Soutěž

Anketa Slávista jara 2005

Šestý ročník ankety Slávista jara 2005 je spuštěn. I tentokrát máte možnost zvolit nejlepšího slávistu za jarní sezonu. Je to jen na vás, který hráč obdrží figurku fotbalisty. Takže hlasujte, jak jen to půjde. Deset vylosovaných dostane poukázku do KFC. Hlasování probíhá do 19. června 2005.

Letos je to již šestý ročník. V minulých letech jsme měli následující vítěze – Štěpán Vachoušek (podzim 2002), Rudolf Skácel (jaro 2003), Karel Piták (podzim 2003, podzim 2004), Václav Koloušek (jaro 2004). Získá Karel Piták i třetí figurku či tentokrát to bude úplně jiný hráč?

I tento ročník budou celkem tři způsoby, jak budete moci hlasovat. Jsou to tyto cesty komunikace – SMS, ICQ či formulář přes web. Jednotlivé možnosti si trochu popíšeme.

SMS
Pouze ze svého mobilního telefonu, nikoliv zprávou z netu, pošlete SMS zprávu na telefonní číslo 777 302 302. V textu zprávy uvedete pět nejlepších hráčů v pořadí od nejlepšího. Jiné údaje nemusíte psát, evidovat si vás budu pod vaším telefonním číslem.

ICQ
Kdo vlastní ICQ, tak může poslat zprávu i tímto způsobem. Stačí poslat zprávu na číslo 59853697 a stejně jako u SMS vyplníte pět nejlepších hráčů v pořadí od nejlepšího. Další údaje také není potřeba vyplňovat. Zde si vás budu evidovat podle vašeho ICQ čísla.

Formulář
Jestliže chcete pouze vyplnit formulář, tak běžte SEM. Na této stránce se stačí pouze řídit instrukcemi. Vyplníte přezdívku, email a vámi pět nejlepších hráčů. Následně si vás budu evidovat pod vaší přezdívkou a emailem.

V minulých letech jsme ze zúčastněných vylosovali pár lidí, kteří dostali nějaké drobnosti. I tentokrát se můžete těšit na ceny. Rovnou deset vylosovaných lidí obdrží poukázky do KFC v hodnotě 100 Kč.

A z jakých hráčů vůbec můžete vybírat? Zapsat můžete jakéhokoliv hráče, který odehrál za Slavii na jaře alespoň pár minut. Pro ulehčení vám zde všechny jména vypíšu:
Brankáři:
Matúš Kozáčik

Obránci:
Radek Bejbl, Lukáš Došek, Miroslav Holeňák, Tomáš Hrdlička, Karel Kratochvíl, Martin Latka, Jiří Rychlík, Jiří Studík, Marek Suchý

Záložníci:
Milan černý, Patrik Gedeon, Václav Koloušek, Karel Piták, Lumír Sedláček, Michal Švec, Martin Zbončák

Útočníci:
Evandro Adauto, Vladimír Bálek, Pavel Fořt, Pavel Kuka, Paul Munster, Ivo Táborský, Stanislav Vlček

Na závěr vám chci připomenout, abyste všechny údaje vyplňovali kompletně. A pokud možno se ankety zúčastněte v co nejhojnějším počtu, a? vítěz má co největší radost z velké důvěry. Kdo to tedy letos vyhraje? To je pouze na vás.

Komentáře (1)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Anketa Slávista jara 2005

    lucky-pilda     před 18 lety 05.06.2005 23:38 |  
    0 0

    U mně, i když s tím mnozí určitě nebudete souhlasit, to na celý čáře vyhrává za to, že nikdy nic nevypustil, za svojí obětavost a vůbec za to, jak hrál (i když někdy dělal zbytečný chyby) Radek Bejbl. Jen mě dost zklamal, že ze Slavie odešel zrovna teď ... Bude hodně těžký za něj najít náhradu, obzvláště obrana bez něj možná nebude vědět (viz zápasy, kdy Radek nehrál), co hrát.