Soutěž

19. kolo tipovací soutěže

V tomto kole se díky prohře Slavii moc bodů nerozdávalo, jen dva lidé se domnívali, že nevyhrajeme. Ostatní si mohli připsat body jedině za tipnutí poločasu.

Tohoto kola se zúčastnilo celkem 78 lidí, přičemž celkem je v soutěži již 109. Kvůli slávistické prohře se moc bodů nerozdalo, jen tři lidi dostali bod za tipnutí vítěze utkání, ostatní si polepšili alespoň o tři bodíky za tipnutí poločasu, z tohoto bodového zisku se radovalo 32 lidí.

Nejtipovanějším výsledkem se tentokrát stala naše výhra v poměru 2:1, pro niž bylo 31 lidí. O hodně méně už bylo pro remízu 1:1, přesně 17 lidí. Třetí stupínek zaujala naše těsná výhra 1:0 s 10 tipy. Další pořadí: 2:0 (6x), 3:1 (4x), 0:0, 1:2, 3:2, 2:2 (vše 2x), 3:0 a 0:1 (oba 1x).

Poslední dobou zůstává na výsluní Adauto a tentokrát opět získal nejvíce, ale nyní s drtivým náskokem. Obdržel celkem 63 bodů. Druhý Tomáš Došek měl pouhých 21 bodů. Třetí stupínek zaujal Karel Piták s 15 body. Další pořadí: Richard Dostálek (14), Adam Petrouš (4), Radek Bejbl (3), Pavel Kuka, Pavel Fořt (oba 2), Martin Latka, Milan Zachariáš, Patrik Gedeon, vlastní branka (vše 1).