Soutěž

1.kolo tipovací soutěže

Dnes proběhlo první kolo tipovačky v novém kabátě. Díky tomu taky krátce po zápase bylo známo aktuální pořadí. A teď vám přináším podrobnější statistiky o vašem tipování.

První kola v automatizovaném systému se zúčastnilo 95 lidí, což je velmi slušné číslo. Například na podzim v každém kole zaslali lidé kolem 60-70 tipů. Věřím, že počet lidí se ještě zvýší. Přeci jen třicet zajímavých cen stojí za to, proto máte šanci vyhrát i nyní.

Všichni samozřejmě v prvním zápase věřili ve výhru Slavie, ale nikomu se nepodařilo získat body za přesný výsledek a zároveň za oba poločasy. Kdybychom však ve druhé půli přidali jednu branku, z přesného tipu by se radovalo 29 lidí, výhra 3:0 byla nejvíce tipována. Skutečný výsledek skončil na třetím místě s 15 tipy. Pořadí:
8. Výhra Slavie 5:0, 3:2, 6:0, 2:1 – 1 člověk

Mezi tipovanými střelci největší důvěru získal Pavel Kuka, hráč, který uvažoval v zimě o odchodu. Nyní pod Csaplárem získal opět důvěru a čekají se od něho branky. Dnes sice žádnou nedal, ale třeba se to podaří příště. Na druhém místě skončila nová posila Václav Koloušek, který podal slušný výkon okořeněný branku. Plno lidí si tedy kvůli němu připsalo bod. Pořadí: