Juniorka v přípravě poprvé prohrála, když divizní Admiře Praha podlehla 0:1.

Branka:
20. soupeř

Slavia 1. pol.: Hrubeš - Šimkovský, Mac, Brůžek, Sudek - Šittich, Synek, Čepelák, Hrubý, Smolák - Červenka
Slavia 2. pol.: Malina - Mikula, Čepelák, Mac, Sudek - Zámečník, Verner, Sůra, Smolák (65. Jílek), Malcharek - Ptáček

Admira se v létě stala farmou druholigové Čáslavi a tento zápas byl pro ni generálkou na víkendový zápas předkola Poháru České pošty s Dobrovicemi. Začátek zápasu byl poměrně vyhecovaný, oba trenéři hlasitě udíleli pokyny a hra měla vysoké tempo, avšak odehrávala se výhradně mezi šestnáctkami. Šittichova střela z přímého kopu z 25 metrů v desáté minutě byla jen propagační, za dalších pět minut zahrozil soupeř centrem zprava, který útočník jen lízl, a míč tak letěl mimo. Slavia se nemohla proti aktivně bránícímu soupeři prosadit a navíc po dvaceti minutách inkasovala, když na pravé straně ztratila míč, soupeř vykombinoval do brejku a po dvou rychlých přihrávkách byl najednou v tutové šanci, kterou Hrubeš neměl příliš šancí zlikvidovat - 0:1. Slávisté vypadali bezradně, sice drželi míč častěji na svých kopačkách, ale kombinace nikam nevedla a ani nákopy za obranu nefungovaly. A tak nejvíce hrozili ze standardních situací, například dlouhých autů Šimkovského. Po jednom z nich byl v dobré pozici na hranici vápna Šittich, ale míč špatně trefil. V závěru poločasu ještě po další standardce Synek přiťukl Brůžkovi, ale jeho střelu z hranice vápna obrana zablokovala.

Do druhé půle oba trenéři výrazně obměnili sestavy, slávisté pak byli aktivnější a objevily se i pěkné akce, avšak pohříchu pouze sporadicky. Nejprve však Malina vytáhl konečky prstů pokus soupeře. Poté na druhé straně pěkně zakombinovali napravo Zámečník s Mikulou, výsledná střela však byla opět zblokována. Kolem šedesáté minuty pak neuspěli Mac po rohovém kopu hlavou, Verner střelou z 22 metrů a Mikula střelou z rohu vápna. V posledních dvaceti minutách Slavia sice držela míč téměř výhradně na svých kopačkách a nepustila soupeře za půlku, jenže sama se do šancí prakticky nedostávala. Hrozila jen ze standardních situací, několik míčů nebezpečně proletělo vápnem, ale zakončení nepřišlo a Slavia si tak připsala první porážku v přípravě.