Slavia - FC Universitatea Craiova 3:2

Slavia si ve druhém utkání na turnaji v Turecku poradila s týmem FC Universitatea Craiova, a postupuje do finále z prvního místa.

Slavia - Craiova 3:2 (3:2)

Sestava:
Kozáčik - Švec (79. L.Došek) , Bejbl, Holeňák, Zbončák - Piták, Gedeon, Latka, Sedláček - Vlček, Adauto (46. Fořt)

Góly: 14. Adauto, 20. Bejbl, 22. Latka - 6. Baebaeli, 36. Bundea

Za silného deště jsme nevstoupili dobře do utkání. Přestože jsme měli počáteční tlak, první gól dal soupeř. Slávisti se ale nedali. Začali tlačit na soupeře a odměnou bylo rychlé vyrovnání. Po centru Pitáka se střelou k tyči prosadil Adauto. Za další minuty jsme vstřelili další dvě branky, nejdříve se ranou z velké dálky prosadil Bejbl a o chvíli později po centru Pitáka skóroval střelu k tyči Latka. Přes další naše šance však soupeř dokázal snížit.

Druhý poločas se už ani jeden celek neradoval ze vstřelené branky. Více příležitostí měla Slavie, ale Vlček, Piták, Sedláček či Fořt neuspěli. Po dnešním vítězství jsme skončili první ve skupině a ve finále se střetneme v sobotu proti Lokomotiva Plovdiv od 17:00 středoevropského času.

Další podrobnosti si můžete přečíst na oficiálním webu - zde.