Fortuna liga

S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

SYNOT TIP ARENA/EDEN - V neděli 3. dubna čeká Slavii po reprezentační přestávce další zápas. V rámci 22. kola Gambrinus ligy přijedou do Synot Tip Areny v Edenu fotbalisté Hradce Králové. Výkop je v 19:30 hodin.

Rádi bychom vás požádali, abyste ve svých zprávách k utkání zdůraznili změnu termínu. Utkání bylo přesunuto z pondělí na neděli, důvodem změny je kolize původního pondělního termínu s finálovým utkáním hokejové extraligy.

"Při přípravě jsme nevycházeli z utkání, které Hradec vysoko prohrál v Jablonci. Hradec byl oslabený, nic mu nevycházelo. Doma se jim podařilo zdolat nepříjemnou Příbram, čeká nás možná nejtěžší jarní zápas. Věřím, že naši fanoušci nám stejně jako proti Teplicím budou v neděli oporou," uvedl trenér Michal Petrouš.

Kvůli čtyřem žlutým kartám nemůže nastoupit obránce Vitali Trubila. "Máme několik variant, jak ho nahradit, ještě jsme se nerozhodli," řekl k tomu Michal Petrouš. Kromě Risteho Naumova, který rehabilituje po operaci, jsou všichni ostatní hráči v pořádku.

"Na podzim jsme v Hradci remizovali díky Martinovi Vaniakovi, který v závěru předvedl fantastický zákrok, bod jsme brali. Věřím, že doma bude mít utkání jiný průběh. Hradec hraje doma i venku útočně, to by nám mohlo vyhovovat. Rádi bychom zase našim divákům udělali radost," uvedl obránce Ondřej Čelůstka.

Slávisté si drží palce!

Patrony nedělního zápasu s Hradcem Králové jsou hokejisté Slavie Praha, kteří budou držet svým fotbalovým kolegům palce.

"Kluci se na jaře zvedli, přeju jim, ať jim to šlape dál, ať dávají góly a sbírají body, které moc potřebují. A ať je hlavně v týmu pohoda," uvedl kapitán červenobílého hokejového celku Petr Kadlec, který výsledky svých fotbalových kolegů pečlivě sleduje a často jim drží palce (pokud mu to čas v nabité hokejové sezoně dovolí) také v hledišti Synot Tip Areny v Edenu.

"Je těžké někoho vyzdvihnout, líbí se mi, jak hraje v obraně David Hubáček a v záloze Karol Kisel, který dával na podzim i hodně gólů. To je určitě platný hráč pro tým," pochválil slávistického kapitána jeho hokejový protějšek.

"Klukům všichni fandíme a držíme jim palce," vzkázal do Edenu brankář Miroslav Kopřiva.

Fotbalistům Slavie věří v nedělním zápase i slávistický hokejový útočník Michal Vondrka. "Přeju jim, aby v neděli vyhráli, aby se jim dařilo a aby to nedotáhli tam, kam určitě nechtějí. Ale to nehrozí, protože na jaře hrají opravdu výborně. Ale popřát jim štěstí je určitě namístě," uzavřel Michal Vondrka.

Komentáře (5)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

  Socrates (přítel SN)     před 9 lety 31.03.2011 21:32 |  
  0 0

  ♥ SKS ♥

 2. Re: S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

  brekekeSKS     před 9 lety 31.03.2011 21:36 |  
  0 0

  ♥ HUB ♥

  • Re: S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

   Socrates (přítel SN)     před 9 lety 31.03.2011 21:56 |  
   0 0

   *y*

 3. Re: S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

  thc     před 9 lety 03.04.2011 14:34 |  
  0 0

  Boužel remíza 0: 0 dneska :(

 4. Re: S Hradcem Králové v Synot Tip Areně už v neděli

  DrFe1     před 9 lety 03.04.2011 15:53 |  
  0 0

  Dneska Hradec rozstřílíme !

  Vzpomínám, že kdysi říkal Řehák v televizi "Zejtra Plzeň rozstřílíme" (ještě jako hráč) a nakonec jsme vyhráli horko těžko 1:0. Snad to tentokrát bude lepší a hlavně vyhrajeme.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen