Soutěž

Tipovačka 2021/22 - sedmé shrnutí

Slavia absolvovala v rychlém sledu sedm zápasů. Reprezentační pauza znamená ideální příležitost podívat se, jak jednotliví tipující dopadli a jak tipy pohnuly s pořadím v naší soutěži.

Slavia – Liberec 3:1 (1:0), branky SKS: Bah, Kuchta, Olayinka

Vítězství Slavie nad Libercem očekávalo hodně tipujících a ani jeho výše nebyla nečekaná. Celkem 23 z 205 tipujících dokázalo odhadnout konečný i poločasový výsledek. Dva z nich si odnesli 15,31 bodů, dalších osmnáct si připsalo 16,31 bodů, jelikož dokázali uhodnout i jednoho ze střelců. Uživatel postovni byl ještě o bod úspěšnější, když správně určil střelce dva. Králové kola byli tři: Prokas, Cechynos a Krata vedle přesného tipu a jednoho střelce použili i žolíka, což znamenalo krásný zisk 32,62 bodu.

 

Maccabi Haifa – Slavia 1:0 (1:0)

Prohra v Izraeli zaskočila nejenom fanoušky, ale hlavně tipující. 23 uživatelů z celkového počtu 202 si připsalo čtyři body za jeden z poločasů. Bramburek, nasta a butters tipovali vítězství domácích s poločasovým vedením 1:0, což pro znamenalo 7,3 bodu, ještě lépe skončilo kolo pro bububu, který sice správně určil pouze poločasové vedení domácích 1:0, ale tip podpořil žolíkem, což mu do tabulky přineslo osm bodů. Vítězem celého kola se stal TomDK, který přesně určil oba poločasy a odnesl si 17,3 bodu.

 

Dynamo ČB – Slavia 2:2 (2:0), branky SKS Olayinka, Oscar

Remíza na jihu Čech také příliš nepotěšila fanoušky a ani tipující. 46 z celkového počtu 208 tipujících si odneslo čtyři body za jeden z poločasů, většinou ten druhý, který Slavia vyhrála 2:0. Sedm borců správně odhadlo, že zápas skončí nerozhodným výsledkem, což jim do tabulky přineslo 5,2 bodu. Freedom si připsal o bod víc, když remízu 1:1 doprovodil správně určeným střelcem. Alky a mipa svůj tip na druhý poločas podpořili žolíkem, což jim vyneslo 8 bodů. A dostáváme se k vítězům: Láryfáry a Albert Neri správně určili konečný výsledek, čímž si i díky vysokému kursu do tabulky připsali 12,2 bodu.

 

Slavia – Olomouc 1:0 (1:0), branka Olayinka

Vítězství červenobílých v dohrávaném utkání nebylo překvapivé. Více než sto tipujících si připsalo minimálně 5,5 bodu za přesně určený poločas a kurs na vítězství Slavie. Šest tipérů si připsalo 9,5 bodu za konečný výsledek 1:0 s poločasem 0:0. Dalších šest správný tip na jeden poločas podepřeli žolíkem, což jim vyneslo 11 bodů, Jarda66 přidal střelce, čímž si připsal 13 bodů. Vítězů tohoto kola bylo hned pět: Tchibo, kostelnivlajka, Tátoš, polipoli a Petr74 přesně určili konečný a poločasový výsledek – celkem si připsali 15,5 bodu. Možná i proto, že někteří lidé měli toto utkání natipované ze začátku sezóny, se nám sešlo krásných 225 tipů

 

Slavia – Plzeň 2:0 (0:0), branky Lingr, Krmenčík

Další výhra a opět s nulou na kontě obdržených branek už nebylo pro tipující překvapivé a tak následovaly vysoké zisky. Výhru domácích 2:0 bez správného určení bezbrankového poločasu tipovalo hned 31 uživatelů – všichni připsali si 11,87 bodu, třináct z nich dokonce o bod více při správném určení jednoho ze střelců (branka z kopačky Krmenčíka se přímo nabízela). 15,74 bodu si připsali dva uživatelé, kteří svůj tip na jeden z poločasů podložili žolíkem, další dva tipující zaznamenali 17,87 bodu za přesný výsledek konečný i poločasový, ale to jsme stále v poli poražených. Dalších šest borců k přesnému tipu na výsledek i poločas správně určili i jednoho střelce – 18,84 bodu. Sksjardab, správně určil pouze konečný výsledek, Padre a Peter24 k tomu přidali jednoho střelce, ale dobře použitý žolík jim přinesl do tabulky krásných 23,74, respektive 25,74 bodu. Král kola byl ještě výše. Ladislav dobře tipnul oba poločasy, jednoho střelce a celý tip obalil žolíkem, což v součtu bylo rekordních 37,74 bodu!

 

Slavia – Maccabi Haifa 1:0 (0:0), branka Kuchta

Výhra v těžkém zápase s jedním vstřeleným gólem patří k často tipovaným výsledkům. Minimálně 5,5 bodu za správně určený poločas si odneslo více než sto tipujících z celkového počtu 208. Osm tipérů si za přesný tip na poločas a střelce díky použitému žolíkovi odneslo 13,1 bodu. Další šest určilo správně konečný i poločasový výsledek, což znamenalo 15,55 bodu. Na pomyslný druhý stupínek vítězů se namačkali čtyři tipéři: martin11, Peta, Dan a rudahvjezda přidali i správně určeného střelce a do tabulky jim přibylo 16,55 bodu. Králem kola se stal dauby se ziskem 21,1 bodu. Na to stačil přesný tip na konečný výsledek, střelec a samozřejmě žolík.

 

Pardubice - Slavia 0:5 (0:0), branky Krmenčík 2, Lingr 2, Ekpai

Výhru Slavie na půdě Pardubic očekával kde kdo z 207 tipujících, ovšem její výše, zvláště v kombinaci s bezbrankovou poločasovou remízou, přeci jenom překvapila. Každopádně zisky v tomto kole byly velice slušné, protože více branek znamená více střelců. Hned pět tipérů si připsalo 8,62 bodů za výhru SKS a dva správně označené střelce. Šafry byl jedním ze tří, koho konečný výsledek nepřekvapil a za jeho přesný tip si odnesl 9,31 bodu. Lukavo k tomu přidal i jednoho střelce – 10,31 bodu. Ještě lépe v tomto kole dopadl drdly. Ten na to šel obráceně – očekával nižší výhru, ale po poločase 0:0, k tomu trefil jednoho střelce a vše vypodložené žolíkem mu vyneslo 12,62 bodu. Ovšem králem večera byl Zdededek. Přesný konečný výsledek, jeden střelec a žolík znamenalo luxusních 20,62 bodu.

 

Shrnutí

Od minulého shrnutí uběhlo sedm zápasů, což tabulku proházelo, ale v popředí už nám zůstávají stále stejná jména. Tady už můžeme hledat favority letošního ročníku. Čechynos se se ziskem 153,73 bodu ze třetího flíčku posunul opět do čela, kde má více než sedmibodový náskok. Na druhém místě se již třetí hodnocení drží Jarda66 (146,07 bodu). Na třetí místo z pátého poskočil Prokas (139,53 bodu), zvláště díky skvělému zisku za utkání s Plzní se jej drží Ladislav (132,51 bodu). Na pátém místě se drží postovni (123,77), na šesté spadl minule vedoucí Bobo74 (121,8). Jak je vidět v personálním obsazení vedoucí šestice došlo k jediné změně, když Ladislav nahradil mateu, kterému se evidentně příliš nedařilo a klesl na 20.místo.

V příštím týdnu čeká Slavii domácí trojboj. V Edenu se nejprve představí Jablonec, potom v atraktivním utkání Evropské Konferenční ligy Feyenoord a na konec Teplice, čímž začnou odvety základní části Fortuna ligy.   

 

Komentáře (2)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Tipovačka 2021/22 - sedmé shrnutí

  postovni (přítel SN)     před rokem 15.11.2021 20:14 |  
  6 0

  Vod tý doby, co jsem slavnej, šly moje tipy do kopru. Když to ale budu vždycky tak, že mi Slavia zkazí tip 4:0 tím, že dá soupeři bůra, tak se s tím asi dokážu smířit.

  • Re: Tipovačka 2021/22 - sedmé shrnutí

   bongor     před rokem 23.11.2021 21:28 |  
   0 0

   Největší pozornost je pochopitelně věnována tragickému výkonu i výsledku Sparty. Jako by už bylo jedno, jestli hraje s Dočkalem, či bez něj (tentokrát nastoupil až za stavu 0:3 po hodině hry), jestli se do sestavy vrátili uzdravení Hložek a Krejčí II, či nikoli. Tak či tak, marnost nad marnost. Přitom je to přesně měsíc po té, co jsme v deníku majitele Sparty Daniela Křetínského četli něco o tom, že letenský tým zase míří do Evropy.