Přípravná utkání

Slavia B - Ovčáry

Sedm branek uštědřili slávisté v prvním přípravném zápase Ovčárům, když se trefilo hned šest hráčů.

Zápas měla Slavie jasně pod kontrolou, v prvním poločase hráči vstřelili pět gólů, v 10. minutě vedli už 3:0. "Jsem spokojen s výsledkem i s tím, že se nikdo nezranil, přeci jen se hrálo na těžkém terénu. V zápase byly k vidění pěkné kombinační akce," zhodnotil zápas trenér béčka Pavel Trávník. Svou premiéru v sešívaném dresu si odbyla nová posila z Hradce Králové, Jakub Chleboun. "Předvedl se v dobrém světle, v prvním poločase hrál v obraně, na druhou půli jsme ho posunuli do útoku, takže si vstřelil i gól. Rád hraje více dopředu, je možné, že ho v dalších zápasech v útoku budeme také využívat." Zítra má mužstvo volno, v pondělí odjíždí na týdenní soustředění do Žínkov. S týmem neodcestuje Doležal. Další přípravný zápas čeká béčko ve středu 21. ledna, od 11 hodin by se mělo střetnout v Edenu s Bohemkou. Několik hráčů si možná zahraje i za áčko v nedělním utkání s Žilinou na Tipsport cupu. Slavie B - Ovčáry: 7:1 Sestava Slavie: Podaný - Budějský, Chleboun, Vaněk, Martin Zachariáš (46. Doležal) - Knobloch, Kotrba (46. Musil), Dubský (46. Vondráček), Lexa - Jirásek, Stejskal Góly Slavie: Jirásek 2, Martin Zachariáš, Stejskal, Knobloch, Doležal, Chleboun