dostal Lingr do obličeje, na stadionu jsem mysle že od soupeře, ale byl to Ousou. Takže slávisti, radši se k němu při bránění nepřibližujte! :-)
  Při tom faulu na druhou žlutou přšlápnul Lingrovi nohu, jinak mohl Lingr nahrávat na úplně volnéo spoluhráče, který by šel praktcky sám na bránu. Ten náběh jsem viděl na stadionu, ne v televizi :-)
  Při gólu ta rána nebyla tolik prudká, ale brankáře zdrželo to, že tam šel Tecl do teče a on musel počkat, co se stane, takže pak nestačil doskočit k tyči.
  Když naběhl Oscar do vápna a upadl, tak to byl takový prapodivný zákrok obránce. Ze svého pohledu na stadionu jsem viděl, že strčil svojí nohu do pohybu Oscarovy nohy. Ale jak byli synchronizovaní, tak mu jí vytlačil, nepodrazil ho. Ovšem Oscar tím zcela ztratil stabilitu a upadnul, rozhodně ne z vlastní vůle. Jestli se tohle dá považovat za faul, to těžko říct.

 136. ...

  PetCC     před 30 dny 17.09.2021 10:05 |  
  0 0

  Tak pár postřehů po shlédnutí záznamu první půle.
  Union je něco jako u nás Zlín v útoku s Poznarem nebo Karviná s Papadopolusem, žádnej složitej fotbal, silní a důrazní hráči, akorát proškoleni Bundesligou. A jsou zvyklí bránit celej zápas.
  K detailům, kolem 15. minuty šlápli Masopustovi na kraji vápna na kotník, pak ho ošetřovali, to mohla být v klidu penalta.
  Hned potom dostal Lingr do obličeje, na stadionu jsem mysle že od soupeře, ale byl to Ousou. Takže slávisti, radši se k němu při bránění nepřibližujte! :-)
  Při tom faulu na druhou žlutou přšlápnul Lingrovi nohu, jinak mohl Lingr nahrávat na úplně volnéo spoluhráče, který by šel praktcky sám na bránu. Ten náběh jsem viděl na stadionu, ne v televizi :-)
  Při gólu ta rána nebyla tolik prudká, ale brankáře zdrželo to, že tam šel Tecl do teče a on musel počkat, co se stane, takže pak nestačil doskočit k tyči.
  Když naběhl Oscar do vápna a upadl, tak to byl takový prapodivný zákrok obránce. Ze svého pohledu na stadionu jsem viděl, že strčil svojí nohu do pohybu Oscarovy nohy. Ale jak byli synchronizovaní, tak mu jí vytlačil, nepodrazil ho. Ovšem Oscar tím zcela ztratil stabilitu a upadnul, rozhodně ne z vlastní vůle. Jestli se tohle dá považovat za faul, to těžko říct.

  • Re: ...

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:30 |  
   0 2

   lingr upadl dobře, byl tam zákrok na držení. ten gol nebyl přes hřiště moc vidět, ale zaspal golman, AlexBahovi ta rána vůbec nesedla, hopkalo to jako čamrda, ale fakt je, že Staník do toho dával nohu a golmana zmátlo tak, že nedoskočil. žádná pentle se pískat neměla, fotbal není pro panenky (tedy pro Tondu jo :))

   • Re: ...

    kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 11:38 |  
    4 0

    On mu hlavně přišlápnul levou nohu někam na achilovku.... ale toho si člověk všimne, až když se na to soustředí.... jinak to vypadá, že Ondra padal v okamžiku, kdy mu položil ruku na břicho, ale není to tak...

    • Re: ...

     PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:43 |  
     0 0

     Právě že na stadionu jsem myslel, že to byl faul rukou, ale v záznamu jsem uviděl, že ho v tu chvíli i přišlápnul.

    • Re: ...

     PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:43 |  
     0 0

     Právě že na stadionu jsem myslel, že to byl faul rukou, ale v záznamu jsem uviděl, že ho v tu chvíli i přišlápnul.

    • Re: ...

     PetCC     před 29 dny 17.09.2021 17:00 |  
     0 0

     Právě že na stadionu jsem myslel, že to byl faul rukou, ale v záznamu jsem uviděl, že ho v tu chvíli i přišlápnul.

 137. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 10:08 |  
  1 0

  Včera parádní zápas se super atmosférou, hlasivky budu dávat do kupy ještě tak dva dny:)

  Nemůžu ale nikde najít pořádnej sestřih ze zápasu, ČT má jen ani ne minutovej výstřižek ze zpráv a na UEFA.com jsou jen góly a ČK, nevíte o něčem?

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 10:38 |  
    2 0

    Díky, parádní, vše důležité...

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:11 |  
     0 0

     pěknej sestřih, viděl jsem ho už 5x :)

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     Akuls     před 30 dny 17.09.2021 16:12 |  
     0 0

     Chybí jim tam ten správně neuznaný gól Unionu z ofsajdu a pak náš zazděné útok 4 na 1, resp. skoro na nikoho, v závěru zápasu. To musel Houštecký skákat metr vysoko.

 138. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Petrus (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:21 |  
  11 2

  Včera fakt pěknej zápas, vyjma horší pasáže v polovině druhého poločasu jsem si ho moc užil. Přesto mi i takhle den po zápase zůstává obrovská pachuť z návštěvy... Hrajeme evropský pohár s týmem z Bundesligy a návštěva je jak na Slovácko? Jsme tak zmlsaní všemi těmi Leicestery, Arsenaly apod., že nám nepřijde Union Berlín dost dobrý? Strašná ostuda. Zvlášť, když kvůli covidu nebylo možný na stadion rok chodit. Podotýkám, že osobně nechodím na soupeře, ale na Slavii a mám to autem skoro 2 hodiny daleko... Nějakých 11-12 tisíc Slávistů na stadionu je prostě trapně nízký číslo.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   wimpy     před 30 dny 17.09.2021 10:36 |  
   2 1

   Jsou v tom ta opatření, znám lidi, co nechoděj, protože nejsou očkovaní. Očkovaní nejsou proto, že to prodělali a ještě musej čekat.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 10:40 |  
    5 0

    Jestli to prodělali, tak jsou na tom co se týče vstupu na stadion stejně jako očkovaní, ne?

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     kondorr     před 30 dny 17.09.2021 10:48 |  
     3 0

     V dnešní době je 12 tis slušný číslo těch pár tisíc fanoušků prostě to nechce podstupovat aby se na stadion dostali dřív člověk přišel koupil lístek a šel fandit dneska je všechno jinak ne každej má fotbal na prvním místě až se to přežene tak bude zase vyprodáno.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 10:59 |  
      3 1

      Jako očkovaný permanentkář mám výhodu, absolvoval jsem to jednou a víckrát nemusím (zatím). Ale chápu, že pro jiné to může být limitující.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     wimpy     před 30 dny 17.09.2021 10:58 |  
     0 0

     Ne nutně, tady je docela díra. Oni musej mít potvrzení o prodělání. Je spousty lidí, kteří byli nemocní, ale nijak moc, nešli k doktorovi a že to byl Covid zjistili až na protilátkách. A na to potvrzení nedostali. Samozřejmě i tak by na fotbal mohli, ale jen s testem. Hodně lidí na to kašle s tím, že už brzy budou očkovaní a pak budou mít klid.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 12:36 |  
      0 0

      V tom případě to je jiná, já automaticky počítal s tím, že na to mají papír.

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       wimpy     před 30 dny 17.09.2021 13:07 |  
       0 0

       Pokud to správně chápu, papír dostaneš, když přijdeš k doktorovi a ten zjistí, že to máš. Nikoli, když zjistí, žes to nejspíš měl. Tohle mi říkala majitelka domu, kde mi pronajímá čajovnu, že to takhle má, kvůli protilátkám ji nenaočkují (bavili jsme se někdy v červenci) a ona že jezdí neustále pracovně do Rakouska, takže se v jednom kuse jen testuje.

       • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

        kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 13:12 |  
        0 0

        Je to tak: Na stránkách ministerstva je uvedeno, kdy jsi byl pozitivně testován... a na to konto máš v aplikaci "tečka" u svého jména zelenou barvu do okamžiku, než od toho prvního pozitivního testu uplyne šest měsíců... Že sis nechal změřit protilátky a máš je, se nikde neobjeví.... ovšem pro naočkování je to problém... záleží na tom, kolik jich máš - mě doktorka povolila očkování i když mi jich naměřili 25 (nevím čeho - prostě to číslo - tenkrát jsem to věděl :-) )

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    obiwan     před 30 dny 17.09.2021 14:52 |  
    0 0

    Kamarád není očkovaný a seděl s námi...já se bojím, že je to svého druhu trochu výmluva... opatření...roušky... administrativa... vždy se dá najít důvod, proč nevyrazit. Pro mě ( a kamarády) je zápas cca pět hodin času - i s dopravou. Ale jedeme pokaždé...

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     wimpy     před 30 dny 17.09.2021 15:14 |  
     0 0

     Ano, je to svého druhu výmluva. Z těch necelejch dvaceti tisíc, co chodili, když byl plnej dům je určité množství lidí, které odradí nějakej problém. Jednu Covid evidenci k Edence třeba skousli, ale kdo to má složitější, vybodne se na to.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:10 |  
   1 1

   souhlas, ty 3 tisíce z berlína testoval/ověřoval jako kdo?

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    ehad     před 30 dny 17.09.2021 12:52 |  
    2 0

    Jako proc? Neznas Nemce? Tem se rekne, ze na vyjezd muzou jen ockovani (nebo testovani), a kontrolovat to uz ani nemusis ...

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     wimpy     před 30 dny 17.09.2021 13:12 |  
     3 0

     Jednak tihle Němci jsou východní a pak, jestli se nepletu, inklinují k Antifě, takže anarchistické sklony. :-)
     Ale předpokládám, že testy nebo potvrzení měli, už jen kvůli překročení hranic.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      Fačín     před 30 dny 17.09.2021 13:51 |  
      1 2

      Tak můžu tě spolehlivě ubezpečit, že na hranicích s Německem to opravdu nikdo nekontroluje.

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       wimpy     před 30 dny 17.09.2021 15:03 |  
       0 0

       Ale může i někde v centru a pak by měli průser asi i doma.

 139. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:33 |  
  17 0

  Je neuveritelny, jak funguje doplnovani kadru. Kdo vcera koukal na Mandouse, klidne by mohl rict, ze chyta Kolar. Je jedno, kdo tam je, proste golman hraje to, co golman ve Slavii ma hrat. Samozrejme to chtelo nejakou dobu pripravy a v srpnu by to jeste nedal. Stejne tak Ousou, hral poprve, ale proste hral to, co stoper u nas ma hrat. Skoda Kacaraby, ten zas zjevne nahrazuje Zimu - rychlej, skvelej v soubojich.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 10:41 |  
   18 2

   S Mandousem v bráně jsem se tolik nebál jako s Kolim posledních pár týdnů ;-)

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    carevitchando     před 30 dny 17.09.2021 10:45 |  
    4 0

    Taky jsem byl tak nějak klidnější :-)

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:39 |  
     0 0

     Já ne. Mě Kolář nevzrušoval a Mandous mi (snad jen zatím) připadá takovej nedynamickej.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 11:04 |  
    5 0

    Sice tu Kolare casto hajim, ale priznam se, ze ja taky.. :). Ale tak je to tim, ze Mandous je ted 100% pripraven, nema za sebou zadnej pruser, cista hlava, vypada klidne. Ale vime vsichni, je to proste riziko a driv nebo pozdejc nejakej pruser prijit musi. Ale jak rika Trpis, s tim se proste pocita, nesmi jich bejt moc.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 11:49 |  
     9 0

     Tak asi všichni jsme rádi, že to Mandous takhle zvládá... taky jsme hájil Koliho do roztrhání těla a budu podobně hájit i Mandouse - víceméně na první pohled není patrné, že máme v bráně změnu, parádně do toho systému zapadl....

     Nemohu se nějak zbavit dojmu, že kdyby včera ten zápas úplně stejně jako Mandous odchytal Kolář, tak se tu od leckoho dozvíme, že vlastně nechytil ani jednu přímou střelu na branku - teoreticky soupeř vystřelil jednou a dal gól, prakticky dvakrát a dal dva, ale jednou se pískal ofsajd... a za tu přihrávku, ze které byl v nastavení na konci zápasu roh, za tu by dostal takovej céres, že by z toho spadly stránky :-)

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      mig52     před 30 dny 17.09.2021 12:39 |  
      0 5

      Tak já myslím, že víceméně na první pohled bylo patrné, že máme v bráně změnu a poslední odtavec ve mně vyvolává pocit, jako by ses nemohl smířit s bezchybným Mandym a čekal na jeho chybu, abys mohl napsat, tak to vidíte, už to máte tady....:)))

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 13:01 |  
       3 0

       V čem byla ta změna na první pohled patrná? že neměl helmu?

       Ten poslední odstavec jen poukazuje na nekonzistentnost názorů některých přispívajících, nic více, nic méně....

       Za výkony gólmana jako byl včera dostával Kolář naloženo - hru nohama brali fanoušci jako něco, co vůbec nemusí komentovat, přihrávka, ze které rezultoval roh by speciálně pro Tebe byl vždycky důvod ke změně mezi tyčemi.... a snad ani nemusím připomínat, kolikrát se tu někdo otíral o to, že Kolář nechytil nic navíc - dokonce i když dostal gól z penalty, nebo když mu Holeš v zápase s Jabloncem vymetl šibenici....

       To je celé - Mandous evidentně hraje stejným stylem jako Kolář - a jako Ondra taky někdy chybu udělá - ovšem přínos toho, že hraje víceméně Libera, to hravě převáží... :-)

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      pehacko     před 30 dny 17.09.2021 13:47 |  
      1 0

      Tak proto byl výpadek stránek???

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      obiwan     před 30 dny 17.09.2021 14:48 |  
      0 0

      Jenže tam bych bránil Koláře stejně jako Mandouse, spoluhráč mu to nehodil zrovna ideálně a bylo to trošku v presu...

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:08 |  
   1 1

   viděl jsem skvělého golmana, co hraje jako libero, má centry, diriguje si obranu. musím se ještě podívat na ten gol, jetli mu nekřivdím, že jem si myslel že to té křížné přihrávky mohl jít. s tou ránou nemohl dělat absoutně nic.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 11:38 |  
    1 0

    tyjo to se mi nezda, k prihravce mel docela daleko. mozna jestli nemel vic vystoupit proti strelci, ale to ja nevim.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   mig52     před 30 dny 17.09.2021 12:32 |  
   0 5

   No, kdyby Mandous chytal jako Kolář (v poslední době....:)))) ).

 140. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  vlk30 (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 10:47 |  
  12 0

  Já sem spokojen, nemusíme každého hned drtit,ale hlavně dávat goly a mít štěstíčko a to včera bylo.Ted nakopat prdel klokanovi.

 141. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Mijk     před 30 dny 17.09.2021 10:50 |  
  21 0

  V práci jsem kolegům hlásil, že mám za sebou skvělý fotbalový zážitek a že jsem zažil na Edenu skvělý bundesligový zápas.. Fantastická atmosféra, podle mě i kvalitní fotbal, moc jsem si to užil, kvůli tomhle se chodí na stadion.. Kdo nebyl, může jen litovat.. Fotbal moc komentovat nebudu, ano, zhruba dvacet minut ve druhé půli jsme vypadli z role, ano, bylo tam ne úplně málo chyb, ale celkově za mě velká pochvala hráčům i realizáku a ještě jednou díky za super zážitek.. Z hráčů snad jen velký palec nahoru pro Aihama, vypadá to, že by to mohla být opět trefa - pohybově a fotbalově výborný.. A podpora pro Tarase, ten kluk je pechfógl - sotba se zdálo, že z něj je stabilní stoper bez chyb a výkyvů, minimálně na měsíc out.. Tak hodně síly a brzy zpět!

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:06 |  
   1 2

   lépe to vystihnout ani nejde. vyzdvihl bych pozápasový rozhovor s AiihamOusou. přijde mi jako přirozený lídr.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Mijk     před 30 dny 17.09.2021 11:16 |  
    6 0

    Když k jeho včerejšímu výkonu přičtu, jak o něm hovořil na pozápasovém tiskovce nejvíc nejlepší trenér pan Trpišovský, tak se od něj můžeme dočkat velkých věcí.. Velkej, silnej, podle Jindry i velmi rychlej, s balónem vyaadá hodně šikovnej, mladej, motivovanej a v hlavě zdá se dobře nastavenej.. To by si při našem současném trendu mohl příští kolo něco tak na půl roku utrhnout :-( Ne, sorry, nebudu malovat čerty na zeď, když ho nedokázali vyřadit ani ty čuňata v Karviné, tak bude navíc i hroznej držák!

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     ColinSKS     před 30 dny 17.09.2021 11:33 |  
     0 1

     ty double zlobí, wimpy, ty i já, prostě je to out of control, včetně toho nekonečného přihlašování

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:35 |  
     0 0

     No nedivil bych se, kdybychom ho z 21 vytáhli do jejich áčka.

 142. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  marcocruz (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 11:34 |  
  19 0

  Zrovna jsem si Tarase oblíbil a on se takhle ošklivě zraní. Strašná smůla. A Ousou byl včera taky skvělej, nevim,proč s nim tady někteří měli včera takový problémy. Obecně je skvělý, že jsme s kombinovanou sestavou porazili další celek z TOP 4 lig, jako by se nechumelilo. Všichni už to asi berou jako samozřejmost nebo co. Novináři očividně taky-když slavia vyhraje, tak prakticky mlčí a když prohraje, hned by psali o krizi a špatných tazích trenérů atd, i ten Filípek neumí pochválit normálně, musí do toho nadpisu prostě úplně trapně dát tu závorku (tentokrát).

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   pehacko     před 30 dny 17.09.2021 11:36 |  
   0 0

   Vis jak se to te rude bukvicce muselo spatne psat? A ted si vem, ze do konce ligy ho to ceka minimalne jednou tydne a nekdy i dvakrat… dobre mu tak!

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 11:40 |  
   3 0

   Ousou byl vybornej! Mel to navic tezky utocnici byli neprijemny. Jen pred golem udelal malou chybu, kdyz asi chtel hrat na ofsajd a na chvili se zastavil. Ale bylo to skvele sehrany.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 11:54 |  
    5 0

    Tam vidím dva gólové problémy: Takács šel do souboje a prohrál ho, respektive tedy ten balón z toho souboje vypadl tak, že ho Laco při pokusu o odkop minul a jeho soupeř mohl poslat precizní kolmici.... a jako druhá věc bylo, že v té chvíli čerstvý útočník přeběhl na Lacovu stranu. Aiham hrál s Kačarabou vpravo, ale při příchodu Takácse se přesunul doleva - proto toho soupeře úplně nestíhal...Jinak to samozřejmě berlínští sehráli na milimetr přesně...

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 12:57 |  
     3 0

     No relativně nejsnáz se tím dalo zabránit tak, ze by Laco vyhrál ten souboj, nebo ho aspon neprohrál tak jasně, ze měl souper klid na prihravku. Kdyby tam byl Taras ve vcerejsi forme, asi by bud odehral mic nebo sroloval soupere nebo ho nepustil dal za cenu vlastniho zraneni, no..

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 13:08 |  
      3 0

      Tak ono je možné, že Laco jenom ještě nebyl úplně v zápase... přeci jenom se sice náhradník připravuje a rozcvičuje tak, jako by měl hrát od začátku, ale zvláště obránci se v průběhu hry střídají jenom když někdo vysloveně hoří a nebo při zranění.... a právě na to zranění se nikdo nemůže připravit - obecně tě trenér pošle se rozcvičit, pak si Tě zavolá, řekne ti, že tam půjdeš, co od tebe chce... prostě máš od poločasu hlavu nastavenou na to, že tam půjdeš a připravuješ se na to.... zatímco stoper tam málokdy jde po nějaké důkladné přípravě - to je prostě: "Ty vole, průser, okamžitě se svlíkni jdeš na plac!" ... stokrát se můžeš rozběhávat a zahřívat, stejně budeš mít v hlavě, že pokud se něco nestane, tak nejspíš na plac nepůjdeš

      Samozřejmě beru, že Laco byl na hřišti už skoro dvacet minut, tak už mohl a měl nabrat tempo zápasu... :-)

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 13:23 |  
       3 0

       Ona to byla ale taky smula, hlava skoncila nerozhodne, jenze Laco pak trochu odpadl od mice a netrefil ho. Spis jsem chtel ocenit vykon Tarase, kterej tyhle souboje zvladal vyborne.

       • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

        PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:27 |  
        3 0

        Ona to v druhý půli nebyla jediná situace, kdy Unionu ty nákopy začali vycházet. Jestli to bylo tím, že ve vzduchu neřádil Kačaraba, to neposoudím.
        Ale pro naší obranu to byl velký problém.
        A u toho gólu, asi by bylo opravdu lepší, kdyby do toho šel Takács radši faulem, než to prohrát.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      popin     před 30 dny 17.09.2021 14:21 |  
      0 0

      Připojuji souhlas. Takacs měl spoustu času připravit se na odkop od jejich brány a souboj vyhrát, nebo za cenu faulu míč odvrátit, ne se nechat odstavit tělem. K tomu se přidal Oscar nezachycením křídla a Bah, který ještě v půli akce byl před střelcem golu, ale pak ho nestíhal.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     Ivan     před 30 dny 17.09.2021 13:26 |  
     0 3

     Já tam viděl problém i v celkovém postavení týmu. Divil bych se, kdyby záměrem bylo mít takhle otevřenou obranu na dlouhý nákop. To, že stoper prohraje (a tady spíš zremizoval :-)) souboj je nevyhnutelná věc a proto by k takovým soubojům po obrané svíci od stopera soupeře němlo dojít. Z opakovačky nevidím pohyb jednotlivých hráčů, ale proti 10 lidem se nemůžeme takhle snadno dostat do souboje (my)4:3 (oni) na půlce, protože to už je docela nepříjemné samo o sobě.

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      ehad     před 29 dny 17.09.2021 22:10 |  
      2 0

      zasadne nesouhlasim s tim, ze ten souboj s Takacsem "zremizoval" ... ten souboj Takacs projel na cele care ...

      A uz vubec si nedokazu predstavit, jak si predstavujes, ze "by k takovým soubojům po obrané svíci od stopera soupeře němlo dojít".... tam k nim dojit naopak musi!!! Jedinej zpusob, jak zajistit aby k nim nedoslo se jich nezucastnit a nechat mic souperi.

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     ehad     před 30 dny 17.09.2021 14:41 |  
     1 0

     Koukam na to znova, a vidim tam jako jedinej zasadni problem to, ze Takacs ten souboj prohral. Ten mic nebyl nakopnutej nijak skvele, spis to byl takovy odkop pod tlakem z nouze, letel vysoko a dlouho. Tohle proste musi hrat hlavou obrance a ne utocnik. Ale je to pro nej dalsi zkusenost, ted ma prilezitost, tak at se snazi.

     Mozna tam jeste mohl nas utocnik (Kuchta?) vic dorazit toho obrance, co to nakopaval. Ale vidim jen sestrih, nevim co bylo pred tim, a proc byl u lajny ...

     Doplneno: Mozna jeste Mandous mohl jit vic proti mici. Sebrat tu nahravku asi neslo, ale zmensit streleckej uhel mohl.


     Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 15:07) . Zobrazit původní komentář

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      Ivan     před 30 dny 17.09.2021 14:44 |  
      0 3

      Pokud defenziva stojí na tom, aby stoper v takovéto situaci vyhrál míč, tak hrajeme na riziko. Hrát na riziko proti 10 když vedeme o gól nemá smysl. Takacs to mohl vyhrát, ale o tom to podle mě není.

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       ehad     před 30 dny 17.09.2021 15:01 |  
       3 0

       V nekterych situacich proste chyba udelat nejde, Kolar by mohl povidat. Ten mic letel dlouho a tam Laco musi jit naplno (i za cenu faulu).

       Na (urcite) riziko hrajeme vzdycky, to je filozofie JiT (bez rizika nebudes hrat fotbal, jen se budes bat, abys neudelal chybu). Samozrejme, ze pokud presujeme (v ten moment bylo 6 nasich hracu na souperove polovine, na nasi pulce byli 3 utocnici na 4 obrance), tak pak vznikaji volne prostory ... Tam jde o to, aspon zdrzet souperovu akci tak, abychom se stihli vratit do obrane pozice. A tohle Laco nezvladl, prohral jak hlavicku, tak nasledny souboj. Nicmene, nemyslim to zle, ale chybu je treba pojmenovat, a ne se tvarit, ze se nestala.

       • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

        Ivan     před 30 dny 17.09.2021 15:14 |  
        0 2

        Souhlasím s poslední větou, jen tu chybu oba vidíme jinde. Souboj 3 na 4 na půlce je na můj vkus docela nebezpečná situace na to, že vznikla z ničeho a darovat soupeři takovouhle příležitost je špatně. Nechci ukazovat konkrétně na toho kdo chyboval, protože to nevím, ale třeba mi přišlo že Ibra (nebo Ekpai?) to vyklusává dozadu, místo aby zasprintoval a pomohl.

        Laco ten prvotní souboj přímo neprohrál, jen u následného odraženého míče byl první soupeř (což není tak překvapivé, protože k němu měl blíže) a právě na ten odražený míč tu podle mě už měli být naši.

        To, že stoper prohraje souboj není super, jenže pokud je jediná pojistka právě ten stoper, tak je podle mě chyba jinde.

        • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

         PetCC     před 29 dny 17.09.2021 16:33 |  
         2 0

         Já myslím, že zrovna tahle situace je to, na čem Trpišovský pracuje nejvíc a určitě si to s Takácsem proberou.
         Obrana se v tu chvíli dostal do špatného postavení a gólu už skoro nešlo zabránit.
         Mandous určitě nemohl vybíhat, když to nemusel být centr, ale střela. A pak už na to nebyl žádný čas.

 143. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Fačín     před 30 dny 17.09.2021 11:59 |  
  4 3

  S včerejškem v zásadě velká spokojenost. 3 body, 3 vstřelené góly. Přestože jindy spotřebujeme velké množství šancí na 1-2 góly, tentokrát jsme byli velmi efektivní a pomohl nám i nejistý soupeřův brankář. Opět jsme měli trochu problém hrát proti deseti, naštěstí po inkasovaném gólu jsme se probudili a dokázali zápas opět překlopit na naší stranu. Z jednotlivců mám velkou radost především z Aihama Ousoua, byl jistý, důrazný a vůbec na něm nebyla vidět nervozita, která by se dala očekávat. Vzhledem k našemu neutěšenému stavu na stoperu to vypadá, že si zahraje víc, než bychom asi všichni čekali. Ale evidentně se není čeho obávat, včera ukázal, že kvalitu má, sebevědomí taky, takže jen tak dál. Samozřejmě smolné je zranění Kačaraby, včera byl výborný, takového ho potřebujeme. Tak snad se po zranění dostane rychle zpátky do formy. Ještě bych se zmínil o atmosféře. Na to, že bylo jen 15000 lidí a "jen" EKL liga, tak atmosféra byla parádní. Můj dojem je, že za to mohli především fanoušci Unionu, kteří vyhecovali náš kotel k ještě většímu úsilí než obvykle.

 144. Návštěva

  Rozumbrada     před 30 dny 17.09.2021 12:12 |  
  10 1

  Chápu zklamání, že nebylo vyprodáno, zápas a hráči by si to zasloužili ... ale je třeba připomenout, že jen o pár dní dříve přišlo na zcela neatraktivní Slovácko mnohem více lidí -- 11 tisíc -- než těch 7 tisíc v mistrovské sezoně 2016/17. A na Letnou i v poslední sezoně *před* pandemií chodilo v průměru méně, než u nás nyní na Slovácko.

  Prostě značná část fanoušků Slavie na fotbal nyní nechodí a nemá cenu soudit jejich důvody, protože ty jsou osobní a přesahují svět fotbalu -- nejde v první řadě o to, že by nějak pohrdali bundesligovým Unionem.

  Dále vezměte i v úvahu, že hodně Slávistů má nyní nejen hlouběji do kapsy, ale též závažnější finanční nejistoty -- a pro ty z nich, co nemají permanentku, ty ceny vstupenek nebyly zanedbatelné (nejlevnější TJ 850 Kč).

  Takže já to vidím spíše jako sklenici napůl plnou: ti Slávisti, kteří chodit mohou, chodí téměř na vše, a proto ... se těším, že Velvary vejdou do dějin Slavie jako jeden z fanouškovsky nejlepších vesnických výjezdů!


  Komentář byl uživatelem upraven (17.09.2021 12:31) . Zobrazit původní komentář

  • Re: Návštěva

   japhy     před 30 dny 17.09.2021 12:25 |  
   7 0

   Tak. Nechápu, proč jsou fans naštvaný na návštěvu. Lidi se snad nikam "po Covidu" nevrátili ve stejných počtech, proč by fotbal měl být výjimkou?

   • Re: Návštěva

    Kulajs     před 30 dny 17.09.2021 12:56 |  
    6 0

    To je svatá pravda. Hospoda, kam chodíme na pivko dříve narvaná, nyní méně než poloprázdná. Covidové prázdniny zamávaly se vším. Hlavně také s cenami.

  • Re: Návštěva

   Ivan     před 30 dny 17.09.2021 13:15 |  
   0 10

   Píšeš "nejde v první řadě o to, že by nějak pohrdali bundesligovým Unionem". Tvrdík jasně řekl, že EKL nás moc nezajímá - chápu že fanoušek není nadšen ze zápasu, kde se dá očekávat Bčková sestava. Navíc tu filozofii prostě nechápu, ligu hrajeme proto, abychom pak měli zápasy v Evropě. Na to je EKL tkay dobrá, jednak máme štěstí na relativně atraktivní skupinu a navíc je šance celou EKL vyhrát, což by pro mě, jako fanouška byla priorita se o to pokusit.

   • Re: Návštěva

    bramburek (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 13:36 |  
    8 0

    Tvrdík rozhodně neřekl, že nás EKL nezajímá, tak tady neplácej nesmysly... pusť si ten rozhovor ještě jednou... řekl pouze to, že vzhledem k tomu, že v příští sezoně jde do předkola LM jen mistr, tak proto je vyhrát naší ligu pro nás priorita... od druhýho místa níž nejdou týmy ani do EL, nýbrž až do EKL... takže co řekl, je naprosto logický... jinak samozřejmě každej zápas hrajem na 100%, což včera bylo taky jasně vidět...

    • Re: Návštěva

     Ivan     před 30 dny 17.09.2021 13:43 |  
     0 9

     Já vím co JT řekl, ty to taky víš, jen nám to vyznělo jinak. JT je politik a neřekne to naplno ai podle tooh co Trpiš říkal, tak kalkulovali s tím, aby v neděli na bohemku všichni potřební mohli.

     Nevím proč naprosto logický. Tak letos vypustíme EKL, abychom vyhráli ligu a pak třeba se zase dostali do EKL... Mimo to, by v našich silách mělo být soustředit se na Evropu a přitom vyhrát ligu, tohle je alibistické.

     • Re: Návštěva

      ehad     před 30 dny 17.09.2021 13:50 |  
      1 0

      Hele, ale zase neni resenim soustredit se jen na pohary, a doma v lize se strachovat o poharove pozice.

      Ono ten letosek lze take brat jako sbirani zkusenosti pro kluky, co ty pohary hrajou poprve ..., Vlastne je super, ze nastoupi v zakladni sestave a nesou na sobe tu hlavni zodpovednost. Sirsi kadr s hracema, co uz vsichni nejaky poharovy zapas hrali, to je dobra cesta a bude se to hodit v dalsi kvalifikaci.

     • Re: Návštěva

      bramburek (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 14:40 |  
      6 0

      tobě přišlo, že jsme včera něco vypouštěli? dyť kluci celej zápas dřeli jak koně, a porazili jsme bundesligovej tým 3:1...

     • Re: Návštěva

      kjandourek (admin)     před 29 dny 18.09.2021 12:20 |  
      1 0

      Asi jsi nepochopil tu základní věc: Rádi bychom hráli ligu mistrů.... a do té se dá postoupit jenom přes vítězství v domácí lize.... ne vítězstvím v Konferenční lize - tím si zajistíš pouze základní skupinu EL....

      Čili pokud chceme mít příští léto alespoň šanci zahrát si Ligu mistrů, musíme vyhrát ligu... to je celé...

      Navíc Tvrdík vysvětloval i to, že ten tým celé tři roky jede v maximálním soustředění na každý zápas... v módu, že musí vyhrávat všechny.... tak teď je čas, trochu upustit páru a trochu si psychicky odpočinout...

      Nikdy neřekl, že se na Konferenční ligu vybodneme - podobné to mají Tottenham i AS Roma i oni v oprvní řadě chtějí z domácí soutěže postoupit do LM a až ve druhém sledu se pokusí vyhrát KL...

  • Re: Návštěva

   PetCC     před 30 dny 17.09.2021 16:23 |  
   2 0

   Já už to psal na začátku sezóny, že část lidí si odvykla na fotbal chodit. Daleko víc je to ale vidět v menších klubech, Slavia si ani nemůže moc stěžovat.

  • Re: Návštěva

   pcitron     před 29 dny 18.09.2021 09:20 |  
   0 0

   A někteří musí chodit do práce:-)

 145. Také vám zůstávají na hlavní stránce staré články

  Slávista 51     před 30 dny 17.09.2021 13:09 |  
  0 4

  místo aby nabíhaly ty nejnovější, zvlášť ty o A týmu?

  • Re: Také vám zůstávají na hlavní stránce staré články

   kjandourek (admin)     před 30 dny 17.09.2021 13:14 |  
   0 0

   Kdepak? můžeš to nějak rozvést?

   • Re: Také vám zůstávají na hlavní stránce staré články

    Slávista 51     před 30 dny 17.09.2021 13:17 |  
    0 1

    No, přihlásím se a tam stále článek o rozlosování MOL, atd.. Musím kliknout na A tým, abych se dostal k nejnovějším. Dřív byly automaticky na 1.stránce, postupně.

    • Re: Také vám zůstávají na hlavní stránce staré články

     martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 15:30 |  
     0 0

     Jasne, uz to vidim, toho jsem si nevsim.

    • Re: Také vám zůstávají na hlavní stránce staré články

     kjandourek (admin)     před 29 dny 17.09.2021 22:05 |  
     0 0

     Nahoře máme drobné aktuality... a rozlosování MOL cupu je opravdu tou zatím poslední.... těch je vždycky šest posledních.... články jsou pod nimi - tak to bylo vždycky....

 146. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Ivan     před 30 dny 17.09.2021 13:38 |  
  4 0

  Včera se všichni útočníci významně podíleli na gólech, snad to vydrží.

  Na (prvním) gólu má Standa minimálně poloviční zásluhu. Kdyby tam nebyl, tak to golman v pohodě má, takhle musel do poslední chvíle čekat na teč a pak to nestihl.

  Druhý dal Kuchta sám.

  Třetí Krměnčík udržel míč a naservíroval na střelu.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   martyni (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 13:44 |  
   7 1

   U druheho golu bych nepodcenoval praci Sevcika, kterej byl prej podle isportu slabej. Ale on tu akci celou udelal, nekolikrat si narazil se spoluhraci az nakonec vytvoril dobrou streleckou pozici pro Nica.

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    Ivan     před 30 dny 17.09.2021 13:50 |  
    0 0

    Jasně, já se teď zaměřil jen na útočníky a góly, určitě to nejsou jen jejich góly :-)

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    PetCC     před 30 dny 17.09.2021 16:15 |  
    2 0

    Ševčík musel v zápase hrát hlavně vzadu, pomáhal rozehrávce. A pak to hrát rychle dopředu.
    Jeho hra vyniká, když si to má s kým přihrát na útočné půlce v okolí vápna. Což byl i případ toho gólu, kdy to mohl dát Stanciovi.
    Ona ta sestava byl postavená právě na rychlou hru, to je doména Lingra. Ale po tom vyloučení, kdy se Union přeskupil a zatáhnul, bylo třeba, aby přišli hráči, kteří zvládají líp kombinaci před vápnem soupeře.

 147. Re: Slavia - Union Berlín 3:1

  Simis     před 30 dny 17.09.2021 14:00 |  
  4 0

  Aiham je docela slusny ranar, nejdriv sundal loktem, tusim, ze Masopusta a pak hlavickou odrovnal Kacarabu.

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   SirCohen     před 30 dny 17.09.2021 14:14 |  
   3 0

   A ještě za toho Masopusta vykouzlil ŽK pro soupeře, borec!

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    ehad     před 30 dny 17.09.2021 14:21 |  
    1 0

    Jo jo, to bylo super, docela jsem na to koukal ..... ten utocnik z toho byl drobne prekvapenej ... ;-)

  • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

   pehacko     před 30 dny 17.09.2021 14:21 |  
   1 3

   Takove záludné prase neco jako kveuke… nebo jak se ten rudy mastodont jmenoval

   • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

    ehad     před 30 dny 17.09.2021 14:23 |  
    1 1

    tvl, ty uz jsi zas v lihu? ze nevis o kom pise, co?

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     pehacko     před 30 dny 17.09.2021 14:33 |  
     1 0

     Já myslel, ze pise o te jejich cerne otočné hrozbě co byl zralý na cervenou… ale netusim jak se to jmenovalo. V lihu bohuzel nejsem… blbej tyden, kdy makam jak barevnej… to je stejne blbe přirovnání ja moc barevné za svuj zivot makat nevidel…

    • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

     necich     před 30 dny 17.09.2021 15:36 |  
     4 0

     Pravý opak je pravda, hovado píše rozmně jen když je v lihu. :)

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      pehacko     před 30 dny 17.09.2021 15:54 |  
      0 0

      Ani netušíte vy volove jakou mi delate zizen!!! A to ma dneska poctivej vycep zavreno!!! Soukromá akce!!! Kurva to je od nich nezodpovědné a osklive!!! Zrovna v patek!!!

     • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

      wimpy     před 29 dny 17.09.2021 21:59 |  
      1 0

      To bude asi blbost, pokud ovšem nepovažuješ naprostou většinu jeho příspěvků za rozumné. :-)

      • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

       necich     před 29 dny 18.09.2021 07:52 |  
       1 0

       Tak vzhledem k tomu, že většina jeho příspěvků je v duchu : smrt spartě, rozhodčí je kokot apod. tak by to mohlo být v cajku...:)

       • Re: Slavia - Union Berlín 3:1

        bongor     před 29 dny 18.09.2021 09:02 |  
        0 0

        smrt spartě neberu To bysme byli sami proti sobě,šest bodů se vždycky hodí a komu bychom se celý týden smáli?
        Ty umělci se nám hoděj jako máloco a navíc mrtvý jsou už hodně dlouho.

 148. Postřehy

  Merlinus (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 14:28 |  
  5 2

  Za mě včera PROFESORSKÝ výkon, a to v jeho negativním i pozitivním slova smyslu. Když jsme vedli a Union hrál o desíti, tak to byl takový nezáživný opatrný až trochu bez zájmu výkon. Pak když bylo ale potřeba zabrat, tak jsme rozjeli celkem slušný kolotoč.

  Dále se přidávám ke chvále Mandouse, jen trochu postřeh z TS, sledoval jsem ho dobře v druhém poločase a při standardkách, tam párkrát trochu zmatkoval jako, že si jde pro ten centr, pak se zastavil a čekal co z toho bude. Naštěstí to vždy naši odhlavičkovali. Asi je to rozumné nechodit do riskantních soubojů, ale zase vždy jen čekat, jestli vyhraje hlavu obránce nebo útočník taky asi není úplně šťastné. Ale to si určitě vyladí s herní praxí.

  Jinak fandění včera hezké. To, že speaker některé chorály zbytečně přetahuje, tak že půlka lidí už neřve, je už nošení dříví do lesa. Co bylo ale utrpení je ta děsivě pomalá děkovačka. Speaker se snaží to pohyby hecovat, aby řvali lidi co nejvíc a pak to naprosto příšerně dlouhými mezerami totálně uspává. Proto mám rád děkovačky od hráčů, ty jsou rychlostně daleko lepší a má to pořádné grády.

  • Re: Postřehy

   Fačín     před 30 dny 17.09.2021 15:54 |  
   4 6

   Nesouhlasím s pasáží o děkovačce. Osobně se mi to naopak velmi líbí - ty pauzy dají vyniknout ozvěně a tvoří dramatický efekt.

   • Re: Postřehy

    Merlinus (přítel SN)     před 29 dny 17.09.2021 22:39 |  
    2 0

    No tak jestli ty pauzy dělá kvůli ozvěně, tak podle té délky mezer, by mu měl někdo říct, že to nedělá v tunelu, ale na stadionu. :-)

    • Re: Postřehy

     wimpy     před 29 dny 17.09.2021 22:41 |  
     0 0

     Buď trochu tolerantní. Čtyři roky to (téměř) nesměl dělat, tak si to teď užívá. :-)

     • Re: Postřehy

      Merlinus (přítel SN)     před 29 dny 18.09.2021 00:03 |  
      0 0

      Jo v pohodě. Řídí si to on. Já jen jako to cítím (zdaleka nejen) já.

      • Re: Postřehy

       wimpy     před 29 dny 18.09.2021 00:05 |  
       0 0

       No jo, nejhorší je, když je na proti kotel, kterej vyplní to ticho.

  • Re: Postřehy

   wimpy     před 30 dny 17.09.2021 16:00 |  
   3 0

   Tys sledoval Mandouse z TS v druhé půli? To nedám ani s brejlema. :-)

   • Re: Postřehy

    Merlinus (přítel SN)     před 29 dny 17.09.2021 22:32 |  
    1 0

    :-)) No jasně, že překlep. Samozřejmě v prvním...

    • Re: Postřehy

     wimpy     před 29 dny 17.09.2021 22:39 |  
     2 2

     :-)

     Dodám taky postřeh. Byl jsem zřetelně klidnější, když hrál nohama, než s Kolim. Bylo vidět, že se na to opravdu soustředí.

 149. Vlajky

  Merlinus (přítel SN)     před 30 dny 17.09.2021 14:55 |  
  10 0

  A ještě jedna věc mě zarazila už poslední zápasy. A tím jsou vlajky na stadionu. Na Baníku byly prakticky všechny sundané. A i včera jich bylo minimum. Viděl jsem jak někteří aktivnější z TS obchází majitele vlajek a něco jim říkají. Některé vlajky pak majitelé během zápasu sundávali. Nevím co to je za akci. Prý něco ve smyslu, že si každý má svoje vlajky hlídat, že snad dokonce chodí slávističtí "provokáteři" z tvrdého jádra TS a "cvičně" ty vlajky jako kradou a zkouší jestli si je majitel začne bránit... Tak to jestli je pravda, tak to je slušný úlet. Výsledek už je vidět, minimum vlajek na stadionu. Jako chápu, že si každý má bránit a hlídat svoji vlajku, ale tohle je fakt dost přes čáru na vlastním stadionu dělat nějaké umělé provokace. Samozřejmě nevím nakolik je to vážný problém. Kolik vlajek už se v Edenu reálně ukradlo, ale ty provokace jsou fakt úlet. Až ji pak bude někdo krást opravdu, tak už se nikdo nebude vzrušovat. Tohle je trochu nedomyšlené. Navíc stadion prakticky bez vlajek je hodně smutný. Jestli tohle není trochu kontraproduktivní.

  • Re: Vlajky

   pehacko     před 30 dny 17.09.2021 15:03 |  
   1 3

   Myslis kostelni vlajky?